شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 3 از 5
  • نخستنخست
  • 12345
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 21 به 30 از 47

موضوع: مهمان ضیافت الهی هفته چهارم سرگروه *Negar* دستیار mahbobe

*Negar* آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      220

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      161
      وزن شروع
      104
      وزن هدف
      هدف سوم تا اخر شهریور زیر 70 باشم
      وزن فعلی
      75.7
      حالت من
      Khoonsard
      وبلاگ زیباتنی من
      4

مهمان ضیافت الهی هفته چهارم سرگروه *Negar* دستیار mahbobe

دوستای گلم طاعات و عبادات همگیتون مقبول درگاه الهی
      به همین زودی رسیدیم به اخرین هفته این ماه پربرکت
      از اولین روزای ماه رمضون کنار هم بودیم
      و برای سلامتی و زیبایی جسممون درکنار تعالی روح تلاش کردیم
      برای من یکی از بهترین ماه رمضونای عمرمه
      چون شما دوستای گلم هرلحظه تو ذهنم هستید
      برای این هفته اتون بهترینهارو ارزو میکنم

بهترین ها !

زمان ثبت نام :
      شنبه ویکشنبه : 20 و21 تیرماه
      پایان مسابقه :جمعه 26 تیرماهه
      اعلام وزن نهایی : صبح روز شنبه 27 تیرماه
      نحوه امتیاز دهی
      ثبت نام 2امتیاز
      گزارش روزانه 2امتیاز
      گزارش ورزش روزانه 2 امتیاز

رسیدن به وزن هدف 15 امتیاز
      گزارش کامل همراه با ورزش 10 امتیاز
      شماره صفحه نام کاربری وزن شروع وزن هدف نوع رژیم شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه وزن نهایی میزان کاهش امتیاز
      1 کایسا 92 85 9روزه 4 حدف عدم گزارش ---- ---- ---- ---- ---- ----
      1 النور 86.7 86.7 تثبیت 6 2 2 2 حدف عدم گزارش ---- ---- ----
      1 توکلی 97.4 96.4 کم خوری 6 4 4 4 2 2 2 98 ----- 24
      1 *Negar* 75.7 75.5 کم خوری 6 4 4 4 4 4 4 76.3 ----- 30
      1 $$blue rose$$ 87 86 6 4 4 حدف عدم گزارش ---- ---- ---- ----
      1 shabnam30 77.8 77 کالری شماری وشیروخرما 6 4 4 4 2 2 2 78 ---- 24
      1 گلی خانومی 82 81 مزاج ها 6 4 4 4 4 4 4 81.5 500g 30
      1 خانم یزدانی 91 89 هویج و کم خوری 6 4 4 4 4 2 2 90 1 26
      1 mahbobe 97 96.5 کم خوری 6 4 4 4 4 4 4 97.7 ------- 30
      2 بئاتریس 93 92.5 کالری شماری 6 4 4 4 4 4 4 93 ------- 30
      2 لارا 95 93 حذف مواد نشاسته ای 4 2 2 2 2 2 2 93.9 1/1 16
      2 shima69 88 87 کالری شماری 4 4 4 حدف عدم گزارش ---- ---- ---- ----
      2 anne shirley 73.2 72.2 کم خوری 2 حذف عدم گزارش ---- ---- ---- ---- ---- ----
      2 afsaneh.b کم خوری 6 4 4 حدف عدم گزارش ---- ---- ---- ----
      2 آلما7 101 99 کالری شماری 6 4 4 4 4 2 4 100 1 28
      2 somaye_joon 82.7 81.7 کالری شماری 6 4 4 4 4 4 4 81.6 1/100 30
      زمان ثبت نام به پایان رسید
      نتایج مسابقه مهمان ضیافت الهی هفته سوم
      برندگان15 امتیازی رسیدن به وزن هدف
      mahbobe
      *Negar*
      somaye_joon
      shabnam30
      mahsa_vaghari
      برندگان 10 امتیازی گزارش کامل
      mahbobe
      *Negar*
      afsaneh.b
      بئاتریس
      خانم یزدانی
      somaye_joon
      برنده 10 امتیازی بیشترین کاهش وزن
      mahsa_vaghari
      دوستای خوبم به همه اتون تبریک میگم

دوستای خوبم خارج از جدولتون هر حرفی دوست داشتید میتونید بزنید ، ما هم از خوندن صحبتهای شما لذت میبریم.
      بازم از خوشمزه هایی که دوست داشتید ولی نخوردید بگید

ویرایش توسط mahbobe : 29 تیر 1394 در ساعت 13:41
      هر روز مصمم تر...هر روز شاداب تر....هر روز بیشتر از روز قبل به تناسب اندام و سلامتی جسم و جان نزدیک میشوم

2. 10 کاربر، ارسال *Negar* را لایک کرده اند:

afsaneh.b (22 تیر 1394),anne shirley (20 تیر 1394),bratz (23 تیر 1394),Dr joon (20 تیر 1394),mahbobe (23 تیر 1394),کایسا (20 تیر 1394),گلی خانومی (20 تیر 1394),zane emroz (24 تیر 1394),بئاتریس (20 تیر 1394),توکلی (20 تیر 1394)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

afsaneh.b آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      407
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.05
      قد
      163
      وزن شروع
      86.1
      وزن هدف
      62.6
      وزن فعلی
      80.900
      وبلاگ زیباتنی من
      3
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahbobe نمایش پست ها
      ،،،،،،،سلام عاطفه جون ،حالت چطوره خانم گل ،بودن در کنا ر دوستان فقط شادیست و بس ،تواوج غمهام وقتی میام سایت ،خوشحالم ،راستش از بس روی 97 و 98 در جا زدم رفتم تو فاز هویج ،شما هم موفق باشی گلم
      موفق میشی عزیزم مهربونم چرا یک روزه خضری را نمی گیرین من مطمئنم از استاپ در میاید
      من هم دوست دارم هویج را تجربه کنم میر کردم من هم الان یک سال هست تو دهه 80 گیر کردم ولی عزیزم مطمئنم هردومون موفق میشیم یادم نمیره پارسال این موقع با ماهرخ حون بودم ایشون هم گیر کرده بود تو وزن شما ولی بلعخره آمد دهه 80 شما هم میایین مطمئنم به امید موفقیت همگی . دوستتون دارم

*Negar* آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      220

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      161
      وزن شروع
      104
      وزن هدف
      هدف سوم تا اخر شهریور زیر 70 باشم
      وزن فعلی
      75.7
      حالت من
      Khoonsard
      وبلاگ زیباتنی من
      4
      نقل قول نوشته اصلی توسط afsaneh.b نمایش پست ها
      سلام محبوبه جونم
      ممنونم ار همه زحمتهای که می کشی عزیزم
      و بی نهایت از کوفقیت و کاهش وزنتون خوشحالم

- - - Updated - - -

سلام نگار جونم
      خسته نباشی عزیزم از تمامی زحمتهاتون
      عزیزم از کاهش وزنتون بی نهایت خوشحال میشم امیدوارم همیشه موفق باشی عزیزم
      سلام افسانه ی عزیزم ممنون گلم...
      بودن تو جمع دوستای گلی مثل شما و فعالیت تو سایت زیباتن واقعا خسته نمیکنه منو
      من لذت میبرم و هرروز صبح مشتاقم که بیام و پستای بچه هارو بخونم
      به امید موفقیت همه امون
      هر روز مصمم تر...هر روز شاداب تر....هر روز بیشتر از روز قبل به تناسب اندام و سلامتی جسم و جان نزدیک میشوم

6. 3 کاربر، ارسال *Negar* را لایک کرده اند:

afsaneh.b (23 تیر 1394),mahbobe (23 تیر 1394),بئاتریس (23 تیر 1394)

mahbobe آواتار ها
      مدیر مسابقات کاهش وزن
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      395
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      160
      وزن شروع
      119/850
      وزن هدف
      75
      وزن فعلی
      95
      حالت من
      Delvapas
      وبلاگ زیباتنی من
      700
      کاهش وزن و لاغری در 3 سوت با نوشیدنی “ساسی”

یکی از بهترین نوشیدنی های خوراکی که وزن شما را در 3 سوت کاهش می دهد نوشیدنی “ساسی” است. این نوشیدنی لاغری خوشمزه توسط یک مرد آمریکایی کشف شده است و به جرات می توان گفت در چربی سوزی بدن بسیار مفید و موثر واقع می شود.

این نوشیدنی به تنهایی موثر است، اما اگر می‌خواهید نتایج بهتری بگیرید می‌توانید کمی ورزش را هم چاشنی آن کنید. چاقی به یکی از کابوس‌های شبانه‌روزی مردان و زنان تبدیل شده است. اکثر افراد چاق گاهی هم ورزش می‌کنند، اما حتی موفق نمی‌شوند یک کیلو هم کم کنند.
      رژیم‌های غذایی البته بی‌تاثیر نیستند، اما اغلب افراد نمی‌دانند که رژیم غذایی به تنهایی در طولانی مدت چندان تاثیرگذار نیستند. برخی از کارشناسان امور تغذیه معتقد هستند که چربی سوزی باید یک فرآیند کاملا طبیعی باشد و نباید به بدن آسیبی برساند.

فعالیت جسمی مناسب و رژیم غذایی متعادل به نظر تنها شیوه سوزاندن چربی‌ها است. اما رویه‌های اخیر نشان داده که «نوشیدنی ساسی» می‌تواند بهترین همراه شما در مبارزه با چربی‌ها باشد. اگر تاکنون نام نوشیدنی ساسی به گوش شما نخورده ادامه این مطلب را بخوانید تا با آن آشنایی کامل پیدا کنید.

سینتیا ساس (Cynthia Sass) مشاور تغذیه و روزنامه‌نگار آمریکایی است که این نوشیدنی را به اصطلاح طراحی کرده است. زنان پس از زایمان چندین کیلو اضافه وزن می‌آورند و همین مسئله ذهن سیتیا را به خود مشغول کرد تا بتواند «ابزاری» قدرتمند بسازد و این مشکل را حل کند.

نوشیدنی سینتیا ساس شیوه‌ای طبیعی برای چربی سوزی است و جواب خود را هم پس داده است. با این نوشیدنی تنها در عرض یک ماه می‌توانید حدود پنج کیلوگرم (10 تا 12 پوند) وزن خود را کم کنید و به هیچ کار دیگری هم نیاز ندارید. بدن شما با کمک این نوشیدنی در بهترین حالت خود باقی می‌ماند.

مواد مورد نیاز برای تهیه نوشیدنی لاغری ساسی:
      دو لیتر آب تصفیه شده و یا جوشانده شده (خنک مصرف شود)
      یک قاشق چای‌خوری زنجبیل رنده شده
      یک خیار متوسط (برش زده شود)
      یک لیموترش
      5 تا 7 برگ تازه نعناع یا یک قاشق چای‌خوری نعناع خشک

طریقه مصرف:
      تمامی مواد را در یک پارچ بزرگ با هم ترکیب کنید و آن را خوب هم بزنید. سپس مایع را درون یک بطری شیشه‌ای بریزید. حواستان باشد که نوشیدنی ساسی قبل از مصرف باید هشت تا 10 ساعت در یخچال نگهداری شود.

عصر بهترین زمان آماده کردن این نوشیدنی است، زیرا می‌توانید آن را در یخچال بگذارید و صبح روز بعد آن را بنوشید. حتی می‌توانید روز خود را با این نوشیدنی شروع کنید و در طول روز نیز آن را مصرف کنید تا تمام شود. سپس عصر دوباره این نوشیدنی جادویی را آماده کنید. نوشیدنی ساسی واقعا نتیجه می‌دهد. با این نوشیدنی نیازی هم نیست که از مقدار غذای خود کم کنید.

موارد منع مصرف خاصی برای نوشیدنی ساسی ذکر نشده است. البته سینتیا ساس این نوشیدنی را به برخی افراد توصیه نمی‌کند: زنان باردار، مادران شیرده، افراد دچار ورم معده و یا زخم معده. در ضمن اگر نسبت به هر یک از مواد این نوشیدنی حساسیت دارید، از مصرف آن خودداری کنید.

این نوشیدنی به تنهایی موثر است، اما اگر می‌خواهید نتایج بهتری بگیرید می‌توانید کمی ورزش را هم چاشنی آن کنید. نوشیدنی ساسی از این طریق بیشتر موجب کاهش وزن می‌شود. ضمنا فعالیت‌های جسمانی ماهیچه‌های شما را سفت‌تر کرده و برای پوستتان نیز مطلوب‌تر است.

8. 3 کاربر، ارسال mahbobe را لایک کرده اند:

shabnam30 (24 تیر 1394),بئاتریس (23 تیر 1394),توکلی (23 تیر 1394)

بئاتریس آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      75
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      164
      وزن شروع
      98
      وزن هدف
      70
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      51
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahbobe نمایش پست ها
      کاهش وزن و لاغری در 3 سوت با نوشیدنی “ساسی”

یکی از بهترین نوشیدنی های خوراکی که وزن شما را در 3 سوت کاهش می دهد نوشیدنی “ساسی” است. این نوشیدنی لاغری خوشمزه توسط یک مرد آمریکایی کشف شده است و به جرات می توان گفت در چربی سوزی بدن بسیار مفید و موثر واقع می شود.

این نوشیدنی به تنهایی موثر است، اما اگر می‌خواهید نتایج بهتری بگیرید می‌توانید کمی ورزش را هم چاشنی آن کنید. چاقی به یکی از کابوس‌های شبانه‌روزی مردان و زنان تبدیل شده است. اکثر افراد چاق گاهی هم ورزش می‌کنند، اما حتی موفق نمی‌شوند یک کیلو هم کم کنند.
      رژیم‌های غذایی البته بی‌تاثیر نیستند، اما اغلب افراد نمی‌دانند که رژیم غذایی به تنهایی در طولانی مدت چندان تاثیرگذار نیستند. برخی از کارشناسان امور تغذیه معتقد هستند که چربی سوزی باید یک فرآیند کاملا طبیعی باشد و نباید به بدن آسیبی برساند.

فعالیت جسمی مناسب و رژیم غذایی متعادل به نظر تنها شیوه سوزاندن چربی‌ها است. اما رویه‌های اخیر نشان داده که «نوشیدنی ساسی» می‌تواند بهترین همراه شما در مبارزه با چربی‌ها باشد. اگر تاکنون نام نوشیدنی ساسی به گوش شما نخورده ادامه این مطلب را بخوانید تا با آن آشنایی کامل پیدا کنید.

سینتیا ساس (Cynthia Sass) مشاور تغذیه و روزنامه‌نگار آمریکایی است که این نوشیدنی را به اصطلاح طراحی کرده است. زنان پس از زایمان چندین کیلو اضافه وزن می‌آورند و همین مسئله ذهن سیتیا را به خود مشغول کرد تا بتواند «ابزاری» قدرتمند بسازد و این مشکل را حل کند.

نوشیدنی سینتیا ساس شیوه‌ای طبیعی برای چربی سوزی است و جواب خود را هم پس داده است. با این نوشیدنی تنها در عرض یک ماه می‌توانید حدود پنج کیلوگرم (10 تا 12 پوند) وزن خود را کم کنید و به هیچ کار دیگری هم نیاز ندارید. بدن شما با کمک این نوشیدنی در بهترین حالت خود باقی می‌ماند.

مواد مورد نیاز برای تهیه نوشیدنی لاغری ساسی:
      دو لیتر آب تصفیه شده و یا جوشانده شده (خنک مصرف شود)
      یک قاشق چای‌خوری زنجبیل رنده شده
      یک خیار متوسط (برش زده شود)
      یک لیموترش
      5 تا 7 برگ تازه نعناع یا یک قاشق چای‌خوری نعناع خشک

طریقه مصرف:
      تمامی مواد را در یک پارچ بزرگ با هم ترکیب کنید و آن را خوب هم بزنید. سپس مایع را درون یک بطری شیشه‌ای بریزید. حواستان باشد که نوشیدنی ساسی قبل از مصرف باید هشت تا 10 ساعت در یخچال نگهداری شود.

عصر بهترین زمان آماده کردن این نوشیدنی است، زیرا می‌توانید آن را در یخچال بگذارید و صبح روز بعد آن را بنوشید. حتی می‌توانید روز خود را با این نوشیدنی شروع کنید و در طول روز نیز آن را مصرف کنید تا تمام شود. سپس عصر دوباره این نوشیدنی جادویی را آماده کنید. نوشیدنی ساسی واقعا نتیجه می‌دهد. با این نوشیدنی نیازی هم نیست که از مقدار غذای خود کم کنید.

موارد منع مصرف خاصی برای نوشیدنی ساسی ذکر نشده است. البته سینتیا ساس این نوشیدنی را به برخی افراد توصیه نمی‌کند: زنان باردار، مادران شیرده، افراد دچار ورم معده و یا زخم معده. در ضمن اگر نسبت به هر یک از مواد این نوشیدنی حساسیت دارید، از مصرف آن خودداری کنید.

این نوشیدنی به تنهایی موثر است، اما اگر می‌خواهید نتایج بهتری بگیرید می‌توانید کمی ورزش را هم چاشنی آن کنید. نوشیدنی ساسی از این طریق بیشتر موجب کاهش وزن می‌شود. ضمنا فعالیت‌های جسمانی ماهیچه‌های شما را سفت‌تر کرده و برای پوستتان نیز مطلوب‌تر است.

من دیروز این نوشیدنی رو درست کردم و امروز برای ظهر آماده شده بود و ازش خوردم خوشمزه اس !یه جورایی طعم آبدوغ خیار میده! می خوام ادامه بدم تا ببینم چی میشه ولی فکر نکنم بتونم دولیتر آب رو تو یک روز بخورم من تو دو روز مصرف میکنم!سلام لطفا طرز تهیه ش رو ،بنویس ممنون

سلام محبوبه جون !با اجازه ی شما و نگار جون!
      من بر طبق خود دستورش درست کردم البته من ازپودر زنجبیل خشک شده استفاده کردم چون زنجبیل تازه پیدا نکردم .دولیتر آب جوشیده رو که معادل 8لیوان میشه وقتی خنک شد داخل یه پارچ بزرگ ریختم بعد 1ق چ پودر زنجبیل و بعدش یک خیار رو حلقه حلقه کردم ریختم تو پارچ بعد از اون چون لیموهای من کوچیک بودن دو تا لیمو ترش رو حلقه حلقه کردم و به همراه 8ساقه نعنا داخل پارچ ریختم همه ی مواد رو با چنگال یه هم زدم و بعد پارچ رو گذاشتم تو یخچال تا ساعت 12 امروزکه میشد 10 ساعت که طبق دستورش بود، ازش خوردم خوشمزه بود . در ضمن یه ویدئو تو آپارات هم دیدم که این نوشیدنی رو آموزش میداد!تو اون ویدئو نعناها رو با ساقه داخل آب میزاشت!

63
      ویرایش توسط بئاتریس : 23 تیر 1394 در ساعت 20:27
      مطمئن باش هر چی رو که دوست داشته باشی و بهش عشق بورزی و برای رسیدن به اون پافشاری کنی حتما بهش میرسی

دوستت دارم لاغری!

10. 4 کاربر، ارسال بئاتریس را لایک کرده اند:

afsaneh.b (23 تیر 1394),mahbobe (23 تیر 1394),shinabonyad (25 تیر 1394),توکلی (24 تیر 1394)

shinabonyad آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      160
      وزن شروع
      90
      وزن هدف
      80(هدف اول)
      وزن فعلی
      87.800
      حالت من
      Ashegh
      وبلاگ زیباتنی من
      4
      سلام .خوبید؟ خسته نباشید ... من تاره واذدم امروز عضو شدم ..میشه تو مسابقه شرکت کنم ؟؟؟

12. 4 کاربر، ارسال shinabonyad را لایک کرده اند:

afsaneh.b (23 تیر 1394),mahbobe (23 تیر 1394),zane emroz (24 تیر 1394),بئاتریس (23 تیر 1394)

mahbobe آواتار ها
      مدیر مسابقات کاهش وزن
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      395
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      160
      وزن شروع
      119/850
      وزن هدف
      75
      وزن فعلی
      95
      حالت من
      Delvapas
      وبلاگ زیباتنی من
      700
      [QUOTE=shinabonyad;427601]سلام .خوبید؟ خسته نباشید ... من تاره واذدم امروز عضو شدم ..میشه تو مسابقه شرکت کنم ؟؟؟سلام گلم ،امروز سه شنبه اواسط مسابقه هست ،و تاپیک مسابقه جدید شنبه صبح آپلود میشه {با این حال اگر مایل به ثبت نام در مسابقه فعلی هستی با سر گروه عزیز نگار جون ،و فردا صبح مطرح کن گلم}موفق باشی

14. 5 کاربر، ارسال mahbobe را لایک کرده اند:

afsaneh.b (23 تیر 1394),shinabonyad (24 تیر 1394),zane emroz (24 تیر 1394),بئاتریس (23 تیر 1394),توکلی (24 تیر 1394)

توکلی آواتار ها
      مدیر مسابقات کاهش وزن
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      280
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.08
      قد
      168
      وزن شروع
      103
      وزن هدف
      80
      وزن فعلی
      88
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      712
      رژیم 5روزه ی دارچین، بی رحم ترین چربی سوز دنیا!!!

سایز این تصویر کوچک شده است. برای دیدن آن در اندازه واقعی اینجا کلیک کنید.

دارچین یکی از با ارزش ترین ادویه های دنیاست. این ادویه در پخت غذاهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و عطربسیار اشتها آور و دلپذیری دارد. اما آیا می دانستید که این ادویه شگفت انگیز علاوه بر تامین گرما و آرامش بدن در روزهای سرد زمستان، اثرات فوق العاده ای هم بر کاهش وزن، خصوصاً از بین بردن چربی های شکم دارد؟

ارزش غذایی دارچین:
      این ادویه به صورت چوب، روغن، پودر و عصاره موجود می باشد. جالب است بدانید که هر 2 قاشق غذاخوری دارچین حدودا دارای 2.5 گرم فیبر است. این ادویه شامل مواد معدنی مختلفی از جمله کلسیم، آهن، فسفر و منگنز است.
      تاثیر دارچین بر کاهش وزن:
      به طور کلی مدیریت وزن بدن با ثابت نگه داشتن انسولین و فشارخون بسیار آسان تر انجام می گیرد. از طرفی اگر سیستم گوارش بدن نیز به خوبی کار کند، مدیریت وزن بدن بسیار ساده تر خواهد شد.مطالعات نشان داده اند که گنجاندن دارچین در رژیم غذایی روزانه کمک بسیار زیادی به کاهش وزن خواهد کرد. فواید دارچین در کاهش وزن عبارتند از:
      1. کاهش و ثابت نگه داشتن قندخون (انسولین)
      2. کاهش اشتها و احساس سیری
      3. چربی سوزی (خصوصاً چربی های شکم)
      4. از بین بردن چربی های موضعی زیر پوست (سلولیت)

رژیم دارچین:
      اگه از همه رژیم های لاغری نا امید شدین، رژیم لاغری دارچین می تونه آخرین رژیمی باشه که کمک تون کنه! بنا به تحقیقات دانشگاه بریتانیا، دارچین یک قرص معجزه آسای جدید برای کاهش وزن است، خصوصاً برای چربی های مزاحم در ناحیه شکم. بنا به مطالعه صورت گرفته در دانشگاه بریتانیا، افرادی که در رژیم لاغری خود از دارچین استفاده می کنند، 500% بیشتر از سایر افراد وزن کم می کنند!! این مقاله که در نشریه دنیای بانوان (the woman’world) به چاپ رسیده است، رژیم دارچینی 5 روزه زیر را پیشنهاد میدهد:
      توصیه می شود 500 میلی گرم دارچین در وعده صبحانه، 1000 میلی گرم در وعده ناهار و 500 میلی گرم در وعده شام میل کنید. این میزان دارچین را می توانید به طرق مختلف مصرف کنید، مثلا روی سیب بپاشید، روی سیب زمینی بزنید و یا همراه با شکلات داغ میل کنید.
      بنا به مطالعات متعددی که در این زمینه انجام گرفته است، مخلوط دارچین و عسل، تجمع چربی در بدن را کاملا متوقف می سازد. عسل به تنهایی یک ماده بسیار موثر در کاهش وزن است چون سرعت متابولیسم بدن را افزایش می دهد و اگر همراه با دارچین مصرف شود، انگل و قارچ موجود در سیستم گوارش را از بین می برد و از بروز مشکلات گوارشی نیز جلوگیری می کند و در نتیجه به کاهش وزن می انجامد. برای این کار می توانید 1 لیوان آب جوش بیاورید و سپس 1 قاشق غذاخوری دارچین به آن اضافه کنید و اجازه دهید دم بکشد. بعد از نیم ساعت 2 قاشق غذاخوری عسل اضافه کنید. (توجه داشته باشید که اضافه کردن عسل به آب داغ باعث از بین بردن آنزیم های موجود در عسل می شود.)

سایر فواید دارچین (غیر از کاهش وزن):
      - تنظیم دیابت
      - از بین بردن عصبانیت و ایجاد خوش خلقی
      - ضد التهاب
      موارد منع مصرف:
      توصیه می شود زنان باردار رژیم لاغری دارچین را بکار نگیرند اما به صورت ترکیبی همراه با غذا می توانند دارچین میل کنند.
      مصرف زیاد دارچین برای مادران شیرده، ممکن است باعث بد طعم شدن شیر شود.
      دارچین خاصیت گرم دارد و برای فردی که تب دارد مضر است.
      مصرف زیاد دارچین باعث افزایش فشارخون می شود و افرادی که سابقه فشارخون دارند، برای مصرف دارچین باید با پزشک خود مشورت کنند.
      دارچین برای آفت دهان مضر است.
      مصرف دارچین با معده خالی باعث تهوع و استفراغ می شود.

- - - Updated - - -
      ویرایش توسط توکلی : 24 تیر 1394 در ساعت 12:44
      رمز موفقیت 2 چیز است :

1-تعیین اهداف و برنامه ریزی برای آنها.

2-مشخص کردن انگیزه ها.

16. 2 کاربر، ارسال توکلی را لایک کرده اند:

mahbobe (24 تیر 1394),بئاتریس (25 تیر 1394)

توکلی آواتار ها
      مدیر مسابقات کاهش وزن
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      280
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.08
      قد
      168
      وزن شروع
      103
      وزن هدف
      80
      وزن فعلی
      88
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      712
      با قرمز شدن چشم ها بعد از آرایش چه کنیم؟

علت قرمز شدن چشمها بعد از آرایش برای هر کس دلیل خاص خودشو داره، به عنوان مثال برای عده ای زدن ریمل باعث قرمز شدن و اشک اومدن از چشمهاشون می شود و در بعضی دیگه کشیدن خطی داخل چشم یا زدن سرمه باعث این امر می شه . در ادامه دلایل این امر و راه حل های رفع اونو با هم مرور می کنیم.

حال برای رفع این مشکل برای افرادی که با زدن ریمل چشمهاشون اشک می یاد و قرمز میشه توصیه میشه از ریملهایی که خرده مژه دارن استفاده نکنن، چون در اکثر مواقع ، این به اصطلاح خرده مژه هایی که برای پر نشان دادن مژه ها در ریملهاست زیر پلک می چسبن و باعث قرمزی و التهاب چشمها می شن، به خصوص اگر ریمل مرغوبی هم نباشه. بنابراین توصیه ی اول ، استفاده از ریملهای بدون خرده مژه برای افرادی است که پس از زدن ریمل دچار این مشکل می شن.
      خانمهایی که دوست دارند خط چشمی به هر رنگ (سفید، سیاه و یا رنگهای روشن دیگر) داخل چشمشون بکشنن، بهتره از مدادهای روغنی نرم و چرب استفاده کنن تا به راحتی با یکبار کشیدن داخل چشم رنگی بشه و مجبور نباشند چندین و چند بار به خاطر خشک و خشن بودن مداد این کارو تکرار کنن تا به چشمشون آسیب برسه. در صورتی که با مدادهای نرم هم این مشکل براشون پیش اومد بهتره با یک دست پلک رو پایین کشیده و خطی آرام بکشن تا از تماس مداد با داخل چشم جلوگیری کنن.
      خانمها و دختر خانمهایی که عادت به سرمه زدن داخل چشم دارند بهتره که بدونن اگه جنس سرمه ی خوب نباشده باعث التهاب و قرمزی چشمها میشه و جدای از اون به مرور و در مدت زمان طولانی آسیبهای جدی تری به چشمها میرسونه. بنابراین توصیه می شه موقع خرید از کیفیت و مرغوب بودن سرمه مطمئن بشین و ترجیحا از سرمه سنگهای دودی رنگ استفاده کنین.
      در نهایت ممکنه این اتفاق همیشگی نباشه چرا که هر کس خودش می دونه که چشمهاش به چه لوازم آرایشی از قبیل ریمل یا مداد و خط چشم حساس بوده و تجربه ی خودش در این زمینه باعث می شه که از اون لوازم آرایش خاص استفاده نکنه. اما نکته ی قابل توجه اینه که برای خانمهایی که می خوان بعد از آرایش چشم، چشمانی شفاف داشته باشن، پیشنهاد می کنیم که بعد از اتمام آرایش از قطره های استریل چشمی بی ضرر که مخصوص التهاب و یا قرمزی چشمهاست داخل هر چشم یک قطره ریخته تا پرز یا جسم ریز خارجی که هنگام آرایش در چشم رفته رو شستشو داده و قرمزی چشم رو بعد از آرایش رفع کنه.
      رمز موفقیت 2 چیز است :

1-تعیین اهداف و برنامه ریزی برای آنها.

2-مشخص کردن انگیزه ها.

18. 2 کاربر، ارسال توکلی را لایک کرده اند:

mahbobe (24 تیر 1394),بئاتریس (25 تیر 1394)

shabnam30 آواتار ها
      کاربر تازه وارد

امتیاز زیباتنی
      30
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      152
      وزن شروع
      81
      وزن هدف
      55
      وزن فعلی
      81
      سلام دوستای زیباتنی.روزتون بخیر.منم نوشیدنی ساسی رو جدیدا یاد گرفتم و وسایلشو آماده کردم و امتحانش میکنم.به امید زیباتن شدن هممون

20. کاربر زیر پست shabnam30 را لایک کرده است:

mahbobe (24 تیر 1394)

گلی خانومی آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      245
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      167
      وزن شروع
      وزن اولیه 107 وزن شروع در زیبا تن 87
      وزن هدف
      هدف اول زیر 80 هدف دوم زیر 70
      وزن فعلی
      74/700
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      24
      سلام نگار جونم بالاخره دخترم راضی شد زیباتن ثبت نام کنه وقتی راضی شد مطالب وبلاگا رو بخونه خیلی خوشش اومد ولی یه مشگل پیش اومده فک کنم ایمیلش ایراد داره میشه با ایمیل من و اسم راضی ثبت نام کنه لطفا اگه میشه جوابمو زودتر بده تا پشیمون نشده فک کنم عجز منو دیده راضی شده بیاد زیباتن با تشویق دوست جونیام حتما ادامه میده مرسیییییییییییییییی گلم
      ،سلام عزیزم ،شما سوالتون رو از زینت جون بپرسید عزیزم

امکان ارسال نظر
      ویرایش توسط mahbobe : 24 تیر 1394 در ساعت 16:00

22. کاربر زیر پست گلی خانومی را لایک کرده است:

mahbobe (24 تیر 1394)

• صفحه 3 از 5
  • نخستنخست
  • 12345
  • آخرینآخرین