شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: پوست صورت در رژیم

Zenith آواتار ها
    مدیر کل سایت

گروه وزنی
    گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
    مدير کل سایت
    میانگین پست در روز
    1.37
    وزن شروع
    64
    وزن فعلی
    53
    حالت من
    BaAngizeh
    وبلاگ زیباتنی من
    5

پوست صورت در رژیم

پوست انسان مخصوصاً پوست ناحيه­ي صورت حالت لاستيكي دارد و اين در اثر وجود كلاژن است كه توسط فيبروبلاست توليد مي­شود. رسيدن خون وجريان لنف در مناطق مختلف پوست منجر به فعاليت خوب و توليد كلاژن مي­­­شود از همين رو به بافت­هاي زير پوست مي­چسبد. اين وضعيت در سنين كودكي، نوجواني و جواني در بهترين حالت قرار دارد. بنابراين هر تغييري در بافت­هاي زير پوست، طي اين دوران، هماهنگي سريع پوست را با آن تغيير سبب مي­شود. در نتيجه هيچ تغيير منفي در كاهش وزن طي اين سنين بوجود نمي­آيد اما اين آمادگي تا سن 30 سالگي به قوت خود باقي مي­ماند با پيشرفت سن، پوست مهلت و وقت بيشتري مي­خواهد تا خود را با بافت­هاي زيرين تطبيق دهد. به همين خاطر هر نوع كاهش سريع وزن در سن بالاي 30 سالگي اگر طبق برنامه­ي دقيق و همراه با مصرف غذاهاي حاوي روغن (مخصوصاً روغن زيتون) باشد، پوست بدون هيچ چروكي خود را با وضع جديد هماهنگ مي­كند.
    در سنين بالاي 40 سالگي خاصيت لاستيكي پوست ضعيف­تر شده و جريان خون ولنف در بعضي از مناطق پوست كم مي­شود.
    نا هماهنگي بين كاهش وزن و كمبود توليد كلاژن كه در اثر كندي جريان خون ولنف بوجود مي­آيد باعث ايجاد چروك مي­شود. در نتيجه پوست براي هماهنگي باز هم به وقت بيشتري نياز دارد. اين زمان گاهي آن قدر زياد است كه پوست بعضي افراد پس از رسيدن به وزن طبيعي نيز امكان هماهنگي با بافت­هاي زير خود را به­سرعت نمي­­­يابد. با اين حال، حتي در سنين 45 سالگي نيز چروك­هاي ظاهر شده، به مرور زمان كاهش مي­­­يابند.

اثرات كاهش وزن در صورت اندك است ولي چون دوستان و آشنايان بيشتر به صورت افراد نگاه مي­كنند، اولين تغيير در اثر پيروي از رژيم لاغري را در اين ناحيه مي­بينند. اين امر بايد خيلي طبيعي تلقي گردد چون حتي اگر كسي را ببينيد كه در چند روز گذشته، مثلاً مبتلا به اسهال بوده، از لاغر شدن صورتش تعجب خواهيد كرد. فراموش نكنيد كه وي در اثر اين بيماري، فقط 2 كيلوگرم وزن كم كرده است. حال آيا مي­توان توقع داشت كسي كه 20 كيلوگرم وزن كم كرده هيچ تغييري در صورتش ايجاد نشده باشد؟

اگر واقعاً مي­خواهيد بدانيد كه صورتتان دچار مشكلي شده يا نه آن را از افراد بيگانه بپرسيد كه قبلاً شما را نديده‌اند.
    ناگفته نماند كه به اقتضاي سن، بعد از 45 سالگي بعضي از چروك­ها در صورت و مخصوصاً دور چشم ظاهر مي­شوند و همچنان باقي خواهند ماند؛ دليلش آن است كه اين چروك­ها قبلاً زيرپوشش بافت چربي پنهان شده بودند و اكنون پس از كاهش وزن نمايان شده‌اند.
    به هرحال صورت، پس از پايان رژيم غذايي بار ديگر به حالت وشكل قبلي بازمي­گردد واطرافيان نيز كم كم به حالت و وضعيت جديد چهره عادت مي­كنند. بنابراين بهتر است كه گفته­ها و نگراني­هاي اطرافيان را ناديده گرفته، رژيم خود را مصمم و با اراده‌اي آهنين ادامه دهيد و منتظر روزي باشيد كه همين افراد از تناسب اندام و زيباييتان تعريف و ستايش كنند
    پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
    توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
    دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

2. # ADS
    تبلیغات در مدار