شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: من در هر حالت از خودم خجالت می کشم

ovashli آواتار ها
    کاربر تازه وارد

گروه وزنی
    گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.01
    قد
    160
    وزن شروع
    62
    وزن هدف
    49
    وزن فعلی
    62
    وبلاگ زیباتنی من
    4

من در هر حالت از خودم خجالت می کشم

من چاق بودم و اون زمان که اضا فه وزن داشتم خیلی خجالت می کشیدم از هم سن و سالام چون اون ها همه نی قلیون بودن اون موقع همه بهم می گفتن وای مریم چه قدر چاق شدی ؟؟؟؟؟؟
    من هم خیلی نا راحت می شدم / لباس های دخترونه بهم نمی شدم / حوصله ی مهمونی رفتن هم نداشتم .
    شروع کردم به کاهش وزن و هی لاغر شدم و قتی به وزن متناسب با قدم رسیدم خوب بود و همه تعریف می کردن اما وقتی لاغر تر شدم همه شدن بلای جونم دیوونم کردم ا قدر بهم گیر دادن که من هم لج کردم و وزنم رو بردم بالا و مواظب غذا خوردنم هم نشدم و باز هم شدم همان اش و همان کاسه باز چاق شدم.
    تو مهمونی که می ریم تا میشینیم بحث از چاقی و لاغری من می شه کلا عصابم بهم ریخته و ارادم رو از دست دادم.
    به خاطر اون از کی است که می خام لاغر شم اما دیگه مثل پارسال اراده ندارم .
    کمکم کنین که در مقابل این حرف ها چه واکنشی نشان دهم که هم اعصابم اروم شه و هم ارادم رو به دست بیارم
    ممنون

2. کاربر زیر پست ovashli را لایک کرده است:

yegane34 (11 تیر 1394)

3. # ADS
    تبلیغات در مدار

alireza75 آواتار ها
    کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
    100
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.02
    وزن شروع
    89
    وزن هدف
    68
    وزن فعلی
    67
    حالت من
    Khoonsard
    وبلاگ زیباتنی من
    1
    سلام،این جریان دهن مردم و درو.ازه است کلا وقتی کاری و به خاطر حرف دیگران کنید اینجور ی میشه بشینید فکر کنید که خودتون کدوم رو میخواید و به حرف بقیه اعتنایی نکنید
    برای بدست آوردن چیزی که دیگران بدست نمیاورند، شما باید کاری هایی را کنید که دیگران نمیکنند

5. 2 کاربر، ارسال alireza75 را لایک کرده اند:

eli.topoli (09 تیر 1394), Zenith (11 تیر 1394)

Zenith آواتار ها
    مدیر کل سایت

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    مدير کل سایت
    میانگین پست در روز
    1.37
    وزن شروع
    64
    وزن فعلی
    53
    حالت من
    BaAngizeh
    وبلاگ زیباتنی من
    5
    نقل قول نوشته اصلی توسط ovashli نمایش پست ها
    من چاق بودم و اون زمان که اضا فه وزن داشتم خیلی خجالت می کشیدم از هم سن و سالام چون اون ها همه نی قلیون بودن اون موقع همه بهم می گفتن وای مریم چه قدر چاق شدی ؟؟؟؟؟؟
    من هم خیلی نا راحت می شدم / لباس های دخترونه بهم نمی شدم / حوصله ی مهمونی رفتن هم نداشتم .
    شروع کردم به کاهش وزن و هی لاغر شدم و قتی به وزن متناسب با قدم رسیدم خوب بود و همه تعریف می کردن اما وقتی لاغر تر شدم همه شدن بلای جونم دیوونم کردم ا قدر بهم گیر دادن که من هم لج کردم و وزنم رو بردم بالا و مواظب غذا خوردنم هم نشدم و باز هم شدم همان اش و همان کاسه باز چاق شدم.
    تو مهمونی که می ریم تا میشینیم بحث از چاقی و لاغری من می شه کلا عصابم بهم ریخته و ارادم رو از دست دادم.
    به خاطر اون از کی است که می خام لاغر شم اما دیگه مثل پارسال اراده ندارم .
    کمکم کنین که در مقابل این حرف ها چه واکنشی نشان دهم که هم اعصابم اروم شه و هم ارادم رو به دست بیارم
    ممنون
    سلام. ای کاش اونموقع که لاغر شده بودی بجای تحت تاثیرقرار گرفتن یه ذره به این فکر میکردی که این موضوع یه واکنش طبیعیه. تقریبا تمام آدما وقتی به یه حالت از قیافه ی فرد عادت میکنن با لاغر یا چاق شدنش مدام بهش گیر میدن. این یک موضوع طبیعیه که یه نفر که لاغر میشه خیلی از اطرافیان(نه همه) صرفا به دلیل یه فشار ناخودآگاه حسادت به ذهنشون این حرف ها رو به زبون میارن و همش میگن وای دیگه چیزی ازت نمونده. چرا از بین رفتی؟ چیی غصه ات میده؟ و...
    نگران نباش مهربون من خودم یکی از اون افرادی هستم که علی رغم اینکه 5 ساله روی این وزن موندم همچنان نوک پیکان این نیش و کنایه ها هستم. ابدا هم برام مهم نیست. چون اونا هیچوقت جای من نبودن که بدونن وقتی چاق بودم از نظر کل دنیا مردود بودم اما الان حداقل مقبول 90 درصد مردم هستم. پس تو هم خودت رو بخاطر 10 درصد از آدما نباز.
    خودت رو محصور در عده ی کمی از آدما نکن. دیدت رو بلندتر کن و افکار آحاد جامعه رو در نظر بگیر. الان دنیای زیبایی سال هاست به سمت تناسب اندام و لاغری رفته. اونقدری که حتی سایزهای ملاک مانکن ها هم پایین تر اومده و حتی گاهی پزشکا اینهمه لاغری رو نفی میکنن.
    همه ی اینا رو گفتم که بگم اگر به حرف دیگران گوش بدی فقط از خودت شکست میخوری عزیزم. چون اعتماد به نفس خودت پایین بوده که تحت تاثیر قرار گرفتی. چون اطلاعات خودت پایینه. چون تو اشتباه کردی که ایده آل های مرسوم، شناخته شده و مهم کلی دنیا رو نادیده میگیری و در ادامه ی راهت شک میکنی و از حرف چند نفر آدم اطرافت که احتمالا عمدتا تحت تاثیر حسادت این حرف ها رو میزنن تحت تاثیر قرار میگیری.
    عزیزم یه چیزی رو تو پرانتز بگم. حسادت حس پیچیده ایه. خیلی آدما خودشون فکر میکنن حسود نیستن. تو هم فکر نمیکنی حسود باشن. اما تحت تاثیر این حس برخوردهایی نشون میدن که خودشون فکر میکنن برخوردشون درسته و درست حرف میزنن!
    پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
    توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
    دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

7. 2 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

alireza75 (11 تیر 1394),yegane34 (11 تیر 1394)

chaghale آواتار ها
    کاربر سایت

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.03
    وزن شروع
    54
    وزن هدف
    49
    وزن فعلی
    51.5
    حالت من
    Badjens
    وی همه زمینه ها همینه. دیگران مرتب درباره آدم نظر میدن انگار تو زندگی کار دیگه ای ندارند. من که به خاطر این رفتارهاشون از جمع کناره گیری کردم. بهترین کار اینه که فقط به خودت توجه کنی و رضایت خودت برات مهم باشه در همه موارد. هر وقت درباره زیاد لاغر بودنت چیزی گفتن شما هم درباره چاقی اونها نظر بده
    برای اراده من متخصص تغذیه رو پیشنهاد میکنم. آدم خودش رژیم بگیره تقلب میکنه ولی بخواد مرتب بره پیش متخصص تغذیه روش نمیشه چاق بشه برای همین مراعات میکنه. من سه ماهه پیش متخصص 15 کیلو کم کردم ولی شش ماهه خودم نمیتونم 3 کیلو بیام پایین. مخصوصا ماه زولبیا بامیه هم هست. تازه حلیم و اینا که هیچی. هنوز طعم ماه رمضون رو کامل نچشیدم.

9. 2 کاربر، ارسال chaghale را لایک کرده اند:

Naffas (11 تیر 1394), Zenith (12 تیر 1394)

اناربانو آواتار ها
    کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
    50
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.00
    قد
    153
    وزن شروع
    94
    وزن هدف
    52
    وزن فعلی
    71.7
    حالت من
    BaAngizeh
    وبلاگ زیباتنی من
    17
    سلام دوست گرامی طاعاتتون قبول باشه
    چرا اینقدر خودتو درگیر حرف هایی میکنی که ارزشی نداره ؟ مگه این مردمی که هی میگن این طوری خوشگلی اون طوری زشتی چقدر تو زندگیت اهمیت دارن ؟ بود و نبودشون چقدر مهمه ؟ یا اصلا تو چقدر برایه اونا اهمیت داری؟ خودتو دوس داشته باش هر شکلی که هستی با هر هیکلی که هستی ببین خودت میخای چطور باشی همون راهو پیش بگیر چاق لاغر متوسط مهم خودتی نه کسی دیگه مطمئن باش اراده هم داری حتی کوهو جا به جا کنی رژیم گرفتن که چیزی نیست فقط نا امید نشو به خودت انرژی منفی نده اینقد خواهشا :cheerleader3:
    برای داشتن چیزی که تا به حال نداشته ایم باید کسی باشیم که تا به حال نبوده ایم ؟!

11. کاربر زیر پست اناربانو را لایک کرده است:

Zenith (12 تیر 1394)

ovashli آواتار ها
    کاربر تازه وارد

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.01
    قد
    160
    وزن شروع
    62
    وزن هدف
    49
    وزن فعلی
    62
    وبلاگ زیباتنی من
    4
    سلام دوستان عزیز
    واقعا ازتون ممنون نم به خاطر را هنمایی های زیبا و خوبتون و واقعا می خام سعی کنم که همین طور با شم .
    اگه ادم به خاطر حرف مردم هی بخاد خودشو این شکل و اون شکل کنه که نمیشه و هر روز با ید یه جوری بشه مرسی از همتون.
    دوستون دارم دوستای گلم

13. 2 کاربر، ارسال ovashli را لایک کرده اند:

alireza75 (12 تیر 1394), Zenith (12 تیر 1394)