شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 10 از 10
  • نخستنخست
  • ... 8910
    نمایش نتایج: از 91 به 97 از 97

موضوع: فیلم آموزشی برنامه ورزشی برای کاهش 9 کیلو در یک ماه

ADS آواتار ها
      مدیر فروش و تبلیغات

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      مدير فروش و تبلیغات
      میانگین پست در روز
      0.04
      حالت من
      Movafagh

فیلم آموزشی برنامه ورزشی برای کاهش 9 کیلو در یک ماه

+ این محصول یه فیلم آموزشیه که آموزش دهنده اش یکی از بهترین بدنسازان زن آمریکاییه که شهرتش در برنامه های ورزشی چربی سوزی ، زبانزده .

+ فیلم حاوی سه مرحله ی نیم ساعته است . که شما باید هر مرحله رو 10 روز تکرار کنید . یعنی 10 روز اول مرحله ی اول ، 10 روز دوم مرحله ی دوم و 10 روز سوم مرحله ی سوم . هر مرحله فقط نیم ساعته و شما هم همون نیم ساعت انجام بدین کافیه .

+تمام ورزش ها ساده و کاملا قابل انجام در یک فضای حتی 6 متری هستند! این فیلم محصول کشور آمریکاست . طرفداران زیادی داره . افراد بسیاری انجام دادن و ازش بین 7 تا 9 کیلو کاهش نتیجه گرفتن .

+ این حرکات ورزشی در عین سادگی تو فیلم با نظم خاصی انجام میشه .

+ اصلا نگران زبان فیلم که لاتینه نباشید . همه چیز کاملا از روی تصاویر مشخصه . دو نفر دیگه هم پشت سر مربی ، ورزش ها رو انجام میدن که یکیشون تازه کار و دیگری ورزشکاره . مربی روی حالات بدن اون ها دقیقا براتون توضیح میده بهترین حالت انجام هر حرکت برای افرادی که توان بدنی بالا یا پایین دارن چیه . ولی بازم تاکید میکنم هیچ مشکلی با لاتین حرف زدنش ندارین . چون تصاویر کاملا مشخصن . تمام مدت نیم ساعت این سه نفر ورزش ها رو انجام میدن و کافیه شما دی وی دی رو در تلویزیون یا کامپیوتر به نمایش بذارین و جلوی تلویزیون یا سیستم همزمان با اونا ورزش کنید .

این فیلم ارزشمند فقط 5000 تومان

برای خرید به این صفحه مراجعه کنید: کلیک
      به دلیل فروش در تاپیک فوق، این تاپیک فقط به منزله استفاده از سوالات دیگران باقی می ماند.

(دوست دارم به عرض دوستان عزیز برسونم که ما تمام سعیمون تا امروز بر این بوده که در فروشمون هیچ خللی نباشه . چه در بحث اعتماد سازی و چه ارسال به موقع . به عنوان مثال اگر یک روز بخوایم یه روز هم در ارسالمون تاخیر داشته باشیم یا به هر نحوی ارسال بسته ممکن نباشه ، قبلش از طریق همون ایمیلی که فرد در فرم تماس با ما که آدرس رو ارسال میکنه و یا شماره تماسی که برامون گذاشته مراتب رو اطلاع میدیم و بعد اقدام لازم رو انجام میدیم .
      خیلی از دوستان بهم میگن که چطور اطمینان کنم و اول پول رو واریز کنم ؟ من با اجازه مدیر محترم زیباتن عرض میکنم که ما با زیباتن همکاری مستقیم داریم . ایشون روی اعتماد به ما در فروش خیلی حساسن . حتی به اطلاعات ارسالی های ما هم دسترسی دارن . یعنی اعتماد به ما بخاطر اعتبار زیباتنه .
      )

برخی از نظرات کاربران:

نظر venoos
      |
      نظر دوم venoos

ویرایش توسط ADS : 12 تیر 1392 در ساعت 00:14

2. 36 کاربر، ارسال ADS را لایک کرده اند:

*shaghayegh* (13 شهریور 1392),banooo58 (06 خرداد 1392),baranbahari (27 آبان 1392),butterfly (07 خرداد 1392),elnaz_1991 (12 شهریور 1392),faryadekavak (14 شهریور 1392),foroozan90 (12 مهر 1393),ftnia (17 فروردین 1392),hamraz (26 آذر 1391),honey (16 خرداد 1392),ILNAZeQ (30 دی 1393),leili (13 مرداد 1392),man (08 تیر 1392),maral. (25 خرداد 1392),mariami (15 فروردین 1392),maryam (26 آذر 1391),maryam12 (15 شهریور 1393),masi365 (13 دی 1391),morvarid (27 آذر 1391),nedayi (25 دی 1391),parchami7 (15 مرداد 1392),parva (31 فروردین 1392),sara (18 فروردین 1392),مامی مرضیه (01 مرداد 1392),مامان محمدمهدی (05 خرداد 1392),مرجان320 (05 اردیبهشت 1392),نرگس مامان (13 آبان 1392),هنوف (16 تیر 1392),یلدا (04 اردیبهشت 1392),yassaman (12 بهمن 1392), Zenith (25 آذر 1391),zps.architect (12 تیر 1392),آسا (02 اردیبهشت 1392),سارا22 (12 مرداد 1392),عاطفه 1986 (09 اردیبهشت 1392),عطرین (10 تیر 1392)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

elnaz_1991 آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      170
      وزن شروع
      75
      وزن هدف
      65
      وزن فعلی
      70
      حالت من
      Khoonsard
      نقل قول نوشته اصلی توسط ADS نمایش پست ها

دوست عزیز شما روز جمعه پول رو واریز کردین. خب ما که جمعه نمی تونستیم ارسال کنیم ! پست روز جمعه تعطیله . ضمن اینکه ما تو پست اول هم توضیح دادیم که بسته ها روز بعد از پرداخت شما براتون ارسال میشن . چرا ؟ چون کارمند ما یه باره تمام بسته های پرداخت شده در روز قبل رو آماده میکنه و میبره اداره پست (کاری که همه انجام میدن) .
      خلاصه اینکه روز جمعه پست تعطیله . بنابراین صبح اول وقت شنبه بسته رو به پست تحویل دادیم . خب طبیعیه که 48 تا 72 ساعت هم پست پیشتاز طول میکشه تا برسه دستتون . یعنی سه روز. که البته روز سوم باید برسونن دستتون . خب باز دوباره این وسط دوشنبه تعطیل بوده . یعنی چی ؟ یعنی پست هم تعطیله و ادامه ی ارسال هاشون میمونه برای سه شنبه .
      بنابراین دوست گلم منطقا هم هنوز نباید بسته به دستتون رسیده باشه. در عین حال من الان کدرهگیری بستتون رو براتون پیام خصوصی میکنم تا خودتون هم ملاحظه بفرمایید که بسته شما بلافاصله براتون ارسال شده و پست هم داره کارش رو در روزهای غیر تعطیل درست انجام میده .

حق با شماست حواسم به تعطیلی دوشنبه نبود!!
      ممنون

5. کاربر زیر پست elnaz_1991 را لایک کرده است:

ADS (11 شهریور 1392)

سابرینا آواتار ها
      کاربر تازه وارد

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      156
      وزن شروع
      70
      وزن هدف
      52
      وزن فعلی
      70
      حالت من
      Ghamgin
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zenith نمایش پست ها
      فرشته جان بعد از کلیک روی لینک خریدی که ads جان گذاشته یه صفحه ظاهر میشه که تو یه خط توضیح داده چطور مبلغ رو پرداخت کنی. اما من برات دوباره میگم. بعد از کلیک روی لینکی که برای خرید دادن، وسط صفحه یه تصویر کوچیک هست که نوشته "پرداخت کنید". بعد از کلیک به صفحه بانک های مختلف هدایت میشی که باید طبق این توضیح بری:
      جهت خرید این فیلم آموزشی کافیست پس از کلیک روی لینک زیر در صفحه بعدی، از کادر سمت راست صفحه، بانک مد نظر خود را انتخاب نموده و سپس دکمه ی "پرداخت صورتحساب" و سپس دکمه "انتقال به دروازه بانک"را کلیک نمایید. پس از آن وارد درگاه بانک خواهید شد و قادر به پرداخت هزینه فیلم خواهید بود.

اگه بازم متوجه نشدی بگو تا برات توضیح بدم
      سلام
      من چند روزه این فیلم رو سفارش دادم ولی هنوز به د ستم نرسیده این چندروز هم اصلا از خونه بیرون نرفتم بخاطر اینکه فیلمم برسه
      کی میرسه پس؟؟

7. کاربر زیر پست سابرینا را لایک کرده است:

ADS (11 شهریور 1392)

ADS آواتار ها
      مدیر فروش و تبلیغات

عنوان کاربر
      مدير فروش و تبلیغات
      میانگین پست در روز
      0.04
      حالت من
      Movafagh
      نقل قول نوشته اصلی توسط سابرینا نمایش پست ها
      سلام
      من چند روزه این فیلم رو سفارش دادم ولی هنوز به د ستم نرسیده این چندروز هم اصلا از خونه بیرون نرفتم بخاطر اینکه فیلمم برسه
      کی میرسه پس؟؟
      سابرینای عزیز شما وجهتون رو روز چهارشنبه واریز کردین . درسته ؟ اما چون خودتون نمیدونستین چطور پیام خصوصی بزنید یا با فرم تماس با ما آدرستون رو مثل بقیه بچه ها بهمون اطلاع بدین ، آدرستون رو روز بعدش یعنی پنج شنبه برامون ایمیل کردین . که خب به جمعه و تعطیلی پست خورده . و شنبه ارسال شده .باقی ماجرا میشه درست مثل ارسال الناز عزیز.
      بنابراین میبینید که ما حتی یک ساعت هم در ارسال بسته شما تاخیر یا اشتباه نداشتیم . تازه من در این تاپیک تاکید کردم حتما نام تحویل گیرنده رو بدین . اما شما یادتون رفته بود . میتونستیم بدون نام تحویل گیرنده ارسال کنیم اما اینجوری ممکن بود بسته در پست شهر شما برگشت بخوره و به دست شما نرسه . اینه که همکار ما شخصا با شما تماس گرفت و از شما نام تحویل گیرنده رو پرسید . درسته ؟
      خب میبینید که درست مثل جریان الناز عزیز ما دقیقا سر موعد بسته رو براتون ارسال کردیم و با توجه به اینکه امروز پست تعطیله روی روال پست پیشتاز ، فردا یا نهایتا پس فردا به دستتون میرسه . اگر شما هم خواستید بگید تا کد رهگیری رو براتون پیام خصوصی کنم .

الناز عزیز خوشحالم که خیال شما هم راحت شد دوست گلم . کلا ما تا حالا حتی یه مورد ارسال بسته که مشکل از ما باشه نداشتیم(بخاطر اینکه رضایت خریدارانمون برامون مهمه) . حتی در مورد بسته های برگشتی که طبیعتا هزینه ارسال دوباره اش با خود خریدار هست، ما فقط در کل این چندماه یه مورد برگشتی داشتیم که اونم برای اون مورد خاص که سفارش زنیت عزیز بود هزینه برگشت رو خودمون متقبل شدیم.

9. کاربر زیر پست ADS را لایک کرده است:

elnaz_1991 (15 شهریور 1392)

سابرینا آواتار ها
      کاربر تازه وارد

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      156
      وزن شروع
      70
      وزن هدف
      52
      وزن فعلی
      70
      حالت من
      Ghamgin

Question

جی شد این فیلم پس؟؟؟الان پنج روز میگذره و من هر روز منتظرم که بیادخسته شدم دیگه

11. 2 کاربر، ارسال سابرینا را لایک کرده اند:

ADS (14 شهریور 1392), Zenith (15 شهریور 1392)

ADS آواتار ها
      مدیر فروش و تبلیغات

عنوان کاربر
      مدير فروش و تبلیغات
      میانگین پست در روز
      0.04
      حالت من
      Movafagh
      نقل قول نوشته اصلی توسط سابرینا نمایش پست ها
      جی شد این فیلم پس؟؟؟الان پنج روز میگذره و من هر روز منتظرم که بیادخسته شدم دیگه
      سابرینای عزیز انگار شما نه پیام خصوصی هاتون رو چک میکنید و نه پست های اینجا رو میخونید و نه ایمیل هایی که بهتون زده میشه رو بررسی میکنید . دوست عزیز من که چند پست جلوتر براتون گفتم که ارسال ما در زمان مقرر انجام شده . کد رهگیری هم بهتون میدم تا ببینید حتی یک روز تاخیر نداشتیم . اما اداره پست روز دوشنبه تعطیله . یعنی ارسال مرسوله هاش در این روز متوقف میشه . یعنی بسته شما در بین راه به هر جا رسیده باشه ، در این روز متوقف میشه و بعد روز سه شنبه دوباره ارسال ها ادامه پیدا میکنه . از زمان ارسال بسته ی شما 4 روز میگذره . البته پیشتاز معمولا سه روزه یا چهار روزه میرسه . اما شما هم که شهرستان هستید ممکنه این یک روز تاخیر طبیعی باشه دیگه . امروز قطعا به دستتون میرسه . در عین حال من کد رهگیری رو تا شب بهتون میدم تا خودتون ببینید موضوع از چه قرار بوده . البته شما که نه پیام و نه ایمیل و نه این صفحه رو چک نمی کنید من واقعا نمیدونم چجوری کد رهگیری رو به دستتون برسونم . اما امروز حتما کد رهگیری رو براتون پیام خصوصی میکنم . اصلا نگران نباشید . اگر دیدین کوچکترین کوتاهی از سمت ما بود ، پولتون کامل برگشت داده میشه.

13. 2 کاربر، ارسال ADS را لایک کرده اند:

Zenith (15 شهریور 1392),سمیه60 (10 آذر 1392)

sara6403 آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      70
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.15
      قد
      160
      وزن شروع
      80
      وزن هدف
      58 (البته فعلا تا 26 آذر (50 روز دیگه ) 5 کیلو کم کنم )
      وزن فعلی
      80
      حالت من
      Mariz
      وبلاگ زیباتنی من
      3
      كسي اين سي دي رو خريده استفاده كرده ؟؟؟ لاغر كردين باهاش يا نه ؟؟؟
      کالری قابل مصرف : 1200 - ورزش روزانه : پياده روي 30دقيقه +دراز نشست 30-40 تا +چرخونك 150 تا + حلقه 10 دقیقه

15. کاربر زیر پست sara6403 را لایک کرده است:

Zenith (15 شهریور 1392)

elnaz_1991 آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      170
      وزن شروع
      75
      وزن هدف
      65
      وزن فعلی
      70
      حالت من
      Khoonsard
      ADS عزیز واقعا ممنون بسته من همون یکشنبه رسیده بود ولی به دفتر مجتمعمون تحویل داده بودن
      کسایی که دوست دارن تاثیرش رو بدونن من از امروز شروع کردم 1 ماه دیگه به شرط حیات تو همین تاپیک نتیجشو میگم
      برام دعا کنید به وزن ایده آلم برسم

17. کاربر زیر پست elnaz_1991 را لایک کرده است:

Zenith (15 شهریور 1392)

• صفحه 10 از 10
  • نخستنخست
  • ... 8910