شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 1 از 2
  • 12
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

موضوع: خواهش میکنم کمکم کنید.

marzieh_ELF آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      164
      وزن شروع
      89
      وزن هدف
      65
      وزن فعلی
      80

خواهش میکنم کمکم کنید.

سلام. وققتون به خیر.
      لطفا کمکم کنید.
      من نزدیک دو هفته اس پیاده روی رو شروع کردم. در کنارش از رژیم های سایت هم استفاده میکنم. یک هفته یه رژیم گرفتم که با این اسم هس " 10 تا 12 کیلو کاهش در یک ماه " . اما دریغ از 500 گرم. بعدش دو سه روز سعی کردم بخورم تا شوک به بدنم برسه و دوباره 2.5 فقط انگور خوردم که نزدیک دو کیلو و نیم کم کردم. بعدش سعی کردم یه وعده غذا بخورم ( صبح یا ظهر ) بقیه شو انگور بخورم. الان دوباره بعد چند روز وزن کم کردم دوباره شدم 85 . اشکام بند نمیاد. خیلی ستمه واقعا. این همه زحمت پیاده روی رو میکشم و جلو خوردنم رو میگیرم ولی باز اینه نتیجه اش.

- - - Updated - - -

منظورم این بود که خودمو وزن کردم دوباره همون 2.5 برگشته سر جاش و من رسیدم به وزن اولیه 85. یعنی هیچی به هیچی
      نقل قول نوشته اصلی توسط marzieh_ELF نمایش پست ها
      سلام. وققتون به خیر.
      لطفا کمکم کنید.
      من نزدیک دو هفته اس پیاده روی رو شروع کردم. در کنارش از رژیم های سایت هم استفاده میکنم. یک هفته یه رژیم گرفتم که با این اسم هس " 10 تا 12 کیلو کاهش در یک ماه " . اما دریغ از 500 گرم. بعدش دو سه روز سعی کردم بخورم تا شوک به بدنم برسه و دوباره 2.5 فقط انگور خوردم که نزدیک دو کیلو و نیم کم کردم. بعدش سعی کردم یه وعده غذا بخورم ( صبح یا ظهر ) بقیه شو انگور بخورم. الان دوباره بعد چند روز وزن کم کردم دوباره شدم 85 . اشکام بند نمیاد. خیلی ستمه واقعا. این همه زحمت پیاده روی رو میکشم و جلو خوردنم رو میگیرم ولی باز اینه نتیجه اش.

2. کاربر زیر پست marzieh_ELF را لایک کرده است:

بئاتریس (13 مرداد 1397)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

iman. آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      180
      حالت من
      Konjkav
      سلام
      برنامه هایی که در انجمن ها یا فضای مجازی منتشر شدن خیلی کلی هستن و متناسب با شرایط،متابولیسم و سایر شاخصه های تک تک مخاطبین اون رژیم غذایی تنظیم نشدن و شاید با پیروی از برنامه آقای ایکس از 10 نفر فقط 3 نفر موفق به کاهش وزن بشن . چون تنها با شرایط همون 3 نفر سازگاری داره .
      تعداد زیادی از این برنامه ها هم اصطلاحا من درآوردی هستن و هیچ اصولی پشتشون نبوده و صرفا چون یک نفر یا یک گروه با پیروی از اون نوع رژیم غذایی نتیجه گرفتن، توسط این افراد در فضای مجازی منتشر میشن و خیلی ها هم به خاطر نداشتن اطلاعات کافی، از این رژیم ها پیروی می کنن و نه فقط جسم که روانشون رو هم تحت فشار و استرس قرار میدن و آخر سر نتیجه نمیگیرن .
      البته اون رژیمی که شما اسم بردید و دارید انجام میدید، خوشبختانه نیازهای روزانه بدن رو تا حدود زیادی تامین می کنه، هر چند ایراداتی داره. مثلا در وعده صبحانه نوشته شده: 1 فنجان چای یا 1 فنجان شیر . چای هیچ کالری ای نداره، اما 1 فنجان شیر نزدیک به 60 کالری داره. یا نوشته شده به اندازه یک قوطی پنیر یا یک عدد تخم مرغ . یک عدد تخم مرغ آب پز حدودا 80 کالری داره (اگه نیمرو باشه یا روغن اضافه کنید تا 100 کالری هم میرسه) و اون مقدار پنیر بسته به نوعش 30 تا 50 کالری . و همین کالری های اضافه شیر و تخم مرغ و سایر مواد غذایی رو اگه جمع کنید، میبینید که آخر شب نزدیک به 300 کالری اضافه وارد بدن شخص شده و شاید همین میزان کالری اضافه مانع از کاهش وزن بشه . به همین سادگی .
      پس انتظار نداشته باشید از هر برنامه عذایی در سطح وب نتیجه بگیرید . برنامه غذایی باید بر اساس شرایط جسمی،قد و وزن،سوابق بیماری،مشغله و سایر فاکتورهای مهم زندگی شخص تنظیم بشه .
      **
      من چند تا راهکار ساده رو پیشنهاد میدم و البته قبلش چند تا نکته ذکر میکنم، شما اگه پیروی کنید به احتمال خیلی زیاد بتونید وزنتون رو کاهش بدید و امیدوارم اشکاتون تبدیل به لبخند بشه.

نکته:
      - اگه برای مدتی خیلی کم غذا بخورید بدن مقاومت میکنه و کاهش وزن اتفاق نمیافته .
      - 10 12 کیلوگرم در ماه برای افرادی که اضافه وزن بسیار بالایی دارن تا حدودی قابل قبوله اما برای اکثر افراد جامعه به هیچ عنوان پیشنهاد نمیشه و عوارض داره (خصوصا برای خانم ها).
      - اگه اضافه وزن چندانی ندارید (مثلا 20 کیلو) برای 1 ماه تا 50 روز اول هدفتون فقط و فقط این مقدار کاهش وزن باشه: حداقل 3 کیلوگرم و حداکثر 6 کیلوگرم .
      - ماه دوم یا بعد از 50 روز، کاهش وزن هر ماه 2 کیلوگرم یا نهایتا 3 کیلوگرم .
      - بعد از اینکه 60 70 درصد مسیر رو طی کردید، هدفتون برای هر ماه 1 الی 2 کیلوگرم کاهش وزن باشه یعنی هر هفته حداکثر 500 گرم .
      - خودتون رو هر 10 روز یکبار وزن کنید . گاهی اوقات، خصوصا زمانی که به وزن ایده آل 6 7 کیلوگرم بیشتر باقی نمونده شاید اونطور که برنامه ریزی کردید کاهش وزن نداشته باشید، اما سایز کم می کنید . پس اعداد روی ترازو رو همیشه ملاک قرار ندید .

با توجه به این مواردی که گفتم برای اینکه 20 کیلوگرم وزنتون رو کاهش بدید:
      ماه اول : 4 کیلوگرم
      ماه دوم تا چهارم: مجموعا 7 کیلوگرم
      ماه پنجم تا هفتم: 7 کیلوگرم
      ماه هشتم: 2 کیلوگرم

یعنی مجموعا طی 8 ماه می تونید به وزن مناسب برسید بدون اینکه فشاری به شما وارد شده باشه و اگه کمی بیشتر به خودتون فشار بیارید (نه با کم خوردن) می تونید طی 6 ماه هم به این هدف برسید (اگه از فردا شروع کنید تا اسفند و قبل از تعطیلات نوروز رسیدید به جایی که میخواید)

و این هم یک سری پیشنهاد بر اساس همون برنامه ای که داشتید اجرا میکردید (هرچند من پیشنهاد می کنم برنامه مختص خودتون رو داشته باشید) :

- خرما رو حذف کنید یا در روز فقط 1 عدد همراه با چای میل کنید یا گزینه بهتر از خرما==>> مویز . 7 8 دونه مویز بخورید با چای یا قهوه .
      - به جای یک فنجان سالاد، 1 بشقاب سالاد یا سبزیجات میل کنید.چند نمونه از سبزیجات مفید برای کاهش وزن: کلم بروکلی،گل کلم،کرفس،کاهو .
      - اگه معده تون مشکلی نداره، روی سالاد یک الی 3 قاشق سرکه سیب بریزید . سرکه سیب باعث میشه 1-جذب مواد غذایی بهتر انجام بشه 2-باعث کنترل اشتها میشه و به کاهش وزن کمک میکنه 3-کلی خاصیت دیگه
      - چای سیاه میان وعده مفیدی به حساب نمیاد اون هم با خرما . میان وعده خصوصا در رژیم کاهش وزن باید حداقل یک نوشیدنی مفید با کالری و ارزش تغذیه ای خوب باشه . مثل آب سبزیجات .
      - یک نمونه میان وعده که پیشنهاد میدم برای رژیم: توت فرنگی به همراه 1 فنجان ماست کم چرب .
      - میوه هایی میل کنید که قند کمتری دارن . مثل توت فرنگی . آلبالو هم خوبه و همینطور آلو قرمز مخصوصا اونایی که ترش هستن و خیلی آبدار نیستن .
      - یکی از بهترین میوه ها برای کاهش وزن ==> گریپ فروت .
      - به جای چای سیاه روزانه 3 4 فنجان چای سبز بنوشید . چای سبز جدا از اینکه مفیده برای سلامتی شما، باعث میشه اشتها رو راحت تر بتونید کنترل کنید .
      - هفته ای 3 4 روز پیاده روی کنید و توی منزل هم که هستید اگه ضروری نیست یک جا بشینید، تا جای ممکن تحرک داشته باشید .
      - فقط روزهایی که پیاده روی می کنید 5 6 قاشق برنج کم روغن یا بدون روغن به وعده ناهار اضافه کنید.

اگه واقعا دوست دارید وزن ایده آل شما ماندگار باشه، باید سبک زندگیتون رو تغییر بدید و حد و حدودی رو برای خودتون مشخص کنید، مخصوصا در مورد خوراکی ها .
      کاهش وزن فوری 10 کیلویی و 20 کیلویی نه تنها عوارض داره، که در اکثر موارد ماندگار نیست .
      رسیدن به وزن ایده آل یا تناسب اندام رو به دو ماراتن تشبیه می کنن .

5. 3 کاربر، ارسال iman. را لایک کرده اند:

marzieh_ELF (11 مرداد 1397),افسون11 (13 مرداد 1397),بئاتریس (13 مرداد 1397)

آیدا بانو آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      ۱۶۸
      وزن شروع
      ۸۰
      وزن هدف
      ۶۰
      وزن فعلی
      ۷۸
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      عزیز دلم بهترین گزینه پل مکناست
      اگه تمرکز داشته باشی و آرامش......
      نیازی نیست هی کالری بشماری ، گرسنگی بکشی و هر جا و هر شرایطی می تونی رژیمتو ادامه بدی
      بدنت مثل رژیمهای دیگه افت نمیکنه، صورتت نمی ریزه
      البته اگه واقها تمرکز داشته باشی
      اصلا هم استاپ نمیکنی
      من نتیجه پل مکنا رو واقعا دیدم هم در کم کردن سایز و هم وزن
      ولی با وجود دوتا بچه شیطون واقعا به سختی میتونم یه گوشه آروم پیدا کنم واسه جویدن غذا وتمرکز
      امیدوارم پیشنهادم به دردتون بخوره

7. 3 کاربر، ارسال آیدا بانو را لایک کرده اند:

marzieh_ELF (11 مرداد 1397),افسون11 (13 مرداد 1397),بئاتریس (13 مرداد 1397)

marzieh_ELF آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      164
      وزن شروع
      89
      وزن هدف
      65
      وزن فعلی
      80
      ممنونم از معرفی این روش. ممکنه روی منم که چند وقته دارم کم میخورم جواب بده؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط آیدا بانو نمایش پست ها
      نیازی نیست هی کالری بشماری ، گرسنگی بکشی و هر جا و هر شرایطی می تونی رژیمتو ادامه بدی
      اصلا هم استاپ نمیکنی
      ولی با وجود دوتا بچه شیطون واقعا به سختی میتونم یه گوشه آروم پیدا کنم واسه جویدن غذا وتمرکز

9. کاربر زیر پست marzieh_ELF را لایک کرده است:

بئاتریس (13 مرداد 1397)

توکلی آواتار ها
      مدیر مسابقات کاهش وزن
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      280
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.08
      قد
      168
      وزن شروع
      103
      وزن هدف
      80
      وزن فعلی
      88
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      712
      نقل قول نوشته اصلی توسط آیدا بانو نمایش پست ها
      اصلا هم استاپ نمیکنی

منم همینطور .این رژیم نتایج خوبی برام داشته.
      رمز موفقیت 2 چیز است :

1-تعیین اهداف و برنامه ریزی برای آنها.

2-مشخص کردن انگیزه ها.

11. 2 کاربر، ارسال توکلی را لایک کرده اند:

آیدا بانو (11 مرداد 1397),بئاتریس (13 مرداد 1397)

marzieh_ELF آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      164
      وزن شروع
      89
      وزن هدف
      65
      وزن فعلی
      80
      میشه بگین نتیجه اش چطور بوده ؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط توکلی نمایش پست ها
      منم همینطور .این رژیم نتایج خوبی برام داشته.

13. 2 کاربر، ارسال marzieh_ELF را لایک کرده اند:

بئاتریس (13 مرداد 1397),توکلی (11 مرداد 1397)

توکلی آواتار ها
      مدیر مسابقات کاهش وزن
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      280
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.08
      قد
      168
      وزن شروع
      103
      وزن هدف
      80
      وزن فعلی
      88
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      712
      میشه بگین نتیجه اش چطور بوده ؟

بسم الله الرحمن الرحیم

نتیجه اش عالی بود

از شوخی گذشته ،باعث شده ولع خوردن نداشته باشم و از همه مهمتر اینکه سایز شکم و پهلوم کم شده .
      رمز موفقیت 2 چیز است :

1-تعیین اهداف و برنامه ریزی برای آنها.

2-مشخص کردن انگیزه ها.

15. 3 کاربر، ارسال توکلی را لایک کرده اند:

marzieh_ELF (11 مرداد 1397),یکتا اذری (13 مرداد 1397),بئاتریس (13 مرداد 1397)

آیدا بانو آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      ۱۶۸
      وزن شروع
      ۸۰
      وزن هدف
      ۶۰
      وزن فعلی
      ۷۸
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      ممنونم از معرفی این روش. ممکنه روی منم که چند وقته دارم کم میخورم جواب بده؟
      آره عزیز
      وقتی شما خودت کم می خوری خیلی مراقبی تا حدودی رژیمی برخورد کنی
      ولی وقتی طبق پل مکنا پیش بری
      اون چیزی رو میل میکنی که دلت حوس کرده و در واقع نیاز بدنته
      در ضمن خودتو از چیزی منع نمیکنی پس ولع خوردنت تموم میشه
      دیگه فکرتم مثل رژیم های دیگه درگیر خوردن و نخوردن نیست
      و آرامش بیشتری داری
      بعد دو سه هفته می بینی بدون گرسنگی و دردسر چند کیلو کم کردی

17. 2 کاربر، ارسال آیدا بانو را لایک کرده اند:

marzieh_ELF (11 مرداد 1397),بئاتریس (13 مرداد 1397)

افسون11 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      66
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.10
      قد
      159
      وزن شروع
      نیمه خرداد۸۴kg😥نیمه مرداد۷۱🔒اخر شهریور۶۵🔒
      وزن هدف
      ۸۰🔓۷۵🔓۷۲🔒۶۹🔒۶۶🔒۶۳🔒۶۰🔒۵۷🔒۵۴🔒
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      50
      نقل قول نوشته اصلی توسط iman. نمایش پست ها
      سلام
      برنامه هایی که در انجمن ها یا فضای مجازی منتشر شدن خیلی کلی هستن و متناسب با شرایط،متابولیسم و سایر شاخصه های تک تک مخاطبین اون رژیم غذایی تنظیم نشدن و شاید با پیروی از برنامه آقای ایکس از 10 نفر فقط 3 نفر موفق به کاهش وزن بشن . چون تنها با شرایط همون 3 نفر سازگاری داره .
      تعداد زیادی از این برنامه ها هم اصطلاحا من درآوردی هستن و هیچ اصولی پشتشون نبوده و صرفا چون یک نفر یا یک گروه با پیروی از اون نوع رژیم غذایی نتیجه گرفتن، توسط این افراد در فضای مجازی منتشر میشن و خیلی ها هم به خاطر نداشتن اطلاعات کافی، از این رژیم ها پیروی می کنن و نه فقط جسم که روانشون رو هم تحت فشار و استرس قرار میدن و آخر سر نتیجه نمیگیرن .
      البته اون رژیمی که شما اسم بردید و دارید انجام میدید، خوشبختانه نیازهای روزانه بدن رو تا حدود زیادی تامین می کنه، هر چند ایراداتی داره. مثلا در وعده صبحانه نوشته شده: 1 فنجان چای یا 1 فنجان شیر . چای هیچ کالری ای نداره، اما 1 فنجان شیر نزدیک به 60 کالری داره. یا نوشته شده به اندازه یک قوطی پنیر یا یک عدد تخم مرغ . یک عدد تخم مرغ آب پز حدودا 80 کالری داره (اگه نیمرو باشه یا روغن اضافه کنید تا 100 کالری هم میرسه) و اون مقدار پنیر بسته به نوعش 30 تا 50 کالری . و همین کالری های اضافه شیر و تخم مرغ و سایر مواد غذایی رو اگه جمع کنید، میبینید که آخر شب نزدیک به 300 کالری اضافه وارد بدن شخص شده و شاید همین میزان کالری اضافه مانع از کاهش وزن بشه . به همین سادگی .
      پس انتظار نداشته باشید از هر برنامه عذایی در سطح وب نتیجه بگیرید . برنامه غذایی باید بر اساس شرایط جسمی،قد و وزن،سوابق بیماری،مشغله و سایر فاکتورهای مهم زندگی شخص تنظیم بشه .
      **
      من چند تا راهکار ساده رو پیشنهاد میدم و البته قبلش چند تا نکته ذکر میکنم، شما اگه پیروی کنید به احتمال خیلی زیاد بتونید وزنتون رو کاهش بدید و امیدوارم اشکاتون تبدیل به لبخند بشه.

نکته:
      - اگه برای مدتی خیلی کم غذا بخورید بدن مقاومت میکنه و کاهش وزن اتفاق نمیافته .
      - 10 12 کیلوگرم در ماه برای افرادی که اضافه وزن بسیار بالایی دارن تا حدودی قابل قبوله اما برای اکثر افراد جامعه به هیچ عنوان پیشنهاد نمیشه و عوارض داره (خصوصا برای خانم ها).
      - اگه اضافه وزن چندانی ندارید (مثلا 20 کیلو) برای 1 ماه تا 50 روز اول هدفتون فقط و فقط این مقدار کاهش وزن باشه: حداقل 3 کیلوگرم و حداکثر 6 کیلوگرم .
      - ماه دوم یا بعد از 50 روز، کاهش وزن هر ماه 2 کیلوگرم یا نهایتا 3 کیلوگرم .
      - بعد از اینکه 60 70 درصد مسیر رو طی کردید، هدفتون برای هر ماه 1 الی 2 کیلوگرم کاهش وزن باشه یعنی هر هفته حداکثر 500 گرم .
      - خودتون رو هر 10 روز یکبار وزن کنید . گاهی اوقات، خصوصا زمانی که به وزن ایده آل 6 7 کیلوگرم بیشتر باقی نمونده شاید اونطور که برنامه ریزی کردید کاهش وزن نداشته باشید، اما سایز کم می کنید . پس اعداد روی ترازو رو همیشه ملاک قرار ندید .

با توجه به این مواردی که گفتم برای اینکه 20 کیلوگرم وزنتون رو کاهش بدید:
      ماه اول : 4 کیلوگرم
      ماه دوم تا چهارم: مجموعا 7 کیلوگرم
      ماه پنجم تا هفتم: 7 کیلوگرم
      ماه هشتم: 2 کیلوگرم

یعنی مجموعا طی 8 ماه می تونید به وزن مناسب برسید بدون اینکه فشاری به شما وارد شده باشه و اگه کمی بیشتر به خودتون فشار بیارید (نه با کم خوردن) می تونید طی 6 ماه هم به این هدف برسید (اگه از فردا شروع کنید تا اسفند و قبل از تعطیلات نوروز رسیدید به جایی که میخواید)

و این هم یک سری پیشنهاد بر اساس همون برنامه ای که داشتید اجرا میکردید (هرچند من پیشنهاد می کنم برنامه مختص خودتون رو داشته باشید) :

- خرما رو حذف کنید یا در روز فقط 1 عدد همراه با چای میل کنید یا گزینه بهتر از خرما==>> مویز . 7 8 دونه مویز بخورید با چای یا قهوه .
      - به جای یک فنجان سالاد، 1 بشقاب سالاد یا سبزیجات میل کنید.چند نمونه از سبزیجات مفید برای کاهش وزن: کلم بروکلی،گل کلم،کرفس،کاهو .
      - اگه معده تون مشکلی نداره، روی سالاد یک الی 3 قاشق سرکه سیب بریزید . سرکه سیب باعث میشه 1-جذب مواد غذایی بهتر انجام بشه 2-باعث کنترل اشتها میشه و به کاهش وزن کمک میکنه 3-کلی خاصیت دیگه
      - چای سیاه میان وعده مفیدی به حساب نمیاد اون هم با خرما . میان وعده خصوصا در رژیم کاهش وزن باید حداقل یک نوشیدنی مفید با کالری و ارزش تغذیه ای خوب باشه . مثل آب سبزیجات .
      - یک نمونه میان وعده که پیشنهاد میدم برای رژیم: توت فرنگی به همراه 1 فنجان ماست کم چرب .
      - میوه هایی میل کنید که قند کمتری دارن . مثل توت فرنگی . آلبالو هم خوبه و همینطور آلو قرمز مخصوصا اونایی که ترش هستن و خیلی آبدار نیستن .
      - یکی از بهترین میوه ها برای کاهش وزن ==> گریپ فروت .
      - به جای چای سیاه روزانه 3 4 فنجان چای سبز بنوشید . چای سبز جدا از اینکه مفیده برای سلامتی شما، باعث میشه اشتها رو راحت تر بتونید کنترل کنید .
      - هفته ای 3 4 روز پیاده روی کنید و توی منزل هم که هستید اگه ضروری نیست یک جا بشینید، تا جای ممکن تحرک داشته باشید .
      - فقط روزهایی که پیاده روی می کنید 5 6 قاشق برنج کم روغن یا بدون روغن به وعده ناهار اضافه کنید.

اگه واقعا دوست دارید وزن ایده آل شما ماندگار باشه، باید سبک زندگیتون رو تغییر بدید و حد و حدودی رو برای خودتون مشخص کنید، مخصوصا در مورد خوراکی ها .
      کاهش وزن فوری 10 کیلویی و 20 کیلویی نه تنها عوارض داره، که در اکثر موارد ماندگار نیست .
      رسیدن به وزن ایده آل یا تناسب اندام رو به دو ماراتن تشبیه می کنن .
      سلام
      منم هم با تجربه 14ساله در رزیم به حرفهای شما رسیدم
      بنده رزیم سوئدی ،کانادایی،اتکینز ،جی ام رو گرفتم و سه روز اول 9روزه تخم مرغ رو گرفتم ولی هیچ نتیجه ای برام نداشت !
      ولی الان با دریافت حدود 1700کالری در روز در هفته 1کیلو کاهش دارم
      باید بدنمون رو بشناسیم ...این مهم ترین اصله
      تا وقتی یه انگیزه محکم واسه لاغری نباشه ،دست کشیدن از خوردن و لذتی که داره غیر ممکنه ،انگیزه من‌سلامتیمه ،فقط سلامتی😍

19. 3 کاربر، ارسال افسون11 را لایک کرده اند:

iman. (13 مرداد 1397),marzieh_ELF (14 مرداد 1397),بئاتریس (13 مرداد 1397)

iman. آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      180
      حالت من
      Konjkav
      نقل قول نوشته اصلی توسط ساعده نمایش پست ها
      سلام
      منم هم با تجربه 14ساله در رزیم به حرفهای شما رسیدم
      بنده رزیم سوئدی ،کانادایی،اتکینز ،جی ام رو گرفتم و سه روز اول 9روزه تخم مرغ رو گرفتم ولی هیچ نتیجه ای برام نداشت !
      ولی الان با دریافت حدود 1700کالری در روز در هفته 1کیلو کاهش دارم
      باید بدنمون رو بشناسیم ...این مهم ترین اصله
      سلام
      90 درصد این رژیم ها و روش ها تجاری هستن و بیشترین سود رو طراح و تنظیم کننده شون میبره و فقط باعث لاغر شدن جیب رژیم گیرنده میشن .
      شاید خیلی ها قبول نداشته باشن، اما اگه همونطور که گفتید بدنمون رو بشناسیم و بدونیم که به چه مواد غذایی ای نیاز داریم، نه لازمه به کارشناس تغذیه مراجعه کنیم نه مربی نه ... . هر چند خودم در این زمینه فعالیت می کنم و به نفع منه، اما حقیقت اون چیزیه که گفتم .

21. 2 کاربر، ارسال iman. را لایک کرده اند:

marzieh_ELF (14 مرداد 1397),افسون11 (13 مرداد 1397)

• صفحه 1 از 2
  • 12
  • آخرینآخرین