شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 1 از 3
  • 123
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 28

موضوع: خواهش میکنم کمک کنین زندگی و روحیه ام از هم پاشیده توروخدا کمکم کنین

zohre70 آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      170
      وزن شروع
      85
      وزن هدف
      65
      وزن فعلی
      85

خواهش میکنم کمک کنین زندگی و روحیه ام از هم پاشیده توروخدا کمکم کنین

خانمای عزیز دیگه واقعا احساس نا امیدی میکنم همسرم خیلی بهم کم توجه شده و حتی خیلی وقتها سر چاقیم بحث میکنیم و روز های طولانی قهر شدیدا دارم افسرده میشم یعنی شدم و از خودم بیزارم فکر اینکه دیگه براش بی اهمیت شدم توان ادامه ی زندگی رو ازم گرفته خودمم از چاقیم متنفرم و به شدا دچار پرخوری عصبی هستم و نمیتونم خودمو کنترل کنم بدن ضعیف و کم خون همراه با افت فشار و ضعف هم دارم ضمن اینکه معلمم و تا ۲ ظهر سرپا ایستاده حرف میزنم با شاگردام سرو کله میزنم و وقتی گرسنه و ب شدت ضعف میگیرم بیشتر عصبی میشم و چیزی هم که میخورم با استرس و عذاب وجدان و اعصاب ناراحت هست.... برای خودمم خجالت اوره که پیش دوستا همکارام هیکلم نامتناسب باشه و لباس دلخواهمو سخت پیدا میکنم یا دست خالی از خرید برمیگردم...وشوهرمم هربار میگه دیگه همراهت نمیام برای خرید... روز و شب تو تنهایی میشینمو گریه میکنم داغونم و هیچ اعتماد ب نفسی ندارم توی شهر غریب نه دوستی نه خانواده ای فقط شوهرم اونم ک ازم سرد و دور شده... تنهای تنهام از کجا شروع کنم بارها رژیم و باشگاه رفتم اما اراده ی ضعیف ادامه ندادم
      قدم ۱۷۰ وزنم ۸۵ گروه نارنجی bmi30

2. 7 کاربر، ارسال zohre70 را لایک کرده اند:

Armita (27 آذر 1394),leeminho (18 آذر 1394),mahbobe (19 آبان 1394),بانوی فروردین (29 آذر 1394),توکلی (26 دی 1394),دلنواز (27 دی 1394),سلام سلیم (01 آذر 1394)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

topol آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      45
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.09
      قد
      162
      وزن شروع
      81.5
      وزن هدف
      62
      وزن فعلی
      68.5
      حالت من
      Khoonsard
      وبلاگ زیباتنی من
      8
      سلام دوست خوبم منم مثل تو نارنجی هستم اما بیا یه کار بکنیم با هم اول از همه گریه رو بزار کنار به خودت ایمان داشته باش چون حتما موفق میشی
      ما نارنجی ها خیلی هم بامزه ایم اما دلمون می خواد سبز شیم که آرامش پیدا کنیم :7165:
      به جای ناراحتی و غصه اول از همه فکر کن چیکار می تونی بکنی که تحرکت را بیشتر کنی مثلا پیاده روی عصرا که از سر کار میای یا صبح ها قبل از اینکه بری سرکار یه مسیری رو پیاده روی کن منم همین کار رو کردم و خدا رو شکر تا حالا 5 کیلو کم کردم. به جای اینکه واسه شوهرت لاغر شی برا دل خودت لاغر شو واسه خوشتیپ تر شدنت.
      تو یه تاپیک ها عضو شو و با بقیه رژیم بگیر و یا ورزش کن بدون همه ما زیباتنی ها هوای هم رو داریم و با هم لاغر میشیم
      :cheerleader3::cheerleader3:

5. 8 کاربر، ارسال topol را لایک کرده اند:

Adonis (09 آذر 1394),alireza75 (19 آبان 1394),Armita (27 آذر 1394),linda1 (18 آبان 1394),mahbobe (19 آبان 1394),Narmin (27 دی 1394),omberto (27 آبان 1394),shaydin (18 آذر 1394)

zohre70 آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      170
      وزن شروع
      85
      وزن هدف
      65
      وزن فعلی
      85
      ممنون از اینکه پای حرفام نشستی :-( امیدوارم بتونم بیرون از خونه نمیتونم برم چون خونمون یه جای خلوته و تنها میترسم برم بیرون مخصوصا اینکه زود هواتاریک میشه ولی قراره یک روز در هفته رو با همکارام بریم سالن... اما توی خونه میتونم ایروبیک با سی دی و اهنگ کار کنم یا دراز نشست... یه راه میخوام برای اینکه سریــــع تر لاغر شم تا به چشم بیاد و بتونم حداقل حال شوهرمو بگیرم که همیشه میگه نمیتونی و داره تمسخراش زیاد میشه :'(

7. کاربر زیر پست zohre70 را لایک کرده است:

mahbobe (19 آبان 1394)

فاطمه ثنا آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      10
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.05
      قد
      165
      وزن شروع
      88
      وزن هدف
      70
      وزن فعلی
      86
      حالت من
      Khoshhal
      وبلاگ زیباتنی من
      37
      نقل قول نوشته اصلی توسط zohre70 نمایش پست ها
      ممنون از اینکه پای حرفام نشستی :-( امیدوارم بتونم بیرون از خونه نمیتونم برم چون خونمون یه جای خلوته و تنها میترسم برم بیرون مخصوصا اینکه زود هواتاریک میشه ولی قراره یک روز در هفته رو با همکارام بریم سالن... اما توی خونه میتونم ایروبیک با سی دی و اهنگ کار کنم یا دراز نشست... یه راه میخوام برای اینکه سریــــع تر لاغر شم تا به چشم بیاد و بتونم حداقل حال شوهرمو بگیرم که همیشه میگه نمیتونی و داره تمسخراش زیاد میشه :'(
      سلام دوست عزیزم
      من قرمز هستم اما چاقیم زیاد پیدا نیس بیشتر تو ناحیه ران چاقم چاقی شکمی خصی ندارم اما چندین مرتبه تا الان شوهرم بهم گفته چرا لاغر نمیکنی من دوس دارم منم دروغ نگم سعی خودمو کردم اما زیاد نبوده و بعد یه مدت یادم میرفت تا این که ازدوماهی هست که رقابت با خواهر شوهرمو شروع کردم اونم هم قد و وزن منه این رقابت خیلی برام خوشاینده چون نتیجه بخش بوده
      به نظرم اگه امکانش هست سعی کن اولا یه همراه برا خودت پیدا کنی یه رقیب
      برا انگیزتم راه حلم اینه که لباسایی که قبلا میتونستی بپوشی والان دارن تو کمد خاک میخورندو بیار جلو چشمات
      سوما اگه رژیمی میخای که زود یه نتیجه بده بدون زود هم برمیگرده من خودم رژیم شیر وخرمارو بهت پیشنهاد میکنم رژیم بهتریه درصد برگشتش کمتره لازم به ذکره که بگم شما هر رژیمی رو اگه گرفتی و بعدش ولش کردی و رعایت نکنی دوچندان اضافه میکنی حواست باشه

اگه دوس داشتی شیرو خرمارو امتحان کن من خیلی راضیم در عرض دوروز نیم کیلو الی یک کیلو کم میکنی البته بارعایت دقیق رژیم و ورزش
      منم بیرون نمیرم و تو خونه ورزش میکنم من سی دی ورزشی خانم جیلیان رودانلود کردم از اینترنت و خونه کار میکنم .یه فیلم دیگه هم هست تو انجمن که میتونی دانلود کنی اسمش پیاده روی در منزل هست اونم انجام میدم خیلی خیلی خیلی خوبه راضی هستم نتیجه داره .اگه میتون تو خونه اهنگ شاد بزار و برثص هر چند جزیی اما برا روحیت خوبه
      کلا عزیزم اینو از من داشته باش روحیتو شاد کن خوش باش از حالا استارت بزن مطمین باش با کاهش چند کیلو از وزنت رفتار شوهرتم خوب میشه و خودت دیگه کوتاه بیا از رژیم نیستی و عاشق ورزش و رژیم میشی من قول بهت میدم
      اگه گلم سوالی داشتی من درخدمتم
      من اراده کرده ام و ثابت میکنم که میشود

9. 4 کاربر، ارسال فاطمه ثنا را لایک کرده اند:

Armita (27 آذر 1394),linda1 (18 آبان 1394),mahbobe (19 آبان 1394),omberto (27 آبان 1394)

سعیده 2 آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      182
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.08
      قد
      163
      وزن شروع
      79
      وزن هدف
      66
      وزن فعلی
      79
      حالت من
      BaAngizeh
      سلام گلم چرا گریه ؟
      من با حرفای ثنا جون کاملا موافقم
      عزیزم من تا 1394/7/18 وزنم 86 کیلو بود البته من قدم هم 163 بیشتر نیس ماشاا... شما 170 هستین پس اوضاتون از من خیلی بهتره گلم ولی این که دیگه گریه نداره
      من با کالری شماری تا 3 روز پیش از 86 خودمو رسوندم به 81.9
      الان سه روزه که اتکینز رو شروع کردم ازش هم راضیم خدا رو شکر تا امروز صبح هم که میشد 2 روز کامل از 81.9 رسیدم به 81.1
      دیدی گلم : ما میتونیم
      پس فقط یه کم اراده میخواد که تو هم حتما داری شاید یه جا قایم شده :bliss:
      این دوستی که گفتن دارن با خواهر شوهرشون رقابت میکنن هم موفق باشن ! برا منم دعا کنن چون منم همین مسیر رو پیش گرفتن

11. 5 کاربر، ارسال سعیده 2 را لایک کرده اند:

Adonis (09 آذر 1394),Armita (27 آذر 1394),linda1 (18 آبان 1394),mahbobe (19 آبان 1394),فاطمه ثنا (18 آبان 1394)

فاطمه ثنا آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      10
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.05
      قد
      165
      وزن شروع
      88
      وزن هدف
      70
      وزن فعلی
      86
      حالت من
      Khoshhal
      وبلاگ زیباتنی من
      37
      نقل قول نوشته اصلی توسط سعیده 2 نمایش پست ها
      سلام گلم چرا گریه ؟
      من با حرفای ثنا جون کاملا موافقم
      عزیزم من تا 1394/7/18 وزنم 86 کیلو بود البته من قدم هم 163 بیشتر نیس ماشاا... شما 170 هستین پس اوضاتون از من خیلی بهتره گلم ولی این که دیگه گریه نداره
      من با کالری شماری تا 3 روز پیش از 86 خودمو رسوندم به 81.9
      الان سه روزه که اتکینز رو شروع کردم ازش هم راضیم خدا رو شکر تا امروز صبح هم که میشد 2 روز کامل از 81.9 رسیدم به 81.1
      دیدی گلم : ما میتونیم
      پس فقط یه کم اراده میخواد که تو هم حتما داری شاید یه جا قایم شده :bliss:
      این دوستی که گفتن دارن با خواهر شوهرشون رقابت میکنن هم موفق باشن ! برا منم دعا کنن چون منم همین مسیر رو پیش گرفتن

به به ماها که واقعا باید یکی درحقمون دعا کنن
      من اراده کرده ام و ثابت میکنم که میشود

13. کاربر زیر پست فاطمه ثنا را لایک کرده است:

mahbobe (19 آبان 1394)

topol آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      45
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.09
      قد
      162
      وزن شروع
      81.5
      وزن هدف
      62
      وزن فعلی
      68.5
      حالت من
      Khoonsard
      وبلاگ زیباتنی من
      8
      نقل قول نوشته اصلی توسط zohre70 نمایش پست ها
      خواهش می کنم عزیزم ما همه دوست هم هستیم و هوای هم رو هم داریم .به نظر من به اینکه حال شوهرتو بگیری فکر نکن به این فکر کن که خودت را سالمتر کنی اینجوری اون هم بیشتر دوست داره . ازت دعوت می کنم به ما در تاپیک
      • *ورزش دسته جمعی*

بپیوندی اونجا می تونی با ماها رقابت کنی کلی هم خوش می گذرونیم

15. کاربر زیر پست topol را لایک کرده است:

mahbobe (19 آبان 1394)

سعیده 2 آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      182
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.08
      قد
      163
      وزن شروع
      79
      وزن هدف
      66
      وزن فعلی
      79
      حالت من
      BaAngizeh
      نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه ثنا نمایش پست ها
      به به ماها که واقعا باید یکی درحقمون دعا کنن
      مشکل اینجاس که خواهر شوهرم هیکلش رو فرمه برا همین حرص میده و ایراد میگیره
      ولی خوشبختانه قدش کوتاهه و زساد نمیتونه دور برداره

17. کاربر زیر پست سعیده 2 را لایک کرده است:

mahbobe (19 آبان 1394)

خوش حال آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      155
      وزن شروع
      72
      وزن هدف
      52
      وزن فعلی
      70
      حالت من
      Konjkav
      وبلاگ زیباتنی من
      13
      سلام عزیزم منم تازگیا نارنجی شدم و از قرمز بودن خودموبیرون آوردم ...از صحبتات حس می کنم به شدت به خودت فشار آوردی و روحیه تو خودت خراب کردی...شما تقریبا 15 کیلو اضافه داری در حالیکه من حدودا 20 کیلو ولی اصلا حس شما رو نسبت به خودم ندارم!!!! می دونی چرا؟ چون متوجه این راز شدم که وقتی خودت رو بپذیری و با خودت در آشتی باشی دیگران هم ناخودآگاه دقیییییییییقا همون رفتارها و همون حس رو به تو دارن.

ازت خواهش می کنم این حرفا رو شعار ندون و فقط برای دو دقیقه آینده امتحانش کن...یه نفس عمیق همین الان بکش...چشماتو ببند و رو به خودت بگو من با تو در آشتی ام!

همسرت همون مردیه که تو رو به جای همه ی خانمهای دیگه ای که می شناخت انتخاب کرد برای زندگی پس مطمئن باش دوستت داشته و داره و اضافه وزن به هیچ وجه مسئله ای نیست که رابطه ی اونو با تو سرد کرده باشه بلکه: قطعا ناله های شما، غر زدن های شما ، خوب نبودن حال شما، عصبانی بودن و شاد نبودن شماست که اونو دلسرد کرده و مسئله اضافه وزنتون بهانه ی خوبی برای به زبان نیاوردن این هاست.

پس خودت واسه نجات زندگیت آستین بالا بزن ... و به جای تصمیم به لاغری گرفتن ... تصمیم بگیر شااااد باشی همین
      و بعد از اون لاغری خودش سروکله ش پیدا میشه

امیدوارم موفق باشی عزیزم

- - - Updated - - -

سلام عزیزم منم تازگیا نارنجی شدم و از قرمز بودن خودموبیرون آوردم ...از صحبتات حس می کنم به شدت به خودت فشار آوردی و روحیه تو خودت خراب کردی...شما تقریبا 15 کیلو اضافه داری در حالیکه من حدودا 20 کیلو ولی اصلا حس شما رو نسبت به خودم ندارم!!!! می دونی چرا؟ چون متوجه این راز شدم که وقتی خودت رو بپذیری و با خودت در آشتی باشی دیگران هم ناخودآگاه دقیییییییییقا همون رفتارها و همون حس رو به تو دارن.

ازت خواهش می کنم این حرفا رو شعار ندون و فقط برای دو دقیقه آینده امتحانش کن...یه نفس عمیق همین الان بکش...چشماتو ببند و رو به خودت بگو من با تو در آشتی ام!

همسرت همون مردیه که تو رو به جای همه ی خانمهای دیگه ای که می شناخت انتخاب کرد برای زندگی پس مطمئن باش دوستت داشته و داره و اضافه وزن به هیچ وجه مسئله ای نیست که رابطه ی اونو با تو سرد کرده باشه بلکه: قطعا ناله های شما، غر زدن های شما ، خوب نبودن حال شما، عصبانی بودن و شاد نبودن شماست که اونو دلسرد کرده و مسئله اضافه وزنتون بهانه ی خوبی برای به زبان نیاوردن این هاست.

پس خودت واسه نجات زندگیت آستین بالا بزن ... و به جای تصمیم به لاغری گرفتن ... تصمیم بگیر شااااد باشی همین
      و بعد از اون لاغری خودش سروکله ش پیدا میشه

امیدوارم موفق باشی عزیزم
      من یه وس (وزن و سایز) کم کن حرفه ای ام!

19. 8 کاربر، ارسال خوش حال را لایک کرده اند:

Adonis (09 آذر 1394),Armita (27 آذر 1394),mahbobe (19 آبان 1394),Narmin (27 دی 1394),omberto (27 آبان 1394),tuesdays (18 آبان 1394),فاطمه ثنا (18 آبان 1394),Zahra1 (08 آذر 1394)

zohre70 آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      170
      وزن شروع
      85
      وزن هدف
      65
      وزن فعلی
      85
      از همگی دوستانم خیلی خیلی ممنونم از راهنماییهاتون
      یه سوال دیگم داشتم پس راجع به رژیم کالری شماری برام یکم توضیحح میدی سعیده جان

21. کاربر زیر پست zohre70 را لایک کرده است:

mahbobe (19 آبان 1394)

• صفحه 1 از 3
  • 123
  • آخرینآخرین