شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: تجربه در مورد اینکه چطور به ورزش علاقمند بشیم

Zenith آواتار ها
    مدیر کل سایت

گروه وزنی
    گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
    مدير کل سایت
    میانگین پست در روز
    1.37
    وزن شروع
    64
    وزن فعلی
    53
    حالت من
    BaAngizeh
    وبلاگ زیباتنی من
    5

تجربه در مورد اینکه چطور به ورزش علاقمند بشیم

یه تجربه ی شخصی میخوام براتون بگم که خیلی موثر بوده برام. من با اینهمه علاقه ام به حوزه تناسب اندام هیچوقت بصورت مداوم ورزش نمیکردم. و این رو برای خودم ضعف بزرگی میدونستم. چون به نظر من ورزش و رژیم در کنار هم برای تناسب اندام اهمیت دارن و هر کدوم به تنهایی باعث ایجاد کمبودهایی در زیبایی ظاهری میشن.
    خب راه های متفاوتی رو برای علاقمند شدن به ورزش انتخاب کردم اما موفق نمیشدم و بعد از چند جلسه ورزش کردن رهاش میکردم.

تا اینکه بالاخره یه تجربه باعث شد من به ورزش علاقمند بشم و بشه بخشی از زندگیم.

این موارد تجربه ی من بود و حتما سعی کنید اگر سراغ ورزش میرید با این موارد شروع کنید: البته این تجربیات رو برای ورزشکاران نمیگم. برای کسایی مثل خودم میگم که به ورزش علاقمند نمیشن

1- ورزشی رو شروع کنید که بهش علاقمند هستید و با روحیاتتون جوره. نه ورزشی که بهتون میگن مفیده و فلان تاثیر رو داره.
    مثلا من خودم شخصا وزش های گروهی که در تایم خاصی باید انجام بشن و آزادی عمل خودم رو میگیرن رو دوست ندارم. مثلا پیلاتس، باراسل، یوگا و... بارها شروع کردم و نصفه نیمه رهاش کردم.
    پس بگردید و متناسب با روحیات خودتون و علاقه شخصیتون یه ورزش رو انتخاب کنید و هیچ کاری نداشته باشید به اینکه دنبال فلان نتیجه هستم و این ورزش برای این نتیجه بهتره.
    خیلی افراد ورزش های گروهی رو دوست دارن، خیلیا تیمی، خیلیا هیجانی، خیلیا نتیجه گرا و.... ببینید دقیقا دنبال چی هستید

2- مربی خیلی مهمه. اینکه مربی ای رو انتخاب بکنید که اول از همه از نظر اخلاق و شخصیت و بعد از نظر حرفه ای حقیقتا به دلتون بنشینه و احساس کنید دوستش دارید.
    انکار ناپذیره که سوای حرفه ای بودن و کنترل گر بودن مربی، اخلاق و شخصیتش روی ورزشکارهای تحت آموزشش تاثیر زیادی داره و میتونه خیلی راحت فرد رو علاقمند به ورزش یا دلزده از ورزش بکنه.

3- از ابتدا طوفانی شروع نکنید. قدری سبک تر شروع کنید.

4- به ورزش به چشم تفریح، به چشم ساعاتی خوب که میخواید در اون تایم فقط برای خودتون باشید نگاه کنید.

5- قبل از اینکه دنبال انتظار تغییرات ظاهری در اندامتون باشید دنبال خوش گذشتن با ورزش و تامین سلامتیتون باشید. به این فکر کنید که زیباترین اندام هم اگر در شرایط سلامت جسمی و روانی نباشن، براتون دلخوشی نخواهند داشت. پس اول سلامتی، بعد زیبایی اندام.

6- باشگاهی رو انتخاب کنید که خیلی شلوغ نباشه و تحت کنترل کامل مربی باشید. همچنین فضای ورزشکاران باشگاه خیلی حاشیه ای نباشه
    و خیلی راحت و صادقانه میگم بجای سالن ورزش تبدیل به سالن مد و فشن و آرایش نشده باشه. چون باعث میشه تمرکزتون رو از روی توجه به ورزش به سمت این مسایل بکشونه و گاها اعتماد به نفستون رو ازتون بگیره. یادتون نره یه ورزشکار با کلاس ورزشکاریه که توی سالن باشگاه آرایش بسیار کم، لباس ورزشی مناسب، مدل موی مناسب داشته باشه.

امیدوارم تجربیاتم به شما هم کمک بکنه و بتونید ورزشکاران مداوم و شادی بشید.
    پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
    توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
    دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

2. 4 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

arsheda (23 اردیبهشت 1396),narges_khanom (20 اردیبهشت 1396),omberto (19 اردیبهشت 1396),topol (20 اردیبهشت 1396)

3. # ADS
    تبلیغات در مدار

alireza75 آواتار ها
    کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
    100
    گروه وزنی
    گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.02
    وزن شروع
    89
    وزن هدف
    68
    وزن فعلی
    67
    حالت من
    Khoonsard
    وبلاگ زیباتنی من
    1
    اینکه با یه دوست ورزش کنین یا توی باشگاه یه هم سنگ پیدا کنین و رفیق بشید هم خیلی کمک میکنه ...
    برای بدست آوردن چیزی که دیگران بدست نمیاورند، شما باید کاری هایی را کنید که دیگران نمیکنند

5. 2 کاربر، ارسال alireza75 را لایک کرده اند:

arsheda (23 اردیبهشت 1396), Zenith (23 اردیبهشت 1396)