شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 7 از 8
  • نخستنخست
  • ... 5678
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 70 از 73

موضوع: مشاوره رایگان زیبایی پوست و مو

Jokeman آواتار ها
      مشاور پوست، مو و زیبایی
      کاربر تازه وارد

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      حالت من
      ShadOsarhal

مشاوره رایگان زیبایی پوست و مو

سلام دوستان عزیزم

خیلی وقت بود که دوست داشتم این تاپیک رو در این انجمن ایجاد کنم، و تجربیات خودم رو در اختیار اعضای این انجمن هم قرار بدم. هدف من از ایجاد این تاپیک، تلاش در جهت ارتقاء سطح کیفی بهداشت و سلامت خانواده هاست.

من مشاور و کارشناس پوست و مو هستم. دوستانی که علاقه مند هستند و به سلامت و زیبایی پوست و موی خودشون اهمیت میدن، میتونن در این تاپیک سوالها، موارد و یا مشکلات پوست و مویی خودشون رو مطرح کنن و بپرسن، و منم سعی میکنم در اسرع وقت پاسخ دوستان رو بدهم.

درضمن، اون دسته از دوستانی که تمایل دارند بصورت تخصصی تر و حتی خصوصی تر، مشاوره پوست و مو دریافت کنند، میتونند فرمی که در این آدرس موجود است، دریافت کنند و پس از پر کردن آن، از طریق پیام خصوصی یا ایمیل برای من بفرستن تا در اولین فرصت باهاشون تماس بگیرم و مشاوره تخصصی فرد به فرد و کاملا رایگان بهشون بدم تا بتونن نتیجه بهتری دریافت کنند.

علاوه بر این، سعی میکنم که هرچند وقت یکبار مطالبی تخصصی و مرتبط با پوست و مو، در این تاپیک قرار بدم تا دوستان با مطالعه آنها، سطح اطلاعات پوست و موی خود رو بالا ببرند.

به امید ارتقای سطح سلامت و زیبایی و مراقبت از پوست و موی خانواده های ایرانی...
      ویرایش توسط Zenith : 17 اسفند 1393 در ساعت 08:55 دلیل: حذف ایمیل- دعوت به بحث خارج از انجمن ممنوع است.

2. 19 کاربر، ارسال Jokeman را لایک کرده اند:

B@H@R (29 مرداد 1394),Darya88 (17 مهر 1395),fofoli (17 شهریور 1394),Maah.maah (29 دی 1394),mahbobe (06 اسفند 1393),MAHROO (18 شهریور 1394),maryam12 (02 اسفند 1393),یونیک (14 بهمن 1393),کایسا (29 فروردین 1394),گلی خانومی (05 تیر 1394),پاتريك (02 اسفند 1393), Zenith (19 بهمن 1393),الینا1 (19 بهمن 1393),اویسا۶۳ (15 بهمن 1393),بئاتریس (28 مرداد 1394),باربی اینده (15 بهمن 1393),دلنواز (27 مرداد 1394),رها22 (15 بهمن 1393),سارا 64 (30 شهریور 1394)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

تابتا آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      35
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      164
      وزن شروع
      89.7
      وزن هدف
      80 نارنجی/67 سبز
      وزن فعلی
      77
      سلام
      روی پوست صورت من منافذ تا حدودی بازه و دیده می شه و پوست صورتم یکم کدر شده و می خوام پوستم شفاف بشه شما واسه حل ابن مشکلات چه چیزی رو معرفی می کنید؟؟؟
      بعد پوست پایین ناخن من یک مقدار تیره تر از بقیه قسمت های دستمه واسه روشن شدنش چی پیشنهاد می کنید؟؟؟
      خیلی ممنون

5. کاربر زیر پست تابتا را لایک کرده است:

Jokeman (03 شهریور 1394)

moshaver20 آواتار ها
      کاربر تازه وارد

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      خسته نباشی همکار عزیز.فک کنم شما هم مثل من مشاور و کارشناس پوست و مو از شرکت p.i.c.s پنبه ریز باشید.به هر حال منم به عنوان مشاور در کنار دوستان عزیز هستم.اگر سوالی بود درخدمتم.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط تابتا نمایش پست ها
      سلام
      روی پوست صورت من منافذ تا حدودی بازه و دیده می شه و پوست صورتم یکم کدر شده و می خوام پوستم شفاف بشه شما واسه حل ابن مشکلات چه چیزی رو معرفی می کنید؟؟؟
      بعد پوست پایین ناخن من یک مقدار تیره تر از بقیه قسمت های دستمه واسه روشن شدنش چی پیشنهاد می کنید؟؟؟
      خیلی ممنون
      یک مشاور برای اینکه خوب بتونه آگاهی بده و فرد رو مشاوره بده.باید ویژگی پوست و هر آنچه که مربوط به پوست هست و قبلا برای پوست شما اتفاق افتاده بدونه.هرچند چون خود مشاور ارتباط مستقیم با شما نداره قاعدتا سطح و کیفیت مشاوره پایین میاد.خواهشمندم اطلاعات کافی در مورد پوستتون ارایه بدین تا من یا دوستان کمکتون کنیم.
      مشاور پوست و مو و زیبایی و نماینده فروش انحصاری محصولات برندهای معتبر

7. کاربر زیر پست moshaver20 را لایک کرده است:

Jokeman (03 شهریور 1394)

تابتا آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      35
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      164
      وزن شروع
      89.7
      وزن هدف
      80 نارنجی/67 سبز
      وزن فعلی
      77
      سلام
      منظورتون چرب بودن یا خشک بودنه؟؟
      تاحدی چربه ولی خیلی جوش نمی زنم

moshaver20 آواتار ها
      کاربر تازه وارد

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      سلام
      منظورتون چرب بودن یا خشک بودنه؟؟
      تاحدی چربه ولی خیلی جوش نمی زنم
      من همیشه به مراجعه کننده هایی که برای بار اول مراجعه میکنن فرم مشاوره میدم تا شناخت کافی داشته باشم.ولی با توجه به اینکه توی انجمن یه همچین کاری یه مقدار دشوار هست.سوالات این فرم را اینجا از شما میپرسم لطف کنید به سوالات با دقت و حوصله پاسخ بدین.
      1.آیا تحت نظر پزشک متخصص پوست هستید؟
      2.آیا تاکنون به صورت منظم از محصولات مراقبت پوست و مو استفاده کرده اید ؟
      3.آیا سابقه آلرژی و حساسیت به محصولات بهداشتی و سلامتی دارید ؟
      4.در حال حاضر کدامیک از محصولات زیر را استفاده می کنید ؟
      آرایش پاک کن- ژل شستشوی صورت -کرم روز- کرم شب- کرم دور چشم- کرم لایه بردار- ضدآفتاب -تونر پاک کندده صورت
      ماسک صورت -شامپو یا ماسک تخصصی مو- کرم موبر- کرم لیفتینگ صورت یا بدن
      5. کدامیک از حالات زیر را روی پوست صورت خود تجربه می کنید ؟
      احساس خشکی و کشیدگی روی پوست گونه ها پس از شستشو با آب
      پوسته پوسته شدن در فصل سرد
      نیاز شدید به کرم مرطوب کننده در طول روز
      چرب شدن سریع پوست و برق زدن ناحیه پیشانی
      جوشهای سر سیاه و منافذ باز پوست
      روی بینی و پیشانیم احساس چربی و روی گونه ها احساس خشکی دارم
      پوست حساسی دارم ، نسبت به تغییرات دما و نور آفتاب سریع واکنش نشان می دهد
      6.کدامیک نگرانی اصلی شما در مورد پوست صورت یا بدنتان است ؟
      ایجاد چینهای ریز گوشه چشم --خط اخم و لبخند و چروکهای پیشانی- لکه روی پوست -تیرگی زیر چشم --پف دور چشم--- خشکی بیش از اندازه پوست--
      چربی بیش از اندازه پوست ---احساس افتادگی و شل شدن پوست صورت ----منافذ باز و جوشهای سر سیاه ----بوجود آمدن غبغب و چربی زیر پوست ---
      خشکی پوست بدن بعد از استحمام ضعیف و نازک شدن موها ----بوی بعد تعرق---- ترکهای نازک سفید بعد از لاغر شدن یا زایمان---
      حساسیت پوست صورت یا بدن از اصلاح لک قهوه ای رنگ بر پشت دستها
      به این سوالات ابتدایی که در فرم مشاوره هست پاسخ دهید.اگر دوست داشتین میتونین پیام خصوصی کنید.

Jokeman آواتار ها
      مشاور پوست، مو و زیبایی
      کاربر تازه وارد

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      حالت من
      ShadOsarhal
      نقل قول نوشته اصلی توسط asemanr نمایش پست ها
      دوست عزیز سلام...
      منو شما همکاریم خب البته من تو یه زمینه دیگه ������
      یه سوالی دارم اینکه من حدود 25 کیلو میخوام لاغر شم...اما نمیخوام صورتم پوستم یا موهام آسیب ببینه....هر شب مولتی ویتامین و فولیک اسید هفته ای دوبار ویتامین ای و زینک میخورم...همراهش غلات رو هم میخوام در برنامه ام داشته باشم...پوست صورتم عالی هستش اصلا جوش و چروک ندارم واسه دور چشم دکتر ژیلا استفاده میکنم و کرم لیفتینگ هیدرودرم به همراه مرطوب کننده اورآل...
      خدا میدونه هیچ کسی به اندازه من روی موهاش حساس نیست اونم به یه دلیل.من موهای به شدت فر وز خشک و ناجوری داشتم.هیچ وقت موهام بلند نمیشد چون همیشه نوک موهام از شدت خشکی میریخت و همیشه موخره افتضاح داشتم با اینکه کلی پول میدادم به شامپو و ماسک مو و سرم مو،هیچ نتیجه ای نمیگرفتم و ریزش از ریشه هم داشتم علاوه بر نوک.تا اینکه کراتینه کردم..وااااای عالی بود.الان 7 ماه ازش میگذره هنوز فوق العاده نرم و صافه تازه دیگه اصلا رسزش ندارم در حد دو سه تا تار و به هیچ وجه موخره هم ندارم و موهام کلی بلند شد و الان تا انتهای کمرمه....هزینش شد یک میلیونو دویست.....
      بلههههه واسه اینه که حتی حاضر نیستم یه تارش هم بریزه بخاطر یه رژیم مسخره...
      توروخدا کمکم کنید چی بخورم یا مصرف کنم تا رسزش نداشته باشم...
      من الان شامپو بچه جانسونو برای تمیزی بعدش شامپو فیتو کراتینو برای تقویت وبعدش هم ماسک فیتو کراتینو داخل حمام میزنم بعد هم سرم موی ارگان آیس قبل سشوار استفاده میکنم...
      کمکم کنید که چیو رعایت کنم برای صورت و موهام که چروک گود رفته و دچار ریزش نشه..
      ممنون

سلام دوست عزیزم
      طبق فرمایشاتون، معلومه از اون دسته از افرادی هستید که حسابی به سلامتی و زیبایی خودتون اهمیت میدید، و این عالیه. و باور کنید منم ذوق زده شدم از اینکه اینهمه به خودتون اهمیت میدید :)
      تمام مواردی که گفتید در برنامه تون دارید، از مصرف مولتی ویتامین تا زینک و همینطور مصرف مناسب غلات، بسیار عالی هست. هرچند من یه توصیه کوچولو میکنم، که بجای مصرف قرص و دارو، از محصولاتی استفاده کنید که همون مواد موثر داخل داروها رو داشته باشه. بعنوان مثال، بجای مصرف زینک، میتونید از شامپوهایی استفاده کنید که داخلش زینک داره.
      تمام محصولاتی هم که الان دارید استفاده میکنید و نام بردید، عالی هستن، و فکر نمیکنم نیازی به تغییرشون باشه. فقط چون گفتید سشوار استفاده میکنید، پیشنهاد میکنم حتما قبل از سشوار، از اسپری های محافظتی در برابر حرارت استفاده کنید.
      من موارد کلی برای سلامتی پوست و موهاتون بهتون میگم، یکی اینکه تا جایی که میتونید استرس رو در زندگیتون کاهش بدید (احساس میکنم همینکه نگران وضعیت پوست و موهاتون بعد از رژیم هستید، باعث استرس در شما میشه) . نوشیدن روزانه 8 لیوان آب رو هرگز فراموش نکنید. در کنار این مورد، خوردن میوه ها و سبزیجات زرد رنگ، نارنجی و سبز رنگ به شدت برای سلامتی پوست و مو مفید هست. احتمالا بارها خوندید که بهترین ساعت برای استراحت و خواب، بین ساعت 10 شب تا 4 صیح هست. اگر از غذاهای فست فود و چرب هم دوری کنید، دیگه عالی میشه (که حتما با توجه به اینکه قصد کاهش وزن دارید، این مورد آخری رو حتما رعایت میکنید).
      بازم اگر سوالی دارید، خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم. موفق باشید.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط khatun نمایش پست ها
      نه
      موی صافذهم دوست دارم.ولی منظورم این بود که صاف شدن دغدغه نیست واسم
      دغدغه ی من اینه که بخش روی موهام خیلی وز میشه و حالت طبیعی موهامو از دست میده
      میخواستم بدونم چی باید بزنم که موهام از حالت وز خارج بشه
      سلام
      متوجه منظور شما شدم. احتمالا بدانید که در صورت از دست رفتن آب و چربی طبیعی فولیکول موها، مو وزوز میشود.
      احتمال داره علت وز شدن موهای شما، مصرف شامپو یا محصولاتی باشه که باعث از بین رفتن چربی مو، و خشک شدن اونها میشه. اگر از شامپوهای شیمیایی استفاده میکنید، پیشنهاد میکنم سریعا اونها رو کنار بزارید.
      علت بعدی وز شدن موها، ممکنه شستشوی مداوم اونها باشه. بنابراین پیشنهاد میکنم حداقل یک روز بین شستن موهاتون فاصله بندازید.
      برای رطوبت رسانی به موهاتون، میتونید از شامپوها یا نرم کننده های مخصوص استفاده کنید که رطوبت مورد نیاز موهاتون رو فراهم کنه. محصولاتی که حاوی دی پانتنول باشند، به تغذیه و رطوبت موها کمک میکنند.
      و اگر از اتو یا سشوار استفاده میکنید، حتما قبل از استفاده از آنها، اسپری های محافظت در برابر حرارت استفاده کنید تا از خشک شدن موهاتون جلوگیری کنن.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط بئاتریس نمایش پست ها
      سلام !
      من چند سالی هست که به هیچ عنوان نه از سشوار نه اتو و نه حتی از ژل استفاده نکردم . بله ریزش موهام به قدری هستش که پوست سرم مخصوصا در ناحیه بالای گوشها به وضوح مشخصه و شوره ی چرب هم فکر کنم مزید بر علت هستش!
      19
      شامپوهایی که تا حالا استفاده کردم اگه درست یادم باشه:انواع و اقسام شامپوهای بچه با برندهای مختلف،ایروکس ( گزنه)،پرژک (سیر)، کلییر،داو و در حال حاضر هم از ایروکس استفاده میکنم!
      از محبتتون سپاسگزارم!
      سلام. خواهش میکنم.
      اگر شدت ریزش به مقداری هست که فرمودید، هرچه زودتر باید برای درمان اقدام کنید.
      از شامپو و ماسک موی Q10 که چند بار در همین تاپیک معرفی کردم، اثرات بسیار خوبی در درمان ریزش و رشد مجدد موها دیدم، چون این 2 محصول تقریبا تمام نیازها و مواد مغزی موها رو فراهم میکنه، و علاوه بر اینکه از روند ریزش جلوگیری میکنه، به حجیم شدن مجدد موها هم کمک میکنه. پیشنهاد میکنم این پکیج مویی رو برای خودتون تهیه و استفاده کنید.
      به غیر از موردی که گفتم، مصرف مولتی ویتامین ها و زینک و آمینکسیل (ترجیحا در غالب محصول، نه قرص و دارو) میتونه روند ریزش شما رو بهبود ببخشه.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط masoume_r نمایش پست ها
      سلام دوست گرامی
      این تایپیک خیلی خوبیه که ایجاد کردی
      من چن تا سوال دارم

من موهای چرب و لختی داشتم(اصلا شونه نمیخواست). اما الان مدتیه همش وز کرده و بد حالت شده(دیگه حتی شونه هم نمیشه)

و اینکه برای اصلاح صورتم چیکار کنم؟ چون بند که میندازم پر جوش میشه از نوع جوش چرکی و کرم موبر سینره هم زدم صورتم کدر شد و کلی خرجش کردم تا بهتر شده.
      راستی از اون موقع هم که سینره زدم پوست صورتم زبر شده و ی لکه قهوه ای ایجاد شده که نسبت به اول خیلی کمرنگتر شده اینو چطور حلش کنم؟
      و جوشهای زیر پوستی در قسمت پیشانی رو چطور میشه بر طرف کرد؟:boredsmiley:
      سلام دوست عزیز. ممنونم ازتون.
      برای درمان وز شدن موها، در همین تاپیک و در پاسخ یکی از دوستان که همین سوال رو پرسیده بود، کامل توضیح دادم، قطعا مناسب شما هم هست.
      برای صورتتون، 3 تا مورد مختلف گفتید که هرکدام رو جداگانه بررسی میکنم.
      اول اینکه پیشنهاد من برای برطرف شدن موهای زاید، با توجه به اینکه پوست حساسی دارید، استفاده از کرم های موبری هست که حاوی آلوئه ورا و پروتئین سویا
      (که ضد حساسیت و التیام بخش هستند) می باشد.
      مورد دوم و سومی هم که گفتید، در یک توضیح خلاصه اش میکنم. نخست اینکه برای درمان جوشهای زیر پوستی، باید چربی پوستتون رو از بین ببرید تا جلوی جوش های بعدی گرفته بشه. در این زمینه، میتونید از تونرهای طبیعی یا محصولات مختلف کمک بگیرید، که PH نزدیک PH طبیعی پوست داشته باشند. در ادامه، وقتی عامل جوش ها برطرف شد، میتونید از لایه بردارها استفاده کنید، تا هم لکه ای که ایجاد شده از بین بره، و هم رد جوشها کامل برطرف بشه.
      درضمن، مصرف مداوم یک ضدآفتاب خوب رو هم هرگز فراموش نکنید.

- - - Updated - - -

سلام
      خیلی ممنون
      سلام دوست عزیز
      من الان نمیدونم که لازمه من جواب شما رو بدم، یا اینکه دوست خوبمون آقای moshaver20 زحمت میکشن و پاسخ میدن! چون همینطورر که ایشون فرمودن، لازمه بنده هم اطلاعات کاملی راجع به پوست شما داشته باشم تا بتونم کمکتون کنم.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط moshaver20 نمایش پست ها
      خسته نباشی همکار عزیز.فک کنم شما هم مثل من مشاور و کارشناس پوست و مو از شرکت p.i.c.s پنبه ریز باشید.به هر حال منم به عنوان مشاور در کنار دوستان عزیز هستم.اگر سوالی بود درخدمتم.

- - - Updated - - -

یک مشاور برای اینکه خوب بتونه آگاهی بده و فرد رو مشاوره بده.باید ویژگی پوست و هر آنچه که مربوط به پوست هست و قبلا برای پوست شما اتفاق افتاده بدونه.هرچند چون خود مشاور ارتباط مستقیم با شما نداره قاعدتا سطح و کیفیت مشاوره پایین میاد.خواهشمندم اطلاعات کافی در مورد پوستتون ارایه بدین تا من یا دوستان کمکتون کنیم.
      سلام و خسته نباشید متقابل خدمت شما.
      البته بنده و شما از این جهت که هر دو مشاور پوست و مو هستیم همکار محسوب میشیم، ولی اینکه بنده هم در شرکت شما مشغول به فعالیت باشم خیر، اینطوری نیست!
      ولی شرکت و اهداف شرکت پنبه ریز رو به خوبی میشناسم، و از کیفیت محصولات شرکت اطلاع دارم و خودمم مصرف کننده محصولات هستم. و اگر در این تاپیک دیده باشید، حتی اکثرا محصولات شرکت رو به دوستان این سایت پیشنهاد میکنم. اتفاقا چند نفر از همکاران قدیمی من که درواقع دوستان گرمابه و گلستان من محسوب میشن، در شرکت پنبه ریز مشغول به فعالیت هستن. به هرصورت، برای شما و شرکت پنبه ریز احترام خاصی قائلم، موفق باشید :)
      برای دریافت مشاوره رایگان زیبایی پوست و مو، به بخش "پوست و مو"ی انجمن مراجعه کنید.

11. 2 کاربر، ارسال Jokeman را لایک کرده اند:

Zenith (03 شهریور 1394),بئاتریس (03 شهریور 1394)

moshaver20 آواتار ها
      کاربر تازه وارد

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      من قصد دخالت توی کار شمارو نداشتم.فقط فکر میکردم تجربه ی 2 مشاور روی هم ریخته بشه و تبادل اطلاعات انجام میشد انجمن بهتر از قبل میشد.به هر حال از کلیه دوستان علی الخصوص آقای jokeman عذرخواهی میکنم.دوستان طبق گذشته سوالاتتون رو از این عزیز بپرسید.موفق و سربلند باشید.

13. کاربر زیر پست moshaver20 را لایک کرده است:

_Donya_ (06 شهریور 1394)

Jokeman آواتار ها
      مشاور پوست، مو و زیبایی
      کاربر تازه وارد

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      حالت من
      ShadOsarhal
      چند نکته مهم برای سلامتی و محافظت از پوست که باید انجام دهید:

– نوشیدن آب زیاد یکی از بهترین راه‌های دفع سموم بدن و سالم نگه داشتن پوست است، پس حداقل روزی ۶ تا ۱۰ لیوان آب بنوشید.
      – رژیم غذایی مناسب باعث حفظ سلامت پوستتان می شود. میوه و سبزیجات را فراموش نکنید.
      – سیگار نکشید، چرا که با از بین بردن ویتامین c بدن، سبب تخریب پوست می‌ شود.
      – با ورزش پوستتان را شاداب و با طراوت کنید، چون در هنگام ورزش، جریان خون به سمت پوست افزایش یافته و اکسیژن و مواد مغذی بیشتری به پوست می ‌رسد.
      – استرس و اضطراب نداشته باشید (بله، کار سختی است ولی سعی‌تان را بکنید)، چون در اثر استرس، اختلال هورمونی باعث صدمه به پوستتان می‌ شود.
      – خواب کافی باعث استراحت و بازسازی پوستتان می ‌شود. ۶ تا ۸ ساعت خواب را در شبانه ‌روز فراموش نکنید.
      – استفاده از کرم‌های ضد آفتاب با تنظیم رنگ‌دانه‌های پوستی و جلوگیری از تابش مستقیم اشعه ی فرابنفش خورشید به پوست، باعث جلوگیری از کدورت، تیرگی و پیری زودرس پوست می شود.
      برای دریافت مشاوره رایگان زیبایی پوست و مو، به بخش "پوست و مو"ی انجمن مراجعه کنید.

15. کاربر زیر پست Jokeman را لایک کرده است:

Zenith (23 شهریور 1394)

Jokeman آواتار ها
      مشاور پوست، مو و زیبایی
      کاربر تازه وارد

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      حالت من
      ShadOsarhal
      ﮐﻮﺁﻧﺰﯾﻢ Q10 ﭼﯿﺴﺖ؟
      ﮐﻮﺁﻧﺰﯾﻢ Q10 ﮐﻪ "ﯾﻮﺑﯽ ﮐﻮﺋﯿﻨﻮﻥ" ﻫﻢ ﻧﺎﻣﯿﺪﻩ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ، ﯾﮏ ﺁﻧﺘﯽ ﺍﮐﺴﯿﺪﺍﻥ ﻗﻮﯼ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺩﺭ ﻏﺸﺎﯼ ﺩﺍﺧﻠﯽ ﻣﯿﺘﻮﮐﻨﺪﺭﯼ ﺗﻤﺎﻡ ﺑﺎﻓﺖ ﻫﺎ ﯾﺎﻓﺖ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﻭ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﺑﺎﺭ ﺗﻮﺳﻂ ﻣﺤﻘﻘﺎﻥ ﺩﺭ ﺳﺎﻝ ۱۹۵۷ ﺍﺯ ﻣﯿﺘﻮﮐﻨﺪﺭﯼ ﮔﺎﻭ ﺟﺪﺍ ﺷﺪ.

ﻋﻤﻠﮑﺮﺩﻫﺎﯼ ﮐﻮﺁﻧﺰﯾﻢ Q10 ﺩﺭ ﺑﺪﻥ:
      - ﺩﺭ ﺗﻮﻟﯿﺪ ﺍﻧﺮﮊﯼ ﺩﺍﺧﻞ ﺳﻠﻮﻟﯽ ﻧﻘﺶ ﺣﯿﺎﺗﯽ ﺩﺍﺭﺩ.
      - ﯾﮏ ﺁﻧﺘﯽ ﺍﮐﺴﯿﺪﺍﻥ ﻣﺤﻠﻮﻝ ﺩﺭ ﭼﺮﺑﯽ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺍﺯ ﭘﺮﺍﮐﺴﯿﺪﺍﺳﯿﻮﻥ ﻟﯿﭙﯿﺪﻫﺎﯼ ﻏﺸﺎﯾﯽ ﺟﻠﻮﮔﯿﺮﯼ ﮐﺮﺩﻩ، ﺑﻪ ﺗﺜﺒﯿﺖ ﻏﺸﺎﯼ ﺳﻠﻮﻝ ﮐﻤﮏ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ ﻭ ﺳﺒﺐ ﺣﻔﻆ ﺍﺳﺘﺤﮑﺎﻡ ﻭ ﻋﻤﻠﮑﺮﺩ ﺳﻠﻮﻝ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ.
      - ﺳﺒﺐ ﺗﺤﺮﯾﮏ ﺳﯿﺴﺘﻢ ﺍﯾﻤﻨﯽ ﺑﺪﻥ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ .

ﺗﻮﻟﯿﺪ ﻭ ﺟﺬﺏ:
      ﺍﯾﻦ ﮐﻮﺁﻧﺰﯾﻢ ﺩﺭ ﺗﻤﺎﻡ ﺳﻠﻮﻝ ﻫﺎﯼ ﺑﺪﻥ ﺑﻪ ﻭﯾﮋﻩ ﺩﺭ ﻗﻠﺐ، ﮐﺒﺪ، ﮐﻠﯿﻪ ﻭ ﻟﻮﺯﺍﻟﻤﻌﺪﻩ ﺍﺯ ﺍﺳﯿﺪ ﺁﻣﯿﻨﻪ ﺗﯿﺮﻭﺯﯾﻦ ﺳﺎﺧﺘﻪ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﻭ ﻧﻘﺶ ﻣﻬﻤﯽ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺗﻮﻟﯿﺪ ﺍﻧﺮﮊﯼ ﺩﺍﺧﻞ ﺳﻠﻮﻟﯽ ﺁﻥ ﻫﺎ ﺩﺍﺭﺩ.
      ﺗﻮﺍﻧﺎﯾﯽ ﺗﻮﻟﯿﺪ ﮐﻮﺁﻧﺰﯾﻢ Q10 ﺩﺭ ﺑﺪﻥ ﺑﺎ ﺍﻓﺰﺍﯾﺶ ﺳﻦ ﮐﺎﻫﺶ ﻣﯽ ﯾﺎﺑﺪ.

نقش ﮐﻮﺁﻧﺰﯾﻢ Q10در مراقبت از پوست و مو:
      ﮐﻮﺍﻧﺰﯾﻢ Q10 ﻗﺪﺭﺗﻤﻨﺪ ﺗﺮﯾﻦ ﺁﻧﺘﯽ ﺍﮐﺴﯿﺪﺍﻥ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﺤﺎﻓﻈﺖ ﺍﺯ ﭘﻮﺳﺖ ﺩﺭ ﻣﻘﺎﺑﻞ ﺭﺍﺩﯾﮑﺎﻟﻬﺎﯼ ﺁﺯﺍﺩ (ﻋﺎﻣﻞ ﺍﺻﻠﯽ ﺷﺮﻭﻉ ﻓﺮﺍﯾﻨﺪ ﭘﯿﺮﯼ ﻭﺗﺨﺮﯾﺐ ﺳﻠﻮﻟﯽ ﻭ ﺍﯾﺠﺎﺩ ﺳﺮﻃﺎﻥ) ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﻣﺎﺩﻩ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﺍﮐﺴﯿﺮ ﺟﻮﺍﻧﯽ ﺩﺭ ﺳﺮﺍﺳﺮ ﺩﻧﯿﺎ ﺷﻨﺎﺧﺘﻪ ﺷﺪﻩ ﮐﻪ ﻗﺎﺩﺭ ﺍﺳﺖ ﺑﻪ ﺳﻠﻮﻟﻬﺎﯼ ﭘﻮﺳﺖ ﺍﻧﺮﮊﯼ ﺑﺨﺸﯿﺪﻩ ﻭ ﺁﻧﻬﺎ ﺭﺍ ﺗﺤﺮﯾﮏ ﺑﻪ ﺗﻮﻟﯿﺪ ﮐﻼﮊﻥ ﻭ ﺍﻻﺳﺘﯿﻦ ﻧﻤﺎﯾﺪ ﻭ ﺑﺪﯾﻦ ﺗﺮﺗﯿﺐ ﺑﺎ ﺭﻭﻧﺪ ﭘﯿﺮﯼ ﭘﻮﺳﺖ ﻣﺒﺎﺭﺯﻩ ﻧﻤﺎﯾﺪ .
      ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺣﺎﺿﺮ ﺑﺴﯿﺎﺭی از ﺷﺮﮐﺘﻬﺎﯼ ﺗﻮﻟﯿﺪ ﮐﻨﻨﺪﻩ ﻣﻮﺍﺩ ﺑﻬﺪﺍﺷﺘﯽ، ﺩﺭ ﭘﯽ ﺑﮑﺎﺭﮔﯿﺮﯼ ﻣﺤﺼﻮﻻﺗﯽ ﺑﺎ ﻗﺪﺭﺕ ﺿﺪ ﭘﯿﺮﯼ ﺑﺎﻻ ﺣﺎﻭﯼ ﮐﻮﺁﻧﺰﯾﻢ Q10 ﻣﯽ ﺑﺎﺷﻨﺪ، ﺍﻣﺎ ﺑﻪ ﺩﻟﯿﻞ ﺩﺭﺷﺖ ﺑﻮﺩﻥ ﺫﺭﺍﺕ Q10 ﻭ ﺑﺮﺧﯽ ﻭﯾﺘﺎﻣﯿﻨﻬﺎﯼ ﺩﯾﮕﺮ ﻭ ﻋﺪﻡ ﺭﺳﺎﻧﺶ ﺻﺤﯿﺢ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﻪ ﻫﺴﺘﻪ ﺳﻠﻮﻝ، ﺩﺭ ﻧﺘﯿﺠﻪ ﺑﺴﯿﺎﺭﯼ ﺍﺯ ﻓﺮﺁﻭﺭﺩﻩ ﻫﺎﯼ ﭘﻮﺳﺘﯽ ﻭ ﺑﻬﺪﺍﺷﺘﯽ ﺻﺮﻓﺎ ﺟﻨﺒﻪ ﺗﺒﻠﯿﻐﺎﺗﯽ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﻭ ﻧﻤﯽ ﺗﻮﺍﻧﻨﺪ ﺑﻪ ﻗﺪﺭ ﮐﺎﻓﯽ ﻣﻮﺛﺮ ﻭﺍﻗﻊ ﺷﻮﻧﺪ .
      ﺍﻣﺎ ﺑﻬﺮﻩ ﮔﯿﺮﯼ ﺍﺯ ﻧﺎﻧﻮﻟﯿﭙﻮﺯﻭﻡ ﻫﺎ ﺍﻗﺪﺍﻡ ﺑﻪ ﺣﻞ ﺍﯾﻦ ﻣﺸﮑﻞ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﺳﺖ، ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺗﺮﺗﯿﺐ ﮐﻪ ﻟﯿﭙﻮﺯﻭﻡ ﯾﮏ ﮐﭙﺴﻮﻝ ﻫﻮﺷﻤﻨﺪ ﺑﺎ ﻓﻦ ﺁﻭﺭﯼ ﻧﺎﻧﻮ ﺗﮑﻨﻮﻟﻮﮊﯼ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ ﮐﻪ ﻗﺎﺩﺭ ﺍﺳﺖ ﮐﻠﯿﻪ ﻣﻮﺍﺩ ﻓﻌﺎﻝ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺳﺮعت از ﻃﺮﯾﻖ ﻓﻀﺎﻫﺎﯼ ﺑﯿﻦ ﯾﺎﺧﺘﻪ ﺍﯼ ﻋﺒﻮﺭ ﺩﺍﺩﻩ ﻭ ﺁﻧﻬﺎ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻣﯿﺘﻮﮐﻨﺪﺭﯼ ﺳﻠﻮﻟﻬﺎﯼ ﻓﯿﺒﺮﻭﺑﻼﺳﺖ (ﻣﺮﮐﺰ ﺳﻮﺧﺖ ﻭ ﺳﺎﺯ ﺳﻠﻮﻟﻬﺎ) ﺑﺮﺳﺎﻧﺪ ﻭ ﺳﺒﺐ ﺣﻔﻆ ﺍﺳﺘﺤﮑﺎﻡ ﻭ ﻋﻤﻠﮑﺮﺩ ﺳﻠﻮﻝ ﺷﻮﺩ.
      ﺍﯾﻦ ﺍﻣﺮ ﺑﺎﻋﺚ ﻣﯽ ﮔﺮﺩﺩ ﭘﻮﺳﺖ ﺑﻪ ﺳﺮﻋﺖ ﺍﺯ ﻻﯾﻪ ﻫﺎﯼ ﺯﯾﺮ ﺑﺎﺯ ﺳﺎﺯﯼ ﮔﺮﺩﯾﺪﻩ ﻭ ﺩﺭ ﻣﺪﺕ ﺯﻣﺎﻧﯽ ﮐﻮﺗﺎﻩ ﺟﻮﺍﻧﯽ ﻭ ﺳﻼﻣﺖ ﭘﻮﺳﺖ ﺑﻪ ﺣﺎﻟﺖ ﺍﻭﻟﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩﺩ .
      ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﺑﺮﺍﯼ ﺳﻨﺘﺰ Q10 ﺩﺭ ﺑﺪﻥ ﺑﻪ ﻭﯾﺘﺎﻣﯿﻦ ﻫﺎﯾﯽ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﻪ C,B2,B6,B12 ﻧﯿﺎﺯ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﻭﯾﺘﺎﻣﯿﻦ ﻫﺎ ﺑﻪ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺩﯾﮕﺮ ﻭﯾﺘﺎﻣﯿﻦ ﻫﺎ ﺍﺯ ﻗﺒﯿﻞA ،E ، اﻣﮕﺎ ۳ ﻭ ﺍﻣﮕﺎ ۶ ﻭ ﺍﺳﯿﺪﻫﺎﯼ ﭼﺮﺏ ﺿﺮﻭﺭﯼ، ﺩﺭ ﻣﺤﺘﻮﯾﺎﺕ ﻣﺤﺼﻮﻻﺕ Q10 ﻣﻮﺟﻮﺩ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﻨﺪ.

ﺗﺮﮐﯿﺒﺎﺕ ﮐﻠﯽ ﻣﺤﺼﻮﻻﺕ ﻣﺮﺍﻗﺒﺘﯽ Q10 ﻋﺒﺎﺭﺗﻨﺪ ﺍﺯ :
      - ﺁﻧﺘﯽ ﺍﮐﺴﯿﺪﺍﻥ Q10
      - ﺭﻭﻏﻦ ﺟﻮﺍﻧﻪ ﮔﻨﺪﻡ
      - ﺭﻭﻏﻦ ﻫﺴﺘﻪ ﺯﺭﺩ ﺁﻟﻮ
      - ﻣﻮﻡ ﻋﺴﻞ
      -ﺭﻭﻏﻦ ﺩﺍﻧﻪ ﮐﻨﺠﺪ
      - ﺭﻭﻏﻦ ﮐﺮﭼﮏ
      - ﺭﻭﻏﻦ ﺩﺍﻧﻪ ﺁﻓﺘﺎﺏ ﮔﺮﺩﺍﻥ

MAHROO آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      158
      وزن شروع
      74
      وزن هدف
      54
      وزن فعلی
      67
      حالت من
      ShadOsarhal
      سلام خسته نباشید خیلی ممنون از تاپیک خوبتون
      ببخشید من چون سوالاتم زیاده می خواستم ازتون به صورت حضوری یا تلفنی سوال بپرسم
      اگه می شه ادرس مطب یا شماره ای که بتونم باهاتون تماس بگیرم رو برام توی خصوصی می ذارید ممنون

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.36
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      وقت بخیر
      من چند روز پیش با یه پزشک متخصص در مورد لایه برداری صحبت میکردم. تصور من همیشه این بوده که لایه برداری سطحی پوست(با اسیدهای میوه ضعیف شده. Aha) باید فقط در موارد لزوم انجام بشه. معمولا خودم سالی یک یا دو بار انجام میدادم. اما نظر ایشون این بود که باید هر شب مثل یک کرم شب معمولی این لایه برداری رو انجام داد.
      میخواستم نظر شما رو در این مورد بدونم.
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

19. کاربر زیر پست Zenith را لایک کرده است:

Jokeman (30 شهریور 1394)

• صفحه 7 از 8
  • نخستنخست
  • ... 5678
  • آخرینآخرین