شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 1 از 2
  • 12
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

موضوع: لذت از زنده بودن

*aida* آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.74
      قد
      163
      وزن شروع
      82
      وزن هدف
      52
      وزن فعلی
      60
      حالت من
      Khoshhal

Smile لذت از زنده بودن

برای شاد بودن و لذت بردن از اینکه زنده هستیم و یه روز دیگه آفتاب بالای سرمون می‌تابه و زمین زیر پامون سفته لازم نیست منتظر بهونه باشیم. برای لذت بردن منتظر هیچ اتفاق عجیبی نباشید. همین که زنده‌ایم به اندازه کافی عجیبه.

تماشای رشد یه گیاه، دیدن لبخند رو صورت یه بچه غریبه، تماشای آسمون آبی، شنیدن صدای یه دوست قدیمی … همه اینا می‌تونه به اندازه هر اتفاق هیجان‌انگیزی شادتون کنه، به شرط اینکه بخواهید از زندگی و هر بو، رنگ، صدا و موجودی که تو این زندگی جاریه لذت ببرید.
      واقعیت اینه که خیلی از ما این کار رو نمی‌کنیم و برای شاد بودن منتظر دلایل بزرگی هستیم و فرصت‌های کوچیک لذت رو یکی یکی از دست می‌دیم. یه تحقیق خیلی جالب در این مورد هست که اینو بهمون ثابت می‌کنه. پژوهشگرا ویولونیست معروف، “جاش بل” رو دعوت می‌کنن که بیاد تو این تحقیق شرکت کنه. کاری که جاش باید می‌کرد این بود که ویولون ۳و نیم میلیون دلاری دست‌سازش رو برداره و بیاد تو یکی از ایستگاه‌های مترو واشنگتن دی‌سی بزنه. قبل از اینکه اون تو این پروژه تحقیقاتی شرکت کنه کنسرتی گذاشته بود که قیمت هر بلیت‌ش ۱۰۰ دلار بود. مردم کمی متوجه هنر اون شدن و ایستادن تا صدای سازش رو بشنون و لذت ببرن. عایدی یه روز نوازندگی اون تو مترو فقط ۳۵ دلار بود.
      هر روز که از خواب بیدار می‌شید به خودتون بگید می‌خوام از روزم لذت ببرم. دنبال دلیل نگردید. بزرگ‌ترین لذت‌های دنیا مجانی‌ان. بفرمایید! همه‌شو با خودتون ببرید

منبع: رنگی رنگی

ساعت‌ زندگیم‌

نه‌ به‌ عقب‌ بازمی‌گردد،
      نه‌ می‌ایستد...

هر ساعت‌ و هر روز،
      مرا به‌ سمت آن‌ دم‌ دور ، نزدیک‌ تر می‌کند!

صدای‌ این‌ ساعت‌
      یادآورم‌ می‌شود،
      تا
      در امروز و در لحظه‌
      زندگی‌ کنم‌!

"مارگوت بیکل"

2. 8 کاربر، ارسال *aida* را لایک کرده اند:

delaram25 (03 مهر 1393),fereshteh (05 اردیبهشت 1392),hamraz (05 اردیبهشت 1392),Kiki (04 اردیبهشت 1392),rezaiyan (06 اردیبهشت 1392),sara (07 اردیبهشت 1392),یلدا (04 اردیبهشت 1392), Zenith (04 اردیبهشت 1392)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.36
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      مطلب جالبی بود آیدا جان. میدونی یه موقع دیگه هم هست که آدم قدر خودش رو میدونه. قدر زنده بودنش رو. عید امسال زمان زیادی رو تو چندتا بیمارستان گذروندم(بخاطر مشکل مامانم). چون تو اورژانس قلب و سی سی یو بودیم مدام افراد زیادی جلوی چشمم می مردن. ما خیلی راحت میگیم: "می مردن" اما مرگ اتفاق بزرگیه. قطع شدن یک عمر هستی و اینهمه شکوه یه زندگی و کلی خاطره است.
      یا چند شب پیش که اصفهان زلزله اومد وقتی خودم زلزله رو حس کردم فرداش یادمه دقیقا روی یادداشتی که همیشه بالای مانیتور سیستم محل کارم میچسبونم نوشتم: خدا به من فرصت دوباره داده است.
      تا دو روز بعد زلزله تو خونه همش استرس داشتم و نگران پس لرزه بودم. اینجا بود که با خودم میگفتم : آرامش و امنیت هم نعمت بزرگیه ها!

قدر زنده بودنمون و زندگی کردنمون رو بدونم. فرصت کوتاهه...
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

5. 5 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

*aida* (04 اردیبهشت 1392),fereshteh (05 اردیبهشت 1392),hamraz (05 اردیبهشت 1392),Kiki (04 اردیبهشت 1392),sara (07 اردیبهشت 1392)

Kiki آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      10
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.56
      قد
      ١٦٤
      وزن شروع
      70
      وزن هدف
      هدف اول 60
      وزن فعلی
      62.200
      آيدا جون نكته ى خوبى گوشزد كردين من خودم از أون آدمايى شدم كه براى خوشى بايد دليل داشته باشم واقعا چرا ما نبايد به خاطر زنده بودنمان خوش حال نباشيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      • خواستن توانستن است

7. 4 کاربر، ارسال Kiki را لایک کرده اند:

fereshteh (05 اردیبهشت 1392),hamraz (07 اردیبهشت 1392),sara (07 اردیبهشت 1392), Zenith (05 اردیبهشت 1392)

*aida* آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.74
      قد
      163
      وزن شروع
      82
      وزن هدف
      52
      وزن فعلی
      60
      حالت من
      Khoshhal
      عزیزم ما آدما اصولا فراموش کاریم . بعضی وقتا واقعا یادمون میره از این که زنده هستیم لذت ببریم و خدارو شکر کنیم بدون هیچ دلیلی
      ساعت‌ زندگیم‌

نه‌ به‌ عقب‌ بازمی‌گردد،
      نه‌ می‌ایستد...

هر ساعت‌ و هر روز،

صدای‌ این‌ ساعت‌
      یادآورم‌ می‌شود،
      تا
      در امروز و در لحظه‌
      زندگی‌ کنم‌!

"مارگوت بیکل"

9. 4 کاربر، ارسال *aida* را لایک کرده اند:

fereshteh (05 اردیبهشت 1392),hamraz (07 اردیبهشت 1392),sara (07 اردیبهشت 1392), Zenith (05 اردیبهشت 1392)

rezaiyan آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین
      کاربر سایت

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.04
      مطلب خیلی خوبی و جالبی بود دستتون درد نکنه
      مشکلات اندازه فیل هم که باشند پرندگان کوچک الهی کافیست
      * سوره فیل*

11. 5 کاربر، ارسال rezaiyan را لایک کرده اند:

*aida* (06 اردیبهشت 1392),fereshteh (07 اردیبهشت 1392),hamraz (07 اردیبهشت 1392),sara (07 اردیبهشت 1392), Zenith (07 اردیبهشت 1392)

aida آواتار ها
      کاربر سایت

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      165
      وزن شروع
      54
      وزن هدف
      48
      وزن فعلی
      50.2
      اون داستانِ ویالونه دروغه در واقع یک داستان ساختگیه
      کلِ مطلب هم سفسطه اس
      زندگی فقط زندگیه ... هیچ چیز خارق العاده ای هم نیست ... همچین چیزی هم نیست که بخوایم قدرشو بدونیم ... اینهارو خودمون از خودمون در آوردیم یعنی یه روزی یه آدمی از خودش درآورده حالا هرچی ... همینی هم هست که هست با همه کثافتهاش و همه خوبی هاش و همه چیزهایی که به نظر ما خوب یا بد می رسه ... اگه همین چیزِ مسخره رو تونستی بپذیری و ناراحتت نکنه و عوضش شاد باشی شادیت واقعیه
      اگه تونستی زشتی هاشو هم ببینی و روت تاثیر نزاره و با این زیبایی ها هم جو گیر نشی... لذتِ واقعی رو می بری
      اینو که باید از زندگی لذت ببریم رو قبول دارم ولی دلایلی که براش مطرح میشه به نظر من خیلی ساده انگارانه اس ... شاد باشیم چون بلایی سرمون نیومده ... خدا رو شکر کنیم چون سالمیم ... گیاهان رشد می کنن پس من خوشحالم ... اینها به نظر من خیلی دلایل خوبی برای شاد بودنِ درونی نیست ... بدون شادیِ درونی هم عمرا از زندگی لذت ببری
      اصولا تا جایی که می دونم خیلی توی لذت بردن از زندگی تاثیری نداره این چیزها مگه اینکه نگاهت به زندگی این مدلی باشه که اونم مطمئن باش موقتیه البته اگه تا آخر عمرت این قدرت رو داشته باشی که بتونی خودتو گول بزنی شایدم نباشه
      ببخشید اینطوری می گم ولی مهارتِ جور دیگه حرف زدنو ندارم ( شایدم دوست ندارم یاد بگیرم ) ... همه اونهایی که اینطوری با زندگی حال کنن یه جایی حالشون گرفته میشه
      :68:

13. 6 کاربر، ارسال aida را لایک کرده اند:

*aida* (06 اردیبهشت 1392),amina (30 اردیبهشت 1392),fereshteh (07 اردیبهشت 1392),rezaiyan (10 اردیبهشت 1392),sara (07 اردیبهشت 1392), Zenith (07 اردیبهشت 1392)

*aida* آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.74
      قد
      163
      وزن شروع
      82
      وزن هدف
      52
      وزن فعلی
      60
      حالت من
      Khoshhal
      نقل قول نوشته اصلی توسط aida نمایش پست ها
      اون داستانِ ویالونه دروغه در واقع یک داستان ساختگیه
      کلِ مطلب هم سفسطه اس
      زندگی فقط زندگیه ... هیچ چیز خارق العاده ای هم نیست ... همچین چیزی هم نیست که بخوایم قدرشو بدونیم ... اینهارو خودمون از خودمون در آوردیم یعنی یه روزی یه آدمی از خودش درآورده حالا هرچی ... همینی هم هست که هست با همه کثافتهاش و همه خوبی هاش و همه چیزهایی که به نظر ما خوب یا بد می رسه ... اگه همین چیزِ مسخره رو تونستی بپذیری و ناراحتت نکنه و عوضش شاد باشی شادیت واقعیه
      اگه تونستی زشتی هاشو هم ببینی و روت تاثیر نزاره و با این زیبایی ها هم جو گیر نشی... لذتِ واقعی رو می بری
      اینو که باید از زندگی لذت ببریم رو قبول دارم ولی دلایلی که براش مطرح میشه به نظر من خیلی ساده انگارانه اس ... شاد باشیم چون بلایی سرمون نیومده ... خدا رو شکر کنیم چون سالمیم ... گیاهان رشد می کنن پس من خوشحالم ... اینها به نظر من خیلی دلایل خوبی برای شاد بودنِ درونی نیست ... بدون شادیِ درونی هم عمرا از زندگی لذت ببری
      اصولا تا جایی که می دونم خیلی توی لذت بردن از زندگی تاثیری نداره این چیزها مگه اینکه نگاهت به زندگی این مدلی باشه که اونم مطمئن باش موقتیه البته اگه تا آخر عمرت این قدرت رو داشته باشی که بتونی خودتو گول بزنی شایدم نباشه
      ببخشید اینطوری می گم ولی مهارتِ جور دیگه حرف زدنو ندارم ( شایدم دوست ندارم یاد بگیرم ) ... همه اونهایی که اینطوری با زندگی حال کنن یه جایی حالشون گرفته میشه
      عزیزم ، هر کی یک جور از زندگیش لذت می بره ، این متن هم همین که چند لحظه تونست دلمو شاد کنه واسم ارزش داره حالا راست یا دروغ بودنشو نمیدونم . این هم یک جور شکرگذاری هستش . من هم وقتی شکر می کنم حس خوبی می گیرم حتی اگه موقتی باشه.
      ساعت‌ زندگیم‌

نه‌ به‌ عقب‌ بازمی‌گردد،
      نه‌ می‌ایستد...

هر ساعت‌ و هر روز،

صدای‌ این‌ ساعت‌
      یادآورم‌ می‌شود،
      تا
      در امروز و در لحظه‌
      زندگی‌ کنم‌!

"مارگوت بیکل"

15. 4 کاربر، ارسال *aida* را لایک کرده اند:

amina (30 اردیبهشت 1392),fereshteh (07 اردیبهشت 1392),sara (07 اردیبهشت 1392), Zenith (07 اردیبهشت 1392)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.36
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      آیدا جان دیدگاه من بعضی قسمت های دیدگاه تو رو میپذیره ولی بعضی هاش رو نه. با اینکه زندگی همینه و نمیشه کاریش کرد موافقم! من دقیقا دیدم به زندگی مصداق این جمله است: "یک روز رسد غمی به اندازه ی کوه، یک روز رسد نشاط اندازه ی دشت. افسانه ی زندگی چنین است رفیق، در سایه ی کوه باید از دشت گذشت"
      یعنی منم این دید رو ندارم که همیشه ی زندگی به قشنگی یه صبح آفتابیه. نه. اینطوری نیست. اما چاره ای جز پذیرشش نداریم. وقتی از هر بدی، بدتری هم هست، باید به اونی که هستی دل خوش کنی. در واقع باید موجبات شاد شدن روحیه ات رو فراهم کنی. وقتی من تو بیمارستان دارم میبینم فرد می میره و من به لحظا شخصیتی آدمی هستم که از مرگ میترسم(شاید به این دلیل که فکر میکنم هنوز تو دنیا کارای زیادی برای انجام دادن دارم!) طبیعیه که باید به این فکر کنم که چقدر خوبه که دوباره فرصت زندگی دارم.
      زندگی خیلی سختی داره. به شخصه از اون دسته ای هستم که به دنیا و آدم هاش به شدت بدبینم و جز همسر و پدر و مادرم به هیچکس نمیتونم دل ببندم. اما یه سری چیزا رو باید بپذیری چون اگر نپذیرفتی همین دو روزی که ناچار به زنده بودن هستی بهت سخت میگذره
      بد نیست تو پرانتز بگم همین منی که الان برای شما رفتم رو منبر دو هفته است بخاطر یه موضوع کاری که در واقع منو در شرایط حادی هم قرار نداده. فقط یه امتیازی که باید بهم تعلق میگرفت، نگرفته، روحیه و روانم رو داغون کردم و هیچ جا و هیچ چیز بهم خوش نمی گذره
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

17. کاربر زیر پست Zenith را لایک کرده است:

sara (07 اردیبهشت 1392)

sara آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.65
      قد
      163
      وزن شروع
      68
      وزن هدف
      64
      وزن فعلی
      68
      حالت من
      Mehraboon
      من با اراده خودم به دنيا نيومدم
      با اراده ي خودم هم نمي تونم از دنيا برم(ميشه ولي من جراتش رو ندارم)

به جرات مي تونم بگم هيچ چيز اين دنيا نتونست منو و درون من رو به معناي واقعي شاد كنه

هممون تقريبا" مثل هم زندگي مي كنيم .... همش تكراره و يه جورايي تقليد ِ ....

از زندگيم راضيم و داشته هام رو دوست دارم .... ولي فكر مي كنم مدينه ي فاضله اي كه شادي دروني من در اونجا محقق ميشه رو هيچوقت نبينم يا شايدم اصلا" وجود نداره ....
      جهان چيزي شبيه موهاي توست ...
      سياه و سركش و پيچيده ،
      خيال كن چه بي بختم من !
      كه به نسيمي جهانم آشوب ميشود ...

19. 3 کاربر، ارسال sara را لایک کرده اند:

*aida* (07 اردیبهشت 1392),hamraz (07 اردیبهشت 1392), Zenith (07 اردیبهشت 1392)

hamraz آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.21
      حالت من
      Ashegh
      البته منم با احترام به نظر شخصی آیدا جون با بچه ها موافقم ، خوش بین بودن و نگاه مثبت یه زندگی ، فشارهای زندگی رو کم و قابل تحمل تر می کنه و راه تر می تونیم باهاش کنار بیایم.در ضمن به نظرم زندگی قانون جذب تفکر هاست و همون اتفاقی میوفته که در موردش فکر می کنیم، پس بهتره که ذهنمون رو مثبت اندیش کنیم.
      برای داشتن ذهن مثبت میشه این کار ها رو انجام داد.
      افكار از چنان قدرتي برخوردارند كه مي توانند سازنده يا ويرانگر باشند،بنا براين بايد به خود بياموزيم كه افكارمان را هوشمندانه كنترل كنيم تا در زندگي به موفقيتها و كاميابي هاي بزرگي دست يابيم.
      1- نسبت به خودمان احساس خوبي داشته باشيم و خود را خوب، توانا و با ارزش بدانيم. مثلا صبح‌ها كه از خواب بيدار مي‌شويد، مي‌توانيد به انگيزه‌ي مثبت و صميمانه‌ي جديدي فكركنيد و بگوييد: “من از امروز، بهتر استفاده مي‌كنم. من نبايد امروز را تلف‌كنم.” سپس شب، پيش از خواب، ببينيد چه كرده‌ايد و از خود بپرسيد: “آيا از امروز چنان‌كه مي‌خواستم، استفاده كردم؟” اگر چنين بوده، بايد خوشحال باشيد وگرنه اعمال خود را در آن روز نفي‌كنيد و ذهن‌تان را به‌سمت مثبت‌شدن تقويت كنيد.
      2- ليستي از صفات مثبت خود تهيه كنيم و راههاي تقويت آنها را بيابيم و تجربه كنيم.
      3- ليستي افكار منفي خود را در طي روز تهيه و سعي كنيم براي هر فكر منفي يك فكر مثبت معادل بيابيم تا به كمك آن بتوانيم با افكار منفي مقابله كنيم.در مورد فكري كه بيان نموديد مضرات و آسيب هاي آنرا در صفحه اي يادداشت كرده و از اين مورد به عنوان عامل انگيزشي در جهت حذف آن فكر بهره گيريد.مثلا كم شدن ارتباط با ديگران، ناراحتي رواني خود،بدبيني به ديگران و ...
      4- به نداي منفي دروني خود و تلقين هاي مخرب و نگران كننده ي ديگران بي توجه باشيم و سعي كنيم عكس آنها را انجام دهيم. براي اينكار مواردي را نسبت به آنها حساس هستيد و افكار شما را درگير مي كنند را در جدولى بنويسيد و سعي نماييد حساسيت خود را تقليل نماييد موارد انجام يا تخلف در هر روز را يادداشت نموده و همواره سعى بر تقليل موارد تخلف نماييد.
      5- افكار خود را متوجه خوبيها و جنبه هاي مثبت زندگي كنيم تا به مرور مثبث نگر شويم.
      6- با خوش بيني سعي كنيم،دستوراتي به ذهن خود بدهيم كه انديشه هاي جديد مثبت شكل گيرند.
      7- هر روز صبح كه از خواب بر مي خيزيم با نگاه كردن به يك منظره يك تابلوي نقاشي زيبا و يا اسما الله روز خود را با نشاط و خوش بيني آغاز كنيم.
      8-از افراد منفي نگر يا موقعيتهايي كه باعث ايجاد افكار نا خوشايند و منفي مي شوند دوري و يا سعي كنيم كمتر با آنها برخورد داشته باشيم.
      9- اعتماد به نفس خود را در هر شرايطي حفظ كنيم و هرگز به ديگران اجازه ندهيم كه آن را متزلزل كنند.بايد متوجه باشيم كه اعتماد به نفس كليد خلق تفكر مثبت است.
      10- به لحظات زيبا و دوست داشتني گذشته خود فكر و سعي كنيم آنها را تكرار نماييم.
      11- از ترديد و دودلي دوري كرده و كارها را با جديت دنبال كنيم.
      12-به قدرت بي كران خداوند ايمان داشته باشيم و با خود تكرار كنيم كه من لياقت بهترين ها را دارم و با لطف خداي بزرگ به آنها خواهم رسيد.
      13- در توصيف احوال و زندگي خود از كلمات مثبت استفاده كنيم.
      14- در تعريف از افراد خانواده يا دوستان از كلمات مثبت و روحيه بخش استفاده كنيم(فلاني شخص بسيار شريف و بزرگواري است.)
      15- هرگز شعار خواستن، توانستن است را فراموش نكنيم و بدانيم كه در سايه سعي و تلاش به آنچه بخواهيم مي رسيم.
      16- براي تغيير اوضاع و شرايط نا مساعد اقدام كنيم و مطمئن باشيم كه مي توانيم آنها از بين ببريم.
      17- از انزوا و گوشه گيري كه باعث ايجاد افكار منفي مي شود دوري و اوقات خود را در جمع خانواده،فاميل و دوستان سپري كنيم.
      18- هر وقت احساس كرديم كه افكار منفي سراغمان آمده است،وضعيت خود را تغيير دهيم و به كاري سرگرم شويم.
      19- ممكن است هنگام خواب در رختخواب افكار منفي به سراغمان بيايد،تا خسته نشده ايم به رختخواب نرويم.

اجراي راهكارهاي تقويت تفكر مثبت هيچ هزينه اي ندارند و به سن و سال افراد نيز مرتبط نمي شوند.فقط اين شعار را فراموش نكنيم:«اگر افكارمان را كنترل كنيم،زندگي مان متحول مي شود.»بنا براين اجراي راهكارها را از همين حالا شروع كنيم و آن را به فردا موكول نكنيم،زيرا ممكن است فردا هرگز نيايد.ما هم در كنار حرم كريمه اهل بيت حضرت معصومه سلام الله عليه براي شما انسانهاي خواستار پاكي دعا مي كنيم و منتظر مكاتبه بعدي و نظر شما نسبت به اين مطالب هستيم تا در كنار يكديگر به سمت وضعيت مطلوب حركت نماييم
      هرگز تسلیم نشوید
      معجزه ها هر روز رخ می دهند
      شاید فردا ، روز شما باشد...

21. 2 کاربر، ارسال hamraz را لایک کرده اند:

rezaiyan (10 اردیبهشت 1392), Zenith (07 اردیبهشت 1392)

• صفحه 1 از 2
  • 12
  • آخرینآخرین