شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 2 از 7
  • نخستنخست
  • 1234 ...
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 11 به 20 از 68

موضوع: رابطه جنسی قبل از ازدواج، آری یا خیر؟

rezaiyan آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین
      کاربر سایت

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.04

رابطه جنسی قبل از ازدواج، آری یا خیر؟

رابطه جنسی قبل از ازدواج، آری یا خیر؟

محققان این تحقیق دریافتند که زوج‌هایی که تا زمان ازدواجشان برای ایجاد رابطه‌جنسی صبر کرده بودند، ۲۲ درصد ثبات ارتباطی، ۲۰ درصد رضایت ارتباطی، ۱۵ درصد کیفیت ارتباط جنسی و ۱۲ درصد گفتگو و ارتباط کلامی بهتر و بالاتری را گزارش داده بودند.
      یک تحقیق جدید نشان داد که زوج‌هایی که برای برقراری رابطه‌جنسی تا زمان ازدواج خود صبر می‌کنند، بعدها رضایت ارتباطی و جنسی بالاتری نسبت به آنهایی که نزدیکی جنسی را قبل از ازدواجشان تجربه می‌کنند، دارند.

اطلاعات مربوط به این تحقیق که در طول دو سال بر روی ۲۰۳۵ زوج متاهل انجام گرفت در مجله روانشناسی خانوادگی در ایالات متحده امریکا به چاپ رسید.در این تحقیق، شرکت‌کنندگان علاوه بر سوالاتی درمورد سطح رضایت و ارتباط به این سوال نیز پاسخ دادند: «ازچه زمان در این رابطه، ارتباط جنسی را آغاز کردید؟»

محققان این تحقیق دریافتند که زوج‌هایی که تا زمان ازدواجشان برای ایجاد رابطه‌جنسی صبر کرده بودند، ۲۲ درصد ثبات ارتباطی، ۲۰ درصد رضایت ارتباطی، ۱۵ درصد کیفیت ارتباط جنسی و ۱۲ درصد گفتگو و ارتباط کلامی بهتر و بالاتری را گزارش داده بودند.
      یکی از محققین این مطالعه می‌‌گوید، «سعی ما این نیست که بگوییم هر زوجی که قبل از ازدواج نزدیکی جنسی برقرار می‌کنند، رابطه‌شان با شکست مواجه می‌شود. اما کاملاً از نتیجه تحقیقمان مطمئن هستیم و می‌دانیم که این مسئله تغییر زیادی در ارتباط ایجاد می‌کند. کسانیکه می‌خواهند صمیمیتشان را در رابطه بیشتر کنند حتماً باید این را در نظر داشته باشند.»
      البته به گفته این محققان، بسیاری از جوانان تصور می‌کنند بدون داشتن تجربه جنسی با طرف‌مقابل، رسمی کردن رابطه‌شان ریسک بزرگی خواهد بود. یکی از این محققین می‌گوید، «نظرات مختلفی درمورد اینکه چه مدت تا نزدیک کردن رابطه دو طرف باید صبر شود یااینکه اصلاً انجام آن درست است یا نه وجود دارد. به دلیل ما تصمیم گرفتیم در این مورد تحقیق کنیم».

او می‌گوید تحقیق آنها توانسته است اطلاعات لازم درمورد تاثیر زمان و تکرار نزدیکی جنسی بر رابطه‌ها را فراهم آورد. به گفته این محقق، اگر رابطه جنسی قبل از تعهد و رسمی شدن رابطه ایجاد شود، می‌تواند موجب بروز سردرگمی و گرفتار شدن زودرس در رابطه شود. درحالیکه محدود کردن رابطه جنسی در ارتباط شفافیت بیشتری برای دو طرف می‌آورد زیرا عمل جسمی موجب تعهد عمیق‌تر می‌شود.ا

ین تحقیق بحث مذهبی را نیز وارد جریان می‌کند، به این معنا که باوجود سطح مذهبی بودن افراد، فایده صبر کردن برای ایجاد رابطه‌جنسی یکسان خواهد بود.

جامعه‌شناسی که این تحقیق را مطالعه کرده بود، درمورد یافته‌های آن اینطور نظر می‌دهد:
      «زوج‌هایی که ماه‌عسل را زود شروع می‌کنند"یعنی رابطه‌جنسی را قبل از ازدواج با هم تجربه می‌کنند"وقتی نوبت به کیفیاتی که موجب ثبات و قابل‌ اتکا بودن ارتباط می‌شود می‌رسد، متوجه می‌شوند که ارتباطشان رشد نیافته است.»
      اگر زوجی قبل از ازدواج، ارتباط جنسی را شروع کردند، بد نیست که دست نگه داشته و رابطه خود را ارزیابی کنند تا مطمئن شوند همه چیز متعادل و درست است.

یک مسئله که باید حتماً ارزیابی کنند این است که این مسئله"ارتباط جنسی"تا چه میزان بر رابطه آنها غالب و چیره شده است. آیا به ارتباط کلامی و سایر فاکتورهای رابطه هم فضای پیشرفت داده شده است؟ آیا چیزی فراتر از جذابیت جنسی بین دو طرف وجود دارد؟ اگر زوجی واقعاً می‌خواهد ارتباط قوی و باثباتی داشته باشد، باید این سوالات را از خود بپرسند.

رابطه‌جنسی اهمیت زیادی دارد اما دو نفر باید بتوانند با هم حرف بزنند، اهداف مشترکی در زندگی داشته باشند و بتوانند با موانع زندگی در کنار هم مقابله کنند، نه اینکه فقط تفریح و لذت را تجربه کنند.

(متاسفانه در ایران به دلیل مسائل فرهنگی و مذهبی و سایر مسائل ،تحقیق مناسبی در این مورد انجام نشده است و نتایجی که داریم تعمیم تحقیقات سایر کشورهاست)
      مشکلات اندازه فیل هم که باشند پرندگان کوچک الهی کافیست
      * سوره فیل*

2. 14 کاربر، ارسال rezaiyan را لایک کرده اند:

$*~fire~*$ (06 مرداد 1392),3pid_girl (05 مرداد 1392),fatemeh_m (29 خرداد 1393),khatereh58 (15 مرداد 1393),nassim (22 خرداد 1393),parchami7 (24 شهریور 1392),raha32 (29 اردیبهشت 1393),فروزان بانو (31 خرداد 1393),مملي شيطون (05 مرداد 1392),مریم --- (05 شهریور 1392),نانوک (05 مرداد 1392),ویولت (04 خرداد 1393), Zenith (11 دی 1391),الینا1 (22 اردیبهشت 1393)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

parisima آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      204
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.05
      قد
      170
      وزن شروع
      95
      وزن هدف
      85
      وزن فعلی
      89/5
      حالت من
      Delvapas
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      خوب قطعا رابطه جنسي قبل ازدواج صحيح نيست..ولي كششي كه بين دونفر ايجاد ميشه رو چطور ميشه كنترل كرد..
      من چند ماهي كه با آقاي آشنا شدم..دختر معتقدي هم هستم و مخالف روابط جنسي قبل ازدواج هستم و بودم..ولي الان يه مدت كوتاهي كه اين حس در دونفرمون ايجاد شده..حركت يا رفتار خاصي نبوده ولي اين حس دروني كه ايجاد شده ما رو بيشتر بهم جذب كرده ..خوب حتما راه حل شما ازدواج باشه؟ خوب فعلا كه از ازدواج حرفي نزده اهل سوء استفاده هم نبوده چون هر دو شرايط و آزادي كامل دارريم .ولي حدود رو نگه داشتيم..اما اين كشش در جفتمون ايجاد شده ..؟؟؟چه بايد كرد؟؟

- - -
      من باید یک مامان خوشتیپ و سرحال باشم واسه پسرم

5. 5 کاربر، ارسال parisima را لایک کرده اند:

nassim (05 تیر 1393),parchami7 (05 خرداد 1393),raha32 (29 اردیبهشت 1393),مهربان1389 (29 اردیبهشت 1393),الینا1 (29 اردیبهشت 1393)

الینا1 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      50
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      1.02
      قد
      157
      وزن شروع
      ۶۸
      وزن هدف
      ۵۷
      وزن فعلی
      ۶۸
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      راست میگی خیلی سخته منم توشرایط تونیستم که نظربدم خوب سعی کن زیادباهاش تنهانباشی یاکمترببینی شایدشدنی نباشه الان که چیزی به ذهنم نمیرسه امیدوارم دوستای دیگه راه حل های خوبی داشته باشن
      وقتی خوشبخت هستی که وجودت ارامش بخش دیگران باشد

7. 4 کاربر، ارسال الینا1 را لایک کرده اند:

nassim (05 تیر 1393),parchami7 (05 خرداد 1393),parisima (29 اردیبهشت 1393),raha32 (29 اردیبهشت 1393)

GHAZALAK آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      45
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.11
      قد
      166
      وزن شروع
      105
      وزن هدف
      هدف1: 95 √*هدف2: 82.6 √* هدف3: 68.8 سبز
      وزن فعلی
      81.500
      حالت من
      Ashegh
      نقل قول نوشته اصلی توسط parisima نمایش پست ها
      خوب قطعا رابطه جنسي قبل ازدواج صحيح نيست..ولي كششي كه بين دونفر ايجاد ميشه رو چطور ميشه كنترل كرد..
      من چند ماهي كه با آقاي آشنا شدم..دختر معتقدي هم هستم و مخالف روابط جنسي قبل ازدواج هستم و بودم..ولي الان يه مدت كوتاهي كه اين حس در دونفرمون ايجاد شده..حركت يا رفتار خاصي نبوده ولي اين حس دروني كه ايجاد شده ما رو بيشتر بهم جذب كرده ..خوب حتما راه حل شما ازدواج باشه؟ خوب فعلا كه از ازدواج حرفي نزده اهل سوء استفاده هم نبوده چون هر دو شرايط و آزادي كامل دارريم .ولي حدود رو نگه داشتيم..اما اين كشش در جفتمون ايجاد شده ..؟؟؟چه بايد كرد؟؟

- - -

اگه واقعن قصدت ازدواجه با این آقا بهتره حتی نذاری ببوستت چون متاسفانه مردها یه گوشه ذهنشون که میخوان طرفشونو واسه ازدواج بسنجن به همه این چیزا فک میکنن و واسشون این سوال پیش میاد که کسی که با من این کارو کرده از کجا معلوم با کس دیگه ای این کارو نکرده؟ و به همین راحتی قید ازدواج رو میزنه!
      و یه چیز دیگه هم اینکه وقتی تو خودت رو در اختیارش بزاری دیگه کم کم جذابیتت رو از دست میدی
      مثلن اگه الان 100 درصد داره تلاش میکنه بهت برسه وقتی بغلش کنی 10 درصد بهت رسیده و همین مقدار از تلاشش واسه رسیدن بهت کم میشه و همینطوری اگه ببوسیش باز تلاشش کمتر میشه و وقتیم که باهاش سکس کامل داشته باشی دیگه نیازی به تلاش کردن نداره چون تمامت رو تصاحب کرده دیگه چیزی واسه اینکه بخواد تلاش کنه و بهت برسه نداره چون دیگه جذابیتی نداری براش و دیگه دلیلی هم نداره بخواد خودشو ببره زیر بار مسوولیت
      دقیقن مثل خوندن یه کتاب جنایی میمونه
      وقتی نویسنده بیاد همون اول بگه خواننده محترم ته قصه فلانی قاتله حالا برو قصه رو بخون!!! دیگه وقتی بدونی تهش چه خبره که نمیری بخونی کتابو!!!!

9. 5 کاربر، ارسال GHAZALAK را لایک کرده اند:

nassim (05 تیر 1393),parchami7 (05 خرداد 1393),parisima (29 اردیبهشت 1393),raha32 (29 اردیبهشت 1393),الینا1 (29 اردیبهشت 1393)

mamifarnaz آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      10
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.20
      قد
      168
      وزن شروع
      89
      وزن هدف
      75
      وزن فعلی
      80
      من با نانوک جون تا حدودی موافقم البته فرهنگ و عرف ما غلطه گو اینکه الان اصلا"‌مد شده و یه جوری بی کلاسی می دونن کسی که قبل از ازدواج سکس نداشته باشه و دخترا ببخشید هرچی سکسی تر بهتر و به روز ترن من نه طرفدار آزادی بی قید و شرطم و نه محدودیت زیاد . روابط هم بین دختر و پسر خواه و ناخواه پیش می یاد هیچ کس نمی تونه منکر این بشه گو اینکه من با شوهرم دوست بودیم اما خیلی چیزها رو هم رعایت می کردیم . اما من خودم حالا که هم دختر دارم و هم پسر و هم شرایط جامعه رو می بینم و اینکه بعد از ازدواج خیلی از مشکلات سر مشکلات جنسی هست خیلی خیلی بهتر قبلش حتما"‌راجع به این چیزها صحبت بشه اینم خودش یه نوع مریضی هست که شاید باید درمان بشه مثلا"‌مرد سرد مزاجه زن گرم مزاجه یا بالعکس

11. 5 کاربر، ارسال mamifarnaz را لایک کرده اند:

nassim (05 تیر 1393),parchami7 (05 خرداد 1393),parisima (29 اردیبهشت 1393),raha32 (29 اردیبهشت 1393),الینا1 (29 اردیبهشت 1393)

nicebody آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      50
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.23
      قد
      164
      وزن شروع
      ۹۰.۷
      وزن هدف
      هدف اول : ۸۲
      وزن فعلی
      ۹۰.۷ (۱۵ مرداد ۹۶)
      حالت من
      Ghati
      خیلی جالبه وقتی می خونم می گید اونور آبیها آمار طلاقشون بیشتر و ازدواج پایین . اما اینو نمی بینن که اونجا وقتی با هم دوستن با هم زندگی می کنن ( فقط ثبت نشده ) و این دوستی بیشتر از خیلی از ازدواجهای که داخل کشور ما رخ می ده دوامش بیشتر

13. 5 کاربر، ارسال nicebody را لایک کرده اند:

مملي شيطون آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      10
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.66
      قد
      163
      وزن شروع
      95
      وزن هدف
      هدف اصلی65 تا اخر ماه رمضان
      وزن فعلی
      71/50
      حالت من
      Ashegh
      نقل قول نوشته اصلی توسط nicebody نمایش پست ها
      خیلی جالبه وقتی می خونم می گید اونور آبیها آمار طلاقشون بیشتر و ازدواج پایین . اما اینو نمی بینن که اونجا وقتی با هم دوستن با هم زندگی می کنن ( فقط ثبت نشده ) و این دوستی بیشتر از خیلی از ازدواجهای که داخل کشور ما رخ می ده دوامش بیشتر
      نه عزیزم دوستهای به ظاهر زندگی اونها ثباتی نداره چون تعهدی به هم ندارن و مدام میخام تنوع ایجاد کنن حداقل اینو میشه از فیلم هایی که تولید می کنن و میخان فرهنگ ما رو هم داغون کنن فهمید فیلم هایی که متاسفانه داره بنیان بهترین نهاد اجتماعی که ادم تو باید به ارامش برسه رو از بین میبرن و دارن همین زندگی های دوست مانندموقت رو ترویج می کنن
      دوستان عزیز لطفا سوالات رژیمی رو تو دفترچه ها نپرسید

تو تاپیک خودش بپرسید تا بقیه هم استفاده بکنن !

15. 6 کاربر، ارسال مملي شيطون را لایک کرده اند:

nassim (05 تیر 1393),nicebody (29 اردیبهشت 1393),parchami7 (05 خرداد 1393),parisima (29 اردیبهشت 1393),الینا1 (29 اردیبهشت 1393),ترنم66 (29 اردیبهشت 1393)

Mehregan1986 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      70
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      1.17
      قد
      170
      وزن شروع
      110
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      78
      حالت من
      Khoshhal
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      نقل قول نوشته اصلی توسط nicebody نمایش پست ها
      کاملا باهات موافق هستم

اصلا فرهنگ ما با اونا قابل مقایسه نیست

اونجا وقتی دختر و پسری همو انتخاب میکنن و با هم دوست میشن به خدا تعهدشون از نامزدی های کشور ما خیلی بیشتر هست

************************************************** *******************************************

من خودم با رابطه جنسی قبل ازدواج موافق نیستم ولی همه ی اینا بستگی به دو طرف داره و درکشون از زندگی و اخلاقیات

یکی میگه من دختری رو دوست داشته باشم قبل ازدواج بهش دست نمیزنم/خوب این یه جور عقیده هست... یعنی همچین ادمی با همچین طرز فکری بیاد با شما دوست بشه و رابطه برقرار کنه یک درصد هم به فکر ازدواج نیست

ولی یکی دیگه میاد میگه من میخوام رابطه داشته باشم به دلایل مختلفی مثل اینکه نیاز داره..مثل اینکه میخواد طرفش رو توی این قضیه هم بشناسه و اصلا ببینه بهم میخورن یا نه/ خوب این ادم باهاتون ارتباط برقرار کرد معنیش این نیست که نمیخواد با شما ازدواج کنه

ولــــــــــــــــــــــی یه سری میان میگن ازدواج و هزار جور سو استفاده میکنن و اخر هم میذارن میرن...باید ادما رو خوب شناخت

این میل همیشه هست مخصوصا بین دو تا دوست ...باید ببینی این میل از دوست داشتن هست یا هوس محض

************************************************** ************************************************** ******
      رسیدن به سایز 36,38 تا اسفند 94

17. 4 کاربر، ارسال Mehregan1986 را لایک کرده اند:

nassim (05 تیر 1393),nicebody (29 اردیبهشت 1393),parchami7 (05 خرداد 1393),الینا1 (29 اردیبهشت 1393)

nicebody آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      50
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.23
      قد
      164
      وزن شروع
      ۹۰.۷
      وزن هدف
      وزن فعلی
      ۹۰.۷ (۱۵ مرداد ۹۶)
      حالت من
      Ghati
      نقل قول نوشته اصلی توسط مملي شيطون نمایش پست ها
      نه عزیزم دوستهای به ظاهر زندگی اونها ثباتی نداره چون تعهدی به هم ندارن و مدام میخام تنوع ایجاد کنن حداقل اینو میشه از فیلم هایی که تولید می کنن و میخان فرهنگ ما رو هم داغون کنن فهمید فیلم هایی که متاسفانه داره بنیان بهترین نهاد اجتماعی که ادم تو باید به ارامش برسه رو از بین میبرن و دارن همین زندگی های دوست مانندموقت رو ترویج می کنن
      عزیزم از رو فیلم که نمی شه جامعه ای رو نقد کرد مگه فیلمای ما چند درصدش واقعیت جامعه هستش؟
      من 10 سال خارح از ایران زندگی کردم خیلیها رو دیدم که با هم شروع کردن به زندگی کردن و الان بچه هم دارن و زندگیشون واقعا خیلی بهتر از ازدواج کرده های ماست
      من نمی گم اونجا این مسائل نیست اما این روزا ایران خیلی بدتره آمار طلاق ایران و دلایلی که طلاق گرفتن بررسی بشه جز فاجعه چیزه دیگه ای نیست .

رابطه تموم بشه بهتر از اینه که زندگی نابود بشه می گم نابود چون تو ایران برای خانومی که طلاق گرفته شرایط بی نهایت سخت هستش

19. 3 کاربر، ارسال nicebody را لایک کرده اند:

nassim (05 تیر 1393),parchami7 (05 خرداد 1393),الینا1 (29 اردیبهشت 1393)

parisima آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      204
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.05
      قد
      170
      وزن شروع
      95
      وزن هدف
      85
      وزن فعلی
      89/5
      حالت من
      Delvapas
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      نقل قول نوشته اصلی توسط GHAZALAK نمایش پست ها

اگه واقعن قصدت ازدواجه با این آقا بهتره حتی نذاری ببوستت چون متاسفانه مردها یه گوشه ذهنشون که میخوان طرفشونو واسه ازدواج بسنجن به همه این چیزا فک میکنن و واسشون این سوال پیش میاد که کسی که با من این کارو کرده از کجا معلوم با کس دیگه ای این کارو نکرده؟ و به همین راحتی قید ازدواج رو میزنه!
      و یه چیز دیگه هم اینکه وقتی تو خودت رو در اختیارش بزاری دیگه کم کم جذابیتت رو از دست میدی
      مثلن اگه الان 100 درصد داره تلاش میکنه بهت برسه وقتی بغلش کنی 10 درصد بهت رسیده و همین مقدار از تلاشش واسه رسیدن بهت کم میشه و همینطوری اگه ببوسیش باز تلاشش کمتر میشه و وقتیم که باهاش سکس کامل داشته باشی دیگه نیازی به تلاش کردن نداره چون تمامت رو تصاحب کرده دیگه چیزی واسه اینکه بخواد تلاش کنه و بهت برسه نداره چون دیگه جذابیتی نداری براش و دیگه دلیلی هم نداره بخواد خودشو ببره زیر بار مسوولیت
      وقتی نویسنده بیاد همون اول بگه خواننده محترم ته قصه فلانی قاتله حالا برو قصه رو بخون!!! دیگه وقتی بدونی تهش چه خبره که نمیری بخونی کتابو!!!!

بسيار شيوا و صحيح دقيقا منم همين نظر رو داشتم و دارم
      . ولي محدوديت كامل هم در عصر حاضر قابل انجام نيست..من هرگز سكس رو قبول ندارم.. ولي بوسيدن كه علاقه و شوق آدم رو ميرسونه روابط رو محكم تر و با ثبات تر ميكنه..بقولي خيلي كسل كننده ديگه بي هيچ حس و شوقي هم..ميشه مثلا يه بچه رو دوس داري بعد خودتو كنترل كني نبوسي؟؟ بوسيدن يعني جز سكس هست؟؟ بنظرم نيستتتتتتتتتت

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط GHAZALAK نمایش پست ها

. ولي محدوديت كامل هم در عصر حاضر قابل انجام نيست..من هرگز سكس رو قبول ندارم.. ولي بوسيدن كه علاقه و شوق آدم رو ميرسونه روابط رو محكم تر و با ثبات تر ميكنه..بقولي خيلي كسل كننده ديگه بي هيچ حس و شوقي هم..ميشه مثلا يه بچه رو دوس داري بعد خودتو كنترل كني نبوسي؟؟ بوسيدن يعني جز سكس هست؟؟ بنظرم نيستتتتتتتتتت
      من باید یک مامان خوشتیپ و سرحال باشم واسه پسرم

21. 3 کاربر، ارسال parisima را لایک کرده اند:

nassim (05 تیر 1393),parchami7 (05 خرداد 1393),الینا1 (29 اردیبهشت 1393)

nicebody آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      50
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.23
      قد
      164
      وزن شروع
      ۹۰.۷
      وزن هدف
      وزن فعلی
      ۹۰.۷ (۱۵ مرداد ۹۶)
      حالت من
      Ghati
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehregan1986 نمایش پست ها
      کاملا باهات موافق هستم

اصلا فرهنگ ما با اونا قابل مقایسه نیست

اونجا وقتی دختر و پسری همو انتخاب میکنن و با هم دوست میشن به خدا تعهدشون از نامزدی های کشور ما خیلی بیشتر هست

************************************************** *******************************************

من خودم با رابطه جنسی قبل ازدواج موافق نیستم ولی همه ی اینا بستگی به دو طرف داره و درکشون از زندگی و اخلاقیات

یکی میگه من دختری رو دوست داشته باشم قبل ازدواج بهش دست نمیزنم/خوب این یه جور عقیده هست... یعنی همچین ادمی با همچین طرز فکری بیاد با شما دوست بشه و رابطه برقرار کنه یک درصد هم به فکر ازدواج نیست

ولی یکی دیگه میاد میگه من میخوام رابطه داشته باشم به دلایل مختلفی مثل اینکه نیاز داره..مثل اینکه میخواد طرفش رو توی این قضیه هم بشناسه و اصلا ببینه بهم میخورن یا نه/ خوب این ادم باهاتون ارتباط برقرار کرد معنیش این نیست که نمیخواد با شما ازدواج کنه

ولــــــــــــــــــــــی یه سری میان میگن ازدواج و هزار جور سو استفاده میکنن و اخر هم میذارن میرن...باید ادما رو خوب شناخت

این میل همیشه هست مخصوصا بین دو تا دوست ...باید ببینی این میل از دوست داشتن هست یا هوس محض

************************************************** ************************************************** ******
      جالب اینجاست که این محدودیت فقط برای خانومها هستش برای آقایون این محدودیت نیست تو ایران

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط parisima نمایش پست ها

- - - Updated - - -

ببخشید من انقدر رک می گم اما شما خودت رو می تونی کنترل کنی اون آقا یا امثال اون آقا چی ؟ نمی رم سمت یکی دیگه فقط به خاطر این مسئله ؟
      می دونم الان خیلی ها می گن اگه طرف منو بخواد این کار و نمی کنه اما سوال من احساسی نیست واقعا می خوام بدونم اونا با این میلشون چیکار می کنن؟؟

23. 2 کاربر، ارسال nicebody را لایک کرده اند:

parchami7 (05 خرداد 1393),الینا1 (29 اردیبهشت 1393)

• صفحه 2 از 7
  • نخستنخست
  • 1234 ...
  • آخرینآخرین