شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 4 از 4
  • نخستنخست
  • ... 234
    نمایش نتایج: از 31 به 37 از 37

موضوع: آموزش جامع و تصویری کار با حلقه هولاهوپ یا لاغری برای باریک شدن کمر و کوچک کردن باسن

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5

آموزش جامع و تصویری کار با حلقه هولاهوپ یا لاغری برای باریک شدن کمر و کوچک کردن باسن

آموزش تصویری کار با حلقه هولاهوپ (سطح مقدماتی: برای تازه کاران)

هولاهوپ نه تنها یک تمرین عالی برای عضلات شکم شماست بلکه راهی بسیار عالی برای لذت بردن از این حرکات مهیج است که حتی میتواند دوستان شما را تحت تاثیر قرار دهد. برای انجام صحیح این ورزش شما به هماهنگی زیادی نیاز دارید. اگر میخواهید به راحتی هولاهوپ زدن را یاد بگیرید با چند راه ساده زیر همراه ما باشید.

مرحله1: لباس ورزشی یا هر لباس تنگ و چسبان دیگری بپوشید. به این ترتیب حلقه هولاهوپ به لباس های شما گیر نخواهد کرد و مشکلی برای حلقه پیش نخواهد آمد.
      همچنین بهتر است کفش راحت بپوشید. این مورد به راحت حلقه زدن شما کمک زیادی خواهد کرد. البته نیازی نیست حتما کفش های ورزشی استاندارد بپوشید. یه کفش راحت کافیست. همچنین هرگونه دستنبند و النگو و کلا جواهرات آویزی که ممکن است با حلقه درگیر شوند را کنار بگذارید.

مرحله2: حلقه هولاهوپ را بر روی زمین قرار دهید. مناسب ترین حلقه برای شما حلقه ای است که وقتی آن را به صورت ایستاده کنار بدن خود قرار میدهید متناسب با قفسه سینه یا کمر شما باشد.
      برای کسانیکه تازه کار هستند، حلقه های بزرگ تر بهتر هستند. چون کندتر حرکت میکنن و به فرد فرصت بیشتری برای هماهنگ شدن ریتم حلقه را می دهند.
      اگر شما خیلی روی حلقه حساس هستید می توانید برای کارایی بهتر از حلقه های با وزن و سایز مناسب با بدن خود استفاده کنید.

مرحله3:
      داخل حلقه بایستید

مرحله4: بنشینید و لبه های حلقه را بگیرید. فاصله دستان خود را به حدی تنظیم کنید که احساس راحتی کنید.

مرحله 5: حلقه را تا سطح کمر خود بالا بیاورید. یکی از پاها را برای بدست آوردن تعادل قدری جلو بیاورید

مرحله6
      :
      حلقه را بصورت محکم و ثابت با هر دو دست خود نگه دارید. با آرامش حلقه را در یک سمت نیم تنه خود قرار دهید.

مرحله 7: حلقه را بچرخانید. اگر راست دست هستید، حلقه بصورت یکنواخت و محکم در خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید. و اگر چپ دست هستید، آن را بصورت محکم و پایدار در جهت عقربه های ساعت بچرخانید.

مرحله8: حالا شروع کنید همزمان کمر خود را هم بصورت دایره ای به آرامی بچرخانید. وقتی حلقه در قسمت جلوی بدنتان قرار دارد، با فشار معده تان به سمت جلو حلقه را کنترل کنید تا در قسمت جلوی بدنتان جابجا شود. (نیم دایره ی جلوی بدن، در راستای معده باشد). وقتی حلقه به پشت بدنتان رسید، با پشت کمرتان آن را جابجا کنید. و یا اینکه میتوانید نقاط مختلفی در دور تا دور بدنتان برای خودتان در نظر بگیرید که به محض رسیدن حلقه به آن نقاط قدری به حلقه ضربه بزنند.
      در نهایت با کمی تمرین خواهید توانست نقاط مورد نیاز نیم تنه برای جابجا کردن حلقه را پیدا کنید و بطور غیر ارادی آن را انجام دهید.

مرحله9: چرخش حلقه را ادامه دهید. کمرتان را در حالت یک حرکت دایره ای بچرخانید. همزمان حلقه هولاهوپ را نیز به همین صورت بچرخانید. به گونه ای که انگار هولاهوپ دور بدن شما در حال چرخش است. اگر حلقه تا زیر کمرتان پایین آمد و یا افتاد اصلا ناامید نشوید و به ادامه تمرین ادامه دهید.
      اگر حلقه مدام می افتد، سعی کنید در جهت دیگری چرخش آن را امتحان کنید. چون گرچه برای افراد راست دست چرخش در خلاف عقربه های ساعت و برای افراد چپ دست، چرخش در جهت عقربه های ساعت مطلوب ترین حالت است اما باز هم امتحان کنید. شاید چرخش در جهت دیگر برای بدن شما راحت تر باشد.

مرحله10: انتظار می رود در دفعات اول تمرین کردن، حلقه ی شما بارها بیفتد. فقط باید دوباره حلقه را برداشته و تمرین را ادامه دهید. در واقع باید مدام از افتادن بار قبل درس بگیرید وبار بعد اشتباهتان را جبران کنید. زمانیکه یک هولاهوپ زن حرفه ای شدید به راحتی خواهید توانست بفهمید چرا قبلا حلقه می افتاد! این یعنی اینکه ناامید نشوید و بدانید باید تمرین کنید و از هر بار افتادن حلقه برای دفعه ی بعد تجربه بیاموزید.

مرحله11:
      الان دیگر باید حرفه ای شده باشید. از حلقه زدن خودتان لذت ببرید!

این مطلب ترجمه شده Zenith و اختصاصی زیباتن می باشد. هر گونه کپی برداری از آن صرفا با قراردادن لینک هدایت شونده به این صفحه مجاز می باشد.

به زودی براتون سطح پیشرفته رو هم تهیه میکنم.

تو این تاپیک هم میتونید یه سری اطلاعات و پرسش و پاسخ بقیه دوستان رو ببینید: http://www.forum.zibatan.ir/%D8%B4%D...-785/#post7393
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

2. 48 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

B@H@R (13 مرداد 1394),beeta (17 تیر 1394),dadgarhaghighi (10 شهریور 1394),del aram (06 مرداد 1394),donya.df (12 بهمن 1394),dorsa82 (04 شهریور 1394),elaahe (26 آذر 1393),fofoli (27 آذر 1393),Gisou (10 آبان 1394),ILNAZeQ (15 دی 1393),Mari@na (21 آبان 1394),MarMari94 (25 شهریور 1394),MINAST (04 شهریور 1394),ms Lil (13 مرداد 1394),nastaran1217 (31 شهریور 1394),Nazanin95 (18 اسفند 1393),nedva (26 مرداد 1394),nicole (30 مرداد 1394),omberto (18 تیر 1394),omidrock (21 مرداد 1394),pania68 (26 آذر 1393),parchami7 (26 آذر 1393),Roya73 (30 تیر 1394),sahar16 (29 دی 1393),scute (26 آذر 1393),sev (26 آذر 1393),shima69 (24 دی 1393),فاطمه ثنا (06 مهر 1394),فاطیما راد (21 آبان 1394),لیلا خانمی (06 بهمن 1393),مه تا (28 مرداد 1394),نگاتیو (24 اسفند 1393),نرگس مامان (21 تیر 1394),کایسا (26 آذر 1393),گلی خانومی (05 آبان 1394),zahra213 (01 شهریور 1394),Zohre.b.r (19 آبان 1394),_Donya_ (20 تیر 1394),آزاده_خانوم (26 آبان 1394),الیزابت (26 آذر 1393),اویسا۶۳ (26 آذر 1393),ارکیده سپید (08 آبان 1394),دلنواز (17 مهر 1394),دلى (29 مرداد 1394),دختر شمالی (24 شهریور 1394),رهاجان (30 دی 1393),سلامت (26 آذر 1393),سارا 94 (03 شهریور 1394)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

gheseabi آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      169
      وزن شروع
      69.5
      وزن هدف
      55
      وزن فعلی
      69.5
      حالت من
      Ashegh
      نقل قول نوشته اصلی توسط باربی اینده نمایش پست ها
      سلام عزیزم با اون چسب اسپره ای ها که بهش میگن 1 2 3 بچسبونش وقتی چسبید از این نوار چسب های پهن اون قسمت شکسته خوب بپیچ تا حسابی سفت بشه و دوباره جایی که چسب تموم میشه رو چسب 1 2 3 بزن هلاهوپت درست میشه فقط نباید تو زدن چسب مخصوصا 1 2 3 صرفه جویی کنی حسابی بزن تا بچسبه
      مرسی باربی جونی.امروز رفتم خریدم.خداکته درست شه. مرسی مرسی عزیزم مرسی

5. کاربر زیر پست gheseabi را لایک کرده است:

یکتا اذری (07 آبان 1394)

آسمون آبی آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      من تجربه موفقی از کار با حلقه کمر دارماگه بتونید هر روز مرتب حلقه بزنید بعد از یکی دو ماه دور کمرتون خیلی کم میشه البته باید در کنارش رژیم بگیریدیک رژیم اصولی و تحت نظر پزشک که کن کم وزنتون پایین بیاد نه یهویییییی

gheseabi آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      169
      وزن شروع
      69.5
      وزن هدف
      55
      وزن فعلی
      69.5
      حالت من
      Ashegh
      بچه ها من حلقم درست نشد. یه خیلی چسب 123روش خالی کردم ولی به محض اینکه شروع میکنم به حلقه زدن میشکنه از همونجا که چسبوندمش.کمکم کنین من حلقم خیلی خوبه اصلنم تو شهرمون پیداش نمیکنم.کمکم کنین چیکار کنم؟

فاطمه ثنا آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      10
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.05
      قد
      165
      وزن شروع
      88
      وزن هدف
      70
      وزن فعلی
      86
      حالت من
      Khoshhal
      وبلاگ زیباتنی من
      37
      نقل قول نوشته اصلی توسط gheseabi نمایش پست ها
      بچه ها من حلقم درست نشد. یه خیلی چسب 123روش خالی کردم ولی به محض اینکه شروع میکنم به حلقه زدن میشکنه از همونجا که چسبوندمش.کمکم کنین من حلقم خیلی خوبه اصلنم تو شهرمون پیداش نمیکنم.کمکم کنین چیکار کنم؟
      عزیزم به نظر من دوباره چسب 123 بزن حسابی بعد روشا با نوار چسب پهنا حسابی بچسبون محاله دیگه بشکنه
      من اراده کرده ام و ثابت میکنم که میشود

gheseabi آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      169
      وزن شروع
      69.5
      وزن هدف
      55
      وزن فعلی
      69.5
      حالت من
      Ashegh
      فاطمه جون ده بار تا الان اینکارو کردم درست نمیشه که نمیشه.اسم هولاهوپم super wide

_Donya_ آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.05
      قد
      175
      وزن شروع
      96
      وزن هدف
      70
      وزن فعلی
      96
      حالت من
      Khejalati
      وبلاگ زیباتنی من
      6
      نقل قول نوشته اصلی توسط gheseabi نمایش پست ها
      فاطمه جون ده بار تا الان اینکارو کردم درست نمیشه که نمیشه.اسم هولاهوپم super wide
      وقتی چسب یک دو سه رو زدی روش جوش شیرین بریز . دیگه اصصصصلا خراب نمیشه . من که امتحان کردم خیلیی خوب جواب میده حالا اینو هم امتحان کن ببین درست میشه یا نه !

gheseabi آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      169
      وزن شروع
      69.5
      وزن هدف
      55
      وزن فعلی
      69.5
      حالت من
      Ashegh
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Donya_ نمایش پست ها
      وقتی چسب یک دو سه رو زدی روش جوش شیرین بریز . دیگه اصصصصلا خراب نمیشه . من که امتحان کردم خیلیی خوب جواب میده حالا اینو هم امتحان کن ببین درست میشه یا نه !
      چشم دنیا جونی.برعکس بدجاییش شکسته. بزنم ببینم درست میشه.مرسی دوست جونی

12. کاربر زیر پست gheseabi را لایک کرده است:

_Donya_ (19 آبان 1394)

• صفحه 4 از 4
  • نخستنخست
  • ... 234