شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: چگونه با طراحی لوگو کسب درآمدی چشمگیر داشته باشیم ؟

zavash آواتار ها
    کاربر تازه وارد

گروه وزنی
    گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.00

چگونه با طراحی لوگو کسب درآمدی چشمگیر داشته باشیم ؟

درود بر همراهان گرامی بیوتی دیزاین از این که ما رو دنبال کنید از شما متشکریم

بیشتری سوالی که همواره دوستانی که هم عرصه با ما هستنند از من میپرسند اینه که

چطور از طریق طراحی لوگو کسب درآمد کنم ؟
    آیا واقعا طراحی لوگو درامد داره ؟
    آیا میتونم تو کمترین زمان طراحی لوگو رو یادبگیرم ؟

در پاسخ این سوالات باید بگم از قدیم گفتن خواستن توانستن است ! شما میتونید به راحتی از طراحی لوگو کسب درامد کنید چون که این کار یکی از کار های پر درامد در حوزه ی آنلاین هست و کار های خدماتی این چنینی همیشه مشتری های خودشون رو دارن اما این که چطور و از کجا شروع کنید با خوندن این مقاله تا انتها به طور کامل متوجه خواهید شد

آیا میتونم تو کمترین زمان طراحی لوگو رو یادبگیرم ؟

در خصوص این سوال باید بگم یادگیری طراحی لوگو از پایه که با اتد زنی دستی شروع میشه تا طراحی نرم افزاری پروسه خیلی طولانی نیست و خیلی راحت میشه این مراحل رو طی کرد و یاد گرفت با توجه به این که الان در عصر تکنولوژی هستیم با مراجعه کوچیکی به سایت های اشتراک ویدیو که از نوع وطنیش میتونم به آپارات اشاره کنم به راحتی تمام آموزش های طراحی لوگو رو مشاهده کنید اما باید به این نکته اشاره کنم که اول اتد زنی دست رو یاد بگیرید که خیلی ساده و راحت تر از کار با نرم افزاره و ایده ها رو خیلی راحت میشه رو کاغذ طراحی کرد دلیل این که رو این قضیه پا فشاری دارم این هست که خیلی ها از همون اول میرن سراغ نرم افزار های مربوط به این کار و به جای ایده پردازی و استفاده کردن از قوه خلاقیتوشون هی از اینو اون کپی میکنن و این کار تبدیل میشه به یک عادت و هیچوقت روش اصولی طراحی یک لوگو را یاد نمیگیرن

آیا واقعا طراحی لوگو درامد داره ؟

مثل هر کار دیگه کسب درامد در طراحی لوگو هم نیاز به تلاش مداوم داره و هر چقدر تلاش کنید به همون اندازه هم درامد کسب میکنید اما یکسری روش های بازاریابی برای طراحی لوگو وجود داره که اگه اون ها رو به طور کامل به کار بگیرید میتونید خیلی سریعتر به درامد برسید خود من بعد از حدود 1 ماه تونستم به درامد مناسبی برسم اما در این راستا تلاش زیادی کردم و وقت زیادی رو صرف کردم کلا کار های فریلنسری این چنینی که خودتون برای خودتون کار میکنید وابسته به انضباط فردی شماست و باید مثل کار های دولتی که سر موقع میرید سر کار و سرموقع بر میگردید عمل کنید با این تفاوت که کار خودتون هست و خیلی راحت تر هستید (آقا بالاسر ندارید ) و این که آزاد کاری باعث میشه روحیه کار آفرینی پیدا کنید و بعدا دست به کار های بزرگتری بزنید !

چطور از طریق طراحی لوگو کسب درآمد کنم ؟

خوب رسیدیم به اصل مطلب روش های زیادی برای کسب درامد در عرصه طراحی لوگو وجود داره مهمترین نکته هزینه طراحی لوگو هست که برای شروع بهتره با طراحی لوگو ارزان شروع کنید و تا مدتی قیمت ها رو پایین نگه دارید که بتونید جذب مشتری داشته باشید خوب به نظر شما چه راه هایی برای کسب درامد از طراحی لوگو وجود داره ؟

ایجاد کانال ******ی طراحی لوگو

شما میتونید با ایجاد یک کانال ******ی ساده با قرار داده نمونه کار هاتون همچنین تولید محتوا مناسب و کاربر پسند کسب درامد کنید نکته مهم این هست که باید با روش های بازاریابی کانال های ******ی آشنایی پیدا کنید که بتونید کاربر هایی که مخاطب هدف شما هستنند رو جذب کنید با روش هایی مثل تبلیغات کلیکی و تبلیغات در کانال های ******ی

ایجاد وب سایت طراحی لوگو

دومین مورد اینه که شما یک وبسایت راه اندازی کنید و نمونه کار هاتون رو در اون سایت قرار بدید همچنین وبسایت خیلی از کانال ******ی امکانات بیشتری داره و میتونید به طور کامل یک کسبو کار رو واسش تعریف کنید

استخدام در شرکتی به عنوان دورکار

در این روش هم میتونید به صورت دورکاری با شرکتی قرار داد ببندید و در خونه خودتون کار کنید خیلی از شرکت های استارتاپی و نوپا و حتی شرکت های دیگر به علت نداشتن فضای کافی در محل به صورت دور کار کارمند استخدام میکنند که در این صورت شما دیگه هزینه های جانبی رفتو آمد و چیز های دیگرو ندارید

ثبت نام در سایت های فریلنسری

سایت های با عنوان فریلنسری وجود دارند که واسطه بین شما و کارفرما هستن و واستون پروژه میگیرن که میتونید با مراجعه به اون کار بگیرید و کار کنید

2. # ADS
    تبلیغات در مدار