شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 8 از 8
  • نخستنخست
  • ... 678
    نمایش نتایج: از 71 به 73 از 73

موضوع: مشاوره رایگان زیبایی پوست و مو

Jokeman آواتار ها
      مشاور پوست، مو و زیبایی
      کاربر تازه وارد

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      حالت من
      ShadOsarhal

مشاوره رایگان زیبایی پوست و مو

سلام دوستان عزیزم

خیلی وقت بود که دوست داشتم این تاپیک رو در این انجمن ایجاد کنم، و تجربیات خودم رو در اختیار اعضای این انجمن هم قرار بدم. هدف من از ایجاد این تاپیک، تلاش در جهت ارتقاء سطح کیفی بهداشت و سلامت خانواده هاست.

من مشاور و کارشناس پوست و مو هستم. دوستانی که علاقه مند هستند و به سلامت و زیبایی پوست و موی خودشون اهمیت میدن، میتونن در این تاپیک سوالها، موارد و یا مشکلات پوست و مویی خودشون رو مطرح کنن و بپرسن، و منم سعی میکنم در اسرع وقت پاسخ دوستان رو بدهم.

درضمن، اون دسته از دوستانی که تمایل دارند بصورت تخصصی تر و حتی خصوصی تر، مشاوره پوست و مو دریافت کنند، میتونند فرمی که در این آدرس موجود است، دریافت کنند و پس از پر کردن آن، از طریق پیام خصوصی یا ایمیل برای من بفرستن تا در اولین فرصت باهاشون تماس بگیرم و مشاوره تخصصی فرد به فرد و کاملا رایگان بهشون بدم تا بتونن نتیجه بهتری دریافت کنند.

علاوه بر این، سعی میکنم که هرچند وقت یکبار مطالبی تخصصی و مرتبط با پوست و مو، در این تاپیک قرار بدم تا دوستان با مطالعه آنها، سطح اطلاعات پوست و موی خود رو بالا ببرند.

به امید ارتقای سطح سلامت و زیبایی و مراقبت از پوست و موی خانواده های ایرانی...
      ویرایش توسط Zenith : 17 اسفند 1393 در ساعت 08:55 دلیل: حذف ایمیل- دعوت به بحث خارج از انجمن ممنوع است.

2. 19 کاربر، ارسال Jokeman را لایک کرده اند:

B@H@R (29 مرداد 1394),Darya88 (17 مهر 1395),fofoli (17 شهریور 1394),Maah.maah (29 دی 1394),mahbobe (06 اسفند 1393),MAHROO (18 شهریور 1394),maryam12 (02 اسفند 1393),یونیک (14 بهمن 1393),کایسا (29 فروردین 1394),گلی خانومی (05 تیر 1394),پاتريك (02 اسفند 1393), Zenith (19 بهمن 1393),الینا1 (19 بهمن 1393),اویسا۶۳ (15 بهمن 1393),بئاتریس (28 مرداد 1394),باربی اینده (15 بهمن 1393),دلنواز (27 مرداد 1394),رها22 (15 بهمن 1393),سارا 64 (30 شهریور 1394)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

Jokeman آواتار ها
      مشاور پوست، مو و زیبایی
      کاربر تازه وارد

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      حالت من
      ShadOsarhal
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zenith نمایش پست ها
      وقت بخیر
      من چند روز پیش با یه پزشک متخصص در مورد لایه برداری صحبت میکردم. تصور من همیشه این بوده که لایه برداری سطحی پوست(با اسیدهای میوه ضعیف شده. Aha) باید فقط در موارد لزوم انجام بشه. معمولا خودم سالی یک یا دو بار انجام میدادم. اما نظر ایشون این بود که باید هر شب مثل یک کرم شب معمولی این لایه برداری رو انجام داد.
      میخواستم نظر شما رو در این مورد بدونم.
      سلام. ممنونم وقت شما هم بخیر.
      در مورد لایه برداری پوست، من در ابتدا از مراجعینم می پرسم که دلیل اینکه میخوان لایه برداری کنند چیست، و اگر این عمل به فرد گزینه مناسبی بود، بهش پیشنهاد میدم.
      در ادامه، نوع پوست فرد خیلی مهم هست. به عنوان مثال، برای فردی که پوست خشک و حساسی داره، مراقبت دقیق تری از فردی که پوست چرب داره نیاز هست.
      توجه داشته باشید عمل لایه برداری بسیار حساس هست، و استفاده از محصولاتی که دارای مواد شیمیایی هست، میتونه آسیب بسیار زیادی به پوست برسونه. بخاطر همین، حتما باید از لایه بردارهای گیاهی استفاده کرد (البته اکثر لایه بردارهای بازار دارای مواد شیمیایی هست، ولی در این بین برندهای با کیفیتی هم هستند که از مواد طبیعی بهره برده اند)
      و اما در مورد سوال اصلی شما، یعنی مدت زمان لایه برداری، نظر من هم مشابه نظر شماست. اصولا من برای افرادی که نیاز به لایه برداری پوست دارند، محصولات لایه بردار رو پیشنهاد میدم، و بهشون تاکید میکنم بیشتر از 2 بار در هفته نباید از این محصولات استفاده کرد. دلیل این توصیه هم کاملا مشخصه، چون لایه برداری پوست باعث میشه سلول های سطح پوست برداشته بشن، و عملا پوست کاملا بی دفاع میشه، مخصوصا در مقابل اشعه های مضر نور خورشید. برای همین این کار برای بیش از 2 بار در هفته اصلا توصیه نمیشه.
      درضمن، استفاده از یک ضدآفتاب مناسب و کامل، در هنگام دوره لایه برداری، بسیار واجب و حیاتی هست، که دلیلش رو در بالا گفتم.
      برای دریافت مشاوره رایگان زیبایی پوست و مو، به بخش "پوست و مو"ی انجمن مراجعه کنید.

5. 2 کاربر، ارسال Jokeman را لایک کرده اند:

Zenith (30 شهریور 1394),سارا 64 (30 شهریور 1394)

marymoon آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      سلام و خسته نباشید
      31 سال دارم و پوستم چرب است، همیشه مشکل جوش داشتم..خیلی وقتها تحریک میکردم اما مواقعی هم که خودم را کنترل میکردم و دست نمیزدم هم جوش جدید ظاهر میشد...
      همیشه میوه و سبزی بخصوص لیمو ترش زیاد مصرف میکردم و میکنم،اما احساس میکنم تاثیری در بهبود جوشهای صورتم ندارد
      برای شستشوی پوستم از ژل شستشوی صورت هیدرودرم مخصوص پوستهای چرب استفاده میکنم، تنها کرمی که به پوستم میزنم کرم آفتاب مخصوص پوست چرب و گاهی اوقات مرطوب کننده بدون چربی و لوسیون بچه هست.
      پوستم حساس هست بطوریکه با گذاشتن عینک به مدت خیلی کوتاه حتی زیر یک دقیقه جای قرمزی بر جا میگذارد.
      درمانهای خانگی مانند آب سیر و پیاز و سرکه سیب باعث تحریک و جوش جدید میشود
      با کرم زینگ اکسید و روغن بادام تلخ جوش میزنم
      در آزمایشهایم همیشه کمبود آهن داشتم اما علیرغم مصرف انواع مولتی ویتامین ها و غذا های سرشار از آهن این کمبود آهن رفع نشده و دست و پای سرد و ریزش مو دارم.
      پارسال به پیشنهاد تلفنی یک دکتر و بعد از انجام آزمایش به مدت 6 ماه قرص ژنی ترت مصرف کردم که تمام جوش ها و جای آنها را از بین برد...اما بعد از 6 ماه از قطع دارو، بصورت ناگهانی و در عرض چند روز جوش ها تمامی صورتم را فرا گرفتند و روز به روز در حال تشدید هستند..صورتم حالت داغی و کمی خارش دارد..
      ممنون میشم راهنمایی کنید
      @};-

Darya88 آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      168
      وزن شروع
      99
      وزن هدف
      80
      وزن فعلی
      85/5
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      سلام من 35سالمه صورتم بخاطر رژیم شل شده وچروک افتاده برای سفتی پوستم طرف شدن چروک دور چشمم وخط اخوخطم لبخندملبخندمار کنم ؟خواهش میکنم راهنمایی کنید خیلی ناراحتم
      ممنون از لطفتون
      خدایا دوست دارم

• صفحه 8 از 8
  • نخستنخست
  • ... 678