شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 4 از 6
  • نخستنخست
  • ... 23456
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 40 از 56

موضوع: مسابقه کاهش سایز _ دور دوم

فاطمه ثنا آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      10
      گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.05
      قد
      165
      وزن شروع
      88
      وزن هدف
      70
      وزن فعلی
      86
      حالت من
      Khoshhal
      وبلاگ زیباتنی من
      37

Red face مسابقه کاهش سایز _ دور دوم

مسابقه زیر یه جدول رقابتی نیست بلکه برای هر فرد نشون دهنده کیفیت دستیابی به هدفش هست. چون اهداف فرد برای کاهش سایزشون متفاوته. مثلا یه نفر فقط میخواد روی کاهش سایز یه منطقه کار کنه خب وقتی به هدفش برسه تعداد ستاره هاش کمتر از کسیه که میخواد روی کاهش چندتا منطقه بدنش کار کنه.

در مسابقه زیر هر فرد در هر منطقه از بدن به ازای هر 2 سانت کاهش، یک ستاره میگیره.
      هر کی از دوستای گل زیباتنی که میخواد شرکت کنه در همین تاپیک اعلام آمادگی کنه و هر وقت دوست داشت بیاد گزارش ورزش ها و تغییراتش رو بده. در این تاپیک آزاد هستید از تمرینات و ورزش هاتون برای کاهش سایزتون با هم گپ و گفت انجام بدید. اما لطفا اگر تجربه ی مفیدی برای کاهش سایزتون دارید در تاپیک زیر اعلام کنید تا برای همه قابل استفاده باشه.

تجربیات شما در مورد کاهش سایز

نام کاربری ستاره های موفقیتی
      یکتا آذری عزیز
      zenithعزیز
      کهربا عزیز
      gheseabiعزیز
      هانیه عزیز *
      a66818
      باربی اینده *-*-**
      razi69
      linda1

gheseabi عزیزم دورکمر91-دور ران58-دورسینه98-دوربازو30
      هانیه م دورشکم74-دورکمر70-دورباسن90-دورسینه85-دوربازو30-دورران52
      linda1 دورسینه103-دورکمر87-دورشکم90-دورباسن101
      a66818 دورشکم82-دورران60
      باربی اینده دورکمر69.5-دورشکم80-پایین ناف85
      باربی اینده دوکمر67-دورشکم78-پایین ناف81
      razi69 دورکمر79-دورشکم109-دورباسن109-دورران61-دورسینه96-دوربازو29
      ویرایش توسط فاطمه ثنا : 25 شهریور 1394 در ساعت 08:46 دلیل: حذف عکس ها به دلیل باز بودن بعضی نواحی بدن
      من اراده کرده ام و ثابت میکنم که میشود

2. 8 کاربر، ارسال فاطمه ثنا را لایک کرده اند:

linda1 (16 شهریور 1394),razi69 (19 شهریور 1394),یکتا اذری (15 شهریور 1394),zane emroz (13 مهر 1394), Zenith (14 شهریور 1394),باربی اینده (20 شهریور 1394),توکلی (20 شهریور 1394),دختر شمالی (21 شهریور 1394)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

باربی اینده آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      140
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.34
      وزن شروع
      61
      وزن هدف
      تثبیت-پیکراشی
      وزن فعلی
      49
      حالت من
      Sepasgozar
      وبلاگ زیباتنی من
      120
      بسم الله الرحمن الرحیم
      سه شنبه 24 شهریور
      سایز جدید من
      بالا ناف:67
      ناف:78
      پایین:81
      شکر ایزد منان
      خدایا دلم قرصه تا مسکنم شمایید
      لطفا تو قسمت رژیم ها فقط نتایج و سوالات در مورد رژیم پرسیده شود و گزارش های غذایی را در داخل وبلاگ های شخصی بنویسید و از گذاشتن اسپم خودداری فرمایید.

5. 3 کاربر، ارسال باربی اینده را لایک کرده اند:

فاطمه ثنا (25 شهریور 1394),یکتا اذری (25 شهریور 1394),توکلی (24 شهریور 1394)

فاطمه ثنا آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      10
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.05
      قد
      165
      وزن شروع
      88
      وزن هدف
      70
      وزن فعلی
      86
      حالت من
      Khoshhal
      وبلاگ زیباتنی من
      37
      18راه براي لاغري کاهش سایز و وزن+سلامتی

امروزه بسياري از مردم لاغري را از جمله مشخصه‌هاي اصلي جذابيت و زيبايي مي دانند: انتشار هزاران مقاله و کتاب مرتبط با رژيم هاي غذايي در کشورهاي غربي و شرقي شاهد بر اين مدعاست. به همين دليل اين 18 دليل...

امروزه بسياري از مردم لاغري را از جمله مشخصه‌هاي اصلي جذابيت و زيبايي مي دانند: انتشار هزاران مقاله و کتاب مرتبط با رژيم هاي غذايي در کشورهاي غربي و شرقي شاهد بر اين مدعاست. به همين دليل اين 18 دليل که رعايتش مطمئنا در اين راه به شمايي که تمايل به کاهش وزن داريد کمک مي‌کنه رو بخونيد...

18 راه براي لاغري
      1. Take it one step at a time
      اولين قدم تو اين راه حدف چربي و شيريني و جايگزين کردن ميوه ها و سبزيجات هست..سپس انجام دادن چند حرکت ورزشي در روز هست..اگه ورزش کردن رو دوست ندارين از 15 دقيقه شروع کنين و بعد از مدتي کم کم اونو به 30 دقيقه در روز برسونين ..اگه سعي کنين يه ورزشي باشه که از اون لذت هم ببرين که چه بهتر ..حتي ميتونين آهنگ بزارين و با آهنگ حرکاتتون رو تنظيم کنين ..و در اون زمان با خودتون تکرار کنين که علاوه بر اين که دارين کالري ميسوزونين.. چيزي هم نميخورين (ضمنا پس از مدت کوتاهي رقص تون هم خوب ميشه)
      2. Find a friend
      يه دوست همراه پيدا کنين تا از شما در راهي که پيش گرفتين حمايت کنه..و خودش هم بخواد وزنش رو کاهش بده..ميتوني ن حتي هر روز با هم وزنتون رو مقايسه کنين و يا با هم مسابقه
      کاهش وزن بزارين...

3. Use weights
      سعي کنين از وزنه هم استفاده کنين که هم سوخت و ساز بدنتون رو ميبره بالا و در ضمن باعث ميشه چربي بسوزه و عضلاتتون ساخته بشه..عضله جايي براي به وجود آمدن چربي نميزاره و شما جمع و جورتر به نظر مي آيين.

4. Eat fewer carbs
      4از کربو هيدرات ..نون ..برنج و پاستا(ماکاراني) تا اون جايي که مقدوره استفاده نکنين و نتيجه شو ببينين...

5. Set a goal
      يه هدف واسه خودتون تعيين کنين که مثلا تا فلان تاريخ اين قدر وزن کم کنم ..مثلا تا سي ام ارديبهشت چهار کيلو کم کنم و يه جا بنويسين که به طور مداوم بتونين اونو ببينين

6. Give up soda
      از نوشابه هاي گاز دار استفاده نکنين ....(هم حجم معده رو زياد ميکنن و هم کالري زيادي دارن و ضمنا باعث عدم جذب کلسيم و پوکي استخوان ميشن)آب را جايگزين کنين

7. Grill or boil
      از غذاهاي سرخ کردني اجتناب کنين و اون ها رو کباب و يا آب پز يا بخار پز کنين..ميتون ين از ادويه هاي بي ضرر (ليمو ..گوجه فرنگي وفلفل..سبزي جات معطر زيره..و...) واسه خوشمزه تر کردن غذاتون استفاده کنين..مطمئن باشين بعد از مدتي عادت ميکنين و از غداتون لذت هم خواهيد برد.
      8. Don't buy junk food
      هله.هوله نخرين ...هيچوقت با شکم خالي و وقتي گرسنه هستين به خريد نرين چون هر چي خوردني ميبينين ور ميدارين ..مخصوصا سعي کنين تا خونتون عاري از هر گونه مواد غذايي بي ارزش مث پفک ..چيپس..... تا هوس خوردن هم به سرتون نزنه
      9. Eat breakfast
      حتما صبحانه بخورين ..شما بيشترين ميزان کالري مصرفي رو در ساعات اوليه روز و قبل ازظهر دارين ..ضمنا سعي کنين بعد از ساعت هشت شب چيزي نخورين تا هم کالري کمتري دريافت کنين و هم خواب راحت تري داشته باشين
      10. Give yourself a treat
      وقتي شما از يه چيزي منع ميشين مسلما نسبت به اون حريص تر ميشين..پس گاهي اوقات به خودتون يه آوانس کوچولو بدين مثلا يه نصف شيريني ..در اين صورت حس نميکنين که يه چيزي رو از دست دادين.
      11. Use smaller plates
      از بشقاب هاي کوچکتر براي غدا خوردن استفاده کنين .اين جوري سر خودتونو شيره ميمالين که بعله يه بشقاب غذا خوردين
      (واقعا نتيجه بخش هست حتما امتحان کنين )

12. Drink lots of water
      آب زياد بخورين ..مخصوصا اگه احساس گرسنگي کردين ..چون به شما احساس سيري ميده
      13. Don't eat everything on your plate
      هر چي تو بشقابتون هست حتما لازم نيست بخورين ( نشه اون مثل معروف پول دادم و میخورم..کا ه از خودت نيست....) ..پس وقتي احساس کردي کافيه.. دست از خوردن بکش

14. Eat five or six meals a day
      وعده هاي غذاييت رو تنظيم کن به پنج يا شش وعده کوچک تا احساس گرسنگي نکني..ضمنا معده ات هم کوچيک ميشه...
      15. Stay away from fad diets
      از رژيم هاي لاغري سخت دوري کنيد ممکنه اين رژيم ها باعث بشه که تو خيلي زود وزن کم کني ..ولي به همون نسبت وزني که از دست دادي و به همون سرعت دوباره وزن اضافه خواهي کرد.

16. Do several workouts a day
      چند تا حرکت ساده هم در عرض روز هر وقت فرصت کردي انجام بده ..مثلا وقتي داري تلويزيون نگاه ميکني ميتوني همون طور که نشستي يه سري حرکات رو انجام بدي(من خيلي وقت ها در حال ديدن سريا لهاي تلويزيون دور ميز نهار خوري راه ميرم) ...
      17. keep some cutted vegtables in fridge and eat them every time u feel hungry
      .صبح که بيدار ميشي يه مقداري سبزيجات مث هويج..کدو سبز...کرفس ..خيار و.... رو تيکه تيکه تميز تو يخچال تو يه ظرف بزار تا هر وقت احساس گرسنگي کردي چند تا از اونارو بندازي بالا.
      18. Create Good Habits
      .يه عادت غذايي خوب برات به وجود مياد که علاوه بر اين که باعث لاغريت ميشه در عين حال باعث سلامت جسمت در بقيه عمرت خواهد شد .. مسلما وقتي تو يه کاري رو بيست روز تمام انجام بدي روز بيست و يکم به طور ناخود آگاه به صورت يه عادت در خواهد اومد..پس سعي کن يه عادت غذايي خوب پيدا کني....

ابوعلي سينا در كتاب قانون در مورد زيبايي پوست صورت آورده است بدان كه تا خون بيشتر به سوي پوست آيد صفا و روشني و سرخي مطبوع و زيبايي پوست بيشتر است. با اين همه كه مسأله‏اي اساسي رسيدن خون است، بايد براي حفظ زيبايي پوست تن را از گرما، سرما و از باد حفظ كرد. مواد تناولي براي توليد خون خوب به كار گيرند. نخود، تخم‏مرغ نيم‏بند، آبگوشت و انجير بخورند. انجير خون بسيار خوب و مناسب براي زيبايي پوست توليد مي‏كند. كسي كه از بيماي تازه برخواسته و رنگ رخساره‏اش زشت شده است و مي‏خواهد آن را به رنگ طبيعي برگرداند، انجير خشك و خرماي كال بخورد كه اين هر دو خون خوب و پوست لطيف را افزايش دهند و همچنين چند روز پياپي ناشتا شير بنوشد. سبزي‏هاي خوب و مناسب و زيبايي بخش رخسار عبارتند از: ترب، تره، پياز و كلم و سير، كه بر دوام بخورند تا خوب باشد. زعفران نيز اگر در غذا باشد خوب است.
      امیدوارم مقاله مفید واقع شده باشه
      ویرایش توسط فاطمه ثنا : 25 شهریور 1394 در ساعت 07:53

7. 2 کاربر، ارسال فاطمه ثنا را لایک کرده اند:

afradiet (28 شهریور 1394),یکتا اذری (25 شهریور 1394)

فاطمه ثنا آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      10
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.05
      قد
      165
      وزن شروع
      88
      وزن هدف
      70
      وزن فعلی
      86
      حالت من
      Khoshhal
      وبلاگ زیباتنی من
      37
      بسم الله الرحمن الرحیم
      امروز چهارشنبه
      سایز دورکمر82
      سایزروی ناف103
      سایز ران
      68
      خدایا به امید خودت تنها خودتی که میتونی به هممون کمک کنی پس اراده فولادین عطا کن

- - - Updated - - -

حتما شما نیز شنیده اید که رژیم یا رژیم های خاصی هستند که می توانند چربی های اضافی شکم را از بین برند و موجب کاهش سایز دور کمر گردند . ولی آیا یک رژیم غذایی می تواند به طور اختصاصی موجب کاهش سریع سایز شکم و دور کمر گردد؟
      جمعه: برای صبحانه تخم‌مرغ بخورید. نتایج تحقیقی كه در ژورنال تحقیقات تغذیه به چاپ رسیده نشان می‌دهد، افرادی كه تخم‌مرغ می‌خورند در طول روز كالری كمتری دریافت خواهند كرد.

شنبه: هر وقت سر كار به شما تلفن شد یا برای‌تان پرونده یا نامه‌ای آوردند از جای‌تان بلند شوید. از جا بلند شدن یك و نیم برابر بیشتر از حالت نشسته كالری می‌سوزاند.

یكشنبه: یك خودكار بردارید و هر چه می‌خورید بنویسید. افرادی كه به‌مدت دست‌كم 3 هفته از غذاهایی كه می‌خورند یادداشت بردارند، یك و نیم كیلوگرم بیشتر از افرادی كه این كار را انجام نمی‌دهند وزن كم می‌كنند.

دوشنبه: آرام و كامل غذا را بجوید. مطالعه منتشر شده در ژورنال تغذیه بالینی نشان داده با این كار 12درصد كمتر كالری دریافت خواهید كرد.

سه‌شنبه: جلوي تلویزیون غذا نخورید. تحقیقات در دانشگاه ماساچوست نشان داده، افرادی كه این كار را انجام می‌دهند در طول روز 300 كالری بیشتر دریافت خواهند كرد.

چهارشنبه: هر هفته خودتان را وزن كنید. تحقیقات نشان داده از هر 4 نفری كه در كاهش وزن خود موفق بوده‌اند 3 نفر این كار را انجام داده‌اند.

آخر هفته: پیاده‌روی كنيد البته پیاده‌روی تند. در این صورت در عرض 15 دقیقه، 16 كالری خواهید سوزاند. اگر این كار یك ساعت باشد چه بهتر است.

شنبه: حوصله ندارید روز اول هفته ورزش كنید؟ اصلا ایده خوبی نیست. اگر امروز ورزش نكنید 61 درصد احتمال دارد، هفته بعد هم ورزش اول هفته را كنار بگذارید.
      یكشنبه: موقع ناهار به‌جای آب سیب، خود سیب را بخورید. تحقیقات نشان داده با این كار احساس سیری و رضایت بیشتری خواهید داشت. در این صورت 15درصد كمتر كالری دریافت خواهید كرد.

دوشنبه: قندوشكر باعث چاقی می‌شود، بنابراین آن‌ها را كنار بگذارید. در این هفته سعی كنید غذاهای شیرین مثل نوشابه، شیرینی، آب‌نبات، كلوچه، آبمیوه‌های صنعتی و بستنی را كنار بگذارید.

سه‌شنبه: شیك درست كنید. 55 گرم پودر پروتئین آب پنیر(Whey) در طول روز به‌مدت 23 هفته می‌تواند شما را حدود 2 كیلوگرم لاغر كند البته بايدآن را با كربوهیدرات‌های پیچیده بخورید.

چهارشنبه: در یخچال را باز كرده و در هر طبقه مواد غذایی بگذارید. یادتان باشد اگر غذاهای سالم در خط دیدتان باشد 7/2 برابر بیشتر ممكن است آن‌ها را بخورید.

آخر هفته: با یك شام عالی به‌خودتان جایزه بدهید اما یادتان باشد، قرار نیست این اتفاق همیشه بیفتد و رژیم شما را به هم بریزد.
      شنبه: خانه را تمیز كنید. محققان دانشگاه ایندیانا اشاره می‌كنند، افرادی كه به بهداشت و تمیزی منزل اهمیت می‌دهند و به‌طور مرتب خانه را جارو و گردگیری می‌كنند، بالاترین سطح فعالیت فیزیكی را دارند.

یكشنبه: اگر فكر می‌كنید سرتان برای ورزش كردن بیش از حد شلوغ است در این فكر تجدیدنظر كنید: محققان معتقدند؛ 11 دقیقه ورزش روزانه به شما كمك می‌كند تا در طول روز چربی بسوزانید.

دوشنبه: شنا تاثیری فوق‌العاده در چربی‌سوزی دارد. زمانی كه بدن خود را پایین می‌برید به‌مدت 3 ثانیه مكث كرده و بعد با حداكثر قدرت خود را بالا بكشید. هر چند بار كه می‌توانید به همین شیوه شنا بروید.

سه‌شنبه: نگذارید ظرف نان بیش از حد صبحانه شما را تحت‌الشعاع قرار دهد. تحقیقات نشان داده وقتی تعداد نان سر صبحانه زیاد باشد 85 درصد مردم همه آن‌ها را خواهند خورد.

چهارشنبه: قبل از ورزش آدامس نعنایی بجوید. نتایج مطالعه منتشر شده در ژورنال روان‌شناسی ورزش نشان داده، بوی نعنا سرعت دویدن و قدرت وزنه زدن را افزایش می‌دهد.

آخر هفته: برای صبحانه نان جو با درصد بالای غله بخورید. نتایج مطالعه منتشر شده در ژورنال تحقیقات تغذیه نشان داده، فیبرهای موجود در جو به‌مدت 4 ساعت اشتهای شما را تنظیم می‌كند.

شنبه: هر وقت اندكی احساس كردید مثانه‌تان پر شده به دست‌شویی بروید و صبر نكنید. افرادی كه قبل از هر وعده غذایی یك تا 2 لیوان آب می‌خورند در عرض 12 هفته حدود 2 كیلوگرم وزن كم خواهند كرد.

یكشنبه: موقع ورزش بین هر ست كمتر از یك دقیقه استراحت كنید تا سطح هورمون‌های موثر در سوزاندن چربی‌ها در طول ورزش بالا بماند.

دوشنبه: بشقاب خود را از روی ظرف روی گاز پر كنید نه از روی دیس روی میز. تحقیقات محققان دانشگاه كورنل نشان داده، در این حالت شما 35درصد كمتر غذا خواهید خورد.

سه‌شنبه: شیب تردمیل باید حداقل روی 2 درصد تنظیم شده باشد تا دویدن شما با حداكثر شدت و حداقل همراه باشد. اگر شیب را بیشتر كنید كالری بیشتری خواهید سوزاند.

چهارشنبه: سوپ نخودفرنگی بخورید. خوردن یك كاسه كوچك سوپ نخودفرنگی 6 گرم فیبر وارد بدن شما می‌كند كه در مقابله با چربی و كاهش وزن نقش موثری دارد.

آخر هفته: موقع حرف زدن با تلفن راه بروید. تلفن و موبایل را جایی دور از دسترس خود بگذارید تا وقتی زنگ خورد مجبور شوید مسافتی را راه بروید تا به آن‌ برسید.

شنبه: شیر بخورید. مطالعات دانشمندان استرالیایی نشان داده، خوردن یك لیوان شیر كم‌چرب قبل از ظهر به‌جای آبمیوه می‌تواند كالری دریافتی شما را تا 5/8 درصد كاهش دهد.

یكشنبه: تبریك می‌گوییم. شما در آخر برنامه هستید. امروز می‌توانید انگور بخورید چون این میوه به‌خصوص نوع قرمز آن حاوی آنتی‌اكسیدان‌های بی‌نظیری است كه چربی خون را كاهش می‌دهد.

9. 2 کاربر، ارسال فاطمه ثنا را لایک کرده اند:

afradiet (28 شهریور 1394),یکتا اذری (25 شهریور 1394)

فاطمه ثنا آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      10
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.05
      قد
      165
      وزن شروع
      88
      وزن هدف
      70
      وزن فعلی
      86
      حالت من
      Khoshhal
      وبلاگ زیباتنی من
      37
      نقل قول نوشته اصلی توسط باربی اینده نمایش پست ها
      بسم الله الرحمن الرحیم
      سه شنبه 24 شهریور
      سایز جدید من
      شکر ایزد منان
      احسنت عزیزم تبریک
      لطفا بگو در چه فرجه زمانی تونستی کاهش سایز داشته باشی و از چه روش و رژیمی پیروی کردی
      ممنون

- - - Updated - - -

رژیم غذایی برای کاهش سریع دور کمر و حجم شکم

یک پزشک متخصص قلب رژیم غذایی ارائه داده است که فقط با کاهش میزان مصرف گندم در عرض دو هفته حدود ۴.۵ کیلوگرم وزن کم می‌شود و این کاهش وزن بیشتر در منطقه دور کمر روی می‌دهد.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری هلث، از میان غلات، گندم بیشترین مصرف را دارد بطوریکه امروزه گندم عامل مصرف 20 درصد کالری بیشتر در سراسر جهان به شمار می‌رود.
      همچنین با افزایش میزان مصرف گندم به اندازه دور کمر انسان‌ها نیز افزوده شده است.
      دکتر « ویلیام داویس» (William Davis ) متخصص قلب از انگلیس می‌گوید: رعایت این رژیم غذایی موجب کاهش روزی یک پوند (حدود 453 گرم ) و در عرض دو هفته 10 پوند (4.5 کیلوگرم) می‌شود.
      وی تاکید کرد: این کاهش وزن بعد از دو هفته مشخصا با این سرعت ادامه نخواهد یافت.
      این متخصص قلب می‌گوید: تنها با حذف غذایی که موجب برانگیختن اشتها می‌شود می‌توان در روز بدون اینکه متوجه شوید بین 350 تا 400 کالری کمتری مصرف کرد.
      داویس با اشاره به این که در این رژیم غذایی محصولات گندمی حذف می‌شود، گفت: مادامیکه میزان مصرف گندمی که از رژیم غذایتان حذف کرده‌اید را با غذای مناسبی جایگزین می‌کنید بدن با کمبود مواد مغذی مفید مواجه نخواهد شد.
      داویس می‌گوید: برخلاف باور عمومی حذف گندم از رژیم غذایی هیچ اختلالی ایجاد نمی‌کند.
      وی افزود: شکاف ناشی از حذف محصولات گندمی را می‌توان با مصرف ذرت و آب میوه جایگزین کرد و به این ترتیب یک گروه غذا را با گروهی دیگر جایگزین کرد.
      وی خاطر نشان کرد: همچنین اگر این شکاف با مصرف سبزیجات، مغزها، گوشت عمدتا سفید، تخم مرغ، آوکادو، زیتون و پنیر جایگزین شود در آن صورت بدن نه تنها با کمبود مواد مغذی روبرو نمی‌شود بلکه باعث ایجاد یک معده سالم‌تر، کاهش وزن، انرژی بیشتر، خواب بهتر و در کل سلامت بهتر مواجه می‌شود.
      این متخصص قلب می‌گوید بعد از سه ماه رعایت این رژیم غذایی بدون گندم بیماران وی نه تنها ظاهر بهتر و اندامی متناسب‌تری پیدا کرده بودند بلکه نتیجه آزمایش خون آنها نشان داد که قند خون آنها از میزان دیابتی به حد عادی رسیده است.
      داویس گفت: افرادی که این رژیم غذایی را رعایت کرده بودند در کل لاغرتر، انر‍ژی‌دار‌تر، شادتر و سالم‌تر بودند.
      طبق این رژیم غذایی مصرف سبزیجات (به جزء سیب‌زمینی و ذرت که باید به صورت محدود استفاده شود) به هر اندازه مجاز است.
      همچنین مصرف روغن‌های سالم مانند روغن زیتون، آوکادو، گردو، نارگیل، کره کاکائو، دانه کتان و روغن کنجد مجاز است.
      مصرف تخم مرغ و گوشت ترجیحا ارگانیک که نسبت به غیر ارگانیک اسیدهای چرب سالم‌تر بیشتری دارد نیز مجاز است.
      طبق این رژیم غذایی محصولات لبنی به غیر از پنیر را باید به میزان اندک مصرف کرد زیرا پروتیین موجود در محصولات لبنی موجب افزایش میزان آزاد سازی انسولین می‌شود اما فرایند تخمیر باعث می‌شود که این تاثیر در پنیر کاهش یابد.
      توت و اغلب میوه‌های شیرین مانند آناناس، انبه و موز نیز از آن دسته مواد غذایی هستند که باید به میزان اندک مصرف شوند.
      از دیگر غذاهایی که طبق این رژیم غذایی باید به میزان اندک مصرف شود می‌توان به غلات فاقد گندم مانند بذر گنه گنه، ارزن، گندم سیاه، برنج قهوه‌ای، جو دوسر اشار کرد.
      این غلات با وجود اینکه عاری از گندم هستند اما غنی از کربوهیدرات‌ها هستند که موجب افزایش قند خون می‌شوند.
      همچنین غذاهایی که طبق این رژیم غذایی نباید اصلا مصرف شوند عبارتند از محصولات گندمی شامل انواع نان،بیسکویت، کیک، شیرینی ، ماکارونی، پاستا و نودل، روغن‌های ناسالم مانند روغن‌های هیدروژنه و اشباع نشده.
      میوه‌های خشک از جمله انجیر، خرما، آلو، کشمش، زغال اخته، غذاهای سرخ شده، تنقلات شیرین مانند شیرینی، شکلات، بستنی، شکلات انرژی زا، شیرین کننده های غنی از فروکتوز شیرین مانند شربت یا شهد، عسل، شیره افرا، شربت ذرت که سرشار از فروکتوز، سوکروز هستند، ادویه، ژله، مربا، نوشیدنی‌ها، سس گوجه فرنگی ( به دلیل اینکه حاوی ساکارز یا شربت ذرت سرشار از فروکتوز است)باشد از دیگر مواد غذایی هستند که طبق این رژیم غذایی نباید اصلا مصرف شوند.
      البته دستورالعمل ارائه شده این پزشک با توجه به فرهنگ عمومی تغذیه در آمریکا که پایه آن بر محصولات گندمی بوده، ارائه شده است. به همین دلیل پزشکان می‌گویند در برخی از کشورها که پایه تغذیه بر دو ماده برنج و گندم قرار دارد، برنج نیز عامل دیگری است که عامل مهمی در افزایش حجم شکم است و باید به منظور لاغری موضعی از این ماده غذایی به صورت محدود استفاده شود.

11. 2 کاربر، ارسال فاطمه ثنا را لایک کرده اند:

afradiet (28 شهریور 1394),یکتا اذری (25 شهریور 1394),توکلی (27 شهریور 1394)

فاطمه ثنا آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      10
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.05
      قد
      165
      وزن شروع
      88
      وزن هدف
      70
      وزن فعلی
      86
      حالت من
      Khoshhal
      وبلاگ زیباتنی من
      37
      سلام زیلث عزیز شما چرا از تاپیک من انصراف دادی قابل ندونستی

13. 4 کاربر، ارسال فاطمه ثنا را لایک کرده اند:

afradiet (28 شهریور 1394),delaram25 (01 مهر 1394),یکتا اذری (25 شهریور 1394),توکلی (27 شهریور 1394)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه ثنا نمایش پست ها
      سلام زیلث عزیز شما چرا از تاپیک من انصراف دادی قابل ندونستی
      سلام
      وای نه عزیزم. اختیار داری. چند روزه یه سری کارها برای سایت داریم انجام میدیم که به زودی سوپرایزش رو نمایی میشه. خلاصه خیلی درگیرم. دیدم فرصت وقت گذاشتن روی ورزش و اینا رو ندارم، اینه که گفتم انصراف بدم تا کج دار و مریض رفتنم باعث کاهش انگیزه ی بقیه ی بچه های گروه نشه. انشاالله اگه وقتم آزاد شد و تونستم برا ورزش موضعی وقت بذارم دوباره میام ثبت نام میکنم.
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

15. 5 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

delaram25 (01 مهر 1394),فاطمه ثنا (25 شهریور 1394),یکتا اذری (25 شهریور 1394),باربی اینده (25 شهریور 1394),توکلی (27 شهریور 1394)

باربی اینده آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      140
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.34
      وزن شروع
      61
      وزن هدف
      تثبیت-پیکراشی
      وزن فعلی
      49
      حالت من
      Sepasgozar
      وبلاگ زیباتنی من
      120
      سلام تاریخ دقیقش یادم نیست وقتی اینجا ثبت نام کردم البته تو این مسابقه سایز گرفتم.
      والا تو این مدت ورزش داشتم به غیر از روزایی که باشگاه نمی رفتم/تو رژیمم هم خیلی دقیق بودم من حتی رژیم میوه هم کالری شماری دارم ولی خب ورزش خیلی بیشتر روم تاثیر داشت...همچنین یه مدت یا کپسول دارچین میخورم یا تو قهوم یا شیرم میریزم که بهش ایمان پیدا کردم واقعا اشتها رو کم میکنه/گاهگداری هم دمنوش های خود ساز میخورم/رژیم هایی هم که داشتم خب یکیش همین دارچینه-جی ام-کالری شماری میوه و لبنیات و روزهای ازاد که خب به خودم جایزه میدادم و ولی حواسم بود/اما دوتا ایراد دارم البته 3 تا که اگه اینها هم رفع بشه مطمئنا روند کاهشم عالی میشه 1-کم اب میخورم(من هر وقت اب در روز زیاد میخورم کاهشم فرداش خوب میشه)2-خواب کم/3-اینکه از 9 شب تا فردا صبح چیزی جز اب نخورم که ایشالله درست میشه
      و اینکه بعد زایمان اخیرم دوباره شکممو محکم با گن بستم و واقعا شکممو جمع کرد و به نظر اینکه میگن بعد از زایمان شکم جمع نمیشه واقعا غیر منطقیه خوب قبول دارم زمان می بره اما صبر میخواد و رسیدگی مرتب نه یک هفته یک ماه رسیدگی دو هفته هیچی به هیچی در ضمن تغذیه و ورزش هم باید اصولی باشه
      راستی یادم رفت بگم تا دیروزم رژیم کفیر بودم
      خلاصه اینکه برای کاهش سایز و وزن ورزش ورزش ورزش فراموش نشه و بعدش نوع تغذیتون درست کنید.قرار نیست تا ابد رژیم باشین یه وقتایی که هوس غذا میکنید خب اون روز با کالری شماری پیش برید اینطوری از رژیم زده نمیشید و راحت تر ادامه میدید.
      برای تک تکتون ارزوی بهترینا رو میکنم
      خدایا دلم قرصه تا مسکنم شمایید
      لطفا تو قسمت رژیم ها فقط نتایج و سوالات در مورد رژیم پرسیده شود و گزارش های غذایی را در داخل وبلاگ های شخصی بنویسید و از گذاشتن اسپم خودداری فرمایید.

17. 5 کاربر، ارسال باربی اینده را لایک کرده اند:

linda1 (26 شهریور 1394),فاطمه ثنا (25 شهریور 1394),هانیه م (27 شهریور 1394),یکتا اذری (25 شهریور 1394),توکلی (27 شهریور 1394)

یکتا اذری آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      125
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      2.02
      قد
      170
      وزن شروع
      77: بعداززایمانم دوباره بااضافه وزن برگشتم .....البته خیل
      وزن هدف
      اول 75هستش، بعد از اون 70، وآخریشم به امید خدا 65ک مطمئنم ب
      وزن فعلی
      77
      حالت من
      Movafagh
      وبلاگ زیباتنی من
      46
      سلام به فاطمه ثنای عزیز

دوستم من چ
      ند روزی مهمان دارم انشالله از شنبه میام و سایز جدیدممو میددم ...
      تبریک میگم
      به دوست خووبم باربی جون به خاطر کاهش سایزش :bollywood1:

**دنیا مانند پژواک اعمال و خواستهای ماست. اگر به جهان بگویی: “سهم منو بده…” دنیا مانند پژواکی که از کوه برمی گردد، به تو خواهد گفت: “سهم منو بده…” و تو در کشمکش با دنیا دچار جنگ اعصاب می شوی. اما اگر به دنیا بگویی: “چه خدمتی برایتان انجام دهم؟…”
      دنیا هم بتو خواهد گفت: “چه خدمتی برایتان انجام دهم؟…”.

دکتر وین دایر

19. 3 کاربر، ارسال یکتا اذری را لایک کرده اند:

فاطمه ثنا (26 شهریور 1394),باربی اینده (25 شهریور 1394),توکلی (27 شهریور 1394)

هانیه م آواتار ها
      کاربر تازه وارد

امتیاز زیباتنی
      30
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      152
      وزن شروع
      55
      وزن هدف
      47
      وزن فعلی
      50
      حالت من
      Badjens
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      ای بابا فاطمه جون من اشتباه کردم تو سایزم یه بارش تخمینی بود سایز دقیقم اولیه بود کاهش دور سینه نداشتم
      این سایز دقیقمه ایشالله شنبه سایز جدیدمو میگم
      کمر70
      شکم75
      باسن91
      سینه87
      بازو29
      ران52
      من میخوااااااااام خوش اندام بشم

21. کاربر زیر پست هانیه م را لایک کرده است:

توکلی (27 شهریور 1394)

هانیه م آواتار ها
      کاربر تازه وارد

امتیاز زیباتنی
      30
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      152
      وزن شروع
      55
      وزن هدف
      47
      وزن فعلی
      50
      حالت من
      Badjens
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      نقل قول نوشته اصلی توسط باربی اینده نمایش پست ها
      بسم الله الرحمن الرحیم
      سه شنبه 24 شهریور
      سایز جدید من
      شکر ایزد منان
      چجور دور کمرتو کم کردی خوش بحالت من که رو70 وایستادم
      من میخوااااااااام خوش اندام بشم

23. 2 کاربر، ارسال هانیه م را لایک کرده اند:

فاطمه ثنا (27 شهریور 1394),توکلی (27 شهریور 1394)

• صفحه 4 از 6
  • نخستنخست
  • ... 23456
  • آخرینآخرین