شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: من یک بیمارم کمکم کنید

Farshad21 آواتار ها
    کاربر تازه وارد

گروه وزنی
    گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.01
    حالت من
    Khoshhal
    وبلاگ زیباتنی من
    5

Unhappy من یک بیمارم کمکم کنید

سلام و درود دوستان گرامی

به کمک دوستان و اساتید گرامی نیاز دارم افسردگی گرفتم از این وظعیتم

من فرشاد هستم 20 سالمه با قد 188 و وزن 130 kg چیکار کنم لاغری شم

یک رژیم مناسب و حداقل چند ماهه معرفی کنید

ینی رژیمی نباشه که مثلا یه هفته باشه اما زیادی فشار بندازه من با حساب کتاب سایت روزی 3900 کالری نیاز دارم چون دو ساعت دوچرخه و دویدن دارم + 1 ساعت پیاده روی تند

میتونم با روزی 1200 کالری راحت سر کنم اگر پیشنهادی رژیمی غذا های ممنوعه و ... من رو راهنمایی کنید ممنون میشم
    چون توان مالیشم ندارم نتونستم از سایت دکتر کرمانی برنامه بگیرم ممنون از همگی دوستان

2. 2 کاربر، ارسال Farshad21 را لایک کرده اند:

star1368 (24 اسفند 1394),حوراء (27 اسفند 1394)

3. # ADS
    تبلیغات در مدار

mashahir آواتار ها
    کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
    45
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.14
    قد
    175
    وزن شروع
    118
    وزن هدف
    هدف اول 85 هدف دوم 75 هدف سوم 70 چربی 9%
    وزن فعلی
    وزن فعلی 66 چربی بدن 8%
    حالت من
    Mehraboon
    سلام فرشاد جان
    من خودم تحت نطر دکتر بودم تقریبا تا 4 ماه 40 کیلو کم کردم البته رژیم من شدیدا کمبود فشار خون میاره من تجربیات خودم برات مینویسم ببین چیزی به کارت میاد ازش استفاده کن .
    من رژیم کالاری شماری دارم صبح به علت اینکه کم کاری تیروید دارم قرص میخورم نمیتونم صبحانه بخورم فقط ساعتای 10 صبح به سیب میخورم ، نهار 50 تا 100 گرم مرغ که تو فر بدون روغن کباب شده ، با 100 گرم ماست کم چرب و 4 کف دست نون تافتون یا لواش . میان وعده ساعت 5 غروب باز یک سیب ، ساعت 8 شب 100 گرم ماست کم چرب با 4 کف دست نون با یه کاسه سالاد . این کل رژیم من بوده تو این 4 ماه .
    ورزشم تو زمان که نیاز به شدت بود صبح 1 ساعت تردمیل با 30 دقیقه دوچرخه ، عصر 1 ساعت تردمیل با 30 دقیقه پله . تو ورزش مهم اینه ضربان هدف داشته باشی مثلا یکی تردمیل 1 ساعت میره با سرعت 5 خوب نهایت ضربانش میاد تا 110 یا 120 این چربی سوزی کمی داره ولی همین با سرعت 8 تا 9 ضربان میاره تا 165 تا 170 این 90% چربی سوزی داری . مهم اینه ضربان قلب هدف پیدا کنی . حداقل 85% توان قلبیت باید باشه . تو زمان دویدن از کمربند استفاده کن سایز خوب کم می کنه کمربند ts قیتش نهایت 20 ت هست ولی خیلی خوبه .
    من چنتا مکمل هم دکتر بهم داده که استفاده کردم بهتریناش برات مینویسم
    کپسول کربو بلاکر کارش اینه 85% جذب کربوهیدرات کم می کنه کاملا طبیعی هست از عصاره لوبیا کرفته شده قیمت 60 تایش حدود 75 ت هست .
    قرص سرکه سیب بسته 100 تایی حدود 35 ت . 30 دقیقه قبل هر وعده غذایی یکی
    چای اولانگ تیبکی بسته 30 تایی حدود 20 ت . 30 دقیقه قبل نهار و شام
    کپسول نوتری فیت بسته 60 تایی 52 ت . 30 دقیقه قبل نهار و شام یکی
    کپسول اسلیم می 52 ت روزی 2 تا صبح ساعت 10 و عصر ساعت 4
    کپسول قهوه سبز 60 تایی 30 ت روزی 2 تا 30 دقیقه قبل نهار و شام
    قرص هزال 60 تایی 44 ت روزی 4 تا 2 تا 30 دقیقه قبل نهار و 2 تا شام 30 دقیقه قبل
    پودر سبوس برنج حتما شرکتی که داروخانه داره و کد بهداشتی بسته 37 ت روزی 2 پیمانه 30 دقیقه قبل نهار و شام .
    الانم که به وزن ایده الام رسیدم ورزش کم شده روزی 60 دقیقه تردمیل و 60 دقیقه کار با وزنه برای محکم کردن بدنم و پوستم .
    این تقریبا تجربیات من بود تو این چند ماه رژیم ، رژیم من به این سبک شدیدا سیاه شدن چشم میاره که از مکمل اهن استفاده می کنم ولی سودی نداشته هنوزم سیاهی چشم من دارم .
    امیدوارم تو رژیم و اون هدفی که داری موفق باشی امید از همه مهمتر هست

5. 3 کاربر، ارسال mashahir را لایک کرده اند:

Farshad21 (24 اسفند 1394),یکتا اذری (24 اسفند 1394),حوراء (27 اسفند 1394)

Farshad21 آواتار ها
    کاربر تازه وارد

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.01
    حالت من
    Khoshhal
    وبلاگ زیباتنی من
    5
    ممنون داداش بابت توضیح کامل و کار آمد آما یه چیزی درست نیست اینجا به نظر من 10 کیلو در ماه واقعا زیاده حداکثرش فک کنم 7 کیلو باشه دکترا هم میگن 4 کیلو یکی میگفت اگه سری لاغر شی سری هم برمگیردی
    بعد یه چیز دیگه تو روش کالری شمار تو سایت خودنم که نوشته بود اکثر غذا ها رو میتونید بخوردی فقط باید کالری مورد نظرش بیشتر از اون موردی که هست نباشه نمیدونم دویدن که عادیه یواش میرم بیرون تردمیل ندارم اما دوچرخه رو با قدرت متوسط دو تا سی دقیقه که میرم با سرعت 19 کیلو متر به نظرت من با روزی 1200 کالری و این کارا چه میزان کم کنم تو یک ماه البته تو ورزش هام وزنه هم هست پشت بازو بشین پاشو + روزی 50 تا دراز نشست هم اضاف میکنم

mashahir آواتار ها
    کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
    45
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.14
    قد
    175
    وزن شروع
    118
    وزن هدف
    وزن فعلی
    وزن فعلی 66 چربی بدن 8%
    حالت من
    Mehraboon
    درسته فرشاد جان 10 کیلو زیاده میگم بهم فشار اومد ولی دکترم من منع نکرد ، تنها ایرادی که برام داشت بلند میشوم چشمام سیاه میرفت که اینم شدیدا فقر اهن و افت فشار بود .
    در مورد هر چی بخوری نه دیگه نمیشه اگه دقت کنی تو رژیم من خیلی چیزا نبود ، فست فود ، برنج ، روغن ، نوشابه ، کیک و بیسکویت ، عذاهای کنسروی ، ابمیوه های شرکتی و ... ممنوع بود .
    تو ورزش خیلی مهمه ضربان قلبت ببری بالا حالا نه خیلی زیاد ولی حداقل 60% ببری بالا تا چربی سوزی داشته باشی .
    من ضربان قلب حدفم 155 بود تا 170 میبردم بالا این خیلی مهمه برای چربی سوزی . نباید جوری ورزش کرد که بیشتر شبیه تفریح باشه تا ورزش مخصوصا تو دویدن . البته از اول نمیخواد با فشار ولی بدن باید کم کم رو به فشار بره .
    در مورد کاهش وزن زیاد و برگشت وزن درسته اگه غلط رژیم بگیری مثلا بعضی ها رژیم اب میگیرن اینجوری جربی نمیسوزه اب بدن یا بافت ابی تو ماهیچه ها کم میشه وزن میاد پایین این نوع رژیم سریع بر میگرده سر جاش .
    من تو این نوع رژیم و ورزش هر 10 روز با دستگاه چک میشدم درصد اب بدن و درصد چربی سوخته شده اگه اشتباه نکنم تو این 40 کیلو حدود 36 تا 37 کیلو چربی بوده .
    وزنم 115 بود الان 75 کیلو هستم ، دور کمرم 134 بود الان 88 .
    مهم اینه درست رژیم گرفت البته منم درست نبود چون فشار زیاد اومد اما خوب زیر نظر دکتر بودم منع نشدم .
    تو رژیم کالاری شماری درست انتخاب کردن مواد غذایی مهمه ، چون اگه به کالاری باشیم میشه 2000 کالاری با فست فود چربی پر کرد همین میشه با غذای سالم و میوه پر کرد . این دیگه دسته خودمون هست .
    در اخرم من فقط تجربه خودم برات نوشتم خودم میگم اصلا نوع رژیم من نباش چون واقعا سخته ضعیف میشی و فشار میاره فقط برات نوشتم شاید تو کل رژیمم چیزی به کارت بیاد .
    موفق باشی امید خیلی مهمه هیچ چیزی نشد نداره این با چشم دیدم

8. 2 کاربر، ارسال mashahir را لایک کرده اند:

Farshad21 (29 اسفند 1394),حوراء (27 اسفند 1394)

star1368 آواتار ها
    کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
    100
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.05
    قد
    155
    وزن شروع
    65
    وزن هدف
    55
    وزن فعلی
    54
    حالت من
    Relax
    وبلاگ زیباتنی من
    2
    سلام
    به نظر من رژیم سخت نگیر...رژیمی بگیر که بتونی تا آخر عمر رعایتش کنی. رژیمی که دوستمون نوشتن خیلی خیلی سخته...بهشون تبریک می گم بابت کاهششون و تلاششون قابل ستایشه اما فکر نمی کنم بتونی از این رژیم الگو بگیری
    1200 کالری برای من که 155 قدم هست و 65 کیلو وزن داشتم بود نه برای شما با ماشالله 188 قد و 130 وزن. شما جای برادر منی ...با 1200 کالری بدنت بعد از چند وقت دچار کمبودهای شدید می شه و استپ می کنی و با ولع فوق العاده زیادی به خوردن رو میاری و دیگه یک گرم هم کم نمی کنی.
    نمی دونم تا حالا رژیم گرفتی یا نه. اگه گرفتی و ول کردی ببین علت ول کردن رژیمت چه چیزایی بوده. اونها رو در رژیم جدیدت لحاظ کن و سعی کن اون کارها رو نکنی. ماهی 5-6 کیلو کاهش خیلی خوبه. البته هفته های اول خیلی بیشتر کم خواهی کرد به علت اینکه به بدنت شک وارد می شه و مقدار زیادی هم آب از دست میدی. اما بعد از دو سه هفته روند کاهشت کند می شه که خیلی به نفعت خواهد بود
    شما خیلی جوونی و اگه کاهش درست و اصولی داشته باشی پوستت کم کم جمع می شه و پوست اضافه و آویزوون در قسمتهای مختلف بدنت نمیاری... اگه سریع و با رژیم بسیار کم کالری مثل بالا کم کنی، با توجه به اینکه مصرف مکمل ها مستلزم هزینه زیاد هست و اشاره کردی نمی تونی خیلی هزینه کنی، قطعا پوستت آویزون میشه و مطمین باش افسرده تر خواهی شد. پسر جوون 20 ساله که نتونه توی استخر یا باشگاه پیرهنش رو دربیاره ...مگه اینکه عمل کنی که اونهم هم پول زیادی می طلبه و هم دردناکه...پس کاملا هوشیار باش و آگاهانه یه رژیم اصولی بگیر....قطعا به علت سن خوبی که داری تا 80-90 درصد پوستت جمع می شه و اندامت درست لاغر می شه.
    پیشنهاد من به شما رژیم زمانبندی هست.....تغذیت رو ساعت 8-9 شب تعطیل کن. هیچی به غیر آب چای و قهوه تلخ نخور تا فردا صبحش ساعت 11-12....مهم نیست چه ساعتی بلند می شه. سعی کن این ساعات رو به اصطلاح روزه داری کنی و بجز اب و چای و قهوه تلخ هیچی نخوری.....صبح که می خوای فعالیت روزانه رو شروع کنی در هفته اول افت فشار خون خواهی داشت.اما زود بدنت عادت می کنه...در هفته اول برای تنظیم فشار خون صبح هات رو با آب و آبلیمو و کمی نمک شروع کن و بعد بزن بیرون و برو سرکار...بطری آب همراهت باشه و اگه ضعف کردی آب بخور. قهوه هم خیلی کمک میکنه به سرحال شدن و رفع گرسنگی....
    پس شد از 8-9 شب تا 11-12 ظهر هیچی نخوری ...بعد پروژه خوردن ها و نخوردن ها شروع می شه...لازم نیست سفرت از خانواده جدا باشه....فقط چندتا نکته:
    مصرف کربوهیدرات رو محدود کن....میوه نهایت یکی یا دوتا اون هم از یک نوع در روز....قند وشکر و شیرینی و کارخانجاتی تعطیل باشه...چای با کشمش یا خرما بخور اون هم نه زیاد...نان جو یا سنگک بخور...در طول روز بیشتر از پروتیین استفاده کن . تخم مرغ آبپز بهترین گزینه هست و فوق العاده سیر کنندس.و اگه می خوای برنج و خورشت و نان بخوری در وعده شام باشه. .البته در حد تعادل و نه اینکه اینقدر بخوری تا سنگین بشی. کالری شماری نکن ولی حواست به غذایی که می خوری باشه...یک کالری هیچ وقت مساوی یک کالری نیست. کالری که شما از یه دونات می گیری کارکردش و هضم و جذبش در بدنت خیلی متفاوت از کالری هست که از مرغ می گیری...شاید تعجب کنی اما علت کاملا علمی داره..اگه بخوای برات باز می کنم مطلب رو ....اما در کل بدون که شما باید برای اینکه توانایی روزه داری در اون 16-17 ساعت رو تا فردا ناهار داشته باشی باید شام با کیفیت بخوری...در کل شما 8 ساعت مهلت داری تغذیه با کیفیت کنی و 16 ساعت روزه داری داری....من ماه هاست این سبک زندگی رو دارم و بهت قول می دم بعد از یه هفته ده روز عادی می شه..روغن رو حذف نکن از رژیمت که یبوست می گیری..روغن زیتون دنبه حیوانی نارگیل و کنجد خوب هستن و روغن های گیاهی مثل سویا کانولا افتابگردون بد هستن.
    در 8 ساعتی که وقت داری بخوری اولویت اولت پروتیین باشه . همیشه آبپز تو یخچال آماده داشته باش. اگه اهل هله هوله هستی همیشه ظرف هویج و خیار و کاهو شسته و خرد شده روی میزت یا تو کیفت باشه
    این متد half day fasting diet نام داره و خانم جولیا ویتاکر مبدع این سبک هست و یکی از انواع رژیم های fasting محبوب و راحت هست. چون از روزه داری که همه در طول شب و در حالی که خواب هستن استفاده می کنه و کار رو راحت تر می کنه....روزه داری الان فوق العاده رژیم پر سرو صدایی هست و می تونی با سرچ کردن به انگلیسی عکس های قبل و بعد کسایی که از این روش پیروی می کنن رو ببینی
    نکته دیگه اینکه هر دو هفته یکبار به بدنت با خوردن صبحانه عادی شک وارد کن...
    اگه کشش داری قبل از اینکه وعده اول رو شروع کنی ورزش کن....ورزش عادی یا پیاده روی....چون ذخایر قند بدنت خالی هست و مستقیما بدنت برای انرژی به سراغ چربی ها می ره و چربی سوزی خواهی کرد
    کاردیو اینتروال بهترین گزینه هست برای شروع یک روز رژیمی عالی
    در آخر اگه سوالی بود در خدمتم و این رژیم رو من از خودم در نیاوردم و هزاران نفر از جمله خود من مشغول اجرای این رژیم هستیم و ازش بهره می بریم...مطالب شاید عجیب باشه اما علم روز دنیاست با کمی سرچ در منابع لاتین می تونید اطلاعت بیشتری کسب کنید.
    موفق باشی
    یک بار برای همیشه

می خوام به رویاهام پیراهن زیبای حقیقت بپوشونم

اندام ایده آل و تثبیت

10. 3 کاربر، ارسال star1368 را لایک کرده اند:

Farshad21 (26 اسفند 1394),linda1 (25 اسفند 1394),حوراء (27 اسفند 1394)

♦رویا♦ آواتار ها
    کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
    10
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.02
    قد
    168
    وزن شروع
    60
    وزن هدف
    55
    وزن فعلی
    55
    حالت من
    Ashegh
    وبلاگ زیباتنی من
    28
    سلام
    بیشتر از اینکه به فکر رژیم باشم ماجرا ی افسردگیت منا تحت تاثیر گزاشت.
    به عنوان یک محقق جوان که برروی زبان بدن و تاثیرات اون روی ذهن کار می کنم یه پیشنهاد عالی برات دارم که حداقل احساس مثبت بودن داشته باشی. خودم هم از این روش برای کارهام استفاده کردم.
    1 یه عکس از فرم بدنی که آرزوش را داری بردار و روی دیوار اتاق بچسبون یا بزارش عکس موبایل یا کامپیوترت.
    2 بایه رنگ که جلب توجه کنه مثل قرمز بزرگ روی چند تا تکه کاغذ بنویس من می تونم ....... و توی جای خالی هدفت و یا بهتر بگم آرزوت را بنویس . این کار موجب می شه ذهن باور کنه از بحث علمیش بگزریم.
    3 ورزش های تیمی را شروع کن . مثلا توی تیم فوتبال شهرت عضو شو. شاید بگی با این وزنم عمرا ولی بلاخره توی تمرین هاشون که می تونی ورزش با انگیزه بیشتر داشته باشی. انجام حرکات ورزشی بادیگران باعث می شه ذهنت احساس کنه داری تغیر می کنی
    4 جایگاه خوراکی ها را توی ذهنت جابه جا کن . یعنی اگر خوردن یه عالمه پیتزا با سس اضافه در راس هرم خوراکیت قرار داره با تزِین سبزیجات و تکرار این جمله که از پیتزا متنفرم یا اینکه موقع خوردن سبزیجات بلند بگو من عاشق این غذام.
    امیدوارم این راهکار ها حالت را بهتر کنه لطفا منا در جریان تحولاتت بزار.
    یه کلیشه ی جدید :یا همه چی درست میشه ... یا همه چی رو درست می کنیم

12. 3 کاربر، ارسال ♦رویا♦ را لایک کرده اند:

Farshad21 (29 اسفند 1394),mashahir (27 اسفند 1394),حوراء (27 اسفند 1394)

حوراء آواتار ها
    کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
    125
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.18
    قد
    157
    وزن شروع
    87.200
    وزن هدف
    56
    حالت من
    Ashegh
    وبلاگ زیباتنی من
    40
    سلام داداشم.
    چرا افسردگی؟
    با امید و تلاش به هرجا بخوای برسی.
    اولین پیشنهادم برات اینه که همینجا یه وبلاگ درست کنی و هر روز یا هر هفته از احوالات و احساسات و رژیم هات و روند تغییرت بنویسی.این کار و در ارتباط بودن با بچه های سایت خیلی خیلی در ایجاد و افزایش انگیزه ات کمک میکنه.
    دوم اینکه من بهت اجرای روش پل مکنا رو پیشنهاد میکنم اما اول خوب خوندن و خوب فهمیدنش رو بهت پیشنهاد میکنم که خیلی مهمه.
    اما اگر مثل بعضی دوستای اینجا فکر میکنی این روش به درد نمیخوره و الان نیاز داری که خیلی بیشتر کم کنی تا انگیزه ی بیشتری بگیری(ک البته خب من مخالفم!!) به نظرم بهترین رژیم همون کالری شماریه.اینو به خاطر شنیدن تجربیات بچه ها میگم که معمولا خیلی خوب و راحت و بدون محدویت های آنچنانی با کالری شماری کم میکنن البته اگر بهش واردی و وزنه هم داری.چون من خودم یه بار کالری شماری کردم زیاد شدم جای کم شدن چون بلد نبودم و وزن ها رو نمیتونستم دقیق حساب کنم.اما مواظب باش چون اول شروع کار هستی کالری خیلی پایین نبندی چون اولش ممکنه خیلی خوب کم کنی ولی بعدش در استاپ وزنی هی باید کالریت رو کمتر کنی تا بتونی بازم کم کنی و دیگه کالری خیلی کم هم برای بدنت آسیب زا هست.
    اما یه چیز کلی که همه میدونن اینه که:
    شما اگر یه مدت مصرف مواد قندی و نان و برنج و سرخ کردنی رو کم کنی.نمیگم حذف چون حذفش کار اشتباهیه.البته قند و شکر و محصولات اینها رو که اگر حذفم کنی چه بهتر چون کلا سمی و مضر هستن وهیچ جایگاهی در هرم مواد غذایی مورد نیاز بدن ندارن و به جای اینها میتونی از مواد قندی طبیعی مثل عسل و خرما استفاده کنی. و در کنارش فعالیت و تحرکت رو بالا ببری خصوصا ورزش های هوازی مثل پیاده روی و دوچرخه سواری که عالیه اگر اینها رو انجام بدی روند کاهش وزنت قشنگ شروع میشه.
    در حال حاضر حتی اگر رژیم هم نداری فعالیت و ورش رو حتما شروع کن.با ورزش شادابی میاد سراغت و انرژیت چند برابر میشه.احساس سلامتی و نشاط میکنی و از این حال افسرده در میای و بعد از یکی دو هفته میبینی که انرژی و انگیزه و اراده ی خیلی بیشتری برای کنترل بر سلامت تغذیه ات هم داری.
    موفق و موید باشی.
    حوراء

14. 2 کاربر، ارسال حوراء را لایک کرده اند:

Farshad21 (29 اسفند 1394),mashahir (27 اسفند 1394)

mashahir آواتار ها
    کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
    45
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.14
    قد
    175
    وزن شروع
    118
    وزن هدف
    وزن فعلی
    وزن فعلی 66 چربی بدن 8%
    حالت من
    Mehraboon
    سلام مجدد
    من یه چیزی که یادم رفته بود بگم که دوستان گفتن در مورد ایست وزنی هست .
    ایست وزنی کی پیش میاد زمانی که بدن در حالت قحطی میره , یعنی مثلا کالاری مورد نیاز بدنت 1800 کالاری هست ولی مثلا زیر 1000 کالاری مصرف می کنی و کنار این ورزش هم می کنی . شاید اولش بدن خوب جواب بده و راحت وزن کم کنی ولی بعد از چند وقت بدن خود به خود وقتی میبینه میزان دریافتی کالاری خیلی کم شده سوخت ساز بدن کم می کنه اینجوری به ایست وزنی میرسی .
    تو رزیم کالاری شماری مهم میزان کم کردن کالاری دریافتی نیست مهم میزان کالاری مصرفی هست هر چی کالاری مصرفیت بیشتر کنی اینجوری خیلی خوب جواب میده و در کنار اون کالاری دریافتی به میزان مناسب مصرف کنی . یه نکته مغز نمتونه فرق مثلا کالاری دریافتی تن ماهی با مثلا گوشت مرغ کباب شده بدون روغن تشخیص بده هر 2 200 کالاری دارن مغزم 200 کالاری مصرف می کنه اما اون روغن ماهی کار خراب می کنه . این گفتم تا فکر نکنی امروز یه ساندویچ خوردم 250کالاری داره خوب تا 1800 کالاری هنوز جا دارم کالاری دریافتیت حتما از مواد مفید بدن استفاده کن . ازخوردن روغن های مفید برای بدن چشم پوشی نکنی مثله روغن ماهی امگا 3 .
    اگه خدای نکرده یه زمانی به ایست وزنی خوردی 2 قرص من بهت پیشنهاد می کنم که هر 2 گیاهی هستن و داروخانه دارن اینم من به تجویز دکتر مصرف کردم
    1 قرص کربو بلاکر از یه نوع عصاره لوبیا سفید هست کار این قرص اینه وقتی همراه نهار و شام میخوری تا 80% جذب کربو هیدارت کم می کنه .
    2 کالری بلاکر هست این قرص هم کارش اینه کار اینم مشابه کربو بلاکر هست با این تفاوت جذب چربی هم کم می کنه که البته این دیگه برای کسی خوبه که چند ماه به ایست وزنی خورده وگرنه همون کربو بلاکر 100% از ایست وزنی میاره بیرون .
    مصرف اب هم فراموش نشه خیلی خوبه .
    بهترین مواد طبیعی برای سیری سبوس برنج و سالاد کاهو هست اونم بدون سس چون فیبر احساس سیری میاره فیبر تو معده اب به خودش میگیره و باد می کنه و احساس سیری میاره .
    ببخشید زیادی حرف زدم گفتم شاید این مطلب برات مفید باشه .
    ایشالله داداش با امید و پشت کار 100% به اون نتیجه میرسی تو رزیم امید امید امید انگیزه از همه مهمتر هست

16. 2 کاربر، ارسال mashahir را لایک کرده اند:

Farshad21 (29 اسفند 1394),حوراء (27 اسفند 1394)

Farshad21 آواتار ها
    کاربر تازه وارد

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.01
    حالت من
    Khoshhal
    وبلاگ زیباتنی من
    5
    سلام بچه ها توی 7 8 روز 4 کیلو کم کردم نمیدونم جریان چیه ولی از نظر غذایی اصلا اذیت نشدم چون سالاد زیاد میخورم قدرت بدنیم هم فیکسه میتونم 4 تاتونو بلند کنم

18. 2 کاربر، ارسال Farshad21 را لایک کرده اند:

topol (11 اردیبهشت 1395),فرفر (28 فروردین 1395)