شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 1 از 6
  • 123 ...
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 59

موضوع: چرا دوست صمیمی؟ ؛ چرا عشق نه؟؟!!!!!!!

tuti آواتار ها
      کاربر اخراجی

امتیاز زیباتنی
      124
      گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر محروم
      میانگین پست در روز
      1.43
      قد
      151
      وزن شروع
      97
      وزن هدف
      80 ( تا آخر 92)
      وزن فعلی
      83
      حالت من
      Ghamgin

چرا دوست صمیمی؟ ؛ چرا عشق نه؟؟!!!!!!!

سلام دوستای خوب زیباتنی. خوشحالم که می تونم اینجا باهاتون راحت حرف بزنم. از وقتی اومدم توی این سایت روزی هزار بار میام اینجا سر میزنم و از دیدنتون ذوق میکنم. من دختره تنهایی هستم. رابطه ی عمیقی با خونوادم ندارم. ولی الان چیزی که میخوام اینجا مطرح کنم مشکلی هست که واقعا اذیتم میکنه و عذابم میده.
      من دختره شیطون و پر شر و شوری هستم. ظاهرم خوبه. روابط اجتماعیم خوبه. از خودم راضی هستم.اعتماد به نفس بالایی دارم. دوستای زیادی دارم. چه پسر چه دختر. بی اف ندارم و دوستای پسرم همه فقط دوست هستن. چیزی که برام آزار دهنده س اینه که همه ی دوستام چه پسرا چه دخترا بهم میگن تو بهترین و نزدیک ترین دوست منی!! آخه چرا هیچ پسری به من علاقمند نمیشه؟ مسخره نیس که من برای همه ی پسرای اطرافم بهترین و نزدیک ترین و صمیمی ترین و با مرام ترین دوست هستم؟؟ از هر پسری تو دوستام می پرسم من با دخترای دیگه فرق دارم؟؟ میگه نه! میگم چیزی ازشون کم دارم؟؟ میگه نه تو از خیلی ها سر تر هستی. میگم مشکلی دارم؟ میگه نه! میگم رفتار و خلق و خوم مث پسراس؟ میگه نه! تو دختره زیبا جذاب و مهربونی هستی. هر مردی با تو باشه خوشبخت میشه!! ولی در نهایت همشون منو فقط مهربون توصیف میکنن. میگن تو عزیز ترین و بهترین و مهربون ترین دوست من هستی. من نمیخوام همیشه برای هر پسری فقط دوست باشم. فقط رفیق فاب باشم. چرا باید براشون مث رفیقای پسرشون باشم؟ یه دوست دارم (پسر) خیلی دوسش دارم خیلی هم صمیمی هستیم. میگه تو از دوستم سهند که رفیق 12 ساله ی منه برام عزیزتری و بهم نزدیک تری :( آخه این ینی چی؟؟ بخدا دارم دیوونه میشم. من باید چی کار کنم. این دوستمو که میگم پسر خوبیه. خیلی خوب. من عاشقش نیستم. در واقع من عاشق هیچ کس نیستم ولی دوس دارم جذبش کنم. میخوام بهم علاقمند بشه. خسته شدم از روابطم که همش مثه هم دیگس :(
      شماها همتون دختر هستین. یا خانوم هستین. چی کار میکنید که مردها دوستتون دارن. بهتون به چشم دختر یا زن نگاه میکنن نه رفیق :(

2. 14 کاربر، ارسال tuti را لایک کرده اند:

**mahsa** (03 دی 1392),bratz (01 آبان 1392),dani (29 آذر 1392),eliha (29 آذر 1392),leili (01 آبان 1392),malooos (28 آذر 1392),parchami7 (01 آبان 1392),raha1107 (01 آبان 1392),rara (28 آذر 1392),tinkerbell (01 آبان 1392),مملي شيطون (01 آبان 1392), Zenith (01 آبان 1392),zohreh.a (01 آبان 1392),باربی اینده (03 دی 1392)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

shamim2 آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.07
      قد
      169
      وزن شروع
      71.400
      وزن هدف
      64
      وزن فعلی
      ٦٥
      حالت من
      Ashegh
      البته روانشناسه سایتمون بهترین جوابو بهت خواهد داد ولی عزیزم دلیلش وزنته وقتی یه خانومی وزنش بالاست معمولا پسرها بعنوانه یه خواهر بزرگتر و دوست بهش نزدیک میشن

5. 8 کاربر، ارسال shamim2 را لایک کرده اند:

azera (01 آبان 1392),bratz (01 آبان 1392),dani (29 آذر 1392),parchami7 (01 آبان 1392),raha1107 (01 آبان 1392),Sabrina (01 آبان 1392),tinkerbell (01 آبان 1392), Zenith (01 آبان 1392)

tuti آواتار ها
      کاربر اخراجی

امتیاز زیباتنی
      124
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر محروم
      میانگین پست در روز
      1.43
      قد
      151
      وزن شروع
      97
      وزن هدف
      80 ( تا آخر 92)
      وزن فعلی
      83
      حالت من
      Ghamgin
      نقل قول نوشته اصلی توسط shamim2 نمایش پست ها
      البته روانشناسه سایتمون بهترین جوابو بهت خواهد داد ولی عزیزم دلیلش وزنته وقتی یه خانومی وزنش بالاست معمولا پسرها بعنوانه یه خواهر بزرگتر و دوست بهش نزدیک میشن

واقعا؟؟؟؟ ینی من اگه وزنم بیاد پایین موضوع حل میشه؟؟؟

آخه یه موضوع دیگه م که هست اینه که حتی دوستای پسر اینترنتیم که منو حتی ندیده ن هم نظرشون همینه :( یه دوست داشتم (پسر) همیشه میگفت من وقتی با تو تلفن حرف میزنم اصن حس نمیکنم دارم با یه دختر حرف میزنم حس میکنم دارم با رفیقای پسرم حرف میزنم :( این در حالیه که من اصن رفتارم پسرونه یا زمخت و خشن نیست. من خیلی ملایم و شادابم. :(

شمیم عزیزم مطمئنی من اگه وزنم بیاد پایین مشکلم حل میشه؟؟؟

7. 5 کاربر، ارسال tuti را لایک کرده اند:

bratz (01 آبان 1392),dani (29 آذر 1392),parchami7 (01 آبان 1392),Sabrina (01 آبان 1392), Zenith (01 آبان 1392)

shamim2 آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.07
      قد
      169
      وزن شروع
      71.400
      وزن هدف
      64
      وزن فعلی
      ٦٥
      حالت من
      Ashegh
      نقل قول نوشته اصلی توسط tuti نمایش پست ها

واقعا؟؟؟؟ ینی من اگه وزنم بیاد پایین موضوع حل میشه؟؟؟

آخه یه موضوع دیگه م که هست اینه که حتی دوستای پسر اینترنتیم که منو حتی ندیده ن هم نظرشون همینه :( یه دوست داشتم (پسر) همیشه میگفت من وقتی با تو تلفن حرف میزنم اصن حس نمیکنم دارم با یه دختر حرف میزنم حس میکنم دارم با رفیقای پسرم حرف میزنم :( این در حالیه که من اصن رفتارم پسرونه یا زمخت و خشن نیست. من خیلی ملایم و شادابم. :(

شمیم عزیزم مطمئنی من اگه وزنم بیاد پایین مشکلم حل میشه؟؟؟
      دوست پسرهای اینترنتی رو نمیدونم ولی اونایی که تو رو میبینن فقط با لاغر شدنت حسشون عوض میشه چون با لاغر شدن خیلی از حرکاتتم عوض میشه که الان متوجهشون نیستی

9. 4 کاربر، ارسال shamim2 را لایک کرده اند:

dani (29 آذر 1392),parchami7 (01 آبان 1392),tinkerbell (01 آبان 1392), Zenith (01 آبان 1392)

tuti آواتار ها
      کاربر اخراجی

امتیاز زیباتنی
      124
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر محروم
      میانگین پست در روز
      1.43
      قد
      151
      وزن شروع
      97
      وزن هدف
      80 ( تا آخر 92)
      وزن فعلی
      83
      حالت من
      Ghamgin
      نقل قول نوشته اصلی توسط shamim2 نمایش پست ها
      دوست پسرهای اینترنتی رو نمیدونم ولی اونایی که تو رو میبینن فقط با لاغر شدنت حسشون عوض میشه چون با لاغر شدن خیلی از حرکاتتم عوض میشه که الان متوجهشون نیستی
      اونی که برام مهمه دوستای نتی نیستن. برام مهم همین دوسته صمیمیم هست که خب ظاهرا خیلی هم دوستم داره. قبلا همکار بودیم. همو می بینیم. اگه اینطور باشه و با کاهش وزنم همه چیز درست بشه که من خیلی خوشحال میشم. بعضی آدما توی زندگی آدم هستن که آدم دوست داره بهشون یک قدم نزدیک تر باشه. اینم شامل همون آدماس. راستش یکی از عللی که دارم سعی مضاعفی برای لاغر شدن میکنم همین موضوعه. چون یه بار شنیده بودم که مردا از 15 ساله گرفته تا 115 ساله! همیشه اول شیفته ی اندام خانومها میشن...... شمیم جان بی نهایت ازت ممنونم گلم.

دلم گرفت. راستش گریه مم درومد. برام دعا کن زودتر به وزن هدفم برسم.

11. 7 کاربر، ارسال tuti را لایک کرده اند:

asalbusy (01 آبان 1392),azera (01 آبان 1392),bratz (01 آبان 1392),ElhamSahra (28 آذر 1392),leili (01 آبان 1392),parchami7 (01 آبان 1392), Zenith (01 آبان 1392)

bratz آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      165
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.18
      قد
      160
      وزن شروع
      75
      وزن هدف
      هرچی کمتر بهتر
      وزن فعلی
      52
      حالت من
      Sepasgozar
      وبلاگ زیباتنی من
      3
      عزیزم من کوچیکتر از اونی هستم که بخوام تو رو راهنمایی کنم ولی دلیلشو توی چندتا چیز میبینم چون یه جورایی منم مشکل تورو داشتم.
      اول : منم نظر شمیم جونو دارم که اضافه وزنته باعث میشه اونا تورو واسه ازدواج مناسب ندونن من همیشه مامانم میگفت خودتو بذارجای پسری که می خواد زن بگیره یا مامانش یا خواهراش،دوس داری زن چاق بگیری یا یه دختره خوش هیکل !؟ دیگه خودت تا تهشو بخون.
      دومی: صمیمیت بیش از حد! عزیزم صمیمیتی که توی دوسی تو با پسرا هست باید با دخترا فرق داشته باشه اونقدری باهشون صمیمی شدی که کاملا رفیق فابریکشون شدی پسرام واسه همین هیچ علاقه ای بهت پیدا نمیکنن چون میگن دوستمونه دیگه! زشته یه فکر دیگه ای روش داشته باشیم!
      سومی: توتی جونم رفتارت که اصلا دخترونه نبوده! درسته میگی گفتن پسرونه نیستی ولی دخترونه هم نبودی! پسرا برعکس اونچیزی که نشون میدن آدمای احساساتی هست! اونا دوس دارن طرفشون دخترونه باشه ناز کردن دخترارو دوس دارن برعکس اینکه میگن از ناز کشیدن و دخترای لوس بدشون میاد! عزیزم همین طور که دخترای زیادی لوس و اشوه ای به نظر ما زشته رفتارشون از نظر پسرام دخترایی که اصلا دختر نیستن جذاب نیستن واسه پسرا!دخترونه بودنو منم بلد نبودم ولی یه مدت کوتاه روی خودم تمرین کردم بهتر شدم!
      چهارمی: که مهم ترینشم هست رفیقشون بودنه! تو اونقدری باهاشون راحت بودی و صمیمی بودی و پایه بودی و رفیق فابریک بودی که دیگه جایی واسه یه عشق نذاشتی! عزیزم پسرا دوس دارن طرفشون خاص باشه دوس دارن واسشون دست نخورده باشی و اونا تورو کشف کنن نه اینکه تو بری و زود همه چیزتو رو کنی! بذار همیشه یه قسمت از وجودت پنهان بمونه. همیشه یه سورپرایز باش واسشون! همیشه یه رفتار جدید داشته باشو تو جواب چه جالب تو اینجوری بودی! بگو تازه کجاشو دیدین! من هنوز نصفم دست نخورده مونده برای یه شخص خاص زندگیم!
      پنجمیشم که بیشتر راهنماییه اینه که توی حرفات بهشون بفمون که خسته شدی از تنهایی دوس داری با یکی رابطه ی عاشقونه بر قرار کنی بهشون بفهمون که توام به این چیزا فکر میکنی و واسه اون طرفت سنگ تموم میذاری دلشونو آب کن که وای من شوهر آیندم خیلی خوشبخته چون من نقشه های قشنگی واسه زندگیمون دارمو از این جور حرفای احساساتی!
      عزیز جونم اینارو نه جایی خوندم نه کسی بهم یاد داده فقط تجربه های خودمه که خیلیاشو پسرا بهم با زبون خودشون گفت! خیلیاشم با رفتارشون فهمیدم. پس فقط تجربه هست!
      امیدوارم یه وقت از حرفای که زدم ناراحت نشی!چون سوالت واضح بود مجبور بودم واضح و روشن جوابتو بدم!

عزیزم کاملا درکت میکنم!! اصلا حس قشنگی نیست که کسی عاشقت نباشه منم یه زمانی شبا همش کارم گریه کردن بود که چرا یعنی من کسی رو نمیتونم جدب خودم کنم.
      ایشالا به زودی شاهزاده ی رویاهات با اسبش بیاد دنبالت!!

13. 9 کاربر، ارسال bratz را لایک کرده اند:

**mahsa** (03 دی 1392),asalbusy (01 آبان 1392),dani (29 آذر 1392),eliha (29 آذر 1392),hero (01 آبان 1392),leili (01 آبان 1392),parchami7 (01 آبان 1392),raha1107 (01 آبان 1392), Zenith (01 آبان 1392)

shamim2 آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.07
      قد
      169
      وزن شروع
      71.400
      وزن هدف
      64
      وزن فعلی
      ٦٥
      حالت من
      Ashegh
      نقل قول نوشته اصلی توسط tuti نمایش پست ها

اونی که برام مهمه دوستای نتی نیستن. برام مهم همین دوسته صمیمیم هست که خب ظاهرا خیلی هم دوستم داره. قبلا همکار بودیم. همو می بینیم. اگه اینطور باشه و با کاهش وزنم همه چیز درست بشه که من خیلی خوشحال میشم. بعضی آدما توی زندگی آدم هستن که آدم دوست داره بهشون یک قدم نزدیک تر باشه. اینم شامل همون آدماس. راستش یکی از عللی که دارم سعی مضاعفی برای لاغر شدن میکنم همین موضوعه. چون یه بار شنیده بودم که مردا از 15 ساله گرفته تا 115 ساله! همیشه اول شیفته ی اندام خانومها میشن...... شمیم جان بی نهایت ازت ممنونم گلم.

دلم گرفت. راستش گریه مم درومد. برام دعا کن زودتر به وزن هدفم برسم.

لطفا ناراحت نشو مهم اینه که الان مشکلو فهمیدی عزیزم اینکه یه مدت وقت بذاری به خودت برسی بهتره یا اینکه هیچوقت متوجه این موضوع نمیشدی و همینطور پیش میرفتی تو که صورت خوشگله قبل اینکه به 30برسی سعی کن لاغر بشی با یک تیر دوتا نشون بزنی هم خوشهیکل بشی هم به خواستت برسی میبخشی اگه ناراحتت کردم

15. 3 کاربر، ارسال shamim2 را لایک کرده اند:

bratz (01 آبان 1392),parchami7 (01 آبان 1392), Zenith (01 آبان 1392)

tuti آواتار ها
      کاربر اخراجی

امتیاز زیباتنی
      124
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر محروم
      میانگین پست در روز
      1.43
      قد
      151
      وزن شروع
      97
      وزن هدف
      80 ( تا آخر 92)
      وزن فعلی
      83
      حالت من
      Ghamgin
      ممنونم واقعا ازت. راستش حق با توئه. من باهاشون زیاد قاطی میشم. من بخاطر سیستم زندگی خونوادگیم یه جورایی همیشه جور بابامو کشیدم. مامانم هیچ وقت جوری تا نکرد که درک کنم دختر بودن چطوریه. من اصن بلد نیستم دختر باید چطوری باشه. 28 سالمه. سن ازدواجم داره میگذره. خسته شدم واقعا خسته شدم. گریه م بدجوری درومده بعد میام بیشتر از نظراتون استفاده میکنم عزیزانم. یک دنیا از بارتز عزیز و شمیم جون ممنونم.

17. 7 کاربر، ارسال tuti را لایک کرده اند:

**mahsa** (03 دی 1392),bratz (01 آبان 1392),dani (29 آذر 1392),leili (01 آبان 1392),parchami7 (01 آبان 1392),shamim2 (01 آبان 1392), Zenith (01 آبان 1392)

zohreh.a آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      30
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.18
      قد
      157
      وزن شروع
      71
      وزن هدف
      51
      وزن فعلی
      55
      حالت من
      Ashegh
      عزیزم من ازدواج کردم اما زمانی که مجرد بودم با هزار تا پسر دوست بودم حتی با یکیشون هم فقط دوست نبودم تازه اگر هم من میخواستم فقط دوست باشیم اونا اول قبول میکردند اما بعدش میزدند زیرش به نظر من هم سحر راست میگه خب به اشناییت با یه یکی از پسرا فکر کن اولش که باهات اشنا شد چطوری بودش فقط میخواست دوستت باشه مثلا همون جلسه اول میگفت که فقط میخواد دوستت باشه فکر نمیکنم اینجوری باشه حتما اولش مثل هر پسری که با یه دختر شروع به دوستی میکنه یه چیزی از تو اونو جذب کرده بعدش هم اینکه خیلی باهاشون راحت نشو مثلا برای خودت کلاس بزار البته یه کم سعی کن هر وقت باهاشون قرار میزاری بری کافی شاپ یا رستورانهای شیک این محیطها تاثیرش خوبه.من اصلا از روز اول از هیچ پسری خجالت نمیکشیدم هر چی میخواستم بهشون میگفتم مثلا بهشون میگفتم من در اون حدی نیستم که هر جایی برم باید رستورانی که میرم در شانم پاشه این جوری نمیذاشتم اونا خیلی حس راحتی باهام پیدا کنندبعدش هم همیشه سعی کن که بهترین باشی دختروونه لباس بپوش پسرا عاشق کفش پاشنه بلندند سعی کن همیشه خیلی شیک باشی من دخترای چاق زیادی هم دیدم که تونستند دل پسرا رو ببرند همیشه براشون سنگ صبور نباش بعضی وقتها هم اذیتشون کن اگه زنگ زدند همیشه در دسترس نباش

19. 6 کاربر، ارسال zohreh.a را لایک کرده اند:

bratz (01 آبان 1392),fatemeh_m (01 تیر 1393),leili (01 آبان 1392),parchami7 (01 آبان 1392),raha1107 (01 آبان 1392), Zenith (01 آبان 1392)

tuti آواتار ها
      کاربر اخراجی

امتیاز زیباتنی
      124
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر محروم
      میانگین پست در روز
      1.43
      قد
      151
      وزن شروع
      97
      وزن هدف
      80 ( تا آخر 92)
      وزن فعلی
      83
      حالت من
      Ghamgin
      پسرایی که دوستام هستن معمولا توی جایی باهاشون آشنا شدم. مثلا همین دوستم که میگم دوسش دارم توی یک شرکتی همکارم بود. خب الان همو خیلی کم می بینیم شاید هفته ای یکبار اونم یه ساعت عصر بتونم باهاش برم بیرون. هم من شرایطشو ندارم هم اون. هر دو از صب سر کاریم تا شب. بعدشم من مامانم گیر میده و مجبورم تندی برم خونه. واسه همین کار به رستوران و کافی شاپ و اینجور چیزا نمیرسه.
      راجب چاق بودن منم با نظرت موافقم. منم دخترای چاق زیادی رو دیدم که دل پسرا رو بردن. چاق هایی که حتی زیبا هم نبودن ولی خب اعتماد به نفس داشتن. من برخلاف اون چاق هایی که زیبا نیستن چهره ی زیبایی دارم. اعتماد به نفس خوبی هم دارم. از پسرا اصلا خجالت نمی کشم. اما کلا سیستم رفتارم طوریه که هر کی هر مشکلی براش پیش بیاد سعی میکنم کمکش کنم. لباس پوشیدنم دخترونس. منم مث همه آرایش میکنم. اندامم با اینکه چاقه ولی طوری نیس که بد باشه. ینی اصلا نشون نمیده که وزنم انقده. همیشه شیک می گردم. کفش پاشنه بلند نمیپوشم چون راه زیاد میرم و کفش پاشنه دار اذیتم میکنه. لاک میزنم آرایش میکنم. خلاصه خودم که نگاه میکنم همه چیزم دخترونس. ولی خب دست خودم نیس. خجالتی نیستم با پسرا.ینی اصن به چشم پسر بهشون نگاه نمیکنم به چشم یک انسان نگاهشون میکنم و همین باعث میشه بین اونا و دوستای دخترم توی روابط فرقی نداشته باشم. شاید اشکال کارم همین باشه نمیدونم. ولی واقعیت اینه که من اصن بلد نیستم جور دیگه ای رفتار کنم. :( :( :( اما الان واقعا میخوام کاری کنم که جذبش کنم. ازش خوشم میاد. به ندرت پیش میاد که من از کسی خوشم بیاد. ولی از این خوشم میاد. نمیخوام احساسش بهم فقط رفاقت باشه.
      دیروز بهم یک حرفی زد که وقتی به یکی از دوستای پسرم گفتم گفت خب بچه جان این ینی دوستت داره دیگه!! ولی خب من نمیدونم چرا حس میکنم باید کاری کنم.
      دیروز سر یک موضوعی بهش گفتم بیا کات کنیم. عصبی شد گفت ینی چی؟ گفتم میخوام بری. من دوستت ندارم خواهش میکنم برو. گفت تا دیروز میگفتی دوسم داری حالا چی شده که یهویی میگی دوستت ندارم. گفتم دروغ گفتم بهت الان دارم راستشو میگم من دوستت ندار خواهش میکنم برو. بذار منم از زندگیت برم بیرون. گفت مگه به این راحتی اومدی که حالا به این راحتی از زندگی من بری. گفت میدونم واست فلان مشکل پیش اومده. من تنهات نمیذارم. حل میشه ناراحت نباش. خیلی تو فشار بودم گریه م درومد. بهش گفتم بیشتر از اونی که فک کنی دوستت دارم :( گفت پس چطوری از من انتظار داری تورو از زندگیم پاک کنم؟؟؟ به نظر خودت شدنیه؟؟
      من یاد گرفتم روی این جور حرفای پسرا حساب نکنم. اما دیشب یکی از دوستای پسرم گفت این حرفش ینی دوستت داره. دیگه چیزی نداشتم بهش بگم. :(
      من واقعا تو شرایط بدی گیر کردم. واقعا راهنمایی میخوام. قبلا یکی رو دوس داشتم بدجوری خراب کردم. نمیخوام این بارم اونطوری بشه. :(

21. 5 کاربر، ارسال tuti را لایک کرده اند:

bratz (01 آبان 1392),eliha (29 آذر 1392),parchami7 (01 آبان 1392), Zenith (01 آبان 1392),zohreh.a (07 آبان 1392)

• صفحه 1 از 6
  • 123 ...
  • آخرینآخرین