شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 1 از 18
  • 12311 ...
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 171

موضوع: لاغري سريع موضعي با بادي رپ (جلبک دريايي)

حسنا آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00

لاغري سريع موضعي با بادي رپ (جلبک دريايي)

سلام به همه دوستان ،من بعد رعايت انواع و اقسام رژيم هاي سخت و آسون و عادي و عجيب غريب که الان دارم تو تاپيک ها نمونه ها و بعضياش دقيقا همون هست رو مي بينم ، ضعف اعصاب گرفتم يا وزنم کم نمي شد يا زود بر مي گشت بعدم رسيدم به 67 و رو همين وزن گير کردم تا اينکه تو يه سايتي با اين وب آشنا شدم الان دو هفته هست تحت رژيم اين وب 6 کيلو به راحتي کم کردم واقعا گرسنگي نداشت بعد 10 روز به پيشنهاد خود اين وب بادي رپ خريدم و ا توجه به هزينش خيلي مردد بودم اما چون از رژيمش نتيجه عالي از نظر خودم گرفته بودم خودم و همسرم رو راضي کردم که اين محلول رو تهيه کنم ،

2. 19 کاربر، ارسال حسنا را لایک کرده اند:

***super star** (26 تیر 1392),3pid_girl (20 تیر 1392),banooo58 (23 تیر 1392),lila a (19 تیر 1392),mahbobe (14 اردیبهشت 1394),man (15 مرداد 1393),maryam12 (13 تیر 1393),mehrzzz (24 مهر 1392),nassim (21 تیر 1393),parchami7 (24 تیر 1393),parisima (29 خرداد 1393),tanya (30 شهریور 1392),themis (26 بهمن 1392),مملي شيطون (19 تیر 1392),مهدیس سالاری (25 مرداد 1393),مامان مرضيه (22 شهریور 1392),مرجان320 (22 تیر 1392),هستی.a (26 تیر 1392), Zenith (19 تیر 1392)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

حسنا آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      من يکهفته از اين محلول استفاده کردم و ميتونم بگم معجزه بود تاثيرش کاملا قابل ديدن بود طوري که اطرافيان هم ميگن بهم ،

5. 5 کاربر، ارسال حسنا را لایک کرده اند:

banooo58 (19 تیر 1392),mahbobe (14 اردیبهشت 1394),مملي شيطون (19 تیر 1392), Zenith (19 تیر 1392),الینا1 (29 تیر 1393)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      حسنای گلم خوشحالم که این روش برات سودمند بوده. میتونی در مورد هزینه هاش برای بقیه بچه ها هم بگی؟
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

7. 8 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

3pid_girl (20 تیر 1392),banooo58 (19 تیر 1392),lila a (19 تیر 1392),mahbobe (14 اردیبهشت 1394),tanya (30 شهریور 1392),مملي شيطون (08 شهریور 1392),کیجا (25 تیر 1392),الینا1 (29 تیر 1393)

حسنا آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      محلول دو نوعه من بعد کلي تحقيق تو نت متوجه شدم سالن هاي لاغري بيشتر از نوع سردش استفاده ميکنن ، اين ژل رو با آب ميجوشوندم بعد باند کشي زخم که از داروخونه گرفتم رو مينداختم توش ، کامل که خيس شد ميچلوندم به شکم و بازو ميبستم براي شکم دو باند و بازو هر کدوم يدونه باند ميبستم ، تا دو ساعت ميموند ،
      من يکروز در ميون با مشورت خودشون ميبستم ،
      جالبش اين بود که مواد و باند داغ بود ولي من ميبستم يخ ميکردم و به نظرم اين سرما چربيا رو از بيخ منجمد ميکنه ،
      من بعد يک هفته يعني 3 جلسه نتيجه خيلي خوبي گرفتم و تصميم دارم محلولم رو 3 بار ديگه بذارم و بقيشو نگه دارم هر وقت دوباره نياز شد
      هر چند که الان از همين وب رژيم تثبيت وزن گرفتم

- - - Updated - - -

محلول دو نوعه من بعد کلي تحقيق تو نت متوجه شدم سالن هاي لاغري بيشتر از نوع سردش استفاده ميکنن ، اين ژل رو با آب ميجوشوندم بعد باند کشي زخم که از داروخونه گرفتم رو مينداختم توش ، کامل که خيس شد ميچلوندم به شکم و بازو ميبستم براي شکم دو باند و بازو هر کدوم يدونه باند ميبستم ، تا دو ساعت ميموند ،
      من يکروز در ميون با مشورت خودشون ميبستم ،
      جالبش اين بود که مواد و باند داغ بود ولي من ميبستم يخ ميکردم و به نظرم اين سرما چربيا رو از بيخ منجمد ميکنه ،
      من بعد يک هفته يعني 3 جلسه نتيجه خيلي خوبي گرفتم و تصميم دارم محلولم رو 3 بار ديگه بذارم و بقيشو نگه دارم هر وقت دوباره نياز شد
      هر چند که الان از همين وب رژيم تثبيت وزن گرفتم

9. 8 کاربر، ارسال حسنا را لایک کرده اند:

banooo58 (19 تیر 1392),lila a (19 تیر 1392),mahbobe (14 اردیبهشت 1394),man (15 مرداد 1393),tanya (30 شهریور 1392),مملي شيطون (19 تیر 1392), Zenith (19 تیر 1392),الینا1 (29 تیر 1393)

Hediyeh Banoo آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      155
      وزن شروع
      84
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      72/200
      حالت من
      Khoshhal
      حسنا جان خوش آمدی
      میشه بیشتر توضیح بدی ؟ این بادی رپ چی هست؟ چطوری باید استفاده کرد؟ اگر عکسش رو داری بزار .
      ممنون

11. 6 کاربر، ارسال Hediyeh Banoo را لایک کرده اند:

banooo58 (19 تیر 1392),mahbobe (14 اردیبهشت 1394),مملي شيطون (19 تیر 1392),کیجا (25 تیر 1392), Zenith (19 تیر 1392),الینا1 (29 تیر 1393)

lila a آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      25
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.40
      قد
      158
      وزن شروع
      86
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      86
      حالت من
      Ashegh
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      حسنا جان هزينه اش چقدر ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      مرا عهدی است با شادی، که شادی آن من باشد

مرا قولی است با جانان، که جانان جان من باشد

13. 6 کاربر، ارسال lila a را لایک کرده اند:

banooo58 (19 تیر 1392),mahbobe (14 اردیبهشت 1394),tanya (30 شهریور 1392),مملي شيطون (20 تیر 1392),کیجا (25 تیر 1392), Zenith (19 تیر 1392)

حسنا آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      زنيت جونم قيمت محلول از چند جا قيمت کردم متفاوت بود و چون اين مواد تو گالن هاي بزرگ وارد ميشه و همينجا بسته بندي ميشه قابليت دستکاري داره و ميتونن توشو مواداي ديگه قاطي کنن اين بود که من ترجيح دادم از همين وب که رژيمش واقعا به من اطمينان خاطر داد تهيه کنم ليتري 85 تومن و انصافا غلظتش خيلي خوب بود يه ليتر راحت به 25 تا 30 تا باند جواب ميده ،

- - - Updated - - -

زنيت جونم قيمت محلول از چند جا قيمت کردم متفاوت بود و چون اين مواد تو گالن هاي بزرگ وارد ميشه و همينجا بسته بندي ميشه قابليت دستکاري داره و ميتونن توشو مواداي ديگه قاطي کنن اين بود که من ترجيح دادم از همين وب که رژيمش واقعا به من اطمينان خاطر داد تهيه کنم ليتري 85 تومن و انصافا غلظتش خيلي خوب بود يه ليتر راحت به 25 تا 30 تا باند جواب ميده ،

15. 8 کاربر، ارسال حسنا را لایک کرده اند:

3pid_girl (20 تیر 1392),banooo58 (19 تیر 1392),lila a (19 تیر 1392),mahbobe (14 اردیبهشت 1394),tanya (30 شهریور 1392),کیجا (25 تیر 1392), Zenith (19 تیر 1392),الینا1 (29 تیر 1393)

حسنا آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      دوست جونيا هزينش ليتري 85 ميگم که مواد ارزونتر هم بود ولي من اطمينان نکردم ، اين مواد مثل ژل ميمونه البته يکم از ژل رقيقتر و توي گالن هاي يک يا دو ليتري وکيوم ميشه عکس خاصي نداره يعني رو بسته هاش نوشته و اينا نداره به خاطر همون که اينا اينجا گالن هاي خيلي بزرگش تبديل به اندازه هاي کوچيکتر ميشه
      تو سالن هاي لاغري البته اکثراشمال شهر خيلي رايجه ولي تو سالن خرجش سنگين ميشّه من شنيدم تا باندي 15 تومنم ميگيرن يعني 30 تا باند براتون بالاي 400 تومن در مياد تازه کلي هم ممکنه آب به موادتون اضافه کنن

- - - Updated - - -

بعد تو سالن يه ساعته بازش ميکنن ولي خود آدم که ميبنده ميتونه بيشتر بذاره و نتيجه بگيره بيشتر
      يه حسن ديگش هم اينه پوست رو يه مقدار سفت ميکنه چون تعريق نيست و سرما چربي ها رو ميسوزونه کلا خوش فرم ميکنه
      من با رژيم خيلي خوب وزن کم کردم ولي با اين مواد خيلي سايزم خووب شد البته خودشون ميگن اگه قبل بادي رپ از رژيم استفاده نکرده بودي اينقدر نايجه نميگرفتي در واقع رژيم خودشون مکمل هست برا بادي رپ

17. 7 کاربر، ارسال حسنا را لایک کرده اند:

banooo58 (19 تیر 1392),lila a (19 تیر 1392),mahbobe (14 اردیبهشت 1394),tanya (30 شهریور 1392),مملي شيطون (20 تیر 1392), Zenith (22 تیر 1392),الینا1 (29 تیر 1393)

banooo58 آواتار ها
      کاربر محبوب

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      1.14
      قد
      162
      وزن شروع
      107
      وزن هدف
      75
      وزن فعلی
      89
      حالت من
      Khoshhal
      محلول لاغری بادی رپ و مانکن استایل چیست ؟‌ محلول عصاره جلبک دریایی به همراه مواد گیاهی دیگر است. مایع غلیظ است و در حال حاضر در بسیاری مراکز لاغری. کلینیک ها .مطبهای پزشکان تغذیه.سالنهای لاغری مورد استفاده قرار میگیره. به صورت محلول لاغری موضعی است که در دو نوع سرد وگرم موجود است . این محلول لاغری طبیعی در بسیاری از کشورها جهت لاغری و لیفتینگ و رفع موثر سلولیت مورد استفاده قرار میگیرد. انواع محلول گرم سرد از ویژگیهای محلول لاغری بادی رپ و مانکن استایل :‌ 1- از بین بردن بافت چربی کهنه که باعث می شود شخص وزن کم کند . 2- در کنار وزن سایز نیز کم می کند . 3- از شل و آویزان شدن پوست بدن جلوگیری میکند و نیز سبب لیفت وجمع شدن نواحی شل و دچار افتادگی مانند شکم و پهلو بعد از زایمان و نیز دیگر نواحی میشود. جهت صرفه جویی در هزینه ها و رعایت بهداشت بهتر است محلول لاغری بادی رپ و مانکن استایل را در منزل خودتان استفاده کنید. مراجعه به مراکز لاغری با بادی رپ بسیار پر هزینه است. درحالیکه مواد لاغری بادی رپ و مانکن استایل خیلی ارزانتر و به صرفه است. این مواد علاوه بر لاغری باعث سفت شدن بدن و جمع شدن بافت و پوست بدن نیز میشود.و تنها روش لاغریست که چنین ویژگی دارد. هم کاهش وزن وجود دارد و هم کاهش سایز. تاثیر سریع از ویژگی های منحصر بفرد این محلول است همراه با لیفت و سفت شدن بدن. تنها روش لاغریست که چنین ویژگی دارد. مهمتر اینکه لیفت ایجاد شده نیز کاملا و صد در صد بدون بازگشت میباشد. هرکدام از محلولهای لاغری را میتوان به تنهایی استفاده کرد. بهتر است از محلول لاغری گرم در کنار سرد استفاده کنید. از مزایای استفاده از محلول لاغری گرم در کنار سرد:‌ 1- از بین بردن بیشتر سلولیت و بافت چربی کهنه بدن 2- برای اشخاصی که روی یک وزن خاص استپ کردن از محلول لاغری گرم در کنار سرد جهت نواحی که سفت است استفاده کنید. استفاده از محلول لاغری گرم در کنار سرد برای رانهای سفت و معمولی و نیز بازوهای سفت مناسب میباشد. در حالت کلی نیز استفاده از محلول لاغری گرم قبل از سرد نتیجه را افزایش میدهد. ﻓﺮﺁﯾﻨﺪ ﺍﺛﺮﮔﺬﺍﺭﯼ محلول موضعی سرد(فریز) ﺩﺭ ﻭﺍﻗﻊ ﯾﮏ ﻓﺮﺁﯾﻨﺪ ﺣﺬﻑ ﺳﻠﻮﻟﻬﺎﯼ ﭼﺮﺑﯽ ﺑﺪﻭﻥ ﺻﺪﻣﻪ ﺑﻪ ﭘﻮﺳﺖ ﻭ ﺳﺎﯾﺮ ﺑﺎﻓﺘﻬﺎﯼ ﺑﺪﻥ ﺍﺳﺖ. ﺳﻠﻮﻟﻬﺎﯼ ﭼﺮﺑﯽ ﺳﺮﻣﺎﺩﯾﺪﻩ ﺩﺳﺘﺨﻮﺵ ﭘﺪﯾﺪﻩ ﺁﭘﭙﺘﻮﺯﯾﺲ ﻣﯽ ﮔﺮﺩﻧﺪ. ﺩﺭ ﻭﺍﻗﻊ ﺁﭘﭙﺘﻮﺯﯾﺲ ﻣﺮﮒ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺭﯾﺰﯼ ﺷﺪﻩ ﺳﻠﻮﻝ ﭼﺮﺑﯽ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺿﺨﺎﻣﺖ ﻻ‌ﯾﻪ ﭼﺮﺑﯽ ﺑﻪ ﻃﻮﺭ ﻣﻮﺛﺮﯼ ﮐﺎﻫﺶ ﻣﯽ ﯾﺎﺑﺪ. ﺳﻠﻮﻟﻬﺎﯼ ﭼﺮﺑﯽ ﻣﺮﺩﻩ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻩ ﻭ ﺑﻮﺳﯿﻠﻪ ﺳﯿﺴﺘﻢ ﻟﻨﻔﺎﻭﯼ ﺟﺬﺏ ﻭ ﺗﻮﺳﻂ ﻣﺎﯾﻊ ﻟﻨﻔﺎﻭﯼ ﺗﺨﻠﯿﻪ ﺳﻠﻮﻟﻬﺎﯼ ﭼﺮﺑﯽ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻣﯿﭙﺬﯾﺮﺩ ﻭ ﺍﯾﻨﮕﻮﻧﻪ ﻻ‌ﻏﺮﯼ ﻭ ﮐﺎﻫﺶ ﺳﺎﯾﺰ و وزن ﺑﻮﺟﻮﺩ ﺁﻣﺪﻩ ﻭ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺑﯿﻦ ﭘﻮﺳﺖ ﺑﺪﻥ ﻧﯿﺰ ﺑﻪ ﺩﻟﯿﻞ ﻭﺟﻮﺩ ﺳﺮﻣﺎ ﺧﻮﺩﺵ ﺭﺍ ﺟﻤﻊ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ ﻭ ﻫﺮﮔﺰ ﺩﭼﺎﺭ ﺷﻠﯽ ﻭ ﺍﻓﺘﺎﺩﮔﯽ ﻧﻤﯿﺷﻮﺩ. ﺍﯾﻦ ﺭﻭﺵ ﺭﻭﺷﯽ ﺍﯾﻤﻦ ﻭ ﺑﺪﻭﻥ ﻋﺎﺭﺿﻪ ﺑﻮﺩﻩ ﻭ ﺗﺤﻤﻞ ﺳﺮﻣﺎﯼ ﺁﻥ ﻧﯿﺰ ﺭﺍﺣﺖ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ.
      خدا كنه تويي كه تو اين دفترچه قدم گذاشتي
      حاجت روا بشوي و عاقبت بخير
      خدا كنه لبت خندان و دلت شاد باشه
      خدا كنه غم از دلت رخت بر كنه
      خدا کنه ....
      الهي امين

19. 15 کاربر، ارسال banooo58 را لایک کرده اند:

*aida* (19 تیر 1392),3pid_girl (20 تیر 1392),lila a (19 تیر 1392),mahbobe (14 اردیبهشت 1394),man (15 مرداد 1393),soniya (19 تیر 1392),tanya (30 شهریور 1392),themis (26 بهمن 1392),فاطمه (20 تیر 1392),مملي شيطون (20 تیر 1392),کیجا (25 تیر 1392), Zenith (22 تیر 1392),الینا1 (29 تیر 1393),ایده ال (07 شهریور 1393),سپیده مددی (03 مهر 1392)

مژگان* آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      11
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.08
      قد
      160
      وزن شروع
      99/5
      وزن هدف
      80
      وزن فعلی
      94
      حالت من
      Khoshhal
      یه سوال بخشید میشه بادی رپ رو برای سینه هم استفاده کرد

21. 4 کاربر، ارسال مژگان* را لایک کرده اند:

lila a (20 تیر 1392),mahbobe (14 اردیبهشت 1394), Zenith (22 تیر 1392),الینا1 (29 تیر 1393)

• صفحه 1 از 18
  • 12311 ...
  • آخرینآخرین