شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 2 از 2
  • نخستنخست
  • 12
    نمایش نتایج: از 11 به 11 از 11

موضوع: مصاحبه با یک زیباتنی موفق در کاهش وزن (Zahra1)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5

مصاحبه با یک زیباتنی موفق در کاهش وزن (Zahra1)

کاربر موفق: Zahra1

با سلام و احترام و تشکر از شما که افتخار دادید در مصاحبه ی زیباتن شرکت کنید. ازتون خواهش میکنم جواب هر سوال رو در زیر همون سوال با رنگ آبی بنویسید. ممنون.
      1. لطفا هر جور که دوست دارید یه معرفی از خودتون بفرمایید:
      1- بنام خدايي كه همراه هميشگي و اصلي من تو همه مراحل زندگيم بوده. من يك زيباتن هستم كه در شهريور سال 93 به اوج ناراحتي هاي جسمي و روحي ناشي از اضافه وزن خودم رسيدم و تصميم گرفتم براي هميشه با اين مشكلات خداحافظي كنم.
      2. چند سالتونه؟
      33 سال
      3. وزن شروعتون چقدر بوده؟ الان در چه وزنی هستید و تا اینجا چند کیلو کاهش داشتید و از این به بعد چقدر دیگه میخواید کم کنید؟
      وزن شروع من يعني اوج اضافه وزنم 88 كيلو بود با 18 كيلو كاهش در حال حاضر 69.500 هستم. حدود 12 كيلو ديگه تا وزن هدفم كه 58 هست باقي مونده كه انشاءالله قبل از پايان سال 94 بهش خواهم رسيد.
      4. چه رژیم هایی رو گرفتید؟ از این بین چه رژیم هایی رو بیشتر دوست داشتید؟ اگر امکان داره بگید چرا؟
      حدود 7 كيلو از ابتدا با كالري شمار و بعد از اون با رژيم محبوبم يعني "اتكينز" به اين كاهش دست پيدا كردم.
      چرا اتكينز چون كمك ميكنه در مهماني ها و جمع دوستان هيچوقت حس و حال رژيم نداشته باشي و مجبور نيستي هميشه غذايي جداي غذاي سفره و ديگران بخوري. براي كسي مث من كه هم مادر هستم و هم شاغل بيرون از خانه، واقعاً بهترين گزينه بود بعلاوه اينكه ظاهراً رژيمهاي پروتئيني براي گروه خوني O+ انتخاب خوبي هستن.
      5. چی شد که تصمیم گرفتید وزنتون رو کم کنید؟
      در درجه اول مشكلات جسمي كه مانع از سرعت عملم ميشد مثل تنگي نفس حتي موقع حرف زدن، عصبي شدن و بي حوصلگي مدام و همچنين مشكلات روحي بسيار زيادي كه چاقي بهم داده بود. تنهايي، افسردگي، نگاه تمسخرآميز اطرافيان و ...
      6. زمانی که تصمیم گرفتید وزنتون رو کم کنید، فکر میکردید شما هم بتونید یه روز موفق بشید؟
      خيلي سخت بنظر ميرسيد. هفته هاي اول واقعاً خودم رو به زور به سمت هدفم هل ميدادم اما هرچي جلوتر رفتم انگيزه م روز به روز بيشتر و بيشتر ميشد.
      7. مهمترین چیزایی که در روال کاهش وزن بهتون انگیزه میداد چی بود؟
      تصور داشتن اندامي زيبا كه شبانه روز كارم شده بود. اينكه يه روز با خيال خيلي آسوده سرم رو بالا بگيرم و براي خريد لباس و مانتو پامو تو هر مغازه اي كه دلم خواست بذارم و هرچي رو كه دوست داشتم براحتي پرو كنم.
      8. زمانی که میخواستید رژیم رو شروع کنید آیا کسانی مخالف کاهش وزنتون بودن؟ استدلالشون برای مخالفت چی بود؟ الان نظرشون چیه؟
      تقريباً همه بطور غير مستقيم ميخواستن بهم بفهمونن كه من با يك زايمان و 32 سال سن نبايد از خودم توقع اندام مانكني داشته باشم. و اينكه به هيچ وجه لاغر نخواهم شد و اگرم بشم خيلي زود دوباره چاقتر از قبل خواهم شد!!!
      و اما امروز چند نفر نتونستن طاقت بيارن و در حضور جمع اعتراف كردن كه خيلي زيبا شدم و چند نفري هم اصلاً به روي خودشون نياوردن!...
      9. آیا پیش اومده بود که بخاطر اضافه وزن، مورد عمل زشت تمسخر یا بی توجهی قرار بگیرید؟ توی اون مواقع چه عکس العملی نشون میدادید؟ چه اثر روحی ای روی شما میذاشت؟
      بله بارها. از طرف غريبه ها و حتي گاهي نزديكترين افراد زندگيم...
      هرگز جواب قانع كننده اي نداشتم چون ميديدم تقريباً حق با اوناست و اين اندام واقعاً مسخره هم هست! و هميشه در تنهايي خودم با يه دل شكسته بي صدا گريه ميكردم و تنها رويام اين بود كه يه روز صبح از خواب بيدار شم و ببينم حداقل 20 كيلو لاغرتر شدم.
      10. آیا اضافه وزن برای سلامتیتون هم مخاطره ای ایجاد کرده بود؟ مثلا ابتلا به بیماری یا مشکل جسمی خاصی.
      بيماري خاص كه تحت درمان باشم خير. ولي همونطور كه قبلاً عرض كردم گاهي حتي موقع حرف زدن نفس كم مياوردم حالا شما در نظر بگيريد موقعي رو كه ميخوام از پله بالا و پائين برم يا كمي فعاليت بدني داشته باشم. اواخر دچار سوزش اطراف قلبم شده بودم و بدنم پر از جوشهاي چركي شده بود كه الان ديگه از هيچكدوم خبري نيست.
      11. در طی رژیم پیش اومده بود که ناامید بشید؟ در این مواقع چجوری دوباره به مسیر کاهش وزن بر می گشتید؟
      تقريباً ميشه گفت كه خيلي به ندرت. ولي براي اينكه اين اتفاق پيش نياد تو ماه يك يا دو بار به خودم اجازة به اصطلاح تقلباي كوچولو رو ميدادم كه رژيم منو از شرايط موجود خسته و زده نكنه و همچنين اين تقلبهاي كوچيك گاهي يه شوك بود براي دراومدن از استوپهاي موقت كه بعد از يه مدتي تو همه رژيما و براي همه اتفاق ميفتن.
      12. در روال کاهش وزن چه چیزی بیشترین امید و انگیزه رو بهتون میداد؟
      هر 100 گرم كاهش براي من يك دنيا اميد و انگيزه بود تا با همه وجودم تلاش كنم واسه حفظش و ادامه دادن و داشتن كاهشاي بيشتر.
      13. مشوق هاتون چه کسانی بودن؟
      اولين مشوقم خودم بودم كه تك تك مشكلات مربوط به اضافه وزنم رو لمس كرده بودم. خانواده در مرحله اول حامي من نبود چون اصلاً بهم اعتماد و اميدي نداشتن. ولي با كم كردن 10 كيلوي اول متوجه جديت من در اين راه شدن و براي ادامه تا آخر راه تشويقم كردن. بعد از خانواده من تعدادي دوست خوب و عزيز دارم كه نميتونم اينجا ازشون نام ببرم كه همراهي شبانه روزي اون دوستاي خوبم هرگز فراموش شدني نيست. كساني كه خودشونم مسيري اين چنيني رو دارن طي ميكنن و آرزو ميكنم همگي هرچه زودتر به آرزوهاشون برسن.
      14. میونتون با ورزش چطوره؟ آیا در روال کاهش وزن اهل ورزش هم بودید؟ چه ورزش هایی؟ چه تایمی رو در روز به ورزش اختصاص میدادید؟
      ورزش رو دوست دارم ولي به معناي واقعي فرصت خيلي كمه! تو مسير لاغري مقدار مختصري پياده روي روزانه دارم. تقريباً دو ماهي هم هست كه ورزش در خانه رو به برنامه م اضافه كردم. استفاده از دمبل براي شكل دادن به بازوها، استفاده از فيلم پياده روي در منزل كه از سايت خوب زيباتن دانلود كردم و ...
      15. از تغییرات ظاهریتون در روال کاهش وزن بگید؟ چه تغییرات ظاهری ای خیلی خوشحالتون کرده؟ آیا بیماری یا مشکل جسمی داشتید که با کاهش وزن کم شده باشه؟
      از آينه ها متنفر بودم حتي صبح موقع شستن دست و صورتم تو آينه نگاه نمي كردم...
      اما اين روزا يه تايم خاصي از روز رو جلوي آينة قدي اتاقم ميگذرونم
      رژيم اتكينز تاثير بسيار مثبتي در كاهش سايز بوجود مياره كه از همون هفته هاي اول شروع اتكينز من با آينه ها آشتي كردم.
      16. از تغییرات روحی کاهش وزن روی خودتون بگید
      افزايش حداقل 40 درصدي اعتماد به نفس و همچنين انرژي براي انجام كارهاي روزمره. داشتن روحيه اي بسيار شادتر از قبل.
      17. تصمیم به ادامه ی رژیم دارید یا تثبیت وزن؟ برنامه ی خاصی براش دارید؟
      به اميد خدا مرحله آخر كاهش 12 كيلوي باقي مانده و بعد از اون تثبيت براي تمام عمر.
      طبق روال قبل با رژيم اتكينز به كاهشم ادامه ميدم ولي در مورد تثبيت و راههاي اون نياز به مشاوره دارم.
      18. زیباتن افتخار میکنه که انسان موفقی مثل شما رو در کارنامه ی دوستیش داره. لطفا بگید نقش زیباتن در کاهش وزن شما چقدر و به شکلی بوده؟ چه بخش هایی از زیباتن براتون مفیدتر بوده؟ چه کاربرایی در زیباتن بیشتر تو ذهنتون موندن یا باهاشون دوست هستید؟ چرا؟ نام کاربریشون رو بگید تا همه بشناسیم.
      نقش زيباتن اين سايت خوب و دوست داشتني، خيلي پررنگ و موثر بوده در تصميم من چرا كه اول راه من هيچ همراهي نداشتم. جرقه هاي اصلي شروع كاهش وزن با زيباتن در ذهن من شكل گرفت. خوندن دفترچه هاي زيباتن هاي عزيزم هميشه برام انگيزه بوده.
      19. اگر بخواید یک جمله به کسانیکه میخوان برای کاهش وزن از شما انگیزه بگیرن بگید چی میگید؟ میتونید یه تجربه بگید. یه جمله فلسفی بگید. یه آرزو بکنید و هر چیز دیگه...
      دوست خوبم! حيفه كه بخاطر نداشتن يه كمي اراده بخواي خودتو از يه اندام زيبا و يه زندگي زيبا محروم كني! اراده اي كه شايد از دور سخت و دست نيافتني بنظر بياد ولي وقتي تو بخواي حتماً حتماً حتماً ميتوني! برنامه ريزي نكن براي شنبه هايي كه معلوم نيست بياد يا نه!
      از همين الان، بله دقيقاً از همين لحظه كه داري اين پيامو ميخوني به خودت و بدنت پيام لاغري بفرست!
      همين حالا دوست من!
      20. این هم سوال آخر و شماره 20 از یک انسان 20: هر چی دیگه که فکر میکنید دوست دارید بگید بفرمایید. در هر زمینه ای. به هر شکلی.
      از صميم قلبم براي همه دوستاي زيباتنم آرزوي موفقيت در تلاشهاي زندگيشون رو دارم.
      خدایا چنان کن سرانجام کار
      تو خشنود باشی و ما رستگار

- در پایان ازتون بسیار سپاسگذارم که در مصاحبه ی ما شرکت کردید. زیباتن یه فضای صمیمیه و سیاست مدیران بر حفظ تعامل مثبت و صمیمیت و نهایتا ایجاد فضایی آرام برای نیل افراد به سمت سلامتیه. ما شرکت شما در این مصاحبه رو دلیلی بر مهرورزی و بزرگ منشی شما میدونیم که براتون مهمه دیگران از تجربه ی شما استفاده کنن و ازتون انگیزه بگیرن. خدای مهربون، مهربونی کردن اشرف مخلوقاتش رو دوست داره...
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

2. 13 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

alireza75 (10 دی 1394),always (12 دی 1394),mahsa_h_i (09 اردیبهشت 1397),mashahir (24 تیر 1395),mehrzzz (13 دی 1395),omberto (24 تیر 1395),snoopy2009 (19 مهر 1395),فاطمه ثنا (12 دی 1394),یکتا اذری (12 دی 1394),Zahra1 (12 دی 1394),بئاتریس (09 دی 1394),توکلی (09 دی 1394),سیده مرضیه (10 دی 1394)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

zahra2 آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      168
      وزن شروع
      120
      وزن هدف
      90
      وزن فعلی
      120
      حالت من
      Movafagh
      سلام زهراجون بهت تبريك ميگم . منم اسمم زهراست و تازه عضو اين سايت شدم و هنوز بصورت جدي شروع نكردم ولي اميدوارم مثل تو بتونم اراده كنم و شروع كنم .
      آفرين به اراده و همتت . موفق باشي:999:

• صفحه 2 از 2
  • نخستنخست
  • 12