شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 6 از 8
  • نخستنخست
  • ... 45678
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 51 به 60 از 73

موضوع: مشاوره رایگان زیبایی پوست و مو

Jokeman آواتار ها
      مشاور پوست، مو و زیبایی
      کاربر تازه وارد

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      حالت من
      ShadOsarhal

مشاوره رایگان زیبایی پوست و مو

سلام دوستان عزیزم

خیلی وقت بود که دوست داشتم این تاپیک رو در این انجمن ایجاد کنم، و تجربیات خودم رو در اختیار اعضای این انجمن هم قرار بدم. هدف من از ایجاد این تاپیک، تلاش در جهت ارتقاء سطح کیفی بهداشت و سلامت خانواده هاست.

من مشاور و کارشناس پوست و مو هستم. دوستانی که علاقه مند هستند و به سلامت و زیبایی پوست و موی خودشون اهمیت میدن، میتونن در این تاپیک سوالها، موارد و یا مشکلات پوست و مویی خودشون رو مطرح کنن و بپرسن، و منم سعی میکنم در اسرع وقت پاسخ دوستان رو بدهم.

درضمن، اون دسته از دوستانی که تمایل دارند بصورت تخصصی تر و حتی خصوصی تر، مشاوره پوست و مو دریافت کنند، میتونند فرمی که در این آدرس موجود است، دریافت کنند و پس از پر کردن آن، از طریق پیام خصوصی یا ایمیل برای من بفرستن تا در اولین فرصت باهاشون تماس بگیرم و مشاوره تخصصی فرد به فرد و کاملا رایگان بهشون بدم تا بتونن نتیجه بهتری دریافت کنند.

علاوه بر این، سعی میکنم که هرچند وقت یکبار مطالبی تخصصی و مرتبط با پوست و مو، در این تاپیک قرار بدم تا دوستان با مطالعه آنها، سطح اطلاعات پوست و موی خود رو بالا ببرند.

به امید ارتقای سطح سلامت و زیبایی و مراقبت از پوست و موی خانواده های ایرانی...
      ویرایش توسط Zenith : 17 اسفند 1393 در ساعت 08:55 دلیل: حذف ایمیل- دعوت به بحث خارج از انجمن ممنوع است.

2. 19 کاربر، ارسال Jokeman را لایک کرده اند:

B@H@R (29 مرداد 1394),Darya88 (17 مهر 1395),fofoli (17 شهریور 1394),Maah.maah (29 دی 1394),mahbobe (06 اسفند 1393),MAHROO (18 شهریور 1394),maryam12 (02 اسفند 1393),یونیک (14 بهمن 1393),کایسا (29 فروردین 1394),گلی خانومی (05 تیر 1394),پاتريك (02 اسفند 1393), Zenith (19 بهمن 1393),الینا1 (19 بهمن 1393),اویسا۶۳ (15 بهمن 1393),بئاتریس (28 مرداد 1394),باربی اینده (15 بهمن 1393),دلنواز (27 مرداد 1394),رها22 (15 بهمن 1393),سارا 64 (30 شهریور 1394)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

$$blue rose$$ آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      215
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      169
      وزن شروع
      92
      وزن هدف
      70
      وزن فعلی
      88.5
      حالت من
      Ashegh
      وبلاگ زیباتنی من
      2
      نقل قول نوشته اصلی توسط Jokeman نمایش پست ها

سلام. خواهش میکنم دوست عزیز.
      اولین توصیه من به شما اینه که دیگه به هیچ وجه سراغ استفاده از ماینوکسیدیل نرید. ماینوکسیدیل ماده ای هست که قبلا از طرف متخصصین برای ریزش پیشنهاد میشد، اما چند وقتی هست عوارض بسیار زیاد این ماده مشخص شده (از جمله وابسته شدن به مصرف این ماده برای جلوگیری از ریزش) ، و این روزها کمتر از سمت متخصصین پیشنهاد میشه. جدیدترین تکنولوژی روز دنیا که در واقع جایگزین ماینوکسیدیل تجویز میشه، ولی عوارض این ماده رو نداره، ماده فعال آمینکسیل هست که با مشورت با متخصص، میتونید از این ماده یا محصولاتی که حاوی این ماده هست استفاده کنید.
      رنگ کردن موها هم چیزیه که من عموما به افراد توصیه نمیکنم.
      اتو یا سشوار هم اگر به میزانی که شما گفتید باشه، احتمالا موردی ایجاد نمیکنه. ولی بازم من همیشه تاکید میکنم که حرارت برای ریشه موها مضره، مخصوصا افرادی که ریزش مو دارند. بهتره از اسپری های محافظتی در برابر حرارت استفاده کنید.
      من پیشنهاد میکنم اگر بیماری شما کاملا درمان شده، به فکر درمان ریزش موهاتون باشید. در غیراینصورت ممکنه بیماریتون اثر مستقیم و منفی برای موهاتون داشته باشه، و هرچقدر هم هزینه و درمان کنید، تا علت اصلی برطرف نشه، مشکل ریزش شما هم برطرف نشه.
      اگر بیماری شما برطرف شده، میتونم پیشنهاداتی برای درمان ریزش شما بدم.
      در مورد چربی موهاتون هم، شستشوی مرتب و روزانه موها رو پیشنهاد میکنم. شامپوهای مخصوص موهای چرب، و کلا شامپوهایی که ph پوست سر شما رو متعادل کنن، مناسب شما هستن. عصاره گیاه سدر هم از مواد بسیار قوی برای برطرف شدن چربی موهاست، میتونید از شاپوهای حاوی عصاره سدر استفاده کنید. (البته دقت کنید! هر شامپویی که ادعا کنه حاوی عصاره سدر هست، دلیل بر خوب بودنش نیست! متوجه منظورم که شدید؟)

ممنون از راهنمائیتون میشه شامپو مناسب معرفی کنید بهم؟ من الان سینره تقویت کننده و جلوگیری از ریزش مو برای خانم هاشو استفاده میکنم از همین مارک اگه سدر داشته باشه پیشنهاد میکنید بگیرم یا مارک دیگه ای رو صلاح میدونید؟
      ....i can

5. کاربر زیر پست $$blue rose$$ را لایک کرده است:

Jokeman (28 مرداد 1394)

Jokeman آواتار ها
      مشاور پوست، مو و زیبایی
      کاربر تازه وارد

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      حالت من
      ShadOsarhal
      نقل قول نوشته اصلی توسط دلنواز نمایش پست ها
      خوب من شناخت درستی روی شامپو ها و ماسک ها ندارم توی بازار انواع و اقسام شامپوها و ماسک های جوانه ی گندم هست از کدوم مارک استفاده کنم که مواد تشکیل دهندش طبیعی باشه؟! ایوان که خیلی خوبه ولی کمیاب شده قبلا از سینره هم استفاده کردم اونم خوب بوده.
      موها و پوست من خشکه به خاطر همین میخوام روغن نارگیل تهیه کنم و بعد از حمام ساقه ی موهام رو باهاش مرطوب نگه دارم.
      یک سوال دیگه اینکه برای شستن صورتم و بدنم از چه مارک صابونی استفاده کنم؟!

فرمایش شما کاملا درسته، برندهای زیادی در بازار پیدا میشه که قطعا اینطور نیست که همه بد باشن! شامپوهای خوبی هم پیدا میشه. هر شامپویی که کمتر از مواد نگه دارنده استفاده کرده باشه، شامپوی بهتری هست.
      اما برندی که من از کیفیتش مطمئن باشم و همیشه به مراجعینم پیشنهاد میدم، شامپو Q10 از برند Bielita ایتالیاست، که اتفاقا خودمم دارم از همین شامپو و ماسک مو استفاده میکنم. ماسک موی مکمل این شامپو رو در همین تاپیک، به خانم Zenith معرفی کردم. این شامپو تشکیل شده از چند روغن طبیعی هست، که روغن جوانه گندم هم بین اونهاست.
      برای حفظ رطوبت موهاتون هم، روغن نارگیل خیلی عالیه. در کنار اون، بعضی از اسپری های دوفاز و سرم لمینت ها هم میتونند به شما کمک کنند.

سابون که دیگه به هیچ وجه استفاده نکنید! مخصوصا برای صورتتون. صابون ها بخاطر ماهیت قلیایی که دارند، آسیب بسیار زیادی به پوست میرسانند که این آسیب به مرور زمان آشکار میشه. برای شستن صورتتون، می توانید از تونرهای شستشو دهنده، ژل های شستشو، آرایش پاک کن ها و... استفاده کنید و برای شستشوی بدن، شامپوهای بدن، شاورژل های مخصوص بدن، اسکراب ها و... رو پیشنهاد میدم، که با توجه به اینکه پوست صورت یا بدنتون چرب باشه یا خشک، میتونید محصول متناسب با نوع پوستتون انتخاب و استفاده کنید.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط $$blue rose$$ نمایش پست ها
      ممنون از راهنمائیتون میشه شامپو مناسب معرفی کنید بهم؟ من الان سینره تقویت کننده و جلوگیری از ریزش مو برای خانم هاشو استفاده میکنم از همین مارک اگه سدر داشته باشه پیشنهاد میکنید بگیرم یا مارک دیگه ای رو صلاح میدونید؟
      خواهش میکنم.
      اگر از شامپویی که در حال حاضر استفاده میکنید راضی هستید و مشکلاتتون رو برطرف کرده، لازم نیست تغییرش بدید. سینره برند خوبیه.
      اگر علاوه بر برطرف شدن چربی سر، جلوگیری از ریزش و تقویت موهاتون براتون اهمیت داره، من شامپو و ماسک موی Q10 رو بهتون پیشنهاد میدم. ولی اگر فقط برطرف شدن چربی براتون مهمه، شامپوی سدر Ellix عالیه.
      برای دریافت مشاوره رایگان زیبایی پوست و مو، به بخش "پوست و مو"ی انجمن مراجعه کنید.

7. 3 کاربر، ارسال Jokeman را لایک کرده اند:

Zenith (28 مرداد 1394),بئاتریس (28 مرداد 1394),دلنواز (28 مرداد 1394)

بئاتریس آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      75
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      164
      وزن شروع
      98
      وزن هدف
      70
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      51
      29
      سلام ممنونم میشم که به من هم کمک کنید!من دچار ریزش و شره ی سر شدید هستم و جنس موهام هم چرب هستش! تا حالا از چند نوع شامپو با مارکهای مختلف استفاده کردم که تقریبا بی تاثیر بوده!
      مطمئن باش هر چی رو که دوست داشته باشی و بهش عشق بورزی و برای رسیدن به اون پافشاری کنی حتما بهش میرسی

دوستت دارم لاغری!

9. 2 کاربر، ارسال بئاتریس را لایک کرده اند:

Jokeman (29 مرداد 1394),دلنواز (29 مرداد 1394)

khatun آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      حالت من
      Ashegh
      وبلاگ زیباتنی من
      3
      سلام
      من 19 سالمه و موهای فر دارم.چون فر موهام قشنگه و دوسشون دارم صاف نمیکنم موهامو.از سشوار استفاده نمیکنم.توی حموم از شامپو مخصوص موهای فر استفاده میکنم و یه ماسک مو که حاوی کراتین هست . بعد حموم هم از یه کرم مو استفاده میکنم.اما بازم سطح موهام وز میشه و حالت بقیه ی موهامو نداره.
      به نظر شما باید چیکار کنم ؟

11. 2 کاربر، ارسال khatun را لایک کرده اند:

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.36
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      متشکرم.
      میشه لطفا به من یه محصول شستشوی آرایش صورت و برندش رو معرفی بفرمایید که مناسب پوست های خشک باشه؟
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

13. 2 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

Jokeman آواتار ها
      مشاور پوست، مو و زیبایی
      کاربر تازه وارد

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      حالت من
      ShadOsarhal
      نقل قول نوشته اصلی توسط بئاتریس نمایش پست ها
      29
      سلام ممنونم میشم که به من هم کمک کنید!من دچار ریزش و شره ی سر شدید هستم و جنس موهام هم چرب هستش! تا حالا از چند نوع شامپو با مارکهای مختلف استفاده کردم که تقریبا بی تاثیر بوده!

سلام دوست عزیز.
      شما از سشوار یا اتوی مو هم استفاده میکنید؟ ریزش موهاتون در حدی هست که از بین موها، پوست سر دیده بشه؟

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط khatun نمایش پست ها
      سلام
      من 19 سالمه و موهای فر دارم.چون فر موهام قشنگه و دوسشون دارم صاف نمیکنم موهامو.از سشوار استفاده نمیکنم.توی حموم از شامپو مخصوص موهای فر استفاده میکنم و یه ماسک مو که حاوی کراتین هست . بعد حموم هم از یه کرم مو استفاده میکنم.اما بازم سطح موهام وز میشه و حالت بقیه ی موهامو نداره.
      به نظر شما باید چیکار کنم ؟
      سلام
      من دقیقا متوجه منظور شما نشدم! یعنی مشکل شما اینه که موهاتون از حالت فر خارج میشه؟ و دنبال راهکاری هستید که موهاتون فر باقی بمانه؟

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Zenith نمایش پست ها
      متشکرم.
      میشه لطفا به من یه محصول شستشوی آرایش صورت و برندش رو معرفی بفرمایید که مناسب پوست های خشک باشه؟
      سلام خانم زنیث. خواهش میکنم.
      بله حتما. پوست شما با توجه به اینکه خشک هست، نیاز به یک آبرسان داره که بتونه خشکی پوست رو کاهش بده یا به مرور زمان از بین ببره. و مساله بعدی حساسیت احتمالی پوست شماست، که باید از آرایش پاک کن های حاوی مواد شیمیایی دوری کنید تا آسیبی به پوستتون نرسونه.
      پیشنهاد من به شما، آرایش پاک کن دوفار کیوتن (Biphases Make- Up Remover Q10)
      از برند Bielita ایتالیاست، که بخاطر کیوتنی که در این محصول هست، همزمان با پاک کردن آرایش، آبرسانی مناسب به پوستتون انجام میده، و باعث جوانی و طراوت سطح پوست شما میشه، و از همه مهمتر گیاهی هست.

برای دریافت مشاوره رایگان زیبایی پوست و مو، به بخش "پوست و مو"ی انجمن مراجعه کنید.

15. 2 کاربر، ارسال Jokeman را لایک کرده اند:

Zenith (29 مرداد 1394),دلنواز (29 مرداد 1394)

asemanr آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      172
      وزن شروع
      101.5
      وزن هدف
      75
      وزن فعلی
      101.5
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      دوست عزیز سلام...
      منو شما همکاریم خب البته من تو یه زمینه دیگه
      یه سوالی دارم اینکه من حدود 25 کیلو میخوام لاغر شم...اما نمیخوام صورتم پوستم یا موهام آسیب ببینه....هر شب مولتی ویتامین و فولیک اسید هفته ای دوبار ویتامین ای و زینک میخورم...همراهش غلات رو هم میخوام در برنامه ام داشته باشم...پوست صورتم عالی هستش اصلا جوش و چروک ندارم واسه دور چشم دکتر ژیلا استفاده میکنم و کرم لیفتینگ هیدرودرم به همراه مرطوب کننده اورآل...
      خدا میدونه هیچ کسی به اندازه من روی موهاش حساس نیست اونم به یه دلیل.من موهای به شدت فر وز خشک و ناجوری داشتم.هیچ وقت موهام بلند نمیشد چون همیشه نوک موهام از شدت خشکی میریخت و همیشه موخره افتضاح داشتم با اینکه کلی پول میدادم به شامپو و ماسک مو و سرم مو،هیچ نتیجه ای نمیگرفتم و ریزش از ریشه هم داشتم علاوه بر نوک.تا اینکه کراتینه کردم..وااااای عالی بود.الان 7 ماه ازش میگذره هنوز فوق العاده نرم و صافه تازه دیگه اصلا رسزش ندارم در حد دو سه تا تار و به هیچ وجه موخره هم ندارم و موهام کلی بلند شد و الان تا انتهای کمرمه....هزینش شد یک میلیونو دویست.....
      بلههههه واسه اینه که حتی حاضر نیستم یه تارش هم بریزه بخاطر یه رژیم مسخره...
      توروخدا کمکم کنید چی بخورم یا مصرف کنم تا رسزش نداشته باشم...
      من الان شامپو بچه جانسونو برای تمیزی بعدش شامپو فیتو کراتینو برای تقویت وبعدش هم ماسک فیتو کراتینو داخل حمام میزنم بعد هم سرم موی ارگان آیس قبل سشوار استفاده میکنم...
      کمکم کنید که چیو رعایت کنم برای صورت و موهام که چروک گود رفته و دچار ریزش نشه..
      ممنون
      👰

17. کاربر زیر پست asemanr را لایک کرده است:

Jokeman (03 شهریور 1394)

khatun آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      حالت من
      Ashegh
      وبلاگ زیباتنی من
      3
      نه
      موی صافذهم دوست دارم.ولی منظورم این بود که صاف شدن دغدغه نیست واسم
      دغدغه ی من اینه که بخش روی موهام خیلی وز میشه و حالت طبیعی موهامو از دست میده
      میخواستم بدونم چی باید بزنم که موهام از حالت وز خارج بشه

19. کاربر زیر پست khatun را لایک کرده است:

Jokeman (03 شهریور 1394)

بئاتریس آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      75
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      164
      وزن شروع
      98
      وزن هدف
      70
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      51
      سلام !
      من چند سالی هست که به هیچ عنوان نه از سشوار نه اتو و نه حتی از ژل استفاده نکردم . بله ریزش موهام به قدری هستش که پوست سرم مخصوصا در ناحیه بالای گوشها به وضوح مشخصه و شوره ی چرب هم فکر کنم مزید بر علت هستش!
      19
      شامپوهایی که تا حالا استفاده کردم اگه درست یادم باشه:انواع و اقسام شامپوهای بچه با برندهای مختلف،ایروکس ( گزنه)،پرژک (سیر)، کلییر،داو و در حال حاضر هم از ایروکس استفاده میکنم!
      از محبتتون سپاسگزارم!
      مطمئن باش هر چی رو که دوست داشته باشی و بهش عشق بورزی و برای رسیدن به اون پافشاری کنی حتما بهش میرسی

دوستت دارم لاغری!

21. 2 کاربر، ارسال بئاتریس را لایک کرده اند:

Jokeman (03 شهریور 1394),mahbobe (30 مرداد 1394)

masoume_r آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      40
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      163
      وزن شروع
      121.9
      وزن هدف
      همون 58 قبل از کورتون و چاقی!!
      حالت من
      Khoshhal
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      سلام دوست گرامی
      این تایپیک خیلی خوبیه که ایجاد کردی
      من چن تا سوال دارم

من موهای چرب و لختی داشتم(اصلا شونه نمیخواست). اما الان مدتیه همش وز کرده و بد حالت شده(دیگه حتی شونه هم نمیشه)

و اینکه برای اصلاح صورتم چیکار کنم؟ چون بند که میندازم پر جوش میشه از نوع جوش چرکی و کرم موبر سینره هم زدم صورتم کدر شد و کلی خرجش کردم تا بهتر شده.
      راستی از اون موقع هم که سینره زدم پوست صورتم زبر شده و ی لکه قهوه ای ایجاد شده که نسبت به اول خیلی کمرنگتر شده اینو چطور حلش کنم؟
      و جوشهای زیر پوستی در قسمت پیشانی رو چطور میشه بر طرف کرد؟:boredsmiley:

23. کاربر زیر پست masoume_r را لایک کرده است:

Jokeman (03 شهریور 1394)

• صفحه 6 از 8
  • نخستنخست
  • ... 45678
  • آخرینآخرین