شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: برای کسی با متابولیسم پایین ، بهترین رژیم چی میتونه باشه ؟

dadgarhaghighi آواتار ها
    کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
    70
    گروه وزنی
    گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.20
    قد
    168.5
    وزن شروع
    70
    وزن هدف
    58
    وزن فعلی
    66
    حالت من
    Asabani

برای کسی با متابولیسم پایین ، بهترین رژیم چی میتونه باشه ؟

دوستان عزیز سلام ..من وزن خودم رو از 77 به 59 رسوندم با رژیمهای سخت و مکرر...به همین علت دیگه وزنم ثابت مونده و پایین نمی یاد لازم به ذکر هست که من اصلا فرصت ورزش ندارم و در شرایطی که رژیمم معمولا غذام خیلی کمه چون متابولیسمم بسیار پایین اومده و وقتی حتی معمولی غذا میخورم خیلی سریع چاق میشم ..به نظر شما چه رژیمی می تونه بهم کمک کنه تا این چند کیلو رو کم کنم ؟ من واقعا مستاصل شدم

2. 3 کاربر، ارسال dadgarhaghighi را لایک کرده اند:

afsaneh.b (13 آذر 1393),maryam12 (11 آذر 1393),تولد یک زیبایی (14 اسفند 1394)

3. # ADS
    تبلیغات در مدار

marziii آواتار ها
    کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
    15
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.02
    قد
    160
    وزن شروع
    117
    وزن هدف
    اضافه نکنم کم پیش کش
    وزن فعلی
    105بودم الان 114/300 هستم
    حالت من
    ShadOsarhal
    آدامس خوبه
    تا مقصد عشاق رهی دور و دراز است
    یک منزل از آن بادیه‌ی عشق مجاز است
    در عشق اگر بادیه‌ای چند کنی طی
    بینی که در این ره چه نشیب و چه فراز است...

5. کاربر زیر پست marziii را لایک کرده است:

afsaneh.b (15 آذر 1393)

afsaneh.b آواتار ها
    کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
    407
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.05
    قد
    163
    وزن شروع
    86.1
    وزن هدف
    62.6
    وزن فعلی
    80.900
    وبلاگ زیباتنی من
    3
    سلام دوست خوب
    خوب شما باید کمی کالری شماری کنی
    نترس اگه به اندازه بخوری شاید 1 کوچولو وزن بره بالا ولی دوباره میاد پایین
    نگران نباش
    من وقتی استاپ می کنم خروج از استاپ خضری را می گیرم جواب میده
    ولی الان بخاطر اینکه متابولیسمم نیاد پایین می خوام کمی کالری شماری کنم
    بعدم از چای دارچین و چاس سبز و فلفل زیاد استفاده کنید متابولیسم را میبره بالا
    اب زیاد بخورید
    خوب این همه اون چیزهای بود که خودم تجربه کردم و به ذهنم رسید در این لحظه موفق باشید دوستم

7. 3 کاربر، ارسال afsaneh.b را لایک کرده اند:

aros (13 آذر 1393),nassim (13 آذر 1393),تولد یک زیبایی (14 اسفند 1394)

afsaneh.b آواتار ها
    کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
    407
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.05
    قد
    163
    وزن شروع
    86.1
    وزن هدف
    62.6
    وزن فعلی
    80.900
    وبلاگ زیباتنی من
    3
    7 روش طب سنتی برای کاهش وزن
    یک متخصص طب سنتی در مورد راههای کاهش وزن به روش طب سنتی گفت : برای کاهش وزن و توده های چربی در بدن ۷ روش وجود دارد.
    1 - یکی از راههای کاهش وزن مصرف زنجبیل در برنامه غذایی روزانه است. به طوری که مصرف 3 بار در هفته آن متابولیسم بدن را بالا می‌برد و در گروه چربی‌سوزها و کالری‌سوزهایی است که کاهش وزن را سرعت می‌بخشد.
    2 - مصرف سالاد به همراه زنجبیل یا رنده زنجبیل در ماست، اشتهای افراد را قبل از خوردن غذا کم می کند.
    3 - به جای سس به عنوان چاشنی سالاد و غذا از سرکه استفاده کنید. مصرف سرکه نیز در کاهش وزن تاثیر دارد.
    4 - در طب سنتی مصرف چای گیاهی در کاهش وزن و ایجاد خلق و خوی آرام موثر است به همین دلیل به افرادی که رژیم غذایی لاغری دارند توصیه می شود در کنار رژیم خود مصرف این چای های گیاهی را در برنامه خود داشته باشند تا دچار بدخلقی نشوند. بنابراین مصرف این چای های گیاهی علاوه بر خواص چربی‌سوزی، خواص آرامش‌بخشی هم دارند البته مصرف 2 تا 3 فنجان روزانه تاثیر موثری خواهد داشت.
    5 - یکی دیگر از راههای لاغری مصرف سبزی جعفری به همراه هویج است به این صورت که مصرف این نوشیدنی در میان وعده، میزان کلسترول خون را کاهش داده و در تنظیم قند خون هم موثر است. همچنین نوشیدن آب سبزیجاتی مانند کلم و کرفس به‌عنوان بهترین چربی‌سوزهای گیاهی توصیه می‌شود.
    6 - یکی دیگر از روشهای کاهش وزن، نوشیدن آب و عرقیات گیاهی چربی‌سوز است چراکه نوشیدن آب، سرعت متابولسیم بدن را افزایش می دهد. 7 - از دیگر راههای کاهش وزن این است که سرعت غذا خوردن را کاهش دهیم این کار باعث می شود تا سرعت حرکت غذا در مدت زمان گوارش افزایش یابد و میزان ترشح هورمون ‏های سیری بیشتر شود.

- - - Updated - - -

ذاهاي آزاد در رژيم لاغري
    غذاهاي آزاد در رژيم لاغري

خيار، كاهو، كلم، كلم فندقي، كرفس، تره،

كدو، بادمجان، كلم پيچ، شلغم، آب ويتامين ها،
    مواد معدني، گوجه فرنگي، چاي، قهوه، گل كلم،
    كلم دلمه‌اي، اسفناج، هويج (نه آب هويج)،
    كدو، لوبيا سبز(فرنگي)، پياز، پيازچه، ترب،
    تربچه، جعفري، ريواس، شاهي، قارچ، ادويه، نمك،
    فلفل، قند اسپارتام، ساخارين و ساكسين ونوشابه هاي رژيمي .

- - - Updated - - -

فظ تناسب اندام با 16 میوه و سبزی پاییزی

حفظ تناسب اندام با 16 میوه و سبزی پاییزی
    كارشناسان می گویند با فرا رسیدن پاییز می توان با مصرف میوه و سبزیجات فصل به حفظ وزن مناسب كمك كرد. میوه ها و سبزیجات از مواد غذایی هستند كه میزان كالری كمی دارند و با خوردن آن فرد احساس سیری می كند و همین عامل مانع از پرخوری می شود. براساس آمارهای جهانی اكنون یك سوم مردم جهان با چاقی و مشكلات آن روبرو هستند از این رو كارشناسان علم تغذیه می گویند، مصرف مداوم و روزانه سبزیجات و میوه ها برای پیشگیری از چاقی ضروری و اثربخش است. طبق برخی آمار نیمی از ایرانیان نیز دچار اضافه وزن و چاقی هستند .متخصصان تغذیه توصیه می كنند روزانه حدود ۵ تا ۷ واحد میوه و سبزی مصرف شود زیرا چربی سبزیجات نیز بسیار پایین و یا فاقد كلسترول است از این رو مصرف سبزیجات می تواند از بروز بیماری های قلبی در افراد جلوگیری كند.

برخی از این سبزیجات كه در وب سایتهای مراكز تحقیقات تغذیه معرفی شده اند، عبارتند از:

1. سیر ، این ماده ی غذایی پرطرفدار دارای خاصیتی است كه از اضافه وزن جلوگیری كرده و حتی باعث لاغری می شود. محققان آزمایش هایی روی موش های آزمایشگاهی انجام دادند و مشاهده كردند موش هایی كه سیر مصرف می كنند حتی با داشتن یك رژیم غذایی شیرین نیز كمتر در معرض چاقی و اضافه وزن قرار می گیرند. یعنی اگر نمی توانید جلوی شیرینی خوردن خود را بگیرید پا به پای آن سیر هم مصرف كنید.

2. چغندر یكی از سبزیجاتی است كه حاوی بیشترین میزان قند است اما با این حال كالری كمی دارد یعنی حدود ۵۰ كالری در هر فنجان. مصرف چغندر با سبزیجات دیگر یك ماده غذایی لاغری بی نظیر را ایجاد می كند.

3. بروكلی عزیز سرشار از فیبر و مواد مغذی است كه هر دو برای سلامت و لاغری ضروری است. علاوه بر این بروكلی كم كالری است و احساس سیری طولانی مدتی می دهد.

4. زغال اخته زغال اخته كم كالری و حاوی گلوسیدهای كمی است اما در عین حال سرشار از فیبر است. نصف فنجان زغال اخته حاوی ۲۵ كالری است.
    شاید به دلیل طعم ترش آن كمتر تمایل به مصرف این ماده ی غذایی داشته باشید. توصیه می شود زغال اخته را به سالادهایتان اضافه كنید و از خواص آن بهره ببرید.

5. كرفس افرادی كه قصد لاغری دارند كرفس زیادی می خورند به خاطر این كه این سبزی كم كالری است. ساقه های كرفس سرشار از آب است. كرفس سرشار از فیبر است و همین فیبرها یك ماده ی مغذی سالم ساخته است.

6. قارچ اشتها برانگیز و مغذی و در عین حال كم كالری است. هر نصف فنجان قارچ حاوی ۱۰ كالری انرژی دارد. این ماده غذایی پرطرفدار كمابیش فاقد چربی است و دارای فیبر، پتاسیم، سلنیوم، ریبوفلاوین، تیامین، اسیدفولیك، ویتامین b۶ و زینك (روی) است. باید بدانید دو هفته مصرف منظم قارچ خام باعث كاهش وزن خواهد شد.

7. كلم سرشار از فیبر بوده و كم كالری است. هر فنجان كلم برگ خرد شده حاوی ۲۰ كالری است. كلم ها جزو سبزیجات بسیار مغذی محسوب می شوند و برای افرادی كه قصد لاغری دارند یك ماده غذایی فوق العاده است.

8. كدو تنبل یك ماده ی غذایی لاغر كننده ی بسیار موثر است. این كدوی گرد و قلمبه كم كالری بوده و در عین حال سرشار از فیبر، ویتامین ها و مواد معدنی است. باید بدانید كه كدو تنبل حاوی میزان زیادی بتاكاروتن است.

9. توت فرنگی پاییزی این میوه ی قرمز، كم كالری و سرشار از مواد مغذی است. برای همین در عین حال كه یك میوه شیرین است اما به روند لاغری كمك می كند .

10. كاهو كاهو كم كالری است و احساس سیری طولانی مدت ایجاد می كند زیرا سرشار از فیبر است. بسیاری از افراد برای لاغری از این ماده ی غذایی استفاده می كنند.

11. بلال هر بلال به طور متوسط حاوی ۸۳ كالری است. این ماده غذایی خوشمزه سرشار از پتاسیم و تیامین ( ویتامین ب ۱) است و حاوی میزان قابل توجهی فیبر و پروتئین است. بلال جلوی اشتهای زیاد را می گیرد و سیری طولانی مدتی ایجاد می كند.

12. فلفل تند طعم تندی به غذاها می دهد و در عین حال كم كالری است. اگر می خواهید متابولیسم یا همان سوخت و ساز بدنتان را تحریك كنید به سراغ فلفل تند بروید

13. هویج فرنگی یك ماده غذایی نشاسته ای مغذی و كم كالری و سرشار از فیبر است. در هر نصف فنجان از این هویج ۶۰ كالری وجود دارد. هویج فرنگی شما را سیر می كند و جلوی پرخوری را می گیرد.

14. فلفل تند طعم تندی به غذاها می دهد و در عین حال كم كالری است. متابولیسم یا همان سوخت و ساز بدن را تحریك می كند . این ماده ی غذایی پرطرفدار به سوزاندن چربی ها كمك كرده و احساس سیری طولانی مدت هم ایجاد می كند.

15. گلابی گلابی سرشار از فیبر است و به كنترل دستگاه گوارش كمك می كند. این ماده ی غذایی حاوی فیبری به نام پكتین است كه احساس سیری طولانی مدت ایجاد می كند و جلوی پرخوری را می گیرد.

16. سیب یك عدد سیب یك میان وعده ی ایده آل محسوب می شود. سیب خوش طعم و كم كالری است. یك عدد سیب ۱۴۰ گرمی به زحمت ۹۰ كالری دارد.

- - - Updated - - -

7 روش طب سنتی برای کاهش وزن
    یک متخصص طب سنتی در مورد راههای کاهش وزن به روش طب سنتی گفت : برای کاهش وزن و توده های چربی در بدن ۷ روش وجود دارد.
    1 - یکی از راههای کاهش وزن مصرف زنجبیل در برنامه غذایی روزانه است. به طوری که مصرف 3 بار در هفته آن متابولیسم بدن را بالا می‌برد و در گروه چربی‌سوزها و کالری‌سوزهایی است که کاهش وزن را سرعت می‌بخشد.
    2 - مصرف سالاد به همراه زنجبیل یا رنده زنجبیل در ماست، اشتهای افراد را قبل از خوردن غذا کم می کند.
    3 - به جای سس به عنوان چاشنی سالاد و غذا از سرکه استفاده کنید. مصرف سرکه نیز در کاهش وزن تاثیر دارد.
    4 - در طب سنتی مصرف چای گیاهی در کاهش وزن و ایجاد خلق و خوی آرام موثر است به همین دلیل به افرادی که رژیم غذایی لاغری دارند توصیه می شود در کنار رژیم خود مصرف این چای های گیاهی را در برنامه خود داشته باشند تا دچار بدخلقی نشوند. بنابراین مصرف این چای های گیاهی علاوه بر خواص چربی‌سوزی، خواص آرامش‌بخشی هم دارند البته مصرف 2 تا 3 فنجان روزانه تاثیر موثری خواهد داشت.
    5 - یکی دیگر از راههای لاغری مصرف سبزی جعفری به همراه هویج است به این صورت که مصرف این نوشیدنی در میان وعده، میزان کلسترول خون را کاهش داده و در تنظیم قند خون هم موثر است. همچنین نوشیدن آب سبزیجاتی مانند کلم و کرفس به‌عنوان بهترین چربی‌سوزهای گیاهی توصیه می‌شود.
    6 - یکی دیگر از روشهای کاهش وزن، نوشیدن آب و عرقیات گیاهی چربی‌سوز است چراکه نوشیدن آب، سرعت متابولسیم بدن را افزایش می دهد. 7 - از دیگر راههای کاهش وزن این است که سرعت غذا خوردن را کاهش دهیم این کار باعث می شود تا سرعت حرکت غذا در مدت زمان گوارش افزایش یابد و میزان ترشح هورمون ‏های سیری بیشتر شود.

- - - Updated - - -

ذاهاي آزاد در رژيم لاغري
    غذاهاي آزاد در رژيم لاغري

خيار، كاهو، كلم، كلم فندقي، كرفس، تره،

كدو، بادمجان، كلم پيچ، شلغم، آب ويتامين ها،
    مواد معدني، گوجه فرنگي، چاي، قهوه، گل كلم،
    كلم دلمه‌اي، اسفناج، هويج (نه آب هويج)،
    كدو، لوبيا سبز(فرنگي)، پياز، پيازچه، ترب،
    تربچه، جعفري، ريواس، شاهي، قارچ، ادويه، نمك،
    فلفل، قند اسپارتام، ساخارين و ساكسين ونوشابه هاي رژيمي .

- - - Updated - - -

فظ تناسب اندام با 16 میوه و سبزی پاییزی

حفظ تناسب اندام با 16 میوه و سبزی پاییزی
    كارشناسان می گویند با فرا رسیدن پاییز می توان با مصرف میوه و سبزیجات فصل به حفظ وزن مناسب كمك كرد. میوه ها و سبزیجات از مواد غذایی هستند كه میزان كالری كمی دارند و با خوردن آن فرد احساس سیری می كند و همین عامل مانع از پرخوری می شود. براساس آمارهای جهانی اكنون یك سوم مردم جهان با چاقی و مشكلات آن روبرو هستند از این رو كارشناسان علم تغذیه می گویند، مصرف مداوم و روزانه سبزیجات و میوه ها برای پیشگیری از چاقی ضروری و اثربخش است. طبق برخی آمار نیمی از ایرانیان نیز دچار اضافه وزن و چاقی هستند .متخصصان تغذیه توصیه می كنند روزانه حدود ۵ تا ۷ واحد میوه و سبزی مصرف شود زیرا چربی سبزیجات نیز بسیار پایین و یا فاقد كلسترول است از این رو مصرف سبزیجات می تواند از بروز بیماری های قلبی در افراد جلوگیری كند.

برخی از این سبزیجات كه در وب سایتهای مراكز تحقیقات تغذیه معرفی شده اند، عبارتند از:

1. سیر ، این ماده ی غذایی پرطرفدار دارای خاصیتی است كه از اضافه وزن جلوگیری كرده و حتی باعث لاغری می شود. محققان آزمایش هایی روی موش های آزمایشگاهی انجام دادند و مشاهده كردند موش هایی كه سیر مصرف می كنند حتی با داشتن یك رژیم غذایی شیرین نیز كمتر در معرض چاقی و اضافه وزن قرار می گیرند. یعنی اگر نمی توانید جلوی شیرینی خوردن خود را بگیرید پا به پای آن سیر هم مصرف كنید.

2. چغندر یكی از سبزیجاتی است كه حاوی بیشترین میزان قند است اما با این حال كالری كمی دارد یعنی حدود ۵۰ كالری در هر فنجان. مصرف چغندر با سبزیجات دیگر یك ماده غذایی لاغری بی نظیر را ایجاد می كند.

3. بروكلی عزیز سرشار از فیبر و مواد مغذی است كه هر دو برای سلامت و لاغری ضروری است. علاوه بر این بروكلی كم كالری است و احساس سیری طولانی مدتی می دهد.

4. زغال اخته زغال اخته كم كالری و حاوی گلوسیدهای كمی است اما در عین حال سرشار از فیبر است. نصف فنجان زغال اخته حاوی ۲۵ كالری است.
    شاید به دلیل طعم ترش آن كمتر تمایل به مصرف این ماده ی غذایی داشته باشید. توصیه می شود زغال اخته را به سالادهایتان اضافه كنید و از خواص آن بهره ببرید.

5. كرفس افرادی كه قصد لاغری دارند كرفس زیادی می خورند به خاطر این كه این سبزی كم كالری است. ساقه های كرفس سرشار از آب است. كرفس سرشار از فیبر است و همین فیبرها یك ماده ی مغذی سالم ساخته است.

6. قارچ اشتها برانگیز و مغذی و در عین حال كم كالری است. هر نصف فنجان قارچ حاوی ۱۰ كالری انرژی دارد. این ماده غذایی پرطرفدار كمابیش فاقد چربی است و دارای فیبر، پتاسیم، سلنیوم، ریبوفلاوین، تیامین، اسیدفولیك، ویتامین b۶ و زینك (روی) است. باید بدانید دو هفته مصرف منظم قارچ خام باعث كاهش وزن خواهد شد.

7. كلم سرشار از فیبر بوده و كم كالری است. هر فنجان كلم برگ خرد شده حاوی ۲۰ كالری است. كلم ها جزو سبزیجات بسیار مغذی محسوب می شوند و برای افرادی كه قصد لاغری دارند یك ماده غذایی فوق العاده است.

8. كدو تنبل یك ماده ی غذایی لاغر كننده ی بسیار موثر است. این كدوی گرد و قلمبه كم كالری بوده و در عین حال سرشار از فیبر، ویتامین ها و مواد معدنی است. باید بدانید كه كدو تنبل حاوی میزان زیادی بتاكاروتن است.

9. توت فرنگی پاییزی این میوه ی قرمز، كم كالری و سرشار از مواد مغذی است. برای همین در عین حال كه یك میوه شیرین است اما به روند لاغری كمك می كند .

10. كاهو كاهو كم كالری است و احساس سیری طولانی مدت ایجاد می كند زیرا سرشار از فیبر است. بسیاری از افراد برای لاغری از این ماده ی غذایی استفاده می كنند.

11. بلال هر بلال به طور متوسط حاوی ۸۳ كالری است. این ماده غذایی خوشمزه سرشار از پتاسیم و تیامین ( ویتامین ب ۱) است و حاوی میزان قابل توجهی فیبر و پروتئین است. بلال جلوی اشتهای زیاد را می گیرد و سیری طولانی مدتی ایجاد می كند.

12. فلفل تند طعم تندی به غذاها می دهد و در عین حال كم كالری است. اگر می خواهید متابولیسم یا همان سوخت و ساز بدنتان را تحریك كنید به سراغ فلفل تند بروید

13. هویج فرنگی یك ماده غذایی نشاسته ای مغذی و كم كالری و سرشار از فیبر است. در هر نصف فنجان از این هویج ۶۰ كالری وجود دارد. هویج فرنگی شما را سیر می كند و جلوی پرخوری را می گیرد.

14. فلفل تند طعم تندی به غذاها می دهد و در عین حال كم كالری است. متابولیسم یا همان سوخت و ساز بدن را تحریك می كند . این ماده ی غذایی پرطرفدار به سوزاندن چربی ها كمك كرده و احساس سیری طولانی مدت هم ایجاد می كند.

15. گلابی گلابی سرشار از فیبر است و به كنترل دستگاه گوارش كمك می كند. این ماده ی غذایی حاوی فیبری به نام پكتین است كه احساس سیری طولانی مدت ایجاد می كند و جلوی پرخوری را می گیرد.

16. سیب یك عدد سیب یك میان وعده ی ایده آل محسوب می شود. سیب خوش طعم و كم كالری است. یك عدد سیب ۱۴۰ گرمی به زحمت ۹۰ كالری دارد.

9. 2 کاربر، ارسال afsaneh.b را لایک کرده اند:

aros (13 آذر 1393),dadgarhaghighi (15 آذر 1393)

تولد یک زیبایی آواتار ها
    کاربر سایت

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.02
    قد
    155
    وزن شروع
    57
    وزن هدف
    47
    وزن فعلی
    54
    خسته نباشید.منم 57کیلوام و متابولیسمم وحشتناک پایینه.کافیه دورو غذای معمولی بخورم.چاق میشم.
    لطفا کمک کنید.
    ایا رژیم زیکزاکی تاثیر داره؟
    عشق من همسرم و دخترکم.

11. کاربر زیر پست تولد یک زیبایی را لایک کرده است:

یکتا اذری (14 اسفند 1394)

star1368 آواتار ها
    کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
    100
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.05
    قد
    155
    وزن شروع
    65
    وزن هدف
    55
    وزن فعلی
    54
    حالت من
    Relax
    وبلاگ زیباتنی من
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط تولد یک زیبایی نمایش پست ها
    خسته نباشید.منم 57کیلوام و متابولیسمم وحشتناک پایینه.کافیه دورو غذای معمولی بخورم.چاق میشم.
    لطفا کمک کنید.
    ایا رژیم زیکزاکی تاثیر داره؟
    عزیزم من فکر می کنم شما رژیمت خیلی کم کالری بوده که با دو روز معمولی غذا خوردن چاق می شی....باید یه رژیم اصولی داشته باشی که بتونی ماهها و سالها وزنت رو تثبیت کنی. رژیم های شک که در سایت هستن برای مدت کوتاه خوبن اما اگه روال عادی زندگیت بشن نمی تونی تحملشون کنی و نتیجه می شه همینی که الان می بینی....
    من خودم ماهها روی وزن 59 گیر کرده بودم. اما نه به رژیمم دست زدم و نه ورزشم رو کم کردم. فقط ترازو رو گذاشتم کنار و بدون توجه به وزنم ادامه دادم...شما الان قطعا چاق نیستی....باید فرم دهی کنی..چرا اینقدر روی عدد حساسی؟؟ مگه این عدد چه اهمیتی داره؟؟
    رژیم درست بگیر و ورزش داشته باش. حتی اگه شده روزی یک ربع .... شروعش کن تا بدنت فرم بگیره...چربی سوزی هم خود به خود اتفاق می افته...خوردنی جات تاثیر گذار هست روی افزایش متابولیسم اما بیشتر از اون سبک تغذیه ای که همیشه دنبال می کنی تعیین کننده سوخت و ساز بدنته...
    یک بار برای همیشه

می خوام به رویاهام پیراهن زیبای حقیقت بپوشونم

اندام ایده آل و تثبیت

13. 4 کاربر، ارسال star1368 را لایک کرده اند:

linda1 (15 اسفند 1394),naC (15 اسفند 1394),somaye_joon (15 اسفند 1394),تولد یک زیبایی (09 اردیبهشت 1395)

تولد یک زیبایی آواتار ها
    کاربر سایت

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.02
    قد
    155
    وزن شروع
    57
    وزن هدف
    47
    وزن فعلی
    54
    ممنون عزیزم حق باشماست.من روی عدد حساس شدم.الان تصمیم گرفتم حتی اگه اشتها ندارم به بدنم اعتماد کنم و کمتراز حد مجازم کالری نخورم تا متابولیسمم کند نشه
    و ورزش رو شروع کنم تا فرم بدنم تغییر کنه.
    ممنونم خانمی ارومم کردید و هدفم که کاهش وزن بود رو به تغیر شیوه خوردن و ورزش تغییر دادین
    بازم ازتون متشکرم حالا هدفم زندگی توام با سلامت و ورزش حتی یک ربع تو خونه.
    ممنون
    عشق من همسرم و دخترکم.