شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 2 از 2
  • نخستنخست
  • 12
    نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14

موضوع: من گِلِه دارم! (امضا: Zenith)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5

Unhappy من گِلِه دارم! (امضا: Zenith)

یه حرفایی هست که نه از سر عصبانیت اما از سر ناراحتی باید بزنم! روی حرفم با هیچ شخص خاصی نیست. روی حرفم با همه هم نیست. چون از بین هزاران کاربر فقط بعضیا ممکنه یه چیزایی رو رعایت نکنن.

بچه ها ما اینجا دور هم جمع شدیم تا با یه دوستی و تقابل دو طرفه برای رسیدن به هدف کاهش وزن و دستیابی به سلامتی کمک کنیم. بنابراین رعایت نظم و قوانین اینجا خیلی اهمیت داره. قطعا متوجه شدین شیوه ی مدیریتی زیباتن با سایر سایت ها خیلی فرق میکنه. هر کس دقت کنه میبینه مدیرای زیباتن واقعا بار کاری و مسئولیت پذیری بالایی رو تحمل میکنن فقط بخاطر اینکه تمام مسایل و شرایط رو حتی اگر شده آنی برای کاربران فراهم کنن تا در رژیم هاشون به مشکل برنخورن. گاهی از قوانین سایت بخصوص موضوع اسپم گذاشتن یا مطرح نشدن سوالات در جای خود چشم پوشی میکنیم تا فرد سریعتر جوابش رو بدست بیاره. حتی در مقابل رعایت نکردن ها گاهی چشممون رو میبندیم و یه تذکر ساده هم نمیدیم تا مبادا کسی برنجه.
      همیشه در جلساتمون هم گِلِه گذاری از این موضوعات رو داشتیم ولی خب چون کابرانمون انسان های فهمیده و با درکی هستند انگیزه داشتیم و داریم و هنوز هم از این سیاست مدیریتی پشیمون نیستیم.

ولی یه جاهایی واقعا ناراحت میشیم. حداقل خودم ناراحت میشم! یه جاهایی حس میکنم بعضی از کاربرا واقعا رعایت نمیکنن. یه جاهایی حس میکنم انتظار دارم کاربرای فعال تر و با تجربه تر تیم مدیریت رو کمک کنن. البته مطابق با همون سیاست های صمیمیتی حاکم بر سایت. از الان تا همیشه اجازه نخواهم داد کسی بخاطر یه موضوع کوچیک خاطر کاربری رو در زیباتن مخدر کنه. چه اون فرد خودم باشم و چه هر کاربر دیگه. چون برای احساسات و شخصیت کاربران زیباتن ارزش قائلم.

اما یه جاهایی از بعضی ها گِله دارم که میخوام بعد از حدود یک سال بگم! من رعایت یه سری موارد رو بخاطر خودم که نمیخوام آخه. من که دیگه نمیخوام از این فضا استفاده ی تخصصی بکنم. من یه زمانی اضافه وزن داشتم اما رژیمم رو گرفتم و تموم شد و الان با دنیایی از شادی یه 50 کیلویی ام. اما چون خودم اون موقع خیلی اذیت شدم دلم میخواد الان کاربران زیباتن بهترین استفاده رو از این فضا بکنن. بنابراین باید برای حفاظت از اثربخشی این فضا یه چیزهایی رعایت بشه آخه.

همه ی ما باید هدفمون این باشه که زیباتن تبدیل به یه مرجع کامل بشه که هر کس بخواد در زمینه ی تناسب اندام کار کنه، با یه سایت جامع و منظم با دستیابی آسان و رایگان روبرو بشه. من میتونم مثل مدیران خیلی سایت های دیگه که اتفاقا شهرتی هم به هم زدن اما کافیه یه نگاه اجمالی به سایت هاشون بکنید تا ببینید چه مشکلاتی دارن، بیخیال این مسایل بشم و فقط روی افزایش بازدید اینجا کار کنم و بس. مثل بعضی انجمن های دیگه اصلا برام مهم نباشه بین کاربرانم و محتوای سایتم چی پیش میاد. متاسفانه گاهی میرم تو یه سری انجمن ها یه چیزایی میبینم که برای بعضی جوامع واقعا متاسف میشم. تاپیک هاشون اصلا سر جای خودش نیست. هیچ نظارتی وجود نداره. محتوای بحث ها هم که نگو. مثل گرگ و بره افتادن به جون هم. حتی گیس و گیس کشی! خاله زنک بازی و سطح فکرهای پایین. این در شان یه جامعه ی متمدنه؟! قصدم جسارت به هیچ انجمنی نیست.
      برای همین اسم نمیبرم اما میخوایم از ایرادات سایرین درس بگیریم. کابران این انجمن ها هم مقصر نیستنا. کافیه تو یه انجمن چند نفر خاص با چنین خصلت هایی وجود داشته باشه و هیچ مدیریتی برای کنترل این افراد نباشه تا کل انجمن آلوده بشه. زیباتن ما تا امروز اینطور نبوده و واقعا شان بالای کاربران و شخصیت بالاشون زبانزده. اما من دنبال به شهرت رسیدن زیباتن نیستم. دنبال مفید بودن اینجا هستم. اگر گاهی روی تبلیغات اینجا هم کارمیکنم بخاطر اینه که پربازدید بودن اینجا به نفع خود کاربرانمونه چون از تجربه های بیشتری استفاده خواهند کرد. همه ی ما میدونیم افزایش وزن مشکلات روحی و اجتماعی زیادی برامون داشته یا داره. بنابراین باید دست همیاری همدیگه رو بفشاریم تا به تپل های دوست داشتنی جامعمون کمک کنیم تا به حقشون برسن...

این ها انتظارات من از کابران فهیم زیباتنه:

- اینهمه تاکید میکنیم اسپم نذارید. آقا تشکر کردن و ابراز احساسات که پست زدن نمیخواد. دکمه "Like"و دکمه "اعلام خواندن پست" داریم.

- اینهمه تاکید میکنم اگر بعد از خوندن هر پست، دکمه "اعلام خواندن پست" رو کلیک کنید، این کار توی سایت تبدیل به یه روال میشه و بعد خودتون اولین کسی هستید که از این امکان لذت خواهید برد. الان هزاران نفر ممکنه پست شما رو بخونن اما فقط چند نفر زیرش دکمه "اعلام خواندن پست" رو میزنن. دوست ندارید بدونید واقعا چه کسانی براتون وقت گذاشتن و خوندنتون؟

- اینهمه تاکید میکنیم سوالاتتون رو تو پیام خصوصی نپرسید. هم برای رفع اشکالات و سوالاتتون در مورد انجمن یه بخشی تو سایت داریم و هم برای سوالات رژیمیتون. آخرش صندوق پیام خصوصی های مدیرا هر روز کلی پیام داره. میدونید مطرح کردن سوالات در پیام خصوصی چقدر برای سایت مضره؟! ما که برامون فرق نمیکنه تو پیام خصوصی جواب بدیم یا تاپیک مرتبطش اما اگر تو پیام خصوصی جواب بدیم فقط یه نفر این جواب رو میبینه و حیفه بقیه ی کاربرا که ممکنه بعدها در موقعیت شما قرار بگیرن این تجربه رو نبینن. ضمن اینکه هر روز کلی از وقت من و هر کدوم از مدیرانمون برای جواب دادن به سوالات پیام خصوصی میره که واقعا برای سایت مضره.
      من نمیگم اصلا از امکان پیام خصوصی استفاده نکنید. نه اگر اینطور بود میتونستم راحت پیام خصوصی ها رو ببندم! امکان پیام خصوصی خیلی خوبه اما برای احوالپرسی های خصوصیمون. برای حرف های غیر رژیمیمون . برای هماهنگی و رد و بدل کردن اطلاعات و حرف های محرمانه. برای دعوت همدیگه به یه تاپیک یا انجمن و غیره.

- اینهمه تاکید میکنیم سوالات رژیمیتون رو در دفترچه هاتون نپرسید! در تاپیک های رژیم گروهی نپرسید! آخه چرا باید اینقدر خودخواه باشیم که الان برای به جواب رسیدن خودمون هر نظمی رو به هم بریزیم تا تو رژیممون موفق باشیم و به آیندگانی که میخوان از این سایت استفاده کنن فکر نکنیم؟! چرا نباید به این فکر کنیم که اگه الان سوالاتمون رو تو دفترچه یا تاپیک رژیم گروهی پرسیدیم، افراد بعدی که نمیان دفترچه ما رو کامل بخونن. مستقیم میرن سر تاپیک اون روش رژیم. و وقتی همه چی اونجا سر جمع نباشه، اونا هم سردر گم میشن!

- اینهمه تاکید میکنیم قبل از پرسیدن سوال سرچ بزنید. سرچ تو گوگل نه. سرچ تو همین زیباتن خودمون. اگه از اون کادر سرچ گوشه ی چپ بالای صفحه استفاده کنید و قبلا کسی سوال شما رو پرسیده باشه که سریع تر به جواب میرسین. تازه اگر بازم دیدین جواب سوالتون اونجا نیست، دوباره همونجا مطرح کنید.

- اینهمه تاکید میکنیم تو بخش مرتبط سوالتون رو بپرسید. البته خدا رو شکر کاربرای با درجه بالاتر از کاربر سایت این اشتباه رو خیلی کم انجام میدن. این مشکل بیشتر مال کاربرای تازه وارده که خب قابل درکه و خدا رو شکر راه که بیفتن مشکل حل میشه.

- اینهمه ازتون میخوایم برای برقراری نظم در سایت، تیم مدیریت رو همکاری کنید. من حتی اگر کسی خودش تمایل نشون بده و صلاحیت و تداوم رو در اون ببینم با کمال میل میارمش توی کادر مدیریت تا انگیزه اش هدفمند باشه. هر چند واقعا فرق نمیکنه مدیر باشیم یا کاربر. بخصوص که هر کاربر هم برای خودش درجاتی داره. خب چه اشکال داره همه ی کارها روی دوش مدیران نباشه؟ چه اشکالی داره شمای کاربر که خدا رو شکر همه هم اطلاعات خوبی دارین حتی در تاپیک هایی که مدیران ایجاد کردن، بقیه رو راهنمایی کنید؟ به شخصه کاربرانی که ترجمه ، مطالب سرچ شده، انگیزه بخشی، پاسخگویی در تاپیک های مهم سایت بخصوص تاپیک های روش های رژیم رو در اختیار سایر کاربران قرار میدن رو خیلی دوست دارم. چون ما یه "انجمن" گفتگو داریم نه یه سایت یه طرفه.

- اینهمه روی پست اول تاپیک های مهم کار میکنیم تا محتویاتش کامل باشه. آخرش بعضیا نمیدونم چرا همون پست اول رو دقیق نمیخونن و سریع سوالاتشون رو پست میکنن. خب عزیز من، قربونت برم آخه اول پست اول رو دقیق بخون و بعد اگه جواب سوالت در اون پست نبود بپرس. بقیه ی افرادی هم که می دونن با کمال میل جواب میدن.

جالبه که وقتی مسایل بالا رو موردی تذکر بدیم یا عملیات انتقال یا حذف انجام بدیم بعضیا شاکی هم میشن!!! البته خب تقریبا 98 درصد افراد هم بسیار فهیم هستند و کاملا درک میکنن.
      مسایل دیگه هم هست که الان یادم نمیاد....

دوستان گلم من از هیچکس عصبانی نیستم. حتی در تمام مدت گِله گذاریم در این پست، اسم هیچ شخص خاصی تو ذهنم نیومد. حرف های بالا رو همه از روی یه دلخوریِ آروم گفتم. برای هزارمین بار میگم من عاشق زیباتن و دوستای زیباتنیم هستم. اما باید همه با هم همکاری کنیم تا این فضا همیشه به همین خوبی بمونه.

بخدا بعد از حرفای بالا بازم اگه سوالاتتون رو تو پیام خصوصی بپرسید در حدی که وقتم اجازه بده، جواب میدم. اگه بازم در جای نامرتبط پست بزنید با صبوری انتقال میدم. اگر تو دفترچه هاتون سوال بپرسید به روی خودم و شما نمیارم و تا حدی که خودم و دوستای مدیرم ببینیم انتقال میدیم. اما
      می خواستم فقط گفته باشم رعایت چه مسایلی به نفع آینده ی زیباتنمونه...

اگر شما هم حرفی دارین با کمال میل میشنوم.

دوستدار دونه به دونه ی شما 4843 نفر
      Zenith

پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

2. 69 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

***super star** (02 مهر 1392),*aida* (30 شهریور 1392),afarin1975 (29 شهریور 1392),arsheda (08 فروردین 1395),azera (01 مهر 1392),bratz (02 مهر 1392),chista-60 (27 آبان 1393),dani (29 شهریور 1392),December Girl (15 فروردین 1393),delaram25 (15 مهر 1393),eliha (23 دی 1392),fa1fa1 (15 دی 1393),faryadekavak (30 شهریور 1392),fereshteh89 (20 اسفند 1392),fofoli (30 شهریور 1392),ghazaleh-mej (30 شهریور 1392),hero (25 دی 1392),hima (29 شهریور 1392),leilaa (29 شهریور 1392),lila a (25 دی 1392),mahbobe (21 شهریور 1397),maryam12 (10 تیر 1393),maryam60k (31 فروردین 1393),mayramoud (04 آبان 1392),mehrzzz (15 آبان 1392),nasimkh (28 آذر 1392),nasrin2 (26 فروردین 1393),neda71 (24 دی 1392),nedayi (02 آبان 1392),omberto (29 آبان 1393),parchami7 (29 شهریور 1392),parisima (27 اسفند 1392),raha32 (24 دی 1392),ramna (29 شهریور 1392),rara (24 دی 1392),Roxi (29 شهریور 1392),Sabrina (30 شهریور 1392),sadeghi766 (16 فروردین 1393),sara (24 دی 1392),scarlet (26 مهر 1393),somy (30 شهریور 1392),tinkerbell (30 شهریور 1392),toaramesheman (11 مهر 1393),مملي شيطون (30 شهریور 1392),مهربان1389 (29 شهریور 1392),مامان مهسا (30 شهریور 1392),مریم --- (29 شهریور 1392),نیلو (29 شهریور 1392),نانوک (30 شهریور 1392),وقـــــار (30 شهریور 1392),یلدا (26 دی 1392),یکتا اذری (30 دی 1394),گندم1360 (16 مهر 1392),پریماه (29 شهریور 1392),voroojak (07 اسفند 1392),_Donya_ (03 شهریور 1394),الی-21 (29 شهریور 1392),الیزابت (02 آذر 1393),اایدا (30 شهریور 1392),باربی اینده (25 دی 1392),خوشبختی (03 مهر 1392),دلنواز (25 شهریور 1393),دختر بلا (30 شهریور 1393),رانا (31 شهریور 1392),سمیه60 (10 آذر 1392),سونیا33 (02 بهمن 1392),سودابه (29 شهریور 1392),ساچلی (30 شهریور 1392),شهرزاد (29 شهریور 1392)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

bratz آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      165
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.18
      قد
      160
      وزن شروع
      75
      وزن هدف
      هرچی کمتر بهتر
      وزن فعلی
      52
      حالت من
      Sepasgozar
      وبلاگ زیباتنی من
      3
      سلام مدیر جون: واقعا همین طوره که میگین واقعا هم صبر می طلبه که من که واقعا کم میارم یه چیزایی رو که میبینم! خدا به داد شما برسه! نمیگم من خودم خیلی رعایت میکنم و اشتباهی نداشتم ولی خوب یکم دقت هم میکنم! بعضیا واقعا راحتی رو پیشه کردن! حتی وقت نمیذارن واسه خودشون! به هر حال واقعا ممنون که انقدر با حوصله و نظم به امور سایت رسیدگی میکنید. من که لاغریمو مدیون شما و سایت خوبتونم. هیجچ وقتم اینجا رو فراموش نمیکنم!

5. 9 کاربر، ارسال bratz را لایک کرده اند:

chista-60 (27 آبان 1393),hero (25 دی 1392),nicebody (28 دی 1392),raha32 (24 دی 1392),sara (24 دی 1392),نانوک (03 مهر 1392), Zenith (02 مهر 1392),خوشبختی (03 مهر 1392),شهرزاد (03 مهر 1392)

rara آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      130
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.59
      قد
      178
      وزن شروع
      86
      وزن هدف
      74
      وزن فعلی
      77.8
      حالت من
      Ashegh
      اگر رعایت نکردیم خودمو میگم شرمنده
      واقعا ناراحت شدم
      اینوراست گفتید که هیچکس مطالبی رو که باهزار زحمت پیدا میکنیم اعلام خوندن نمیکنه من غمگین میشم بعضی پستامو کسی نخونده

7. 5 کاربر، ارسال rara را لایک کرده اند:

chista-60 (27 آبان 1393),hero (25 دی 1392),raha32 (24 دی 1392),sara (24 دی 1392), Zenith (24 دی 1392)

باربی اینده آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      140
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.34
      وزن شروع
      61
      وزن هدف
      تثبیت-پیکراشی
      وزن فعلی
      49
      حالت من
      Sepasgozar
      وبلاگ زیباتنی من
      120
      زنیث جون عاشق شخصیت شما هستم که انقدر با صبر و حوصله و ارامش بهمون گوش زد کردی.منم به نوبه خودم حتما رعایت خواهم کرد.زنیث جون گلم یه سوال دارم اگه لطف کنی و جوابمو بدی یه دنیا ممنونتم.گلم من خودم از عکسایی که تحریک میکرد تا با تلاش بیشتری تو امر کاهش پیش برم خیلی انگیز میگرفتم و اینکه گاهی اوقات تو دفترچه دوستان میزارم اما برای هر کاربر یه عکس میزارم که اسپم هم نشه و دوستان انگیزشون بالا بره میخواستم بدونم این موردی داره؟اگه داره که دیگه این کارو نکنم
      خدایا دلم قرصه تا مسکنم شمایید
      لطفا تو قسمت رژیم ها فقط نتایج و سوالات در مورد رژیم پرسیده شود و گزارش های غذایی را در داخل وبلاگ های شخصی بنویسید و از گذاشتن اسپم خودداری فرمایید.

9. کاربر زیر پست باربی اینده را لایک کرده است:

chista-60 (27 آبان 1393)

mahsa40 آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.05
      قد
      164
      وزن شروع
      نمیگم فعلا
      وزن هدف
      تا عيد زير 70
      وزن فعلی
      95
      حالت من
      Gerye
      سلام عزیزم امیدوارم دیگه ناراحت نبینمت گلم راستی اگر کمکی خواستید منم هستم واقعا دوست دارم کمک کنم

- - - Updated - - -

سلام عزیزم امیدوارم دیگه ناراحت نبینمت گلم راستی اگر کمکی خواستید منم هستم واقعا دوست دارم کمک کنم

11. کاربر زیر پست mahsa40 را لایک کرده است:

chista-60 (27 آبان 1393)

• صفحه 2 از 2
  • نخستنخست
  • 12