شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: اخطار مهـــم - ممنوعیت دعوت به شبکه های اجتماعی

Zenith آواتار ها
    مدیر کل سایت

گروه وزنی
    گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
    مدير کل سایت
    میانگین پست در روز
    1.36
    وزن شروع
    64
    وزن فعلی
    53
    حالت من
    BaAngizeh
    وبلاگ زیباتنی من
    5

اخطار مهـــم - ممنوعیت دعوت به شبکه های اجتماعی

متاسفانه علی رغم اینکه سعی میکنم در بخش های مختلف سایت دو مورد زیر رو تذکر بدم اما باز هم شاهد تکرار این موضوعات هستیم.

1- عدم رعایت بند 3-22 قوانین سایت:

3-22 دعوت کردن کاربران به گروه های اجتماعی خارج از سایت(******، لاین، وایبر و...) ممنوع است. دلیل این موضوع این است که آن دسته از کاربرانی که به هر دلیل به این شبکه های اجتماعی دسترسی ندارند، یا زیباتن را بصورت مهمان مشاهده مینمایند، امکان استفاده از تجربیات و مباحث مطرح شده در آن گروه ها را ندارند

2- ممنوع بودن مطرح کردن سوالات اختصاصی در پیام خصوصی(سوالات مربوط به رژیم یا روش لاغر شدن یه فرد و غیره). دلیل این ممنوعیت هم همون دلیلیه که در مورد1 ذکر شد. بنابراین، این حساسیت ها فقط برای حفظ محتوای مفید سایت برای کلیه ی کاربران با دسترسی مساویه.

امکان پیام خصوصی فقط برای ارتباطات عادی کاربران با همدیگه است. اما متاسفانه تبدیل شده به ابزاری برای استفاده ی خودخواهانه ی بعضی کاربران از فضای سایت. این دسته افراد فقط به فکر حل مشکلات خودشون هستند و اصلا فکر نمی کنند که ممکنه سوال یا تجربشون به درد سایرین هم بخوره. بارها تصمیم گرفتم اصلا امکان پیام خصوصی رو ببندم. چون مضراتش برای سایت و سایر کاربران بیشتر از فوایدشه. اما به احترام اون تعداد کاربران فهیمی که از امکان پیام خصوصی استفاده های قانونمندانه میکنن اینکار رو انجام ندادیم.
    مدیران زیباتن در حالت عادی تاکنون امکان دسترسی به پیام های خصوصی کاربران رو نداشتن.
    اما از این به بعد اگر به هر شکل برامون محرز بشه کاربری دو مورد بالا رو رعایت نکرد، ابتدا اخطار، سپس قطع دسترسی به پیام های خصوصی و در نهایت کاربر خاطی از سایت اخراج خواهد شد.
    پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
    توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
    دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

2. 7 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

mahbobe (02 تیر 1394),فرشته* (29 خرداد 1394),یکتا اذری (28 خرداد 1394),الینا1 (10 تیر 1394),باربی اینده (26 خرداد 1394),دلنواز (07 تیر 1394),رازین۹۳ (09 تیر 1394)

3. # ADS
    تبلیغات در مدار