شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 4 از 8
  • نخستنخست
  • ... 23456 ...
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 40 از 73

موضوع: مشاوره رایگان زیبایی پوست و مو

Jokeman آواتار ها
      مشاور پوست، مو و زیبایی
      کاربر تازه وارد

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      حالت من
      ShadOsarhal

مشاوره رایگان زیبایی پوست و مو

سلام دوستان عزیزم

خیلی وقت بود که دوست داشتم این تاپیک رو در این انجمن ایجاد کنم، و تجربیات خودم رو در اختیار اعضای این انجمن هم قرار بدم. هدف من از ایجاد این تاپیک، تلاش در جهت ارتقاء سطح کیفی بهداشت و سلامت خانواده هاست.

من مشاور و کارشناس پوست و مو هستم. دوستانی که علاقه مند هستند و به سلامت و زیبایی پوست و موی خودشون اهمیت میدن، میتونن در این تاپیک سوالها، موارد و یا مشکلات پوست و مویی خودشون رو مطرح کنن و بپرسن، و منم سعی میکنم در اسرع وقت پاسخ دوستان رو بدهم.

درضمن، اون دسته از دوستانی که تمایل دارند بصورت تخصصی تر و حتی خصوصی تر، مشاوره پوست و مو دریافت کنند، میتونند فرمی که در این آدرس موجود است، دریافت کنند و پس از پر کردن آن، از طریق پیام خصوصی یا ایمیل برای من بفرستن تا در اولین فرصت باهاشون تماس بگیرم و مشاوره تخصصی فرد به فرد و کاملا رایگان بهشون بدم تا بتونن نتیجه بهتری دریافت کنند.

علاوه بر این، سعی میکنم که هرچند وقت یکبار مطالبی تخصصی و مرتبط با پوست و مو، در این تاپیک قرار بدم تا دوستان با مطالعه آنها، سطح اطلاعات پوست و موی خود رو بالا ببرند.

به امید ارتقای سطح سلامت و زیبایی و مراقبت از پوست و موی خانواده های ایرانی...
      ویرایش توسط Zenith : 17 اسفند 1393 در ساعت 08:55 دلیل: حذف ایمیل- دعوت به بحث خارج از انجمن ممنوع است.

2. 19 کاربر، ارسال Jokeman را لایک کرده اند:

B@H@R (29 مرداد 1394),Darya88 (17 مهر 1395),fofoli (17 شهریور 1394),Maah.maah (29 دی 1394),mahbobe (06 اسفند 1393),MAHROO (18 شهریور 1394),maryam12 (02 اسفند 1393),یونیک (14 بهمن 1393),کایسا (29 فروردین 1394),گلی خانومی (05 تیر 1394),پاتريك (02 اسفند 1393), Zenith (19 بهمن 1393),الینا1 (19 بهمن 1393),اویسا۶۳ (15 بهمن 1393),بئاتریس (28 مرداد 1394),باربی اینده (15 بهمن 1393),دلنواز (27 مرداد 1394),رها22 (15 بهمن 1393),سارا 64 (30 شهریور 1394)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

MASOUD آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      189
      وزن فعلی
      95
      حالت من
      Narahat
      نقل قول نوشته اصلی توسط Jokeman نمایش پست ها
      سلام بر شما دوست عزیز
      ممنونم از اینکه بدون اینکه من سوالی بپرسم، خودتون همه اطلاعات رو در اختیار من قرار دادید. فقط من یک سوال دیگه دارم، اینکه موهاتون چرب هست یا خشک؟
      دوست من، استرس مهمترین عامل برای ریزش مو هست، و بعد از استرس، تغذیه و خواب هم عوامل مهمی در این زمینه هستند.
      کار خوبی کردید که از ماینوکسیدیل استفاده نکردید. من تعجب میکنم بعد از اینکه عوارض بسیار زیاد ماینوکسیدیل اثبات شده، هنوز برخی از همکاران استفاده از این ماده رو پیشنهاد میدن. کافیه شما یک سرچ کوچولو توی اینترنت انجام بدید و عوارض بسیار بد این ماده رو متوجه بشید. (ان شاالله به زودی ، عوارض استفاده از این دارو رو در همین تاپیک قرار میدم تا سایر دوستان آشنا بشن)
      جدیدترین ماده ای که برای ریزش مو استفاده میشه، و جایگزین ماینوکسیدیل شده و به نوعی پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیاست، ماده فعال آمینکسیل هست، که عملکرد مشابهی مانند ماینوکسیدیل داره با این تفاوت که به هیچ وجه عوارض بد اون رو نداره. جالبه بدونید آمینکسیل تقویت کننده فولیکول (ریشه) مو می باشد و از مو حتی در برابر عوامل عصبی از جمله استرس و تنش محافظت میکنه. بنابراین توصیه من به شما استفاده از محصولی هست که حاوی آمینکسیل باشه تا ان شاالله ظرف مدت چند ماه، مشکلات ریزش شما برطرف بشه و به تقویت و رشد مجدد موهاتون کمک کنه.
      مرسی از اینکه جواب دادین
      موهام چرب هست!یعنی اگه یک روز در میون نشورم خیلی چرب میشه ریزشش هم بیشتر میشه!!
      یعنی از خواب هم میتونه باشه؟ الان من یکی 2 سالی هست که شبها تا 4/5 صبح بیدارم!!بعضی روزها هم تا بعد از ظهر میخابم!!شاید بخاطر این باشه!!تغذیه هم که ایرانی ایم دیگه برنج و روغن و...
      راستی میتونید یه دکتر خوب هم بهم معرفی کنید لطفاً یا آدرس مطب خودتون رو بدید. بخدا دکتر خوب پیدا کردن خیلی سخته!هرکی یه چیزی میگه!
      خیلییییی ممنون خیر ببینید...

Jokeman آواتار ها
      مشاور پوست، مو و زیبایی
      کاربر تازه وارد

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      حالت من
      ShadOsarhal
      نقل قول نوشته اصلی توسط MASOUD نمایش پست ها
      مرسی از اینکه جواب دادین
      موهام چرب هست!یعنی اگه یک روز در میون نشورم خیلی چرب میشه ریزشش هم بیشتر میشه!!
      یعنی از خواب هم میتونه باشه؟ الان من یکی 2 سالی هست که شبها تا 4/5 صبح بیدارم!!بعضی روزها هم تا بعد از ظهر میخابم!!شاید بخاطر این باشه!!تغذیه هم که ایرانی ایم دیگه برنج و روغن و...
      راستی میتونید یه دکتر خوب هم بهم معرفی کنید لطفاً یا آدرس مطب خودتون رو بدید. بخدا دکتر خوب پیدا کردن خیلی سخته!هرکی یه چیزی میگه!
      خیلییییی ممنون خیر ببینید...

خواهش میکنم :)
      بله خواب هم میتونه در کیفیت مو تاثیر داشته باشه. بهترین زمان در شبانه روز برای استراحت و خوابیدن هم، بین ساعت 10 شب تا 4 صبح هست.
      با توجه به مشکل شما، من یک اسپری ضد ریزش بهتون معرفی میکنم که حاوی آمینکسیل هست، باید هر شب بصورت مستقیم روی موهای تمیزتون اسپری کنید و ظرف مدت کمتر از 6 ماه، تاثیر مثبت این محصول رو مشاهده خواهید کرد.
      با توجه به اینکه موهاتون چربه، بهتره از یک شامپوی مناسب استفاده کنید که چربی پوست شما رو برطرف کنه و پوست سرتون رو به حالت متعادل برسونه. در این زمینه هم یک شامپوی خیلی خوب بهتون معرفی میکنم که این کار رو براتون انجام میده (البته اجباری برای استفاده شامپو نیست، بلکه برای نتیجه بهتر، مناسب تره از شامپویی مناسب هم استفاده کنید)
      در زمینه سوالهای دیگرتون هم، از طریق پیام خصوصی یا تماس تلفنی میتونم راهنماییتون کنم. سوال دیگری اگر دارید خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم.
      برای دریافت مشاوره رایگان زیبایی پوست و مو، به بخش "پوست و مو"ی انجمن مراجعه کنید.

باربی اینده آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      140
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.34
      وزن شروع
      61
      وزن هدف
      تثبیت-پیکراشی
      وزن فعلی
      49
      حالت من
      Sepasgozar
      وبلاگ زیباتنی من
      120
      سلام وقتتون بخیر
      عباداتتون قبول درگاه حق
      ببخشید یه راهنمایی کلی میخواستم امسال برای اولین بار میخوام پوستمو برنزه کنم اما وارد نیستم میخواستم بدونم برای برنزه شدن با افتاب به چه چیزهایی نیاز دارم تا پوستم سریع رنگ بگیره و چه جوری باید مصرفشون کنم
      ممنون
      خدایا دلم قرصه تا مسکنم شمایید
      لطفا تو قسمت رژیم ها فقط نتایج و سوالات در مورد رژیم پرسیده شود و گزارش های غذایی را در داخل وبلاگ های شخصی بنویسید و از گذاشتن اسپم خودداری فرمایید.

7. کاربر زیر پست باربی اینده را لایک کرده است:

alireza75 (05 تیر 1394)

Jokeman آواتار ها
      مشاور پوست، مو و زیبایی
      کاربر تازه وارد

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      حالت من
      ShadOsarhal
      نقل قول نوشته اصلی توسط باربی اینده نمایش پست ها
      سلام وقتتون بخیر
      عباداتتون قبول درگاه حق
      ببخشید یه راهنمایی کلی میخواستم امسال برای اولین بار میخوام پوستمو برنزه کنم اما وارد نیستم میخواستم بدونم برای برنزه شدن با افتاب به چه چیزهایی نیاز دارم تا پوستم سریع رنگ بگیره و چه جوری باید مصرفشون کنم
      ممنون
      سلام. ممنونم ازتون. طاعات و عبادات شما هم قبول درگاه حق ان شاالله.
      بهترین روش برای برنزه کردن پوست، استفاده از روغن های برنزه مرغوب و معتبر است، که دارای ترکیباتی باشه که از پوست در برابر اشعه ماورا بنفش خورشید محافظت کنه. بعلاوه بتونه رطوبت پوست شما رو در فصل گرما و سرما تامین کنه و همچنین رطوبت طبیعی بدن شما رو حفظ کنه. بهتره از محصولی استفاده کنید که فاقد چربی و همچنین حاوی روغن جوانه گندم باشه (چون روغن جوانه گندم تغدیه کننده عمقی پوست است).
      در این زمینه پیشنهاد من یک روغن برنز ایتالیایی هست که علاوه بر خصوصیاتی که در بالا اشاره شد، دارای SPF 15 هست و همچنین از بین برنده خشکی های موضعی پوست شماست.
      طریقه مصرف این محصول هم به این صورته که این روغن رو روی تمام بدن اسپری میکنید و در آفتاب می مانید، و مجدد لازمه بعد از 20 دقیقه دوباره روغن را اسپری کنید و دوباره در معرض آفتاب قرار بگیرید.
      اگر سوال دیگری داشتید یا اینکه خواستید این محصول رو تهیه کنید، میتونید باهام در ارتباط باشید تا راهنماییتون کنم. موفق باشید.
      برای دریافت مشاوره رایگان زیبایی پوست و مو، به بخش "پوست و مو"ی انجمن مراجعه کنید.

9. کاربر زیر پست Jokeman را لایک کرده است:

باربی اینده (17 تیر 1394)

باربی اینده آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      140
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.34
      وزن شروع
      61
      وزن هدف
      تثبیت-پیکراشی
      وزن فعلی
      49
      حالت من
      Sepasgozar
      وبلاگ زیباتنی من
      120
      ممنون حتما.یه سوال دیگه من نمیخوام پوستم نارنجی بشه و دوست دارم یه شکلاتی زیبایی باشه.به نظر شما که متخصص هستید شکلاتی قشنگه یا طلایی؟چه ساعتی بهتره واسه برنزه شدن که لک نیارم؟واخرین سوالم چه کنم که دوامش بیشتر باشه و با این روغن چقدر طول میکشه رنگ بگیره پوستم؟
      ممنون از لطفتون
      لطفا تو قسمت رژیم ها فقط نتایج و سوالات در مورد رژیم پرسیده شود و گزارش های غذایی را در داخل وبلاگ های شخصی بنویسید و از گذاشتن اسپم خودداری فرمایید.

Jokeman آواتار ها
      مشاور پوست، مو و زیبایی
      کاربر تازه وارد

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      حالت من
      ShadOsarhal
      نقل قول نوشته اصلی توسط باربی اینده نمایش پست ها
      ممنون حتما.یه سوال دیگه من نمیخوام پوستم نارنجی بشه و دوست دارم یه شکلاتی زیبایی باشه.به نظر شما که متخصص هستید شکلاتی قشنگه یا طلایی؟چه ساعتی بهتره واسه برنزه شدن که لک نیارم؟واخرین سوالم چه کنم که دوامش بیشتر باشه و با این روغن چقدر طول میکشه رنگ بگیره پوستم؟
      ممنون از لطفتون

سلام
      در مورد سوال اولتون که من واقعا نمیتونم نظر بدم، چون این قضیه سلیقه ایه و به سلیقه خودتون بستگی داره.
      در مورد سوال دومتون، باید بگم لک هایی که آفتاب بوجود میاره، بر اثر آفتاب سوختگی و اشعه ماورا بنفش خورشید ایجاد میشه. ولی وقتی شما از یک روغن برنز حرفه ای (نظیر روغنی که بهتون معرفی کردم) استفاده کنید که دارای spf 15 هست و مدت زمان خاص و محدودی در معرض آفتاب باشید، هیچ مشکلی براتون بوجود نمیاد. توجه داشته باشید نهایت زمانی که در معرض آفتاب قرار میگیرید و قصد دارید برنزه کنید، نهایت یکساعت و نیم هست، که البته همونطور که گفتم هر 20 دقیقه باید اسپری را تمدید کنید.
      نحوه صحیح مصرف همونطور که بهتون توضیح دادم، باعث دوام رنگ پوست شما میشه. ولی اینکه چقدر طول میکشه تا پوستتون رنگ بگیره، به عوامل زیادی بستگی داره، اینکه شدت آفتاب چطور باشه، چه مدت در معرض آفتاب قرار بگیرید، قصد دارید چه میزان پوستتون رنگ بگیره و حتی نوع پوست شما هم در این روند تاثیر داره. ولی معمولا بعد از چند بار استفاده، متوجه تغییرات خواهید شد و به نتیجه دلخواه خودتون میرسید.
      خواهش میکنم :)

12. 2 کاربر، ارسال Jokeman را لایک کرده اند:

Zenith (26 مرداد 1394),باربی اینده (19 تیر 1394)

Jokeman آواتار ها
      مشاور پوست، مو و زیبایی
      کاربر تازه وارد

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      حالت من
      ShadOsarhal
      روش ایده آل برای ریمل زدن!

شما باید ریملی انتخاب کنید که مژه ها را پرپشت و ضخیم نشان دهد. در ضمن ریمل شما باید به رشد مژه کمک کند و جلوی ریزش آن را بگیرد.
      ریمل می‌تواند آرایش چشم‌ها را تکمیل کند و آن را زیباتر جلوه دهد اما به شرطی که از ریمل مناسبی استفاده کنید. شکل و حالت مژه خانم‌ها با هم متفاوت است. برخی، مژه‌های کوتاه ولی پریشتی دارند و برخی دیگر مژه‌های بلند اما کم‌پشت. قبل از خرید ریمل این مطلب را تا انتها بخوانید.

-اگر مژه‌های کوتاهی دارید…
      شما باید ریملی انتخاب کنید که هم پوشانندگی خوبی داشته باشد، هم مژه‌های شما را بلندتر نشان دهد. ریمل‌های بلندکننده حاوی میکروفیبرهایی هستند که به ساقه مژه‌ها چسبیده و آن را بلندتر نشان می‌دهند. برس ریمل شما باید دارای موهای نازکی باشد که بین مژه‌ها نفوذ کند و حتی مژه‌های نازک کنار چشم را پوشش دهد.
      تکنیک :
      هنگام استفاده از ریمل آن را از ریشه به آرامی به سمت نوک مژه‌ها بکشید اما مراقب باشید ریمل در نوک مژه حالت گوله گوله پیدا نکند.
      نکته :
      سعی کنید رنگ ریمل شما مشکی یا قهوهای تیره باشد. از رنگ‌های متالیک استفاده نکنید زیرا در نور مژه‌ها را کوتاه‌تر نشان می‌دهند.

- اگر مژه‌های بلندی دارید…
      شما باید ریملی انتخاب کنید که پرکننده باشد. با توجه به قطر مژه‌ها انواع مایع یا کرمی را انتخاب کنید. برس ریمل‌تان باید درشت باشد تا تمام طول مژه را پوشش دهد.
      تکنیک :
      هنگام استفاده باید پایین را نگاه و با ریمل فشار آرامی روی مژه‌ها وارد کنید. بعد بالا را نگاه کنید و به آرامی ریمل را به نوک مژه‌ها بکشید. اگر هنوز مژه‌ها آن‌قدر که مایلید پر دیده نمی‌شود، ریمل خشک را بین ریشه و نوک مژه مجددا بکشید تا بین این دو فضا پر شود.
      نکته :
      چون مژه‌های بلندی دارید رنگ ریملی که انتخاب می‌کنید می‌تواند طبیعی یا فانتزی باشد. حتی براق بودن رنگ انتخابی مشکلی ایجاد نمی‌کند.

- اگر مژه‌های پرپشتی دارید…
      هدف شما از ریمل زدن مرتب کردن مژه‌هاست. از ریمل مایع استفاده کنید تا بدون این که به مژه‌های شما حجم دهد، آن را مرتب کند. سر برس ریمل شما نباید نازک باشد. از برس درشتی استفاده کنید که موهای نازکی دارد و لابه‌لای تمام مژه‌ها نفوذ می‌کند.
      تکنیک :
      برای زیباتر شدن مژه‌ها بهتر است قبل از ریمل زدن کمی به مژه‌ها پودر بزنید. بعد یک بار از وسط مژه‌ها به سمت بالا و یک بار از ریشه به سمت بالا به حالت زیگزاگ برس ریمل را به مژه بکشید. در نهایت یک مرتبه به صورت صاف از ریشه به سمت خارج مژه را برس بزنید.
      نکته :
      در پایان به کمک نوک باریک برس ریمل مژه‌ها را جدا جدا ریمل بزنید تا حد ممکن پرپشت شود.

- اگر مژه‌های صاف و بدون حالتی دارید…
      هدف شما از ریمل زدن حالت دادن به مژه است. پس انواعی را انتخاب کنید که برس آنها انحنا دارد و می‌تواند با جدا کردن مژه‌ها از هم به آنها قوس لازم را بدهد. ریملی که انتخاب می‌کنید باید سبک و از نوع ژل کرم باشد که به سرعت خشک شود ولی در عین حال مژه را خشک و سفت نکند.
      تکنیک :
      بهتر است برس را از انتها به سمت نوک مژه بکشید. در وسط هم کمی فشار آورید تا مژه کاملا حالت برس را به خود بگیرد.
      نکته :
      بعد از ریمل زدن می‌توانید از فرمژه هم استفاده کنید تا حالت مژه‌ها زیباتر شود.

- اگر مژه‌های کم‌پشتی دارید…
      شما باید ریملی انتخاب کنید که مژه‌ها را پرپشت و ضخیم نشان دهد. در ضمن ریمل شما باید به رشد مژه کمک کند و جلوی ریزش آن را بگیرد. بهترین نوع ریمل برای شما انواعی است که حاوی ویتامین B5، روغن انگور و کراتین باشد. برس ریمل هم باید سایز و حالت معمولی داشته باشد.
      تکنیک :
      برای استفاده باید آن را کاملا از ریشه به سمت خارج بکشید. کشیدن خط چشم همراه با ریمل برای شما الزامی است. برای آن که مژه‌ها در نواحی خالی جدا از هم دیده نشوند، چند مرتبه و هر بار از میزان کمی ریمل استفاده کنید.
      نکته :
      از ریمل خیلی مشکی استفاده نکنید و رنگ‌های ملایم‌تر مثل قهوه‌ای یا زغالی را انتخاب کنید.

برخی ریمل‌ها ۲ در ۱ تا ۳ در ۱ هستند یعنی چند ویژگی را با هم دارند. شما می‌توانید با توجه به نوع مژه خود و نوع ترکیبی ریمل از آنها استفاده کنید. در ضمن استفاده از مژه مصنوعی به شرطی که دایم نباشد، ایده خوبی برای زیباتر نشان دادن مژه‌هاست. بعد از گذاشتن مژه مصنوعی فراموش نکنید روی آن ریمل بکشید تا با مژه شما یکسان شود.

14. 3 کاربر، ارسال Jokeman را لایک کرده اند:

glamor (26 مرداد 1394), Zenith (26 مرداد 1394),باربی اینده (26 مرداد 1394)

miss# آواتار ها
      کاربر تازه وارد

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      سلام

من یه مشکلی دارم

من 15 سالمه و از بچگی پر مو بودم مو های سیاه کلفت و چون نمیتونم درد اپلاسیونو تحمل کنم نمیدونم چیکار کنم یه بار اپلاسیون کردم ولی طی 1 هفته درومد موها

دکترم رفتم ازمایشم دادم ولی همه چی نرماله لیزرم میخاستم برم ولی دکتر گفت لیزر برای زیر 18 سال ضرر داره

دارویی وجود نداره که کاملا موهارو از بین ببره ؟

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.36
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      وقت بخیر
      به نظرتون بهترین نوع ماسک مو کدوما هستند؟ انواعی که در حمام استفاده میشن یا انواع بعد از آبکشی؟
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

باربی اینده آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      140
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.34
      وزن شروع
      61
      وزن هدف
      تثبیت-پیکراشی
      وزن فعلی
      49
      حالت من
      Sepasgozar
      وبلاگ زیباتنی من
      120
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zenith نمایش پست ها
      وقت بخیر
      به نظرتون بهترین نوع ماسک مو کدوما هستند؟ انواعی که در حمام استفاده میشن یا انواع بعد از آبکشی؟
      ببخشید که من دخالت کردم
      زنیث جون من ماسک موی بیرون از حمام اورال میزنم خیلی خوبه البته من مخصوص موهای خشک و اسیب دیده میزنم خیلی مفید بوده برام موهام جون گرفتن

18. کاربر زیر پست باربی اینده را لایک کرده است:

Zenith (26 مرداد 1394)

• صفحه 4 از 8
  • نخستنخست
  • ... 23456 ...
  • آخرینآخرین