شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 1 از 2
  • 12
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 20

موضوع: معرفي شش گياه دارويي لاغر كننده

sara آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.65
      قد
      163
      وزن شروع
      68
      وزن هدف
      64
      وزن فعلی
      68
      حالت من
      Mehraboon

لاغر کننده های گیاهی

اروهای گیاهی از سه طریق به کاهش وزن کمک می کنند:

۱) از طریق دفع سریع غذا و غیر قابل دسترس کردن غذا برایجذب بدن که می توان از داروهای (ملین ـ مسهل ـ مدر )استفاده کرد مانند:سنا -زنیان ـ گل راعی ـ ختمی ـ گلسرخ و......

۲) از طریق سوخته شدن چربیها(بالا بردن کار غده تیروئید):انیسون ـ زیره ـ خرگوشک ـ سیاه دانه و.......

۳) مواد محلل چربیها و غیر قابل نفوذ آنها در بدن: سرکه(سیب) ـ چای سبز ـ ترشیجات و.....

نسخه های طلایی لاغری:

۵۰گرم سیاه دانه+۵۰گرم زیره سیاه+۲۵ گرم طباشیر+۲۵گرم تخم گشنیز+۲۵گرم هلیله سیاه+۲۵گرم لاک مغسول +۵۰ گرم زنیان

مواد گیاهی فوق رااز عطاری مورد اعتمادخود خریداری نموده کاملا پودرکرده روزی نصف قاشق چایخوری باعسل وآب گرم میل کنید.اگر بد دارو هستید کپسولهای خالی از لوازم بهداشتی تهیه نموده آنها را پر کنید و روزی یک تا دو کپسول به فاصله ۸ساعت میل کنید.

سرکه سیب را باروغن کرچک به مقدار کم روی شکم وناحیه ران ماساژ دهید(تا۳ماه)روزی یک بار به مدت ۱۰ دقیقه.

سعی کنید مصرف مواد غذایی حاوی نشاسته را به حداقل ممکن برسانید.

اگر مشکل یبوست ندارید از دم کرده چای سبز روزی یک تا دو فنجان استفاده کنید.

سالاد سوزاننده چربی است فراموش نکنید! سالاد خود رابا کلم و کاهوی بیشترو سرکه سیب با روغن کنجد غنی کنید.

قبل ازورزش نصف قاشق چایخوری پودر زیره سبز یا سیاه را داخل آب حل کرده میل کنید.

۵دقیقه قبل از مصرف غذا نفس عمیق کشیده یک شربت خنک و کم شیرین آب میل کنید.اشتهای شما نصف میشود.

بعد از مصرف غذا سیب میل کنید.

احتیاط:

۱) اول رژیم غذایی بگیرید وبعد از کاهش وزن شروع به ورزش جهت کاهش بیشتر وزن کنید درغیراینصورت شما دچار دیسک و سیاتیک خواهید شد.

۲) در هنگام بارداری و شیردهی اصلا رژیم لاغری نگیرید چون به جنین و پوست وموی خود آسیب جدی می زنید.
      جهان چيزي شبيه موهاي توست ...
      سياه و سركش و پيچيده ،
      خيال كن چه بي بختم من !
      كه به نسيمي جهانم آشوب ميشود ...

2. 19 کاربر، ارسال sara را لایک کرده اند:

*aida* (14 تیر 1392),afsaneh.b (18 تیر 1393),azi110 (26 بهمن 1392),banooo58 (01 تیر 1392),fofoli (03 مرداد 1392),Kiki (23 اردیبهشت 1392),leili (03 مرداد 1392),mariami (07 دی 1391),maryam60k (25 بهمن 1392),norouzi (25 اردیبهشت 1394),scsurgeon (13 بهمن 1394),هاجر35 (18 تیر 1393),yalda (23 اردیبهشت 1392),yasna88 (28 دی 1393), Zenith (11 آذر 1391),آوا65 (25 آذر 1392),اایدا (14 مرداد 1392),توکلی (22 آذر 1394),خوشه (17 شهریور 1393)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

sara آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.65
      قد
      163
      وزن شروع
      68
      وزن هدف
      64
      وزن فعلی
      68
      حالت من
      Mehraboon
      شش گیاه دارویی مفید برای لاغری
      داروهای گیاهی و طب سنتی

اگر هنوز از افزایش وزن ناشی از خوردن و خوابیدن‌های اجباری شکایت دارید و نتوانسته‌اید از این اضافه وزن رهایی پیدا کنید، …
      می‌توانید برای لاغر شدن از گزینه‌های گیاهی کمک بگیرید، اما نکته مهم‌تر بی‌خطر بودن این گیاهان و انتخاب صحیح آنها است.
      در این مقاله فهرست شش گیاه مفید و درعین حال ایمن و بی‌خطر برای کاهش وزن ارائه شده است که هر فردی برحسب دسترسی‌های جغرافیایی می‌تواند در صورت نیاز از مزایای آنها بهره‌مند شود. این گیاهان عبارتند از:
      شش گیاه دارویی مفید برای لاغر شدن
      جنسنیگ: این ریشه سخت و محکم و ارزشمند در واقع در بدن حالت تعادل ایجاد می‌کند، انرژی بدن را افزایش داده و اشتها را کاهش می‌دهد. ریشه این گیاه در افزایش خلق و بهبود کیفیت خواب موثر است و همچنین نقش مهمی در سالم نگه داشتن وزن بدن دارد.
      اسپیرولینا: این گیاه در واقع یک جلبک آب شیرین است. این جلبک بیش از هر خوردنی دیگری بر روی زمین حاوی آنتی اکسیدان است. این جلبک همچنین منبع غنی از پروتئین است که به شما احساس قدرت می‌دهد و کمک می‌کند که وزن اضافی خود را کاهش دهید.
      چای سبز: مطالعات ثابت کرده است چای سبز حاوی ترکیبی است که اشتها را کم کرده و میزان سوخت و ساز بدن را افزایش می‌دهد.
      قارچ‌های Reishi: این قارچ‌ها در واقع سلطان طب سنتی چین هستند. Reishi یک تونیک قدرتمند است که برای درمان و پیشگیری از چندین بیماری مهم استفاده می‌شود. این قارچ پرخاصیت همچنین سوخت و ساز را افزایش داده، قند خون را پایین می‌آورد و به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می‌کند.
      دارچین: این چوب خوش طعم در تنظیم قندخون بسیار موثر است و به حفظ وزن سالم بدن و کاهش ولع خوردن شیرینی‌جات کمک می‌کند.
      فلفل قرمز: این چاشنی بسیار تند و تیز بدون هیچ عارضه جانبی و خطری، سوخت و ساز بدن را تسریع می‌کند و به لاغرشدن کمک می‌کند اما همچنین در بخش دیگری از این مقاله تاکید شده است که اگر قصد دارید وزن خود را کاهش دهید درعین حال از مصرف سه گیاه دارویی زیر پرهیز کنید:
      ملین‌های گیاهی: بسیاری از ترکیبات گیاهی برای کاهش وزن حاوی گیاهان ملینی مثل سنا هستند که حرکات روده را تحریک می‌کنند. این گیاهان برای درمان موقت یبوست مفید هستند اما اگر مدت طولانی با هدف کاهش وزن مصرف شوند می‌توانند اعتیادآور و مضر شوند.
      سياه و سركش و پيچيده ،
      خيال كن چه بي بختم من !

5. 12 کاربر، ارسال sara را لایک کرده اند:

azi1 (03 آذر 1392),azi110 (26 بهمن 1392),banooo58 (01 تیر 1392),Kiki (23 اردیبهشت 1392),leili (03 مرداد 1392),mariami (07 دی 1391),yalda (23 اردیبهشت 1392),yasna88 (28 دی 1393), Zenith (11 آذر 1391),آوا65 (25 آذر 1392),اایدا (10 مهر 1392),توکلی (22 آذر 1394)

sara آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.65
      قد
      163
      وزن شروع
      68
      وزن هدف
      64
      وزن فعلی
      68
      حالت من
      Mehraboon
      تخم کتان و خواص آن

افزودن دانه‌های تخم کتان به رژیم غذایی روزانه سبب افزایش سلامتی قلب و سلامت سیستم گوارش می‌شود، از طرفی این دانه‌ها سبب کنترل وزن شده و پیشگیری‌کننده از سرطان نیز می‌باشند
      بهتر است دانه‌های تخم کتان را خریداری کرده و خود آن را در منزل آسیاب نمایید. از آنجایی که تخم کتان یک دانه روغنی است، خرید تخم کتانی که قبلاً آسیاب شده، ممکن است گذشت زمان سبب اکسیده شدن آن گردد، در حالی که شما می‌توانید دانه‌های تخم کتان را خریداری کرده و به هنگام مصرف و به میزان نیاز خود، آن را با آسیاب برقی در منزل آسیاب نمایید و به شکل پودر درآورید و مصرف کنید.

دانه‌های تخم کتان می‌توانند بیش از یک سال قابل مصرف باشند.

بهتر است پودر تخم کتان را در دمای اتاق نگهداری کنید. میزان مصرف تخم کتان برای افراد سالم و بزرگ‌سال که در مصرف آن محدودیتی ندارند، یک قاشق سوپ‌خوری در روز می‌باشد.
      سياه و سركش و پيچيده ،
      خيال كن چه بي بختم من !

7. 13 کاربر، ارسال sara را لایک کرده اند:

azi110 (26 بهمن 1392),banooo58 (01 تیر 1392),Kiki (23 اردیبهشت 1392),leili (03 مرداد 1392),mariami (07 دی 1391),مملي شيطون (23 اردیبهشت 1392),هستی.a (01 مهر 1392),yalda (23 اردیبهشت 1392),yasna88 (28 دی 1393), Zenith (11 آذر 1391),آوا65 (25 آذر 1392),اایدا (10 مهر 1392),توکلی (22 آذر 1394)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      سارا جان ممنونم. عالیه
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

9. 10 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

banooo58 (01 تیر 1392),Kiki (23 اردیبهشت 1392),leili (03 مرداد 1392),mariami (07 دی 1391),sara (12 آذر 1391),مملي شيطون (23 اردیبهشت 1392),هستی.a (01 مهر 1392),yalda (23 اردیبهشت 1392),اایدا (10 مهر 1392),توکلی (22 آذر 1394)

giahpezeshki آواتار ها
      کاربر تازه وارد

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      185
      وزن شروع
      85
      وزن هدف
      85
      وزن فعلی
      85

Red face معرفي شش گياه دارويي لاغر كننده

اگر هنوز از افزایش وزن ناشی از خوردن و خوابیدن‌های اجباری شکایت دارید و نتوانسته‌اید از این اضافه وزن رهایی پیدا کنید، می‌توانید برای لاغر شدن از گزینه‌های گیاهی کمک بگیرید، اما نکته مهم‌تر بی‌خطر بودن این گیاهان و انتخاب صحیح آنها است.
      در این مقاله که در سایت تخصصی دیلی لایف به چاپ رسیده فهرست شش گیاه مفید و درعین حال ایمن و بی‌خطر برای کاهش وزن ارائه شده است که هر فردی برحسب دسترسی‌های جغرافیایی می‌تواند در صورت نیاز از مزایای آنها بهره‌مند شود. این گیاهان عبارتند از:
      شش گیاه دارویی مفید برای لاغر شدن
      -‌ جنسنیگ: این ریشه سخت و محکم و ارزشمند در واقع در بدن حالت تعادل ایجاد می‌کند، انرژی بدن را افزایش داده و اشتها را کاهش می‌دهد. ریشه این گیاه در افزایش خلق و بهبود کیفیت خواب موثر است و همچنین نقش مهمی در سالم نگه داشتن وزن بدن دارد.
      -‌ اسپیرولینا: این گیاه در واقع یک جلبک آب شیرین است. این جلبک بیش از هر خوردنی دیگری بر روی زمین حاوی آنتی اکسیدان است. این جلبک همچنین منبع غنی از پروتئین است که به شما احساس قدرت می‌دهد و کمک می‌کند که وزن اضافی خود را کاهش دهید.
      -‌ چای سبز: مطالعات ثابت کرده است چای سبز حاوی ترکیبی است که اشتها را کم کرده و میزان سوخت و ساز بدن را افزایش می‌دهد.
      -‌ قارچ‌های Reishi: این قارچ‌ها در واقع سلطان طب سنتی چین هستند. Reishi یک تونیک قدرتمند است که برای درمان و پیشگیری از چندین بیماری مهم استفاده می‌شود. این قارچ پرخاصیت همچنین سوخت و ساز را افزایش داده، قند خون را پایین می‌آورد و به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می‌کند.
      - دارچین: این چوب خوش طعم در تنظیم قندخون بسیار موثر است و به حفظ وزن سالم بدن و کاهش ولع خوردن شیرینی‌جات کمک می‌کند.
      - فلفل قرمز: این چاشنی بسیار تند و تیز بدون هیچ عارضه جانبی و خطری، سوخت و ساز بدن را تسریع می‌کند و به لاغرشدن کمک می‌کند اما همچنین در بخش دیگری از این مقاله تاکید شده است که اگر قصد دارید وزن خود را کاهش دهید درعین حال از مصرف سه گیاه دارویی زیر پرهیز کنید:
      -‌ ملین‌های گیاهی: بسیاری از ترکیبات گیاهی برای کاهش وزن حاوی گیاهان ملینی مثل سنا هستند که حرکات روده را تحریک می‌کنند. این گیاهان برای درمان موقت یبوست مفید هستند اما اگر مدت طولانی با هدف کاهش وزن مصرف شوند می‌توانند اعتیادآور و مضر شوند.

11. 12 کاربر، ارسال giahpezeshki را لایک کرده اند:

asal (29 دی 1391),banooo58 (01 تیر 1392),fariba69 (21 آذر 1391),leili (03 مرداد 1392),mariami (07 دی 1391),مرجان320 (13 اردیبهشت 1392),هستی.a (01 مهر 1392),yalda (13 اردیبهشت 1392), Zenith (12 آذر 1391),آسا (12 آذر 1391),اایدا (10 مهر 1392),توکلی (22 آذر 1394)

ارمغان آواتار ها
      کاربر تازه وارد

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      170
      وزن شروع
      75
      وزن هدف
      57
      وزن فعلی
      75
      سارا جان اون فرمول زیره و . . . که گفتید از عطاری تهیه کنیم رو خودتون ازش نتیجه گرفتید خانم گلی؟

13. 9 کاربر، ارسال ارمغان را لایک کرده اند:

banooo58 (01 تیر 1392),Kiki (23 اردیبهشت 1392),leili (03 مرداد 1392),mariami (07 دی 1391),sara (15 دی 1391),مملي شيطون (23 اردیبهشت 1392),yalda (23 اردیبهشت 1392), Zenith (25 آذر 1391),اایدا (10 مهر 1392)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      ارمغان جان من تاثیرش رو در خیلی ها دیدم. حالا دقیقا همین ترکیبات نبوده ها. ولی اگر دقت کنی میبینی این گیاهان همشون لاغر کننده و کاهنده ی اشتها هستند. بنابراین به راحتی میتونی ازش نتیجه بگیری.
      فکر کردی افرادی که داروهای گیاهی معجزه کننده یا چای های لاغری معجزه کننده!!!! تبلیغ میکنن چطور اینکار رو کردن؟ اون ها هم ترکیباتی از این گیاهان لاغر کنننده رو با هم پک کردن. همین.

15. 8 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

banooo58 (01 تیر 1392),Kiki (23 اردیبهشت 1392),leili (03 مرداد 1392),mariami (07 دی 1391),sara (15 دی 1391),yalda (23 اردیبهشت 1392),اایدا (10 مهر 1392),توکلی (22 آذر 1394)

حورا آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      45
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.06
      قد
      164
      وزن شروع
      93
      وزن هدف
      64
      وزن فعلی
      76
      حالت من
      Narahat
      ممنون سارا جون
      من عاشق طب سنتی هستم
      بازم منتظر مطالب مفیدت هستم

خدواندبهترین چیزهارابه کسانی میبخشد
      که انتخابها را به او واگذار میکنند
      ماشاءاللّه لاحـول و لاقـوة الابـاللّه

17. 10 کاربر، ارسال حورا را لایک کرده اند:

banooo58 (01 تیر 1392),Kiki (23 اردیبهشت 1392),leili (03 مرداد 1392),mariami (14 دی 1391),sara (15 دی 1391),مملي شيطون (23 اردیبهشت 1392),yalda (23 اردیبهشت 1392), Zenith (14 دی 1391),اایدا (10 مهر 1392),توکلی (22 آذر 1394)

siraf آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      175
      وزن شروع
      105
      وزن هدف
      80
      حالت من
      Ghati
      سلام جنسینگ که میگن تقویتیه بعدش خودش گیر نمیاد این آدامس جنسینگ یا چای جنسینگ اعتبار داره؟

19. 7 کاربر، ارسال siraf را لایک کرده اند:

banooo58 (01 تیر 1392),leili (03 مرداد 1392),مرجان320 (13 اردیبهشت 1392),yalda (13 اردیبهشت 1392), Zenith (13 اردیبهشت 1392),اایدا (10 مهر 1392),توکلی (22 آذر 1394)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      نقل قول نوشته اصلی توسط siraf نمایش پست ها
      سلام جنسینگ که میگن تقویتیه بعدش خودش گیر نمیاد این آدامس جنسینگ یا چای جنسینگ اعتبار داره؟
      خب طبیعتا وقتی اصلش گیر نیاد این مشتقاتش هم از نظر اثر گذاری خوبن. منتها مثلا میتونه تقویت کنندگیش رو حفظ کنه اماخاصیت" کاهش اشتها" بستگی به این داره که سایر ترکیبات این آدامس یا چای چی باشن. ولی تقویت کنندگی و قطعا دارن

21. 6 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

leili (03 مرداد 1392),sara (24 اردیبهشت 1392),مرجان320 (13 اردیبهشت 1392),yalda (13 اردیبهشت 1392),توکلی (22 آذر 1394),سارا 94 (15 شهریور 1394)

• صفحه 1 از 2
  • 12
  • آخرینآخرین