شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 3 از 3
  • نخستنخست
  • 123
    نمایش نتایج: از 21 به 28 از 28

موضوع: خواهش میکنم کمک کنین زندگی و روحیه ام از هم پاشیده توروخدا کمکم کنین

zohre70 آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      170
      وزن شروع
      85
      وزن هدف
      65
      وزن فعلی
      85

خواهش میکنم کمک کنین زندگی و روحیه ام از هم پاشیده توروخدا کمکم کنین

خانمای عزیز دیگه واقعا احساس نا امیدی میکنم همسرم خیلی بهم کم توجه شده و حتی خیلی وقتها سر چاقیم بحث میکنیم و روز های طولانی قهر شدیدا دارم افسرده میشم یعنی شدم و از خودم بیزارم فکر اینکه دیگه براش بی اهمیت شدم توان ادامه ی زندگی رو ازم گرفته خودمم از چاقیم متنفرم و به شدا دچار پرخوری عصبی هستم و نمیتونم خودمو کنترل کنم بدن ضعیف و کم خون همراه با افت فشار و ضعف هم دارم ضمن اینکه معلمم و تا ۲ ظهر سرپا ایستاده حرف میزنم با شاگردام سرو کله میزنم و وقتی گرسنه و ب شدت ضعف میگیرم بیشتر عصبی میشم و چیزی هم که میخورم با استرس و عذاب وجدان و اعصاب ناراحت هست.... برای خودمم خجالت اوره که پیش دوستا همکارام هیکلم نامتناسب باشه و لباس دلخواهمو سخت پیدا میکنم یا دست خالی از خرید برمیگردم...وشوهرمم هربار میگه دیگه همراهت نمیام برای خرید... روز و شب تو تنهایی میشینمو گریه میکنم داغونم و هیچ اعتماد ب نفسی ندارم توی شهر غریب نه دوستی نه خانواده ای فقط شوهرم اونم ک ازم سرد و دور شده... تنهای تنهام از کجا شروع کنم بارها رژیم و باشگاه رفتم اما اراده ی ضعیف ادامه ندادم
      قدم ۱۷۰ وزنم ۸۵ گروه نارنجی bmi30

2. 7 کاربر، ارسال zohre70 را لایک کرده اند:

Armita (27 آذر 1394),leeminho (18 آذر 1394),mahbobe (19 آبان 1394),بانوی فروردین (29 آذر 1394),توکلی (26 دی 1394),دلنواز (27 دی 1394),سلام سلیم (01 آذر 1394)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

sajede.a آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.21
      قد
      159
      وزن شروع
      74.5
      وزن هدف
      ۵۴
      وزن فعلی
      74
      حالت من
      Relax
      عزیزم منم بی ام آیم ۳۰ هست ولی اینقدر مثه تو روحیمو از دست ندادم.چاقیم یه مرحله از زندگی.اینقدر تنفر درست نیست.کاریه که خودمون کردیم.الانم فقط خودمون میتونیم درستش کنیم.چون افسرده هم صدی حتما عصرا یا شبا یه کلاس ورزشی برو.منم تو شهر غریب زندگی میکنم.ولی تازه برای بار هزارم رژیمو شروع کردم و ایندفعه ولش نمیکنم.اتکینز خیلی سبک غذایی من هماهنگه.الان روز چهارم اتکینزم.تو دو هفته میشه تا ۶ کیلو کم کرد.اونقدر اضافه وزن نداری که بگی وای دو سال باید رژیم سخ بگیرم.نه عزیزم تو ۶ ماه به وزن نرمالت میتونی برسی.

5. 4 کاربر، ارسال sajede.a را لایک کرده اند:

mahbobe (27 آذر 1394),yegane34 (27 آذر 1394),توکلی (26 دی 1394),حوراء (27 دی 1394)

neginnegin آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      173
      وزن شروع
      58
      وزن هدف
      45
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      ShadOsarhal
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      عزیزم تو وضعیت خیلی بدی نداره وزنت خاله من وزنش 80 شده بود بعد زایمان با 4 دور رژیم کانادایی شد 65
      به خودت مسلط باش خودتو نباز
      بلند شو پر قدرت باش تسلیم نشو سرکوب ها و رفتارهای توهین آمیز یکی مثل همسرت باید بشه انگیزت به خودت اطمینان داشته باش نذار کسی تحقیرت کنه نذار غرورت خورد بشه محکم و با اعتماد به نفس باش
      توصیه هایی که بهت می کنم و خاله ام انجام داد و موفق شد : 1- حتما ورزش ذکر شده در رژیم کانادایی رو انجام بده 2- یک ساعت پیاده روی در روز اگه نمیتونی یک ساعت به کار کردن در منزلت اضافه کن ( حسابی تو خونه کار کن و خودت رو سرگرم کن ) حتما از موزیک شاد استفاده کن خیلی جواب میده موزیک 3- مو به مو و دقیق عمل کن به رژیم
      هر کمکی خواستی به من بگو تا جایی که بتونم کمکت می کنم
      لطفا خودتو نباز بهت اطمینان صد در صد میدم که این رژیم جواب میده هر دوره این رژیم 15 روز و در هر دوره اگه چیزهایی که گفتم رو هم انجام بدی و دقیق عمل کنی 7 تا 8 کیلو کم می کنی زندایی منم دو دور گرفت هر دور هم 8 کیلو کم کرد
      من خودمم از دیروز شروع کردم و الان تو روز دومم
      تو یه معلم و یه آدم فرهنگی و تحصیل کرده هستی ارزشت خیلی بیش تر از اینه که با چیزی مثل این بخوان بسنجنت این مشکلت یه مشکل کوچیک تو زندگیته که یه دوره کوتاه دچارش شدی و به راحتی حلش می کنی
      بهشت بهترین بهانه برای جهنم کردن دنیاست

7. 7 کاربر، ارسال neginnegin را لایک کرده اند:

linda1 (27 دی 1394),yegane34 (29 آذر 1394), Zenith (29 آذر 1394),بانوی فروردین (29 آذر 1394),توکلی (26 دی 1394),حوراء (27 دی 1394),عروس شهر (16 اردیبهشت 1395)

star1368 آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      100
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.05
      قد
      155
      وزن شروع
      65
      وزن هدف
      55
      وزن فعلی
      54
      حالت من
      Relax
      وبلاگ زیباتنی من
      2
      خانومی من از وزن تقریبا 70 توی دو سه ماه به وزن 55 رسیدم. قدم هم 154 هست. دیگه ببین چقدر چاق بودم! الان هم خیلی وقته فیتنس کار می کنم و هیکلم شبیه مربیای فیتنس شده. توی خونه و با یه جفت دمبل 1 کیلویی شروع کردم. فقط بدون که باید اراده کنی و یه شروع محکم داشته باشی. اولش روزی یه ربع ورزش ایروبیک یا زومبا کار کن. یه فایل رو از نت دانلود کن و باهاش شروع کبن. روزی یه ربع هم حلقه لاغری یا همون هولاهوپ بزن. بعد از یه هفته یا دو هفته ورزشت رو بیشتر کن و تا 45 دقیقه برسون. تغذیه بعد ورزشت خیلی مهمه. حتما حتما حتما یه لیوان شیر و یکی دو تا خرما و تخم مرغ آبپز رو بخور که عضله نسوزونی. اگه بعد ورزش چیزی نخوری و بخوای سریع لاغر بشی گوشتت شل میشه و بدتر افسرده می شی...باور کن من خیلی خیلی خیلی در زمینه تغذیه و بدنسازی مطالعه کردم و خیلی تجربه کسب کردم. سعی کن صبحانه خوردنت رو به تعویق بندازی. مثلا صبح که می خوای بری سر کار یه فنجون قهوه تلخ بخور. بی هیچ قند و شکر و خرما....بعد ساعت 10 -11 میوه بخور...تا ساعت ناهار....باور کن بعد یه هفته برات عادت می شه....اینجوری بدنت رو وادار به چربی سوزی می کنی. از ساعت 9 شب به بعد هم هیچیییی نخور...حتی یه حبه قند.....می دونم که شاید مطالبی که من گفتم برات عجیب باشه..اما همش رو از منابع علمی روز برات گفتم. فقط یک ماه امتحان کن.... بیشتر غذات پروتیین باشه. تخم مرغ آبپز همیشه همراهت و تو یخچال باشه که گرسنه شدی بخوری... میوه زیاد نخور که چاق کنندس....روزی 1 واحد یا 2 واحد....سبزیجات فراوون بخور...اب فراووون...پروتیین در حد اعتدال و کربو و چربی هم در حد اعتدال رو به پایین....هیچ گروه مواد غذایی رو حذف نکن....
      هرچیزی که به ذهنم می رسید رو برات نوشتم چون واقعا از خوندن متنت ناراحت شدم و دلم گرفت....امیدوارم به نتیجه برسی . صبور باش و آروم آروم لاغر کن....اضافه وزنت خیلی نیست...بیشتر از ماهی 4 کیلو کم نکن که بدنت می ریزه و پشیمون می شی.....امیدوارم مفید باشه مطالبم
      یک بار برای همیشه

می خوام به رویاهام پیراهن زیبای حقیقت بپوشونم

اندام ایده آل و تثبیت

9. 5 کاربر، ارسال star1368 را لایک کرده اند:

linda1 (27 دی 1394),Narmin (27 دی 1394),مه یاس (09 اسفند 1394),توکلی (26 دی 1394),حوراء (27 دی 1394)

توکلی آواتار ها
      مدیر مسابقات کاهش وزن
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      280
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.08
      قد
      168
      وزن شروع
      103
      وزن هدف
      80
      وزن فعلی
      88
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      712
      نقل قول نوشته اصلی توسط star1368 نمایش پست ها
      خانومی من از وزن تقریبا 70 توی دو سه ماه به وزن 55 رسیدم. قدم هم 154 هست. دیگه ببین چقدر چاق بودم! الان هم خیلی وقته فیتنس کار می کنم و هیکلم شبیه مربیای فیتنس شده. توی خونه و با یه جفت دمبل 1 کیلویی شروع کردم. فقط بدون که باید اراده کنی و یه شروع محکم داشته باشی. اولش روزی یه ربع ورزش ایروبیک یا زومبا کار کن. یه فایل رو از نت دانلود کن و باهاش شروع کبن. روزی یه ربع هم حلقه لاغری یا همون هولاهوپ بزن. بعد از یه هفته یا دو هفته ورزشت رو بیشتر کن و تا 45 دقیقه برسون. تغذیه بعد ورزشت خیلی مهمه. حتما حتما حتما یه لیوان شیر و یکی دو تا خرما و تخم مرغ آبپز رو بخور که عضله نسوزونی. اگه بعد ورزش چیزی نخوری و بخوای سریع لاغر بشی گوشتت شل میشه و بدتر افسرده می شی...باور کن من خیلی خیلی خیلی در زمینه تغذیه و بدنسازی مطالعه کردم و خیلی تجربه کسب کردم. سعی کن صبحانه خوردنت رو به تعویق بندازی. مثلا صبح که می خوای بری سر کار یه فنجون قهوه تلخ بخور. بی هیچ قند و شکر و خرما....بعد ساعت 10 -11 میوه بخور...تا ساعت ناهار....باور کن بعد یه هفته برات عادت می شه....اینجوری بدنت رو وادار به چربی سوزی می کنی. از ساعت 9 شب به بعد هم هیچیییی نخور...حتی یه حبه قند.....می دونم که شاید مطالبی که من گفتم برات عجیب باشه..اما همش رو از منابع علمی روز برات گفتم. فقط یک ماه امتحان کن.... بیشتر غذات پروتیین باشه. تخم مرغ آبپز همیشه همراهت و تو یخچال باشه که گرسنه شدی بخوری... میوه زیاد نخور که چاق کنندس....روزی 1 واحد یا 2 واحد....سبزیجات فراوون بخور...اب فراووون...پروتیین در حد اعتدال و کربو و چربی هم در حد اعتدال رو به پایین....هیچ گروه مواد غذایی رو حذف نکن....
      هرچیزی که به ذهنم می رسید رو برات نوشتم چون واقعا از خوندن متنت ناراحت شدم و دلم گرفت....امیدوارم به نتیجه برسی . صبور باش و آروم آروم لاغر کن....اضافه وزنت خیلی نیست...بیشتر از ماهی 4 کیلو کم نکن که بدنت می ریزه و پشیمون می شی.....امیدوارم مفید باشه مطالبم

رمز موفقیت 2 چیز است :

1-تعیین اهداف و برنامه ریزی برای آنها.

2-مشخص کردن انگیزه ها.

11. 2 کاربر، ارسال توکلی را لایک کرده اند:

linda1 (27 دی 1394),مه یاس (09 اسفند 1394)

حوراء آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      125
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.18
      قد
      157
      وزن شروع
      87.200
      وزن هدف
      56
      حالت من
      Ashegh
      وبلاگ زیباتنی من
      40
      نقل قول نوشته اصلی توسط zohre70 نمایش پست ها
      خانمای عزیز دیگه واقعا احساس نا امیدی میکنم همسرم خیلی بهم کم توجه شده و حتی خیلی وقتها سر چاقیم بحث میکنیم و روز های طولانی قهر شدیدا دارم افسرده میشم یعنی شدم و از خودم بیزارم فکر اینکه دیگه براش بی اهمیت شدم توان ادامه ی زندگی رو ازم گرفته خودمم از چاقیم متنفرم و به شدا دچار پرخوری عصبی هستم و نمیتونم خودمو کنترل کنم بدن ضعیف و کم خون همراه با افت فشار و ضعف هم دارم ضمن اینکه معلمم و تا ۲ ظهر سرپا ایستاده حرف میزنم با شاگردام سرو کله میزنم و وقتی گرسنه و ب شدت ضعف میگیرم بیشتر عصبی میشم و چیزی هم که میخورم با استرس و عذاب وجدان و اعصاب ناراحت هست.... برای خودمم خجالت اوره که پیش دوستا همکارام هیکلم نامتناسب باشه و لباس دلخواهمو سخت پیدا میکنم یا دست خالی از خرید برمیگردم...وشوهرمم هربار میگه دیگه همراهت نمیام برای خرید... روز و شب تو تنهایی میشینمو گریه میکنم داغونم و هیچ اعتماد ب نفسی ندارم توی شهر غریب نه دوستی نه خانواده ای فقط شوهرم اونم ک ازم سرد و دور شده... تنهای تنهام از کجا شروع کنم بارها رژیم و باشگاه رفتم اما اراده ی ضعیف ادامه ندادم
      قدم ۱۷۰ وزنم ۸۵ گروه نارنجی bmi30
      سلام خانووووم.جواب های بچه ها رو خوندم.به قدر کافی توصیه های خوب کردن.من فقط میخوام یه نکته ای رو بهت بگم.اگر طبق گفته خودت بارها رژیم گرفتی و باشگاه رفتی و حتما هم همیشه همسرت در جریان تصمیمات برای لاغریت قرار میگرفته و بعد از یه مدت همه چی رو ول میکردی و اینها حالا من برات یه توصیه ای دارم که برای خودم خیلی موثر بوده.قبلش فقط اینو بگم که بعد از اینکه تصمیم جدی برای لاغری گرفتی یه روز خوب بشین هدف گذاری کن.هدفهات واقعی باشن نه خیلی خوش بینانه.اما اصل توصیه ام اینه که تصمیم لاغریت رو به همسرت و همکارات و هیچکس نگو.تو ذهن خودت باشه و هر روز به خودت امید بده و هر روز کمی ورزش کن و غذاتو کنترل کن ولی فعلا نذار کسی بفهمه.چون تو این راه لاغری معمولا خیلی وقتها حرفهای اطرافیان مخرب انگیزه ما میشه و همه چی رو میریزه بهم.اولا وقتی بگی میخوام لاغر کنم فوری با یه پوس خند بهت میفهمونن که ای بابا تو که نمیتونی!! تو که هزارمین باره که میگی!! تو که... بعدشم کافیه یکم از برنامه ات تخطی کنی تا باز بهت سرکوفت بزنن که دیدی اراده نداشتی؟
      ببین زهره جان از همین الان با خودت قرار بذار تنها مشوق تو این راه خودت باشی و خودت.و هیچ حرفی هیچ عکس العملی از دیگران باعث نشه انگیزه ات کمرنگ بشه.
      یه مدت که شروع کنی خواه ناخواه وضعت کم کم عوض میشه.ورزش جزء زندگیت میشه شادتر میشی حتی ممکنه یه بار یهویی همسرت تو رو موقع ورزش کردن ببینه و پیش خودش تعجب کنه.بعد کم کم وزن از دست میدی و بعد از 4 یا 5 کیلو اطرافیانت متوجه میشن که تو داری لاغر میشی.
      در ضمن مطمئن باش این حالتی که تو الان داری خیلی از ماها داشتیم.ما هم یه روزی از متلک های کسی ناراحت شدیم و دلمون گرفته ما هم هزار بار شروع کردیم و ول کردیم و دوباره....ما هم یه روزایی به شدت احساس خستگی و افسردگی داشتیم. اما عزیزم تو رو خدا به نعمتهای زندگیت نگاه کن.تو جوونی.تو معلمی.تو خیلی چیزها داری که فقط خودت میدونی یه نعمتن برات.پس از همین امروز شکر کن نعمتهای زیادت رو و این چاقی رو کم کم و ذره ذره از زندگیت بیرون کن.
      در ضمن اینم فکر نکن فقط همسر تو اینطوریه.تو دوره و زمونه ما سلیقه مردها عوض شده.همه خوش تیپ میپسندن.حالا هرکسی یکجوری این خواسته شو نشون میده.یه مردی غیر مستقیم یکی هم مثل همسر تو مستقیم.
      اول از همه باید سعی کنی خودتو آروم کنی.وقتی تو آرامش داشته باشی مطمئنا تنشهای زندیگت با همسرت هم خیلی کمتر میشه.از راههای دیگه در جلب محبتش بکوش.
      ایندفعه دیگه حرف نزن.عمل کن و بذار دیگران خودشون با چشم هاشون ببین که تو به آنچه میخواهی میرسی.
      برات آرزوی بهترینا رو دارم.
      حتما اینجا زیاد سر بزن و تو وبلاگت بنویس و از وضع رژیم و ورزشت باخبرمون کن.اینجا بودن خودش کلی انگیزه میده بهت.

- - - Updated - - -

راستی زهره جان من مادر خودم معلم بوده خوب میفهمم وقتی میگی یکسره با بچه ها سر و کله میزنی و بعدش یهو گشنه ات میشه و ...
      یه توصیه مفید دارم برات همیشه تو جیبت چیزایی مثل بادوم پسته سنجد عناب نخود کشکمش و کلا آجیل و خشکبار داشته باش در طول روز کم کم بذار دهنت.اینجوری باعث میشه در طول روز انرژی مورد نیازت تامین میشه و اونقدری هم گرسنه ات نمیشه که بعدش یهویی سر ظهر از ضعف شدید بخوای یه عالمه غذا بخوری.
      حوراء

13. 2 کاربر، ارسال حوراء را لایک کرده اند:

linda1 (27 دی 1394),Narmin (27 دی 1394)

فرفر آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      168
      وزن شروع
      69
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      67.5
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      9
      سلام عزیزم ، امیدوارم تو راهی که انتخاب کردی موف باشی اما از اونجایی که احساس کردم کمی افسرده شدی با این وضعیت بهت پیشنهاد میکنم کنار هر رژیم و ورزشی که انتخاب میکنی یوگا هم تمرین کنی . خانوم گل یادت باشه یوگا هم ورزش روح و اعصابه هم ورزش جسم . هر ساعت یوگا نزدیک 500 کالری داره که میتونه خیلی کمکت کنه گرچه به ظاهر آدم فکر نمیکنه اینطور باشه

omidrock آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      45
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.07
      قد
      170
      وزن شروع
      81
      وزن هدف
      75
      وزن فعلی
      75
      حالت من
      Asabani
      وبلاگ زیباتنی من
      71
      من خودم اول لاغر بودم بعد چاق شدم بعد مثل شما شدم گفتم هیچ کسی از من خوشش نمیاد و این حرفا تو سین کم با اراده خودم رفتم باشگاه و همون جوانی پیشگیری کردم
      ولی بعدها فهمیدم اصلا چاقی و لاغری این چیزها تو زندگگی بهانست
      اصلا کسی که بخوادت و این چیزا ربطی به چاقی و لاغری نداره
      شماهم معلمی و باید کنترل اعصاب داشته باشی پس بهتره از الان شروع به رژیم کنی...از همین الان
      سعی کنید بعد از صبحانه خوب دیگه یواش یواش کربوهیدراتو قطع کنی و از ساعت 4 5 به بعد اصلا کربوهیدرات نانو برنجو نشاسته مصرف نکنی فقط پروتئین و سبزیجات
      رژیم های یهویی لاغر کن برای هرکسی خوب نیست...پس سعی کنید از یه رژیم متعادل شروع کنید و کالری رو در طول هفته کمو زیاد کنید اینجوری بهتره...نه بدن استپ میکنه نه خسته میشید از یکنواختی
      انشالله به وزن ایده ال میرسید و شوهرتونم از قهر در میاد
      پدربزرگ رفت و مارا در سوگ خودش نشاند . .
      حالا ما موندیمو خاطراتش . . .
      آقا جون خداحافظ . . .

16. کاربر زیر پست omidrock را لایک کرده است:

حوراء (08 اسفند 1394)

naC آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.03
      قد
      171
      وزن شروع
      64
      وزن هدف
      هدف1: 60
      وزن فعلی
      63
      حالت من
      Khoonsard
      سلام :)
      با خوندن پستتون کلی ناراحت شدم...یاد 12 سالگی خودم افتادم ک به خاطر حرف بقیه یهو تصمیم گرفتم لاغر شم...
      شما باید به خودت و همسرت ثابت کنی که میتونی به اندام ایده آلت برسی...یه بار اراده کنی همه چی حله...هدف داشته باش...اول به خاطر سلامتیت بعد به خاطر اینکه هر وقت ب خودت تو آینه نگاه میکنی لذت ببری :)
      سعی کن در روز حداقل 30 مین برقصی...هم واسه روحیت خوبه هم واسه لاغری...بعد یه مدت زومبا رو شروع کنی...کلی شاد و سرحال میشی
      و اینکه به خاطر ضعف و کم خونی و افت فشار شاید نتونی رژیم های سریع رو بگیری...به نظر من بهتره زیر نظر دکتر تغذیه وزن کم کنی...حتی میتونی درمورد تصمیمت با همسرت مشورت کنی و ازش کمک بخوای...اضافه وزنت در اون حد زیاد نیست که که انقد خودتو ناراحت کنی...فقط اینو فراموش نکن که هرچی بگذره سخت تر میشه...
      امیدوارم موفق باشی و به هدفت برسی ♥
      بدن هاى زيبا زاده نميشوند ساخته ميشوند!

• صفحه 3 از 3
  • نخستنخست
  • 123