شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 2 از 2
  • نخستنخست
  • 12
    نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14

موضوع: مشاوره برای انتخاب رشته

Roya73 آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.13
      قد
      167
      وزن شروع
      82
      وزن هدف
      65
      وزن فعلی
      82
      حالت من
      Khoshhal

Red face مشاوره برای انتخاب رشته

سلام دوستان
      این تاپیکو برای این زدم تا هر کی هر سوالی در باره انتخاب رشته داره بپرسه تا دوستان سایت و من جواب بدیم

2. 3 کاربر، ارسال Roya73 را لایک کرده اند:

*aida* (12 تیر 1392),*BRAVE* (13 تیر 1392),نهال5 (12 مرداد 1392)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

nafise banoo آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      171
      وزن شروع
      77
      وزن هدف
      75-74
      وزن فعلی
      76
      حالت من
      Motarez
      سلام خیلی ممنونم ازombertoوzenithعزیز خیلی کمکم کردین چون علاقه نداشتم پیگیر یادگیری هم نبودم این یه واقعیته که نمیشه کتمانش کرد و راجب درس هنر هم باید بگم که از چند نفر هم پرسیدم پیشنهاد دادن در کنار درسم اونم برم موسسه های ازاد هر رشته ای رو که دوست دارم یاد بگیرم حرف زنیث جان درسته نه اینکه هنر کاربردی نباشه نه اما تو شهرستان نمیشه روش حساب باز کرد و در مورد رشته مدیریت بازرگانی هم بگم که خب چون از حساب کتاب سرم میشه گفتم این رشته رو انتخاب کنم در مورد اینکه تعداد واحداش زیاد میشه هم بهم گفته بودن ولی خب باید سختیشو بجون بخرم امیدوارم که از پسش بربیام فقط دوستان یه سوال دیگه اینکه کسی میتونه بگه چه کتابایی خوبن دوس داشتم یکی از این موسسه ها شرکت کنم مثه مدرسان شریف و ماهان و ... اما تو شهرستان ما نیس نمیشه باید خودم بخونم ممنون میشم کمکم کنین هر چیزی که نیازه یه پشت کنکوری که میخاد تغییر رشته بده بدونه رو اگه لطف کنین بگین ممنون میشم
      من چاق نیستم فقط معدم مستقل شده به حرفم گوش نمیده :)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      دقیقا ombertoی عزیز درست میگه
      خوبی سیستم پیام نور اینه که از استرس های سلیقه ی اساتید، زمان امتحان، لجبازی استاد، سر تایم مشخصی کلاس رفتن و غیره راحتی.
      شنیدم قانون حذف نمره ی مردودی برای ارشد هم تصویب شده. خب این خودش خیلی عالیه و به نظر من جبران خوبی برای موضوع تدریس نکردن اساتید میشه
      اینکه اگر روز امتحان حس کردی آمادگی نداری بدون استرس سر جلسه امتحان نمیری دیگه. درست حذف میشه. یادمه خودم توی دوران دانشجوییم تو سراسری یه درسی رو آمادگی امتحان نداشتم. هزار و یه جنگولک بازی و هزینه کردم تا تونستم گواهی پزشکی ببرم و درسم رو حذف کنم. تازه استاده باهام لج کرد و ترم بعد پدرم رو درآورد تا تونستم پاس بشم.
      بعدشم در مورد حضور در کلاس الان که اکثر کلاس هاش مجازی هم ارائه میشه. چند وقت پیش در مورد ارائه اولین آموزش تلویزیونی توسط دانشگاه پیام نور هم یه چیزایی شنیدم. جزئیاتش رو نمیدونم ولی فکر میکنم اینم راهکار خوبی باشه ها.
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      نقل قول نوشته اصلی توسط nafise banoo نمایش پست ها
      سلام خیلی ممنونم ازombertoوzenithعزیز خیلی کمکم کردین چون علاقه نداشتم پیگیر یادگیری هم نبودم این یه واقعیته که نمیشه کتمانش کرد و راجب درس هنر هم باید بگم که از چند نفر هم پرسیدم پیشنهاد دادن در کنار درسم اونم برم موسسه های ازاد هر رشته ای رو که دوست دارم یاد بگیرم حرف زنیث جان درسته نه اینکه هنر کاربردی نباشه نه اما تو شهرستان نمیشه روش حساب باز کرد و در مورد رشته مدیریت بازرگانی هم بگم که خب چون از حساب کتاب سرم میشه گفتم این رشته رو انتخاب کنم در مورد اینکه تعداد واحداش زیاد میشه هم بهم گفته بودن ولی خب باید سختیشو بجون بخرم امیدوارم که از پسش بربیام فقط دوستان یه سوال دیگه اینکه کسی میتونه بگه چه کتابایی خوبن دوس داشتم یکی از این موسسه ها شرکت کنم مثه مدرسان شریف و ماهان و ... اما تو شهرستان ما نیس نمیشه باید خودم بخونم ممنون میشم کمکم کنین هر چیزی که نیازه یه پشت کنکوری که میخاد تغییر رشته بده بدونه رو اگه لطف کنین بگین ممنون میشم
      خب پس ظاهرا تمایلت برای ارشد مدیریته. انتخاب خوبیه . موفق باشی گلم

خانومی همین موسسات که میگی همشون دوره های مجازی هم ارائه میدن. یا مثلا فقط جزوات و کتاب هاشون رو میتونی برای فروش تهیه کنی.
      من دقیقا نمیدونم کدومش خوبه گلم. چون خودم یه موسسه غیر از اینا که شما گفتی رو شرکت کردم و حضوری کلاس رفتم. حتی نمیدونم اینی که شما گفتی خوبه یا اونی که من رفتم(به دلایلی نمیتونم اسمش رو بیارم اینجا). ولی اصل مطالعه ی خودته. منم وسط کلاس ها قاطی کردم و احساس کردم دارم وقتم رو با اینا هدر میدم و نصفه دوم کلاسامو نرفتم.
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

7. 2 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

arsheda (08 مرداد 1395),parchami7 (04 شهریور 1395)

parchami7 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      114
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.49
      قد
      158
      وزن شروع
      85
      وزن هدف
      65
      وزن فعلی
      83
      سلام عرض می کنم به دوستان عزیز زیباتنی:

من کارشناسی و ارشد رو معماری خوندم و با توجه به بازار کار و اوضاع مدرک گرفتن ها و تجربه شخصی خودم خواستم درد و دلی باهاتون داشته باشم؛
      به نظزم واسه اینکه ما با اطلاع و علاقه رشته دانشگاهیمون رو انتخاب نمی کنیم و تحت فشار کنکور یه رشته ای رو همینطوری ادامه میدیم، طبیعیه که توی ارشد و دکترا دنبال پیدا کردن علاقه و استعداد اصلیمون بریم ولی دیگه توی سنی هستیم که این بار درست تصمیم بگیریم؛ من از همه دوستان میخوام درست فکر کنند به رشته ای که میخوان بخونن و ربطش به حرفه ای که میخوان ادامه بدن. کار در سازمان دولتی، شرکت خصوصی، استاد شدن و ... هر کدوم ممکنه نیاز به خوندن رشته مختلفی داشته باشند یا اصلا دلیلی نداشته باشه ارشد بخونیم.
      به قول محمد رضا شعبانعلی این جریان ادامه تحصیل شاید تا 25 سالگی باید هدف اصلی باشه بعدش باید به هدف های بزرگتری برسیم، اینکه از صف این کنکور به کنکورهای دیگه بریم بدون طرح و نقشه ای برای زندگی، فقط به تعویق انداختن زندگی واقعی و تصمیم های مهمشه.
      من خیلی برای تغییر رشته و تعیین مسیر شغلیم مردد بودم و به رشته های مختلف و حتی به اپلای کردن برای ادامه تحصیل در کشورهای دیگه فکر می کردم و تحقیق و پرس و جو می کردم ولی فقط تجربه ست که شناخت رو میسازه، الان دیگه همه تلاشم در جهت کسب مهارت توی زمینه خودمه و اینکه در مسیر کار چه گزینه ایی روبروم قرار میگیره که بتونم انتخاب کنم.
      وجه خدا اگر شودت منظر نظر .... زین پس شکی نماند که صاحب نظر شوی .... گر در سرت هوای وصال است حافظا .... باید که خاک درگه اهل هنر شوی

9. کاربر زیر پست parchami7 را لایک کرده است:

Zenith (05 شهریور 1395)

• صفحه 2 از 2
  • نخستنخست
  • 12