شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: لاغری سریع با کش سبز

mehr_80 آواتار ها
    کاربر سایت

گروه وزنی
    گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.02
    قد
    162
    وزن شروع
    101
    وزن هدف
    هدف اول 95
    وزن فعلی
    101
    حالت من
    Mehraboon

لاغری سریع با کش سبز

دوستان نمیدونم جای این مطلب اینجاست یا نه؟؟؟؟

تنظیم وزن بدن حتی در طب کل نگر که به حرارت و رطوبت دسترسی دارد چالش بزرگی به حساب می آید و تنها با دقت زیاد و تنظیم جریان های پیچیده ی درون بدن میسر می شود. اما آیا این فرایند پیچیده را می توان به شعور درونی و خلاق خود بدن سپرد؟ در این صورت هر تغییری به درستی، بدون هرگونه عارضه و در صورت صلاحدید بدن انجام می شود.

از آنجا که در سیستم های میکرو همه چیز کوچک و ساده می شود، روش های درمانی در سطح میکرو سیستم ها نیز به همان اندازه ساده و در عین حال بسیار موثر و بنیادی هستند.

از این رو تنها کافی است یک کش سبز رنگ دور کف دست بیندازید تا بدن هوشمند شما فرایند پیچیده کاهش سایز را آغاز کند بی آن که عارضه ای به همراه داشته باشد.

چگونه؟ ... کف دست انطباق ناحیه شکم به شمار می رود و با بستن این ناحیه دستوری به بدن ارسال می شود که شکم را کوچک کند و بدن در صورتی که این دستور به صلاح او باشد برای انجام آن به تکاپو می افتد و تنظیم جریان های انرژی در چاکراها و مریدین ها و اصلاح عملکرد اعضای داخلی را آغاز می کند.

چه مدت؟ ... اولین تغییرات ظرف دو هفته اول پدیدار می شود، اگر چه ممکن است در ظاهر با آنچه انتظار می رود تفاوت هایی داشته باشد. این روش را می توان به صورت یک روز دست راست یک روز دست چپ تا مدت زیادی ادامه داد، اما بدن پس از رسیدن به وضع مطلوب برای بیمار تغییرات را قطع می کند.

قطر و فشار کش مهم نیست مهم این است که فرد راحت باشد و بتواند ادامه بدهد. معمولا بهتر است شب ها حتما استفاده شود چون برای خود فرد راحت تر است. روز هم اگر ادامه بدهند سریع تر نتیجه می دهد. تغییرات در یک یا دو هفته اول شروع می شود ولی طول درمان بستگی به خصوصیات فیزیولوژیکی بیمار دارد و از یک فرد به فرد دیگر متفاوت است.

آیا این روش صورت را هم لاغر می کند؟ ... از آنجاکه خود بدن چگونگی انجام تغییرات را به عهده می گیرد و جریان مریدین ها و عملکرد اعضا را اصلاح می کند، تغییرات بنیادی است و خیلی چیز ها اصلاح می شود، مثل اشتها، رطوبت و خشکی، گرمی و سردی و غیره، پس صورت هم به شکل طبیعی خودش هر چه باشد، نزدیک می شود

کاربرد های دیگر ... این روش می تواند در مورد همه بیماری هایی که همراه چاقی دیده می شوند مانند افزایش رطوبت، کاهش باد، رکود، سستی، دیابت، رکود کبدی، فلجی های ناشی از سکته مغزی و ... کاربرد داشته باشد.

از آنجا که درمان از نقاط دورتر موثرتر است اثربخشی روش های مبتنی بر میکرو سیستم ها با روش های دارویی یا هر روش دیگری که روی خود بدن کار می کند قابل مقایسه نیست.

درمان چاقی با استفاده از کش
    اولین تغییرات ظرف دو هفته اول پدیدار می‌شود، اگر چه ممکن است این تغییرات در ظاهر با آنچه انتظار می‌رود تفاوت هایی داشته باشد. این روش را می‌توان به صورت یک روز دست راست یک روز دست چپ تا مدت زیادی ادامه داد، اما بدن پس از رسیدن به وضع مطلوب برای بیمار، تغییرات را قطع می‌کند. در چاقی های مفرط پیشنهاد می‌شود علاوه بر کف دست ها و پاها، روی بند سوم همه انگشتان دست و پا هم کش انداخته شود.

این روش می‌تواند در مورد همه بیماری هایی که همراه چاقی دیده می‌شوند مانند کیست ها، تعریق مفرط، احساس تنبلی، رکود، سستی، دیابت، اختلالات کبدی و ... کاربرد داشته باشد. از آنجا که درمان از نقاط دورتر موثرتر است اثربخشی روش های مبتنی بر میکروسیستم ها با روش های دارویی یا هر روش دیگری که روی خود بدن کار می‌کند قابل مقایسه نیست.

از هر نوع کشی می توانید استفاده کنید اما کش هایی که بافت پوششی دارند راحت ترند. رنگ کش سبز باشد که مناسب ترین رنگ است. کش بعد از 24 تا 48 ساعت شل می شود و باید با کش جدید تعویض شود یا سفت تر شود.
    چاقی موضعی
    برای درمان چاقی های موضعی اگرچه روش فوق کافی است و تغییرات کلی را در بدن باعث می‌شود اما این امکان هم برای بیمار وجود دارد که از کش در نواحی بازتابی موضع استفاده کند. برای مثال در چاقی صورت از کش روی بند اول شست استفاده می‌شود یا در بزرگی سینه ها می‌توان روی بند دوم یا وسطی همه انگشتان دست کش انداخت و اگر چاقی در ران ها باشد انداختن کش روی بند سوم انگشتان وسطی و انگشتری، ران ها را هم در بر می‌گیرد. این کار را باید تا وقتی تغییرات ادامه دارد تکرار کرد. معمولا شب ها زمان مناسبی برای استفاده از کش است. اما کش نباید آنقدر سفت باشد که خواب بیمار را مختل کند.

اشتهای مفرط
    اگر چاقی با اشتهای مفرط هم همراه باشد و با انداختن کش دور کف دست تغییر نکند، می‌توان آن را با انداختن کش آبی روی بند دوم شست که مری از آنجا عبور می‌کند به سرعت کنترل کرد. این روش را می‌توان در افرادی که اشتهای غیر قابل کنترل به خوراکی های مضر دارند نیز به کار گرفت.

درمان اشتهای مفرط با استفاده از کش
    در افرادی که با انداختن کش دور کف دست اشتها افزایش می‌یابد، نباید از این روش برای کاهش اشتها استفاده کرد چراکه بدن بر اساس صلاحدید خود اشتها را افزایش داده است و حتی اگر وزن را افزایش دهد در نهایت سایز را کم می‌کند.

این رفتار حیرت انگیز بدن معمولا در افرادی دیده می شود که دچار پوکی استخوان هستند

لاغری
    اگه لاغر هستین و قصد افزایش وزن دارین کش زرد بندازین دور کف دستتون

آیا باید رژیم هم بگیریم؟
    نه، هیچ رژیمی لازم ندارد بلکه باید هرچه میل دارید و طلب می کنید میل کنید. به این خاطر که ارگان های ضعیف غذای خود را طلب می کنند تا نیرو بگیرند و عدم تعادلاتی که موجب چاقی شده را برطرف کنند.
    در هركس انرژی بی پایانی نهفته است كه باید آن را كشف كرد.

2. 6 کاربر، ارسال mehr_80 را لایک کرده اند:

asalbusy (15 بهمن 1392),banooo58 (10 بهمن 1392),maryam12 (10 تیر 1393),nassim (14 تیر 1393),parla (08 فروردین 1393), Zenith (12 بهمن 1392)

3. # ADS
    تبلیغات در مدار

banooo58 آواتار ها
    کاربر محبوب

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    1.13
    قد
    162
    وزن شروع
    107
    وزن هدف
    75
    وزن فعلی
    89
    حالت من
    Khoshhal
    منم اینو قبلا شنیدم ولی 2 روز بستم بعد یادم رفت کسی این روشو امتحان کرده؟

- - - Updated - - -

منم اینو قبلا شنیدم ولی 2 روز بستم بعد یادم رفت کسی این روشو امتحان کرده؟
    خدا كنه تويي كه تو اين دفترچه قدم گذاشتي
    حاجت روا بشوي و عاقبت بخير
    خدا كنه لبت خندان و دلت شاد باشه
    خدا كنه غم از دلت رخت بر كنه
    خدا کنه ....
    الهي امين

5. 2 کاربر، ارسال banooo58 را لایک کرده اند:

maryam12 (10 تیر 1393), Zenith (12 بهمن 1392)

مملي شيطون آواتار ها
    مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
    10
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    مدیر ارزشمند پیشین
    میانگین پست در روز
    1.65
    قد
    163
    وزن شروع
    95
    وزن هدف
    هدف اصلی65 تا اخر ماه رمضان
    وزن فعلی
    71/50
    حالت من
    Ashegh
    جالبه ها بزار ببینم می تونم امتحان کنم :89:
    دوستان عزیز لطفا سوالات رژیمی رو تو دفترچه ها نپرسید

تو تاپیک خودش بپرسید تا بقیه هم استفاده بکنن !

7. 3 کاربر، ارسال مملي شيطون را لایک کرده اند:

asalbusy (15 بهمن 1392),maryam12 (10 تیر 1393),parla (08 فروردین 1393)

mahrokh آواتار ها
    کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
    495
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    1.44
    قد
    163
    وزن شروع
    121.500
    وزن هدف
    هدف اول ..وزن99 .هدف دوم ..79...هدف سوم 60
    وزن فعلی
    82
    حالت من
    Khoshhal
    یه سوال کسی اینجا این روش رو امتحان کرده در موردش شنیده بودم.....
    چقدر کاهش داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    If i could pull down the rainbow i would write your name on it and put it back in the sky to let every body know how colourful my life is with friends like you

9. کاربر زیر پست mahrokh را لایک کرده است:

maryam12 (10 تیر 1393)

maryam12 آواتار ها
    کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
    190
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.23
    قد
    163
    وزن شروع
    102
    وزن هدف
    80 تا عید
    وزن فعلی
    90
    حالت من
    Ghamgin
    وبلاگ زیباتنی من
    2
    مهر عزیز مطلبی که گذاشتی خیلی جالب بود.من اولین بار بود که میشنیدم ولی حتما امتهان میکنم.موفق باشی
    اگرردپای دزد ارامش وسعادت را دنبال کنیم سرانجام به خودمان میرسیم

farnaz72 آواتار ها
    کاربر تازه وارد

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.01
    قد
    160