شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 1 از 2
  • 12
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14

موضوع: دارم از غصه مامانم دق میکنم

★الـــهـــام★ آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      173
      وزن شروع
      95
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      65.700

دارم از غصه مامانم دق میکنم

سلام بچها من زیاد وارد نیستم تو سایت زیبا تن ولی خواهش میکنم کمکم کنید مامانم خیلی وزنش بالاست فکر میکرد وزنش ۱۲۷ کیلوئه من یه رژژمی بهش دادم تقریبا یه ده کیلویی با همون ترازویی که از اول اینقدر نشونش داده بود کم کرده بود ولی امردز رفت رو ترازو دیجیتالی دید وزنش ۱۴۲ کیلوئه خیلیی چاقه مامانم وقتی قیافشو دیدم که چقدر ناراحت شد دوس داشتم بمیرم تروخدا بهم رژیم خووووب معرفی کنید تا برم کمکش کنم خیلیی روحیشو از دست داده خیلییی ناراحتم حتی ارزو کردم اضافه وزنش بیاد برا خودم ولی اون لاغر بشه تا راحت بشه لینم بگم که مامان قشنگم طاقت رژیمای سختم داره 😞♥
      به مسیـــــرت ادامه بده، ادامـــه بده، ادامــــــــه بده...

2. 6 کاربر، ارسال ★الـــهـــام★ را لایک کرده اند:

alireza75 (06 دی 1394),mahbobe (23 آذر 1394),mayramoud (04 دی 1394),Narmin (26 دی 1394), Zenith (07 آذر 1394),باربی اینده (07 آذر 1394)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.36
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      آخی چه دختر مهربون و به فکری.
      اول در مورد ترازو. همیشه در حین رژیم باید با یه ترازو وزن کرد. چون ترازوهای مختلف خطاهای زیادی دارن. بخصوص ترازوهای دیجیتالی برای وزن های بالا قدری بیشتر از عقربه ای ها وزن رو نشون میدن. ولی خب 20 کیلو اضافه تر نشون دادن یه مقدار عجیبه. به نظر من اگر فاصله بین وزن کردن با ترازوی عقربه ای و دیجیتالی کوتاهه این میزان اضافه شدن غیر منطقیه و مشکل قطعا مال ترازوئه. به این نکته هم دقت کن که ترازوهای دیجیتالی معمولا تا وزن خاصی رو ساپورت میکنن

و اما در مورد رژیم. رژیم پیشنهاد دادن برای خانوم هایی که سنشون از میانسالی بالاتره قدری سخته. چون باید شرایط جسمیشون در نظر گرفته بشه. بیماری های خاصی اگر دارن و...
      اگر فرض کنیم ایشون مشکل خاصی نداشته باشن میتونید بهشون هر رژیمی که متناسب با روحیات، علایق و نیازهای جسمانیشونه پیشنهاد بدید. خیلی رژیم ها هست که سریع هستن. مثل کانادایی، سوئدی، اتکینز، 9 کیلو در 9 روز و... ولی به نظر من اگر خودت به قسمت روش های رژیم مراجعه کنی و رژیم های مختلف رو و میزان کاهش گفته شده رو ببینی خیلی بهتر میتونی در خصوص اینکه چه رژیمی براشون بهتره تصمیم بگیری.

ضمنا عزیزم به نظر من بهترین نکته برای همراهی مادرتون، روی برنامه و با انگیزه و تعیین وزن هدف و غیره... پیش رفتنه. اگر خودشون امکان فعالیت تو زیباتن رو دارن که چه بهتر.اگر ندارن، شما میتونید از طرف ایشون توی مسابقات گزارش بدید. اگر امکان اینم ندارید، خودتون توی خونه براشون جدول کشی کنید. وزن هاشون رو در تاریخ های خاص بنویسید. تشویقشون کنید. پیش بینی وزن هدف برای هر هفته ی ایشون انجام بدید و...
      مطمئن باشید این منظم پیش رفتن خیلی از خود روش رژیم براشون موثر خواهد بود
      از خدا میخوام سایه شون رو سال های سال زنده و سلامت روی سرتون نگه داره. عشقتون مستدام.
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

5. 3 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

alireza75 (07 آذر 1394),mahbobe (23 آذر 1394),باربی اینده (07 آذر 1394)

alireza75 آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      100
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      وزن شروع
      89
      وزن هدف
      68
      وزن فعلی
      67
      حالت من
      Khoonsard
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      سلام دوستمن در مورد ترازو و سن مادرتن گفتن!به نظرم اگه بتونید به یه کارشناس تغذیه مراجعه کنید بهتر باشه لی در کل برای رژیم همنطور که گفتن توی سایت هم میتونید یه چیزایی پیدا کنید ولی حتما سن ایشن درنظر بگیرید چون ممکنه مشکل ساز بشه خدایی نکرده چون دیدم!
      برای وزن کم کردن رژیم یه بخشه خب وقتی مادرتون دختری داره که اینقدر به فکرشه براشون وقت بزارید در روز از بیست دیقه نیم ساعت تا یک ساعت ورزش کنید باهم!هم خسته نمیشید از ورزش کردن هم واقعا لذت بخشه با کسی که دوستش داریم و رزش یا اصلا یه کاری رو انجام بدیم
      برای بدست آوردن چیزی که دیگران بدست نمیاورند، شما باید کاری هایی را کنید که دیگران نمیکنند

7. 3 کاربر، ارسال alireza75 را لایک کرده اند:

mahbobe (23 آذر 1394), Zenith (07 آذر 1394),باربی اینده (07 آذر 1394)

★الـــهـــام★ آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      173
      وزن شروع
      95
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      65.700
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zenith نمایش پست ها
      آخی چه دختر مهربون و به فکری.
      اول در مورد ترازو. همیشه در حین رژیم باید با یه ترازو وزن کرد. چون ترازوهای مختلف خطاهای زیادی دارن. بخصوص ترازوهای دیجیتالی برای وزن های بالا قدری بیشتر از عقربه ای ها وزن رو نشون میدن. ولی خب 20 کیلو اضافه تر نشون دادن یه مقدار عجیبه. به نظر من اگر فاصله بین وزن کردن با ترازوی عقربه ای و دیجیتالی کوتاهه این میزان اضافه شدن غیر منطقیه و مشکل قطعا مال ترازوئه. به این نکته هم دقت کن که ترازوهای دیجیتالی معمولا تا وزن خاصی رو ساپورت میکنن

و اما در مورد رژیم. رژیم پیشنهاد دادن برای خانوم هایی که سنشون از میانسالی بالاتره قدری سخته. چون باید شرایط جسمیشون در نظر گرفته بشه. بیماری های خاصی اگر دارن و...
      اگر فرض کنیم ایشون مشکل خاصی نداشته باشن میتونید بهشون هر رژیمی که متناسب با روحیات، علایق و نیازهای جسمانیشونه پیشنهاد بدید. خیلی رژیم ها هست که سریع هستن. مثل کانادایی، سوئدی، اتکینز، 9 کیلو در 9 روز و... ولی به نظر من اگر خودت به قسمت روش های رژیم مراجعه کنی و رژیم های مختلف رو و میزان کاهش گفته شده رو ببینی خیلی بهتر میتونی در خصوص اینکه چه رژیمی براشون بهتره تصمیم بگیری.

ضمنا عزیزم به نظر من بهترین نکته برای همراهی مادرتون، روی برنامه و با انگیزه و تعیین وزن هدف و غیره... پیش رفتنه. اگر خودشون امکان فعالیت تو زیباتن رو دارن که چه بهتر.اگر ندارن، شما میتونید از طرف ایشون توی مسابقات گزارش بدید. اگر امکان اینم ندارید، خودتون توی خونه براشون جدول کشی کنید. وزن هاشون رو در تاریخ های خاص بنویسید. تشویقشون کنید. پیش بینی وزن هدف برای هر هفته ی ایشون انجام بدید و...
      مطمئن باشید این منظم پیش رفتن خیلی از خود روش رژیم براشون موثر خواهد بود
      از خدا میخوام سایه شون رو سال های سال زنده و سلامت روی سرتون نگه داره. عشقتون مستدام.
      من متاهل هستم و متاسفانه نمیتونم هر روز کنارش باشم.من دیشب هش رژیم سوئدی رو معرفی کردم ولی وقتی دید اینقدر وزنش بیشتر از تصورشه ناراحت شد و گفت دیگه رژیم نمیگیرم مگولی من میتونم و کمکش میکنم. خیلی ممنون عزیزم مرسی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza75 نمایش پست ها
      سلام دوستمن در مورد ترازو و سن مادرتن گفتن!به نظرم اگه بتونید به یه کارشناس تغذیه مراجعه کنید بهتر باشه لی در کل برای رژیم همنطور که گفتن توی سایت هم میتونید یه چیزایی پیدا کنید ولی حتما سن ایشن درنظر بگیرید چون ممکنه مشکل ساز بشه خدایی نکرده چون دیدم!
      برای وزن کم کردن رژیم یه بخشه خب وقتی مادرتون دختری داره که اینقدر به فکرشه براشون وقت بزارید در روز از بیست دیقه نیم ساعت تا یک ساعت ورزش کنید باهم!هم خسته نمیشید از ورزش کردن هم واقعا لذت بخشه با کسی که دوستش داریم و رزش یا اصلا یه کاری رو انجام بدیم
      مامان من ۳۸ سال سن داره و متاسفانه فشار خون داره فشار خونش عصبی هست و طاقت رژیم رو داره ولی واسه اون باید رژیمی باشه که غذا داخلش باشه. مامانم میگه اول باید وزنمو یکم کمتر کنم بعد برم پیاده روی روم نمیشه و از این حرفا میزنه

9. 2 کاربر، ارسال ★الـــهـــام★ را لایک کرده اند:

mahbobe (23 آذر 1394), Zenith (29 آذر 1394)

alireza75 آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      100
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      وزن شروع
      89
      وزن هدف
      68
      وزن فعلی
      67
      حالت من
      Khoonsard
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      آخه یه سری عوارض هستن ک بعد رژیم خودشونو نشون میدن ولی ی سریا خیلی بعدها مشخص میشه به نظرم بهترین کاری که میتونید بکنید اینه که برید پیش یک مشاور تغذیه ایی که همه جوانب ودرنظر بگیره
      درمورد ورزش باید ال این حس نا امیدی ک دارند و ازشون بگیرید پیاده روی خوبه لی برای اینکه بهانه نیارن میتونید تو خونه ورزش کنید
      برای بدست آوردن چیزی که دیگران بدست نمیاورند، شما باید کاری هایی را کنید که دیگران نمیکنند

11. 2 کاربر، ارسال alireza75 را لایک کرده اند:

★الـــهـــام★ (07 آذر 1394),mahbobe (23 آذر 1394)

کیجا آواتار ها
      کاربر محبوب

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.06
      قد
      164
      وزن شروع
      74
      وزن هدف
      هدف اول 66 هدف دوم 59 هدف سوم56
      وزن فعلی
      به هدفم رسیدم هرچند که کسی اعلام نکرد
      حالت من
      Sepasgozar
      وبلاگ زیباتنی من
      63

Lightbulb

نقل قول نوشته اصلی توسط ★الـــهـــام★ نمایش پست ها
      مامان من ۳۸ سال سن داره و متاسفانه فشار خون داره فشار خونش عصبی هست و طاقت رژیم رو داره ولی واسه اون باید رژیمی باشه که غذا داخلش باشه. مامانم میگه اول باید وزنمو یکم کمتر کنم بعد برم پیاده روی روم نمیشه و از این حرفا میزنه������
      سلام کاش در انتخاب عنوان بیشتر دقت میکردی دلم خون شد خوندمش خدا رو شکر که حادثه ای پیش نیومده و یا بیماری خاص و نیاز به عمل و...نیست اگه جای من بودی چه تیتری میزدی؟بگذریم
      اول اینکه اگه دوست نداری سن ایشونو بنویسی خب ننویس وگرنه مادر 38ساله داماد داره؟
      فشار خون و عصبی بودن اصلا چیز عجیبی نیست با این وضع زندگی ما و مطمئن باش با رژیم مناسب خیلی بهتر میشه
      برای مشکل ترازو ،وزنهای بالای 90کیلو رو با ترازو بزرگها میسنجن من باشگاه دیدم بدنسازهای حرفه ای که مسابقه زیبایی اندام شرکت میکنن ازش استفاده میکنن پس حتما فکر نکن کسیکه خیلی اضافه وزن داره ازش استفاده میکنه خودم هم باهاش وزن شدم
      دوم اینکه خودت از هردو ترازو در کنار هم استفاده کن ببین چطور نشون میده؟و اینکه آیا ترازوی دیجیتال تحمل 100کیلو یا بیشتر رو داره؟دقتش درسته؟ترازوی عقربه ای هرز نرفته؟ترازوی من که یه مدت هرز میگشت خواهرم درستش کرد

سوم اینکهچه اصراریه وقتی ایشون ناراحت میشه وزنش رو بدونه ،بخواد وزن بشه؟خودم از وزن کشی خوشم نمیاد برای همین از سایز استفاده کردم از خیاطم کمک گرفتم تمام سایزهای من برام یادداشت کرد و ماه بعد دوباره برام سایز گرفت کلی انگیزه بهم داد مخصوصا که آدم درستی بود اصلا درباره سایز و وزنم اظهار نظر نمیکرد خدا حفظ کنه این آدمها رو

چهارم اینکه منم بیکار میشم یا عصبی میشم مرتب غذا میخورم اصلا کار مامانت عجیب نیست شما باید بهش جهت بدی خوراک سالم بخوره یا نوشیدنی سالم کم نیست برای ورزش هم حرکات ساده بدون ایجاد فشار و کوتاه مدت خوبه وگرنه آسیب میبینه

پنجم اینکه یک دفتر بردار بشین کنارش ببین درطی 10روز گذشته چی خورده؟چه مقدار؟چه وقت؟بدون قضاوت ،یادداشت کن
      کلی مطلب دستت میاد مثلا گوشت بد نیست تازه سیر هم میکنه تخممرغ هم همینطور فقط کم چرب باشه با نان کم و یا بی نان،میوه و سبزی و آبمیوه طبیعی عالیه و یا مثلا حوالی عصر مامان با تماشای تلویزیون غذامیخوره خب نارنگی پرتقال هویچ سیب و...بذار جلو دستش پف فیل هم بی روغن بی نمک عالیه سیبزمینی تنوری بی کره عالیه،آجیل بی نمک سویا آجیلی بادام خیلی خوبه جلوی اشتها رو میگیره

ششم اینکه یک رژیم کالری شناری براش بنویس و ساعت بذار روی موبایلش که زنگ بزنه با توجه به یادداشتهات هر ساعت یا نیم ساعت وعده غذایی بچین مثلا صبحانه باتوجه به علاقه ایشونیک نوشیدنی چند واحد نان و دو نوع غذا مثلا مربا و عسل یا پنیر و گوجه بنویس یا تخممرغ و سعی کن تنوع صبحانه از 4نوع بیشتر نشه،و در طی برنامه آب فراموشت نشه

هفتم اینکه یک جایزه در نظر بگیر پوشاک باشه که خودشو ببینه انگیزه بگیره،کشی یک شبه نتونسته از اضافه وزن به تعادل برسه خیلی سخته و اراده میخواد ولی شدنیه مخصوصا برای بار اول در وزنهای بالا نتجه زودتر خودشو نشون میده امیدوارم موفق باشیم همه ی ما
      اگه مطالبم برای شما ی خواننده مفید بود لطفا کن مشکلاتم به خیر و خوشی حل بشه به اهدافم برسم
      می‌فرمایند: «قِیمَةُ کُلِّ امْرِئٍ مَا یُحْسِنُهُ» یعنی «ارزش هر انسانی به اندازه چیزی است که دوست می‌دارد.»

13. 3 کاربر، ارسال کیجا را لایک کرده اند:

★الـــهـــام★ (26 آذر 1394),yegane34 (27 آذر 1394),سانازیم (13 اسفند 1394)

alireza75 آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      100
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      وزن شروع
      89
      وزن هدف
      68
      وزن فعلی
      67
      حالت من
      Khoonsard
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      بله ممکنه!خب وقتی مثلا17،18ساله بودن ازدواج کردن!!!

mashahir آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      45
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.14
      قد
      175
      وزن شروع
      118
      وزن هدف
      هدف اول 85 هدف دوم 75 هدف سوم 70 چربی 9%
      وزن فعلی
      وزن فعلی 66 چربی بدن 8%
      حالت من
      Mehraboon
      سلام
      به هیچ عنوان ترازو معمولی که داخل خونه هست من قبول ندارم . بهترین روش برای مادرتون باید دکتر تغذیه برن تا با دستگاه بدنشون چک کنن میزان چربی اضافه بدن تست کنن بعد به نوع بدنشون و توان بدنیشون براشون رزیم تجویز کنن . امید و پشت کار بهترین راه درمان هست یک برنامه تغذیه مناسب که دکتر داده و ورزش به هدفشون میرسن با اطمینان میگم که میرسن . همیشه وزن کردن هم خوب نیست هر 10 روز وزن کنن هر روز رو ترازو رفتن ادم دچار افسردگی می کنه یه جور وسواس میاره .
      از نظر من بهترین روش کالاری شماری هست برای کم کردن وزن باید کالری مصرفی بدن منفی بشه تا وزن بیاد پایین مثلا من خودم کالری تثبیت وزنم 2200 کالاری هست یعنی به میزان فعالیتم در روز و بدن و وزنم این میزان کالری هست نه وزنم بالا میره و نه کم میشه , اما اگه بخوام وزنم بیاد پایین باید کالری کم کنم من خودم زیر 1000 کالاری مصرف می کنم که اینم باید دکتر تغذیه برنامه تجویز کنن چون هر بدنی یه میزان جواب نمیده . مهمترین راه هم ورزش هست با تحرک زیاد میزان کالری مصرفی زیاد میشه و باعث میشه کالری دریافتی منفی بشه . پیاده روی عالی هست و اگه به فکر وسیله ورزشی هستن چون وزنشون بالا هست نه تردمیل براشون خوب هست و نه الپتیکال بهترین وسیله دوچرخه ثابت هست اونم از نوع مبله هست .

★الـــهـــام★ آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      173
      وزن شروع
      95
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      65.700
      نقل قول نوشته اصلی توسط کیجا نمایش پست ها
      سلام کاش در انتخاب عنوان بیشتر دقت میکردی دلم خون شد خوندمش خدا رو شکر که حادثه ای پیش نیومده و یا بیماری خاص و نیاز به عمل و...نیست اگه جای من بودی چه تیتری میزدی؟بگذریم
      اول اینکه اگه دوست نداری سن ایشونو بنویسی خب ننویس وگرنه مادر 38ساله داماد داره؟
      فشار خون و عصبی بودن اصلا چیز عجیبی نیست با این وضع زندگی ما و مطمئن باش با رژیم مناسب خیلی بهتر میشه
      برای مشکل ترازو ،وزنهای بالای 90کیلو رو با ترازو بزرگها میسنجن من باشگاه دیدم بدنسازهای حرفه ای که مسابقه زیبایی اندام شرکت میکنن ازش استفاده میکنن پس حتما فکر نکن کسیکه خیلی اضافه وزن داره ازش استفاده میکنه خودم هم باهاش وزن شدم
      دوم اینکه خودت از هردو ترازو در کنار هم استفاده کن ببین چطور نشون میده؟و اینکه آیا ترازوی دیجیتال تحمل 100کیلو یا بیشتر رو داره؟دقتش درسته؟ترازوی عقربه ای هرز نرفته؟ترازوی من که یه مدت هرز میگشت خواهرم درستش کرد

سوم اینکهچه اصراریه وقتی ایشون ناراحت میشه وزنش رو بدونه ،بخواد وزن بشه؟خودم از وزن کشی خوشم نمیاد برای همین از سایز استفاده کردم از خیاطم کمک گرفتم تمام سایزهای من برام یادداشت کرد و ماه بعد دوباره برام سایز گرفت کلی انگیزه بهم داد مخصوصا که آدم درستی بود اصلا درباره سایز و وزنم اظهار نظر نمیکرد خدا حفظ کنه این آدمها رو

چهارم اینکه منم بیکار میشم یا عصبی میشم مرتب غذا میخورم اصلا کار مامانت عجیب نیست شما باید بهش جهت بدی خوراک سالم بخوره یا نوشیدنی سالم کم نیست برای ورزش هم حرکات ساده بدون ایجاد فشار و کوتاه مدت خوبه وگرنه آسیب میبینه

پنجم اینکه یک دفتر بردار بشین کنارش ببین درطی 10روز گذشته چی خورده؟چه مقدار؟چه وقت؟بدون قضاوت ،یادداشت کن
      کلی مطلب دستت میاد مثلا گوشت بد نیست تازه سیر هم میکنه تخممرغ هم همینطور فقط کم چرب باشه با نان کم و یا بی نان،میوه و سبزی و آبمیوه طبیعی عالیه و یا مثلا حوالی عصر مامان با تماشای تلویزیون غذامیخوره خب نارنگی پرتقال هویچ سیب و...بذار جلو دستش پف فیل هم بی روغن بی نمک عالیه سیبزمینی تنوری بی کره عالیه،آجیل بی نمک سویا آجیلی بادام خیلی خوبه جلوی اشتها رو میگیره

ششم اینکه یک رژیم کالری شناری براش بنویس و ساعت بذار روی موبایلش که زنگ بزنه با توجه به یادداشتهات هر ساعت یا نیم ساعت وعده غذایی بچین مثلا صبحانه باتوجه به علاقه ایشونیک نوشیدنی چند واحد نان و دو نوع غذا مثلا مربا و عسل یا پنیر و گوجه بنویس یا تخممرغ و سعی کن تنوع صبحانه از 4نوع بیشتر نشه،و در طی برنامه آب فراموشت نشه

هفتم اینکه یک جایزه در نظر بگیر پوشاک باشه که خودشو ببینه انگیزه بگیره،کشی یک شبه نتونسته از اضافه وزن به تعادل برسه خیلی سخته و اراده میخواد ولی شدنیه مخصوصا برای بار اول در وزنهای بالا نتجه زودتر خودشو نشون میده امیدوارم موفق باشیم همه ی ما
      اگه مطالبم برای شما ی خواننده مفید بود لطفا کن مشکلاتم به خیر و خوشی حل بشه به اهدافم برسم
      بابت راهنماییت خیلی ممنونم عزیزم حرفات واقعا مفیده حتما روشون کار میکنم. مادر من متولد ۵۴ اگه سنشونو اشتباه حساب کردم شرمنده. مادر من ۱۵ سالگی ازدواج کردن و یه خواهر ۶۹ هم دارم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mashahir نمایش پست ها
      سلام
      به هیچ عنوان ترازو معمولی که داخل خونه هست من قبول ندارم . بهترین روش برای مادرتون باید دکتر تغذیه برن تا با دستگاه بدنشون چک کنن میزان چربی اضافه بدن تست کنن بعد به نوع بدنشون و توان بدنیشون براشون رزیم تجویز کنن . امید و پشت کار بهترین راه درمان هست یک برنامه تغذیه مناسب که دکتر داده و ورزش به هدفشون میرسن با اطمینان میگم که میرسن . همیشه وزن کردن هم خوب نیست هر 10 روز وزن کنن هر روز رو ترازو رفتن ادم دچار افسردگی می کنه یه جور وسواس میاره .
      از نظر من بهترین روش کالاری شماری هست برای کم کردن وزن باید کالری مصرفی بدن منفی بشه تا وزن بیاد پایین مثلا من خودم کالری تثبیت وزنم 2200 کالاری هست یعنی به میزان فعالیتم در روز و بدن و وزنم این میزان کالری هست نه وزنم بالا میره و نه کم میشه , اما اگه بخوام وزنم بیاد پایین باید کالری کم کنم من خودم زیر 1000 کالاری مصرف می کنم که اینم باید دکتر تغذیه برنامه تجویز کنن چون هر بدنی یه میزان جواب نمیده . مهمترین راه هم ورزش هست با تحرک زیاد میزان کالری مصرفی زیاد میشه و باعث میشه کالری دریافتی منفی بشه . پیاده روی عالی هست و اگه به فکر وسیله ورزشی هستن چون وزنشون بالا هست نه تردمیل براشون خوب هست و نه الپتیکال بهترین وسیله دوچرخه ثابت هست اونم از نوع مبله هست .
      " باتشکر عزیزم. اره در حال حاضر داره کالری شماری میکنه

17. کاربر زیر پست ★الـــهـــام★ را لایک کرده است:

Zenith (29 آذر 1394)

lindamohamadi آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      172
      وزن شروع
      99.600
      وزن هدف
      64
      وزن فعلی
      75
      حالت من
      Relax
      سلام عزیزم به نظر من مامانتون اگه با رژیم دکتر کرمانی وزن کم کنن خیلی بهتره من خودم 25 کیلو تو 6ماه کم کردم و الان دوباره شروع کردم دوره جدید رو
      هم اینکه رژیمش بر مبنای کالری شماری و سخت براشون نیست هم توهمایش های جناب دکتر روحیه می گیرن که خودش خیلی تاثیر گذاره
      dr.kermany

• صفحه 1 از 2
  • 12
  • آخرینآخرین