شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 9 از 10
  • نخستنخست
  • ... 78910
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 81 به 90 از 95

موضوع: كسي با سي دي هاي مهدي خردمند لاغر شده ؟

sara آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.65
      قد
      163
      وزن شروع
      68
      وزن هدف
      64
      وزن فعلی
      68
      حالت من
      Mehraboon

كسي با سي دي هاي مهدي خردمند لاغر شده ؟

من ايميلهاي مهدي خردمند رو مي خونم ولي مي خوام بدونم كسي سي دي هاي اونو تهيه و استفاده كرده ؟ كسي در مورد روش هيپنو تراپي چيزي مي دونه ؟
      جهان چيزي شبيه موهاي توست ...
      سياه و سركش و پيچيده ،
      خيال كن چه بي بختم من !
      كه به نسيمي جهانم آشوب ميشود ...

2. 21 کاربر، ارسال sara را لایک کرده اند:

alis (29 آذر 1391),arashseyfi (11 اسفند 1394),azera (05 آذر 1392),azi1 (03 دی 1392),elham29 (29 آذر 1391),faryadekavak (14 شهریور 1392),leili (30 شهریور 1392),mahbobe (12 دی 1392),mariami (29 آذر 1391),mehrzzz (27 آذر 1392),parchami7 (04 شهریور 1392),raha32 (11 اسفند 1392),محب الزهرا (س) (21 شهریور 1392),مرجان320 (14 اردیبهشت 1392),نگین (04 دی 1391),نرگس مامان (31 شهریور 1392),نسرين (08 شهریور 1392),یکتابد (04 دی 1391),zari 1387 (27 مرداد 1392), Zenith (14 اردیبهشت 1392),سارا_313 (04 خرداد 1394)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

alirezab آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      178
      وزن شروع
      115
      وزن هدف
      80
      وزن فعلی
      94
      سلام زری خانم عزیز و تمامی دوستان گل. ببینید:
      اول: خواستن هست. اینکه شما واقعا بخواید. یه مثال جالب و امروزی :brunluva:: شما وقتی یکی رو دوست داشته باشید و عاشقش باشید و بخواید طرفتون رو، بخاطرش همه کار میکنید. همه کار. این یعنی خواستن واقعی. حالا شما هم برای لاغری باید از این خواستن های واقعی داشته باشید. یعنی واقعا بخواید.

دوم: باور کردن هست. اینکه شما باور کنید که میتونید و میشه. همون مثال بالا، باور داشته باشید که به طرفتون میرسید و همه چیز به خوبی و خوشی تموم میشه. یعنی همون باورهای مثبت: من درست غذا میخورم، من عادتهام درست میشن و در نتیجه من لاغر میشم. و من لاغر میمونم. مثل خیلی های دیگه.

سوم: اراده هست. یه نکته رو بگم: اگه مورد اول رو داشته باشید، اراده و جسارت هم پیدا میکنید. مثل وقتیکه یکنفر رو بخواید، اراده و جسارت پیدا میکنید روی فلان عادت و فلان کار تون خط بکشید. چون خواستن تون واقعی هست. اینجا هم اگر خواستن تون واقعی باشه، اتوماتیک روی پرخوری و ریزه خواری و ناخنک زدن ها و ... خط میکشید.

چهارم: شروع کار هست. خب حالا که شما خواستید و باور کردید و اراده و جسارت پیدا کردین، باید راهکار تون رو ارائه بدین و پیاده کنید. طبق حرفهایی که آقا مهدی توی سی دی هاشون میزنن و توی خیلی جاها هم هست، قرص و رژیم و وسایل کارساز نیستن. و البته این رو هم بگم: ورزش به تنهایی هم راهش نیست. بهترین روش فقط همین هست: تغییر عادت های غذایی.

تا اینجا باشه تا من بنویسم ادامه شو...

5. 3 کاربر، ارسال alirezab را لایک کرده اند:

یکتا اذری (18 اسفند 1394),zary (20 اسفند 1394),حوراء (18 اسفند 1394)

alirezab آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      178
      وزن شروع
      115
      وزن هدف
      80
      وزن فعلی
      94
      تمامی مسائل رو آقا مهدی عرض کردن توی سی دی هاشون. و من بطور کلی کاری که خودم تا الان کردم رو میگم:

اول اینکه: من یک ماه اول رو فقط روی تغییر روش تغذیه و عادت هام کار کردم. به زبون ساده: سراغ ورزش نرفتم.
      دوم اینکه: اون سه مورد اول که گفتم رو شدیدا سعی کردم توی خودم تقویت و رشد بدم.
      سوم: از اونجایی که بدن شب تا صبح در حال سوزوندن چربی و دفع سموم بدن هست، صبح ها قبل از صبحانه حتما 2 لیوان آب میخوردم. نه سرد نه داغ. آب از شیر.
      چهارم: ده دقیقه الی یک ربع بعد، صبحانه ی کامل و سالم میخوردم. نون پنیر گوجه خیار تخم مرغ عسل کره خامه و در کل هر چیزی که جزء صبحانه محسوب بشه. نه غذاهای روز های قبل و ...
      پنچم: تاکید میکنم که صبحانه رو حتما میخوردم و کامل هم میخوردم. اینطور نبود که نخورم و یا کم بخورم. کامله کامل. چون صببحانه مهمترین وعده هست.
      ششم: در طول روز آب زیاد میخوردم. چون آب برای بدن خیلی مهم هست.
      هفتم: حدودا 3 ساعت، 3 ساعت و نیم اینا، بعد از صبحانه، میوه و سبزیجات میخوردم. اونم نه زیاد. یکی دو تا. مثلا یه پرتقال، یا یه سیب، یه خیار یا یه هویج.
      هشتم: باز هم آب زیاد میخوردم. البته خودم رو با آب خفه نمیکردما. فقط آب رو فراموش نمیکردم.
      نهم: هیچوقت سراغ ریزه خواری، ناخنک زدن و ... نرفتم.
      دهم: فقط و فقط وقتی سراغ غذا میرفتم که گرسنه بودم. بی جهت وقتی گرسنه نیستم دلیلی نداشت برم سمت غذا.
      یازدهم: از 8 شب به بعد (( سعی میکردم؛ تاکید میکنم سعی میکردم، قانون نبود)) که غذایی نخورم. ولی اگر گرسنه شدم، میخوردم. دلیلش برمیگرده به مورد سوم که گفتم، تا قبل از آب خوردنه :brunluva:

این خلاصه یک ماهه بود.

- - - Updated - - -

نحوه عذا خوردن رو هم که آقا مهدی توضیح دادن توی سی دی هاشون. از ماه دوم به بعد، همین روال رو ادامه دادم با ورزش.
      ورزش هم: اول 20 دقیقه پیاده روی تند به مدت یه هفته.
      و بعد هر هفته ده دقیقه بیشتر میکردم. تا الان که همون 40 دقیقه رو فیکس هست. نه بیشتر.

به همین راحتی. شب تون بخیر و شادی.

7. 4 کاربر، ارسال alirezab را لایک کرده اند:

topol (18 اسفند 1394),یکتا اذری (18 اسفند 1394),zary (20 اسفند 1394),حوراء (18 اسفند 1394)

حوراء آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      125
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.18
      قد
      157
      وزن شروع
      87.200
      وزن هدف
      56
      حالت من
      Ashegh
      وبلاگ زیباتنی من
      40
      نقل قول نوشته اصلی توسط alirezab نمایش پست ها
      به نظر من، اینکه آقای خردمند میگن لازم به هیچ کاری نیست، زیاده روی هستش. شما باید اراده به خرج بدین. اراده مهمترین اصل توی هر زمینه ای هست. بعنوان مثال توی سی دی های آقای خردمند:
      ایشون میگن "به محض سیری، دست از غذا خوردن بکشید"
      حساب حساب کنیم، این کار بدون اراده غیر ممکنه. اینکه من از اولی که یادمه بدون حد و مرز میخوردم. اونوقت بیام بعد از 23 سال زندگی اینطوری، یکباره به محض سیری، دست از غذا بکشم؟ اون هم در مقابل این همه غذای رنگارنگ؟ معلومه نمیشه. سریع تسلیم میشم.

اراده میخواد. محکم بودن میخواد. اینکه با خودم بگم: "خب علی دیگه کافیه. سیر شدی. محکم باش" اراده باید حتما باشه. نباشه امکان نداره.
      اراده هم چیز سختی نیست. فقط باید بخواید. فقط همین. اونی هم که میگه من میخوام ولی نمیشه، شک نکنید هنوز 100% نمیخواد. حاضرم شرط ببندم.
      درسته اما خود اراده هم به دست آوردنش اکتسابی و با تمرین هست مثلا تو متد آقای رحیمی ک من تازگی ها کتابش رو خوندم میگه باید تصویر ذهنی قبلی ای که از خودتون داشتین رو عوض کنین و تصویر جدیدی رو برای خودتون بسازین.میگه آدما بر اساس هویتی که از خودشون در ذهنشون باور دارن اعمال و رفتارشون رو انجام میدن.به قول شما تصویر ذهنی من الان ممکنه این باشه که من حتی با وجود سیر شدن نمیتونم در برابر غذاهای خوشمزه مقاومت کنم.من قادر به کنترل خودم نیستم.اینها چیزیه که من نسبت به شخصیت خودم قبولشون کردم.ولی وقتی تصویر من از خودم با تمرین های ذهنی که این اساتید میدن به مرور زمان عوض شد ومن خودم رو به عنوان یه آدم با اراده دیدم و قبول کردم دیگه لازم نیست بخوام برای خوردن یا نخوردن چیزی با خودم بجنگم.ذهن من با جسم من یگانه میشه و من به راحتی قادرم فقط تا هنگام سیر شدن غذا بخورم.چون این هویت جدید منه.آقای رحیمی تو کتابش میگه علت اینکه خیلی از انسان های چاق بعد از مدتی ک وزنشون به خوبی کم شد بازهم به مسیر قبلی و عادت های قبلی برمیگردند اینه که هویت اونها هنوز تغییر نکرده.تصویر اونها و ذهنیتشون از شخصیتشون و امیالشون و هویتشون هنوز تغییر نکرده.
      حوراء

9. 2 کاربر، ارسال حوراء را لایک کرده اند:

یکتا اذری (18 اسفند 1394),zary (20 اسفند 1394)

alirezab آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      178
      وزن شروع
      115
      وزن هدف
      80
      وزن فعلی
      94
      سلام حورا خانم عزیز و تمامی دوستان گلم. مطالعه خیلی خوبه. اینکه ما مطالعه کنیم و تمام اندیشه و افکار و عقاید رو هم توی خودمون و هم توی زندگیمون ترویج و تویت کنیم. ولی اینجا بیایید خارج از کتابی و رسمی صحبت کنیم و به زبون ساده تبادل اطلاعات کنیم.

به نظر من اراده اصلا چیز سخت و دور از تصوری نیست. اراده توی وجود همه هست. فقط باید تقویتش کنیم. مثلا امروز من دو بشقاب غذا خوردم برای ناهار، نتونستم خودمو کنترل کنم، خب سرزنش و خودخوری نداره که. اینکه بعد از این اتفاق بخودم بگم آخ آخ من نمیتونم دیگه. من ارادم ضعیفه. نه من نمیتونم. این حرفها.

من توی این 2 ماه و نبم، چندین بار بیشتر از سیر شدنم خوردم. به خودم تلنگر زدم و تذکر دادم. نه که نا امید بشم. همیشه راه برای جبران هست دوستان. صربارم اگه نتونستید خودتون رو کنترل کنید، به 101 مین بار امیدوار باشین.

11. 3 کاربر، ارسال alirezab را لایک کرده اند:

یکتا اذری (19 اسفند 1394),zary (20 اسفند 1394),حوراء (19 اسفند 1394)

زری59 آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      160
      وزن شروع
      78
      وزن فعلی
      78
      وبلاگ زیباتنی من
      1

Smile

:balloons:
      نقل قول نوشته اصلی توسط alirezab نمایش پست ها
      تمامی مسائل رو آقا مهدی عرض کردن توی سی دی هاشون. و من بطور کلی کاری که خودم تا الان کردم رو میگم:

اول اینکه: من یک ماه اول رو فقط روی تغییر روش تغذیه و عادت هام کار کردم. به زبون ساده: سراغ ورزش نرفتم.
      دوم اینکه: اون سه مورد اول که گفتم رو شدیدا سعی کردم توی خودم تقویت و رشد بدم.
      سوم: از اونجایی که بدن شب تا صبح در حال سوزوندن چربی و دفع سموم بدن هست، صبح ها قبل از صبحانه حتما 2 لیوان آب میخوردم. نه سرد نه داغ. آب از شیر.
      چهارم: ده دقیقه الی یک ربع بعد، صبحانه ی کامل و سالم میخوردم. نون پنیر گوجه خیار تخم مرغ عسل کره خامه و در کل هر چیزی که جزء صبحانه محسوب بشه. نه غذاهای روز های قبل و ...
      پنچم: تاکید میکنم که صبحانه رو حتما میخوردم و کامل هم میخوردم. اینطور نبود که نخورم و یا کم بخورم. کامله کامل. چون صببحانه مهمترین وعده هست.
      ششم: در طول روز آب زیاد میخوردم. چون آب برای بدن خیلی مهم هست.
      هفتم: حدودا 3 ساعت، 3 ساعت و نیم اینا، بعد از صبحانه، میوه و سبزیجات میخوردم. اونم نه زیاد. یکی دو تا. مثلا یه پرتقال، یا یه سیب، یه خیار یا یه هویج.
      هشتم: باز هم آب زیاد میخوردم. البته خودم رو با آب خفه نمیکردما. فقط آب رو فراموش نمیکردم.
      نهم: هیچوقت سراغ ریزه خواری، ناخنک زدن و ... نرفتم.
      دهم: فقط و فقط وقتی سراغ غذا میرفتم که گرسنه بودم. بی جهت وقتی گرسنه نیستم دلیلی نداشت برم سمت غذا.
      یازدهم: از 8 شب به بعد (( سعی میکردم؛ تاکید میکنم سعی میکردم، قانون نبود)) که غذایی نخورم. ولی اگر گرسنه شدم، میخوردم. دلیلش برمیگرده به مورد سوم که گفتم، تا قبل از آب خوردنه :brunluva:

این خلاصه یک ماهه بود.

- - - Updated - - -

نحوه عذا خوردن رو هم که آقا مهدی توضیح دادن توی سی دی هاشون. از ماه دوم به بعد، همین روال رو ادامه دادم با ورزش.
      ورزش هم: اول 20 دقیقه پیاده روی تند به مدت یه هفته.
      و بعد هر هفته ده دقیقه بیشتر میکردم. تا الان که همون 40 دقیقه رو فیکس هست. نه بیشتر.

به همین راحتی. شب تون بخیر و شادی.

13. کاربر زیر پست زری59 را لایک کرده است:

zary (20 اسفند 1394)

zary آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      وبلاگ زیباتنی من
      2
      سلام علیرضا جان ممنون از راهنماییتون واقعا امیدوار شدم.مرسییییییییییی

alirezab آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      178
      وزن شروع
      115
      وزن هدف
      80
      وزن فعلی
      94
      سلام زری خانوم عزیز و همه دوستان گلم. واقعیت اینه که هرکسی میتونه لاغر باشه و هرکسی میتونه چاق باشه. مگر در موارد خاص که بر اثر بیماری باشه. همون چند تا چیز که گفتم رو خوبه خوب مطالعه بکنید. شما هم میتونید وزن تون رو کم کنید. من هم میتونم. همه میتونیم. اصلا ما انسانیم و انسان قدرت انجام هر کاری داره. فقط باید بخواد.

16. 2 کاربر، ارسال alirezab را لایک کرده اند:

glamor (23 اسفند 1394),حوراء (22 اسفند 1394)

alirezab آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      178
      وزن شروع
      115
      وزن هدف
      80
      وزن فعلی
      94
      سلام. دوستان کسی نظری حرفی چیزی نداره بگه استفاده کتیم؟

zary آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      وبلاگ زیباتنی من
      2
      سلام آقا علیرضا یه سوالی داشتم من چند روزی میشه که اصلا گرسنه ام نمیشه این به معنی اینه که دوباره متابولیز بدنم ریخته بهم؟

alirezab آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      178
      وزن شروع
      115
      وزن هدف
      80
      وزن فعلی
      94
      سلام زری خانوم گل و همه دوستان. وقتی طبق یک روال خاصی میریم جلو، ون بدنتون داره طبق نظم میره جلو، طبیعیه که واکنش نشون میده. صبح رو همونطور که گفتم انجام بدین. من شده که 9 صبح صبحانه رو که خوردم کامل، تا شب گرسنه م نشده. خب این طبیعیه. چند روزی همینطوری هست. ولی فراموش نکنید، حتی اگه صبح ها گرسنه نیستید، صبحانه رو کامل بخورید. بعدش آب هم زیاد بخورید. اگه گرسنه نشدین، نیاز نیست بخورید.

ضمنان من 94 شدم

• صفحه 9 از 10
  • نخستنخست
  • ... 78910
  • آخرینآخرین