شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 3 از 7
  • نخستنخست
  • 12345 ...
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 21 به 30 از 68

موضوع: رابطه جنسی قبل از ازدواج، آری یا خیر؟

rezaiyan آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین
      کاربر سایت

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.04

رابطه جنسی قبل از ازدواج، آری یا خیر؟

رابطه جنسی قبل از ازدواج، آری یا خیر؟

محققان این تحقیق دریافتند که زوج‌هایی که تا زمان ازدواجشان برای ایجاد رابطه‌جنسی صبر کرده بودند، ۲۲ درصد ثبات ارتباطی، ۲۰ درصد رضایت ارتباطی، ۱۵ درصد کیفیت ارتباط جنسی و ۱۲ درصد گفتگو و ارتباط کلامی بهتر و بالاتری را گزارش داده بودند.
      یک تحقیق جدید نشان داد که زوج‌هایی که برای برقراری رابطه‌جنسی تا زمان ازدواج خود صبر می‌کنند، بعدها رضایت ارتباطی و جنسی بالاتری نسبت به آنهایی که نزدیکی جنسی را قبل از ازدواجشان تجربه می‌کنند، دارند.

اطلاعات مربوط به این تحقیق که در طول دو سال بر روی ۲۰۳۵ زوج متاهل انجام گرفت در مجله روانشناسی خانوادگی در ایالات متحده امریکا به چاپ رسید.در این تحقیق، شرکت‌کنندگان علاوه بر سوالاتی درمورد سطح رضایت و ارتباط به این سوال نیز پاسخ دادند: «ازچه زمان در این رابطه، ارتباط جنسی را آغاز کردید؟»

محققان این تحقیق دریافتند که زوج‌هایی که تا زمان ازدواجشان برای ایجاد رابطه‌جنسی صبر کرده بودند، ۲۲ درصد ثبات ارتباطی، ۲۰ درصد رضایت ارتباطی، ۱۵ درصد کیفیت ارتباط جنسی و ۱۲ درصد گفتگو و ارتباط کلامی بهتر و بالاتری را گزارش داده بودند.
      یکی از محققین این مطالعه می‌‌گوید، «سعی ما این نیست که بگوییم هر زوجی که قبل از ازدواج نزدیکی جنسی برقرار می‌کنند، رابطه‌شان با شکست مواجه می‌شود. اما کاملاً از نتیجه تحقیقمان مطمئن هستیم و می‌دانیم که این مسئله تغییر زیادی در ارتباط ایجاد می‌کند. کسانیکه می‌خواهند صمیمیتشان را در رابطه بیشتر کنند حتماً باید این را در نظر داشته باشند.»
      البته به گفته این محققان، بسیاری از جوانان تصور می‌کنند بدون داشتن تجربه جنسی با طرف‌مقابل، رسمی کردن رابطه‌شان ریسک بزرگی خواهد بود. یکی از این محققین می‌گوید، «نظرات مختلفی درمورد اینکه چه مدت تا نزدیک کردن رابطه دو طرف باید صبر شود یااینکه اصلاً انجام آن درست است یا نه وجود دارد. به دلیل ما تصمیم گرفتیم در این مورد تحقیق کنیم».

او می‌گوید تحقیق آنها توانسته است اطلاعات لازم درمورد تاثیر زمان و تکرار نزدیکی جنسی بر رابطه‌ها را فراهم آورد. به گفته این محقق، اگر رابطه جنسی قبل از تعهد و رسمی شدن رابطه ایجاد شود، می‌تواند موجب بروز سردرگمی و گرفتار شدن زودرس در رابطه شود. درحالیکه محدود کردن رابطه جنسی در ارتباط شفافیت بیشتری برای دو طرف می‌آورد زیرا عمل جسمی موجب تعهد عمیق‌تر می‌شود.ا

ین تحقیق بحث مذهبی را نیز وارد جریان می‌کند، به این معنا که باوجود سطح مذهبی بودن افراد، فایده صبر کردن برای ایجاد رابطه‌جنسی یکسان خواهد بود.

جامعه‌شناسی که این تحقیق را مطالعه کرده بود، درمورد یافته‌های آن اینطور نظر می‌دهد:
      «زوج‌هایی که ماه‌عسل را زود شروع می‌کنند"یعنی رابطه‌جنسی را قبل از ازدواج با هم تجربه می‌کنند"وقتی نوبت به کیفیاتی که موجب ثبات و قابل‌ اتکا بودن ارتباط می‌شود می‌رسد، متوجه می‌شوند که ارتباطشان رشد نیافته است.»
      اگر زوجی قبل از ازدواج، ارتباط جنسی را شروع کردند، بد نیست که دست نگه داشته و رابطه خود را ارزیابی کنند تا مطمئن شوند همه چیز متعادل و درست است.

یک مسئله که باید حتماً ارزیابی کنند این است که این مسئله"ارتباط جنسی"تا چه میزان بر رابطه آنها غالب و چیره شده است. آیا به ارتباط کلامی و سایر فاکتورهای رابطه هم فضای پیشرفت داده شده است؟ آیا چیزی فراتر از جذابیت جنسی بین دو طرف وجود دارد؟ اگر زوجی واقعاً می‌خواهد ارتباط قوی و باثباتی داشته باشد، باید این سوالات را از خود بپرسند.

رابطه‌جنسی اهمیت زیادی دارد اما دو نفر باید بتوانند با هم حرف بزنند، اهداف مشترکی در زندگی داشته باشند و بتوانند با موانع زندگی در کنار هم مقابله کنند، نه اینکه فقط تفریح و لذت را تجربه کنند.

(متاسفانه در ایران به دلیل مسائل فرهنگی و مذهبی و سایر مسائل ،تحقیق مناسبی در این مورد انجام نشده است و نتایجی که داریم تعمیم تحقیقات سایر کشورهاست)
      مشکلات اندازه فیل هم که باشند پرندگان کوچک الهی کافیست
      * سوره فیل*

2. 14 کاربر، ارسال rezaiyan را لایک کرده اند:

$*~fire~*$ (06 مرداد 1392),3pid_girl (05 مرداد 1392),fatemeh_m (29 خرداد 1393),khatereh58 (15 مرداد 1393),nassim (22 خرداد 1393),parchami7 (24 شهریور 1392),raha32 (29 اردیبهشت 1393),فروزان بانو (31 خرداد 1393),مملي شيطون (05 مرداد 1392),مریم --- (05 شهریور 1392),نانوک (05 مرداد 1392),ویولت (04 خرداد 1393), Zenith (11 دی 1391),الینا1 (22 اردیبهشت 1393)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

Mehregan1986 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      70
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      1.17
      قد
      170
      وزن شروع
      110
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      78
      حالت من
      Khoshhal
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      نقل قول نوشته اصلی توسط مملي شيطون نمایش پست ها
      نه عزیزم دوستهای به ظاهر زندگی اونها ثباتی نداره چون تعهدی به هم ندارن و مدام میخام تنوع ایجاد کنن حداقل اینو میشه از فیلم هایی که تولید می کنن و میخان فرهنگ ما رو هم داغون کنن فهمید فیلم هایی که متاسفانه داره بنیان بهترین نهاد اجتماعی که ادم تو باید به ارامش برسه رو از بین میبرن و دارن همین زندگی های دوست مانندموقت رو ترویج می کنن
      طیبه جونم فیلم ها رو ول کن

مگه همه ی فیلم های ما واقعیت جامعه رو داره نشون میده؟؟

که بله بعضیاش نشون میده که مجوز بهش نمیدن و زود از پرده برش میدارن

همه چی نسبی هست

منی که توی تهران دارم زندگی میکنم باور کنید خیلی از ازدواج های اقایون به علت اصرار خانواده هست و خیلی هم به خاطر هوس.... حالا یکی تن به ازدواج نمیده و میلش رو قبل ازدواج ارضا میکنه

ولی واقعا متاسفم به این دلیل که بنیان خانواده ها خیلی سست شده ... دوستیها خیلی داغون شده

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط nicebody نمایش پست ها
      جالب اینجاست که این محدودیت فقط برای خانومها هستش برای آقایون این محدودیت نیست تو ایران

- - - Updated - - -

ببخشید من انقدر رک می گم اما شما خودت رو می تونی کنترل کنی اون آقا یا امثال اون آقا چی ؟ نمی رم سمت یکی دیگه فقط به خاطر این مسئله ؟
      می دونم الان خیلی ها می گن اگه طرف منو بخواد این کار و نمی کنه اما سوال من احساسی نیست واقعا می خوام بدونم اونا با این میلشون چیکار می کنن؟؟
      شک نکنید اگر این نیاز باشه و پاسخ ندادن شما هم طولانی بشه حتما میره

شاید شما هم متوجه نشی ولی .................

البته اینم هست که شاید نره ولی عواقبش برای اون اقا خیلی بده

دوست داشتن ها فرق میکنه ... خانوم ها توی این قضیه 100 درجه با اقایون متفاوت هستن ...

اگر واقعا میخواین ارتباط جنسی نداشته باشید باید همه چی محدود و کنترل شده باشه

شما که ازاد هستید مطمینا تا یه جایی تحمل میکنه
      رسیدن به سایز 36,38 تا اسفند 94

5. 5 کاربر، ارسال Mehregan1986 را لایک کرده اند:

nassim (05 تیر 1393),nicebody (29 اردیبهشت 1393),parchami7 (05 خرداد 1393),raha32 (29 اردیبهشت 1393),الینا1 (04 خرداد 1393)

parisima آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      204
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.05
      قد
      170
      وزن شروع
      95
      وزن هدف
      85
      وزن فعلی
      89/5
      حالت من
      Delvapas
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      مرسي اصلا مقايسه با خارج و داخل كشور نمي شه كرد اينا مسايل احساسي
      من باید یک مامان خوشتیپ و سرحال باشم واسه پسرم

7. 4 کاربر، ارسال parisima را لایک کرده اند:

nassim (05 تیر 1393),parchami7 (05 خرداد 1393),raha32 (29 اردیبهشت 1393),الینا1 (04 خرداد 1393)

GHAZALAK آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      45
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.11
      قد
      166
      وزن شروع
      105
      وزن هدف
      هدف1: 95 √*هدف2: 82.6 √* هدف3: 68.8 سبز
      وزن فعلی
      81.500
      حالت من
      Ashegh
      نقل قول نوشته اصلی توسط parisima نمایش پست ها

بسيار شيوا و صحيح دقيقا منم همين نظر رو داشتم و دارم
      . ولي محدوديت كامل هم در عصر حاضر قابل انجام نيست..من هرگز سكس رو قبول ندارم.. ولي بوسيدن كه علاقه و شوق آدم رو ميرسونه روابط رو محكم تر و با ثبات تر ميكنه..بقولي خيلي كسل كننده ديگه بي هيچ حس و شوقي هم..ميشه مثلا يه بچه رو دوس داري بعد خودتو كنترل كني نبوسي؟؟ بوسيدن يعني جز سكس هست؟؟ بنظرم نيستتتتتتتتتت
      همه چیز بسته به جنبه طرف داره!!!!!هیچ چیز مطلق 100 درصد نیست
      متاسفانه الان خیلی از آقایون مشکل دارن! ببوسیشون می گن منو بوسید پس بقیه هم بوسیده و میره! نبوسیشون میگن منو نبوسید و میره! باهاشون رابطه جنسی داشته باشی سیر میشن و میرن! باهاشون نداشته باشی هم زده میشن و میرن! کلن این موجودات محترم ثبات ندارن
      کسی که رفتنی باشه هر کاری هم بکنی می زاره و میره
      کلن مردارو باید انقد بزنی تا مث آدم بشینن سر جاشون
      (مدیونین اگه فک کنین اعصاب ندارما!)

9. 6 کاربر، ارسال GHAZALAK را لایک کرده اند:

nassim (05 تیر 1393),nicebody (29 اردیبهشت 1393),parchami7 (05 خرداد 1393),parisima (29 اردیبهشت 1393),raha32 (29 اردیبهشت 1393),الینا1 (04 خرداد 1393)

Mehregan1986 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      70
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      1.17
      قد
      170
      وزن شروع
      110
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      78
      حالت من
      Khoshhal
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      نقل قول نوشته اصلی توسط GHAZALAK نمایش پست ها
      متاسفانه الان خیلی از آقایون مشکل دارن! ببوسیشون می گن منو بوسید پس بقیه هم بوسیده و میره! نبوسیشون میگن منو نبوسید و میره! باهاشون رابطه جنسی داشته باشی سیر میشن و میرن! باهاشون نداشته باشی هم زده میشن و میرن! کلن این موجودات محترم ثبات ندارن
      رسیدن به سایز 36,38 تا اسفند 94

11. 5 کاربر، ارسال Mehregan1986 را لایک کرده اند:

nassim (05 تیر 1393),parchami7 (05 خرداد 1393),parisima (29 اردیبهشت 1393),raha32 (29 اردیبهشت 1393),الینا1 (04 خرداد 1393)

parisima آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      204
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.05
      قد
      170
      وزن شروع
      95
      وزن هدف
      85
      وزن فعلی
      89/5
      حالت من
      Delvapas
      وبلاگ زیباتنی من
      5

دقيقااااااااااااااااااااا اااااااا عزيزم.........البته بحث اصلا نگه داشتن و نداشتن كسي نبود قربونت بحث اينه اين احساسا هست و قابل كنترل نيست حالا چون ميخواد بره يا نره ... دقيقا جنبه داشتن و نداشتن آدما خيلي مهمه كه هر دختري بعد يه مدت متوجه ميشه كه طرف جنبه داره يا اهل هوسه

- - - Updated - - -

مهرگان جون هم قديمااا خوشتيپ........يعني من 68 كيلو ميشم...ديشب ناجور خوردم 2700 كالرييييييييي...74 كيلوم...حالا نمي دونم چكار كنم...2 كيلو مونده تا سبز بشم.....چكال كنم از صبح غصه دارم كه ديشب اينقدر خوردم...از صبح تا الان سيرم بنظرت چكاركنم امروز كه وزنم اضافه نشه واسه پرخور ي ديشب

13. 3 کاربر، ارسال parisima را لایک کرده اند:

nassim (05 تیر 1393),parchami7 (05 خرداد 1393),الینا1 (04 خرداد 1393)

mamifarnaz آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      10
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.20
      قد
      168
      وزن شروع
      89
      وزن هدف
      75
      وزن فعلی
      80
      غزلک عاشقتم چه باحال معلومه دل پری از این آقایون داری . کلا"‌اگه تو یه رابطه هیچ چیزی اجباری نباشه اون رابطه سالم هست . اگه بحث اجبار پیش بیاد مطمئن باشید که این رابطه راهی به جایی نمی بره .

15. 4 کاربر، ارسال mamifarnaz را لایک کرده اند:

nassim (05 تیر 1393),parchami7 (05 خرداد 1393),parisima (29 اردیبهشت 1393),الینا1 (04 خرداد 1393)

parisima آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      204
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.05
      قد
      170
      وزن شروع
      95
      وزن هدف
      85
      وزن فعلی
      89/5
      حالت من
      Delvapas
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      دقيقا مامي فرناز جونم..وقتي اجبار باشه انگار وسيله اي ...

17. 3 کاربر، ارسال parisima را لایک کرده اند:

nassim (05 تیر 1393),parchami7 (05 خرداد 1393),الینا1 (04 خرداد 1393)

ویولت آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      155
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.38
      قد
      172
      وزن شروع
      103
      وزن هدف
      اول=73=سبزشدن. دوم=65 =باربی شدن
      وزن فعلی
      77/ بیست و شش کیلو کاهش داشتم
      حالت من
      Ashegh

اگه واقعن قصدت ازدواجه با این آقا بهتره حتی نذاری ببوستت چون متاسفانه مردها یه گوشه ذهنشون که میخوان طرفشونو واسه ازدواج بسنجن به همه این چیزا فک میکنن و واسشون این سوال پیش میاد که کسی که با من این کارو کرده از کجا معلوم با کس دیگه ای این کارو نکرده؟ و به همین راحتی قید ازدواج رو میزنه!
      و یه چیز دیگه هم اینکه وقتی تو خودت رو در اختیارش بزاری دیگه کم کم جذابیتت رو از دست میدی
      مثلن اگه الان 100 درصد داره تلاش میکنه بهت برسه وقتی بغلش کنی 10 درصد بهت رسیده و همین مقدار از تلاشش واسه رسیدن بهت کم میشه و همینطوری اگه ببوسیش باز تلاشش کمتر میشه و وقتیم که باهاش سکس کامل داشته باشی دیگه نیازی به تلاش کردن نداره چون تمامت رو تصاحب کرده دیگه چیزی واسه اینکه بخواد تلاش کنه و بهت برسه نداره چون دیگه جذابیتی نداری براش و دیگه دلیلی هم نداره بخواد خودشو ببره زیر بار مسوولیت
      دقیقن مثل خوندن یه کتاب جنایی میمونه
      وقتی نویسنده بیاد همون اول بگه خواننده محترم ته قصه فلانی قاتله حالا برو قصه رو بخون!!! دیگه وقتی بدونی تهش چه خبره که نمیری بخونی کتابو!!!!
      خانومهای محترم لطفا این مسئله رو هم درنظر بگیرید که معنی عشق و دوست داشتن تنها سکس نیست. حتی آقایون هم تماما اینطور نیستند که درموردشون قضاوت میشه به نظر من کسایی که فکرمیکنند اگه یه مرد که دوستشون داره باهاشون رابطه برقرار کنه بعدش دیگه نمیخواد که به طرفش برسه پس صد در صد با یه عاشق واقعی روبرو نشدند تنها قصد طرفشون هوس رانی بوده. اینو هیچوقت یادتون نره که مردها دیر عاشق میشن اما اگه بشن سکس که سهله اگه هر اتفتق دیگه ای هم برای طرفشون بیوفته بازما اونو میخوان و میخوان که بهش برسند من در این مورد تحقیق داشتم ازخودم حرف نمیزنم.
      و امروز متوجه شدم که من در آینده زندگی میکنم؛ همان آینده که سالها پیش نگرانش بودم....و سالها پیش متوجه نبودم که در گذشته زندگی میکنم، همان گذشته که اکنون حسرتش را میخورم.

19. 4 کاربر، ارسال ویولت را لایک کرده اند:

nassim (05 تیر 1393),parchami7 (05 خرداد 1393),parisima (05 خرداد 1393),الینا1 (04 خرداد 1393)

fuxco آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      68
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.08
      قد
      177
      وزن شروع
      118 (1392/07/01)
      وزن هدف
      90
      وزن فعلی
      92
      حالت من
      ShadOsarhal

ساختار جسمی و جنسی وجودی خانم ها به این نحو هستش که زمانی که با کسی صحبت میکنن و یا بیرون میرن برای تصمیم ازدواج اگر سکس داشته باشن هورمونی درون بدنشون ترشح میشه و خانم ها رو تحت شعاع قرار میده به نام آکسی توسین که این هورمون هورمونی چسبنده هست و روانشناس ها این هورمون رو هورمون عشق هم مینامن
      این هورمون باعث میشه که زن قدرت تشخیص و تصمیم گیری خودش رو از دست بده و در واقع همه چیز از پنجره بره بیرون و زن تبدیل بشه به موجودی که مسخ شده و چون تغیرر هورمونی درش شکل گرفته و چون به اون آدم از لحاظ هورمونی اعتیاد پیدا کرده و باهاش سکس داشته فکر میکنه باید زنش بشه و شاید اصلا این آدم آدم غلطی برای اون زن باشه و شواهد هم نشون بده که غلط هستش و شخص ندونه این آدم اصلا کیه و فقط به دلیل اینکه از لحاظ هورمونی بهش اعتیاد پیدا میکنه فکر میکنه که بهترین کیس هستش و باید باهاش ازدواج کنه و کلا عقل و منطق و این چیزا نادیده گرفته میشه بنابر این چون ازدواج مهم ترین واقعه ی زندگی یک زن هستش و باید یک انتخاب درست عقلانی انجام بده سکس قبل از ازدواج باعث میشه که زن از لحاظ فکری و احساسی وابستگی پیدا کنه که نه به زن مربوطه نه مرد و فقط به هورمون آکسی توسین مربوطه و این امر تصمیم گیری عقلانی رو برای زن با مشکلات جدی مواجه میکنه
      این یه نظریه علمی هستش که نوشتم ولی خب رابطه داشتن یا نداشتن اصولا به خود آدم ها و سلایق و نظراتشون بستگی داره
      چــه حسن ِ اتفاقی ! اشتراک ما پریشانـــی است
      که هم موی تو هم بغض من ، آری شانه می خواهد...

21. 4 کاربر، ارسال fuxco را لایک کرده اند:

nassim (05 تیر 1393),parchami7 (05 خرداد 1393),parisima (05 خرداد 1393),الینا1 (04 خرداد 1393)

rara آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      130
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.59
      قد
      178
      وزن شروع
      86
      وزن هدف
      74
      وزن فعلی
      77.8
      حالت من
      Ashegh
      اگر تونستشن وازه ازدواج رو معنی کنید میتونید به همه سوالاتون جواب بدید
      فساد جامعه ما بخاطر همین زود ارضا شدن نیازهای جنسی هست
      نباید نامزدی رو کش داد
      خدایا چون تو حاضری چه جویم؟! و چون تو ناظری چه گویم؟!
      هر روز تو زندگیم چیزهایی پیش می یاد که می فهمم باید محتاطتر باشم و اعتماد نکنم!

http://www.persian-area.com/forum.php

23. 4 کاربر، ارسال rara را لایک کرده اند:

• صفحه 3 از 7
  • نخستنخست
  • 12345 ...
  • آخرینآخرین