شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: با این میوه 3 روزه 3 کیلو لاغر شوید!

یکتا اذری آواتار ها
    کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
    125
    گروه وزنی
    گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    2.02
    قد
    170
    وزن شروع
    77: بعداززایمانم دوباره بااضافه وزن برگشتم .....البته خیل
    وزن هدف
    اول 75هستش، بعد از اون 70، وآخریشم به امید خدا 65ک مطمئنم ب
    وزن فعلی
    77
    حالت من
    Movafagh
    وبلاگ زیباتنی من
    46

با این میوه 3 روزه 3 کیلو لاغر شوید!

فکرش را هم نمی‌کردید نه؟ اینکه با خوردن موز در عرض سه روز سه کیلو لاغر شوید.

به گزارش جام جم، در مورد موثر بودن موز در فرایند کاهش وزن اختلاف‌نظرهایی وجود دارد. برخی ادعا می‌کنند موز سرشار از کربوهیدرات است و نمی‌تواند به کم کردن وزن کمک کند. برخی دیگر بر این باورند که موز سرشار از مواد مغذی است و به کاهش وزن و داشتن وزن متناسب کمک می‌کند.

اگرچه موز میزان کربوهیدرات یا قند بالایی دارد، اثر چندانی بر سطح قندخون بدن نمی‌گذارد. کم بودن میزان گلوکز آن باعث می‌شود قند خون نسبت به سایر غذاها به میزان قابل قبولی بالا رود. از طرفی گلوکز پایین برای کنترل گرسنگی بسیار مفید است. و این از عوامل کلیدی در کاهش وزن است.

فیبر بالا و گلوکز پایین موجود در موزباعث می‌شود برای مدت طولانی‌تری احساس سیری کنید. موز کالری و چربی بسیار کمی دارد و سرشار از مواد مغذی با ارزش است. به علاوه مزه فوق‌العاده‌ای دارد که آن را به یک غذای عالی برای رژیم غذایی تبدیل می‌کند.

بسیاری از افراد گیاه‌خوار، هر هفته ۱۰ تا ۱۲ عدد موز می‌خورند و در عین حال وزن ایده‌آل بدنشان را حفظ می‌کنند. مهم این است که آنها غذاهای چرب زیادی مصرف نمی‌کنند. وقتی غذای چرب را همراه با غذاهای قنددار مانند موز ترکیب می‌کنیم، به شکل چربی در بدن انباشته می‌شوند. بنابراین می‌توان گفت که اگر مصرف چربی‌مان را کنترل کنیم، بدون احساس گناه یا بالا رفتن وزن می توانیم از این میوه خوشمزه لذت ببریم. در حقیقت ما با قرار دادن این میوه خارق‌العاده در رژیم غذایی، فرآیند گوارش، حذف سموم اضافی و لطافت پوست‌مان را بهبود می‌بخشیم.

موز فواید شگفت‌انگیز دیگری هم دارد. گذشته از آنکه سرشار از پتاسیم ، ویتامین B و منیزیم است، عاری از چربی یا کلسترول بوده و برای قلب، استخوان‌ها ، سیستم عصبی و کلیه‌ها مفید است همچنین مصرف منظم آن می‌تواند سیستم ایمنی بدن را بهبود ببخشد.

رژیم غذایی موز، یک رژیم خوشمزه و سریع برای کاهش وزن، بدون نیاز به خوردن غذاهای خسته‌کننده و بی‌مزه است. موز می تواند به تولید سروتونین در بدن که به عنوان هورمون شادی شناخته می شود، کمک کند. بنابر این وقتی که رژیم موز می گیریم، احساس افسردگی نخواهیم کرد و این یک عامل مهم در هر رژیم غذایی موفق است. استفاده از این رژیم بسیار آسان است و به کمک آن می‌توانید تنها در عرض سه تا چهار روز سه تا چهار کیلو لاغر شوید.

برنامه غذایی سه روزه لاغری با موز
    به مدت سه تا چهار روز ، هر روز ۳ تا ۵ موز را با ۳ تا ۴ فنجان شیر کم‌چرب مخلوط کنید. همچنین اگر ماست دوست دارید می‌توانید به جای شیر از آن استفاده کنید. می‌توانید آنها را جداگانه مصرف کرده یا با هم مخلوط کنید. برای درست کردن یک معجون خوشمزه فقط کافی‌ است یک عدد موز، یک فنجان شیر و چند تکه یخ را با هم مخلوط کنید. یا به جای استفاده از یخ، می‌توانید موز را از چند ساعت قبل در فریزر بگذارید. این رژیم ساده به شما کمک می‌کند که در عرض ۳ تا ۴ روز از شر حدود ۳ کیلو از وزن‌تان خلاص شوید.
    **دنیا مانند پژواک اعمال و خواستهای ماست. اگر به جهان بگویی: “سهم منو بده…” دنیا مانند پژواکی که از کوه برمی گردد، به تو خواهد گفت: “سهم منو بده…” و تو در کشمکش با دنیا دچار جنگ اعصاب می شوی. اما اگر به دنیا بگویی: “چه خدمتی برایتان انجام دهم؟…”
    دنیا هم بتو خواهد گفت: “چه خدمتی برایتان انجام دهم؟…”.

دکتر وین دایر

2. 4 کاربر، ارسال یکتا اذری را لایک کرده اند:

topol (08 فروردین 1395),کیجا (09 فروردین 1395),توکلی (08 فروردین 1395),شکوفه بهاری (10 فروردین 1395)

3. # ADS
    تبلیغات در مدار

پریسا بانو آواتار ها
    کاربر تازه وارد

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.01
    قد
    163
    وزن شروع
    73
    وزن هدف
    57
    وزن فعلی
    68
    حالت من
    Khaste
    وبلاگ زیباتنی من
    47
    من این رژیم گرفتم 3 کیلو اب کردم. اماااااا رعایت نکردم. برگشت

پریسا بانو آواتار ها
    کاربر تازه وارد

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.01
    قد
    163
    وزن شروع
    73
    وزن هدف
    57
    وزن فعلی
    68
    حالت من
    Khaste
    وبلاگ زیباتنی من
    47
    من برای بار دوم این رژیم گرفتم. البته با یکم تقلب و 2 کیلو اب کردم. امیدوارم این بار دیگه رعایت کنم تا برنگرده

6. کاربر زیر پست پریسا بانو را لایک کرده است:

یکتا اذری (29 آذر 1396)