شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 14 از 17
  • نخستنخست
  • ... 41213141516 ...
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 131 به 140 از 170

موضوع: کی پایه ست 20 کیلو تا پایان اسفند 94 کم کنه؟

خوش حال آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      155
      وزن شروع
      72
      وزن هدف
      52
      وزن فعلی
      70
      حالت من
      Konjkav
      وبلاگ زیباتنی من
      13

Lightbulb کی پایه ست 20 کیلو تا پایان اسفند 94 کم کنه؟

خودم این تصمیم رو دارم می خوام ببینم کسی دوست داره تو برنامه ریزی و انگیزه دهی به هم با هم همراه شیم ؟

2. 19 کاربر، ارسال خوش حال را لایک کرده اند:

B@H@R (31 شهریور 1394),lila a (01 مهر 1394),linda1 (03 مهر 1394),mahbobe (09 مهر 1394),miss mahsa (01 مهر 1394),Naffas (09 مهر 1394),Negar71 (25 مهر 1394),simin.n (25 مهر 1394),somayeh6139 (16 آذر 1394),tuesdays (10 مهر 1394),فاطمه ثنا (01 مهر 1394),گلی خانومی (04 مهر 1394),yegane34 (07 مهر 1394),zane emroz (13 مهر 1394),_Donya_ (03 آبان 1394),ارینب (03 آبان 1394),باران بهار (05 آبان 1394),بارانم (02 آبان 1394),توکلی (01 مهر 1394)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

mahsa-91 آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      164
      وزن شروع
      74.6
      وزن هدف
      تا عيد ريسدن به 60 Kg و در نهايت 55
      وزن فعلی
      73.6
      سلام منم پايه ام شديد ولي نميدونم چيكار كنم. وزنم دچار استوپ شده.به ورزش جواب نميده. نميخورمم تئ باشگاه سرگيجه ميگيرم

- - - Updated - - -

شروع رژيم : 8/17
      وزن : 74
      سايز :42
      ...

خوش حال آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      155
      وزن شروع
      72
      وزن هدف
      52
      وزن فعلی
      70
      حالت من
      Konjkav
      وبلاگ زیباتنی من
      13
      نقل قول نوشته اصلی توسط m.n.o نمایش پست ها
      سلام. من هم یک تازه واردم که میخوام به کمک شما "وس" کم کنم. و تا عید وزنم رو ثابت نگه دارم.

m.n.o
      بازه ی 4 از 9
      وزن دور کمر دور شکم دور باسن دور سینه دور بازو دور ران
      15 آبان 54 74 82 92 91 28 56
      30 آبان

سلام عزیزم ..خوش اومدی ...شما که خدا رو شکر همه چیزت نرماله ... ان شاالله موفق باشی
      من یه وس (وزن و سایز) کم کن حرفه ای ام!

6. کاربر زیر پست خوش حال را لایک کرده است:

tuesdays (19 آبان 1394)

m.n.o آواتار ها
      کاربر تازه وارد

امتیاز زیباتنی
      60
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      158
      وزن شروع
      54
      وزن هدف
      49
      وزن فعلی
      52.3
      حالت من
      BaAngizeh
      مرررسی خوشحال جون. شما لطف داری ولی منم نسبت به وزن قبلیم 6 کیلو اضافه کردم. که انشالله با کمک هم حل میشه....

8. کاربر زیر پست m.n.o را لایک کرده است:

tuesdays (19 آبان 1394)

خوش حال آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      155
      وزن شروع
      72
      وزن هدف
      52
      وزن فعلی
      70
      حالت من
      Konjkav
      وبلاگ زیباتنی من
      13
      سلام دوستای عزیزم
      درخواستهای زیادی داشتم برای گذاشتن تصویر و فیلم حرکات و تمرینات یوگا
      این حرکات هم ساده ن و همه می تونن انجام بدن و هم بسیار مؤثرن:

1

با پاهای چسبیده به هم، بایستید و دست ها را دو طرف بند آویزان نگه دارید.
      2

سپس دو دست را در مقابل خود، صاف بکشید تا کمی کشش در شانه های خود احساس کنید.
      3

در حالی که می خواهید حالت چمباتبه به خود بگیرید، هوا را به ریه های خود بکشید، تا جایی که ران ها با زمین موازی شوند.
      4

به مدت یک دم، خود را در همین وضعیت نگه دارید و با بازدم به حالت اول برگردید.
      5

10 بار، به مدت 4 ثانیه، این حرکت را انجام دهید.
      ژست سگ سر به زیر
      6

حالت ایستاده بگیرید. بدنتان را به سمت پایین خم کنید تا جایی که انگشتان تان زمین را لمس کند. اگر نمی توانید زمین را لمس کنید، تاجایی که می توانید خم شوید.
      7

دستان خود را روی زمین بگذارید، تا تکیه گاه بدن تان باشد. زانوها را خم کرده و پاهایتان را به پشت بدن خود بخوابانید. در هر مرحله، یک پا را به عقب ببرید، تا حالتی به نام پوش آپ (فشار به سمت بالا) به بدن خود بدهید. یوگاکاران حرفه ای می توانند پای خود را در یک آن به سمت عقب ببرند و مشکلی برایشان ایجاد نشود.
      8

در حالی که پاها را کشیده نگه داشته اید، عضلات باسن خود را به بالا بکشید. کف دستان خود را به زمین فشار دهید و باسن را بیشتر به سمت بالا فشار دهید. این ژست را با تنفس آرام، 10 بار انجام دهید.ژست سگ سر به زیر برای شکافتن جنجگوی سوم
      9

پاشنه های پاها را مقداری به زمین فشار دهید و ژست سگ سر به زیر را بگیرید.
      10

پای راست خود را از پشت به بالا ببرید. کف پای راست را در امتداد زمین نگه دارید. به این وضعیت، سگ سر به زیر تقسیم شده می گویند. تا 10 نفس، خود را نگه دارید.
      11

زانوی راست خود را خم کرده و سر خود را به سمت شکم ببرید. در همان موقعیت، به آرامی زانو را به سمت بالا بیاورید تا با آن بتوانید پیشانی خود را لمس کنید. این کار را تا 10 نفس انجام دهید.
      12

به ژست سگ سر به زیر تقسیم شده برگردید.
      13

زانو را خم کنید و پای راست را پایین بیاورید. انتهای پای راست را بین دستان خود قرار دهید. وزن خود را از روی دستان به روی پای راست خود منتقل کنید.
      14

پای راست را کشیده و بازوها را صاف کنید، به گونه ای که با زمین موازی باشد.
      15

پای چپ را از زمین جدا کنید تا جایی که با زمین موازی شود. وزن شما باید روی پای راست تان باشد و بین نوک انگشتان دست و پای چپ تقسیم شود. به این حالت، ژست جنگجوی 3 می گویند. به اندازه 10 نفس در این وضعیت بمانید.
      16

به وضعیت سگ سر به زیر برگشته و این حرکات را روی پای چپ تکرار کنید. 5 بار این حرکات را انجام دهید. برای چربی سوزی بیشتر، این حرکات را از 1 نفس تا 10 نفس مرتب انجام دهید.ژست قایق
      17

روی زمین بنشینید و پاهای خود را در مقابل خود دراز کنید.
      18

عضلات شکم را منقبض کرده، کمر خود را به سمت عقب فشار دهید تا به شکم و عضلات کمر و باسن فشار بیاید.
      19

زانوها را خم کرده و داخل سینه جمع کنید.
      20

ران ها را با دستان خود نگه دارید. شانه ها را ول کرده و کمر را صاف نگه دارید. کمی کمر را به عقب فشار داده و به آرامی پاها را از زمین جدا کنید. شاید اوایل، انجام این حرکت برایتان سخت باشد.
      21

دست ها را از ران برداشته و روی سر قرار دهید و در امتداد شانه ها را نگه دارید.
      22

پاها را از زمین جدا کرده و تا آنجا که می توانید آن ها را به طور مستقیم بکشید. 5 تا 10 نفس نگه دارید.
      23

به آرامی بازدم کنید و به حالت قبل برگشته و ران ها را بگیرید. پاها را روی زمین قرار دهید. کمی استراحت کنید.
      24

این حرکت را 2 بار دیگر تکرار کنید.

۱. کوه
      فقط ساده بودن این حرکات دلیل بر راحتی آنها نیست. ایجاد یک هوشیاری جدید نسبت به حرکتی که فکر می‌کنید می‌دانستید، می‌تواند بسیار سخت باشد. حرکت کوه را در نظر بگیرید، که به نظر می‌آید یک ایستادن ساده است. اما در یوگا همین حرکت ساده خیلی چیزها را شامل می‌شود. پاشنه‌ها سفت روی زمین قرار می‌گیرند، عضلات پا کاملاً درگیر می‌شوند، استخوان‌های بالای لگن درست در راستای شانه‌ها قرار دارند، شانه‌ها خوب عقب کشیده شده و کتف‌ها به هم می‌چسبند، سر هم کاملاً صاف است. نفس کشیدن را فراموش نکنید.

۲. بالا کشیدن دست‌ها
      نفس را داخل کشیده و دست‌هایتان را به سمت بالای سر صاف کنید. این پایه‌ترین حرکت کششی صبح‌هایتان است اما در یوگا تمرکز می‌کنید که بدنتان در تراز خوبی قرار بگیرد، مخصوصاً پاشنه‌ها که خوب روی زمین باشند و شانه‌ها عقب کشیده شوند. نگاهتان می‌تواند به بالا به سمت دست‌ها باشد که به اندازه عرض شانه‌ها در بالای سر از هم فاصله گرفته‌اند.
      ۳. خم شدن به جلو ایستاده
      نفس را داخل کشیده و از کمر به سمت پاها خم شوید. اگر در ابتدای کار پشت‌پاهایتان کمی کشیده شد، زانوهایتان را طوری خم کنید که ستون‌فقراتتان آزاد باشد. سرتان بگذارید سنگین آویزان باشد. اگر خواستید به آرامی پاها را صاف کنید اما بگذارید سرتان در همان وضعیت بماند. پاهایتان را می‌توانید جفت روی زمین قرار دهید یا به اندازه عرض لگن از هم باز کنید، هرکدام که برایتان راحت‌تر بود.
      ۴. گارلند
      پاها را به لبه‌های زیراندازتان برسانید و زانوها را خم کرده و به وضعیت چمباتمه (اسکات) بروید. در صورت نیاز پنجه‌های پا به طرف بیرون باشد. اگر پاشنه‌هایتان به زمین نمی رسد، یک ملحفه لوله کرده و زیر آنها بگذارید. این وضعیت برای بچه‌ها بسیار عادی است اما هرچه بزرگتر می‌شویم کمتر پیش می‌آید که در این حالت قرار گیریم. این حرکت برای لگن و مقابله با تاثیر زیاد نشستن یا رانندگی طولانی بسیار عالی است.
      ۵. لانژ
      پاها را صاف کرده، سپس پای چپتان را به انتهای زیراندازتان برسانید و برای رفتن به حالت لانژ زانوی پای راستتان را خم کنید. سعی کنید پایی که خم شده را درست بالای قوزک پایتان باشد، طوریکه ساق پایتان کاملاً عمود بر زمین قرار گیرد. پای چپ را کاملاً صاف نگه دارید. اگر نگه داشتن این وضعیت برایتان دشوار بود، می‌توانید زانوی پای چپ را هم نزدیک به زمین کنید. قبل از اینکه پاها را عوض کنید، ۵ ثانیه بشمارید.
      ۶. پلانک
      بعد از انجام دومین لانژ، پای چپ را هم عقب گذاشته طوریکه کنار پای راست که عقب بود قرار گیرد. این آماده‌سازی حرکت شنا کلاسیک است. ۵ ثانیه در این وضعیت قرار گیرید، دقت کنید که لگنتان پایین نیفتاده و خیلی هم از سطح بدنتان بالاتر نرود. اگر احساس کردید که آرنجتان قفل شده است، کمی آنها را خم کنید. درصورت نیاز زانوهایتان را نزدیک زمین بیاورید. بعد از ۵ ثانیه، زانوها را آزاد کرده و بنشینید و یک دقیقه استراحت کنید.
      ۷. چوب
      بعد از اینکه حالتان جا آمد، در همان حالت نشسته، پاها را جلو رویتان روی زمین صاف کنید. این دقیقاً معادل نشسته حرکت کوه است که بسیار ساده به نظر می‌رسد اما دشوار است. دقت کنید که پنجه پا را کمی رو به خودتان خم کنید. پشتتان را کاملاً صاف نگه دارید. دست‌ها را می‌توانید کاملاً صاف یا کمی خم کنید.
      ۸. خم شدن به جلو نشسته
      در بازدم، بالاتنه‌تان را به سمت پاها جلو بیاورید. الان عضلات پشت پایتان نسبت به زمانی که خم شدن ایستاده را انجام دادید، باید گرم‌تر شده باشند. روی نفستان کار کنید، با هر حرکت دم، ستون فقرات را باز کنید و با هم بازدم، خمیدگی‌تان را بیشتر کنید. به اندازه ۵ نفس بمانید. دقت کنید که پنجه‌ها پا همچنان رو به خودتان خم باشند.
      ۹. سر به سمت پا
      به عقب برگردید و پای چپتان را خم کرده و کف آن را به سمت ران راست بگذارید. از همان تکنیکی که برای حرکت بالا اشاره شد برای استفاده از تنفستان استفاده کنید. بعد از ۵ نفس، نشسته و پاها را عوض کنید.
      ۱۰. کودک شاد
      به پشت دراز بکشید و زانوهایتان را به داخل سینه‌تان بغل کنید. سپس زانوها را از هم باز کرده و هم مچ پا را درست بالای زانوی همان پا بیاورید، طوریکه ساق آن پا عمود بر زمین قرار گیرد. پنجه پا را به سمت زمین خم کنید و با برگرداندن آن پا به سمت عقب، پنجه به بیرون خم شود. حرکت را برای پای مخالف تکرار کنید، اگر دقت کرده باشید بچه‌ها زیاد در این حالت قرار می‌گیرند، بعد از ۵ نفس پاها را به عقب برده و روی زمین قرار دهید و استراحت کنید.

اینم چنتا حرکت یوگا با ترکیب دمبل سبک

با این حرکات یوگا سریع تر چربی ها را بسوزانید. ترکیب تمرینات یوگا و تمرینات کششی به شما کمک می کند عضلات زیبایی را بسازید. این حرکات موثر هستند چون هر تمرین کل عضلات بدنتان را درگیر می کند و احتیاج به تعادل دارد (باید از یوگا ممنون بود). این حرکات را دو روز در هفته (دو روز با فاصله) انجام دهید تا اثر آن را ببینید و کم کم ۴ روز در هفته انجام دهید. البته لازم به توضیح است قبل از شروع انجام حرکات اصلی در ورزش هر نوع ورزشی! حتما حتما باید بدن و عضلات خود را گرم کنید! و در پایان نیز حتما حتما باید چند دقیقه ای بدن خود را اصطلاحا سرد کنید!! هدف از ورزش حفظ سلامتی است! سلامتی خود را به خطر نیاندازید! گرم کردن و سرد کردن دو رکن اصلی است!
      حرکت اول . از پهلو خم شدن با دمبل
      این حرکت را در ۳ ست ۱۲ تا ۱۵ تایی با ۳۰ ثانیه استراحت بین هر ست انجام دهید
      روی تنه، شانه ها ، همسترینگ و داخل ران کار می کند.
      دمبل های ۲ تا ۴ کیلویی بسته به توانتان در دست بگیرید. بایستید پاها را بیش از عرض شانه ها باز کنید حدود ۱۲۰ سانتی متر، پای چپ را ۹۰ درجه به بیرون بگذارید ( به پای چپ تصویر A دقت کنید ) دست راستتان را بالا ببرید (تصویر A). به سمت چپ خم شوید دمبل دست چپتان باید به قوزک پای چپتان برسد.(تصویر B) بلند شوید دست راست همچنان بالا باشد. ۱۲ تا ۱۵ بار تکرار کنید و سپس سمت مخالف را تکرار کنید. بین هر ست ۳۰ ثانیه استراحت کنید.

حرکت دوم. خم شدن رو به پایین و شنا
      روی تنه، شانه ها ،عضلات سینه ، عضلات پشت کتف، کمر، همسترینگ و کار می کند.
      چند سانت عقب تر از بوسا (بوسا BOSU یک وسیله ورزشی برای ورزش های تعادلی است همانطور که در شکل میبینید مثل توپ آبی رنگی است که از وسط بریده شده باشه) بایستید. خم شوید و کف دست ها را با فاصله روی برآمدگی بوسا بگزارید و باسنتان را بالا بکشید (تصویر A) با کف دست ها و پاشنه پا فشار بیاورید و باسنتان را بالا بکشید . دست راستتان را چند سانت جلو تر از بوسا بگذارید و سپس پای راستتان را روی آن قرار دهید. و بعد از آن دست و پای چپتان را (تصویر B). حرکت شنا را مانند تصویر C انجام دهید. دوباره به حات اول A برگردید. این شد یک تکرار . دو ست ۸ تا ۱۰ تایی با ۳۰ ثانیه استراحت بین هر ست انجام دهید.

حرکت سوم . حرکت قایقی

روی کل عضلات تنه کار میکند.
      ابتدا روی زمین دراز بکشید. زانوهایتان را در قفسه سینه جمع کنید سرتان را بلند کنید و زانوهایتان را با دست بگیرید.(تصویر A). پشت خود را بلند کنید و سعی کنید تعادل خود را نگهدارید (تصویرB) همانطور که بلند شدید بمانید و سپس پاهایتان را صاف کنید و دستانتان را باز کنید مانند تصویرC. سه ثانیه مکث کنید پاها را جمع کرده عکس مرحله قبل را انجام دهید تا به حالت اول برگردید. این شد یکبار. ۳ ست ۱۲ تا ۱۵ تایی با ۳۰ ثانیه استراحت بین هر ست انجام دهید.

حرکت چهارم . شیرجه و غلتیدن

روی کمر و عضلات پشت باسن کار می کند.
      میله وزن داری را ۶۰ سانت جلوتر از بوسا بگذارید. دمر بخوابید باسن و شکمتان روی بوسا باشد. پاها را کمی از هم باز کنید. کف دستتان را روی میله بگذارید و تا جایی که امکانش هست پاهایتان را بالا ببرید.(A) به آرامی میله را به سمت بوسا بغلتانید و در همین حین پاهایتان را پایین بیاورید.(B) دوباره به حالت اول برگردید. این شد یک تکرار. این حرکت را در ۳ ستت ۱۲ تا ۱۵ تایی و ۳۰ ثانیه استراحت بین هر ست انجام دهید.

حرکت ۵٫ خیز به جلو و پارو زنی یک طرفه

روی کمر، همسترینک ، عضلات پشت باسن و ماهیچه چهارسر کار می کند
      یک دمبل ۳ تا ۵ کیلویی در دست راستتان بگیرید. بایستید پاها را کنار هم جفت کنید. دستها در کنار بدن. با پای چپ به جلو بروید تا زانوی چپ شما زاویه ۹۰ درجه داشته باشد. بالا تنه خود را تا جای امکان به زانوی چپتان نزدیک کنید و در همین حین دست چپتان را نیز بالا بیاورید. دمبل را راحت در دستتان بگیرید تصویر (A). دست راست خود را بالا بیاورید آرنج را خم کرده به گونه ای که آرنج از بدنتان بالا بزند. (تصویرB) این یک تکرار. بدون اینکه بایستید حرکت بالا پایین دست راست را مانند پارو زدن تکرار کنید تا ۱۲ ، ۱۵ تکرار سپس به حالت اولیه برگرید و همین عملیات را با طرف دیگر انجام دهید. این شد یک ست. ۳ ست انجام دهید با استراحت های ۳۰ ثانیه بین هر ست.
      دستی که دمبل دارد و باهاش حرکت را انجام میدهید حتما نزدیک بدنتان بگیرید.

حرکت ۶ . درگیر کردن عضله سه سر

این حرکت را هر طرف یک ست ۱۵ تا ۲۰ تایی با ۳۰ ثانیه استراحت بین هر ست انجام دهید
      روی تنه ، عضلات سه سر، همسترینگ و ماهیچه چهار سر کار می کند
      وزنه ۲ تا ۴ کیلویی را در دستانتان بگیرید. بایستید پاها کنار هم، دستها کنار بدن. پنجه پای راست را حدود ۳۰ سانتی متر پشت سر خود روی زمین بگزارید(A). رو به جلو خم شوید و پای راست خود را هم بالا بیاورید تا بدنتان به شکل T در بیاید. آرنج دستانتان را خم کنید تا دنبل ها زیر شانه هایتان قرار گیرند.(B) بازوی خود را بی حرکت نگهدارید و آرنج ها را به سمت عقب باز کنید تا دنبل ها در کنار پایتان قرار گیرند (C) دوباره آرنج ها را خم کنید مانند B این شد یک تکرار. ۱۵ تا ۲۰ بار بدون آنکه پایتان را زمین بگذارید تکرار کنید . و بین هر ست ۳۰ ثانیه استراحت کنید. سپس طرف دیگر.

حرکت ۷ . عضله دو سر بازویی

این حرکت را هر طرف یک ست ۱۵ تا ۲۰ تایی با ۳۰ ثانیه استراحت بین هر ست انجام دهید
      روی شانه ها ، عضلات دو سر، عضلات پشت باسن، همسترینگ و داخل و خارج ران کار می کند.
      در هر دو دست خود یک دمبل ۲ تا ۵ کیلویی بگیرید و بایستید پاها را حدود ۱۲۰ سانت از هم باز کنید. پای چپتان را ۹۰ درجه رو به بیرون بگذارید(یعنی پنجه پا رو به بیرون قرار گیرد) باسن و شانه ها رو به جلو باشند و زانوی چپ را ۹۰ درجه خم کنید. دست ها را از شانه ها به طرفین باز کنید (A). بازو ها موازی با زمین باشند و آرنج ها را به گونه ای خم کنید که دمبل ها روی شانه هایتان قرار گیرند.(B) به آرامی آرنج ها را به حالت قبل برگردانید. ۱۵ تا ۲۰ تکرار انجام دهید ۳۰ ثانیه استراحت کنید و در طرف دیگر تکرار کنید.

10. 2 کاربر، ارسال خوش حال را لایک کرده اند:

m.n.o (25 آبان 1394),تابتا (29 آبان 1394)

مهناز.ق آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      165
      وزن شروع
      92
      وزن هدف
      70
      وزن فعلی
      92
      حالت من
      Relax
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      وشته اصلی توسط مهناز.ق
      سلام. من هم هستم. دوست دارم تا عید دقیقا 20 کیلو کم کنم

- - - Updated - - -

با اراده
      وزن دور
      کمر
      دور
      شکم
      دور
      باسن
      دور
      سینه
      دور
      بازو
      دور
      ران
      3آبان 93 97 121 123 111 38 72
      10 آبان ۸۷ ۹۲ ۱۱۶ ۱۲۰ ۱۰۷ ۳۸ ۷۲

من دیر جواب میدم معذرت میخوام.

- - - Updated - - -

البته ببخشید من باید تاریخ ۲۸ ابان رو میزدم. نزدم.
      امیدوارم هممون تو این راه موفق بشیم دوستان خوبم.

mary_m آواتار ها
      کاربر تازه وارد

امتیاز زیباتنی
      50
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      157
      وزن شروع
      69
      وزن هدف
      فعلا 55
      وزن فعلی
      59
      سلام.من هم میخوام با شما دوستان عزیز تا عید وزن کم کنم.
      تا دو روز دیگه وزنمو اعلام میکنم(چون تو خونه ترازو ندارم)سایزامم با وزنم میذارم.
      خیلی به انگیزه احتیاج دارم.از خرداد ماه تا مرداد حدود 10کیلو کم کرده بودم ولی متاسفانه برگشته.اما تصمیم دارم دوباره تلاش کنم و امیدوارم این بار بتونم وزنمو ثابت نگه دارم.

مدین آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      سلام صبح همگی بخیر من امروز 30 آبان 2 کیلو کم کردم به نظر من بهترین رژیم رژیم کالری شماری است آهسته و پیوسته 15 روز دیگر می ایم و کاهش بعدی را اعلام می کنم

خوش حال آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      155
      وزن شروع
      72
      وزن هدف
      52
      وزن فعلی
      70
      حالت من
      Konjkav
      وبلاگ زیباتنی من
      13
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهناز.ق نمایش پست ها
      وشته اصلی توسط مهناز.ق
      سلام. من هم هستم. دوست دارم تا عید دقیقا 20 کیلو کم کنم

- - - Updated - - -

با اراده
      وزن دور
      کمر
      دور
      شکم
      دور
      باسن
      دور
      سینه
      دور
      بازو
      دور
      ران
      3آبان 93 97 121 123 111 38 72
      10 آبان ۸۷ ۹۲ ۱۱۶ ۱۲۰ ۱۰۷ ۳۸ ۷۲

من دیر جواب میدم معذرت میخوام.

- - - Updated - - -

البته ببخشید من باید تاریخ ۲۸ ابان رو میزدم. نزدم.
      امیدوارم هممون تو این راه موفق بشیم دوستان خوبم.
      تبریک فراوووون مهناز جان...آفرین پیشرفتت فوق العاده س

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mary_m نمایش پست ها
      سلام.من هم میخوام با شما دوستان عزیز تا عید وزن کم کنم.
      تا دو روز دیگه وزنمو اعلام میکنم(چون تو خونه ترازو ندارم)سایزامم با وزنم میذارم.
      خیلی به انگیزه احتیاج دارم.از خرداد ماه تا مرداد حدود 10کیلو کم کرده بودم ولی متاسفانه برگشته.اما تصمیم دارم دوباره تلاش کنم و امیدوارم این بار بتونم وزنمو ثابت نگه دارم.

سلام ماری جان حتما سعی کن این بار یه رژیم معقول و آهسته و پیوسته رو انتخاب کنی و تکیه ت رو روی ورزش بذار ...موفق باشی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط مدین نمایش پست ها
      سلام صبح همگی بخیر من امروز 30 آبان 2 کیلو کم کردم به نظر من بهترین رژیم رژیم کالری شماری است آهسته و پیوسته 15 روز دیگر می ایم و کاهش بعدی را اعلام می کنم
      احسنت مدین جان ... دقیقا همین طوره ... 20 روز دیگه بیای بهتره که با بازه های ما هم هماهنگ باشی عزیزم

- - - Updated - - -

سلام به روی ماهتون به چشمون غالباً سیاهتون :balloons:
      منم اومدم پایان این بازه رو با 1 کیلو کاهش و کاهش سایز توی بعضی نقاط

دلیل کاهش محدودم این بود که روزای کمی از بازه رو واااااقعا تلاش کردم
      امیدوارم شمام دست پر باشین و پرانگیزه

با انرژی هرچه تمام تر وارد بازه ی 4 میشیم

خوش حال

بازه ی
      3 از 9
      وزن دور
      کمر
      دور
      شکم
      دور
      باسن
      دور
      سینه
      دور
      بازو
      دور
      ران
      10 آبان 70 90 104 110 102 31 65.5
      30 آبان 69 92 106 108 107 31.5 62.5

اینم جدول بازه ی پیش رو که از امروز شروع میشه و یه فرصت طلاییه واسه جا مونده ها از قافله و واسه پر انگیزه ها تا ته خط

خوش حال

بازه ی
      4 از 9
      وزن دور
      کمر
      دور
      شکم
      دور
      باسن
      دور
      سینه
      دور
      بازو
      دور
      ران
      30 آبان 69 92 106 108 107 31.5 62.5
      20 آذر

خوش حال آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      155
      وزن شروع
      72
      وزن هدف
      52
      وزن فعلی
      70
      حالت من
      Konjkav
      وبلاگ زیباتنی من
      13
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa-91 نمایش پست ها
      سلام منم پايه ام شديد ولي نميدونم چيكار كنم. وزنم دچار استوپ شده.به ورزش جواب نميده. نميخورمم تئ باشگاه سرگيجه ميگيرم- - - Updated - - -شروع رژيم : 8/17وزن : 74سايز :42...
      سلام مهسا جان...عزیزم تایم ورزشتو باید بیشتر کنی یا نوع ورزشو سنگین تر کنی...اصلا تغذیه ت رو زیر 1200 کالری نیار که معده و روده ت خدای نکرده صدمه میبینه

مرغ عشق آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.09
      قد
      163