شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: ماسک های لایه بردار

Zenith آواتار ها
    مدیر کل سایت

گروه وزنی
    گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
    مدير کل سایت
    میانگین پست در روز
    1.37
    وزن شروع
    64
    وزن فعلی
    53
    حالت من
    BaAngizeh
    وبلاگ زیباتنی من
    5

ماسک های لایه بردار

تو این تاپیک هر چی ماسک لایه بردار میشناسید معرفی کنید

ماسک اول :سفیده ی تخم مرغ چون حالت چسبندگی شدیدی دارد و علاوه بر شفاف کردن پوست ،در ترمیم جوشهای صورت نیز موثر است به تنهایی بسیار برای پوست مفید است ،پس یک سفیده‌ی تخم مرغ را خوب به هم می‌زنید تا کاملا سفید شده و کف مانند شود سپس این کف سفید را بر روی پوست مالیده و بدون حرکت ،ربع ساعت درآرامش دراز بکشید. وقتی کاملا جذب وخشک شد پوست را ابتدا با آب ولرم وسپس حتما با آب سرد و خنک بشویید.این ماسک را هفته ای دوبار در آرامش کامل بزنید

ماسک دوم :یک قاشق مربا خوری عسل را با نصف قاشق چایخوری پودر بادام مخلوط کرده که حتما برای راحتی کار عسل را در جای گرمی مثل روی درب کتری آب جوش قرار داده تا راحت تر با پودر بادام مخلوط شود سپس این مخلوط را کاملا آرام وبا حرکت دورانی روی پوست مالیده ،پس از خشک شدن ابتدا با آب ولرم وسپس با آب سرد وخنک بشویید.از این ماسک هفته ای یک بار استفاده کنید

ماسک سوم :نشاسته نیز به دلیل چسبندگی خاصیت تمیز کردن پوست را دارد و تمام جرم های پوستی را گرفته و در ترمیم جوشها نیز بسیار موثر است. برای درست کردن ماسک نشاسته هم می‌توانید از یک قاشق غذاخوری ماست کم چرب و یک قاشق چایخوری نشاسته استفاده کنید و هم می‌توانید به جای ماست از یک قاشق شیر استفاده کرده، پس از مخلوط کردن آن را به آرامی بر روی پوست زده و صبر کنید تا کاملا جذب وخشک شود و همانند ماسکهای قبلی ابتدا با آب ولرم وسپس با آب خنک وسرد بشویید. از این ماسک نیز هفته ای یک الی دو بار استفاده کنید
    ماسک چهارم: یک قاشق عسل را با یک قاشق چایخوری پودر شیر مخلوط کرده وبه همان ترتیب ماسکهای قبلی بر روی پوستتان بزنید و پس از جذب وخشک شدن باآب ولرم و سپس با آب خنک شستشو نمایید.
    نکته ی قابل توجه این که از این ماسک می‌توانید به عنوان شیر پاک کن برای پاک کردن کرم وکرم پودر از روی صورت نیز استفاده کنید
    در تمامی این ماسکها حتما از صحبت کردن وخندیدن و حرکت کردن خودداری کنید زیرا هم بهتر است ماسکها را در آرامش کامل و با فکری آرام استفاده کنید تا تاثیر بیشتری بر روی پوست داشته باشد و هم از به وجود آمدن چین وچروک های صورت جلو گیری کند .
    پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
    توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
    دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

2. 9 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

*mah* (12 مرداد 1393),afsaneh.b (25 مهر 1394),fofoli (06 مرداد 1393),ILNAZeQ (01 دی 1393),omberto (15 شهریور 1393),shahnoosh (07 مرداد 1393),نرگس مامان (02 مرداد 1394),zeinab.m (12 مرداد 1393),باربی اینده (09 مرداد 1394)

3. # ADS
    تبلیغات در مدار

هدیه سبز آواتار ها
    کاربر تازه وارد

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.00
    انواع ماسک لایه بردار
    1.اسکراب شکر
    یکی از مهمترین نکات درباره اسکرابهای دست ساز خانگی این است که شما بتوانید تنها با ترکیبات کمی انواع متنوعی از اسکرابها را بسازید. به عنوان نمونه، این اسکراب شکر را امتحان کنید، شما فقط به سه جزء سازنده نیاز دارید تا بتوانید یک اسکراب طبیعی و موثر برای شادابی و نرمی پوست صورت و بدن خود تهیه کنید.
    مواد لازم:
    شکر سفید یا قهوه ای 2 قاشق غذاخوری
    روغن زیتون یا روغن نارگیل 1 قاشق غذاخوری
    ژل کپسول ویتامین E یا روغن آن نصف قاشق چایخوری
    این ترکیبات را به خوبی با هم مخلوط کرده و بر روی پوست صورت به آرامی بمالید. می توانید هفته ای یک بار از این اسکراب استفاده کنید.
    2.اسکراب شکر و موز (مخصوص بدن)
    این اسکراب علاوه بر تاثیر بر پوست، به نظر خوشمزه می آید! اکثر ما موزهایی که خیلی رسیده اند و خمیر مانند شده اند را دوست نداریم و از اینکه آنها را دور می اندازیم احساس بدی داریم، خوشبختانه باید گفت که این موزهای خیلی رسیده بهترین گزینه برای درست کردن اسکراب هستند. تمام چیزی که شما نیاز دارید یک عدد موز، مقداری شکر و عصاره وانیل یا هر روغن گیاهی دیگری که شما مایل به مصرف آن هستید، می باشد.
    مواد لازم:
    موز رسیده نرم 1 عدد
    شکر 2 تا 3 قاشق غذاخوری
    عصاره وانیل یا هر روغن گیاهی دیگر چند قطره
    چنگالی برداشته و با استفاده از آن موز را له کنید تا یک خمیر یکدست به دست آید. سپس، شکر و روغن را به آن اضافه کنید. اگر می خواهید این اسکراب را برای پوست صورت نیز استفاده کنید فقط موز را له کرده و با روغن مخلوط کنید و از شکر استفاده نکنید.
    3.اسکراب گوجه فرنگی با شکر( مخصوص پوست صورت)
    حتی اگر شما خوردن گوجه فرنگی را دوست ندارید، ولی بدانید که گوجه فرنگی میوه ای فوق العاده برای اسکرابهای صورت می باشد. گوجه فرنگی غنی از لیکوپن بوده که نقش آن در اصلاح عملکرد سلولی پوست و نرم کردن پوست تایید شده است. شکر به لایه برداری پوست کمک کرده و باعث آزاد شدن لیکوپن از گوجه فرنگی می شود. این اسکراب، سریع و به آسانی تهیه شده و بدون هیچگونه مواد شیمیایی می باشد.
    مواد لازم:
    گوجه فرنگی 1 عدد
    شکر سفید نصف فنجان
    گوجه فرنگی را به دقت خرد و ریز کنید. شکر را در ظرف دیگری مثل یک کاسه ریخته و گوجه های ریز شده را درون آن بریزید. گوجه فرنگی های پوشیده شده با شکر را به آرامی و با حرکت دورانی روی پوست خود بمالید ولی از نواحی اطراف چشمها اجتناب کنید. آب شکر و گوجه فرنگی باقیمانده در ظرف را به صورت مالیده و بگذارید تا 10 دقیقه بماند، سپس صورت خود را بشویید. اگر به گوجه فرنگی حساسیت دارید از این اسکراب استفاده نکنید.
    منبع: parsivenus.com
    مرجع سلامت و زیبایی زنان - http://parsivenus.com

5. 4 کاربر، ارسال هدیه سبز را لایک کرده اند:

afsaneh.b (25 مهر 1394),ILNAZeQ (01 دی 1393),نرگس مامان (02 مرداد 1394),باربی اینده (09 مرداد 1394)

omberto آواتار ها
    کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
    30
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.09
    قد
    157
    وزن شروع
    71.5
    وزن هدف
    54
    وزن فعلی
    ۶۹
    حالت من
    Khoshhal
    وبلاگ زیباتنی من
    10
    من وقتی میخوام لایه برداری فیزیکی کنم

یک قاشق چایخوری حنا بیرنگ + یک قاشق غذاخوری ارد برنج + چند قطره روغن بادام یا زیتون + نصف لیوان اب قاطی میکنم میذارم رو گاز مثل فرنی که شد ور میدارم کمی خنک که شد بهش یک قاشق چایخوری کائولن اضافه میکنم و وقتی ولرمه میذارم رو صورتم(15-20 دقیقه ) و وقتی خشک شد به صورت دورانی ماساژ میدم بعد میشورم

( بجای کائولن وقتی میخواهید ماساژ بدید میتونید از نمک یا بادام خورد شده استفاده کنید چون میخوایم لایه برداری فیزیکی کنیم پس به یه ساینده نیاز داریم )

وقتی میخوام لایه برداری شیمیایی کنم

یک قاشق چایخوری سرکه + یک قاشق چایخوری ماست رو قاطی میکنم میزنم به پوستم بعد 15 دقیقه میشورم

بعضی وقتا هم فقط سرکه رو با پنبه رو پوستم ماساژ میدم (5 دقیقه )

برای ابرسانی هم

اب خیار و ماست رو قاطی میکنم و 20 مین میذارم رو صورتم بعد میشورم و گلاب میزنم به صورتم . بعد هم مرطوب کننده میزنم .

من پوستم چربه و حساسیت خاصی هم نداره به مواد بالا

اون سرکه رو اصلا کسایی که پوستشون خشک یا حساسه نزنن که بیچاره میشن از سوزش

محض یاد اوری

ضد افتاب از ملزومات زندگیه و وقتی لایه برداری میکنید چه با محصولات بهداشتی حاضری که خریداری کردید ( ماسک و اسکراب ) چه با محصولات خانگی حتما بعد 20 مین از مرطوب کننده زدنتون ضد افتاب بزنید حتی تو خونه برای بیرون رفتن هم که حتما حتما حتما ضد افتاب با فاکتور حفاظتی بالا فراموش نشه

اگه اهل ضد افتاب زدن نیستید اصلا سمت پاکسازی و لایه برداری پوست نرید چون بعد لایه برداری پوست نسبت به افتاب حساس تر میشه و اگه ضد افتاب نزنید خدای نکرده صورتتون لک میشه

7. 3 کاربر، ارسال omberto را لایک کرده اند:

azera (28 آذر 1393),نرگس مامان (02 مرداد 1394),باربی اینده (09 مرداد 1394)

Zenith آواتار ها
    مدیر کل سایت

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    مدير کل سایت
    میانگین پست در روز
    1.37
    وزن شروع
    64
    وزن فعلی
    53
    حالت من
    BaAngizeh
    وبلاگ زیباتنی من
    5
    دیروز میخواستم لایه برداری انجام بدم. دنبال ترجمه یه مقاله بودم که یه مطلب در مورد یه ماسک ساده پیدا کردم. ماسک گوجه فرنگی! خیلی راحت یه دونه گوجه فرنگی شسته شده رو رنده کردم و گذاشتم رو صورتم. صبر کردم تا زمانیکه روی صورتم خشک شد. وقتی صورتم رو شستم، دیدم چیزی بیشتر از یه لایه برداری سطحی انجام داده. پوست صورتم قرمز شده بود(نشانه انجام لایه برداری). که خب بلافاصله روغن زدم(روغن شترمرغ طبیعی استفاده میکنم) و بعد هم از خونه بیرون نرفتم تا التهابش تموم شد. یکی دو ساعت طول کشید. پیشنهاد میکنم هر وقت تصمیم به لایه برداری داشتید، همین گوجه فرنگی بی مزه رو تحویل بگیرید!
    پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
    توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
    دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

9. 4 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

golnaz jan (09 مرداد 1394),linda1 (08 مرداد 1394),نرگس مامان (07 شهریور 1394),باربی اینده (09 مرداد 1394)

golnaz jan آواتار ها
    کاربر تازه وارد

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.01
    قد
    171
    وزن شروع
    79
    وزن هدف
    وزن هدف اولیه75 کیلو..وزن هدف دوم70..وزن هدف سوم65
    وزن فعلی
    69.200
    وبلاگ زیباتنی من
    11
    راز ماسک عروس ها و یک لایه بردار عالی
    ماسک عروس یک ماسک شفاف کننده ولایه بردار می باشدماسکی که قبل از میکاپ وآرایش بهترین گزینه است
    وپوست شما را آماده می کند تا آرایش وکرم روی صورت شما بخوابد ویک دست وزیبا باشد این ماسک از مواد
    گیاهی وکاملا طبیعی وساز گار با پوست درست می شود ودر بسیاری از مراکز فروش این ماسک را با قیمتی بالابه فروش میرسانند .اما ما راز این ماسک زیبا کننده را برای شما فاش می کنیم . البته ناگفته نماند
    اگر دارای صوت جوش دار هستید ویا پوستی نازک وحساس دارید از این ماسک استفاده نکنید
    زیرا مواد استفاده شده ممکن است ایجاد قرمزی ویا خارش در پوست شما کند .بعد از گذاشتن ماسک
    در صورتی که احساس سوزش ویا خارش در پوست خود کردید ماسک را با آب خنک بشویید .
    طرز تهیه ماسک عروس
    اسید بوریک …………………………….۱ قاشق چای خوری
    سفید آب قلع…………………………….۱ قاشق غذا خوری
    بوراکس ……………………………….۱ قاشق چای خوری
    پودر تالک …………………………….۱ قاشق چای خوری
    آب مقطر………………………………۱ قاشق چای خوری
    تمامی مواد بالا را می توانید از عطاری های معتبر تهیه فرمایید مواظب باشید از مواد کاملا مرغوب استفاده کنید
    واز جایی که اطمینان دارید خرید کنید تا نتیجه عالی بگیرید .
    همه مواد را داخل ظرفی شیشه ای ریخته وبرای هر بار مصرف یک قاشق از کل مواد مخلوط شده کافی می باشد
    .پس یک قاشق از کل مواد مخلوط شده را با یک قاشق چای خوری آب مقطر ویا شیر مخلوط کرده وبر روی صورت بمالید
    .وبعد از بیست دقیقه ابتدا با آب ولرم وسپس با آب سرد بشویید . این ماسک برای روشن شدن پوست بسیار عالی است و
    قبل از میهمانی های خاص ویا جشن ها برای هر چه زیباتر شدن می توانید ازاین ماسک گیاهی استفاده کنید .
    این ماسک دارای خاصیت لایه برداری وجوان سازی پوست بوده وپوست را شاداب ولطیف می کند .
    استفاده از ماسک ها هفته ای دو بار برای آب رسانی وجوان سازی پوست بسیار مفید می باشد در صورت مداومت در
    استفاده از ماسک ها هرگز نیاز به کرم های شیمیایی برای جوان سازی پوست خود نخواهید داشت .
    منبع:
    مای اپرا | عکس جدید , دانلود , دانلود آهنگ جدید , عکس بازیگران

11. 2 کاربر، ارسال golnaz jan را لایک کرده اند:

نرگس مامان (07 شهریور 1394), Zenith (09 مرداد 1394)