شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 1 از 2
  • 12
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 19

موضوع: مصاحبه با یک زیباتنی موفق در کاهش وزن (باربی آینده)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5

Question مصاحبه با یک زیباتنی موفق در کاهش وزن (باربی آینده)

کاربر موفق: باربی اینده

با سلام و احترام و تشکر از شما که افتخار دادید در مصاحبه ی زیباتن شرکت کنید.

1. لطفا هر جور که دوست دارید یه معرفی از خودتون بفرمایید:
      سلام و عرض ادب-باربی اینده هستم-متاهل-مادر
      2. چند سالتونه؟
      30
      3. وزن شروعتون چقدر بوده؟ الان در چه وزنی هستید و تا اینجا چند کیلو کاهش داشتید و از این به بعد چقدر دیگه میخواید کم کنید؟
      زمان اشنایی با زیباتن 60 کیلو بودم که رسیدم به 49 کیلو و بعد از زایمانم 61کیلو بودم که رسیدم به 51/800
      4. چه رژیم هایی رو گرفتید؟ از این بین چه رژیم هایی رو بیشتر دوست داشتید؟ اگر امکان داره بگید چرا؟
      خیلی رژیم گرفتم که شاید همشون به ترتیب خاطرم نباشه رژیم هایی مثل:سیب-هندوانه-کالری منفی-سوپ چربی سوز-کفیر-پروتئین-اتکینز-کالری شماری میوه و لبنیات-جی ام-چای سبز-طالبی-نسکافه-شیر و ساقه طلایی-شیر و خرما-شیرموز-انبه-کالری شماری وخروج از استاپ خضری و خیلی رژیم های دیگه که واقعا خاطرم نیست ولی گفتنی هست من سری اول با میوه وزن کم کردم حالا انواعشو که اسمشونم نوشتم و کاهش دومم بیشترشو با رژیم نسکافه کم کردم و خب معلومه تمام رژیم های میوه ای و رژیم نسکافه رو دوست داشتم.چون باهاشون راحت بودم و بهم احساس خوبی میداد و با شرایط بدنیم سازگارتر بود من اصلا نمی تونستم رو رژیم های پروتئینی دووم بیارم چون اصلا گوشت خوار نیستم و برای من خیلی سخت بود.ولی با رژیم نسکافه واقعا معدم کوچیک شد
      5. چی شد که تصمیم گرفتید وزنتون رو کم کنید؟
      ادم یه جایی خسته میشه از اینهمه چربی زشت که مثل یه پوشش دورتو گرفته و دوست نداشتم پیر باشم-چاق باشم دوست داشتم سالم و خوشتیپ و جوون باشم بخاطر همسرم بخاطر فرزندانم و بخاطر خودم و احساسم
      6. زمانی که تصمیم گرفتید وزنتون رو کم کنید، فکر میکردید شما هم بتونید یه روز موفق بشید؟
      بله چون توکلم بخدا بود و مطمئن بودم که کمکم میکنه و یه خوبی که دارم تا به هدفم نرسم دست بردار نیستم
      7. مهمترین چیزایی که در روال کاهش وزن بهتون انگیزه میداد چی بود؟
      اینکه اطرافیانم ازم تعریف می کردن-شکم خوش فرم و رسیدن به تصوری که از اندام ایده ال داشتم
      8. زمانی که میخواستید رژیم رو شروع کنید آیا کسانی مخالف کاهش وزنتون بودن؟ استدلالشون برای مخالفت چی بود؟ الان نظرشون چیه؟
      بله و می گفتند نه خوبی ضعیف میشی و الان همش تعریف میکنن از اندامم
      9. آیا پیش اومده بود که بخاطر اضافه وزن، مورد عمل زشت تمسخر یا بی توجهی قرار بگیرید؟ توی اون مواقع چه عکس العملی نشون میدادید؟ چه اثر روحی ای روی شما میذاشت؟
      تمسخر واقعا به اون معنا نه ولی وقتی ادم چاق میشه یه جورایی اطرافیان بهش گوش زد می کنن عکس العمل من اندام الانم هست
      10. آیا اضافه وزن برای سلامتیتون هم مخاطره ای ایجاد کرده بود؟ مثلا ابتلا به بیماری یا مشکل جسمی خاصی.
      بله-چربیم بالا رفته بود
      11. در طی رژیم پیش اومده بود که ناامید بشید؟ در این مواقع چجوری دوباره به مسیر کاهش وزن بر می گشتید؟
      بله.خودمو مجبور می کردم به خودم می گفتم تا کی قراره بچسبی به غذا شایدم چند روز روال درست غذا خوردن از دستم در می رفت اما نهایتا خودمو وادار می کردم که باید این راه ادامه بدی
      12. در روال کاهش وزن چه چیزی بیشترین امید و انگیزه رو بهتون میداد؟
      شاید خنده دار باشه اما از بین بردن چربی شکمم اینکه روزی برسه که شکمم بزرگ نباشه و یه اندام عالی داشته باشم و همیشه تصورش می کردم
      13. مشوق هاتون چه کسانی بودن؟
      خودم-اطرافیانم با رژیم گرفتنم همیشه مشکل داشتن
      13. مشوق هاتون چه کسانی بودن؟
      خودم-اطرافیانم با رژیم گرفتنم همیشه مشکل داشتن
      14. میونتون با ورزش چطوره؟ آیا در روال کاهش وزن اهل ورزش هم بودید؟ چه ورزش هایی؟ چه تایمی رو در روز به ورزش اختصاص میدادید؟من عاشق ورزشم بیشتر وزنم هم در کنار رژیم و ورزش کم شد و واقعا نزاشت پوست و اندامم بریزه و خوش فرمم کرد ورزش هایی که می کردم کیک باکسینگ-پیلاتس-ایروبیک- زومبا و گاهی تردمیل و هلاهوپ بود.بابت تایمش واقعا متفاوت بود اگه باشگاه می رفتم 1 ساعت دیگه ورزش داشتم اما اگه نمی رفتم سعی می کردم روزی 10 الی 20 دقیقه ای ورزش کنم
      15. از تغییرات ظاهریتون در روال کاهش وزن بگید؟ چه تغییرات ظاهری ای خیلی خوشحالتون کرده؟ آیا بیماری یا مشکل جسمی داشتید که با کاهش وزن کم شده باشه؟
      کاملا جمع شدم-شکمم خیلی جمع شد و اندامم رو فرم اومد البته هنوز باید تراش کاری کنم و اینکه میدیدم سایزم خیلی داره میاد پایین ذوق زده میشدم.و همچنین چربی خونم نرمال شد خدارو شکر.
      16. از تغییرات روحی کاهش وزن روی خودتون بگید
      مسلما اکتیو تر شدم-اعتماد به نفسم بالاتر رفت و راحت تر تو جمع ظاهر میشم و احساس خجالتم از بین رفت
      17. تصمیم به ادامه ی رژیم دارید یا تثبیت وزن؟ برنامه ی خاصی براش دارید؟
      هدفم اینبار وزن 48 کیلو هست ولی فعلا عجله ای براش ندارم چون الانش نرمالم و تصمیم دارم بعد از تثبیت وزن فعلیم شروع به کاهش دوباره بکنم و صد البته دوباره رژیم با یار همیشگیم ورزش البته الان هم ورزش میکنم
      18. زیباتن افتخار میکنه که انسان موفقی مثل شما رو در کارنامه ی دوستیش داره. لطفا بگید نقش زیباتن در کاهش وزن شما چقدر و به شکلی بوده؟ چه بخش هایی از زیباتن براتون مفیدتر بوده؟ چه کاربرایی در زیباتن بیشتر تو ذهنتون موندن یا باهاشون دوست هستید؟ چرا؟ نام کاربریشون رو بگید تا همه بشناسیم
      زیباتن.........زیباتن برای من جایی شده بود که راحت توش میتونستم وزن کم کنم چون همه مثل هم بودیم یه فضای کاملا دوستانه و محترمانه زیباتن بود که ما هارو کنار هم جمع کرد و بهمون یاداوری کرد بابا بلندشید کاری بکنید بسه این همه اضافه وزن و بهمون هدف داد یا بهتره بگم بهمون یاداوری کرد هدفمون چیه از تناسب اندام خودمونو یاد خودمون انداخت و ترغیبمون کرد و راهنماییمون کرد.همه بخش های زیباتن مفیده ولی من عاشق بخش رژیمشم.کاربرای زیباتن همه دوستای گل و دوست داشتنیمن اما از کاربرا یونیک جون-60kg-نیولایف-توتی-ازی-شاین-یکتا اذری-نورا-دلنواز و... که الان خیلی هاشون دیگه فعال نیستن باهم دوران خوشی تو زیباتن گذروندیم دلم براشون تنگ شده انءشالله هر جاهستن تنشون سلامت و دلشون شاد و در پناه حق تعالی باشن
      19. اگر بخواید یک جمله به کسانیکه میخوان برای کاهش وزن از شما انگیزه بگیرن بگید چی میگید؟ میتونید یه تجربه بگید. یه جمله فلسفی بگید. یه آرزو بکنید و هر چیز دیگه..فقط میگم دوستای گلم کاری نکنین که بهمه ثابت شه بی اراده اید مخصوصا بخودتون.باور کنید سختی داره اما اخرش شیرینه انقدر حس خوشیه که نمی خواید از دستش بدید.این راه خیلی ناهمواره اما تهش یه اسودگیه پس کم نیارید تو این راه خیلی موانع میخواد شکستتون بده مهم اینه که محکم قدم برداری و خوتو هول بدی باور کنین می ارزه.تا کی؟تاکی اضافه وزن یه جا برای همیشه تمومش کنید شما وقتی متناسب باشید سالمتر و زیباترید.باور کنین اگه توکلتون بخدا باشه و بخواین میشه
      20. این هم سوال آخر و شماره 20 از یک انسان 20: هر چی دیگه که فکر میکنید دوست دارید بگید بفرمایید. در هر زمینه ای. به هر شکلی.
      ممنون از اینکه منو قابل دونستید و باهام مصاحبه کردید برام افتخار بزرگی بود.برای همتون لحظات لبریز از حضور خدا رو ارزومندم و از خدا می خواهم که همیشه سلامت و دل شاد و با اراده و با انگیزه باشید.
      - در پایان ازتون بسیار سپاسگذارم که در مصاحبه ی ما شرکت کردید. زیباتن یه فضای صمیمیه و سیاست مدیران بر حفظ تعامل مثبت و صمیمیت و نهایتا ایجاد فضایی آرام برای نیل افراد به سمت سلامتیه. ما شرکت شما در این مصاحبه رو دلیلی بر مهرورزی و بزرگ منشی شما میدونیم که براتون مهمه دیگران از تجربه ی شما استفاده کنن و ازتون انگیزه بگیرن. خدای مهربون، مهربونی کردن اشرف مخلوقاتش رو دوست داره...
      - اگر براتون مشکلی نیست یه عکس از وزن شروع و الانتون برامون بذارید. توجه کنید اصلا اجباری نیست. افراد حریم خصوصی و شرایط متفاوت دارن. اگر حتی با پوشوندن بخش هایی از تصویر باز هم حس میکنید تمایلی به اینکار ندارید هیچ مانعی نداره.
      متشکرم ازتون
      - آیا اجازه میدید اگر کاربران دیگه ی زیباتن سوالی از شما دارن در ادامه ی این تاپیک ازتون بپرسن؟
      بله حتما خوشحال میشم اگر بتونم کمکی به دوستان زیباتنیم بکنم.
      مدیر عزیز زیباتن خانم زنیث ازتون واقعا سپاسگذارم شما مدیر مهربون و مسئول و دلسوزی هستید.اجرتون با خدا

به پاس موفقیت شما و در اختیار قراردادن تجربیاتتون 50 امتیاز زیباتنی به شما هدیه شد.
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

2. 22 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

*الیزابت* (18 آذر 1394),Adonis (12 آذر 1394),alireza75 (12 آذر 1394),Armita (18 آذر 1394),baroonii25 (25 آذر 1394),leeminho (13 آذر 1394),linda1 (10 آذر 1394),mahbobe (13 آذر 1394),mashahir (11 آذر 1394),omberto (17 آذر 1394),parchami7 (22 آذر 1394),snoopy2009 (19 مهر 1395),مه تا (13 آذر 1394),محمدی (18 آذر 1394),یونیک (11 آذر 1394),یکتا اذری (11 آذر 1394),باربی اینده (11 آذر 1394),توکلی (11 آذر 1394),تابتا (11 آذر 1394),جوجه اردک زشت (13 آذر 1394),دلنواز (17 آذر 1394),سیده مرضیه (11 آذر 1394)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      دوستان همونطور که باربی جان در انتهای مصاحبه اش گفته اگر شما هم سوالی دارید میتونید تو این تاپیک از ایشون بپرسید
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

5. 6 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

*الیزابت* (18 آذر 1394),alireza75 (11 آذر 1394),mahbobe (13 آذر 1394),یونیک (11 آذر 1394),باربی اینده (11 آذر 1394),توکلی (18 آذر 1394)

aazaa آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      210
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      160
      وزن شروع
      78
      وزن هدف
      هدف اول 70 کیلو ---هدف دوم65 ---هدف سوم 60
      وزن فعلی
      70.5
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      12
      سلام دوست موفقم

برات آرزوی شادی میکنم و خیلی خوشحالم که انقدر فعال هستی و به خودت اهمیت میدی

میخواستم بپرسم برای جلوگیری از شل شدن پوستت به خصوص صورت چه کارهایی کردی؟

ممنون میشم راهنمایی کنید؟
      رهرو آن نیست که گه تند و گه آهسته رود
      رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود

7. 3 کاربر، ارسال aazaa را لایک کرده اند:

mahbobe (13 آذر 1394),باربی اینده (11 آذر 1394),توکلی (18 آذر 1394)

باربی اینده آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      140
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.34
      وزن شروع
      61
      وزن هدف
      تثبیت-پیکراشی
      وزن فعلی
      49
      حالت من
      Sepasgozar
      وبلاگ زیباتنی من
      120
      نقل قول نوشته اصلی توسط aazaa نمایش پست ها
      سلام دوست موفقم

برات آرزوی شادی میکنم و خیلی خوشحالم که انقدر فعال هستی و به خودت اهمیت میدی

میخواستم بپرسم برای جلوگیری از شل شدن پوستت به خصوص صورت چه کارهایی کردی؟

ممنون میشم راهنمایی کنید؟
      سلام دوست مهربونم.منم برات ارزوی بهترینهارو از خدای مهربون و بخشنده دارم.من برای جلوگیری از شلی پوست بدنم ورزش می کردم یه عامل خیلی مهمه که نزاره بدن بریزه و اخر استحمام یک دقیقه زیر اب سرد میموندم و اب خوردن هم خیلی مهمه و اما صورت برای صورت همیشه من صورتمو با اب صرد میشورم و هفته ای یک بار 1 سفیده تخم مرغ هم میزدم تا از لختگی در بیاد و میزدم به صورتم میزاشتم تا خشک بشه و وقتی خشک میشد کاملا میشستمش و بعدش یه کرم ابرسان میزدم اینطوری هم پوست صورتم سفت میشد و هم درخشان میشد
      خدایا دلم قرصه تا مسکنم شمایید
      لطفا تو قسمت رژیم ها فقط نتایج و سوالات در مورد رژیم پرسیده شود و گزارش های غذایی را در داخل وبلاگ های شخصی بنویسید و از گذاشتن اسپم خودداری فرمایید.

9. 7 کاربر، ارسال باربی اینده را لایک کرده اند:

aazaa (12 آذر 1394),Adonis (12 آذر 1394),alireza75 (11 آذر 1394),linda1 (11 آذر 1394),mahbobe (13 آذر 1394), Zenith (12 آذر 1394),توکلی (18 آذر 1394)

یونیک آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      143
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.18
      قد
      165
      وزن شروع
      73 (92/3/23)
      وزن هدف
      بین 55 تا 50 کیلویی...تا رسیدن به هیکل رویاهام ادامه میدم
      وزن فعلی
      59.1 (94.8.21)
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      4
      یه دووووونه ای شیدا جووونممممم همیشههههه شاد و سلامت باشی عزیزمممم :999:
      New Year , New Me :) In The All Aspects Of My Life

11. 5 کاربر، ارسال یونیک را لایک کرده اند:

alireza75 (11 آذر 1394),mahbobe (13 آذر 1394), Zenith (12 آذر 1394),باربی اینده (11 آذر 1394),توکلی (18 آذر 1394)

leeminho آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      163
      وزن شروع
      75
      وزن هدف
      55
      وزن فعلی
      72
      حالت من
      Sepasgozar
      سلام باربی جان که واقعا شایسته این لقب هستید
      من الان 72 هستم و از وقتی اومدم زیباتن با کالری شمار سه کیلو کم کردم. مقدارش خیلی کمه چون ارادم قوی نیست و مدام رژیم رو میشکنم.البته رژیمم سخت بود و خسته کننده.واقعا خیلی برام سخته همش مسخرم میکنن گاهی واقعا دلم می خواد از شدت تحقیراشون گیره کنم.
      مادرم میگه هیکل تو همینه و لاغر تر نمیشی اما من همیشه 60 کیلو بودم و یکدفعه چاق شدم .تقریبا در عرض 2 سال.
      می دونم که دوباره می تونم 60 کیلو باشم میشه راهنماییم کنید.چه کار کنم .تا عید می خوام به 60 برسم.
      نه تو می مانی و نه اندوه
      و نه هیچیک از مردم این آبادی...
      به حباب نگران لب یک رود قسم،
      و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت،
      غصه هم می گذرد،
      آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...
      لحظه ها عریانند. به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز

13. 6 کاربر، ارسال leeminho را لایک کرده اند:

linda1 (13 آذر 1394),mahbobe (13 آذر 1394),yegane34 (17 آذر 1394), Zenith (13 آذر 1394),باربی اینده (13 آذر 1394),توکلی (18 آذر 1394)

باربی اینده آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      140
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.34
      وزن شروع
      61
      وزن هدف
      تثبیت-پیکراشی
      وزن فعلی
      49
      حالت من
      Sepasgozar
      وبلاگ زیباتنی من
      120
      نقل قول نوشته اصلی توسط leeminho نمایش پست ها
      سلام باربی جان که واقعا شایسته این لقب هستید
      من الان 72 هستم و از وقتی اومدم زیباتن با کالری شمار سه کیلو کم کردم. مقدارش خیلی کمه چون ارادم قوی نیست و مدام رژیم رو میشکنم.البته رژیمم سخت بود و خسته کننده.واقعا خیلی برام سخته همش مسخرم میکنن گاهی واقعا دلم می خواد از شدت تحقیراشون گیره کنم.
      مادرم میگه هیکل تو همینه و لاغر تر نمیشی اما من همیشه 60 کیلو بودم و یکدفعه چاق شدم .تقریبا در عرض 2 سال.
      می دونم که دوباره می تونم 60 کیلو باشم میشه راهنماییم کنید.چه کار کنم .تا عید می خوام به 60 برسم.
      سلام عزیزم-ممنون از لطفت-تبریک بابت کاهشت-خب عزیز اول از همه اگر واقعا 60 کیلو رو دوست داری بابتش تلاش کن نگو سست ارادم که اگه بخوای به این حرفت تکیه کنی هیچ وقت به هدفت نمیرسی.با خودت رک باش یک بار برای همیشه به همه این تمسخرا پایان بده وقتی خودت می گی من سست ارادم من رژیممو میشکنم خب خودتم بهانه رو دست بقیه میدی عزیز دلم هر چیز خوبی راه سختی داره اما وقتی بخوای بهش برسی به سختی راه فکر نمی کنی و فقط و فقط به هدف فکر می کنی و هیچ چی مانعت نمیشه.اگه بخوای به 50 هم میرسی شک نکن.تا عید3 ماه مونده و شما 12 کیلو کاهش میخوای.
      1-ورزش-ورزش-ورزش-ورزش(تاکید زیاددددددددددددددددد)
      2-رژیم(میتونی کالری شماری کنی به شرطی که مواد غذایی مضر نخوری یا تو بخش روش های رژیم تو انجمن برای خودت رژیم انتخاب کنی و به عشق هدفت پیش بری)
      3-هر روز 8لیوان اب بنوشی
      4-چای سبز بنوشی
      5-نمک کلا حذف کنی
      6-تقلب و شکست رژیم کلا دورش خط بکش
      7-از ساعت 8 شب به بعد هیچی نخوری البته بجز اب
      اگر واقعا خسته شدی از وضعیت فعلیت پس محکم قدم بردار.موفق باشی عزیز دلم
      لطفا تو قسمت رژیم ها فقط نتایج و سوالات در مورد رژیم پرسیده شود و گزارش های غذایی را در داخل وبلاگ های شخصی بنویسید و از گذاشتن اسپم خودداری فرمایید.

15. 6 کاربر، ارسال باربی اینده را لایک کرده اند:

leeminho (13 آذر 1394),linda1 (13 آذر 1394),mahbobe (13 آذر 1394),فاطمه ثنا (14 آذر 1394), Zenith (13 آذر 1394),توکلی (18 آذر 1394)

جوجه اردک زشت آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      150
      وزن شروع
      103.7
      وزن هدف
      70
      وزن فعلی
      78.5
      عزیزم مبارکتون باشه موفقیتتون و لذتش مستدام
      ببخشیدا من برا همه ی التماس دعایی دارم...شرمنده
      میشه از تجربتون منم استفاده کنم...هر کاری میکنم الان 1 ماه بیشتره ک وزنم تکون انچنانی نمیخوره...در حد 1 کیلو ک نمیدونم چرا میره و برمیگرده
      چیکار کنم ک ی تکون اساسی بازم بخورم...دیگ راهی ب جایی ندارم
      مـن داغـونـــم ...
      خـدایا میـشه بـگی خـدمـات پـس از خلقـتت کـجاست ...؟

17. 4 کاربر، ارسال جوجه اردک زشت را لایک کرده اند:

alireza75 (13 آذر 1394), Zenith (13 آذر 1394),باربی اینده (14 آذر 1394),توکلی (18 آذر 1394)

باربی اینده آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      140
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.34
      وزن شروع
      61
      وزن هدف
      تثبیت-پیکراشی
      وزن فعلی
      49
      حالت من
      Sepasgozar
      وبلاگ زیباتنی من
      120
      نقل قول نوشته اصلی توسط جوجه اردک زشت نمایش پست ها
      عزیزم مبارکتون باشه موفقیتتون و لذتش مستدام
      ببخشیدا من برا همه ی التماس دعایی دارم...شرمنده
      میشه از تجربتون منم استفاده کنم...هر کاری میکنم الان 1 ماه بیشتره ک وزنم تکون انچنانی نمیخوره...در حد 1 کیلو ک نمیدونم چرا میره و برمیگرده
      چیکار کنم ک ی تکون اساسی بازم بخورم...دیگ راهی ب جایی ندارم
      ممنون عزیز دلم-دشمنتون شرمنده خوشحال میشم اگه بتونم کمکی کنم.اولین اینکه میزان خورد و خوراک 2 الی 3 روزتون بنویسید چون به احتمال زیاد کالری که میگیرید نزدیک به کالری تثبیتتونه که وقتی متوجه بشید کالریتون پایین میارید و مشکل رفع میشه-قدم دوم حتما ورزش کنید کمک شایانی بهتون میکنه-قدم سوم هر روز صبح ناشتا یک گریپ فروت بخورید.
      اگر کالریتون نزدیک به کالری تثبیتتون نبود نشونه استاپه که بعید میدونم ولی اگه استاپ بود رژیم یک روزه خروج از استاپ خضری بگیرید و ورزشم بازم کنارش باشه که مشکل حل میشه.
      کالری کاهش و تثبیتتون میتونید از همین انجمن زیباتن به دست بیارید.
      موفق باشید

19. 5 کاربر، ارسال باربی اینده را لایک کرده اند:

alireza75 (14 آذر 1394),shine (14 آذر 1394),فاطمه ثنا (14 آذر 1394),توکلی (18 آذر 1394),جوجه اردک زشت (14 آذر 1394)

جوجه اردک زشت آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      150
      وزن شروع
      103.7
      وزن هدف
      70
      وزن فعلی
      78.5
      صبح بخیر...دوستم واقعا ک مدیری...اره درسته من کالری دریافتیم از 1ماهم بیشتره ک خیلی خیلی پایینـــــــه...یعنی یا طول روز فقط 2تا پرتقال و 4-3 تا سیب میخورم...یا ی کاسه سوپ با سیب...یا خیلییییی روزا رو روی 3وعده شیرم...ک متاسفانه هیچیم کم نکردم
      میدونید چرا؟؟از ترس اضافه کردن...چون اول قبل از ابان رفتم برای خضری ک هون اوایلش دیدم 1 اضافه کردم دیگ خوردنو گذاشتم کنار...دوست خوبم bratz هم گفتن تا کی میخوای ادامه بدی؟؟
      ولی از ترس اضافه کردن دستم رو هیچی نمیره...
      در مورد ورزشم 2 ماهه تردمیل شرو کردم و 2تا نیم ساعت با سرعت 4 میرم ک انگار هیچی اثر نذاشته
      ببخشید طولانی شد ولی نمیدونید این وزن کم کردن شده همه ی زندگیم و دلم میخواد بتونم کم کنم ولی اعصابمو خورد کرد
      ه
      مـن داغـونـــم ...
      خـدایا میـشه بـگی خـدمـات پـس از خلقـتت کـجاست ...؟

21. کاربر زیر پست جوجه اردک زشت را لایک کرده است:

توکلی (18 آذر 1394)

• صفحه 1 از 2
  • 12
  • آخرینآخرین