شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 2 از 3
  • نخستنخست
  • 123
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 11 به 20 از 27

موضوع: از لاغراندام ها بیاموزیم (مصاحبه با Mr.X)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5

از لاغراندام ها بیاموزیم (مصاحبه با Mr.X)

آقای mr.x یکی از کاربران تقریبا فعال این روزهای زیباتن هستن. ایشون اضافه وزن ندارن و در نگاه اول به نظر میاد کمبود وزن دارن اما خودشون میگن بعد از تلاش های مکرر و به نتیجه نرسیدن در زمینه افزایش وزن، خودشون رو به شکلی که هستن پذیرفتن و دیگه مشکلی ندارن. در نگاه اول شاید این حرف mr.x از نظر خیلی ها یه جور تبرئه کردن وجدان خودشون به نظر بیاد اما اگر واقع بینانه تر به موضوع نگاه کنیم میبینیم که نوعی از کمال یا رشد فکری و ذهنی در این پذیرش خود محسوب میشه. این یکی از عالی ترین مرتبه های تکامل روحیه که شما خودتون رو همونطور که هستید دوست داشته باشید.
      از اونجاییکه مصاحبه با ایشون میتونه برای افرادی که دارای اضافه وزن هستن و دوست دارن الگوهای تغذیه یا فکر یک فرد لاغر اندام رو بدونن و در حصول به یه لایف استایل درست از نکات ظریف زندگی این افراد استفاده کنن، مفید باشه، ازشون خواستم وقتشون رو به من بدن و در مصاحبه ی ما شرکت کنن. ضمن اینکه ما افراد لاغراندام زیادی داریم که برای چاق شدن از مقالات سایت استفاده میکنند و ممکنه حرف های ایشون برای اون ها هم کمک کننده باشه.
      همینجا از تمام افراد لاغراندامی که این صفحه رو میخونن و افتخار میدن در مصاحبه ی ما با افراد لاغر اندام شرکت کنند دعوت میکنم به من اطلاع بدن. همچنین هر یک از شما کاربران عزیز زیباتن هم اگر در اطرافیانتون فرد لاغراندامی دارید، میتونید سوالات زیر رو بهشون بدید تا جواب بدن و بعد در زیباتن قرار بدید.

ضمن تشکر مجدد از شما برای شرکت در این مصاحبه، لطفا جواب هر سوال رو زیر اون سوال و با رنگ آبی بدید. ضمنا شما مختارید هر قدر دوست داشتید جواب ها رو کوتاه یا طولانی بدید.

1-
      اگر امکان داره از شغلتون یا کلا نوع فعالیت جسمیتون بگید

به نام خدا ، از لحاظ فعالیت جسمی کلا ادم یه جا نشینی نیستم و اطرافیانم منو به انرژی و فعالیت زیادم میشناسن ، به ورزش دو خیلی علاقه دارم و صبح زود هر روز حدود یک ساعت وقتم رو به دویدن تو فضای باز اختصاص میدم.
      نوازنده گیتار الکتریک م و توو این زمینه فعالیت میکنم اما رشته تحصیلیم چیز دیگه ای هست.

2-
      قد و وزن فعلیتون چنده؟

قد 178 ، وزن 55

3-
      قبلا در تاپیک های انجمن گفتید که اوایل برای چاق شدن تلاش کردید و نشد. میشه بگید مثلا چه اقداماتی انجام دادید و موفق نشدید؟

خب من از بچگی لاغر بودم ، پدر و مادرم بچه درشت و هیکلی دوست داشتن و اقدام برای اضافه کردن وزن من از همون بچگی شروع شد ، اما اونقدر جدی نبود ، در حدی بود که مرتب حواسشون به غذا خوردن من بود و منو تشویق میکردن غذای بیشتر و مقوی تر بخورم.

اما برای من این مسائل مطرح نبود تا سن 18 سالگی که حدود دو روز غذای زیادی نخوردم ، دلیلش م بد غذایی خودم بود و غذای مورد علاقه مو پیدا نکردم که بخورم.
      طرفای شب بود که حس کردم حالم زیاد خوش نیست ، اومدم به خونواده م اطلاع بدم که دیگه متوجه نشدم چی شد.
      اون شب بستری شدم بیمارستان و بهم سرم وصل شد ، اون شب استارتی شد که خونواده م تصمیم جدی تری بگیرن برای افزایش وزن من.
      منم از جو درس دبیرستان اومده بودم بیرون و وارد محیط جدید دانشگاه شده بودم ، شاید تا قبل اون زیاد به هیکلم فکر نمیکردم و درس و مهارت برام مهم بود و اراستگی ، اما با اصرار ها و تشویق های خونواده م به فکر افزایش وزن افتادم و تصمیمم جدی شد.
      دلیلش این نبود که از اندامم ناراضی بودم ، اما انسان کمال طلب هست و منم بدم نمیومد بهتر از الانم بشم !
      از اقداماتی که انجام دادم مراجعه به پزشک تغذیه های متعدد ، پر خوری ، خوردن غذاهایی که ازشون متنفر بودم ولی چاق کننده بودن ، چند ماه بدنسازی و اجرای برنامه هاش ، کم کردن فعالیت بدنی م ، استفاده از عرقیجات گیاهی و قرص و ... بود.

4- آیا برای چاق شدن از قرص ها و پودرهای چاقی مجاز یا غیرمجاز هم استفاده کردید؟ چه نتیجه یا تجربه ای در این خصوص دارید؟

بله استفاده کردم ، البته مجازش !
      از قرص سیپروهپتادین استفاده کردم که نتیجه ش فقط مختل شدن زندگیم بود ، این قرص نه تنها اشتها رو زیاد نمیکنه ، بلکه فقط در طول روز ادم رو کسل و خوابالود میکنه ، البته نه جوری که واقعا بتونیم بخوابیم !
      فقط حال و حوصله انجام وظایف روزمره رو نداریم !
      از قرص ضد تهوع هم استفاده کردم که اسمش رو نمیدونم ، این قرص م فقط باعث میشد دلدرد بگیرم !
      بقیه قرص ها شامل مکمل های ویتامینی بودن که به اصرار خونواده م استفاده میکردم !

5- هرچند من به شخصه شما رو تشویق به حفظ وزن فعلی نمیکنم ولی واقعا چه چیزی شما رو به این نتیجه رسوند که دیگه تصمیم به افزایش وزنتون ندارید؟

پروسه افزایش وزن برای من مساوی بود با تغییر عادت های زندگیم ، مسلما باید جوری متفاوت از سبک زندگی ای که باهاش بزرگ شده بودم رفتار میکردم ،
      اوایل من اینو پذیرفته بودم و فکر میکردم سبک زندگی و اندامم بهتر خواهد شد ، اما بعد از قرار گرفتن توو شرایط متوجه شدم نه تنها بهتر نیست ، بلکه از خیلی علایقم مثل دویدن صبحگاهی یا فعالیت زیادم که خیلی علاقه بهش داشتم چشم پوشی باید میکردم و کار هایی که واقعا بهشون علاقه ای نداشتم مثل ورزش بدنسازی یا خوردن غذا هایی که چاق کننده بودن اما من خوشم نمیومد مثل ماکارونی و ... رو باید انجام میدادم !
      این کار ها در کنار نتیجه نگرفتنم از انجامشون ، باعث شد بشینم منطقی فکر کنم و چیزی مثل دو کفه ترازو برای خودم تصور کنم و این نتیجه رو بگیرم که از اندام فعلیم راضی هستم و میتونم علایقم رو انجام بدم و مجبور به انجام کاری که بهش علاقه ندارم نیستم و این باعث شد مشغله بزرگ ذهنی افزایش وزن از ذهن خودم و خونواده م برداشته بشه و من با خیال راحت به سایر جنبه های زندگیم برسم.
      نا گفته نماند من مشکلی از لحاظ کم خونی و کمبود ویتامین و ... نداشتم و تمام ازمایش های پزشکی م نرمال بودن ، فقط زیر وزن طبیعی بودم.

6-
      غذاهای مورد علاقتون چیه؟

اول از همه میوه جات ، غذا های ابدار رو به غذا های خشک ترجیح میدم ، زرشک پلو با مرغ رو دوست دارم ، غذا های آبپز رو به سرخ کرده ترجیح میدم چون بنظرم طعم طبیعیشون بهتر حفظ میشه.

7-
      چه غذاهایی رو دوست ندارید؟

غذا های خیلی چرب یا خیلی شیرین ، ماکارونی ، سیب زمینی ، سالاد الویه ، از سبزیجات کلم ، غذا های حاوی بادمجون ، کرفس ، هویج خصوصا پخته ، گوجه پخته توو غذا ، غذا هایی که پایه اصلیشون برنج هست مثل لوبیا پلو ، عدس ، تخم مرغ ، بعضی غذا ها هستن که بهشون حساسیت دارم مثلا از میوه جات کیوی ، اناناس ، انگور و ...
      بعضی غذا ها م توو خونه ما ممنوع هست از جمله فست فود.

من به قول اطرافیان ادم بد غذایی م و اینو قبول دارم ، خیلی غذا ها هست که دوست ندارم.
      کلا غذا ها به سه دسته برام تقسیم میشن : 1-دوست دارم 2-دوست ندارم 3-نسبت بهشون بی تفاوت م.

8- در هفته معمولا چند وعده برنج میخورید و در هر وعده چه میزان برنج مصرف میکنید؟

معمولا وعده ناهار با برنج هست ، فکر میکنم 5 روز در هفته ، یه بشقاب معمولی دیگه نمیدونم دقیقا چقدر هست :دی

9-
      نظرتون در مورد وعده ی صبحانه چیه؟ آیا صبحونه میخورید؟ معمولا چه صبحونه هایی مورد علاقتونه؟

بنظر من صبحونه حتما باید یه چیزی خورد ، من خودم زیاد برای صبحونه اشتها ندارم ولی سعی میکنم حتما یه چیز مقوی بخورم بعد از خونه خارج بشم ، مثلا یه لیوان شیر با عسل یا اگه میوه باشه میوه میخورم.

10-
      آیا در حال حاضر به ورزش خاصی هم مشغول هستید؟

فقط دویدن صبحگاهی که هر روز تکرار میشه ، ممکنه ورزش های دیگه ای هم انجام بدم مثل شنا و ... اما مکرر نیستن.

11- علاقتون به خوراکی های شیرین در چه حده؟ و میزان مصرفتون چقدره؟

اگه میوه باشه علاقه دارم ، شیرینیجات مصنوعی دوست ندارم ، بهتره بگم اصلا مصرف نمیکنم.

12-
      معمولا هر لقمه رو چقدر میجوید؟ زیاد یا کم؟

معمولا خیلی اروم غذا میخورم ، دقت نکردم ولی فکر میکنم زیاد میجوم.

13-
      اهل خوردن میان وعده هم هستید؟ اهل کم کم خوردن در بین روز چطور؟

در حالت عادی به هیچ وجه ، موقعی که میخواستم وزن اضافه بکنم چرا میخوردم.

14-
      اگر در یک وضعیت عادی مثل خونه خودتون که کاملا راحتید یه بشقاب غذا براتون بکشن و بین خوردن احساس سیری بکنید چه عملی انجام میدید؟ به خوردن و تموم شدن بشقاب ادامه میدید یا میذاریدش کنار؟ اگر میذاریدش کنار براش چه نقشه ای میکشید؟! میذارید برای عصرانه یا شامتون یا کلا بیخیالش میشید؟

میذارمش کنار و از توو فکرش خارج میشم.

15- معمولا فکرتون چقدر درگیر خورد و خوراکتون هست؟ منظورم اینه که چقدر دغدغه ی کم یا زیاد بودن غذاتون رو دارید؟

خب برای این که من سرم یه مقدار شلوغ هست و بیشتر وقت ها برای مدت طولانی یادم میره غدا بخورم ، برای وعده های غذاییم الارم تنظیم میکنم ، فکرم اصلا پیش غذا نیست ، کم یا زیاد بودنش برام مهم نیست ، همین که سیر بشم برام کافیه ، اگه سیر هم نشم دنبال غذای دیگه ای نمیگردم ، میرم به بقیه کار هام میرسم.

16-
      میزان مصرف آب در شبانه روز تقریبا چند لیوانه؟

8-10 لیوان ، من خیلی آب میخورم ولی نه به اجبار ، حس میکنم بدنم احتیاج داره.

17-
      اهل شام هستید؟ چه ساعتی شام میخورید؟ و معمولا برای وعده شام چه نوع غذاهایی میخورید؟

بله ، معمولا ساعت 8 ، خب وعده شام به اندازه وعده ناهار توو خونه ما حداقل برای من رسمی نیست ، معمولا یه غذای مقوی مثل معجون یا اسموتی ، یا اگه میوه باشه میوه میخورم ، کلا بستگی داره چی باشه برای شام.
      ولی سعی میکنم سنگین نباشه که خواب شبم مختل بشه.

19-
      وقتی از موضوعی ناراحت یا عصبی هستید آیا واکنشی مرتبط با خوردن هم نشون میدید؟ منظورم رفتارهایی مثل سر یخچال رفتن و خوردن بدون کنترل دارید؟ اگر این رفتارها رو ندارید، بجاش در این مواقع چیکار میکنید؟

اشتها م کور میشه کلا ، در این مواقع سعی میکنم به موضوعات خنده دار فکر بکنم و بخندم.
      خیلی زود جو روحیم رو عوض میکنم و نمیذارم روی این حالت بمونم.
      البته خیلی کم عصبی یا ناراحت میشم و اگه بشم خیلی زود این عصبانیت یا ناراحتی فروکش میکنه !

20-
      میزان علاقتون به غذاهای تند یا ادویه دار چقدره؟

غذاهای تند رو دوست دارم ، ادویه دار نه.

21- آیا به خوردن سالاد در کنار غذا علاقه دارید؟ سالادتون رو معمولا کی میخورید؟ قبل غذا؟ حین غذا؟ یا بعد از غذا؟

نه ، کلا سالاد دوست ندارم ، با غذا هم معمولا چیزی نمیخورم.

22-
      از نظر خودتون بدترین و بهترین عادت غذاییتون چیه؟

بد ترین : بد غذا بودن.

بهترین : سالم و مقوی خوردن.

23-
      معمولا هر چند روز یک بار وزن میکنید؟

اون موقع که قصد افزایش وزن داشتم ماهی 1 بار ، در حال حاضر زیاد اهمیت نمیدم و روی ترازو نمیرم ، بیشتر برام آینه مهمه تا عدد روی ترازو ، یعنی تصویری که از خودم توو آینه میبینم.

24-
      تصویرغالب زندگیتون از خودتون کدومه؟ بیشتر خودتون رو یه فرد لاغراندام تصور میکنید یا متناسب؟

تصویرم از خودم بر پایه واقعیت هست ، چیزی که توو اینه میبینم !
      البته موقعی که قصد افزایش وزن داشتم ، تصویرم از خودم یه مرد قوی هیکل بود مثل ارنولد :دی

25-
      علامت جسمی گرسنگی در شما چیه؟ یعنی از کجا میفهمید سیر شدید؟

اگه برای مدت طولانی غذا نخورم ضعف میکنم ، بیحال میشم ، ممکنه فشارم بیفته.
      یه حجمی از معده م که پر میشه احساس سیری میکنم.

26-
      اگر سیر باشید و در یک مهمانی یا شرایطی باشید که بهتر باشه به خوردن ادامه بدید، این کار رو میکنید؟ بعدش چه احساسی دارید؟

برای افزایش وزن این کار رو میکردم ، احساس سنگینی و تنبلی !

27-
      در حین خوردن غذا اهل تماشای تلویزیون یا صحبت کردن هم هستید؟ کلا چقدر موقع خوردن غذا حواستون به اونچه دارید میل میفرمایید هست؟

اصلا نمیتونم چند تا کار رو همزمان انجام بدم و حواسم به همه شون جمع باشه !
      معمولا یه کار رو با تمرکز انجام میدم بعد سراغ کار بعدی میرم.
      وقتی در حال غذا خوردن یا هر کار دیگه ای م فقط حواسم متوجه غذا یا اون کار هست و حتی اگه اطرافیان با من صحبت بکنن من ناخود اگاه نمیشنوم !

28-
      طعم های غذا در حین خوردن چقدر براتون اهمیت داره؟ منظورم اینه که در حین خوردن به اینکه دقیقا هر کدوم از مواد غذایی که در حال جویدنش هستید چه طعمی دارن فکر میکنید؟ دیدتون روی لقمه ی غذاتون کلی هست یا به جزئیاتش دقت میکنید؟

هدفم از خوردن ، سیر شدن و انرژی داشتن برای رسیدن به زندگیم هست ، زیاد به جزئیات لقمه غذام توجه نمیکنم ، همین که جزو غذاهایی نباشه که ازشون بدم میاد و سیر بکنه و سالم و مقوی باشه و بدونم که بهم انرژی میده برام کافی هست.

29-
      در انتخاب اینکه تو هر وعده چه غذایی بخورید چقدر حساسید؟ منظورم اینه که اینکه چیزی که میخورید مورد علاقتون باشه چقدر براتون اهمیت داره؟ در این راستا اقدام خاصی هم میکنید؟

غذا هایی که دوست ندارم رو اصلا نمیخورم ، اگه مثلا یه وعده غذا مورد علاقه م نباشه چیزای دیگه میخورم چون اگه نخورم احتمال ضعف و ... هست.

3-
      به عنوان سوال آخر خودتون فکر میکنید دلیل لاغریتون چیه؟

قبل از اقدام برای افزایش وزن فکر میکردم به دلیل سبک خاص زندگیم هست ، اما بعد از اقدام و چند سال تلاش بی نتیجه متوجه ژنتیکی بودنش شدم.

اگر صحبت دیگه ای دارید بفرمایید. ضمنا آیا اجازه میدید کاربران زیباتن اگر سوالی داشتن در ادامه ی تاپیک ازتون بپرسن؟

تشکر از شما مدیر دلسوز زیباتن که به فکر کاربر های سایت هستید و حد اکثر تلاش رو برای کمک به اونها دارید ، امیدوارم تونسته باشم با گفتن تجربیاتم کمکی هر چند کوچک به دوستانم چه اونهایی که قصد افزایش وزن دارن و چه اونهایی که برای کاهش وزن تلاش میکنن ، کرده باشم.

بله سوالی اگه باشه در خدمتم.

پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

2. 15 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

alireza75 (27 مرداد 1394),bande (03 شهریور 1394),fofoli (26 مرداد 1394),glamor (26 مرداد 1394),mahbobe (11 شهریور 1394),Mr.X (26 مرداد 1394),nazanin-bb (30 بهمن 1394),sara.saye (11 شهریور 1394),منا.. (28 آبان 1396),یونیک (25 آبان 1394),کایسا (25 بهمن 1394),zane emroz (19 مهر 1394),باربی اینده (26 مرداد 1394),تابتا (26 مرداد 1394),سیب قرمز (26 مرداد 1394)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

alireza75 آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      100
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      وزن شروع
      89
      وزن هدف
      68
      وزن فعلی
      67
      حالت من
      Khoonsard
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.X نمایش پست ها
      هر سوالی هست بپرسین جواب میدم.

نه اصلا :دی

هیچ کدوم از اعضای خونواده م لاغر نیستن ،

من هیکلم به داییم رفته :دی
      به داداش معروف شدی:cancan:
      ی امضا هم به ما میدیD:
      برای بدست آوردن چیزی که دیگران بدست نمیاورند، شما باید کاری هایی را کنید که دیگران نمیکنند

5. 2 کاربر، ارسال alireza75 را لایک کرده اند:

mahbobe (11 شهریور 1394),Mr.X (27 مرداد 1394)

omidrock آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      45
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.07
      قد
      170
      وزن شروع
      81
      وزن هدف
      75
      وزن فعلی
      75
      حالت من
      Asabani
      وبلاگ زیباتنی من
      71
      بچه حلال زاده به داییش میره...منم دقیقا کپی داییم هستم...خیلی وقتا فامیلا منو اشتباه میگرفتن
      پدربزرگ رفت و مارا در سوگ خودش نشاند . .
      حالا ما موندیمو خاطراتش . . .
      آقا جون خداحافظ . . .

7. 2 کاربر، ارسال omidrock را لایک کرده اند:

mahbobe (11 شهریور 1394),Mr.X (27 مرداد 1394)

Mr.X آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      قد خالص (!) 178
      وزن شروع
      55
      وزن هدف
      بیخیالش شدم دیگه :))
      وزن فعلی
      55
      حالت من
      ShadOsarhal
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza75 نمایش پست ها
      به داداش معروف شدی:cancan:
      ی امضا هم به ما میدیD:

اهاهاها اختیار داری داداش.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط omidrock نمایش پست ها
      بچه حلال زاده به داییش میره...منم دقیقا کپی داییم هستم...خیلی وقتا فامیلا منو اشتباه میگرفتن
      ایول چه جالب !!
      I ain't gonna do what I don't want to,
      I'm gonna live My life.

9. 2 کاربر، ارسال Mr.X را لایک کرده اند:

alireza75 (27 مرداد 1394),mahbobe (11 شهریور 1394)

سارا 94 آواتار ها
      کاربر تازه وارد

امتیاز زیباتنی
      10
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      وزن شروع
      60
      وزن هدف
      54
      سلام. اصلا چاقی چیه؟؟؟
      من که اصلا به شما توصیه نمی کنم چاق بشید. من تو دوران دانشجوییم 43 کیلو بودم. همه کار کردم کمی تو پر تر بشم ولی نشد که نشد. حالا بعد از ازدواج یهو رفتم رو وزن 50 بعد 52 و همینطور برو بالا تا حالا که شدم 60 کیلو . البته 60 وزن نرمال برای منه. ولی کمر دار شدم دو ساله روی 58 تا 60 نگهش داشتم و حالا قدر لاغریمو می دونم. کاش دوباره لاغر بشم.

11. 3 کاربر، ارسال سارا 94 را لایک کرده اند:

mahbobe (11 شهریور 1394),Mr.X (03 شهریور 1394), Zenith (03 شهریور 1394)

Mr.X آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      قد خالص (!) 178
      وزن شروع
      55
      وزن هدف
      وزن فعلی
      55
      حالت من
      ShadOsarhal
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      نقل قول نوشته اصلی توسط سارا 94 نمایش پست ها
      سلام. اصلا چاقی چیه؟؟؟
      من که اصلا به شما توصیه نمی کنم چاق بشید. من تو دوران دانشجوییم 43 کیلو بودم. همه کار کردم کمی تو پر تر بشم ولی نشد که نشد. حالا بعد از ازدواج یهو رفتم رو وزن 50 بعد 52 و همینطور برو بالا تا حالا که شدم 60 کیلو . البته 60 وزن نرمال برای منه. ولی کمر دار شدم دو ساله روی 58 تا 60 نگهش داشتم و حالا قدر لاغریمو می دونم. کاش دوباره لاغر بشم.
      سلام,

چاق شدن برای ما اقایون = عضلانی تر شدن

خب مسلمه هر کی چربی جمع کنه بد فرم میشه دیگه.

ولی متاسفانه بدن من استعداد چاقی نداره,حتی ژنتیکمم جوریه که بعد ازدواج م تغییر نمیکنم.

چون داییم م الان بعد 30 سال بیشتر ازدواج و چند تا بچه هنوز مثل جوونیشه هیکلش ..
      I'm gonna live My life.

13. 3 کاربر، ارسال Mr.X را لایک کرده اند:

alireza75 (03 شهریور 1394),mahbobe (11 شهریور 1394),somy (03 شهریور 1394)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      آره. معمولا اکثریت قریب به اتفاق ایرانی ها بعد از ازدواج وزنشون بالا میره. خیلی ها دلیل رو مسایل هورمونی اعلام میکنن ولی به نظر من دلیل اصلی تغییرات در سبک زندگی، حمایت طرفین از همدیگه و کم شدن میزان فعالیت جسمی، آرامش یا به نوعی کم شدن دغدغه ها با بالارفتن سن و رسیدن به بالاترین حد بلوغ فکری ممکن برای فرد و... هست که باعث افزایش وزن میشه.
      خلاصه یکی از راه های افزایش وزن ازدواجه!!!

15. 4 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

fofoli (03 شهریور 1394),mahbobe (11 شهریور 1394),Mr.X (03 شهریور 1394),somy (03 شهریور 1394)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.X نمایش پست ها
      سلام,

چاق شدن برای ما اقایون = عضلانی تر شدن

خب مسلمه هر کی چربی جمع کنه بد فرم میشه دیگه.

ولی متاسفانه بدن من استعداد چاقی نداره,حتی ژنتیکمم جوریه که بعد ازدواج م تغییر نمیکنم.

چون داییم م الان بعد 30 سال بیشتر ازدواج و چند تا بچه هنوز مثل جوونیشه هیکلش ..
      ولی یکی از عزیزان من هم مثل شما یک عمر فکر میکرد لاغریش ژنتیکه. همیشه هم لاغر بود. خیلی لاغر. قبل ازدواج هر تلاشی برای افزایش وزن کرد اما موفق نشد. اما بعد از ادواج و البته در کنار تلاش برای افزایش وزن، سال دوم ازدواج 10 کیلو اضافه کرد و به تناسب اندام عالی ای رسید. بعد گرچه دست از تلاش برای کاهش وزن برداشت اما روال اضافه وزنش علی رغم ثابت بودن میزان خورد و خوراک، ادامه داشت. الان من بیچاره دارم رژیمش میدم لاغر شه! ولی واقعا لاغر شدن آقایون از همه نظر سخت تر از خانوماست. به نظر من آقایونی که برای کاهش وزن مصمم هستن(چندتاشون تو سایت خودمون جزو نمونه های موفقن) واقعا انسان های با اراده ای هستن.

17. 5 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

alireza75 (03 شهریور 1394),fofoli (03 شهریور 1394),mahbobe (11 شهریور 1394),Mr.X (03 شهریور 1394),somy (03 شهریور 1394)

Mr.X آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      قد خالص (!) 178
      وزن شروع
      55
      وزن هدف
      وزن فعلی
      55
      حالت من
      ShadOsarhal
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zenith نمایش پست ها
      ولی یکی از عزیزان من هم مثل شما یک عمر فکر میکرد لاغریش ژنتیکه. همیشه هم لاغر بود. خیلی لاغر. قبل ازدواج هر تلاشی برای افزایش وزن کرد اما موفق نشد. اما بعد از ادواج و البته در کنار تلاش برای افزایش وزن، سال دوم ازدواج 10 کیلو اضافه کرد و به تناسب اندام عالی ای رسید. بعد گرچه دست از تلاش برای کاهش وزن برداشت اما روال اضافه وزنش علی رغم ثابت بودن میزان خورد و خوراک، ادامه داشت. الان من بیچاره دارم رژیمش میدم لاغر شه! ولی واقعا لاغر شدن آقایون از همه نظر سخت تر از خانوماست. به نظر من آقایونی که برای کاهش وزن مصمم هستن(چندتاشون تو سایت خودمون جزو نمونه های موفقن) واقعا انسان های با اراده ای هستن.
      اینجوری باشه خیلی خوبه که.

البته بدن بد فرم نشه: دی

اره با اراده ن,در مورد سخت یا اسون بودنش اطلاعی ندارم :دی
      I'm gonna live My life.

19. 5 کاربر، ارسال Mr.X را لایک کرده اند:

alireza75 (03 شهریور 1394),fofoli (03 شهریور 1394),mahbobe (11 شهریور 1394),somy (03 شهریور 1394), Zenith (03 شهریور 1394)

بئاتریس آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      75
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      164
      وزن شروع
      98
      وزن هدف
      70
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      51
      پس شگفتی ساز لاغری زیباتن شما هستید !به خاطر همینه که نمیتونید ما چاقها رو درک کنید! آرزو میکنم که یک روز تجربه ی الان ما رو بدست بیارید!
      1064
      مطمئن باش هر چی رو که دوست داشته باشی و بهش عشق بورزی و برای رسیدن به اون پافشاری کنی حتما بهش میرسی

دوستت دارم لاغری!

21. 4 کاربر، ارسال بئاتریس را لایک کرده اند:

fofoli (03 شهریور 1394),mahbobe (11 شهریور 1394),Mr.X (03 شهریور 1394), Zenith (03 شهریور 1394)

Mr.X آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      قد خالص (!) 178
      وزن شروع
      55
      وزن هدف
      وزن فعلی
      55
      حالت من
      ShadOsarhal
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      نقل قول نوشته اصلی توسط بئاتریس نمایش پست ها
      پس شگفتی ساز لاغری زیباتن شما هستید !به خاطر همینه که نمیتونید ما چاقها رو درک کنید! آرزو میکنم که یک روز تجربه ی الان ما رو بدست بیارید!
      1064
      شگفتی ساز ؟ نه باو: دی

دوست داشتم هیکلم مثل ارنولد میبود: دی

اما میدونم هم زیاده خواهیه هم نشدنی: دی

ایشالا شما م به زودی لاغر بشین (گروه سبز).
      I'm gonna live My life.

• صفحه 2 از 3
  • نخستنخست
  • 123
  • آخرینآخرین