شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 1 از 2
  • 12
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

موضوع: لاغری فوری .....

mohsen987 آواتار ها
      کاربر تازه وارد

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00

لاغری فوری .....

سلام
      من قدم 174 و وزنم 85 هستش.
      والیبالیستم و میخوام قدرت و سرعت بدنم رو ببرم بالا....کسی حرکاتی داره که سبب افزایش قدرت و سرعت بدن بشه ؟همچنین میخوام قدم بلند تر بشه ...چی کار کنم ؟

همچنین من میخوام ناهار کم بخورم و عصر چیزی بخورم (کم)و شب فقط میوه بخورم....اینا رو هم به خاطر تمرینات ورزشیم میخورم .........نظرتون ؟
      به بهترین پاسخ که بتونه راهنماییم کنه کارت شارژ میدم
      Yahoo Id=taktaz_ostad

2. 3 کاربر، ارسال mohsen987 را لایک کرده اند:

bande (01 شهریور 1394),yegane34 (12 تیر 1394),باربی اینده (10 مرداد 1394)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

mohsen987 آواتار ها
      کاربر تازه وارد

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      پاسخ لطفا

آندرانیک آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      25
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      158
      وزن شروع
      70 (11 جون 2015)
      وزن هدف
      58
      وزن فعلی
      65
      حالت من
      BaAngizeh
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen987 نمایش پست ها
      سلام
      من قدم 174 و وزنم 85 هستش.
      والیبالیستم و میخوام قدرت و سرعت بدنم رو ببرم بالا....کسی حرکاتی داره که سبب افزایش قدرت و سرعت بدن بشه ؟همچنین میخوام قدم بلند تر بشه ...چی کار کنم ؟

همچنین من میخوام ناهار کم بخورم و عصر چیزی بخورم (کم)و شب فقط میوه بخورم....اینا رو هم به خاطر تمرینات ورزشیم میخورم .........نظرتون ؟
      به بهترین پاسخ که بتونه راهنماییم کنه کارت شارژ میدم
      Yahoo Id=taktaz_ostad

آقا محسن سلام، خواهرزاده بنده فوتبالیسته، پستشون دروازه بانیه. همونطور که میدونید دروازه بان ها باید از قد و قامت خوبی برخوردار باشند، همچنین استقامت بدنیشون باید زیاد باشه. ایشون این موارد رو میدیدم که زیاد انجام میده، از تمرینات مهم و مفید برای بلند شدن قد، میتونید از بارفیکس و طناب زدن استفاده کنید، که اگه در سنین رشد هم باشید خوب جواب میده، برای افزایش قدرت و سرعتتون میتونید بیشتر تمرینات پرشی (پلایومتریک ها) انجام بدید، همچنین طناب کشی برای افزایش قدرت بازو که بسیار بسیار مفیده. تمرینات پلایومتریک ها نیرو و فشار زیادی رو، از عضلاتتون میگیره و فشار زیادی به مفاصلتون میده پس مواظب باشید که تمریناتتون دقیق و حساب شده باشه که خدای نکرده آسیب نبینید. ولی اگه درست و با دقت انجام بدید تاثیر شگرفی روی بدنتون داره و قدرت خارق العاده ای به شما میده تا بتونید پرش های عمودی خوبی با سرعت و عکس العمل های به جا و درستی داشته باشید در واقع سرعت و عکس العمل ها و پرش هاتونو افزایش میده.
      ضمنا دویدن های طولانی هم بهتره داشته باشید. هم برای کاهش وزنتون مفیده هم برای والیبالتون...
      در رابطه با رژیم غذاییتون به عقیده من هیچ کدوم از وعده های غذاییتونو حذف نکنید، چون شما ورزشکار هستید و بدنتون به تمام مواد معدنی و مغذی و ویتامین ها نیازمنده، مخصوصا کلسیم و پروتئین، فقط با ملاحظه ی بیشتری مصرف کنید نه اینکه بخواهید حذف کنید. من به جای شما باشم حتما برای یک برنامه رژیم غذایی درست و درمون مراجعه میکنم به یک متخصص تغذیه زبده، چون ماها فقط میتونیم تجربیاتمونو در اختیارتون بگذاریم ولی تخصصی در این زمینه، مخصوصا از بابت تغذیه که مهمترین و اساسی ترین چیز برای یک ورزشکاره رو، نداریم. امیدوارم تا حدودی تونسته باشم کمک فکری خوبی برای شما باشم.
      موفق باشید

6. 4 کاربر، ارسال آندرانیک را لایک کرده اند:

alireza75 (10 مرداد 1394),mohsen987 (25 خرداد 1394), Zenith (10 مرداد 1394),باربی اینده (10 مرداد 1394)

aynaz.ch آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      177
      وزن شروع
      113
      وزن هدف
      79
      وزن فعلی
      108
      حالت من
      Delvapas
      سلام دوستان من تازه عضو شدم .١٩سالمه و هیکلم واقعا افتضاحه اعتماد بنفسم زیر صفر حدود یک.ساله از خونه بیرون نرفتم بخاطر اضافه وزنم تا یک ماه دیگه قرار اتفاق مهمیبیوفته واسه خونوادم که من حتما باید باشم و نمیدونم باید چیکار کنم نمیتونم مثله همیشه از زیرش در برمو شرکت نکنم قدم١٨٣ وزنم هم واقعا خجالت اوره ١٠٨ کیلو واقعا حالم بده افسرده شدممن دختر شادو سر زنده ایی بودم ولی از وقتی که تو خونه موندم اضافه وزنم بیشتر شد پر خوری عصبی دارم الانم به خاطر این یک ماه تصمیم گرفتم رژیم ابدرمانی بگیرم ولی همه اطرافیانم میگن نگیر نمیتونی نمیشه و از این حرفا اراده ام از بین رفته واقعا تو وضعیت بدی هستم لطفا کمکککککککککم کنین

- - - Updated - - -

سلام دوستان من تازه عضو شدم .١٩سالمه و هیکلم واقعا افتضاحه اعتماد بنفسم زیر صفر حدود یک.ساله از خونه بیرون نرفتم بخاطر اضافه وزنم تا یک ماه دیگه قرار اتفاق مهمیبیوفته واسه خونوادم که من حتما باید باشم و نمیدونم باید چیکار کنم نمیتونم مثله همیشه از زیرش در برمو شرکت نکنم قدم١٨٣ وزنم هم واقعا خجالت اوره ١٠٨ کیلو واقعا حالم بده افسرده شدممن دختر شادو سر زنده ایی بودم ولی از وقتی که تو خونه موندم اضافه وزنم بیشتر شد پر خوری عصبی دارم الانم به خاطر این یک ماه تصمیم گرفتم رژیم ابدرمانی بگیرم ولی همه اطرافیانم میگن نگیر نمیتونی نمیشه و از این حرفا اراده ام از بین رفته واقعا تو وضعیت بدی هستم لطفا کمکککککککککم کنین

زهره جانعلیزاده آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      سلام. این ک شام نخورید عالیه.البته میوه حتما بخورید
      صبحانه رو ذکر نکردید.صبحانه یادتون نره

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.36
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      نقل قول نوشته اصلی توسط aynaz.ch نمایش پست ها
      عزیزم یه باره خودت و ما رو راحت کن و بگو تصمیم به خودکشی داری! اینهمه اضافه وزن رو در یک ماه میخوای کم کنی؟
      اول از همه باید آرامش خودت رو حفظ کنی و خودت رو حتی در همین وزن فعلی حفظ کنی. اینکه شما اضافه وزن زیادی داری هیچی از ارزش ها، شخصیت وانسانیت تو کم نمیکنه. اضافه وزن فقط یه مشکل ظاهریه. اصلا خودت نباید اجازه بدی چنین حسی در اطرافیانت هم نسبت به تو ظاهر بشه. فکر کردی حالا اینکه تو یه جمع خانوادگی ظاهر نشی، دیگران نمیفهمن چاقی؟! بیخیال بالا. آرامشت رو حفظ کن. خودت رو در همین وزن هم دوست داشته باش و شروع کن به کاهش منطقی و مرتب. مطمئن باش، وقتی چندماه دیگه و در جشن بعدی دیدن تو به وزن زیبایی رسیدی، همه ی این جشن ها و چاق بودن ها رو فراموش میکنن و مدام تحسینت میکنن. لطفا فقط به حال فکر نکن. به آینده و اینکه وقتی خوش اندام شدی، همه ی این روزا یادشون میره هم فکر کن.
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

10. 2 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

aynaz.ch (11 مرداد 1394),Mr.X (18 مرداد 1394)

aynaz.ch آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      177
      وزن شروع
      113
      وزن هدف
      79
      وزن فعلی
      108
      حالت من
      Delvapas
      سلام و مرسی از راهنمایت دوست گلم . ولی من حتی یه مدت به فکر خود کشی افتاده بودم تا این حد حالم خراب بود متاسفانه بیشتر ادمای اطراف من از شعور و شخصیت پایینی دارن و خیلی راحت جلوی خودم مسخرم میکردن و منم هیچ چیزی نمیتونستم بگم چون چیزی که هست واقعا من چاقم بازم خدارو شکر قدم بلنده ولی من قبلا رژیم کانادایی رو امتحان کرده بودم و از وزن ١٠۵ کیلو به وزن ٩٣ رسیده بودم به خاطر قد بلندم یه ادم هیکلی رو به لاغر دیده میشدم ولی الان اراده اصلا ندارم . هر روز صبح با فکر رژیم و ورزش بیدار میشم تا ظهر از اشپز خونه فرار میکنم ولی تا بوی غذا رو میفهمم همه چیو فراموش میکنم وقتی که غذا خوردم تازه یادم میاد چیکار کردم و عصبی میشم مثل ادمای معتاد شدم هم از وضعیت فعلی متنفر هم هنوزم اشتهای زیادی دارم عاشق غذام واقعا وضعیت زشتیه واسه یه دختر هوووووف

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.36
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      سلام و مرسی از راهنمایت دوست گلم . ولی من حتی یه مدت به فکر خود کشی افتاده بودم تا این حد حالم خراب بود متاسفانه بیشتر ادمای اطراف من از شعور و شخصیت پایینی دارن و خیلی راحت جلوی خودم مسخرم میکردن و منم هیچ چیزی نمیتونستم بگم چون چیزی که هست واقعا من چاقم بازم خدارو شکر قدم بلنده ولی من قبلا رژیم کانادایی رو امتحان کرده بودم و از وزن ١٠۵ کیلو به وزن ٩٣ رسیده بودم به خاطر قد بلندم یه ادم هیکلی رو به لاغر دیده میشدم ولی الان اراده اصلا ندارم . هر روز صبح با فکر رژیم و ورزش بیدار میشم تا ظهر از اشپز خونه فرار میکنم ولی تا بوی غذا رو میفهمم همه چیو فراموش میکنم وقتی که غذا خوردم تازه یادم میاد چیکار کردم و عصبی میشم مثل ادمای معتاد شدم هم از وضعیت فعلی متنفر هم هنوزم اشتهای زیادی دارم عاشق غذام واقعا وضعیت زشتیه واسه یه دختر هوووووف
      بله عزیزم. ادمای اطرافت طرز فکرشون اشتباهه ولی دقت کردی روی تو هم تاثیر منفی گذاشتن؟
      خانومی دست بردار. تو که نباید تحت تاثیر این آدم های ضعیف قرار بگیری. کسی که به خودش اجازه میده دیگران رو مسخره کنه قطعا شخصیت وجودی پایینی داره. اتفاقا امروزبرای کاری یه سر رفته بودم یه بازار شلوغ و تقریبا سنتی. متوجه شدم مردم عامه چقدر راحت به خودشون اجازه میدن با یه نفر دیگه تند صحبت کنن یا دلشکسته بودنش رو نادیده بگیرن. خانومی داشت گوشت میخرید. به قصابه گفت اگه میشه برام کارت بکشید ببینم چقدر از پول یارانه هام مونده که همونقدر گوشت بخرم. ظاهر خانومه خیلی فقیر میزد. فروشنده با بی رحمی و بی توجهی تمام به اندازه پول دو کیلو گوشت از کارتش کشید و بهش گفت من که وقت ندارم برا تو کارت بکشم موجودی بگیرم!!!! برو اونور خیابون یه 200 متر جلوتر یه خودپرداز هست. خانومه با همون لحن مظلومانه اش گفت آخه من بلد نیستم با عابربانک کار کنم. قصابه که مشخص بود انسان بی شخصیتیه گفت: به من چه. من که معلم تو نیستم!
      واقعا همه وجودم لرزید از اینهمه بی تفاوتی آدما. بعدش تو سطح بازار بازم از این اتفاقات دیدم. بازارش منطقه ای که از نظر فرهنگی سطح پایین باشن هم نبودا. یه منطقه متوسط بود.

البته مشابه این رفتار رو قبلا در مناطق مرفه تر هم دیده بودم. ولی همیشه این رفتارهای زشت اونا رو میذاشتم پای شعور پایین ناشی از غرور بیخودشون!
      ببین عزیزم. آدمای این دوره زمونه خیلی جسور شدن متاسفانه(البته قاعدتا نه همه)
      بنابراین نباید از چنین آدم هایی برنجی. حیف وجود با ارزشت نیست که به خودکشی فکر کردی؟! بخاطر چی؟ بخاطر چاقی؟ بخدا چاقی بد هست ولی نه اینقدر که خودت رو اینقدر آزار بدی
      تعاریفت نشون میده تو فقط به آرامش در زمینه وزنت و راهی که در پیش داری نیاز داری و البته انگیزه
      عزیز من اینهمه کاربر موفق زیباتن رو ببین. اینا هم همه با چند کیلو اینور و ا ونورتر یه روزی در جایگاه تو بودن. با حس های تو. ولی الان چی؟ چه حسی دارن؟ اطرافیانشون در موردشون چی فکر میکنن؟
      تو هم باااااااااید به این جایگاه برسی. لطفا یه برنامه ریزی درست حسابی بکن. هدف بندی تعیین کن. شروع کن و تا آخرش ادامه بده. روزهای خوب در انتظار تو هم هست. راهی که دیگران رفتن رو قطعا تو هم میتونی بری.
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

13. 3 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

aynaz.ch (11 مرداد 1394),Mr.X (18 مرداد 1394),باربی اینده (11 مرداد 1394)

aynaz.ch آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      177
      وزن شروع
      113
      وزن هدف
      79
      وزن فعلی
      108
      حالت من
      Delvapas
      وی مرسی عزیزم حس خیلی خوبی دارم از حرفات حس میکنم ارامش گرفتم کاشکی بشه سعی میکتم تو این یه ماه لاغر شم حالا هرچند کیلو که بشه .مطمعنم که میشه البته به کمکم شما .خیلی گلی عزیزم

15. کاربر زیر پست aynaz.ch را لایک کرده است:

باربی اینده (11 مرداد 1394)

masoume_r آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      40
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      163
      وزن شروع
      121.9
      وزن هدف
      همون 58 قبل از کورتون و چاقی!!
      حالت من
      Khoshhal
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      سلام منم مثه تو ام.
      انقدر تا اومدم رژیم بگیرم همه گفتن نگیر نمیتونی ضعیف میشی منکه قبلا 58 بودم الان شدم 100!!!چند وقت دیگه هم عروسیمه!!!!!! انقدر هی رژیم گرفتم ول کردم اینطوری شد.
      بیا با هم شروع کنیم.

- - - Updated - - -

سلام منم مثه تو ام.
      انقدر تا اومدم رژیم بگیرم همه گفتن نگیر نمیتونی ضعیف میشی منکه قبلا 58 بودم الان شدم 100!!!چند وقت دیگه هم عروسیمه!!!!!! انقدر هی رژیم گرفتم ول کردم اینطوری شد.
      بیا با هم شروع کنیم.

17. کاربر زیر پست masoume_r را لایک کرده است:

Zenith (19 مرداد 1394)

• صفحه 1 از 2
  • 12
  • آخرینآخرین