شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 1 از 3
  • 123
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 22

موضوع: آیا متفورمین و فلوکستین باعث کاهش اشتها میشن؟

گندم1360 آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      4
      گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.10
      قد
      160
      وزن شروع
      93
      وزن هدف
      فعلا 75 تا 26 آبان
      وزن فعلی
      80
      حالت من
      Khoshhal

آیا متفورمین و فلوکستین باعث کاهش اشتها میشن؟

شنیدم قرص متفورمین همراه با فلوکستین برای لاغری و کم شدن اشتها خوبه. کسی در این مورد چیزی میدونه؟

2. 3 کاربر، ارسال گندم1360 را لایک کرده اند:

*aida* (31 تیر 1392),falipour2000 (28 شهریور 1392),Lady Mahsa (01 دی 1392)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

شهرزاد آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.19
      قد
      172
      وزن شروع
      101
      وزن هدف
      بدنسازي
      حالت من
      Khoshhal
      متفورمین که هورمونی هست فلوکسیتین هم داروی روانی هست این داروها باعث کاهش اشتها یا کم شدن وزن می شن ولی خطرناک هستن اولی که هورمونیه نباید سر خود مصرف بشه سیستم بدنت رو بهم می زنه دومی هم باید روانپزشک تجویز کنه داروهای روانی خیلی خطرناک هستن بعضی وقت ها افسردگی های شدید می دن قطع کردن ناگهانیشون عوارض خیلی بدی هم از نظر جسمی هم روحی داره بهترین دارو اقزایش اراده هست حالا تو عطاری ها هم گیاهانی هستن که کمی جلو اشنها رو می گیرن متابولیسم رو می برن بالا از اونها درکنار رژیم و ورزش می شه کمک گرفت ولی این داروهایی که شما اسم بردی با اینکه کاهش وزن خوبی می دن خوب جلو اشتها رو می گیرن ولی کاربرد درمانی دیگه ای دارن باید به دلیل حتما دکتر مربوط تجویز کنه . بازم می گم داروهای روانی رو سر خود مصرف نکنید گاهی چنان حس افسردگی می دن که فرد حتی دست به خودکشی می زنه یا با قطع ناگهانیش ممکنه دچار ایست قلبی بشن .

اگر حس می کنی پرخوریت دلیل روانی یا هورمونی داره به دکترای مربوطش مراجعه کن لازم داشته باشی فلوکسیتین می دن بهت بله تجویز درستش شادی می یاره و اشتها هم کم می شه اون اولیم که الان مادر من کیست داره دکتر بهش داده اشتهاشو کم کرده من دربارش خوندم کاهش وزن هم می ده ولی خوب دارن ازش کک می گیرن که کیست بزرگ رو از بین ببرن بنابراین این داروها قوی هستن و شیمیایی .

رازیانه هم برای زنها خیلی خوبه جلوی اشتها رو هم می گیره می تونی جاشون از این استفاده کنی
      به سوالات رژیمی در دفترچم و پیغام های خصوصی جواب نمی دم لطفا سوالات رو در قسمت های مربوط بپرسید . سوال در دفترچه و پیغام خصوصی خلاف قوانین سایت هست و تذکر داده می شه.

5. 7 کاربر، ارسال شهرزاد را لایک کرده اند:

*aida* (31 تیر 1392),falipour2000 (28 شهریور 1392),farideh32 (02 مرداد 1392),tinkerbell (26 مرداد 1392),مه رامه (20 مرداد 1392),گندم1360 (02 مرداد 1392),الیزه (12 اردیبهشت 1393)

farideh32 آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      32
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.09
      قد
      165
      وزن شروع
      78
      وزن هدف
      65
      وزن فعلی
      70
      حالت من
      Mehraboon
      دوستان من خودم وقتی دکتر جواهریان رفته بودم قرص فلوکستین صبح ناشتا تجویز کرده بود به نظر من چون چاقی ما عصبی خیلی تاثیر داره جلویاشتها رو میگیره

7. 3 کاربر، ارسال farideh32 را لایک کرده اند:

falipour2000 (28 شهریور 1392),مه رامه (20 مرداد 1392),الیزه (12 اردیبهشت 1393)

شهرزاد آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.19
      قد
      172
      وزن شروع
      101
      وزن هدف
      بدنسازي
      حالت من
      Khoshhal
      نقل قول نوشته اصلی توسط farideh32 نمایش پست ها
      دوستان من خودم وقتی دکتر جواهریان رفته بودم قرص فلوکستین صبح ناشتا تجویز کرده بود به نظر من چون چاقی ما عصبی خیلی تاثیر داره جلویاشتها رو میگیره
      دوست عزیز لطف کنید بچه ها رو تشویق به خوردن داروها نکنید به شما دکتر دارو داده و تشخیصش این بوده شما به این دارو نیاز داری من و شما نمی تونیم برای کسی دارو تجویز کنیم این داروها گیاهی نیستن مال عطاری و سوپر هم نیستن داروهای روانی هستن هیچ وقت به مشی توصیشون نکنید چون بعدا مسئولیتش با شماست اگر اون کس دارو رو ناگهان قطع کنه و مشکلی براش پیش بیاد پاسخگو هستید این کار درست نیست.
      به سوالات رژیمی در دفترچم و پیغام های خصوصی جواب نمی دم لطفا سوالات رو در قسمت های مربوط بپرسید . سوال در دفترچه و پیغام خصوصی خلاف قوانین سایت هست و تذکر داده می شه.

9. 3 کاربر، ارسال شهرزاد را لایک کرده اند:

hedie آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      174
      وزن شروع
      94
      وزن هدف
      65
      وزن فعلی
      94
      حالت من
      ShadOsarhal
      نقل قول نوشته اصلی توسط شهرزاد نمایش پست ها
      دوست عزیز لطف کنید بچه ها رو تشویق به خوردن داروها نکنید به شما دکتر دارو داده و تشخیصش این بوده شما به این دارو نیاز داری من و شما نمی تونیم برای کسی دارو تجویز کنیم این داروها گیاهی نیستن مال عطاری و سوپر هم نیستن داروهای روانی هستن هیچ وقت به مشی توصیشون نکنید چون بعدا مسئولیتش با شماست اگر اون کس دارو رو ناگهان قطع کنه و مشکلی براش پیش بیاد پاسخگو هستید این کار درست نیست.
      سلام
      من با شهرزاد جون کاملا موافقم در مورد قرص فلوکستین. من یه مدتی میخوردم البته با تجویز پزشک . متاسفانه جزء داروهایی هست که اگر بعد مدتی قطعش کنی (چون نشاط آوره) خیلی آدم رو عصبی میکنه. و برای همه هم یک جور نیست من خودم یه دوره 2 ماهه خوردم بخاطر افسردگی زایمان که لاغرم که نکرد هیچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچ چچچچ در عوض از 83 کیلو( بعد از زایمان ) الان رسیدم به 94.
      مامان خودم هم الان نزدیگ به 17 ساله داره میخوره البته مامان من ناراحتی اعصاب دارن ولی اصلاا یک گرم هم لاغر نشده و خیلی هم چاق هستش.

برای همین پیشنهاد میکنم هر دارویی رو زیر نظر پزشک مصرف کنین. چون هر دارووی یه دوره خاص داره برای مصرف

اگر روزی دلم گرفت یادم باشد که خدای من اینجاست
      همین نزدیکی ها
      و من تنـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــها نیستم

11. 4 کاربر، ارسال hedie را لایک کرده اند:

falipour2000 (28 شهریور 1392),ILNAZeQ (25 مهر 1394),مه رامه (20 مرداد 1392),الیزه (12 اردیبهشت 1393)

neli آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      85
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      1.04
      قد
      168
      وزن شروع
      ۶۸.۵
      وزن هدف
      ۶۰
      وزن فعلی
      ۶۸
      حالت من
      Movafagh
      سلام بچه ها
      لطفا خودسرانه دارو مصرف نکنید
      در مورد فلوکستین خاصیت از بین بردن اشتها رو فقط برای یک سال اول داره
      در مورد متفورمین هم قبل از مصرف نیاز به انجام آزمایشات کلیوی و کبدی هست
      برای مصرف در مورد هر دو با پزشک خودتان مشورت کنید
      این فرمول را بخاطر بسپار :
      نه بار زمین بخور
      ده بار برخیز

13. 4 کاربر، ارسال neli را لایک کرده اند:

*aida* (07 مرداد 1392),falipour2000 (28 شهریور 1392),مه رامه (20 مرداد 1392),الیزه (12 اردیبهشت 1393)

شهرزاد آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.19
      قد
      172
      وزن شروع
      101
      وزن هدف
      بدنسازي
      حالت من
      Khoshhal
      نقل قول نوشته اصلی توسط hedie نمایش پست ها
      سلام
      من با شهرزاد جون کاملا موافقم در مورد قرص فلوکستین. من یه مدتی میخوردم البته با تجویز پزشک . متاسفانه جزء داروهایی هست که اگر بعد مدتی قطعش کنی (چون نشاط آوره) خیلی آدم رو عصبی میکنه. و برای همه هم یک جور نیست من خودم یه دوره 2 ماهه خوردم بخاطر افسردگی زایمان که لاغرم که نکرد هیچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچ چچچچ در عوض از 83 کیلو( بعد از زایمان ) الان رسیدم به 94.
      مامان خودم هم الان نزدیگ به 17 ساله داره میخوره البته مامان من ناراحتی اعصاب دارن ولی اصلاا یک گرم هم لاغر نشده و خیلی هم چاق هستش.

برای همین پیشنهاد میکنم هر دارویی رو زیر نظر پزشک مصرف کنین. چون هر دارووی یه دوره خاص داره برای مصرف

هدیه جون من رشتم روانشناسی هست یک استاد داشتیم روانپزشک بود می امد گاهی درباره خواص این داروها می گفت البته روانشناس ها هیچ وقت اجازه تجویز دارو ندارن مگه روانشناس بالینی که جایی که کار می کنه زیر نظر روانپزشک باشه چند داروی محدود می تونه تجویز کنه ولی خوب درباره خواصشون می دونیم داروهای روانی خیلی خظرناکن خیلی هاشون رو بدون نسخه پزشک به هیچ صورتی نمی دن قطع کردنشون حتما باید زیر نظر دکتر باشه چون ممکنه حال خیلی خیلی بدی به آدم بدن یکهو دیدی خودکشی کرد یا حتی آسیب جسمی بدی می زنن سکته می کنن ایست قلبی می کنن دوزش رو و کم کردنش باید زیر نظر باشه تا اون حالت عصبی و اقسرگی با حالت شدیدش برنگرده . واقعا برام عجیبه کسی داروی شیمیایی رو که حالا در کنارش خاصیت لاغری هم ممکنه داشته باشه برای لاغر شدن مصرف کنه متفورمین هم که برای دیابتی هاست نمی شه اینها رو سر خود خورد آدم به یکی بگه خدایی نکرده چیزیش بشه متفورمین تو خونه ما هست تو بروشوری چیزایی که نوشته جرات می خواد خوردنش

15. 3 کاربر، ارسال شهرزاد را لایک کرده اند:

neli آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      85
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      1.04
      قد
      168
      وزن شروع
      ۶۸.۵
      وزن هدف
      ۶۰
      وزن فعلی
      ۶۸
      حالت من
      Movafagh
      شهرزاد جان درسته عوارض دارن ولی اینقدر هم از داروهای روانی بد نگو همین جوری اش مردم خیلی گارد می گیرن. مسلما هر کی باید زیر نظر پزشک دارو مصرف کنه اما فلوکستین داروی کم ضرریه. اینقدر کم ضرر که از همین جا بهت می تونم توصیه کنم برای مثلا قبل از قاعدگی بخوری. متفورمین هم برای افراد با تخمدان پلی کیستیک و یا خیلی چاق بی ام آی بالای30-35 توصیه میشه. اما بخاطر اینکه دفعش عمدتا کلیوی هست حتما قبلش باید آزمایش داد. البته متفورمین عوارض گوارشی اش اینقدر زیاده که خیلی ها تحمل نمی کنن. در تخمدان پلی کیستیک حتی توصیه میشه افراد در تمام عمر متفورمین بخورن. منظورم مجوز دادن به مصرف خودسرانه نیست.
      این فرمول را بخاطر بسپار :
      نه بار زمین بخور
      ده بار برخیز

17. 5 کاربر، ارسال neli را لایک کرده اند:

falipour2000 (28 شهریور 1392),farideh32 (15 مرداد 1392),hedie (20 مرداد 1392),مه رامه (20 مرداد 1392),الیزه (12 اردیبهشت 1393)

farideh32 آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      32
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.09
      قد
      165
      وزن شروع
      78
      وزن هدف
      65
      وزن فعلی
      70
      حالت من
      Mehraboon
      دوست عزیز من به کسی پیشنهاد ندادم که قرص بخوره من نظر خودم دادم گفتم دکتر تجویز کرده یه دوره خوردم

19. 3 کاربر، ارسال farideh32 را لایک کرده اند:

hedie آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      174
      وزن شروع
      94
      وزن هدف
      65
      وزن فعلی
      94
      حالت من
      ShadOsarhal
      بله شهرزاد جون. من خودم به خاطر قندم و تنبلی تخمدان متفورمین مصرف میکنم .

ولی دیدم دکترهایی رو که برای لاغری فلوکستین یا متفورمین و جدیدا هم ونوستان تجویز میکنن. خیلی ها هم از خوردن راضی بودم ولی روی من تاثیری نداشته.
      من قبل از بارداریم 1 سال متفورمین خوردم یه خاطر باردارشدن و توی دوران بارداریم هم همراه با انسولین مصرف میکردم
      الان هم که باز دارم میخورم به خاطر اینکه به امیدی خدا هم تخمدانهام کارشون تنظیم بشه که انشالاا 7-8 ماه دیگه دوباره میخوام اقدام کنم برای فرشته دومی.

اگر روزی دلم گرفت یادم باشد که خدای من اینجاست
      همین نزدیکی ها
      و من تنـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــها نیستم

21. 5 کاربر، ارسال hedie را لایک کرده اند:

falipour2000 (28 شهریور 1392),farideh32 (30 مرداد 1392),مه رامه (20 مرداد 1392),الیزه (12 اردیبهشت 1393),سمیه60 (12 آبان 1392)

• صفحه 1 از 3
  • 123
  • آخرینآخرین