شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 2 از 18
  • نخستنخست
  • 123412 ...
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 11 به 20 از 180

موضوع: ارتباط نوع مزاج هر فرد در نوع و روش رژیمش

یلدا آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.08
      قد
      160
      وزن شروع
      وزن اولیه 95
      وزن هدف
      سبز شدن
      حالت من
      Movafagh

ارتباط نوع مزاج هر فرد در نوع و روش رژیمش

سلام دوستای عزیزم این تاپیکو زدم تا بتونیم با هم به هم کمک کنیم برای شروع موضوع لازمه یه توضیحاتی بدم این توضیحات کمی زیاده ولی فایده یی که داره اینه که ما می فهمیم مزاج چه تاثیرات مهمی در بدنمون داره البته لازمه که بگم مطالب مربوط به مزاج ها زیاده و فقط اینا نیست ولی کم کم با هم پیش میریم.

علمای طب سنتی از قرن ها پیش ـ برای درمان بیماریهای جسمی و روحی ـ به بررسی ویژگی ظاهری و اخلاقی مزاج ها پرداخته اند و به یک سری الگوهای ویژه ی هر مزاج دست یافته اند. این الگوهای کلی برای تشخیص نوع مزاج به اشخاص و اطبا کمک بسیاری کرده است هرچند احتمال تغییر برخی رفتارها از یک الگو به الگوی دیگر به دلیل بروز بیماری در افراد ممکن است ولی وجود اکثریت این ویژگی ها در افراد می تواند نشانگر نوع خاصی از مزاج باشد.
      ویژگی جسمی مزاج دم

هیکل دموی ها درشت است-موهای پرپشت-پوست بدنشان سرخ و سفید است-عروق روی دستها برجسته-نبض پر و قوی و در لمس بدن گرم و مرطوبند-تحمل گرما و سرمای قوی دارند اما بیشتر خنکی و سرما را ترجیح می دهند -قدرت حرکات بدنی آنها بالاست و صدایی رساو محکم دارند-خواب خوبی دارند هرچند بی خوابی را هم تا حدودی تحمل می کنند-قدرت هضم و اشتهایشان خوب است ومعمولا یبوست ندارند--مزه ی مورد علاقه آنها شیرینی و ترشی است میل و توان جنسی آن ها بالاست معمولا سر بزرگ است شانه هادرشت و پر-بازوها ستبر-کشیدگی یا قامت بلند کمتر دارند-لب و دهان نسبتا بزرگ تری دارند-چشمان معمولا درشت-پراکندگی مو در بدنشان فراوان است-موهای درشت و مشکی یا خرمایی دارند-دارای استعداد چاقی شکمی-ضربان قلب آن ها تند و سریع وبا فشار است-معمولا خون گرمند و دمای بدنشان نسبت به دیگران بیشتر است و دارای حرکات تند و سریعی هستند
      ویژگی روانی مزاج دم

دموی ها معمولا افرادی آرام ،خوش خلق و صمیمی هستند-افرادی شجاع ،جسور ومعمولا پیشرو و رهبر گروهند-بی خیال ،سرزنده و اغلب بی حساب و کتابند-دیر خشمگین می شوند اما اگر خشمگین شوند دیر آرام می شوند و احتمال انجام رفتارهای مخاطره آمیز را دارنداینان معمولا افرادیند که خیلی زود با دیگران ارتباط برقرار می کنند و دوست می شوند-افراد دموی معمولا نگرانی و اضطراب خاصی دارند –معمولا در تلاش و کوششند-انسانهایی شجاع و جسورند ،معمولا پیشرو گروه -دموی ها اگر قصد جدی برای انجام کاری کنند می توانند تا 18 ساعت در روز کار کنند و اگر قرار بر تنبلی بگذارند می توانند تا 15ساعت در روز بخوابند-در عشق خیلی پر شوروپر حرارت وپرطراوتند-تنوع طلب هستند-در هر رشته ای وارد شوند به اوج می رسند-به علوم عقلی علاقه دارند مثل فلسفه-اعتماد به نفس بالادارند-معمولا بی نظمند-این افراد استعدادخلق و ابداع دارند-معمولا نمی توانند احساسات خود رانسبت به چیزی در خود پنهان کنند

ویژگی جسمی مزاج صفرا

این افراد لاغر اندامند-رنگ چهره و سفیدی چشم آنان به زردی می زند-پوستی گرم و خشک دارند-تحمل فصل تابستان را ندارند-عطش زیاد و دهانی خشک و تلخ دارند-بهترین فصل برایشان فصل زمستان است-کم خواب هستند(کردافشاری ،همان)تمایل به چربی و شیرینی ندارند-سرشان نسبت به بدن کوچکتر است و اندام میانی پهن تری دارند-دارای دهان و بینی بزرگی برای خارج کردن حرارت بدن دارند-پراکندگی مو در بدنشان کم تر از دموی هاست-رگ های برآشفته دارند-تمایل به سردی و ترشی بیش از شیرینی و چربی است- تند و تیز و بی قرارند-اندام تحتانی این افراد سردتر از اندام بالایی آنهاست -بیشتر مستعد تاسی سر هستند-نبض سریع و قوی دارند-قدرت و سرعت حرکات بدنی آنها بالاست-پیوسته ،سریع و بلند صحبت می کنند-قدرت هاضمه آنها خوب است و معمولایبوست دارند-از نظر جنسی تمایل بالا اما توان متغیر دارند
      ویژگی روانی مزاج صفرا

صفراوی ها از حافظه و قدرت یادگیری بالایی برخوردارند ، معمولا روابط اجتماعی قوی دارند-انسان های عجول و بی قرارند-انسانهایی پرحرفند و دررفتار معمولا بی وقار و بی قرارند- تیزهوشی های زیاد دارند-معمولا سوالات بی جا می کنند-احتمال اینکه گاه کم انرژی و افسرده شوند وجود دارد-در رفتار نسبت به سایر مزاج ها عکس العمل سریع دارند-دارای استعداد معنوی به صورت مقطعی هستند-نسبت به دموی ها منظمند-خیال باف و دقیق در تصمیم گیری-حاضر جوابند-معمولا ناآرامند-گاها باعث رنجش دیگران-تیزبین و دقیق در برخی ابعاد-گاها سخاوتمند-زود عصبانی می شوند-پرجنب و جوش

ویژگی جسمی مزاج سودای

هیکل سوداوی ها حالت مینیاتوری دارد، یعنی اغلب افرادی هستندلاغر با استخوان های نازک و کشیدهرنگ پوست سوداوی ها از سفید گچی تا سبزه و تیره متغیر است موی بدن آنها به علت سردی زودتر دچار سفیدی یا حالت گندمگون می شوند-نبض آنها تقریبا کند اما سفت و باریک است-حرکات آنها از حالت آرام و کند تا معمولی متغیر است-با احتیاط و دقت صحبت می کننددر نتیجه کلامشان سرسع و بلند نیست-زود سیر و سریع گرسنه می شوند-از خشکی بینی شکایت دارند-قدرت هاضمه ی بالایی ندارند-از نظر قدرت و توان جنسی در درجه ی پایین هستند و تمایلاتشان به رفتار محبت آمیز بیش از آمیزش جنسی است-وست کدری دارند-پراکندگی مو در فرد کم است ولی مو دارای فرهای کوچک است-هرچه سودای فرد بیشتر شود موها دارای فر بیشتر ولی فرها درشت می شوند-پوست خشک و سرد دارند-تمایل به شوری و شیرینی دارند-این افراد معمولا دچار چاقی شکمی نمی شوند- خواب این افراد معمولا کم است و دیر به خواب می روند در فصل بهار راحت ترند و فصل پاییز و زمستان برایشان فصول نامطلوبیست

ویژگی روانی مزاج سودا

افراد کم معاشرت و تابع مقررات فنی ، دقیق ،حسابگر ، دوراندیش و اغلب سمج هستند-در صورت خروج از تعادل مستعد افکار و خیالات و بدبینی و ظن و گمان هستند،قدرت حافظه آنها در حد معمول است-اگر نسبت به کسی کینه داشته باشند ازدل بیرون نخواهد کرد-اصرار دارند که هر کاری را به انجام برسانند-در رفتار جدی آرام-بیش از اندازه عاقل زندگی نظام مند و قانونی دارند-با بخشش مخالفند وبی نظمی واقعا او را دچار رنجش می کند-افرادی اند که به سختی انعطاف می پذیرند و خیلی دیر-حسابگری و بازرسی قوی دارند- معمولا به راحتی به کسی اعتماد نمی کنند-معمولا مداومت در انجام کار دارند-درون گرا-لجباز-اهل جدال و جنجال

ویژگی جسمی مزاج بلغم

هیکل بلغمی ها درشت است اما چربی بدن آنها بیشتر از عضلات است-معمولا چاق و پر چربی هستند-پوستشان سفید است و موهای کم پشت و لختی دارند-نبض آنها کند و نرم است و قدرت بدنی چندانی ندارند-در لمس بدن آنها نرم و شل است-در حرکات کند و آرام هستند و با تانی صحبت می کنند خواب آنها سنگین و زیاد است-اشتهایشان زیاد نیست و قدرت هضم بالایی ندارند-از نظر میل و قدرت جنسی در حد انتظار نیستند-بینی و دهان کوچکی دارند پراکندگی در عروق دارند-موی نازک و کم رنگ دارند-تمایل به آب کم دارند-تمایل به شیرینی بیش از ترشی دارند-معده سرد و هضم غذا در آنها کم است-شکم بزرگ دارند به دلیل سردی معده-پراکندگی مو در تن دارند ولی موهای نازک و کرکی مانند-چشم درشت

ویژگی روانی مزاج بلغم

بلغمی ها معمولا افرادی آرام ،تسلیم پذیرو مسالمت جو هستند،چندان خود را درگیر نمی کنند،بیشتر دور اندیش و با احتیاط هستند،در انجام امور از خود شجاعت نشان نمی دهند روابط اجتماعی آنان چندان قوی نیست از حافظه و قدرت تمرکز بالایی بر خوردار نیستند-دیر عصبانی می شوند و صبور ،کند و کم انرژی اند . افرادی هستند که آرام نفوذ می کنند افرادی مرموزند-معمولا ظاهرشان با باطنشان فرق میکند احساسات خود را پنهان می کنند-ریزبین از شعر لذت می برند ولی استعداد شاعری ندارند-گرایش به مسایل فنی وریاضیات دارند-حالت خودگرایی دارند-توجه به تفکرات منفی گذشته و واپس گرایی از اصول اخلاقی اینان است هر چه سردی افزایش پیدا کند بدبینی بیشتر می شود-زود رنجند-زود خسته می شوندو خوابشان می گیرد-بی اراده
      معمولا منظم نیازمند محبت-بدون استعداد ریسک-حساس-بیحالی و بی حوصلگی

حتما بعد خوندن اینا با خودتون میگین اوا ما که همشو داریم پس مزاجمون کدومه لطفا عجله نکنید بزارید کم کم پیش بریم متاسفانه به دلیل روش غلط تغذیه-زندگی و مشکلات و ناراحتی های مختلف که گریبان انسانهای این عصرو گرفته همه یا اکثر آدمها دچار اختلال مزاجی شدن مثلا یه مثال ساده بزنم افزایش خلط سودا که منجر به بیماریهای سرطان -مالیخولیا-وسواس-بی خوابی و..... میشه تو کمتر فردی از ما هست که پیدا نشه میگید چرا؟الان میگم.چون چیزی که باعث افزایش این خلط خطرناکه که میکن کسی که سودا توش خیلی رسوب کنه به مرگ دچار میشه .خوردن ترشیجات هر نوعش چه میوه چه آبغوره یا لواشک به حد وفوره یا در معرض امواج قرار پرفتن یا گناه و........ بعدا واستون میگم .حالا اینا مهم نیستم

برای تشخیص مزاجتون به سایت http://www.tabaye.ir/exam مراجعه کنید و نتیجه ی بالای صفحه تا قبل جدولرو واسم بنویسید با بالاترین وزنتون و وزن فعلیتون و رنگ پوستتون تا من توضیحاتمو با نمونه ادامه بدم

دوستون دارم

نکات تازه راجع به آزموناتون................... حتما بخونید.................................................. ...

سلام دوستجونای گلم یه چیزی بهم گفت بعضی ها یه کم دچار استرس شدید نمی دونم شاید باید یه مقدار در مورد مزاجها و اون جدولایی که از خودتون تو آزمون دیدید توضیح بیشتری بدم .
      ببینید گلای من ما به طور کلی8 نوع مزاج ذاتی داریم که 4 تاش مزاج ترکیبی که شامل گرو و تر(دموی)-گرم و خشک(صفراوی)-سردو تر(بلغمی) و سرد و خشک(سودایی)و 4 مزاج مفرد که شامل گرم-سرد-خشک-تر . ببینید منظور از مزاج ذاتی یعنی مزاج مادرزادی فرد . این مزاج هرگز قابل تغییر نیست که همون اسمایی که تو آزمونتون بود و نوشته بود مزاج فعلی شما فلان است این یعنی همون مزاج مادرزاتیتون .اما در طول زندگی انسان به دلیل اشتباهات تغذیه ای یا تغییرات محیطی یا اتفاقات خوشایدن یا نا خوشایند زندگی و........مزاج مادرزادی ما دچار غلبه میشه. اینکه تو آزموناتون نوشته شما غلبه ی مثلا سودا دارید به دلیل کارها و خوردن غذاهایی هست که تو پستای قبلی گفته بودم باعث افزایش سودا میشه و باید ترک کنید .ینی شما تو طول این چند سال زندگی این چیزارو رعایت نکردید و دچار غلبه ی خلط بد در بدن شدید .کلا غلبه ی این اخلاط بد باعث بیماریهای مختلف میشه که متاسفانه در عصر امروز بیشتر سودا تو افراد غلبه میکنه که بدترین خلط هست علتشم که قبلا گفتم
      موضوع بعد در مورد درجه ی گرمی و سردی یا تری و خشکیتونه که تو نتیجه ی آزمونتون نوشته . هر کدوم از این خصوصیات شامل 4 درجه هستن مثلا همون طور که خودتونم دیدید یکی تو آزمونش نوشته گرمی 1 از 4 -تری 2 از 4 خوب اینا ینی چی؟
      ینی این فرد از 4 درجه حرارت فقط 1 درجشو داره ینی حرارت بدنش خیلی زیاد نیست و لی تتری بدنش زیادتره از گرمی بدنش پس احتمالا کمی چاق شده و گرماش اونقدر نیست که بتونه رطوبات بدنشو بسوزونه. این در مورد مزاجهای ی دیگه هم صادقه پس کسی که مثلا صفراوی هست و درجه ی گرمی و خشکیش هردو 4 هست ینی یه صفراویه تمام عیار که همه ی ویژگی های صفراویهارو در بالاترین حدش داره و حالا اگر این غلبه ی سودا پیدا کنه اخلاقش رو به سودایی میره .
      اما نکته تو این درجه ها اینه که هر کی درجه ی ضعیفتری از مزاجهارو داشته باشه ویژگی هایی که مخصوص مزاجش هست رو هم در درجه ی ضعیفش داره مثلا یه صفراوی با درجه ی 4 خیلی سریع تر عصبانی میشه تا صفراوی درجه ی 1 یا یه سودایی درجه ی 4 هیچ وقت چاق نمیشه و شکمش همیشه تخته ولی سودایی درجه 1 قابلیت چاق شدنو داره
      عزیزای دلم بازم سوالی بود بپرسید

چقدر رویایی است وقتی می توانی به رویاهایت دست یابی

از ارسال پستهای مشابه در دفترچه های مختلف بپرهیزید
      از قرار دادن عکس های مخالف با شیونات در آواتارها و پست ها اکیدا خودداری کنید
      ما شما را دوست داریم پس شما هم با احترام به قوانین ما به این علاقه پاسخی مثبت بدهید.

2. 29 کاربر، ارسال یلدا را لایک کرده اند:

***super star** (26 تیر 1392),**mahsa** (09 آذر 1392),altinay (25 تیر 1392),azi110 (17 فروردین 1393),faribaa (22 تیر 1392),fereshteh (05 اردیبهشت 1392),fifi (17 اردیبهشت 1392),helia (09 مهر 1392),hoda1377 (02 آذر 1392),liliom (17 فروردین 1393),marmary (05 اردیبهشت 1392),Mr.X (06 خرداد 1392),nedayi (05 اردیبهشت 1392),parchami7 (27 شهریور 1392),sara (07 اردیبهشت 1392),مملي شيطون (06 خرداد 1392),مرجان320 (04 اردیبهشت 1392),نجمه بانو (19 فروردین 1396),نرگس مامان (13 آذر 1392),کمر باریک (12 آذر 1392),گل یخ (15 آذر 1392),پـــر (11 مرداد 1392),yalda (07 اردیبهشت 1392), Zenith (04 اردیبهشت 1392),اکرم 61 (12 آذر 1392),اایدا (09 مرداد 1392),خوشگل (21 اسفند 1392),شکیلا123 (29 آبان 1393),عاطفه 1986 (09 اردیبهشت 1392)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

marmary آواتار ها
      کاربر فعال

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.21
      قد
      170
      وزن شروع
      93
      وزن هدف
      70
      وزن فعلی
      75.800
      حالت من
      ShadOsarhal
      اینم واسه همسرمه
      مزاج فعلی شما گرم و تر است، به عبارت دیگر دموی هستید.
      درجه گرمی : 2 از 4
      درجه تری : 4 از 4

مزاج شما غلبه سوداوی حاد دارد.
      در این دنیا که مردانش عصا از کور میدزدند
      چه خوش باور من شیدا محبت جستجو کردم

5. 5 کاربر، ارسال marmary را لایک کرده اند:

banooo58 (24 مرداد 1392),fereshteh (05 اردیبهشت 1392),parchami7 (27 شهریور 1392),یلدا (05 اردیبهشت 1392), Zenith (05 اردیبهشت 1392)

یلدا آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.08
      قد
      160
      وزن شروع
      وزن اولیه 95
      وزن هدف
      سبز شدن
      حالت من
      Movafagh
      نقل قول نوشته اصلی توسط marmary نمایش پست ها
      یلدا جون سلام من ازمونو دادم واسه من نوشته بود
      مزاج فعلی شما گرم است.
      درجه گرمی : 1 از 4
      به لحاظ تری و خشکی متعادل.

مزاج شما غلبه دم حاد دارد.
      مزاج شما غلبه سوداوی حاد دارد. میشه راهنماییم کنید در ضمن نوشته بود بیشتر صفراویه اما مشخصات من به دموی بیشتر میخوره
      سلام عزیزم خوب درست حدث زدی بیشتر به دموی ها می خوری چون خودت خودتو تر کردی و تری خارج از مزاج برات ایجاد شده ولی ذاتا باید از لحاظ تری و خشکی یه جور باشی در واقع معلومه شما مایعات بیش از نیاز بدنتون مصرف میکنی ینی بعد از خوردن غذا یا قبلش یا بعد هر غذای چرب و شیرین به مقدار زیاد آب می خوری اگر این حرفم درسته باید بگم که شما دستی دستی خودتو چاق کردی و اگر اون چیزایی که در مورد آب و سالاد به بچه ها پفتم رعایت کنی راحت تر لاغر میشی در واقع شما از دموی ها راحت تر لاغر خواهی شد گلم در ضمن احتمال زیاد میدم شما فشار خونت هم کمی بالا باشه احتمالا مصرف پروتیین(گوشت گوسفند و بوقلمون )یا سایر غذاهای گرم وترت زیاده اگر می تونی حجامت کن اگر نمی تونی خون بده(ولی حجامت موثر تره)اگر بازم سوالی داشتی بپرس عزیز دلم راستی از غذاهای توی جدول اونایی که تری دارنو کمتر بخور چون باعث نگه داشتن رطوبت در بدن میشن برای لاغر شدن بیشتر از غذاهای گرم و خشک استفاده کن (غذاهای سردتم محدود کن تا بدنت گرم بشه) و ماست ودوغتم فعلا اگر می تونی ترک کن راستی بیشترین وزن و قد و رنگ چهره آقاتونم بنویس تا دقیقا بگم
      موفق باشی عزیز دلم بووووس

راستی در مورد غلبه ی حاد هم همون چیزایی که تو صفخه ی 1 به aidaida گفتم هم شما هم آقاتون حتما رعایت کنییید خدایی نکرده از همتون درو باشه بیماری سرطان از غلبه ی سودای شدید ایجاد میشه پس حتما سعیتونو بکنید در ضمن ترک گناه و سجده بر مهر رو به قبله سوداهای اضافی بدنو دفع میکنه و دیر خوابیدن در شب(یعنی بعد ساعت 12 شب) باعث افزایش سودای خون میشه که غلضت خون رو هم در پی داره
      بووووووس

ما شما را دوست داریم پس شما هم با احترام به قوانین ما به این علاقه پاسخی مثبت بدهید.

7. 5 کاربر، ارسال یلدا را لایک کرده اند:

banooo58 (24 مرداد 1392),fereshteh (05 اردیبهشت 1392),marmary (05 اردیبهشت 1392),parchami7 (27 شهریور 1392), Zenith (05 اردیبهشت 1392)

marmary آواتار ها
      کاربر فعال

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.21
      قد
      170
      وزن شروع
      93
      وزن هدف
      70
      وزن فعلی
      75.800
      حالت من
      ShadOsarhal
      یلدا جون ممنون من فشارم بالا نیست گاهی هم میوفته اما همونطور که گفتی مصرف پروتیینم بالاست کلا گوشت زیاد مصرف میکنیم اب هم زیاد میخورم واسه لاغری
      واما همسرم وزنش 130 کیلو و قدش 192 و استخون بندیش هم درشته رنگ پوستش هم سفیده عزیزم
      در این دنیا که مردانش عصا از کور میدزدند
      چه خوش باور من شیدا محبت جستجو کردم

9. 4 کاربر، ارسال marmary را لایک کرده اند:

banooo58 (24 مرداد 1392),fereshteh (05 اردیبهشت 1392),parchami7 (27 شهریور 1392), Zenith (06 اردیبهشت 1392)

fereshteh آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.11
      قد
      173
      وزن شروع
      95.9
      وزن هدف
      74.5
      وزن فعلی
      82.8
      حالت من
      Ashegh
      یلداجون مرسی از مطلب خوبت :67:
      منم آزمون مزاج شناسی رو دادم نتیجه اش این شد:
      مزاج فعلی شما تر است.
      به لحاظ سردی و گرمی متعادل.
      درجه تری : 2 از 4

مزاج شما غلبه بلغم حاد دارد.

ممنون میشم واسه منم توضیح بدی عزیزم:37:
      من هستم با تمام قدرت هیچ چیز نمیتواند مرا از ادامه دادن باز دارد!

11. 3 کاربر، ارسال fereshteh را لایک کرده اند:

marmary (06 اردیبهشت 1392),parchami7 (27 شهریور 1392), Zenith (06 اردیبهشت 1392)

aida آواتار ها
      کاربر سایت

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      165
      وزن شروع
      54
      وزن هدف
      48
      وزن فعلی
      50.2
      مزاج فعلی شما گرم و خشک است، به عبارت دیگر صفراوی هستید.
      درجه خشکی : 2 از 4

استعداد بیماریها:56:افراد صفراوی مزاج در صورت عدم رعایت دستورات فوق استعداد بیشتری برای بروز علائم وبیماریهای ذیل دارند:
      اضطراب و تنش فکری ( دارم ) ، میگرن ( فک کنم جدیدا مبتلا شده باشم ) ، وزوز گوش، تپش قلب، اسهال خونی، هپاتیت، زردی، انزال زودرس، تلخی دهان، سرفه خشک، بی خوابی ( بله بلهههه ) ، سوزش ادرار بدون علت، لاغری شدید ( گفتن نداره :04: )

باحال بود :67:

البته خصوصیاتِ رفتاریِ کلیش به نظرِ خودم بیشتر صفراوی باشم تا سوداوی و از لحاظِ جسمی بیشتر سوداوی ام تا صفراوی ... ولی خب نتیجه تستم خیلی مشکوک گفته غلبه سوداوی حاد دارم... چرا؟
      :68:

13. 3 کاربر، ارسال aida را لایک کرده اند:

banooo58 (24 مرداد 1392),parchami7 (27 شهریور 1392), Zenith (06 اردیبهشت 1392)

aida آواتار ها
      کاربر سایت

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      165
      وزن شروع
      54
      وزن هدف
      48
      وزن فعلی
      50.2

Thumbs up

الان من اینجا یه پست زدم که می خواستم پاکش کنم ...نشد... و مجبورم اینطوری ویرایشش کنم و بشه اسپم :45:
      :68:

15. 2 کاربر، ارسال aida را لایک کرده اند:

parchami7 (27 شهریور 1392), Zenith (06 اردیبهشت 1392)

gol andam آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.09
      قد
      162
      وزن شروع
      77.9
      وزن هدف
      58
      وزن فعلی
      75.7
      حالت من
      Movafagh
      سلام عزيزم.مال من هم گفت كه سوداوي هستم.سرد و خشك.
      درجه سردي:1 از 4
      درجه خشكي 1 از 4
      خواستن=توانستن.اين رمز زندگي است.

17. 2 کاربر، ارسال gol andam را لایک کرده اند:

parchami7 (27 شهریور 1392), Zenith (06 اردیبهشت 1392)

یلدا آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.08
      قد
      160
      وزن شروع
      وزن اولیه 95
      وزن هدف
      سبز شدن
      حالت من
      Movafagh
      نقل قول نوشته اصلی توسط marmary نمایش پست ها
      یلدا جون ممنون من فشارم بالا نیست گاهی هم میوفته اما همونطور که گفتی مصرف پروتیینم بالاست کلا گوشت زیاد مصرف میکنیم اب هم زیاد میخورم واسه لاغری
      واما همسرم وزنش 130 کیلو و قدش 192 و استخون بندیش هم درشته رنگ پوستش هم سفیده عزیزم
      عزیزم همسر شما رطوبت شدید داره امن چیزایی که گفتم رو هر دوتون باید رعایت کنید در ضمن همسرتون باید حتما حتما غذاهای سرد و تر رو از رژیم غذاییش حذف کنه و گرم و ترا هم با مصلحاتشون(یکی از اونایی که در سمت چپ جدول نوشته) بخوره در ضمن تا 2 ساعت بعد غذا نخوابه چون این کار باعث ایجاد بلغم(چربی)در بدن میشه

عزیزم اگر بازم سوال داشتی در خدمتم:67: در مورد فشارتم اون چیزارو رعایت کن نیم ساعت قبل و 2 ساعت بعد غذا و.............

19. 3 کاربر، ارسال یلدا را لایک کرده اند:

marmary (06 اردیبهشت 1392),parchami7 (27 شهریور 1392), Zenith (06 اردیبهشت 1392)

یلدا آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.08
      قد
      160
      وزن شروع
      وزن اولیه 95
      وزن هدف
      سبز شدن
      حالت من
      Movafagh
      نقل قول نوشته اصلی توسط aida نمایش پست ها
      مزاج فعلی شما گرم و خشک است، به عبارت دیگر صفراوی هستید.
      درجه خشکی : 2 از 4

استعداد بیماریها:56:افراد صفراوی مزاج در صورت عدم رعایت دستورات فوق استعداد بیشتری برای بروز علائم وبیماریهای ذیل دارند:
      اضطراب و تنش فکری ( دارم ) ، میگرن ( فک کنم جدیدا مبتلا شده باشم ) ، وزوز گوش، تپش قلب، اسهال خونی، هپاتیت، زردی، انزال زودرس، تلخی دهان، سرفه خشک، بی خوابی ( بله بلهههه ) ، سوزش ادرار بدون علت، لاغری شدید ( گفتن نداره :04: )

باحال بود :67:

البته خصوصیاتِ رفتاریِ کلیش به نظرِ خودم بیشتر صفراوی باشم تا سوداوی و از لحاظِ جسمی بیشتر سوداوی ام تا صفراوی ... ولی خب نتیجه تستم خیلی مشکوک گفته غلبه سوداوی حاد دارم... چرا؟

سلام عزیز دلم قربمنت برم تو که وزنت خوبه اینجا چه میکنی؟
      نمی دونم پستای قبلیرو خوندی یا نه ولی دوباره علل ایجاد سودارو می نویسم سودا بر اثر غم و غصه خوردن -زیاد پای لپ تاپ یا تلویزیون یا قرار پرفتن در معرض هر موج مغناطیسی ایجاد میشه -همجنین خوردن غذاهای فست فودی یا خوردن چند نوع غذا با هم یا غذا خوردن سرپایی یا در حالی که کفش به پا دارید همچنین خوردن هر نوع چیز ترش مثل میوه ها یا آب غوره یا لواشک و... و بیداری کشیدن بعد ساعت 12 شب -همچنین خوردن غذاهای فست فودی در واقع هر غذایی که در کارخونه و زیر اشعه ها درست میشه مثل سوسیس داخل ساندویچ یا بیسکوییت ها و سس...و یخ و گوشت گاو هم سودازاست و در ضمن با عرض تعجب باید بگم طبق تحقیقات جدید گناه کردن.دیدن صحنه های جنسی انسان یا حیوان و گوش دادن به آهنگ های غمگین هم از عوامل امروزی ایجاد سوداست .
      مقاله های پزشکی این حرفام موجوده عزیزان
      دوست گلم شما نباید بیش از این لاغر بشین شما ذاتا خشک مزاج هستید البته مراغب باشید بدنتون سرد نشه چون طبع شما با سرد شدن به راحتی از صفرا(گرمی و خشکی)به سودا(سردی و خشکی)قابل تغییر پس لطفا از انجام کارهای بالا خود داری کنید ممنونم گلم. یکی از آثار سودا دیر اعتماد کردن به اشخاصه ولی شما به من اعتماد کن گلم :03::67:
      شوخی کردما نالاحن نشی جیگر

راستی برای میگرن و اضطراب باید از غذاهای سرد و تر استفاده کنی شربت آبلیمو تو تابستون و گرما با مقدار خیلی کم شکر(چون شکر صفراویه باید کم بخوری)واستون خیلی عالیه یا هنگام سر درد آبلیمو به سرتون بزنید .برای بقیه مشکلات باید سوداتونو دفع کنید علاوه بر رعایت اون نکات هر روز چندین بار روی مهر رو به قبله سجده کنید هر چی طولانی تر باشه سودای بیشتری دفع میشه(منبع مقاله ی سجده بر خاک راهکار دفع امواج الکترومغناطیسی برای شهروندان الکترونیکی)

21. 5 کاربر، ارسال یلدا را لایک کرده اند:

fereshteh (06 اردیبهشت 1392),parchami7 (27 شهریور 1392),نرگس مامان (20 آذر 1392), Zenith (06 اردیبهشت 1392),اایدا (09 مرداد 1392)

یلدا آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.08
      قد
      160
      وزن شروع
      وزن اولیه 95
      وزن هدف
      سبز شدن
      حالت من
      Movafagh
      نقل قول نوشته اصلی توسط fereshteh نمایش پست ها
      یلداجون مرسی از مطلب خوبت :67:
      منم آزمون مزاج شناسی رو دادم نتیجه اش این شد:
      مزاج فعلی شما تر است.
      به لحاظ سردی و گرمی متعادل.
      درجه تری : 2 از 4

مزاج شما غلبه بلغم حاد دارد.

ممنون میشم واسه منم توضیح بدی عزیزم:37:
      خواهش میکنم عزیز دلم خوب بلغم ینی سردی و تری چاقی شما احتمالا با شلی بدن و سفیدی زیاد پوست همراهه عزیزم شما باید کلا غذاهای سردو ترو نخوری ببین ینی کلانا ماست و دوغ و خیارو کلا تا یه مدت حدف کن شما احتمالا کسالت داری.خوابت زیاده.به سختی از خواب پا میشی .کم اراده شدی .حساسو زود رنج وگذشته نگر شدی وکم خون شدی و...... اینا همه علتش بلغمه ها پس جدا از این چیزا دوری کن جدولش تو صفحه ی 1 هست بعدشم اون موارد نیم ساعت قبل غذاو 2 ساعت بعد غدا رو رعایت کن -خواب در طول روز باعث افزایش بلغم(چربی)میشه پس مراقب خوابت باش-به هیچ وجه آب سرد نخور بلکه آب ولرم یا اگر تحملشو داری آب گرم بخور (هر گی کمتر آب بخوری واست بهتره(چون رطوبت به اندازه ی کافی تو بدنت هست پس بزار واسه هضم غذا از رطوبت بدنت استفاده بشه شما باید کاری کنی که رنگ ادرارتون زرد پر رنگ باشه نه مایل به سفید یا کم رنگ
      امیدوارم مفید بوده باشه گلم
      بوووووووس:03::67:

23. 5 کاربر، ارسال یلدا را لایک کرده اند:

fereshteh (06 اردیبهشت 1392),hamraz (06 اردیبهشت 1392),parchami7 (27 شهریور 1392),نرگس مامان (20 آذر 1392), Zenith (06 اردیبهشت 1392)

• صفحه 2 از 18
  • نخستنخست
  • 123412 ...
  • آخرینآخرین