شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 2 از 2
  • نخستنخست
  • 12
    نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12

موضوع: مصاحبه با یک زیباتنی موفق در کاهش وزن (alireza75)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5

مصاحبه با یک زیباتنی موفق در کاهش وزن (alireza75)

کاربر موفق: alireza75

با سلام و احترام و تشکر از شما که افتخار دادید در مصاحبه ی زیباتن شرکت کنید.
      . لطفا هر جور که دوست دارید یه معرفی از خودتون بفرمایید:
      به به آبی که رنگ عشقه :))علیرضام دیگه :)))دانشجو،عشق فوتبال و ورزش دوماهه که پاکم :|||||||

2. چند سالتونه؟19/5 :|:]
      3. وزن شروعتون چقدر بوده؟ الان در چه وزنی هستید و تا اینجا چند کیلو کاهش داشتید و از این به بعد چقدر دیگه میخواید کم کنید؟
      والا یه بار وقتی 15سالم بود و 70 کیلو بودم میخواستم چند کیلو کم کنم که موفق نشم تا یک سال و اندی پیش که 89 کیلو بودم وخداروشکر کم کنم،الان حدودا 65،66 کیلو ام یعنی یه چیزی حدود 23،24 کیلو،دیگه وزنی نمیخوام کم کنم ولی هنوز با اون بدنی که هدفم بوده فاصله دارم.
      4. چه رژیم هایی رو گرفتید؟ از این بین چه رژیم هایی رو بیشتر دوست داشتید؟ اگر امکان داره بگید چرا؟
      شاید باور نکید ولی تا مثلا 75 کیلو که رسیدم بدون هیچ رژیم خاصی بوده!!!!!بعدش هم زیاد رژیم نگرفتم یه بار رژیم فک کنم 4 روزه شیر وساقه طلایی بود و یک هفته هم پروتئین دیگه یادم نمیاد!نمیدونم شاید بوده بازم شایدم نبوده :)ببینید شما خودتون بهترین مربی و پزشک برا خودتون هستید خودتون میدنید چقدر خوردید و الان قتشه ازخوردن دست بکشید،میدونید فلان چیزو نباید بخورید و...من این روش و دوست داشتم خودم انتخاب میکردم چه چیزایی بخورم،چه چیزایی نخورم ضمن اینکه من چیزایی مثل فلفل و چای سبز واینارو هم مصرف میکردم البته چای سبز نه از اول کار
      5. چی شد که تصمیم گرفتید وزنتون رو کم کنید؟
      برای هدف یا اهدافم،اول اینکه بتونم فوتبالیست یا حداقل فوتسالیست بشم واگه نشد دوست دارم آتش نشان بشم یابرم برای دوره های تکاور های نیرو دریایی که خب همشون یه بدن آماده رو فرم میخوان.
      6. زمانی که تصمیم گرفتید وزنتون رو کم کنید، فکر میکردید شما هم بتونید یه روز موفق بشید؟
      فکر کاهش زن که آرزو بود واقعا ولی جدا فکر نمیکردم مثلا تا 65 کیلو برسم اونم بدون رژیم خاص واذیت شدن و...!ولی خداروشکر شد :))
      7. مهمترین چیزایی که در روال کاهش وزن بهتون انگیزه میداد چی بود؟
      فکر کردن به همون اهداف
      8. زمانی که میخواستید رژیم رو شروع کنید آیا کسانی مخالف کاهش وزنتون بودن؟ استدلالشون برای مخالفت چی بود؟ الان نظرشون چیه؟
      اوایل نه حتی تشویقم میکردن ولی وقتی75کیلوکه رسیدم واقعا یه تکون حسابی خوردم و میگفتن بسه و خودتونابود کردی و....
      الانم میگن پوست استخوان شدی :|||
      9. آیا پیش اومده بود که بخاطر اضافه وزن، مورد عمل زشت تمسخر یا بی توجهی قرار بگیرید؟ توی اون مواقع چه عکس العملی نشون میدادید؟ چه اثر روحی ای روی شما میذاشت؟
      بی توجهی فکر نمیکنم !تمسخر چرا ولی خب منم مسخرشون میکردم
      البته بیشترشوخی بوده تا تمسخر!

10. آیا اضافه وزن برای سلامتیتون هم مخاطره ای ایجاد کرده بود؟ مثلا ابتلا به بیماری یا مشکل جسمی خاصی.
      خداروشکر نه به اون شکل ولی همین که نتونم مثلا پابه پای بقیه بدوم تو فوتبال خب اذیت میکرد یه کم
      11. در طی رژیم پیش اومده بود که ناامید بشید؟ در این مواقع چجوری دوباره به مسیر کاهش وزن بر می گشتید؟
      میگم رژیم خاصی نبوده ولی توی کاهش وزن آره خیلی!مثلا یه بار کلا یه یک سالی باشگاه و ول کردم(15سالگی)
      خب هدفم برام چیزی بود که باید بهش میرسیدم توکل میکردم به خدا و دوباره روز از نو روزی از نو

12. در روال کاهش وزن چه چیزی بیشترین امید و انگیزه رو بهتون میداد؟
      احساس رضایت خودم از خودم و کاری که انجام میدم
      13. مشوق هاتون چه کسانی بودن؟
      اوایل مادر و یه سری از فامیلا بعد 10 کیلو کم کردن همه شدن مخالف :|||بعدش فقط خودم و انگیزم:)|:
      البته یه سری دوستان هم خداروشکر تا الان بودن کنارم :)
      14. میونتون با ورزش چطوره؟ آیا در روال کاهش وزن اهل ورزش هم بودید؟ چه ورزش هایی؟ چه تایمی رو در روز به ورزش اختصاص میدادید؟
      عالی :))))صد درصد بدون ورزش اصلا زندگی معنی نداره :))بازی با توپ چ تو سالن چ زمین چمن،بدنسازی،یا با فیلم توی منزل یا دویدن ،دوچرخه،باشگاه وکه بعد ازظهرا میرفتم فوتبالم هروقت یکی ندا میداد پایه بودم :))فیلم و دویدن و دوچرخه هم بیشتر صبح های زود ناشتا
      15. از تغییرات ظاهریتون در روال کاهش وزن بگید؟ چه تغییرات ظاهری ای خیلی خوشحالتون کرده؟ آیا بیماری یا مشکل جسمی داشتید که با کاهش وزن کم شده باشه؟
      اوایل خیلی خودم حس نمیکردم شاید حواسمم زیاد به تغییرات نبود تا یه بار شلوار و دیدم اوه چقدر گشاد شده برام:|یا مثلا یه سری بعد یک ماه میدیدنم میگفتن چقد اب شدی پسر چکار کردی با خودت!!نه خداروشکر مشکلی از اول نداشتم فقط بحث هوازی بود ک الان الحمدالله مثل اسب میدوم :|||||||||

16. از تغییرات روحی کاهش وزن روی خودتون بگید
      روحیم خو ب بود بهتر شده :))
      17. تصمیم به ادامه ی رژیم دارید یا تثبیت وزن؟ برنامه ی خاصی براش دارید؟
      الا تصمیم دارم تو زمستون ی رژیم یک هفته ایی بگیرم برنامم همون ورزشه و رعایت کردن الگوی غذاییم
      18. زیباتن افتخار میکنه که انسان موفقی مثل شما رو در کارنامه ی دوستیش داره. لطفا بگید نقش زیباتن در کاهش وزن شما چقدر و به شکلی بوده؟ چه بخش هایی از زیباتن براتون مفیدتر بوده؟ چه کاربرایی در زیباتن بیشتر تو ذهنتون موندن یا باهاشون دوست هستید؟ چرا؟ نام کاربریشون رو بگید تا همه بشناسیم.
      خاهش میکنم خوب قطعا تاثیر داشته یه مدتی استاپ کرده بود وزنم با یکی از همین رژیم ها تونستم رد بشم ازش ضمن اینکه اصلا وقتی یه جایی باشید که همه هدف های یکسان دارن میتنید به هم روحیه بدین والا مستر ایکس بود که نامرد نمیاد دیگه انگار :|دوستان دیگه هم بودن که اگه بخوام بگم 10 صفحه میشه :|
      19. اگر بخواید یک جمله به کسانیکه میخوان برای کاهش وزن از شما انگیزه بگیرن بگید چی میگید؟ میتونید یه تجربه بگید. یه جمله فلسفی بگید. یه آرزو بکنید و هر چیز دیگه...
      امام علی میگه از هرچیزی میترسی خودت و بنداز داخلش خیلی وقتا ترس خیلی سخت ار از خود اون چیزست حالا تو هر زمینه ایی!میترسی از ایتکه تو روند کاهش وزنت شکست بخوری؟!بیا توراهش!نترس
      یا امام جعفر صادق می فرمایند:
      در کاری كه نيت و اراده آدمى قوى باشد، بدن دچار ضعف و ناتوانى نمى‏ گـردد

20. این هم سوال آخر و شماره 20 از یک انسان 20: هر چی دیگه که فکر میکنید دوست دارید بگید بفرمایید. در هر زمینه ای. به هر شکلی.
      وقتی شکست میخورید نا امید نشید وقتیم مثلا میبینید 2 کیلو کم کردید خیلی خوشحال نشید چون تا هدفتون هنوز خیلی مونده
      به خدا توکل کنیدو ادامه بدید

- در پایان ازتون بسیار سپاسگذارم که در مصاحبه ی ما شرکت کردید. زیباتن یه فضای صمیمیه و سیاست مدیران بر حفظ تعامل مثبت و صمیمیت و نهایتا ایجاد فضایی آرام برای نیل افراد به سمت سلامتیه. ما شرکت شما در این مصاحبه رو دلیلی بر مهرورزی و بزرگ منشی شما میدونیم که براتون مهمه دیگران از تجربه ی شما استفاده کنن و ازتون انگیزه بگیرن. خدای مهربون، مهربونی کردن اشرف مخلوقاتش رو دوست داره...
      - اگر براتون مشکلی نیست یه عکس از وزن شروع و الانتون برامون بذارید. توجه کنید اصلا اجباری نیست. افراد حریم خصوصی و شرایط متفاوت دارن. اگر حتی با پوشوندن بخش هایی از تصویر باز هم حس میکنید تمایلی به اینکار ندارید هیچ مانعی نداره.
      - آیا اجازه میدید اگر کاربران دیگه ی زیباتن سوالی از شما دارن در ادامه ی این تاپیک ازتون بپرسن؟
      [/QUOTE]
      ممنون از شما ک این سایت و درست کردید وهمه ی اونایی وقت گذاشتن این حرفا رو خوندن امیدوارم همه موفق باشید و به اهدافتون برسید
      خواهش میکنم بپرسند در خدمتیم :))
      والا عکس از دوره ی اضافه وزن ندارم ولی این عکس والان گشتم لباسی ک اون موقع فیت تنم بوده پیدا کردم رو پوشیدم و گرفتم:

به پاس موفقیت شما و در اختیار قراردادن تجربیاتتون 50 امتیاز زیباتنی به شما هدیه شد.
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

2. 17 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

aazaa (21 آذر 1394),alireza75 (17 آذر 1394),Armita (22 آذر 1394),baroonii25 (25 آذر 1394),glamor (17 آذر 1394),haniaj (07 دی 1394),mahbobe (21 آذر 1394),Mrs Asal (13 دی 1396),sheiida (18 آذر 1394),snoopy2009 (19 مهر 1395),topol (17 آذر 1394),یکتا اذری (21 آذر 1394),بئاتریس (08 دی 1394),باربی اینده (17 آذر 1394),توکلی (18 آذر 1394),دلنواز (17 آذر 1394),سیده مرضیه (21 آذر 1394)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

alireza75 آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      100
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      وزن شروع
      89
      وزن هدف
      68
      وزن فعلی
      67
      حالت من
      Khoonsard
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      نقل قول نوشته اصلی توسط m1213 نمایش پست ها
      خواستن توانستن است . من قبل از ماه رمضان 115 کیلو بودم . اما الان 72 الی 73. یعنی از اول ماه رمضان وقتی کم غذا خوردم و کاهش وزن خودمو دیدم . انگیزه لاغری به وجود آمد و هنوز هم ادامه دارد ...
      ماشالله خوب کار کردین موفق باشید
      برای بدست آوردن چیزی که دیگران بدست نمیاورند، شما باید کاری هایی را کنید که دیگران نمیکنند

m1213 آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza75 نمایش پست ها
      ماشالله خوب کار کردین موفق باشید
      ممنون . همچنین امیدوارم همه به آرزوشون برسن