شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: حقیقت هایی در مورد کاشت ابرو

mf1396 آواتار ها
    کاربر تازه وارد

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.00

حقیقت هایی در مورد کاشت ابرو

مانند کاشت مو این فرآیند شامل برداشتن یک نوار از پوست با فولیکول‌های فعال از یک قسمت بدن به قسمت دیگر می‌باشد (که برداشتن از پشت سر بیشتر شایع می‌باشد). سپس این فولیکول‌ها مناسب با شکل ابرو برداشته می‌شود و در ناحیه ابرو پیوند زده می‌شود.
    جفری اپستین جراح پلاستیک در نیویورک و میامی که هر هفته چهار نمونه از این روش‌ها را انجام می‌دهد، می‌گوید: ابروهای برافراشته شایع‌ترین علتی است که افراد دنبال کاشت ابرو می‌روند.
    حدود هفتاد درصد از متقاضیان، زنان 30 تا 40 ساله هستند، دقیقاً زمانی که موها را زیاد می‌کَنید که بعداً مشخص می‌شود و کم مویی اتفاق می‌افتد.
    فرآیند درمان شبیه خالکوبی، با پوسته پوسته شدن و کبودی همراه است. اپستین می‌گوید: اکثر بیماران سه روز بعد از عمل خوب می‌شوند و هشت روز طول می‌کشد تا ابروها عالی شوند. حدود چهار ماه زمان می‌برد تا موهای جدید شروع به رشد کنند و سرانجام بعد از یکسال نتیجۀ واقعی را می‌توانند ببینند.
    قیمت‌های متفاوتی برای کاشت ابرو وجود دارد، که به طور میانگین 7500 دلار هزینه این عمل می‌باشد که البته این هزینه به تعداد فولیکول‌ها هم بستگی دارد.
    کاندیدای ایده‌آل کسی است که ابرویش از بین رفته باشد یا ابروی او از نظر ژنتیکی نازک باشد. با این حال اپستین می‌گوید برای کسایی که آلوپسی دارند این کار را انجام نمی‌دهد (آلوپسی به عارضه‌ای گفته می‌شود که در سیستم ایمنی بدن اختلال ایجاد شده و گلبول‌های سفید مو را از بین می‌برند).

تونیا کروکسی، متخصص ابرو، کسی که ابروی مگان فاکسی و جولیا رابرتز را شکل داده است هشدار می‌دهد که در روشهای دائمی مانند کاشت ابرو و نیمه دائمی مانند میکروبادی ابرو باید در مورد خرید محصولات ابرو، شکل دادن یا برداشتن ابرو خیلی دقت شود.
    او می‌گوید موها از سر شما برداشته می‌شود که واقعاً نسبت به بافت ابروهای طبیعی شما متفاوت است و این موها خیلی سریع رشد می‌کنند و این با توجه به تجربۀ من غیرطبیعی نیست.
    سایر عوارض احتمالی با توجه به گفتۀ ایپستین در صورتی که عمل درست انجام نشود، شامل قرمزی ماندگار و زخم ناحیه‌ای که از آن مو برداشته شده است، می‌باشد. بنابراین قبل از عمل، به طور کامل در مورد جراح تحقیق کنید و عکسهای قبل و بعد از عمل را ببینید تا حسن نیت دکتر را متوجه بشوید.
    چگونه در مورد کاشت ابرو تصمیم بگیریم که آیا این کاشت برای ما خوب است یا خیر؟ کروکس به مراجعه کنندگان خود توصیه می‌کند دو سؤال از خود بپرسند: باید سعی کنم بهترین کار را با آنچه که دارم انجام دهم و آیا راه حل دیگری به جز کاشت ابرو وجود دارد؟
    اگر جواب بله بود باید از مطب دکتر خارج شوید و مشورت بیشتری برای انجام این عمل کاشت ابرو انجام دهید.

2. # ADS
    تبلیغات در مدار

sibesorati آواتار ها
    کاربر تازه وارد

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.03
    به مطلب خوبی اشاره کردید. کاشت مو با روشهای مختلفی انجام میشود. برای اطلاع از هزینه کاشت ابرو لطفا به مقاله قیمت کاشت ابرو تهران مراجعه کنید.