شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 3 از 3
  • نخستنخست
  • 123
    نمایش نتایج: از 21 به 24 از 24

موضوع: قلبم شکسته..

hoda1377 آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      160
      وزن شروع
      80
      وزن هدف
      فعلاً 58 ، ولی اگه 50 شم عاااالیه
      وزن فعلی
      هر وقت سبز شدم اعلام میکنم!
      حالت من
      Ghamgin

Unhappy قلبم شکسته..

سلام!
      15 سالمه متولد 1377 و خیلی وقته که اینجا عضو هستم.. از اونموقع هم هیچ کاهش وزنی نداشتم من قبلا از 79 فک میکنم تا 62 رسیدم ولی از مرداد ماه افزایشم شروع شد و دیگه رنگ دهه 60 رو ندیدم! الانم بعید نیست بزودی بیام تو دهه 80 چون نزدیکشم!
      قدمو دقیق نمیدونم با قدسنج تو خونمون 159 بودم ولی پیش دکتر 162 .. با کفش پاشنه بلند تو دبیرستان از خیلی دوستام کوتاه ترم! فک میکنم اگه قدبلند بودم انگیزه بیشتری داشتم واسه خوش هیکلی.. قیافه ی قشنگیم ندارم.. ولی زشت هم نیستم! فک میکنم با همین قیافه هم اگه به خودم میرسیدم و لاغر بودم از نظر خیلیا قشنگ میومدم ولی من همیشه عدم زیبایی رو چشیدم همیشه! دور و برم پر دخترای مانکنو نازه همیشه بهشون غبطه میخوردم و شکایت از چاقیو زشتیم میکردم پیش خدا که چی میشد شانس داشتم؟! چی میشد فقط 1 صدم خوشگلی اینا رو بمن میدادی؟!! چی میشد قدم 6-7 سانت بلندتر بود؟! چرا اونا چند برابر من میخورن ولی وزنشون نصفه منه؟! نمیگم منم باید میخوردم و چاق نمیشدم! منم بی تقصیر نیستم و تا راهنمایی غذام خیلی زیاد بود و تحرکیم نداشتم اما خب به خودم اومدم رژیم گرفتم این همه کم کردم ولی واقعا برا چی وزنم اونطوری استپ کرد؟! چرا این همه پدر و مادر خودم زدن تو ذوقم که نباید از این لاغرتر بشیو همینجوری خیلی خوبی و داری افراط میکنی و نباید با قد 159 وزنت کمتر از 65-67 باشه و الان با 62 کمبود داری!!!!!!!!!!!!!! (چیزای نگفته و نشنیده!) دیگه حالم از حرفای بابام بهم خورده بود.. از شنیدن اینکه لاغر و بیمار و معتادم! اخه لاغر ندیدن؟! دخترایی میشناسم با قد حدوده 175 وزنش به 48 کیلو نمیرسه! میبینم لاغرترین دخترا میرن جلو آینه و وقتی که بهشون میگم چاق نیستن باور نمیکنن! واقعا مسخرس.. اصلا کلمه ای واسه توصیفش گیرم نمیاد!
      منم واسه اینکه اذیتشون کنم شروع کردم به خوردن.. قرار بود فقط 2-3 کیلو اضاف کنم ولی خورد به مسافرت و شد 5 کیلو! بعد مدرسه و ترک ورزش و رژیم و ... شد 10 کیلو!! بعدشم امتحانات ترمو ... شد 12 کیلو!! حالام فک کنم 15 تام بیشتر اضاف کردم.. در مجموع میانگین ماهی 2 کیلو افزایش داشتم.. نمیگم تقصیره کسی جز خودمه من قط میخوام خودمو خالی کنم چون حالم از ریختم بهم میخوره خدا شاهده مدتهاس لباسا داداشمو میپوشم! پدرو مادرم خیلی بهم فشار میارن که به خودت برس و شاد باش ولی واقعا نمیتونم! میدونم میدونم که زندگی به هیکل نیست و چاقا هم حق خنده و شادی و لذت و کیفو دارن 100% اما من خیلی حساس و زودرنجم خواهش میکنم بهم نگین"شاد باش" چون از هر چیزی بیشتر شکنجم میده.. اعتماد به نفس زیاد ندارم انگیزه هم واسه هیچ لباس خوشگلی ندارم حتی حالا که عیده! میدونم لباس فقط واسه باربی ها نیست و سایزبندی داره تمام اینا رو میدونم! میدونم خیلی چاقا هستن که هم روابط اجتماعیشون خوبه هم به خودشون میرسن هم کیف میکنن شادن! و خیلیم خوبه اما من خیلی روحیم خرابه خیلی... اصلا دوس ندارم کسیو ببینم... من فقط میخوام لاغر شم همین! میخوام خوش تیپ شم! چن بار خواستم ولی بیش از 3-4 کیلو کم نمیشه و بیشترم برمیگرده جرئت ندارم دوباره رژیم بگیرم.. ناامیدم خیلی زیاد.. خیلی خیلی خیلی زیاد!
      بقیه میگن من خودم از خودم ایراد میگیرم و چاقیو بهانه کردم و خودم ادم افسرده ایم و 50 کیلو هم بشم همینم! ولی به جون خودم اینجوری نیست.. من همیشه اروم بودم ولی غمگین نبودم! بچگیمو خیلی بهتر بودم خیلی...
      چاقیم تقصیره خودمه! ولی اگه خوشگلتر و قدبلندتر بودم چی میشد؟!!
      تف تو روحه همشون که قلبمو شکستن.. هر چقدرم ظاهرم زشت باشه من آدمم و تحمل ناراحت کردن کسیو ندارم من فقط بدبختم همین...
      اگه نمیدونستم 4 تا پسر اینا رو میخونن خیلی چیزای ترحم انگیز دیگه مینوشتم..!
      نمیخواد به یادم بیارین که بچه هایی هستن که سرطان دارن یا دست و پا ندارن و میدونم که دارم ناشکری میکنم و باید شکر کنم که سالمم ولی این حرفا ته دلم مونده بود..
      تو رو خدا هر کدوم از خانومایی که این پستو میخونن یه چیزی بنویسه.... من خیلی تنهام..
      اشکمم در اومد بخدا..

2. 21 کاربر، ارسال hoda1377 را لایک کرده اند:

delaram25 (23 خرداد 1393),maryam12 (17 دی 1393),nassim (06 مرداد 1393),nicebody (10 اسفند 1392),parchami7 (06 اسفند 1392),Persephone (09 اسفند 1392),raha32 (05 اسفند 1392),sajede.a (05 اسفند 1392),tinkerbell (05 اسفند 1392),مه تا (09 آذر 1393),مهین (09 اسفند 1392),مامان مرضيه (05 اسفند 1392),مبینا.ب (26 اسفند 1392),یلدا (13 اسفند 1392),یونیک (05 اسفند 1392),گل یخ (13 اسفند 1392),WinterGirl (19 اسفند 1392), Zenith (05 اسفند 1392),الینا1 (06 مرداد 1393),حوراء (16 آذر 1393),دختر بلا (06 مرداد 1393)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

hoda1377 آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      160
      وزن شروع
      80
      وزن هدف
      فعلاً 58 ، ولی اگه 50 شم عاااالیه
      وزن فعلی
      هر وقت سبز شدم اعلام میکنم!
      حالت من
      Ghamgin
      نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا نمایش پست ها
      هدی جان خودتم میدونی که میزان غذات زیاده قبلا هم با هم در موردش صحبت کردیم ولی اینم میدونم که شما تو سن رشد هستی و باید از لحاظ غذایی چیزهای مفید و کافی بخوری
      نظر من اول از همه اینه که بری پیش یک مشاور یا روانشناس خوب چون شما الان تو سن هویت یابی و نوجوانی هستی و این وسواسهای فکری طبیعیه ولی باید مواظب بود بیش از حد خودش نباشه در هر صورت قبل گرفتن هر رژیم روح و ذهنت رو آماده کن و اول از همه به فکر بازگردوندن آرامش به خودت باش
      بعدش منم روش پل مکنا رو بهت پیشنهاد می کنم چون احساس می کنم برای شما خیلی روش خوبیه که توتی جون آدرسشو بهت داده.با این روش هم می تونی از غذا خوردن لذت ببری هم محدودیت نداشته باشی و هم بتونی در کنار دوستانت به مهمونی ها و جشن ها بری و هر چی خواستی بخوری و از همه مهم تر آرامش روحی که باید تو این سن داشته باشی بهت بر میگرده
      موفق باشی عزیزم
      بووووس
      اوووهوووم آرههه خودمم فک میکنم زیاد باشه هر چند خیلی نمیشمورم کالری...
      طبق مزاج شناسیم غذا میخورم..!
      ممنووون

5. 2 کاربر، ارسال hoda1377 را لایک کرده اند:

parchami7 (26 اسفند 1392),الینا1 (06 مرداد 1393)

مبینا.ب آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      30
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      161
      وزن شروع
      76
      وزن هدف
      (تا سبز شدن)64
      وزن فعلی
      73.4
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      12
      قربون قلب دل شکسته هدی جون برم
      هدی جووووون اینا که چیزی نیست من واقعا درکت می کنم اما خب می تونی مثل من بی خیال باشی و بگی هر چی دلشون می خواد بگن
      الان میرم منم یه تاپیک مثل مال تو می زنم ببینم می تونم با یکی حرف بزنم یا نه
      بوس بای گلی
      دوستت دارم هایت را به کسی نگو ...!

همه را نگه دار برای خودم

من جانم را

برای شنیدنشان کنار گذاشته ام ...!

7. 3 کاربر، ارسال مبینا.ب را لایک کرده اند:

hoda1377 (27 اسفند 1392),parchami7 (26 اسفند 1392),الینا1 (06 مرداد 1393)

دختر بلا آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      130
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.10
      قد
      155
      وزن شروع
      95...
      وزن هدف
      72(نارنجی)60(سبز)55(شکم صاف)
      وزن فعلی
      84...وای بر من
      حالت من
      Mehraboon
      وای خیلی غمگین نوشته بودی دوست خوبم

بیخیال حرفاشون بشو

تو میتونی با لاغر شدنت بزنی توی دهن همشون

تو میتونی میتونم درکت کنم چون خودمم اینو تجربه کردم

همه ی ما به یه نوعی همدردیم

تو میتونی فقط روی این تمرکز کن که با لاغریت بزنی توی دهنشون
      به زودی از گروه قرمز به گروه نارنجی تبدیل میشم...

9. کاربر زیر پست دختر بلا را لایک کرده است:

الینا1 (06 مرداد 1393)

مه تا آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      10
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      170
      وزن شروع
      95
      وزن هدف
      54
      وزن فعلی
      106
      حالت من
      Pakar
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      درکت میکنم
      البته اطراففیان من با مسخره کردن من و یادآوری آوری شکست های قبلیم تو رژیم و یا هر بدبختی دیگه تضعیف روحیه میکنن. از لحاظ مسخره کردن هم که سالهاست:boredsmiley: بهش عادت کردم چیز جدیدی نیست

:chef_002:
      :91:مثلا وقتی به مامانم میگم فردا واسم یه تیکه مرغ آبپز کن میخام رژیم بگیرم علاوه بر اینکه کلی تضعیف روحیه میکنه:97: ساعت 1 و 2 ظهر میام خونه میبینم ماکارونی پخته

در ضمن همیشه لقمه های منو میشمره بعدانش میاد غرشم میزنه

• صفحه 3 از 3
  • نخستنخست
  • 123