شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 18 از 47
  • نخستنخست
  • ... 8161718192028 ...
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 171 به 180 از 463

موضوع: دوستای پرتقالی(گروه نارنجی) عزیز بیاین اینجا دور هم باشیم

shima69 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      60
      گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      170
      وزن شروع
      95
      وزن هدف
      90
      حالت من
      Narahat
      وبلاگ زیباتنی من
      14

Red face دوستای پرتقالی(گروه نارنجی) عزیز بیاین اینجا دور هم باشیم

به نام خداوند مهربان

سلام دوستای پرتقالی من
      این تایپیک رو درست کردم تا دور هم جمع بشیم

اینجا هر چی میخواین از رژیم،مشکلات،دغدغه ها،درد دلاتون،جوک،مقاله و.....بگین.به طور کلی هر چه میخواهد دل تنگت بگو.

تایپیک برای ایجاد دوستی و محکم شدن روابط دوستانه ایجاد شده بهتره به نظرات و صحبت های هم احترام بذارید تا دوستانتون رو ناراحت نکنین و دلخوری ایجاد نشه.با تشکر

دوستون دارم خیلی زیاد

ویرایش توسط shima69 : 12 شهریور 1394 در ساعت 18:48

2. 47 کاربر، ارسال shima69 را لایک کرده اند:

Adonis (04 مهر 1394),alireza75 (22 تیر 1394),amy (09 آذر 1394),Anahitaart (18 خرداد 1397),aros (23 اردیبهشت 1398),arsheda (10 فروردین 1395),art (04 اسفند 1393),ashlee (22 آذر 1395),donya.df (13 بهمن 1394),🌹ArezoO🌹 (16 اردیبهشت 1395),foroozan90 (27 دی 1394),mahbobe (23 بهمن 1393),marjan.m (26 تیر 1395),mediatakpooneh (26 تیر 1398),mehrzzz (23 تیر 1394),mitra_p68 (25 آبان 1394),mittramer (14 بهمن 1395),Nasim 2 (18 خرداد 1395),negargoli (27 تیر 1394),omberto (06 اسفند 1393),razi69 (18 شهریور 1394),sahar. (01 دی 1394),Saharnaz66 (10 آذر 1395),simin.n (25 مهر 1394),snoopy2009 (19 مهر 1395),soheila6183 (23 تیر 1394),somy (05 اسفند 1393),topol (24 آذر 1395),لیلا خانمی (21 بهمن 1393),مامان صنم (05 بهمن 1397),ماریا حمیدی (07 مهر 1394),نگاتیو (28 بهمن 1393),ندا60 (09 خرداد 1394),نرگس مامان (13 مرداد 1394),کیجا (12 دی 1396),گلی خانومی (02 مهر 1394),zane emroz (23 تیر 1394),zeinab.h (22 بهمن 1393),zohre.com (02 دی 1394),zohre70 (18 آبان 1394),_Donya_ (28 دی 1395),~MoTaHaRe~ (23 اردیبهشت 1394),الینا1 (25 تیر 1398),اعظم بانو (25 بهمن 1394),توکلی (03 تیر 1397),رهاجان (08 شهریور 1394),ساموئل (10 مهر 1394)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

alireza75 آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      100
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      وزن شروع
      89
      وزن هدف
      68
      وزن فعلی
      67
      حالت من
      Khoonsard
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      نقل قول نوشته اصلی توسط aynaz.ch نمایش پست ها
      سلام وقتتون بخیر . ببخشید منکه جز گروه قرمزم نمیتونم اینجادردو دل کنم عایااااا؟:89: من اضاف وزنم زیاده خیلیییی واقعا افسرده شدم به همین خاطر . یه دختر 19 ساله که دارم مثه یه پیرزن هفتاد ساله زندگی میکنم واقعا داغون شدم اصلا از خونه بیرون نمیرم شاید از نظر دیگران احمقانه باشه ولی من حدود یک ساله اصلا از خونه بیرون نرفتم به جز چند بار اونم سوار ماشین بودم و الان دارم رژیم ابدرمانی میگیرم تا یک ماهو نیم دیگه یه مراسم خیلی مهم داریم میخواستم بدونم اگه من با رژیم ابدرمانی که اصلا کالری مصرف نمیکنم و روزی 500 تا کالری با راه رفتن و دویدن بسوزونم به صورت تقریبی چند کیلو کم میکنم توی این مدت؟

- - - Updated - - -

دوست عزیز چاق شدن که خیلی راحتهههههه شما اصلا فعالیت زیاد نداشته باشی یعنی فقط مسیر اشپزخونه و دستشویی و رختخوابو راه بری غذاهایه خیلی چرب بخوری نون و برنج خیلییی چاق میکنه شما برنجو با نون بخور غذارو به خوشمزه ترین شکل ممکن بخور روزی یه نوشابه خانواده کامل بیشتر شبا بخور میانوعده سیب زمینی سرخ کرده زیادددد اینجوری سر یه ماه ده کیلو اضافه میکنه
      سلام خوب تاحالا ک خوب پیش رفتید 5و6کیلو کم کردید ادامه بدید!ولی خب چرا خودتونو اینجوری زندانی کردید!!؟!!استرس و افسردگی خودش اصلا باعث ذخیره چربی توی بدن میشه شما مشکلی ندارید که بخواید جدا از بقیه زندگی کنید خواهر من :|
      رژیم آب درمانی بسیار خطرناکه و هیچ فایده ایی نداره و چون نمی تونید تا اخر عمر اونو ادامه بدید و بعد از رها کردنش وزن ازدست رفته برمیگرده
      این رژیم باعث پوکی استخوان،سردرد و حتی روی عملکرد مغز و قلب هم اثر منفی میذاره به قول دادشمون میخوای خود کشی یه راه حداقل اسون ترو انتخاب کن!!!!
      یه رژیم که باهاش راحتی و انتخاب کن ورزش هم هروز داشته باش حتما مطمن باش به امید خدا وزنت حسابی میاد پایین الکی هم نگران نباش
      درضمن چاق شدن به این معنی نیست ک چربی بدن بالا بره اینجوری باشه باید مث منوشما تلاش کنه بعد از چند وقت لاغر کنه :)) :|

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط * mahsa * نمایش پست ها
      سلااااام دوستان من اینجا تازه واردم و کلی اضافه وزن دارم..بیاین به هم کمک کنیم و کلی وزن با هم کم کنیم!
      به امید لاغری..هورااااااااااااا
      چاق به این شادی دیده بودن تا حالا؟؟؟:cancan:
      سلام اطلاعاتتونو کامل کنید ایشالا تا تهش با همین روحیه ی عالی ادامه میدید:)

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط omidrock نمایش پست ها
      اره موافقم باید یه گروه عضلانی هم اضافه بشه
      بهرحال بعضیا چربی کمتر و بدن عضلانی تری دارن
      اطلاعاتی در این مورد ندارم داداش
      ولی خب بدنسازای بزرگ دنیا هم مثلا قدشون 175 ولی وزنشون 130 !
      برای بدست آوردن چیزی که دیگران بدست نمیاورند، شما باید کاری هایی را کنید که دیگران نمیکنند

5. 2 کاربر، ارسال alireza75 را لایک کرده اند:

aynaz.ch (18 مرداد 1394),omidrock (18 مرداد 1394)

omidrock آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      45
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.07
      قد
      170
      وزن شروع
      81
      وزن هدف
      75
      وزن فعلی
      75
      حالت من
      Asabani
      وبلاگ زیباتنی من
      71
      اره همونجوری که گفتیه ولی خوب دوره حجم و کات دارن دیگه
      حالا در آینده بیشتر برای دوستان توضیح میدم که اگه کسی علاقه داشت اطلاعاتش کامل نبود کامل بشه
      پدربزرگ رفت و مارا در سوگ خودش نشاند . .
      حالا ما موندیمو خاطراتش . . .
      آقا جون خداحافظ . . .

7. کاربر زیر پست omidrock را لایک کرده است:

alireza75 (18 مرداد 1394)

aynaz.ch آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      177
      وزن شروع
      113
      وزن هدف
      79
      وزن فعلی
      108
      حالت من
      Delvapas
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.X نمایش پست ها
      سلام ، واوو مگه میشه ؟ مگه داریم ؟ :|

چطور تونستین یه سال از خونه بیرون نرین ؟ :|

اخه هیکل شما به بقیه چه ارتباطی داره ؟ :| یکم اعتماد بنفستونو قوی بکنین.

ابدرمانی دیگه چیه ؟ من از این رژیمای لاغری اصلا سر در نمیارم ، فقط کالری شماری شنیدم.

کالری مصرف نمیکنی و 500 تا هم میسوزونی ؟ :|

اصلا باورم نمیشه :| :|

میخواین خودکشی بکنین راه های اسون تری م هستا ؟ :|

اما در مورد توصیه تون به من ، من راستش خیلی بد غذا م ، خیلی غذا ها رو دوست ندارم و کلا از غذا خوردن لذت نمیبرم.

چند سال پیش با اصرار زیاد خونواده م تصمیم گرفتم چاق بشم ، هر کاری فکرشو بکنین کردم.

پرخوری ، کم تحرکی ، داروی گیاهی و شیمیایی ، قرص ، بدنسازی ، غذا های چاق کننده ، خوردن غذاهایی که ازشون متنفر بودم و ...

این پرخوریا که گفتین م انجام دادم ، همراهش بدنسازی م رفتم ، اونجا با یکی اشنا شدم که از من کوتاه تر بود یه ذره و لاغر تر.

به هم قول دادیم چاق بشیم ، اون طی چند ماهی که میرفتیم باشگاه 12 کیلو چاق شد اما من هیچی :|

اون الان 75 کیلوئه و من 55 :|

من حتی از اونم بیشتر میخوردم ، ازمایش و ... م دادم همه چی نرماله ، دکتر میگه ژنتیکیه.

منم الان کاملا بیخیال این موضوعم ، هر کاری میخواستم بکنم توو این 3-4 سال انجام دادم ، دیگه نمیخوام چاق بشم.

خودمو همین شکلی دوست دارم.

دیگه فکر چاق شدن م برام عذاب روحی میاره.

تصمیم دارم تجربیاتمو توو وبلاگ زیباتن بنویسم ، هم تجربیات خودم هم دوستام که چاق شدن و هم دوستام که لاغر شدن.

تنها دلیل اینجا بودنم م همینه.

موفق باشی.

- - - Updated - - -

نارنجی گروه اضافه وزن دار هاست.

اره خیلیا بخاطر عضلات بزرگ تر نسبت به بقیه به اشتباه توو این گروه قرار میگیرن.

فکر کنم باید یه گروه "عضلانی ها" هم اضافه بشه به اینجا :دی
      مرسی از پاسخ گوییتون دوست عزیز . راجب اینکه گفتین چطور تونستم یه سال از خونه بیرون نرم باید بگم که من از اینکه بقیه مسخرم کنن وحشت دارم و متنفرم یه جورایی از جمع و اجتماع گریزون شدم مهر ماه هم باید برم دانشگاه باید حداقل تا 25 شهریور وزنمو کم کنم حداقل به گروه نارنجی برسم واسه اینم مجبورم رژیم ابدرمانی بگیرم به اینصورت که فقط اب و چایی یا جوشونده هایه گیاهی بخورم که کالری ندارن یا در حد دوتا یا سه تا کالری دارن سختیش فقط دو روز اوله ولی از بس همه میگن خوب نیست ارادمو از دست دادم به نصف روز نرسیده غذا میخورم که بعدش خیلی خیلی عصبی میشم واقعاااا دارم دیونه میشم واسه کمبود ویتامین هم قرص ویتامین c و مولتی ویتامین میخورم . و برای مشکل لاغری خودتون اگه از غذا بدتون بیاد یه جورایی انگار این غذا دفع میشه همش شنیدین ادمهای چاق میگن حتی با یه کاسه ماست هم چاق میشیم چون ما ادم چاقا همون یه کاسه ماست و خوشمزه خوشمزش میکنیم من خودم خیار رنده میکنم فلفل میزنم همه چی به اون ماست میزنم با اشتها میشینم اون ماستو میخورم خوب بهم میچسبه چاق هم میشم اگه شما هم به غذا تون به از این دید نگاه کنین حتما چاق میشین هوووفففف خیلی حرف ز دم امیدوارم شما هم تپل شی همه چاقا اول از همه من لاغر شم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza75 نمایش پست ها
      سلام خوب تاحالا ک خوب پیش رفتید 5و6کیلو کم کردید ادامه بدید!ولی خب چرا خودتونو اینجوری زندانی کردید!!؟!!استرس و افسردگی خودش اصلا باعث ذخیره چربی توی بدن میشه شما مشکلی ندارید که بخواید جدا از بقیه زندگی کنید خواهر من :|
      رژیم آب درمانی بسیار خطرناکه و هیچ فایده ایی نداره و چون نمی تونید تا اخر عمر اونو ادامه بدید و بعد از رها کردنش وزن ازدست رفته برمیگرده
      این رژیم باعث پوکی استخوان،سردرد و حتی روی عملکرد مغز و قلب هم اثر منفی میذاره به قول دادشمون میخوای خود کشی یه راه حداقل اسون ترو انتخاب کن!!!!
      یه رژیم که باهاش راحتی و انتخاب کن ورزش هم هروز داشته باش حتما مطمن باش به امید خدا وزنت حسابی میاد پایین الکی هم نگران نباش
      درضمن چاق شدن به این معنی نیست ک چربی بدن بالا بره اینجوری باشه باید مث منوشما تلاش کنه بعد از چند وقت لاغر کنه :)) :|

- - - Updated - - -

سلام اطلاعاتتونو کامل کنید ایشالا تا تهش با همین روحیه ی عالی ادامه میدید:)

- - - Updated - - -

اطلاعاتی در این مورد ندارم داداش
      ولی خب بدنسازای بزرگ دنیا هم مثلا قدشون 175 ولی وزنشون 130 !
      سلام . مرسی از پاسخ گوییتون . به اون دوستمونم گفتم من از اینکه دیگران مسخرم کنن میترسم متنفرم . باید لاغر شم تا بتونم برم دانشگاه اگه لاغر نشم نمیتونم برم یا اگه برم هم ولش میکنم مطمعنم پس باید لاغر شم یه جورایی یه نقطه ضعف خیلی بزرگه که همه زندگیمو داره خراب میکنه اره وزن کم کردم ولی خیلی کمه من اگه اب درمانی بگیرم بعد برسم به گروه نارنجی که حداقل خودمو از این زندانی که برا خودم ساختم نجات بدم بعدش میرم دکتر تغذیه که به یه وزن نرمال و ثابت برسم . شما میدونی من با این رژیم تا چه مقدار وزن کم میکنم تا 25 شهریور؟ لطفا جواب این سوالمو بدین حداقل به طور تقریبی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط * mahsa * نمایش پست ها

سلام دوست عزیز
      چرا باید اینقدر نظر دیگران برات مهم باشه که اینقدر خودتو عداب بدی...بعدا حسرت این روزا رو میخوری که چرا اینقدر دیگران برات مهم بودن در صورتی که شاید اصلا کسی اصلا در مورد مشکل تو فکر نکنه! با اعتماد به نفس باش..خوش هیکل بودن خیلی خوبه ولی شاد بودن خیلییییی مهم تره!

در مورد اب درمانی هم من اطلاعات زیادی ندارم ولی فکر میکنم زیاد رژیم خوبی نباشه اخه یکی از اشناهای ما با این رژیم 20 کیلو کم کرد ولی بعد از ول کردن این رژیم 40 کیلو اضافه کرد!!ارزش نداره!
      من یه دکتر خوب میشناسم اگه تهران باشی خواستی بهت معرفی میکنم

موفق باشی دوست عزیز و همچنین کلی شاد

- - - Updated - - -

مچکرم!

شما هم امیدتو از دست نده! برید ورزش بدنسازی و کار با دستگاه و بعد از ورزشم سیب زمینی و تخم مرغ اب پز بخورید..البته شاید خودتون میدونستید ولی گفتم بگم!!
      شما هم موفق باشین

سلام دوستم مرسی که جواب دادی متاسفانه خیر تهران نیستم من اهواز هستم و و خیلییی خیلی افسرده شدم و گاهی از خودم متنفرم چون با این همه اضافه وزن بازم میرم و غذا میخورم باید حداقل به گروه نارنجی برسم

9. 2 کاربر، ارسال aynaz.ch را لایک کرده اند:

Mr.X (18 مرداد 1394),_Donya_ (18 مرداد 1394)

Mr.X آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      قد خالص (!) 178
      وزن شروع
      55
      وزن هدف
      بیخیالش شدم دیگه :))
      وزن فعلی
      55
      حالت من
      ShadOsarhal
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      مرسی از پاسخ گوییتون دوست عزیز . راجب اینکه گفتین چطور تونستم یه سال از خونه بیرون نرم باید بگم که من از اینکه بقیه مسخرم کنن وحشت دارم و متنفرم یه جورایی از جمع و اجتماع گریزون شدم مهر ماه هم باید برم دانشگاه باید حداقل تا 25 شهریور وزنمو کم کنم حداقل به گروه نارنجی برسم واسه اینم مجبورم رژیم ابدرمانی بگیرم به اینصورت که فقط اب و چایی یا جوشونده هایه گیاهی بخورم که کالری ندارن یا در حد دوتا یا سه تا کالری دارن سختیش فقط دو روز اوله ولی از بس همه میگن خوب نیست ارادمو از دست دادم به نصف روز نرسیده غذا میخورم که بعدش خیلی خیلی عصبی میشم واقعاااا دارم دیونه میشم واسه کمبود ویتامین هم قرص ویتامین c و مولتی ویتامین میخورم . و برای مشکل لاغری خودتون اگه از غذا بدتون بیاد یه جورایی انگار این غذا دفع میشه همش شنیدین ادمهای چاق میگن حتی با یه کاسه ماست هم چاق میشیم چون ما ادم چاقا همون یه کاسه ماست و خوشمزه خوشمزش میکنیم من خودم خیار رنده میکنم فلفل میزنم همه چی به اون ماست میزنم با اشتها میشینم اون ماستو میخورم خوب بهم میچسبه چاق هم میشم اگه شما هم به غذا تون به از این دید نگاه کنین حتما چاق میشین هوووفففف خیلی حرف ز دم امیدوارم شما هم تپل شی همه چاقا اول از همه من لاغر شم

- - - Updated - - -

سلام . مرسی از پاسخ گوییتون . به اون دوستمونم گفتم من از اینکه دیگران مسخرم کنن میترسم متنفرم . باید لاغر شم تا بتونم برم دانشگاه اگه لاغر نشم نمیتونم برم یا اگه برم هم ولش میکنم مطمعنم پس باید لاغر شم یه جورایی یه نقطه ضعف خیلی بزرگه که همه زندگیمو داره خراب میکنه اره وزن کم کردم ولی خیلی کمه من اگه اب درمانی بگیرم بعد برسم به گروه نارنجی که حداقل خودمو از این زندانی که برا خودم ساختم نجات بدم بعدش میرم دکتر تغذیه که به یه وزن نرمال و ثابت برسم . شما میدونی من با این رژیم تا چه مقدار وزن کم میکنم تا 25 شهریور؟ لطفا جواب این سوالمو بدین حداقل به طور تقریبی

- - - Updated - - -

سلام دوستم مرسی که جواب دادی متاسفانه خیر تهران نیستم من اهواز هستم و و خیلییی خیلی افسرده شدم و گاهی از خودم متنفرم چون با این همه اضافه وزن بازم میرم و غذا میخورم باید حداقل به گروه نارنجی برسم

من که به شما گفتم ، اعتماد بنفستونو ببرین بالا !

اینو بدونین شما انجلینا جولی م که باشی بازم ممکنه مسخره ت بکنن !!

پس مشکل شما چاقی نیست ، کمبود اعتماد بنفسه که بنظرم با یه مشاور در میون بذارین کمکتون بکنه.

رژیم اینجوری سخت رو فکر میکنی تا کی میتونی ادامه بدی ؟

تا حالا شده ضعف کنی و فشارت بیفته و از هوش بری ؟

میدونم تا حالا برات اتفاق نیفتاده و نمیدونی چجوریه ، اگه میدونستی هیچ وقت اینجوری نمیخواستی رژیم بگیری !!

شما اضافه وزنتون مال یکی دو روز نیست که انتظار دارین یکی دو روزه م از بین بره !!

در ضمن توو دانشگاه همه باربی و خوشکل نیستن ، حالا بری میبینی چقدر مثل شما وجود داره و کم کم اعتماد بنفستون میره بالا.

موفق باشین.
      I ain't gonna do what I don't want to,
      I'm gonna live My life.

11. کاربر زیر پست Mr.X را لایک کرده است:

_Donya_ (18 مرداد 1394)

Hadisss آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      158
      وزن شروع
      65
      وزن هدف
      55
      وزن فعلی
      64
      حالت من
      BaAngizeh
      سلام دوستای پرتغالی
      من تازه ثبت نام کردمو میخواستم بدونم برای لاغری ساق پا چاره ای هست؟
      چه تمریناتی لازمه؟
      چقدر طول میکشه تا حسابی لاغرو تخت بشه؟

13. کاربر زیر پست Hadisss را لایک کرده است:

_Donya_ (18 مرداد 1394)

_Donya_ آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.05
      قد
      175
      وزن شروع
      96
      وزن هدف
      70
      وزن فعلی
      96
      حالت من
      Khejalati
      وبلاگ زیباتنی من
      6
      دوستانه پرتقالی عزیزم خداحافظ من رفتم گروه سبز
      امیدوارم شما هم سبز بشین
      بای ی ی ی ی
      ویرایش توسط _Donya_ : 19 مرداد 1394 در ساعت 12:44

15. 2 کاربر، ارسال _Donya_ را لایک کرده اند:

alireza75 (19 مرداد 1394),Mr.X (20 مرداد 1394)

omidrock آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      45
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.07
      قد
      170
      وزن شروع
      81
      وزن هدف
      75
      وزن فعلی
      75
      حالت من
      Asabani
      وبلاگ زیباتنی من
      71
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadisss نمایش پست ها
      سلام دوستای پرتغالی
      چه تمریناتی لازمه؟
      سلام
      دوچرخه ثابت رو دور تند میتونه ساق پا رو لاغر کنه
      آقا جون خداحافظ . . .

Hadisss آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      158
      وزن شروع
      65
      وزن هدف
      55
      وزن فعلی
      64
      حالت من
      BaAngizeh
      حالا اگه به دوچرخه ثابت دسترسی نداریم چه کنیم؟ من تو خونه ورزش میکنم

omidrock آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      45
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.07
      قد
      170
      وزن شروع
      81
      وزن هدف
      75
      وزن فعلی
      75
      حالت من
      Asabani
      وبلاگ زیباتنی من
      71
      حالا اگه به دوچرخه ثابت دسترسی نداریم چه کنیم؟ من تو خونه ورزش میکنم
      خوب درجا زدن هم میشه ولی رو کل بدن تاثیر داره
      آقا جون خداحافظ . . .

19. کاربر زیر پست omidrock را لایک کرده است:

_Donya_ (19 مرداد 1394)

alireza75 آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      100
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      وزن شروع
      89
      وزن هدف
      68
      وزن فعلی
      67
      حالت من
      Khoonsard
      وبلاگ زیباتنی من
      1

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

شما کلا رژیم آب درمانی و بزار کمار از ذهنت برفرض روزی یک کیلو هم کم کنی وقتی رهاش کنی باز برمیگرده شک نکن
      ضمن اینکه یه رژیم توی هربدنی ی نتیجه میدهاگه من مثلا روزی 1کیلو کم کنم تضمینی نیست شما روزی 1 کیلو کم کنید اصلا شاید بیشترم کم کنید!
      عوارضی ک این رژیم داره زیاده و درمقابل هیچ سودی نداره براتون حواستون باشه که توچ اه نیافتین!
      بعدم مگه هرکی میره دانشگاه هیکلش مثل خیار قلمیه :|؟
      یا هرکی چاق باشه زشته هیکلش؟!
      اضافه وزن داشته باشی مسخره میشی لاغر باشی مسخره میشی نرمال هم ابشی مسخره میشی!شک نکن در دهن مردم و نمیشه بست
      هدفت روکوچیک کوچیک مشخص کن اول هم به فکر سلامتیه خودت باش نه چیز دیگه ایی به جای این رژیم های عجیب غریب خودت عاغدات غذاییتون اصلاح کن یه سری چیز هارو حذف کن ورزش وحتما انجام بده قول میدم بهت تا اون تاریخی که میگی حسابی وزن کم کردین
      ایناهم نذار به حساب خدایی نکرده نصیحت اینا فقط تجربه هایی بود ک توراهی ک شما میخوای بری بدست اوردم وزن کم کردن ناگهانی اونم با این روش خودکشیه!
      یه راه معقو انتخاب کن که حداقل به خودتون ضرر نرسونین

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط omidrock نمایش پست ها
      خوب درجا زدن هم میشه ولی رو کل بدن تاثیر داره
      داداش من درمورد اون بی ام آی پرسیدم خیلی چیز معتبری نیست و برای افرادیه که ورزش نمیکنن یا ورزشکار حرفه ایی نیستن

- - - Updated - - -

سلام دوستای پرتغالی
      چه تمریناتی لازمه؟
      سلام خب ساق پاهم مثل ران،شکم یا...چربی میگیره و لاغری موضعی خیلی روش تاثیر نداره یه بخشم زنتیکه فد و فیزیک بدنیشه
      اگه به مرور زمان وزن کم کنید ووزنون نرمال تر بشه وچربی بدنتون کم بشه میتونید ساق پاهم لاغر کنید دو هم اثر فوق العاده ایی روی فرم کل بدن بخصوص پاها داره

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط _Donya_ نمایش پست ها
      دوستانه پرتقالی عزیزم خداحافظ من رفتم گروه سبز
      امیدوارم شما هم سبز بشین
      بای ی ی ی ی
      سلام موفق باشید
      برای بدست آوردن چیزی که دیگران بدست نمیاورند، شما باید کاری هایی را کنید که دیگران نمیکنند

21. کاربر زیر پست alireza75 را لایک کرده است:

_Donya_ (20 مرداد 1394)

• صفحه 18 از 47
  • نخستنخست
  • ... 8161718192028 ...
  • آخرینآخرین