شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 5 از 7
  • نخستنخست
  • ... 34567
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 41 به 50 از 64

موضوع: فصل جدید زندگی من ؛زمان (18شهریور الی 24 شهریور 1396)

mahbobe آواتار ها
      مدیر مسابقات کاهش وزن
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      395
      گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      160
      وزن شروع
      119/850
      وزن هدف
      75
      وزن فعلی
      95
      حالت من
      Delvapas
      وبلاگ زیباتنی من
      700

فصل جدید زندگی من ؛زمان (18شهریور الی 24 شهریور 1396)

سلام همراهان
      صبحتون عالی
      حال دلتون خوب ؛خوب

زندگی زیباست
      اهل رشد که باشی شرایط برایت بی معناست

اگه همش مشغول خواندن فصل قبلی زندگیت باشی ؛نمیتونی فصل بعدی رو شروع کنی

مدت زمان مسابقه: یک هفته
      زمان شروع مسابقه: شنبه

زمان پایان مسابقه: جمعه

برای شرکت در مسابقه: کافیه همینجا پست بذارید و بگید که در مسابقه شرکت میکنید. به این ترتیب من
      ( Peransa ؛زنیث سابق )یا مدیر مسابقات شما رو به جدول مسابقه اضافه میکنیم. وزن شروعتون رو هم همون موقع ثبت نام یا صبح شنبه بصورت ناشتا بگیرید و بگید. بعد هر روز یا روز درمیون میاید اینجا تو تاپیک مسابقه و گزارش خورد و خوراک و اقداماتی که در ارتباط با رژیمتون در اون روز داشتید رو میدید. توجه کنید اگر بیشتر از دو روز نیاید گزارش بدید کلا از مسابقه حذف میشید. مگر اینکه مدیر مسابقات دلیل عدم حضورتون رو بپذیره.

از انجا که در این سری از مسابقات کاهش وزن
      در تمامی روزهای هفته از داوطلبین شرکت در مسابقه ثبت نام بعمل می اید
      برای کاهش پیدا نکردن امتیازهای گروهها
      امتیازات دوستانی که از روز دوشنبه ثبت نام مینمایند
      در جمع بندی امتیازات لحاظ نخواهد شد
      تا موجب کاهش امتیازات گروههای وزنی نشود

نحوه امتیاز دهی:

امتیازی که برای هر روز به شما داده میشه، به این شکله:

به ازای هر روز گزارش : 1 امتیاز
      ایجاد وبلاگ ؛1امتیاز
      در صورت کاهش بیش از نیم کیلو وزن در پایان هفته و مسابقه: 2 امتیاز

در نهایت امتیازات شما جمع بندی میشه و از هر گروه وزنی، سه نفری که بالاترین امتیازات رو بیارن برنده اعلام میشن. همچنین میانگین امتیازات افراد هر گروه محاسبه میشه و گروهی که بالاترین امتیاز رو بیاره به عنوان گروه برنده اعلام میشه.

اعلام اسامی برندگان:روز یکشنبه

اسامی برندگان هر مسابقه اینجا و همچنین روی تابلو اعلانات سایت اعلام میشه.

وقتی خودمان میتوانیم قهرمان باشیم
      گشتن به دنبال قهرمان بیهوده است

نام
      کاربری

وبلاگ گروه
      وزنی
      وزن
      شروع
      مسابقه

وزن
      پایان
      مسابقه

مجموع
      امتیازات
      فهیمه77 وبلاگ قرمز 67.7 1 1 1 1 1 1 1 67
      2 10
      mahbobe وبلاگ قرمز 107 1 1 1 1 1 1 1 106
      2 10
      ferferi89 وبلاگ سبز 58.8 1 1 1 1 1 1 1 57.2
      2 10
      Elaher وبلاگ نارنجی 66.4 1 1 1 1 1 1 1 ؟
      - 8
      SepidehJoon وبلاگ قرمز
      87 1 1 1 1 1 1 -1 86.2
      2 10
      tayebeh2233 وبلاگ قرمز
      69.5 1 1 1 1 1 1 1 69
      2 10
      نرگس تپل ندارد سبز 60.7 - - 1 1 1 1 1 60.2
      2 9

عزیزان ایجاد وبلاگ فراموش نشه

دوستان تازه وارد
      لطفا
      تاپیک مسابقه رو بخونید
      به جواب تمامی سوالات خودتون دست میابید
      ثبت نام در این مسابقه در طول تمامی روزهای هفته انجام می پذیره
      حتی آخرین روز مسابقه

ویرایش توسط mahbobe : 27 شهریور 1396 در ساعت 10:52
      هدر دادن لحظاتِ عمر ، کشتن زندگیست ...
      دوست داشتنِ زندگی، با قدر دانستن لحظاتِ آن معنی پیدا می کند ...
      برنامه ات برای قدر دانستن این لحظات چیست ؟

یک سال بعد، جناب‌عالی حسرت خواهید خورد که کاش از امروز شروع کرده بودید

2. کاربر زیر پست mahbobe را لایک کرده است:

omberto (16 شهریور 1396)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

tayebeh2233 آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      وزن شروع
      75
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      70
      حالت من
      Khoshhal
      وبلاگ زیباتنی من
      15
      با سلام برنامه روز چهارشنبه من
      شیر وخرما59 کالری
      ساقه طلایی 1 عدد 60 کالری
      بیسکوییت ساده 2 عدد 40 کالری
      ناهار نان و کوکو سبزی 400 کالری
      دو عدد چای و قند 20 کالری
      شام حدودا 250 کالری
      پیاده روی 45 دقیقه
      جمع کالری 829-100=729
      ویرایش توسط tayebeh2233 : 23 شهریور 1396 در ساعت 11:06

5. کاربر زیر پست tayebeh2233 را لایک کرده است:

mahbobe (22 شهریور 1396)

mahbobe آواتار ها
      مدیر مسابقات کاهش وزن
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      395
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      160
      وزن شروع
      119/850
      وزن هدف
      75
      وزن فعلی
      95
      حالت من
      Delvapas
      وبلاگ زیباتنی من
      700
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara923 نمایش پست ها
      سلام من میخوام توی مسابقه هفته آینده شرکت کنم
      سلام گلم
      شما رو در تاپیک مسابقه جدید (سفری بسوی خود جدید) ثبت نام کردم
      لطفا وبلاگت رو هم ایجاد کن
      موفق باشی

tayebeh2233 آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      وزن شروع
      75
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      70
      حالت من
      Khoshhal
      وبلاگ زیباتنی من
      15
      سلام میدونم اینجا جاش نیست اما یه سوال دارم واقعا بیسکوییت ساقه طلایی یه دونش 60 کالری داره؟

8. کاربر زیر پست tayebeh2233 را لایک کرده است:

mahbobe (22 شهریور 1396)

mahbobe آواتار ها
      مدیر مسابقات کاهش وزن
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      395
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      160
      وزن شروع
      119/850
      وزن هدف
      75
      وزن فعلی
      95
      حالت من
      Delvapas
      وبلاگ زیباتنی من
      700
      نقل قول نوشته اصلی توسط tayebeh2233 نمایش پست ها
      سلام میدونم اینجا جاش نیست اما یه سوال دارم واقعا بیسکوییت ساقه طلایی یه دونش 60 کالری داره؟
      کالری ساقه طلایی (بیسکویت)

بیسکویتساقه طلائی یکی از انواع مختلف بیسکویت های نرم محسوب می گردد که به دلیل مرغوبیت و ارزش تغذیه ای آن از طرفداران زیادی برخوردار بوده است.

کالری ساقه طلایی (بیسکویت)
      این محصول در کشورهای اروپائی دایجستیو نیز خوانده می شود به دلیل دارا بودن سبوس و عصاره مالت همواره مورد استقبال مصرف کنندگان زیادی بوده است. تولید ساقه طلائی یکی از افتخارات شرکت مینو بوده و می باشد این شرکت همواره سعی نموده است با حفظ و بهبود کیفی این محصول بتواند پاسخگوی خیل وسیع مصرف کنندگان آن گردد. این محصول یکی از معدود محصولات صنایع آردی می باشد که در آن از طعم دهنده های مصنوعی استفاده نمی شود، میزان انرژی حاصل از مصرف یک صدم گرم از این محصول معادل 493 کیلو کالری می باشد و قابل ذکر است که شرکت مینو اولین تولید کننده بیسکویت با آرد کامل می باشد.
      با توجه به اینکه هر بسته از این نوع بیسکویت دارای وزن 200 گرم و تعداد 16 بیسکوییت می باشد هر بیسکوییت آن حدودا 61.5 کیلوکالری خواهد بود

- - - Updated - - -

سلام دوستان
      گزارش چهارشنبه
      صبحانه نان 87 کالری
      گردو 90 کالری
      ماکارانی 360 کالری
      انگور 176 کالری
      هلو 124 کالری
      اب 8لیوان
      از 1064 کالری 227 کالری باقی مونده بود که
      یه لقمه کوچیک تاس کباب زدم تو رگ باور کنید از دست شوهر جون عصبانی شدم:axesmileyf:

- - - Updated - - -

6ترفند بسیار ساده برای کاهش وزن سریع کاهش وزن
      ۱.برای کاهش وزن سریع،از غذاهای تان عکس بگیرید

یک عکس همیشه بیشتر از هزاران حرف برای گفتن دارد. این خاصیت تصاویر است. چرا این برخورد را با غذایی که می خوریم انجام ندهیم تا ببینیم با ما چه می گوید؟ حداقل به مدت ۲ هفته از هر چه می خورید عکس بگیرید و هر چه می توانید آن ها را نگاه کنید. تحقیقات ثابت کرده اند کسانی که این کار را انجام داده اند الگوی غذا خوردنشان به وعده های متعادل تری تغییر کرده و برنامه کاهش وزنشان برایشان مؤثر واقع شده. این یک ترفند ساده است، شما با تکرار مشاهده ی تصاویر چیزهایی که می خورید درک خواهید کرد که چه اشتباهاتی را مرتکب می شوید.

۲. برای کاهش وزن سریع، آب را جایگزین نوشابه کنید

قبل و بعد از هر وعده ی غذایی تان یک لیوان آب بنوشید. بجای نوشیدن نوشابه یا نوشیدنی های الکلی به نوشیدن آب روی بیاورید. فقط از این طریق خودتان را از ۳ تا ۷ کیلو اضافه وزن در هر سال بیمه می کنید. همچنین نوشیدن آب باعث خواهد شد بیشتر احساس سیری کنید و جلوی شما را از حمله ور شدن به وعده های سنگین غذایی می گیرد.
      ۳.برای کاهش وزن سریع، ماهی را جایگزین کنید

اگر تا الان ۴ بار در هفته گوشت قرمز می خوردید، سعی کنی ماهی سالمون یا تن را جایگزین کرده تا متوجه مزایای بزرگ آن شوید. با این کار بدنتان را از دست ۱۲۰۰ کالُری اضافه در هفته نجات خواهید داد. جایگزینی ماهی با گوشت نه تنها باعث خواهد شد وزن کم کنید، بلکه یک منبع غذایی عالی برای چند ماده مغذی و پروتئینی را به مواد غذایی مصرفی تان افزوده اید. ماهی را می توانید بصورت بخارپز، سرخ کرده یا کبابی نوش جان کنید و از طعم بی نظیر آن لذت ببرید.
      ۴.برای کاهش وزن سریع، ته بندی کنید

بله! درست شنیدید. داشتن چند میان وعده ی سبک اما خوشمزه در روز برای ته بندی، بجای اینکه فقط سه وعده غذایی کامل داشته باشید باعث خواهد شد سریع تر لاغر شوید. چرا که اگر بصورت مکرر میان وعده داشته باشید، در مجموع کالُری کمتری دریافت خواهید کرد. برش های سیب و کره ی بادام زمینی، میوه های تازه با پنیر کم چرب و انتخاب های دیگر، میان وعده های عالی و کم کالُری خواهند بود که باعث خواهند شد بیشتر احساس سیری کنید.
      ۵.برای کاهش وزن سریع از هر لقمه تان لذت ببرید

زمانی که شما بجای اینکه در چشم به هم زدنی غذایتان را تمام کنید، با رغبت غذا می خورید و از هر لقمه تان لذت می برید، زودتر از حالت معمول احساس رضایت و سیری خواهید کرد. از این راه شما وعده های اندازه و کافی خواهید خورد و همچنین پس از غذا احساس انباشته شدن مواد غذایی در معده تان نمی کنید.
      ۶.برای کاهش وزن سریع تعطیلات آخر هفته را تعطیل کنید!

آخر هفته می تواند زنگ تفریحی برای کار شما باشد، اما نباید با خورد و خوراکتان هم مانند کارتان رفتار کنید. نباید یک هفته ی سالم را با سنگین و بی فکر غذا خوردن در آخر هفته خراب کنید. یک بار تقلب مجاز است، اما اگر بنا باشد این رفتار برایتان به یک عادت تبدیل شود کاملاً تصمیم احمقانه ای گرفته اید. وقتی صحبت از خوردن است، باید ذهن و شکمتان را باهم هماهنگ کنید. باید از مدل غذا خوردن شما، هم بدن و هم ذهنتان آرام و شاد باشد نه اینکه دائم باهم کلنجار بروند!

د

ویرایش توسط mahbobe : 23 شهریور 1396 در ساعت 11:08

نرگس تپل آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      158
      وزن شروع
      67
      وزن هدف
      55
      وزن فعلی
      67
      حالت من
      BaAngizeh
      سلام. گزارش روز چهارشنبه
      صبحانه: یک کف دست نان سبوس دار خودم پز+ یک قاشق غذا خوری ارده شیره + قهوه
      صبح میان وعده نخوردم ولی ناهار جاتون خالی استامبولی پلو با گوشت ده قاشق ( چرا اینقدر زیاد خوردم)
      میان وعده عصر: کلی کدو حلوایی (وزن نکردم)
      شام ساعت 7 عصر: دو تکه نان سنگگ با ی کاسه ماست پرچرب
      آخر شب هم 3 تا خرما با چای

نزدیک 1350 کالری شد
      البته پیاده روی هم داشتم نیم ساعت

11. کاربر زیر پست نرگس تپل را لایک کرده است:

mahbobe (23 شهریور 1396)

tayebeh2233 آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      وزن شروع
      75
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      70
      حالت من
      Khoshhal
      وبلاگ زیباتنی من
      15
      ممنون محبوبه جان

13. کاربر زیر پست tayebeh2233 را لایک کرده است:

mahbobe (23 شهریور 1396)

mahbobe آواتار ها
      مدیر مسابقات کاهش وزن
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      395
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      160
      وزن شروع
      119/850
      وزن هدف
      75
      وزن فعلی
      95
      حالت من
      Delvapas
      وبلاگ زیباتنی من
      700

لاغری آسان : اضافه وزن، خطر بیماری های قلبی، دیابت، سکته، فشار خون بالا و سرطان و بسیاری از بیماری های دیگر را تشدید می کند. علاوه بر این در صورتی که شخص، بیمار شود و یا نیاز به عمل جراحی داشته باشد، اضافه وزن، عمل جراحی را ریسک پذیرتر و خطرناک تر می کند.
      روش های لاغری سریع و آسان

به گزارش آکاایران: بنابراین کاهش وزن می تواند در سلامتی نقش بسزایی داشته باشد. البته رژیم های غذایی ای که به سرعت وزن را کاهش می دهند می توانند به سلامت بدن لطمه وارد کنند، اما با انجام راهکارهایی ساده و به کارگیری آنها در زندگی روزمره هم می توان فاقد ایجاد هیچ گونه مشکلی برای بدن، به کاهش وزن کمک کرد.
      قانون کلیدی، استفاده از غذاهای گیاهی، چربی کمتر و فعالیت بدنی بیشتر است. این کار باعث کم شدن وزن خواهدشد. روش های ساده زیر می تواند فاقد زحمت زیاد، به طرز معجزه آسایی وزن شما را کم کند.
      لاغر شدن سریع و آسان با این ترفندها

لاغری آسان و سریع با 34 ترفند ساده و کاربردی روزانه + جزئیات

۵ روش اول لاعری آسان

۱- می توانید از مواد با کالری بالا به عنوان مشوقی برای خوردن مواد غذایی دیگر استفاده کنید. یک قاشق کوچک بستنی روی ظرفی پر از میوه می تواند باعث تشویق شما برای خوردن میوه ها شود.
      ۲- بعد از صبحانه آب بنوشید. در حین صبحانه آب پرتقال بنوشید، اما در طول روز به جای استفاده ازآب میوه یا نوشابه از آب استفاده کنید.
      ۳- یک دفترچه کوچک داشته باشید و هرکجا که می روید آن را با خود ببرید و هرچه می خورید در آن یادداشت کنید. بررسی ها نشان می دهد که این کار باعث می شود ۱۵ درصد کمتر از حالت عادی غذا بخورید.
      ۴- یک گام شمار بخرید و آن را روی کمربند خود نصب کنید و قصد کنید که هزار گام در روز بیشتر بردارید. به طور متوسط، افراد کم تحرک دو تا سه هزار گام در طول روز بر می دارند. افزودن دو هزار گام در روز می تواند به باقی ماندن وزن شما در حالت موجود کمک کند و از افزایش وزن شما جلوگیری کند. افزودن گام ها به بیش از این مقدار، به کاهش وزن شما کمک می کند.
      ۵- ده درصد به میزان کالری روزانه ای که فکر می کنید خورده اید اضافه کنید سپس عادات غذایی خود را براساس آن تنظیم کنید. مثلا اگر فکر می کنید که روزانه ۱۷۰۰ کالری مصرف می کنید و نمی دانید که چرا وزن کم نمی کنید ۱۷۰ کالری دیگر به حدس اولیه خود اضافه کنید. احتمالا عدد نوین، دقیق تر است.

۵ توصیه مهم لاغری آسان و سریع

۶- به جای سه وعده غذای زیاد در روز، ۵ یا ۶ وعده غذای سبک مصرف کنید. تحقیقات در این زمینه نشان می دهد که وقتی افراد صبحانه خود را در فواصل زمانی تقسیم بندی شده میل می کنند نسبت به کسانی که صبحانه را یکباره و کامل میل می کنند حدود ۳۰ درصد کالری کمتری در وعده ناهار مصرف خواهندکرد. مطالعه دیگر در این خصوص نشان می دهد که حتی اگر شما مقدار کالری مشابهی را به صورت تقسیم شده در زمان های مختلف مصرف کنید بدن شما انسولین کمتری آزاد می کند که باعث پایداری قند خون و کنترل گرسنگی می شود.
      ۷- در طول روز ۴۵ دقیقه پیاده روی کنید. دلیل پیشنهاد ۴۵ دقیقه پیاده روی به جای ۳۰ دقیقه (که عددی معمول است) این است که ۳۰ دقیقه پیاده روی برای جلوگیری از افزایش وزن کافی است پس بیش از ۳۰ دقیقه پیاده روی می تواند باعث کاهش چربی های بدن و کاهش وزن شود با حدود ۵ کیلومتر یا ۴۵ دقیقه پیاده روی در طول روز، ۳۰۰ کالری از کالری های بدن تان خواهد سوخت و فاقد کاسته شدن از میزان غذای مصرفی شما، در طول سال، وزن شما چهارده کیلو کاهش خواهدیافت.
      ۸- یک دوست که اخیرا کاهش وزن داشته پیدا کنید. تحقیقات نشان داده که این دوستان به کاهش وزن شما کمک می کنند. درواقع آنها همچون مشوق عمل می کنند.
      ۹- از رنگ آبی بیشتر در زندگی خود استفاده کنید. دلیل خوبی وجود دارد که رستوران ها خصوصا فست فودها دکوراسیون خود را آبی نمی کنند. باور می کنید یا نه، رنگ آبی اشتها را کم می کند. پس غذا را در ظروف آبی سرو کنید. وقتی غذا می خورید آبی بپوشید و میز خود را با رومیزی آبی تزیین کنید. در عوض از رنگ قرمز و نارنجی در محیطی که غذا می خورید بپرهیزید زیرا آنها اشتها را افزایش می دهند و شما را به خوردن تشویق می کنند.
      حتما بخوانید : در رژیم لاغری مراقب این خوراکی های چاق کننده باشید + 30 خوراکی

۱۰- کمد لباس هایتان را از لباس هایی که برای زمان چاقی خود خریده اید خالی کنید. حالا که تصمیم به کاهش وزن گرفته اید تمام لباس هایی را که برایتان بزرگ است دور بریزید تا مجبور شوید لاغر شده و لباس هایی که اکنون به تن تان نمی رود را بپوشید.

توصیه های لاغری آسان قسمت سوم

۱۱- اندازه ظروف غذایتان را کوچک تر انتخاب کیند. تحقیقات نشان داده هرچه مقدار غذایی که مقابل تان است کمتر باشد، شما هم کمتر خواهید خورد و برعکس. این اصلا به میزان گرسنگی شما ربطی ندارد. پس به جای استفاده از ظروف غذای همیشگی تان، غذایتان را در بشقاب سالاد که معمولا کوچک تر از بشقاب غذاخوری است سرو کنید. در مورد مایعات هم همین طور؛ به جای لیوان های بزرگ از لیوان ها و فنجان های کوچک استفاده کنید.
      ۱۲- غذا را در بشقاب سرو کنید نه این که آن را در دیس کشیده و روی میز بگذارید. با این روش وقتی بشقاب شما خالی شد، از خوردن دست می کشید و دیگر نمی توانید از دیس مجددا غذا بکشید.
      ۱۳- یک آینه رو به روی محل نشستن خود سر میز غذا، قرار دهید. تحقیقات نشان داده که این کار باعث می شود یک سوم مقدار عادی غذا بخورید چون دیدن خود در آینه شما را به یاد کاهش وزن می اندازد.
      ۱۴- یک ظرف بزرگ سبزیجات سر سفره قرار دهید. بررسی ها نشان داده که خوردن مواد غذایی حاوی آب مثل گوجه فرنگی و خیار در حین غذا، در کل، مقدار مصرف کالری را کاهش می دهند. سوپ ها و سالادها هم همین کار را می کنند. اما نوشیدن آب به تنهایی، شما را به نتیجه مشابهی نمی رساند چون بدن، تشنگی و گرسنگی را طی مکانیزم های مختلفی رفع می کند که در مورد غذاهای حاوی آب نمی تواند این تشخیص را قایل شود و آن را جزو غذا محسوب کند نه جزو مایعات.
      ۱۵- سعی کنید در طبخ غذاها بیشتر از سبزیحات استفاده کنید و حجم غذا را با استفاده از سبزیجات بالا ببرید.
      ۱۶- هر روز یک عدد شیرینی کمتر بخورید یا چند لقمه همبرگر یا ساندویچ کمتر بخورید. هر یک از این کارها، صد کالری از حجم غذای مصرفی روزانه شما کم می کند و از اضافه وزن سالانه حدود یک کیلوگرم، که بیشتر افراد هر سال دچار آن می شوند، جلوگیری می کند.
      ۱۷- از مواد غذایی سفید اجتناب کنید. مصرف مقادیر زیادی از کربوهیدرات های ساده ناشی از آرد سفید و شکر می تواند به مقدار زیادی قند خون شما را افزایش داده و باعث افزایش وزن شما شود. در حین اجتناب از شکر، برنج و آرد سفید باید از غلات و برنج سبوس دار استفاده کنید.
      ۱۸- استفاده از غلات در صبحانه، پنج بار در هفته، می تواند احتمال ابتلا به دیابت را به مقدار زیادی کاهش دهد چون باعث می شود که شخص فیبر و کلسیم بیشتر و چربی کمتری استفاده کند.
      ۱۹- هرگاه که خواستید غذا بخورید بلافاصله یک سوم از محتوای بشقاب خود را خالی کنید. ما امروزه خیلی خیلی بیشتر از آنچه که بدن مان به آن نیاز دارد غذا می خوریم. بررسی ها نشان داده که اگر غذای بیشتری سرو شود افراد، بیشتر غذا می خورند و این به میزان گرسنگی آنها بستگی ندارد. پس غذای کمتری در بشقاب خود بکشید تا کمتر بخورید.
      ۲۰- سعی کنید اکثر وعده های غذایی خود را در منزل میل کنید وقتی بیرون از منزل غذا می خورید احتمال بیشتری وجود دارد که غذاهای چرب تر و با کالری بیشتر مصرف کنید.

لاغری آسان و سریع قسمت چهارم

۲۱- از غذاهای آماده حاوی قند و فروکتوز اجتناب کنید. ابتدا برچسب روی غذاهای آماده را بخوانید و سعی کنید مواد غذایی که قند کمتری دارند انتخاب کنید. اگر نتوانستید به جای آن میوه بخرید! سس قرمز و سس سالادی که قند کمتری دارند خریداری کنید.
      ۲۲- غذا را آهسته تر و با آرامش بیشتر میل کنید. بین هر لقمه غذا، چنگال یا قاشق خود را زمین بگذارید. در بین غذا از اتفاقات طول روز برای خانواده و دوستان خود تعریف کنید. این کار باعث می شود که مغز زودتر به شما اعلام کند که سیر شده اید و دیگر نیازی به غذا ندارید.
      حتما بخوانید : موفقیت در کاهش وزن ، قبل از شروع کاهش وزن این رازها را حتما بدانید

۲۳- فقط وقتی غذا بخورید که صدای قار و قور شکم تان را می شنوید. خیلی از ما برحسب عادت غذا می خوریم فاقد این که گرسنه باشیم. پس فقط وقتی غذا بخورید که واقعا گرسنه شده اید.
      ۲۴- همیشه مثبت فکر کنید. اگر روی کارهایی تمرکز کنید که نمی توانید انجام دهید مثل اجتناب از خوردن هله هوله یا رفتن به پیاده روی روزانه، نتیجه آن است که آنها را هرگز انجام نخواهید داد. به جای آن افکار مثبت را با خود تکرار کنید مثلا «من می توانموزن کم کنم»، «من امروز برای پیاده روی بیرون می روم»، «من می توانم از هله هوله دوری کنم». در تمام طول روز این جملات را با خود تکرار کنید به زودی خواهید دید که آنها واقعا در مورد شما عملی شده اند.
      ۲۵- به جای آبمیوه از خود میوه استفاده کنید.

ترفندهای لاعری آسان و سریع قسمت ششم

۲۶- ۱۰ دقیقه در طول روز را صرف بالا و پایین رفتن از پله ها کنید. این کار باعث کاهش وزنی حدود ۱۰ پوند در طول سال می شود.
      ۲۷- در وعده شام از سبزیجات و غلات استفاده کنید. یک کاسه برنج پخته یا ماکارونی پخته ۲۰۰ کالری دارد، اما یک کاسه سبزیجات ۵۰ کالری دارد. برای این که از کالری زیاد غلات اجتناب کنید به نسبت یک به یک آن را با سبزیجات مخلوط کرده و میل کنید.
      ۲۸- بلند شوید و در اداره، محل کار یا در خانه قدم بزنید. هر دو ساعت یک بار ۵ دقیقه این کار را انجام دهید.
      ۲۹- شستن کف منزل، تمیز کردن شیشه پنجره ها، شستن کاشی های حمام یا ماشین تان را حداقل یک بار در هفته در برنامه خود بگنجانید. این کارها باعث می شود که دقیقه ای ۴ کالری در بدن شما بسوزد. انجام این کارها به مدت ۳۰ دقیقه ۱۲۰ کالری را دربدن شما خواهدسوزاند.

۳۰- فعالیت های بدنی انجام دهید به جای رفتن به سینما و نشستن روی صندلی، به پارک بروید و تنیس بازی کنید یا به دوچرخه سورای بپردازید. یا با دوستان تان والیبال بازی کنید.
      ۳۱- موقع رفتن به رستوران یا درحین خرید مواد غذایی همواره کوچک ترین اندازه ماده غذایی را انتخاب کرده و خریداری کنید؛ یک ساندویچ کوچک یا سالاد کوچک. مطالعات نشان داده که شما همان میزانی غذا می خورید که در مقابل تان قرار گرفته است.
      ۳۲- اگر در حال حاضر شیر با ۲ درصد چربی می خورید سعی کنید از این پس شیر یک درصد چربی میل کنید. این کار ۲۰ درصد از کالری های بدن شما را کم می کند.
      ۳۳- قبل از شام پیاده روی کنید. ۲۰ دقیقه پیاده روی اشتهای شما را کم کرده و احساس سیری را در شما افزایش می دهد به طوری که به یک شام ساده و سبک بسنده خواهیدکرد.
      ۳۴- به اتفاق یک گروه، غذا نخورید. تحقیقات نشان داده که وقتی ما در کنار دیگران هستیم تمایل بیشتری به غذا خوردن داریم چون وقت بیشتری را سر میز غذا خواهیم گذراند.

فهیمه77 آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.05
      قد
      153