شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 1 از 2
  • 12
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 19

موضوع: چطور فضای صمیمی ایجاد کنم؟

fatemeh_m آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      91
      گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.09
      قد
      168
      وزن شروع
      93.2
      وزن هدف
      55
      وزن فعلی
      83.2
      حالت من
      Sepasgozar

Question چطور فضای صمیمی ایجاد کنم؟

دوستای خوب و مهربونم سلام! راستش من دختر زیاد معاشرتی ای نیستم معمولا در روابط از راه دور مثل اینترنت و اس ام اس و نامه راحت تر رفتار میکنم و به نظر خودم بهتر هستم! برای همین وقتی با کسی رابطه خوبی از راه دور دارم و بعد اونو از نزدیک میبینم خیلی نگرانم که رابطه م به خوبی رابطه ی از راه دورم باشه!

قضیه اینه من یه عمو دارم که دوره بچگی اصلا ندیده بودمش و فقط چندبار نامه بینمون رد و بدل شده بود حالا چندسالی میشه که سالی یکبار میتونم از نزدیک ببینمش و از طرفی به لطف اینترنت ما همیشه با هم در تماس هستیم... مثل سایر موارد رابطه از راه دورمون خیلی خوب و صمیمانه ست! من خیلی دوستش دارم و فکر میکنم اونم همچین احساساتی داره! منتها هرسال که از نزدیک رو به رو میشیم رابطه مون به اون کیفیت و خوبی از راه دور نیست (که فکر میکنم کاملا مقصرش من هستم) حتی احساس میکنم داره کم کم روی کل رابطه از راه دورمون و احساس اون به من هم اثر میزاره و راستش این منو خیلی ناراحت و نگران میکنه!

من دوستای زیادی ندارم و بدتر از اون توی فامیل شخصیت چندان محبوبی نیستم (پشتم غیبت و بدگویی زیاد شده از وقتی بچه بودم) تنها کسی که توی فامیل واقعا احساس نزدیکی و خوبی باهاش دارم همین عمومه!! نمیخوام از دستش بدم و از طرفی راستش نمیدونم چطور باید همون جذابیت رابطه مجازیمون رو توی دیدارمون حفظ کنم!!!!!!!

دلم میخواد بتونم وقتی میاد خونه مون یا با هم هستیم یه فضای صمیمی مثل حالت اینترنتی رو ایجاد کنم ولی اصلا نمیدونم چی کار باید کرد!!!!!!
      دلم نمیخواد مثل مراسم خواستگاری همه فقط رو به روی هم بشینیم و خشک حرف بزنیم دلم میخواد فضا گرم تر باشه ولی راهش رو بلد نیستم یا اینکه غیر از خوراکی های خوشمزه یا غذاهای ایرانی نمیدونم وقتی میاد خونه مون چطوری باید سرگرمش کنم چطوری کاری کنم که خاطره خوبی از اومدن خونه مون و همصحبتی با هم براش بمونه؟ اینم بگم که حوصله ش زیاد نیست مثلا قبلا فیلم و آهنگ هایی که دوست داشتم رو بهش نشون دادم ولی معمولا خسته میشه وسطش و فقط از سر احترام چیزی نمیگه!!! :boredsmiley:

تا دوسال پیش وقتی می اومد با هم میرفتیم بیرون و فرصت میشد که حسابی با هم حرف بزنیم ولی پارسال برای با هم بیرون رفتن با یک گروه بزرگ بودیم و من حس کردم که شاید با هم بودنمون زیاد بهش خوش نمیگذره که این برنامه رو ریخته!
      برای همین هم دلم میخواد امسال بتونم وقتی میاد خونه مون کاری کنم که حسابی بهش خوش بگذره ولی واقعا نمیدونم چی کار کنم؟؟؟ اگر میشه راهنماییم کنید شما وقتی یه دوست، یه مهمون منزلتون میاد چطوری سرگرمش میکنید چطوری رابطه خوب و صمیمانه ایجاد میکنید؟؟؟
      شاید به نظر خیلی ها مسئله کوچیکی باشه ولی برای من که زیاد معاشرتی نیستم خیلی مهمه! من به عموم به چشم تنها دوستم در فامیل نگاه میکنم و به هیچ عنوان نمیخوام رابطه دوستانه مون خراب بشه!!!
      هر راهنمایی ای که به فکرتون رسید خیلی خیلی ممنون میشم بهم بگید و کمکم کنید از این شرایط در بیام!
      ممنونم که پستم رو خوندین

2. 9 کاربر، ارسال fatemeh_m را لایک کرده اند:

azi1 (07 تیر 1393),delaram25 (28 شهریور 1393),mahrokh (05 تیر 1393),maryam12 (17 مرداد 1393),parisima (21 تیر 1393),مهنیا (05 تیر 1393), Zenith (27 مرداد 1393),الینا1 (05 تیر 1393),دختر بلا (06 مرداد 1393)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

shamim2 آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.07
      قد
      169
      وزن شروع
      71.400
      وزن هدف
      64
      وزن فعلی
      ٦٥
      حالت من
      Ashegh
      عزيزم لطفا از حرفم ناراحت نشيا ولي يكي از دلايلش اضافه وزنت ميتونه باشه اگه بتوني خودتو لاغرو خوشهيكل كتي همه چيزت عوض ميشه عموتم خيلي خوشحال ميشه يه برادرزاده خوشهيكل و سرزنده داره از اينكه با اون همه جا با شه بهش خوش ميگذره و پزشو ميده

5. 5 کاربر، ارسال shamim2 را لایک کرده اند:

delaram25 (28 شهریور 1393),fatemeh_m (02 تیر 1393),mahrokh (05 تیر 1393),parisima (21 تیر 1393),الینا1 (05 تیر 1393)

fatemeh_m آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      91
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.09
      قد
      168
      وزن شروع
      93.2
      وزن هدف
      55
      وزن فعلی
      83.2
      حالت من
      Sepasgozar
      نقل قول نوشته اصلی توسط shamim2 نمایش پست ها
      عزيزم لطفا از حرفم ناراحت نشيا ولي يكي از دلايلش اضافه وزنت ميتونه باشه اگه بتوني خودتو لاغرو خوشهيكل كتي همه چيزت عوض ميشه عموتم خيلي خوشحال ميشه يه برادرزاده خوشهيكل و سرزنده داره از اينكه با اون همه جا با شه بهش خوش ميگذره و پزشو ميده
      شمیم جان من از پارسال عموم رو ندیدم و پارسال هم حداقل 15 کیلو از الان لاغرتر بودم
      میدونم چاقی خیلی توی رابطه ها تاثیر داره ولی فکر نمیکنم الان زیاد به مسئله من مربوط باشه اگر بخوام اینطوری فکر کنم که دیگه عموم احتمالا امسال منو ندیده میگیره که!!!!!!!!!!!!
      من حدودا دوساله که انقدر چاق شدم قبلا 60 کیلو بودم عزیزم مربوط به این مسئله نیست البته احتمالا!

- - - Updated - - -

اگر وزنم هم بخواد تو رابطه مون تاثیر بزاره که فاجعه میشه

7. 4 کاربر، ارسال fatemeh_m را لایک کرده اند:

delaram25 (28 شهریور 1393),mahrokh (05 تیر 1393),parisima (21 تیر 1393),الینا1 (05 تیر 1393)

fatemeh_m آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      91
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.09
      قد
      168
      وزن شروع
      93.2
      وزن هدف
      55
      وزن فعلی
      83.2
      حالت من
      Sepasgozar
      دیگه هیچ کس نظری نداره؟ راهکاری؟ پیشنهادی؟ دلداری ای؟ من از غصه دق کردم اینجا تنهایییییی

9. 3 کاربر، ارسال fatemeh_m را لایک کرده اند:

delaram25 (28 شهریور 1393),mahrokh (05 تیر 1393),الینا1 (05 تیر 1393)

mahrokh آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      495
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      1.44
      قد
      163
      وزن شروع
      121.500
      وزن هدف
      هدف اول ..وزن99 .هدف دوم ..79...هدف سوم 60
      وزن فعلی
      82
      حالت من
      Khoshhal
      سلام فاطمه جونم راستش من پستت رو خوندم واز اونجایی که خودت کمک خواستی نظرم رو میگم
      عزیزم وقتی تو دنیا مجازی راحت هستی چون میتونی از کلمات احساسات عواطفت استفاده کنی و مشکلی نداری ولی رو در ور سختر میشه برات چون زیاد اهل رفت وامد نیستی عزیزم ..همین باعث شده نتونی احساسات و نقطه نظراتتت رو به راحتی بیان کنی عزیزم فکر مکنم خجالتی هستی همین باعث میشه نتونی به راحتی باعموت صبحت کنی
      من یه عمو دارم 42سالشه الان 10 ساله رفته انگلیس من و اون 10 سال اختلاف سنی داریم هنوز هم برای من بهترین دوستم هست
      من قبل از اینکه بره وقتی میدیمش بهش میگفتمد لم براش تنگ شده میگفتم دوست دارم باهمبریم بیرون بهش نظرمو میگفتم اونم چون میدید من میگم سهی میکرد برنامه بزاره باهم بریم بیرون من بردار بزرگتر نداشتم به چشم برداری بهش نگاه میکردم
      ببین گل باید به هر کسی بتونی احساست روبگی تا تو نگی نمیدونه عزیزم تو دینای مجاری استفاده از کلمات خوب و قشنگ راحت هست ولی دنیا واقعی ادم با قفل زبونش رو باز کنه بگه به عمون بگو چقدر دوستش داری بگو بهتریت دوستتت هست و توفامیل کسی رو جز اون نداریمطمن باش عمون هم تغییر میکنه
      عزیزم خیلی خوبه پذیرایی میکنی ازش ببین چه خوراکی دوست داره بببین بیشتر ترجیح میده تو چه زمینه ای باهش صحبت بشه عزیزم اینجوری برات راحتتر میشه عموت از کشور دیگه ای میاد ؟؟؟؟
      If i could pull down the rainbow i would write your name on it and put it back in the sky to let every body know how colourful my life is with friends like you

11. 5 کاربر، ارسال mahrokh را لایک کرده اند:

azi1 (07 تیر 1393),delaram25 (28 شهریور 1393),fatemeh_m (07 تیر 1393),parisima (21 تیر 1393),الینا1 (05 تیر 1393)

Mehregan1986 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      70
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      1.16
      قد
      170
      وزن شروع
      110
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      78
      حالت من
      Khoshhal
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      فاطمه جون من با نظر شمیم موافقم

اضافه وزن خیلی خیلی تاثیر میذاره

فکر میکنم عموت مرد جوونی باشه .پس ظاهر واسش مهم تر هستش

و از طرفی هم با ماهرخ موافقم .. باید ابراز کردن رو بتونی انجام بدی رو در رو

شوخ باش .. اصلا با کسی کاری نداشته باش .. دستشو بگیر بیارش توی اتاقت .. باهاش صحبت کن

ببین چی خوشش میاد

مثلا دایی من با من 7 سال فاصله سنی داره .. یه مدت واقعا به خاطر وزنم ازم دوری میکرد .. همش تیکه و اینا

ولی الان اینقدر خوب شده .. فکر کن با همه همش میریم بیرون .. مثلا ورزشکاره .. ازش در مورد ورزش هی سوال میکنم

کلا سعی میکنم در مورد چیزایی باهاش صحبت کنم که دوست داره

ولی اینو بدون کلا مردا از زنایی خوششون میاد که شوخ هستن و سرزنده

باید شاد باشی و پر انرژی

خودت برو کنارش بشین .. خودت بغلش کن .. اصلا بهش بگو بیاد موهاتو ببافه

میدونی مردا ازین کارا خوششون میاد

البته دایی من خوشش میاد اشالله عموی شما هم خوشش بیاد

یا مثلا کیک خونگی اینا درست کن وقتی میاد .. بهش بگو خودت درست کردی ..
      رسیدن به سایز 36,38 تا اسفند 94

13. 4 کاربر، ارسال Mehregan1986 را لایک کرده اند:

delaram25 (28 شهریور 1393),fatemeh_m (07 تیر 1393),parisima (21 تیر 1393),الینا1 (05 تیر 1393)

azi1 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      125
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.21
      قد
      165
      وزن شروع
      74
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      59
      حالت من
      Ashegh
      سلام فاطمه جون.من با نظر ماهرخ جون موافقم.احتمالا آدم خجالتی هستی .به خاطر همین توی ارتباطات مستقیم دچار مشکل میشی.سعی کن خودت باشی.اصلا نقش بازی نکن.خودت باش.راحت باش.هر چیزی که بهش فکر میکنی و تو ذهنت هست راحت بگو.اشکالی نداره که طرف مقابلت چی فکر میکنه.مهم اینه که تو حرف خودت رابزنی.احساست را حبس نکن.رهاش کن.وقتی طرف مقابلت میبینه که تو باهاش راحتی و احساست را بهش میگی،راحتتره باهات .
      دررابطه با عمو جونت هم ،اصلا .یعنی فکر نکن که اون به خاطر ظاهرت یا چیز دیگه ای باهات دچار مشکل بشه.تنها چیزی که این بین مانعه ،فکر خودته.فکرت رو رها کن.سعی کن اصلا بهش فکر نکنی.اصلا از خودش بپرس که چه چیزی دوست داره.همون کار رو با هم انجام بدین.مطمئن باش اینجوری خوشحالتر میشه.
      من چند وقت پیش که داداشماینا اومده بودن.نمیدونستم باید با خانمش چه جوری برخورد کنم،یا اصلا چه کاری دوست داره.ولی ازش پرسیدم و اون بهم میگفت.خیلی هم راحت بودیم.حتا ازش میپرسیدم غذا چی دوست داری که برات درست کنم.اون هم میگفت.خوب خوشحال میشدیم هردومون.حتا روز اولی که تو راه بود ازش پرسیدم دوست داری واست نهار چی درست کنم.اون هم راحت گفت.هر جا هم میخواستیم بریم ازش میپرسیدم!
      میدونی اینجوری فکر میکنم راحتتر باشین.حالا این نظر من بود.امیدوارم که با عمو جونت حسابی بهت خوش بگذره.
      یک چیز دیگه هم هست.عموها برادرزادشون را خیلی دوست دارن.خیلی!اصلا فکرهای بد در موردش نکن.

15. 3 کاربر، ارسال azi1 را لایک کرده اند:

delaram25 (28 شهریور 1393),fatemeh_m (07 تیر 1393),parisima (21 تیر 1393)

fatemeh_m آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      91
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.09
      قد
      168
      وزن شروع
      93.2
      وزن هدف
      55
      وزن فعلی
      83.2
      حالت من
      Sepasgozar
      وای بچه ها مرسیییییی از حرفای قشنگتون دقیقا درست گفتین من کمی خجالتی هستم و واسم خیلی سخته حرفای دلم رو رو در رو بگم... حتی وقتی عموم ایران هست توی اس ام اس میتونم بگم چقدر دوستش دارم یا چقدر دلتنگش بودم ولی وقتی بهم میرسیم دهنم باز نمیشه! دلم میخواد خود واقعیم باشم ولی خیلییییی برام سخته! دقیقا ماهرخ جون منم چون برادر ندارم و شوهر یا دوست پسرم ندارم به عموم به چشم یه دوست و برادر نگاه میکنم البته زیاد جوون نیست ولی روحیه خیلی بانشاط و جوونی داره! من تا یکی دوسال پیش سعی میکردم رو در رو دستش رو محکم تر فشار بدم یا مثلا خیلی بوسش میکردم ولی از نظر کلامی انگار واقعا زبونم قفل میشه!!! آخه اصلا بلد نیستم از این حرفا بزنم میدونم باید بگم ولی نمیدونم چرا نمیشه نمیاد...

ماهرخ جون عموم هلند زندگی میکنه. اتفاقا اونجا چندین سال با یه خانم خیلی چاق زندگی میکرد برای همینم زیاد فکر نمیکنم از چاق ها متنفر باشه!
      میدونم چاقی توی رابطه و زیبایی تاثیر داره ولی الان که اومده نمیتونم کاریش بکنم ایشاالله برای سال دیگه این مشکلم هم حل شده باشه!

چهارشنبه شب رفتم خونه پدربزرگم و عموم تازه اومده بود رفتار اون خوب بود ولی میگم به اون خوبی چندسال پیش نیست منم برخلاف سال گذشته که خیلی ذوق و شوق نشون داده بودم از ترس ضایع شدن دوباره، ساده تر برخورد کردم...
      مهرگان جون اگر انقدر که شما تعریف میکنی راحت بودم که مسئله حل بود ما با هم صحبت میکنیم اتفاقا موضوع برای صحبت خیلی داریم ولی مثلا اینکه بهش بگم موهامو ببافه راستش روم نمیشه!!! اگر انقدر صمیمی میشدیم خیلی عالی میشد! خوش بحال شما که انقدر با داییتون صمیمی هستین!
      شاید اگر چندسال پیش همین برخورد الان رو باهام داشت اصلا ناراحت که نمیشدم هیچی خوشحال هم میشدم ولی وقتی رابطه ها طولانی تر میشن توقع داری دوستی ها محکم تر بشه اعتمادها بیشتر بشه شایدم من خیلی رویایی فکر میکنم ولی آخه میبینم این چندساله انگار هیچ پیشرفتی نداشته!

آزی جون خیلی حرفای قشنگی زدی! اتفاقا عموی منم همین شکلی دوست داره بدون تعارف و خودمونی! منم این شکلی دوست دارم چون گرم تر و صمیمی تر هست! سعی میکنم خودم باشم و احساساتم رو نشون بدم... فکر کنم همین که از تماس فیزیکی شروع کنم بهتر از اینه که مثل چندشب پیش ازش فرار کنم! :)

17. 3 کاربر، ارسال fatemeh_m را لایک کرده اند:

azi1 (07 تیر 1393),delaram25 (28 شهریور 1393),parisima (21 تیر 1393)

مملي شيطون آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      10
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.65
      قد
      163
      وزن شروع
      95
      وزن هدف
      هدف اصلی65 تا اخر ماه رمضان
      وزن فعلی
      71/50
      حالت من
      Ashegh
      عزیزم شاید عموت دیده تو کنار هم سرد هستید اونم سرد شده اولش سخته که ابراز احساسات کنی بعدش دیگه برات عادی میشه منم چند سال پیش مثل تو بودم حرف دلم رو توی نامه و اس ام اس راحت تر میزدم ولی دیگه اونقدر تمرین کردم الان برام راحت شده وقتی با یکی دوست مییشدم که همیشه با فامیلی صداش می کردم بعدا که صمیمی میشدم روم نیمشد با اسم کوچیک صداش کنم یا همیشه میترسیدم وقتی شوهر کردم نتونم بهش ابراز احساسات کنم و حت اسمش رو صدا کنم ولی الان اینطوری نیستم باید روابط اجتماعیت رو تو جامعه زیاد کنی اولش شاید خیلی سخت باشه ولی به مرور برات عادی میشه تو جمعی میره سعی کن از اب و هوا و شلوغی بچه ها و هر موضوع متناسب با مجلس حرف بزنی به خودت جرات بده اطرافیان ما هم افرادی هستن عین ما لزومی نداره ازشون خجالت بکشیم باید زیاد تو جمع باشی و باهمه گرم باشی الان مشکلت عموت هستش بعد مدتی شوهر کردی تبدیل به مشکلت با شوهرت میشه پس فقط باید تمرین کنی بازم میگم اولش سخته ولی بعد مدتی تمرین برات عادی میشه

اگه جرات نمی کنی رو در رو حرفت رو به عموت بزنی برای بارهای اول روت رو بکن به دیوار ودر حالی که عموت کنارت هستش حرفت رو بزن یا چشات رو ببند و حرفت رو بگو به زبون که بیاری می تونی دفعه بعد رو در رو حرفت رو بهش بزنی در ضمن من معتقدم چاقی و ظاهر ادم اثر داره ولی نه اونقدر زیاد ادم های چاق و حتی زشت زیادی هستن از اعتمد به نفس بالایی بر خوردارن و حرفشون رو راحت میزنن پس توهم فقط باید جرات کنی و تمرین :cheerleader3:
      دوستان عزیز لطفا سوالات رژیمی رو تو دفترچه ها نپرسید

تو تاپیک خودش بپرسید تا بقیه هم استفاده بکنن !

19. 3 کاربر، ارسال مملي شيطون را لایک کرده اند:

azi1 (07 تیر 1393),delaram25 (28 شهریور 1393),fatemeh_m (07 تیر 1393)

azi1 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      125
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.21
      قد
      165
      وزن شروع
      74
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      59
      حالت من
      Ashegh
      فاطمه جون امیدوارم روزهای خوب و خوشی با عموت داشته باشی.مهم اینه که خودت بخوای.پس شروع کن!
      خجالت را کنار بذار و هر چیز که تو دلت هست را بگو دوستم!
      موفق باشی فاطمه جون!

21. 2 کاربر، ارسال azi1 را لایک کرده اند:

delaram25 (28 شهریور 1393),fatemeh_m (07 تیر 1393)

• صفحه 1 از 2
  • 12
  • آخرینآخرین