شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 8 از 70
  • نخستنخست
  • ... 6789101858 ...
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 71 به 80 از 696

موضوع: رژیم گروهی بر مبنای روش پل مکنا - خردمند

یلدا آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.08
      قد
      160
      وزن شروع
      وزن اولیه 95
      وزن هدف
      سبز شدن
      حالت من
      Movafagh

رژیم گروهی بر مبنای روش پل مکنا - خردمند

.................................................. .........................
      برای ثبت نام سری جدید به این تاپیک مراجعه کنید

رژیم گروهی به روش پل مکنا - فروردین و اردیبهشت و خرداد

.................................................. ..سلااااااااااااااااااااااا ااااااااام سلااااااااااااااااااااااا اااااااااااام سلااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااام:cheerle ader3:
      دوستای نازم
      خیلی خوشحالم که تک تکتونو اینجا می بینم و می تونیم با هم در کنار هم با یه روش سالم و آرامش بخش به تناسب انداممون برسیم
      خوب میدونم یه تعدادی از شما با این روش آشنایی دارید و می خواید این روشودر کنار ما ادامه بدید پس مشتاقانه شما رو در آغوش میگیریم و با هم دست به عمل میزنییم
      اما اون تعداد که به این روش آگاهی چندانی ندارند با ما همراه بشن تا از راز این روش معجزه گر با خبرشون کنیم
      این روش کاهش وزن توسط دکتر پل مکنا ارایه شد که در اون تکیه اصلی بر روی ذهن نا خودآگاه انسان بنا شده پل مکنا بر این اعتقاده که رژیم های کاهش وزن سیستم های قدرتمندی برای آموزش چاقی به بدن افراده و این مکانیزم رو این طور توصیف میکنه هرچه میزان غذای کمتری به بدن برسه بدن هوشمند ما بیشتر حس قحطی زدگی کرده و برای بقای خود به ذخیره ی چربی در خودش میپردازه و مواد رو تو خودش انباشته میکنه و از سوزوندن اونها با کاهش شدید متابولیسم جلوگیری می کنه تا به خیال خودش بدن رو از قحطی غذایی در امان بداره و بیشتر جذب کنه تا مصرف.اما با این روش مابه بدن اثبات می کنیم در شرایط کاملا عادی و خوب قرار داره و می تونه تا دلش می خواد مصرف کنه و متابولیسمشو به سرعت بالا ببره و این مواد رو بسوزونه بدون هیچ خطر قحطی زدگی!!!

تو این شیوه ی لاغری شما هیچ محدودیت غذایی نخواهید داشت ولی از اونجایی که شما مطمینا به فکر سلامت خودتون هستید ما شما رو به مصرف غذاهای مفید و پر ویتامین از تمام طبقات محور غذایی دعوت می کنیم پس لطفا از غذاهای ناسالم برای رفع گشنگیتون حدالامکان پرهیز کنید
      این شیوه سعی میکنه طی مدت 2 الی 3 هفته بین شما و بدنتون آشتی برقرار کنه به صورتی که بعد این زمان شما بتونید به راحتی به زبان بدنتون گوش کنید و لاغر بشید.
      برای اینکه تاثیر این روش دوچندان بشه حتما از فایل هیپنوتراپی ترجمه شده ی پل مکنا در پایین پست کمک بگیرید و هر روز به اون گوش کنید.

حالا که از مکانیزم این روش آگاهی پیدا کردید دیگه وقتشه قوانین این روش رو براتون بگیم.این روش دارای 4 قانون به ظاهر ساده اما در عمل کمی پیچیدست که نیاز به آرامش و تمرکز زیادی داره.

1- زمانی که گرسنه هستید غذا بخورید.(بزارید خوب گشنه بشید( البته نه به حد ضعف) تا بتونید سیریتونو خوب احساس کنید.)

2- هر چه میخواهید بخورید نه چیزی که باید بخورید.
      (باید غذای مورد علاقتون باشه تا بدنتون بفهمه هیچ محدودیتی در کار نیست.)

3- با دقت و آگاهانه بخورید و از هر لقمه لذت ببرید.( خیلی خیلی آروم و شمرده شمرده)

4- زمانی که احساس کردید سیر شده اید از غذا خوردن دست بکشید. (اگر خیلی آروم خورده باشید دیگه اصلا بعد سیر شدن میل به غذا نخواهید داشت اگر دیدید هنوز میل دارید مطمین باشید به اندازه ی کافی آروم نخوردید تا بدنتون به ارضای روحی رسیده باشه)

خووووب حالا که از این راز مهم باخبر شدید وقتشه شرووووع کنید و
      دست به عمل بزنید .برای شروع حتما 10 صفحه ی اول این تاپیک رو مطالعه بفرمایید تا تمام ابهامات دهنیتون برطرف شه .
      اگر بخواید بدونید میزان کاهش تو این روش چقدره باید بگم بستگی به میزان پایبندی شما به 4 قانون بالا و البته تشخیص بدن هوشمندتون داره چون بدن شما بنابر شرایط شما در ماه میزانی از بار اضافه ی خودش رو زمین میزاره که مطمین باشه هیچ آسیبی به هیچ یک از ارگان های حیاتی خودش وارد نمیشه .پس به بدنتون اعتماد کنید و ترازو رو دور بندازید.

بچه ها جونی اونایی که برای اولین با از این روش استفاده می کنن حداقل تا 21 روز وزن نکنن و تو 2 هفته ی اول فقط تمرکزشون رو تمرین رعایت این 4 قانون باشه.از هفته ی دوم(اگر دقیق رعایت کرده باشین) یا سوم به بعد متابولیسم بدنشون به حالی عادی بر میگرده یعنی قبل همه ی رژیم هایی که داشتین و کاهشتون شروع میشه.

لینک خلاصه ی کتاپ دکتر پل مکنا (حتما مطالعه بفرمایید)

خلاصه کتاب من میتوانم شما را لاغر کنم

لینک فایل هیپنوتراپی پل مکنا

http://s4.picofile.com/file/7855654301/Sequence_03.zip.html

• امام علی (ع): هر کس بخواهد هیچ غذائی به او ضرر نرساند (این چند دستور را باید رعایت نماید)

1. هروقت گرسنه شده و معده اش خالی شد غذا بخورد.
      2. وقتی که شروع به غذا خوردن می کند نام خدا را ببرد.
      3. وقتی که شروع به غذا خوردن می کند ، آن را خوب بجود.
      4. قبل از سیری کامل و زمانی که هنوز میل به غذا دارد، دست از خوردن بردارد. طب الأئمة علیهم السلام ۲۹ عوذة لوجع الخاصرة و دواؤه

.................................................. .................................................. ...........................
      بیایید با بدنمان مهربان باشییییییم

.................................................. ................................................//...................

اسامی

کاربران
      وزن فعلی
      میزان کاهش
      مدت زمان رعایت

ردیف اسامی

کاربران
      وزن فعلی میزان کاهش مدت زمان رعایت
      کمر باریک 71

1
      پریا65 74
      71.8
      ؟؟؟؟
      40
      paniz93 75
      فعلاانصراف

2
      آوا65 56.5

41
      shadi60 70

3
      sheydayi 93
      انصراف

42
      maryam65 59

4
      مهران 105

43
      پانيذم 79

5
      bahar92 71
      انصراف

44
      بهارتن 64

6
      raana 54.5

45
      rara 85

7
      WinterGirl 82
      7 کیلو کاهش
      1ماه و نیم
      46
      یونیک 52.5

8
      60kg 67

47
      یلدا 85.5

9
      neda71 81.5

48
      kolahghermezi 90

10
      shabnam28 82

49
      mahbobe 98

11
      زحل 57.5

50
      tuti 86

12
      راضیه67 63

51
      Bahareh 93

13
      somy 64.5
      فعلاانصراف

52
      نیلو 71

14
      shine 61.5

53
      khorshid_banoo 70

15
      tanya 75

54
      nana 69

16
      soniya 65

55
      مامان فریده 69

17
      sasa710 62

56
      parchami7 فعلاانصراف

18
      فانی 49.5

57
      silda 72.8

19
      فاطمه مامان جون 83.5
      58
      مهربان1389 73 20
      GHAZALAK 99

59
      ساینا 87.5 21
      tamara 66.5

60
      mamifarnaz 83 فعلاانصراف 22
      پریان 71

61
      venoos 65 23
      alis 85

62
      shimshim 57.5 24
      nasrin2 69.2
      67
      ؟؟؟ 63
      amiri 62 25
      غزل 13 70
      64
      asalbusy 67.5 26
      mojan 80.5
      65
      دلنواز 60 58.5 ؟؟؟ 27
      maryam12 98 66
      یاس 62 28
      *aida* 58.5 67
      آلاهیدا 97.6 29
      mina.foroozesh 84
      شهرزاد انصراف انصراف 30
      بااراده 94 31
      niaz87 64 32
      nikooamjadi 52.5 33
      elham4004 74 34
      گل نیلوفر 63 35
      leili 75 36
      mehr_80 98 37
      eri فعلاانصراف 38
      نورا 58
      انصراف 39

توجه.................................................. ....................توجه.................................................. ...........................توجه

از پذیرش افراد بی اراده و افرادی که اهل تقلب هستند یا اهل رعایت نیستند یا دنبال کاهش نا عاقلانه در ماه هستند یا دنبال راه فرار از رژیم های سخت و بهانه گیری برای عدم کاهش هستند یا هنوز تصمیم جدی برای لاغری و تناسب اندام نگرفتند و نیاز به انگیزه دارند معذوریم
      اینجا فقط مخصوص افراد با اراده و پرتلاش و جدی هست که از لحاظ فکری و هوشی در سطح مطلوبی قرار دارند و واقعا تصمیم جدی ..............................برای لاغری گرفتند و دنبال روشی هستند که بتونن با اون لاغر بشن و تا آخر عمر لاغر بمونن

بچه ها جونم
      قرار شد برای بیشتر شدن انگیزه ی خودتون و فهمیدن نقاط ضعف و مثبت رفتارهاتون اونایی که دوست دارن این جدولو کپی کنن تو پست های هر روزشون تا هم ما و هم خودتون از اوضاعتون باخبر بشیم
      هیچ اجباری در انجام این کار نیست پس اصلا به خودتون استرس وارد نکنید حتی اگر نتونستید روزانه بیاید می تونید جدول چند روزتونو تو پستتون بزارید جدول پایین نمونه ایه که متوجه بشید چیکار کنید و همینو کپی کنید تو پستتون البته تاریخ و شکلکاشو بنابر کارهای خودتون تغییر بدید شکلک یعنی انجام درست عمل و شکلک اینیعنی عدم انجام

چهارشنبه 30 اسفند ماه
      روز سی ام روش پل مکنا
      امروز آب بیشتری نوشیدم
      امروز تا وقتی گرسنه نشدم غذا نخوردم
      غذایی که دوست داشتم مصرف کردم
      غذا را بسیار آرام خوردم
      غذا را آگاهانه خوردم(یعنی به طعم و بافت غذا توجه کردم نه به فیلم یا حرفای شوهرم یا گریه بچم)
      به محض احساس سیری ملایم خوردن را متوقف کردم
      به جلسه هیپنوتراپی گوش کردم
      امروز ورزش کردم
      ویرایش توسط یلدا : 19 فروردین 1393 در ساعت 22:06
      چقدر رویایی است وقتی می توانی به رویاهایت دست یابی

از ارسال پستهای مشابه در دفترچه های مختلف بپرهیزید
      از قرار دادن عکس های مخالف با شیونات در آواتارها و پست ها اکیدا خودداری کنید
      ما شما را دوست داریم پس شما هم با احترام به قوانین ما به این علاقه پاسخی مثبت بدهید.

2. 51 کاربر، ارسال یلدا را لایک کرده اند:

*Star* (15 فروردین 1393),aazaa (07 آذر 1394),aida joon (04 خرداد 1397),asalbusy (12 بهمن 1392),azi110 (21 بهمن 1392),bibi-Narges (15 خرداد 1395),dani (29 بهمن 1392),hadise70 (27 بهمن 1392),leili (14 بهمن 1392),lida7 (28 بهمن 1392),mahbobe (01 بهمن 1392),mahrokh (07 اسفند 1392),man (11 مرداد 1393),mina.foroozesh (11 اسفند 1392),nana (02 بهمن 1392),nassim (13 اسفند 1392),nikooamjadi (06 اسفند 1392),nzare41 (03 بهمن 1392),parchami7 (02 بهمن 1392),parrotia (11 فروردین 1393),rara (13 بهمن 1392),sahar22 (27 اسفند 1392),sasa710 (08 اسفند 1392),sheydayi (15 بهمن 1392),silda (13 بهمن 1392),silver (17 بهمن 1392),Smooth (01 بهمن 1392),somy (01 فروردین 1393),tanya (01 بهمن 1392),topolak (17 اسفند 1392),tuti (01 بهمن 1392),فرهاد (21 شهریور 1393),مهربان1389 (04 بهمن 1392),مامان فریده (01 بهمن 1392),ماهك (01 بهمن 1392),مبینا.ب (15 بهمن 1392),محبوبه ف (15 بهمن 1392),نورا (14 بهمن 1392),نیک اهنگ (05 اسفند 1392),یونیک (01 بهمن 1392),یاس (01 بهمن 1392), Zenith (07 بهمن 1392),آلاهیدا (01 اسفند 1392),آوا65 (14 بهمن 1392),الیزه (16 فروردین 1393),خوشگل (21 اسفند 1392),دلنواز (06 بهمن 1392),رونیکا (16 بهمن 1392),سمیه60 (01 بهمن 1392),ساینا (05 بهمن 1392),سارا 94 (18 مرداد 1394)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

آلاهیدا آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.24
      قد
      ۱۶۱
      وزن شروع
      ۱۰۱
      وزن هدف
      ۹۷ تا آخر آبان
      وزن فعلی
      ۹۸
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      4
      یلداجونم عزیزم می خوام یه چی بگم بخندی
      من با این روش بیشتر از یه هفته اس آشنا شدم ولی الآن تازه روز سومم می دونی چرا؟ وقتی اولین بار فایل صوتیشو گوش دادم از وحشت نیمه کاره ولش کردم... چهار روز طول کشید خودمو راضی کنم در مورد علت وحشتم فکر کنم( می بینی حتی فکر کردن بهش برام ترسناک بود) ولی نتیجه داد... راستش از وقتی خودمو شناختم چاق بودم یکی دوبار کم کردم ولی هر بار مث بچه ای که به آغوش مادرش برمیگرده منم برگشتم و برای محکم کاری بیشتر از قبل هم شدم...واقعیت اینه که ناخودآگاهم از لاغر شدن می ترسه...نمیتونه تصور کنه لاغری من چه شکلیه برای همین اصلا نمیخواد لاغر شه...در حقیقت هر روز رو ترازو رفتن من برای این نبود که ببینم چقد لاغر شدم برای این بود که ناخودآگاهم خیالش راحت بشه که هنوز چاقم...می خوام به این ترس غلبه کنم ولی چطور؟؟؟ کمکم کن یلدا

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا نمایش پست ها

سلام عزیز دلم
      کاملا احساستو می فهمم چون خودم درگیرش بودم من حتی از ترس اینکه فردا صبح وزنم بالا نرفته باشه خوردن آب رو هم اونقدر محدود کرده بودم که از تشنگی خسته شده بودم
      میگید چرا آب رو چون غذام به حدی محدود بود که دیگه نمی دونستم چیرو باید کم کنم در واقع اگر می خواستم کار دیگه ای برای لاغریم کنم این کار مسلما نخوردن هیچ چیز بودهیچ چیز
      خیلی فکر کردم من روزایی با این روش آشنا شدم که ساعتها می نشستم فکر می کردم چرا من با کوچکترین غذا افزایش وزن پیدا میکنم و بدنم نمی تونه مثل بدن دیگران غذای دریافتیشو بسوزونه
      خیلی برام زجر آور بود که باور کنم من از لحاظ بدنی طوری آفریده شدم که باید تمام عمر در حال رژیم باشم تا چاق نشم و این هولناکترین موضوع تو زندگیم شده بود که تمام فکرمو مشغول خودش کرده بود و از کارهای مهم وو اساسی زندگی دور کرده بود
      وقتی برای اولین بار به مدت 2هفته این رژیمو گرفتم واقعامنتظر افزایش وزن بودم چون باورم نمیشد بدن من که حتی نمی تونه آب اضافی رو دفع کنه و تو خودش جمع میکنه چه طور می خواد این همه وعده هایی رو که می خورم هضم کنه (من حدود 7-8 وعده در روز می خوردم الانم همین طورم چون هر وعدم خیلی کمه و چون اینقدر آروم می خورم زودی گرسنگیم رفع میشه البته هفته ی اولش هنوز بلد نبودم حس گشنگی و سیری رو بفهمم)
      بالاخره بعد از 2 هفته در عین ناباوری دیدم 1 کیلو کاهش داشتم شاید کم باشه ولی چون من خوب رعایت نکرده بودم و همین که با این همه غذا چاق نشده بودم برای من یه دنیایی بود
      این شد که به فکر انجام جدی تر این روش گرفتم البته من حدود 1 ماه فقط با رعایت قانون 1 این روش وزنم ثابت موند در حالی که هر وقت رژیم نداشتم بدون استثنا افزایش وزن به دنبالش داشتم
      من که همیشه دست و پاهام یخ بود و تو زمستون هیچ میلی بهآب نداشتم همین الان که دارم این پیامو واستون می نویسم به قدری احساس گرما می کنم که کمی اذیتم میکنه و تا الان 2 لیوان پر آب خوردم
      عزیز دلم اینارو نوشتم که اوضاع اسف بارمو قبل انجام این رژیم درک کنی
      این رژیم اینقدر متابولیسم بدن رو بالا میبره که بدن مثل یه دیگی میشه که اونقدر حرارتش بالا میره تا هر چی توش میریزیم رو می سوزونه
      و اینجاست که تفاوت این رژیم با سایر رژیم ها معلوم میشه
      رژیم های دیگه در اثر کم کردن کالری قصد دارن انرژی دریافتیتونو کم کنن تا بدن نیاز به سوزوندن انرژی درونی خودش بکنه اما مشکل بزرگ همه ی این رژیما اینه که متاسفانه به همین میزان روز به روز حرارت و متابولیسم بدن رو پایینو پایین تر میاره به همین خاطره که بعد یه مدت دیگه این رژیم ها جواب نمیذه (تازه صرف نظر از بیماریهایی که در بدن ایجاد میکنه)چون اونقدر متابولیسم بدن کم شده که با خوردن کمترین چیزی می تونه زنده بمونه و با خوردن بیش از اون مقدار چون قادر به سوزوندنش نیست به سرعت دچار افزایش وزن میشه اما تو این روش طوری متابولسم رو بالا می برن که تو نیاز بیشتری به مواد غذایی بکنی و به راحتی بسوزونیشون و لاغر بشی در حالی که همه ی مواد و ویتامین هات تامین میشه.(در واقع روز به روز افزایش متابولیسم داری نه کاهش)
      دوستای نازنینم من خیلی ناراحت همه ی بچه هاییم که خودشون دارن به افزایش وزن خودشون کمک میکنم و وقتی می بینم چه رژیم های وحشتناک و عچیب غریبی رو تجربه میکنن واقعا دلم برای بدنشون و خودشون میسوزه ما تا آخر عمر که نمی تونیم با این رژیم ها و محدودیت ها زندگی کنیم اگر هم یکی بنابر فرض محال بگه که می تونه باید بدونه که به دلیل کاهش شدید حرارت ذاتی مشکلاتی از جمله بی حال-افسردگی-پرخاشگری-بی اعصاب-بی انرژی-بیماریهای ناشی از سردی مزاج مثل ام اس -استخان درد -وسواس-میشه و این خودش باعث خیلی از مشکلات رفتاری و خانوادگی میشه حتی سردی بدن رو نازایی خانومها خیلی اثر داره
      من الان کاملا هیجان و شادی بدنم رو احساس میکنم و اینکه چقدر از دستم راضی راحت و راضی شده
      بیاید عاشقانه خودمونو دوست داشته باشیم و دیگه این بدن مظلوممونو اذیت نکنیم و بزاریم بدون استرس و نگرانی و با آرامش و هیچ محدودیت و کمبود هیچ ماده ی غذایی خودش با میل خودش لاغر شه
      من تو این 5-6 روز اخیر 1.5 کیلو با همین روش کم کردم و الان 84 شدم منتظر خبرای خوب شما هم هستم
      موفق باشید
      بوووووووووس
      عزیزدلم یلداجونم
      حرفای قشنگت خیلی بهم امید داد امیدوارم همیشه قلب پاکت روشن و تابناک باشه خانمم
      چشم
      منم کاملا رعایت می کنم که مجبور بشی سه هفته بعد بهم تبریک بگی!!!
      ویرایش توسط یلدا : 11 بهمن 1392 در ساعت 00:03 دلیل: پاسخ شما در پست شما
      بالاخره جنگ درونم تمام شد. حالا در آرامش و با عشقی واقعی به خودم مهر میورزم

5. 3 کاربر، ارسال آلاهیدا را لایک کرده اند:

parchami7 (14 بهمن 1392),یلدا (07 بهمن 1392),دلنواز (01 اردیبهشت 1393)

nana آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      168
      وزن شروع
      74
      وزن هدف
      58
      وزن فعلی
      61.700
      حالت من
      Khoshhal
      سلام بچه ها
      من این 2 روز نتونستم رعایت کنم ولی کاملا تفاوتش و با 3 روزی که این 4 قانون رو رعایت میکردم شدم
      اون 3 روز خیلی احساس سبکی داشتم
      در صورتی که دیروز و پریروز از شدت پرخوری همش سردرد داشتم و کسل بودم
      ولی از امروز دوباره شروع کردم تا الان هم که خوب بود

این رژیم مثل غدا خوردن بچه ها میمونه
      بچه هاتا گشنه نباشن چیزی نمیخورن و وقتی سیر میشن عمرا یتونین یه قاشق اضافه بهشون غذا بدین
      من تا الان که دخترم 6 سالش کاملا دارم این قانون و روش میبینم

حتی برای خوردن یه کاسه کوچیک سوپ شاید یک ربع طول بکشه خوردنش از بس که آروم میخوره
      وجالب اینکه از چیزی هم که دارن میخورن نهایت لذت و مبرن

به نظر من باید غذا خوردن و از بچه ها یاد گرفت

در ضمن یلدا جون صحبتات خیلی بهم آرامش میده

امیدوارم تا عید هرکدوممون 10 کیلو کم کنیم

- - - Updated - - -

7. 5 کاربر، ارسال nana را لایک کرده اند:

asalbusy (07 بهمن 1392),parchami7 (14 بهمن 1392),مهربان1389 (08 بهمن 1392),مامان فریده (07 بهمن 1392),یلدا (07 بهمن 1392)

venoos آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.09
      قد
      164
      وزن شروع
      76
      وزن هدف
      59
      وزن فعلی
      64
      سلام دوستای گلم یلدا جون خیلی خوشحالم که کم کردی دیگه نبینم خودت رو وزن کنیااااااا:brodkavelarg:ولی یلدا جون حرفات در حد تیم ملی بود دقیقا خیلی خوب این روش رو توصیف کردی /میگم شماهم مثل من شدید ؟ امروز کیک درست کردم که ی قاچ کوچولو بخورم باورم نمیشد یک تیکه کوچیک هم نتونستم بخورم بابا هیپنوتیزم شدم رفته این فایل صوتیش انگار رفته توی مغزم حک شده امروز روز 5 هستم منم خیلی تشنه میشم رفتم جلوی اینه دیدم چقد سایزم کم شده یعنی من میخواستم تا اخر این ماه ثابت باشم ولی عیبی نداره / راستی چطوریه که بعضیها باید وزن زیادی کم کنن تا مثلا سایزشون بشه 36 اما یکی مثل من وقتی وزنم 64 میشه سایزم میشه 38 دلیلش رو نمیدونم؟
      برای داشتن چیزی که تا به حال نداشتی / کسی باش که تا به حال نبودی

9. 3 کاربر، ارسال venoos را لایک کرده اند:

parchami7 (14 بهمن 1392),مهربان1389 (08 بهمن 1392),یلدا (07 بهمن 1392)

mehregan1986_2 آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.05
      قد
      170
      وزن شروع
      110
      وزن هدف
      نمیدونــــم..شاید 65
      وزن فعلی
      68
      حالت من
      Mashghool
      یلدا جونم صحبت هاتو خوندم
      چقدر کیف میکنم یکی از رژیمی که گرفته اینقدر راضی هست و اطلاعاتشم بالاست/همینا باعث میشه کاهش داشته باشی
      اطالعات توی هر رژیمی خیلی کمک میکنه
      امیدوارم همتون موفق باشید و کاهش های خوبی پیش رو داشته باشید
      چخ کسایی که رژیم های علمی میگیرن و با بدنشون دوست هستن
      و
      چه کسایی که متاسفانه رژیم های نادرست و غیر علمی دارن میگیرن که البته امیدوارم اونا هم زود پی به اشتباهشون ببرن

در هر صورت خوشحالم یه کار بلد توی این رژیم هست که بچه ها رو راهنمایی کنه

ولی یه چیز رو یادمون نره..هر رژیمی که میخواد باشه/چه این پل مکنا/چه اتکینز/چه کالری شمار...یه مدت رعایت نکنی وزنتون بر میگرده..اینو هیچ وقت فراموش نکنید.هنوز رژیمی نیومده و نخواهد اومد که امید به این داشته باشید که بعد از کاهش یه مدت رعایت نشه و وزن بر نگرده
      این رژیم و اتکینزی که من اطلاعات در موردش دارم اصلا اسمشون رژیم نیست.سبک زندگیه سالم هست که تا اخر عمر باید داشته باشیم

افریــــــــن به اراده ی همتون

بـــــــــوس بــــــــــــــــوس:cheerleader3:

سلااااااااااااااااااااااا اااام مهری جونم
      خوش اومدی به این تاپیک
      کاملا حق با شماست عزیزم
      این روشم مثل روش های دیگه اگر قبل تثبیت رفتارهای غذاییش ول بشه و نکاتش رعایت نشه دوباره آدم به حالت قبلش بر میگرده
      ولی خدارو شکر این روش اگر به صورت درست به مدت 60 روز رعایت بشه به صورت ناخودآگاه رفتار غذایی رو تغییر میده و من از این بابت خیلی خوشحالم الانم تغریبا بی اختیار آروم می خورم گاهی اینقدر خندم میگیره قبلا وقتایی که هواسم به خوردن نبود سرعتم خیلی زیاد میشد الان ولی هواسم نیست سرعت خوردنم کمتر میشه
      در هر صورت ممنونم که به ما سر زدی عزیزم
      امیدوارم همه ی بچه ها با هر رژیمی که هستند به اهدافشون برسن و دلشون شاد بشه
      بووووووووووووس
      [/COLOR]
      [/SIZE]
      ویرایش توسط یلدا : 10 بهمن 1392 در ساعت 23:50 دلیل: پاسخ شما در پست شما
      من آینده ای درخشان و باشکوه دارم ....

11. 3 کاربر، ارسال mehregan1986_2 را لایک کرده اند:

tuti آواتار ها
      کاربر اخراجی

امتیاز زیباتنی
      124
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر محروم
      میانگین پست در روز
      1.43
      قد
      151
      وزن شروع
      97
      وزن هدف
      80 ( تا آخر 92)
      وزن فعلی
      83
      حالت من
      Ghamgin
      سلام سلام فرشته ی نجات چطوری؟؟؟؟؟؟ خوبی یلدا جووووون؟؟؟؟
      عاقا من امروز به لطف راهنمایی های تو خیلی خیلی عالی بودم. صب همونطور که گفتی با اینکه گرسنم نبود یه لقمه کوچولو نون خوردم بعدش نیم ساعت نشد که گشنم شد.
      بعد آروم آروم صبحانه نون و پنیر و کره خوردم خیلی لذت بخش بود چون حواسم بهش بود که کی سیر میشم. و جالبه که یه کمی خوردم سیر شدم و دست از خوردن کشیدم. دو ساعت نگذشته بود بازم گشنم شد یه پرتقال خوردم.
      بعدش حدود 2-3 ساعت بعد دیدم از گشنگی دارم می میرم. ناهار کتلت داشتیم ولی هنوز حاضر نبود که با هم بخوریم. منم دو تا شو برداشتم به مامانم گفتم ببخشید من گشنمه مجبورم بخورم زودتر. خلاصه با آرامش ناهارمو خوردم. دو تا کتلت و یه کمی نون سیر سیرم کرد. بعدش یه جا مصاحبه کاری داشتم رفتم و وقت برگشتن دیدم خیلی گشنمه یه پیراشکی خریدم و آوردم خونه تا تهش رو آروم آروم خوردم ولی چون گشنم بود همشو با لذت خوردم و سیر شدم. فعلا که سیرم تا شب چی پیش بیاد. امروز عالی بود. من اصن هیچ وقت از خوردن لذت نمی بردم. اما امروز واقعا لذت بخش بود. ازت ممنونم یلدا جونممممممممممممممممممممم:c heerleader3:
      دلیل اخراج کاربر: توهین به کاربران و مدیر زیباتن علی رغم هشدارهای مکرر

13. 3 کاربر، ارسال tuti را لایک کرده اند:

rara آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      130
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.59
      قد
      178
      وزن شروع
      86
      وزن هدف
      74
      وزن فعلی
      77.8
      حالت من
      Ashegh
      یلدا جون من بخاطر شیردهی همش گرسنه ام میشه چیکارکنم
      ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tuti نمایش پست ها

عزیزم راحله ی خوشگلم اشکالی نداره که گرسنت میشه. اتفاقا هر چی گرسنه بشی و به نیاز بدنت جواب بدی متابولیسمت میره بالا.

خانوم گل طبق دستور پل مکنا رفتار کن. روزی 100 بار هم اگه گرسنت شد بخور. اون چیزی که دوس داری بخور با آرامش و لذت بخور. وقتی سیر شدی دست از خوردن بکش.

اگه حتی 5 مین بعد باز گرسنت شد، اوکی دوباره مقداری غذا بردار و طبق 4 دستور بخور عزیزم. غصه نخور همه چیز درست پیش میره.
      ممنون ازت توتی جونم
      من خیلی احساس سبکی میکنم ولی وزنم کماکان کند کم میشه ولی سایزم عالی شده

عزیز دلم مشکلی نیست اگر واقع واقع واقعا 4 قانونو رعایت میکنی هیچ ایرادی نداره غذا بخوری
      یکی از راههای اینکه بفهمی سرعت خوردنت درست هست یا نه اینه که با 5-6لقمه ی کوچیک باید سیر بشی اگر نشدی یعنی سرعتت بالاست
      من خودم تقریبا هر 2 ساعت گرسنم میشه حتی تو خواب گاهی از گشنگی پا می شم و غذا می خورم
      فقط تمرکزت رو 4 قانون باشه و هیچ نگرانی بابت گرسنگی نداشته باش گرسنگی (با رعایت 4 قانون)خودش نشانه ی افزایش متابولیسم بدنته و باید خوشحال باشی عزیزم

مرسی یلدا جونم
      پس گرسنگی علامت خوبیه

راراااااااااااااااااااااا ااااا من تورو میکشششششششششششم

مگه خودتو وزن میکنییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟
      راستش میترسم

همین الان میری ترازورو میدی به شوهرت و قول شرف میدی تا بهمن نری رو ترازو وگرنه از دستت ناراحت میشما
      تو اصلا نباید استرس داشته باشی اصلا تو این روش وزن مهم نیست وزن یه ععد قرار دادیه اون چیزی که دیگران می بینن ظاهر و سایزته
      من خودم الان 84 شدم لاغرتر از موقعی شدم که 82 بودم

آره چرا واقعااااا؟ جالبه
      چشم حتما ببخشییییییییییییییییییددد ددددددددد
      من که پوست شکمم شل شده ولی چربی نیست مثل لباسی که گشاد شده باشه انقد باحاله
      به نظرت چیکارکنم؟

آب بخورعزیزم و نگران نباش درست میشه
      مخصوصا تو که شیر میدییییییی
      باید مایعات زیاد بخوری البته نه بیش از حد ها هر وقت احساس گشنگی و تشنگی کردی اول آب بخور
      موفق باشی عزیزم
      بوووووووس
      ویرایش توسط یلدا : 10 بهمن 1392 در ساعت 23:59 دلیل: پاسخ شما در پست شما

15. 3 کاربر، ارسال rara را لایک کرده اند:

silda آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      60
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.08
      قد
      155
      وزن شروع
      72.8
      وزن هدف
      50
      وزن فعلی
      67.3
      حالت من
      ShadOsarhal
      سلااااااااااااااااااااام به همه
      منم دارن با پل مکنا هم چنان پیش میرم ولی بازم فک میکنم زیاد دارم میخورم
      مثلاامرو من صبحانه یه ساندویچ کوچولو نون پنیرخوردم.....میان وعدم شیرطالبی خوردم با کیک ازساعت 7-12 میان وعدم همین بود.......12.30 ناهار2تاپیراشکی خوردم.......الانم شام 2تاپیراشکی خوردم +5-6سیب زمینی ولی 30مین یا 45مین بعد ورزشم بود الان خیلی ناراحتمیکی به من بگه چی کارکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عزیز دلم حتما صفحات قبل رو بخوووون جواب سوالت اونجا هست

ویرایش توسط یلدا : 07 بهمن 1392 در ساعت 19:46 دلیل: پاسخ شما در پست شما
      گاهی اوقات برای رسیدن به موفقیت باید،ریســـــــــــک کرد!
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      من به چشمهای بی قرار تو
      قول می دهم
      ریشه های ما به آب
      شاخه های ما به آفتاب می رسد
      ما دوباره ســـــــــــــــبز می شویم

17. 3 کاربر، ارسال silda را لایک کرده اند:

kolahghermezi آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.06
      قد
      162
      وزن شروع
      84400
      وزن هدف
      69
      وزن فعلی
      84400
      وبلاگ زیباتنی من
      2
      نقل قول نوشته اصلی توسط kolahghermezi نمایش پست ها

سلاااااااااام دوس جوناي خوبم اخ جون همه داريم مانكن ميشيم و به وزن دلخواهمون ميرسيم بچه ها نمي دونم شمام اينجوري هستين مثل من ؟همش تشنمه و اب ميخورم قبلا اصلا اينطوري نبودم در روذ شايد 2 ليوان اونم اگه تنبليم نميشد بخورم و ديگه اينكه مگه توي اين روش نبايد مغز اموزش ببينه كه فقط زمان گرسنگي يا وقتي ميل به چيزي داشت به اندازه اي كه لذت ببريم بخوريم كه طبيعتا زودم سير ميشيم اما چرا من نميتونم اين حس رو در مورد شيرينيها بكار ببرم يعني يه مقدار ميخورم و بعد بازم ميخوام و بعدش عذاب وجدان ميگيرم الان همه شيرينيهارو جمع كردم اما چطوري مغز رو در اين مورد قانع كنم تا بعد از كم شدن وزنم مشكلي با شيريني نداشته باشم

سلام چرا جوابمو ندادين دلم گرفت يني كسي با من دوس نيس

نقل قول نوشته اصلی توسط tuti نمایش پست ها
      عزیزم نگو اینطورییییی همه اینجا با هم دوستیم گلم. شرمنده حتما متوجه پیامت نشدیم عزیز دلم.

گلم اساس این روش این هست که باید آگاهانه همه چیز رو بخوریم. ینی فرقی نمیکنه شیرینی باشه یا هر چیز دیگه. شما فقط باید طبق 4 قانون عمل کنی. ینی وقتی بخوری که بخوای به نیاز واقعی بدنت جواب بدی.

نمیدونم تونستم سوالت رو جواب بدم یا نه

سلام عزیز دللللللللم
      چون من تو دوتا پست قبل پست شما جواب همین سوال توتی جونو نوشته بودم فکر کردم اونو دیدی
      این جوابم بود

اگر شیرینی هوس کردی یه گاز بزن و قانون آروم و آگاهانه خوردنو رعایت کن اگر گشنه نباشی که معمولا با یکی دوتا گاز زدن شیرینی میلت بر طرف میشه(البته اگر آگاهانه خوردن و آروم خوردنو کاملا رعایت کرده باشی)
      اگرم که گشنت نبود با 4 قانون به خوردن شیرینی ادامه بده و لذت ببر
      عزیزم هر وقت دیدی تمایلت به هر چیزی چه شیرینی چه هر غذایی زیاده فقط کافیه با کمال آرامش و بدون عذاب وجدان لقمه ای از اونو تو دهنت بزاری و
      خیلی خیلی خیلی خیلی آروم اونو گاز بزنی و چشماتو ببند و به طعمش دقت کن میلت برطرف میشه
      در مورد آب هم طبیعیه در طول روز تشنه بشی ولی اگر بعد غذا تشنت میشه این یعنی سرعت غذات به قدری زیاد بوده که ترشح بذاق ذهنت خوب انجام نگرفته و بدن نیاز به خوردن آب پیدا کرده پس مراقب این قضیه بااااش

بچه ها جوووونی
      ازتون یه خواهش دارم
      وقتی میاید این تاپیک حتما پست های قبلی رو بخونید چون این پستها خیلی به کم کردن میزان اشتباهات کمک می کنه و ممکنه جواب سوالات شما هم توش باشه
      این جا هم من گزیده ی سوالات و جوابارو کپی میکنم و می تونید از اینا هم استفاده کنییید
      http://www.forum.zibatan.ir/%D8%A7%D...tml#post185924

بووووووووووووووس

ویرایش توسط یلدا : 10 بهمن 1392 در ساعت 23:47 دلیل: پاسخ شما در پست شما

19. 4 کاربر، ارسال kolahghermezi را لایک کرده اند:

parchami7 (14 بهمن 1392),مهربان1389 (08 بهمن 1392),یلدا (08 بهمن 1392),دلنواز (01 اردیبهشت 1393)

مامان فریده آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      ۱۵۸
      وزن شروع
      73
      وزن هدف
      ۶۰
      وزن فعلی
      73
      کلاه قرمزی جون من یه سری اینطوری شده بودم مجبور شدم روی کیک یا شیرینی یه پارچه بندازم تا نبینمشون یه سری پیش یک دکتر رژیم رفته بودم میگفت نمک و شکر مثل هرویین اعتیاد اوره ازشون سم سفید یاد میکرد من دو سالی اصلا لب به شکر نزدم ولی الان گاهی به اندازه کم میخورم اگر واقعلا به شیرینی جات نمیتونی نه بگی سعی کن از شکر قهوه ایی در تهیشون استفاده کنی
      حالا بگم امروز من چکار کردم صبح یک لیوان اب و یک قاشق ابلیمو ناشتا بعد بیست دقیقه پیلاتس یه چایی با خرما و دو کف دست نون و یک ق غ خامه ظهر یه لیوان چایی با خرما و پنج قاشق پلو سه ق خورشت قیمه عصر یه چایی و دو تا دونه بیسکویت کراکر و نصفی جمانه الان هم دو کف دست نون با یه ق م پنیر و تخم مرغ ابپز پنج دونه هم سیب زمینی سرخ شده ببینم تا فردا چی میشه راستی از صبح تا ظهر هم خیاطی کردم

عزیزم
      اینکه نوشتی دو کف دست نون یعنی این مقدارو جدا میکنی و می خوریییی؟
      اگر این کارو می کنی اشتباهه عزیزم 2 کف دست نون برای یک وعده خیلیی زیاده باید زودتر از اینا سیر شی
      شما کل نون رو جلوت بذار و تا وقتی بخور که گرسنگیت رفع شده باشه
      اینجور که من دیدم وعده ی صبحانه و شامت زیاده و مطمینم یا خیلی آروم نمی خوری یا بعد سیر شدنتم می خوری
      از اینجا میگم که این دو وعدت زیاده چون در طول روز تعداد وعده هات کمه
      یلدا جون اره دو کف دست نون رو جدا میکنم اما واسه ناهار جدا نمیکنم معمولا چند قاشق اخر رو نمیتونم بخورم ولی کل وعده ها رو اروم میخورم میشه بیشتر راهنماییم کنی تا اشکال کارم گرفته بشه مرسی

خوب عزیز دلم این کارو نکن به هیچ وجه هیچ غذایی رو جدا نکن چون این کار از لحاظ روانی رو رژیمت اثر بد میزاره (حالا اگر خواستس بهت میگم چرا)
      حتما مقدار زیاد یا خیلی کم غذا رو جلوت بزار و فقط فقط فقط به معدت گوش کن و هر وقت احساس سیری کردی(یا رفع گشنگی در صورت تمایل) دست از غذا بکش یعنی اصلا هواست نباشه چه مقدار از غذا خوردی و اگر من ازت بپرسم مامان فریده جون چقدر غذا خوردی در جوابم بگی نمی دونم 3 لقمه 4لقمه یا 5 قاشق 6 قاشق خوردم ولی می دونم وقتی گشنگیم برطرف شد دیگه نخوردم
      موفق باشی عزیزم
      بوووووووس
      ویرایش توسط یلدا : 10 بهمن 1392 در ساعت 23:37 دلیل: پاسخ شما در پست شما

21. 4 کاربر، ارسال مامان فریده را لایک کرده اند:

nana (08 بهمن 1392),parchami7 (14 بهمن 1392),مهربان1389 (08 بهمن 1392),یلدا (07 بهمن 1392)

یونیک آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      143
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.18
      قد
      165
      وزن شروع
      73 (92/3/23)
      وزن هدف
      بین 55 تا 50 کیلویی...تا رسیدن به هیکل رویاهام ادامه میدم
      وزن فعلی
      59.1 (94.8.21)
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      4
      سلامممممممم به شاگردای پل مکنا

باورم نمیشه منم مثل افراد لاغر بی دغدغه هرچی دلم میخواد میخورم
      دیگه نگران اضافه وزن و کالری و ... نیستم
      بچه ها اگه تمرین کنید واقعا اون 4تا قانون ملکه ذهنتون میشه و کاملا ناخودآگاه رعایتشون میکنین
      من دیگه بدون استرس میرم مهمونی و کافی شاپ و رستوران
      چون میدونم زیاده روی نمیکنم و به اندازه نیاز بدنم میخورم
      حتی اگه پرخوری هم کنم میدونم بدنم میسوزونه

راستی یلدا جون عنوان تاپیک اشکال داره ها! این روش که رژیم نیس ، باید بنویسی کاهش وزن گروهی بر مبنای روش پل مکنا !
      بوووس
      New Year , New Me :) In The All Aspects Of My Life

23. 5 کاربر، ارسال یونیک را لایک کرده اند:

nana (08 بهمن 1392),parchami7 (14 بهمن 1392),مهربان1389 (08 بهمن 1392),یلدا (08 بهمن 1392),دلنواز (01 اردیبهشت 1393)

• صفحه 8 از 70
  • نخستنخست
  • ... 6789101858 ...
  • آخرینآخرین