شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 2 از 3
  • نخستنخست
  • 123
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 11 به 20 از 24

موضوع: قلبم شکسته..

hoda1377 آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      160
      وزن شروع
      80
      وزن هدف
      فعلاً 58 ، ولی اگه 50 شم عاااالیه
      وزن فعلی
      هر وقت سبز شدم اعلام میکنم!
      حالت من
      Ghamgin

Unhappy قلبم شکسته..

سلام!
      15 سالمه متولد 1377 و خیلی وقته که اینجا عضو هستم.. از اونموقع هم هیچ کاهش وزنی نداشتم من قبلا از 79 فک میکنم تا 62 رسیدم ولی از مرداد ماه افزایشم شروع شد و دیگه رنگ دهه 60 رو ندیدم! الانم بعید نیست بزودی بیام تو دهه 80 چون نزدیکشم!
      قدمو دقیق نمیدونم با قدسنج تو خونمون 159 بودم ولی پیش دکتر 162 .. با کفش پاشنه بلند تو دبیرستان از خیلی دوستام کوتاه ترم! فک میکنم اگه قدبلند بودم انگیزه بیشتری داشتم واسه خوش هیکلی.. قیافه ی قشنگیم ندارم.. ولی زشت هم نیستم! فک میکنم با همین قیافه هم اگه به خودم میرسیدم و لاغر بودم از نظر خیلیا قشنگ میومدم ولی من همیشه عدم زیبایی رو چشیدم همیشه! دور و برم پر دخترای مانکنو نازه همیشه بهشون غبطه میخوردم و شکایت از چاقیو زشتیم میکردم پیش خدا که چی میشد شانس داشتم؟! چی میشد فقط 1 صدم خوشگلی اینا رو بمن میدادی؟!! چی میشد قدم 6-7 سانت بلندتر بود؟! چرا اونا چند برابر من میخورن ولی وزنشون نصفه منه؟! نمیگم منم باید میخوردم و چاق نمیشدم! منم بی تقصیر نیستم و تا راهنمایی غذام خیلی زیاد بود و تحرکیم نداشتم اما خب به خودم اومدم رژیم گرفتم این همه کم کردم ولی واقعا برا چی وزنم اونطوری استپ کرد؟! چرا این همه پدر و مادر خودم زدن تو ذوقم که نباید از این لاغرتر بشیو همینجوری خیلی خوبی و داری افراط میکنی و نباید با قد 159 وزنت کمتر از 65-67 باشه و الان با 62 کمبود داری!!!!!!!!!!!!!! (چیزای نگفته و نشنیده!) دیگه حالم از حرفای بابام بهم خورده بود.. از شنیدن اینکه لاغر و بیمار و معتادم! اخه لاغر ندیدن؟! دخترایی میشناسم با قد حدوده 175 وزنش به 48 کیلو نمیرسه! میبینم لاغرترین دخترا میرن جلو آینه و وقتی که بهشون میگم چاق نیستن باور نمیکنن! واقعا مسخرس.. اصلا کلمه ای واسه توصیفش گیرم نمیاد!
      منم واسه اینکه اذیتشون کنم شروع کردم به خوردن.. قرار بود فقط 2-3 کیلو اضاف کنم ولی خورد به مسافرت و شد 5 کیلو! بعد مدرسه و ترک ورزش و رژیم و ... شد 10 کیلو!! بعدشم امتحانات ترمو ... شد 12 کیلو!! حالام فک کنم 15 تام بیشتر اضاف کردم.. در مجموع میانگین ماهی 2 کیلو افزایش داشتم.. نمیگم تقصیره کسی جز خودمه من قط میخوام خودمو خالی کنم چون حالم از ریختم بهم میخوره خدا شاهده مدتهاس لباسا داداشمو میپوشم! پدرو مادرم خیلی بهم فشار میارن که به خودت برس و شاد باش ولی واقعا نمیتونم! میدونم میدونم که زندگی به هیکل نیست و چاقا هم حق خنده و شادی و لذت و کیفو دارن 100% اما من خیلی حساس و زودرنجم خواهش میکنم بهم نگین"شاد باش" چون از هر چیزی بیشتر شکنجم میده.. اعتماد به نفس زیاد ندارم انگیزه هم واسه هیچ لباس خوشگلی ندارم حتی حالا که عیده! میدونم لباس فقط واسه باربی ها نیست و سایزبندی داره تمام اینا رو میدونم! میدونم خیلی چاقا هستن که هم روابط اجتماعیشون خوبه هم به خودشون میرسن هم کیف میکنن شادن! و خیلیم خوبه اما من خیلی روحیم خرابه خیلی... اصلا دوس ندارم کسیو ببینم... من فقط میخوام لاغر شم همین! میخوام خوش تیپ شم! چن بار خواستم ولی بیش از 3-4 کیلو کم نمیشه و بیشترم برمیگرده جرئت ندارم دوباره رژیم بگیرم.. ناامیدم خیلی زیاد.. خیلی خیلی خیلی زیاد!
      بقیه میگن من خودم از خودم ایراد میگیرم و چاقیو بهانه کردم و خودم ادم افسرده ایم و 50 کیلو هم بشم همینم! ولی به جون خودم اینجوری نیست.. من همیشه اروم بودم ولی غمگین نبودم! بچگیمو خیلی بهتر بودم خیلی...
      چاقیم تقصیره خودمه! ولی اگه خوشگلتر و قدبلندتر بودم چی میشد؟!!
      تف تو روحه همشون که قلبمو شکستن.. هر چقدرم ظاهرم زشت باشه من آدمم و تحمل ناراحت کردن کسیو ندارم من فقط بدبختم همین...
      اگه نمیدونستم 4 تا پسر اینا رو میخونن خیلی چیزای ترحم انگیز دیگه مینوشتم..!
      نمیخواد به یادم بیارین که بچه هایی هستن که سرطان دارن یا دست و پا ندارن و میدونم که دارم ناشکری میکنم و باید شکر کنم که سالمم ولی این حرفا ته دلم مونده بود..
      تو رو خدا هر کدوم از خانومایی که این پستو میخونن یه چیزی بنویسه.... من خیلی تنهام..
      اشکمم در اومد بخدا..

2. 21 کاربر، ارسال hoda1377 را لایک کرده اند:

delaram25 (23 خرداد 1393),maryam12 (17 دی 1393),nassim (06 مرداد 1393),nicebody (10 اسفند 1392),parchami7 (06 اسفند 1392),Persephone (09 اسفند 1392),raha32 (05 اسفند 1392),sajede.a (05 اسفند 1392),tinkerbell (05 اسفند 1392),مه تا (09 آذر 1393),مهین (09 اسفند 1392),مامان مرضيه (05 اسفند 1392),مبینا.ب (26 اسفند 1392),یلدا (13 اسفند 1392),یونیک (05 اسفند 1392),گل یخ (13 اسفند 1392),WinterGirl (19 اسفند 1392), Zenith (05 اسفند 1392),الینا1 (06 مرداد 1393),حوراء (16 آذر 1393),دختر بلا (06 مرداد 1393)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

hoda1377 آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      160
      وزن شروع
      80
      وزن هدف
      وزن فعلی
      حالت من
      Ghamgin
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajede.a نمایش پست ها
      عزیزم دبیرستان که چیزی نیست
      من الان تو دانشکاه قدم از خیلی دخترها ککوتاه تره
      ولی خب کوتاه تر از منم هستن
      ولی خب همیشه چیزایی هست که بهشون افتخار میکنم
      یه مثال بزنم برات از خودم.که فقط یه مثاله.من ترم یک دانشکاه کلی پیشنهاد ازدواج و دوستی داشتم که اونایی که 10 سانت از من بلندتر بودن هیچ پیشنهاد درست حسابی نداشتن
      قیافمم معمولیه
      ولی چیزی که آدمو خاص میکنه رفتاره خوبه
      تو شاد باش
      با همه دوست باش
      قد و وزن اونقد اهمیتی نداره
      اولین قدم اینکه:
      بیا از 4شنبه با ما رژیم اتکینز رو شروع کن
      همه هم وزنمون یا قدمون مثه تو هست

مرسییییی از هم دردیتوووون :))

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Zenith نمایش پست ها
      هدا جان به نظر من قبل از دید اشتباهت در مورد قد و وزن یه جای دیگه ی ماجرا رو مشکل داری. در واقع یه مشکل در بحث استقلال شخصیتی داری. دختر خوب ارزش تو بالاتر از اینه که به این راحتی به قضاوت های هر کسی بها میدی. آدم ها خیلی پیچیده ان. خیلی نظرات و سلایق مختلف دارن. حالا اگر شانس تو آدمای اطرافت سلیقشون با تو مخالف باشه باید اینقدر خودت رو اذیت کنی؟ ببین تو همین تاپیک چند نفر اومدن به نفع تو حرف زدن. این یعنی چی؟ یعنی اون روی دیگه ماجرا رو هم ببین. کسانیکه اصلا درمورد تو فکر بدی ندارن. متاسفانه این خصلت ما ادم هاست که افکار منفی و موارد منفی رو زودتر از مثبت ها انتقال میدیم. زودتر بروز میدیم.
      در مورد قدت. اولا که جزو کوتاه قدها به حساب نمیای. ثانیا هیچ میدونستی خیلی از مردا دخترای ریزه میزه رو دوست دارن. میتونم تو اطرافیان خودم همین الان برات مثلا بزنم که به شدت از دختر بلند قد بدش میاد و میگه دختر باید کوتاه(البته نه کوتاه قد واقعی) و خوش اندام باشه. یا همین مثال خوبی که شهرزاد جان زد. شکیرا تو زیبایی و خوش اندامی معروفه اما قدش از تو بلند تر نیست. به نظر من در دختر اندام خیلی مهمتر از قده
      در مورد وزنت: بله اضافه وزن بده. خیلی هم بده. بعضیا چاق هم که هستن خوش هیکلن ولی بعضیا متاسفانه زشت میشن. اما این لزومی نداره کسی بخاطرش خودش رو سرزنش کنه. میدونی چرا؟ چون یه چیز غیر قابل تغییر یا جزئی از جسمش نیست. میتونه با یه مدت برنامه ریزی و تلاش مث دیگران بشه.
      پیشنهاد میکنم یه الگو مث شکیرا برا خودت در نظر بگیر و سعی کن اندام و زیبایی پوستت رو مث اونا کنی. راستی گفتم زیبایی چهره. من از زیبایی تو شناخت ندارم. اما مثلا به این کره ای ها دقت کن. اگر بشینی به جزجزء اجزای چهره هاشون دقت کنی شاید تنها زیباییشون لب های جمع و کوچیکشون باشه. اما یه چیزی باعث میشه خیلی ها کره ای ها رو زیبا بدونن. چی؟ پوست عالیشون. اگر به پوستت برسی زیباییت دو چندان میشه. پس اینم قابل حله
      خب دیگه دختر خوب غصه خوردن رو بذار کنار و سعی کن اونچه حقته و بهش نرسیدی رو از دنیا بگیری

مرسی... حرفاتون درسته..!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط minaieee نمایش پست ها
      سلام عزیزم!!!!
      تو کجا قدت کوتاهه؟؟؟ عزیزم من 154 سانت هستم و هیچ وقتم از قدم ناراضی نبودم چون معتقدم که حرف دیگران برام مهم نیست و خیلی راحت میتونم کاری کنم که هی کس حتی به کوتاهی قدم هم فکر نکنه!!! باور کن تاحالا کفش پاشنه بلندنپوشیدم! دخترم 9 سالشه و میبالم که دخترم داره هم قد من میشه چون احساس میکنم بزرگ شده!!! دلتو پاک کن، دلتو زیبا کن، بختتو بلند کن و آرزوهاتو محکم!!! مطمین باش تو بهترینی! بهتر از همه کسایی که دورو ورت هستند
      خیلی خوبه که شما مثل من کمبود اعتماد به نفس نداشتین!!
      نه کوتاه تر از متوسط دخترای جامعه نیستم.. ولی خب وزنم که زیاده کوتاه نشون میدم! جدا از اون اکثر دورو بریام قداشون خیلی بلنده (جدا از لاغریشون)
      ممنووووون

5. کاربر زیر پست hoda1377 را لایک کرده است:

گل یخ (13 اسفند 1392)

tuti آواتار ها
      کاربر اخراجی

امتیاز زیباتنی
      124
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر محروم
      میانگین پست در روز
      1.43
      قد
      151
      وزن شروع
      97
      وزن هدف
      80 ( تا آخر 92)
      وزن فعلی
      83
      حالت من
      Ghamgin
      سلام هدی جان

دوست خوب و گلم نوشته هات رو خوندم عزیزم. بد نیس یه سری به اینجا بزنی تا ببینی چرا اونایی که لاغرن اونهمه میخورن و چاق نمیشن و تو آبم میخوری چاق میشی.

http://www.forum.zibatan.ir/%D8%A7%D...BE%DB%8C-4814/

در ضمن قدت اصلا هم کوتاه نیست. من از تو خیلی هم کوتاهترم. تپل ترم هستم. نگران نباش. کمی اعتماد به نفس داشته باش عزیزم.
      دلیل اخراج کاربر: توهین به کاربران و مدیر زیباتن علی رغم هشدارهای مکرر

7. کاربر زیر پست tuti را لایک کرده است:

hoda1377 (07 اسفند 1392)

hoda1377 آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      160
      وزن شروع
      80
      وزن هدف
      وزن فعلی
      حالت من
      Ghamgin
      نقل قول نوشته اصلی توسط tuti نمایش پست ها
      سلام هدی جان

دوست خوب و گلم نوشته هات رو خوندم عزیزم. بد نیس یه سری به اینجا بزنی تا ببینی چرا اونایی که لاغرن اونهمه میخورن و چاق نمیشن و تو آبم میخوری چاق میشی.

http://www.forum.zibatan.ir/%D8%A7%D...BE%DB%8C-4814/

در ضمن قدت اصلا هم کوتاه نیست. من از تو خیلی هم کوتاهترم. تپل ترم هستم. نگران نباش. کمی اعتماد به نفس داشته باش عزیزم.

سلام :)))
      مرسی...
      بابا بیخیال شما که ماشالله اراده تون عااااااااالیه!
      نه من فقط خودمو با یه سری دختر که هیچی کم ندارن مقایسه کردم و ناراحت بودم وگرنه خیلی دختر میشناسم که قداشون کوتاهتر از منه... خیلیم با وزن بالا 100 کیلو میشناسم اما من هیچوقت به اونا توجهی ندارم فقط به اونایی که بلند و باریکن غبطه میخورم!

tuti آواتار ها
      کاربر اخراجی

امتیاز زیباتنی
      124
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر محروم
      میانگین پست در روز
      1.43
      قد
      151
      وزن شروع
      97
      وزن هدف
      80 ( تا آخر 92)
      وزن فعلی
      83
      حالت من
      Ghamgin
      نقل قول نوشته اصلی توسط hoda1377 نمایش پست ها

سلام :)))
      مرسی...
      بابا بیخیال شما که ماشالله اراده تون عااااااااالیه!
      نه من فقط خودمو با یه سری دختر که هیچی کم ندارن مقایسه کردم و ناراحت بودم وگرنه خیلی دختر میشناسم که قداشون کوتاهتر از منه... خیلیم با وزن بالا 100 کیلو میشناسم اما من هیچوقت به اونا توجهی ندارم فقط به اونایی که بلند و باریکن غبطه میخورم!

عزیزم یادت باشه هر کس خودش برا خودش منحصر بفرد و زیباست. نیازی به مقایسه کردن نیست گلم اعتماد به نفست رو ببر حسابی بالا. من یه خواهر زاده دارم همسن توئه و قدش هم حدود 157 هست نزدیک به تو. وزنش هم خوبه همه چیز هم میخوره ینی اصن دربند این چیزا نیست. توام نگران نباش. این نگرانی بیشتر باعث میشه وزنت بالا بمونه. هدا جان لینکی که دادم رو مطالعه کن
      دلیل اخراج کاربر: توهین به کاربران و مدیر زیباتن علی رغم هشدارهای مکرر

مهین آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      280
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.07
      قد
      172
      وزن شروع
      86.5
      وزن هدف
      هدف اول80* هدف دوم 75* هدف سوم 70
      وزن فعلی
      78.5
      حالت من
      Sepasgozar

سلام هدی جون
      خوشحالم از اینکه تونستی اینجا با دوستای خوبمون درد دلاتو بکنی
      ولی عزیزم هیچ کدوم از مواردی که اشاره کردی قد کوتاه قیافه نه چندان زیبا دلیل نمیشه تو از زندگیت لذت نبری اگه بگم شاید باور نکنی
      ولی خب قد من 172 هستش بسکتبالیست بودم همیشه تو جمع دوستام تو دبیرستان مجبور بودم کفش راحتی و بدون پاشنه بپوشم و حتی حالا که میرم خرید
      دوست دارم کفشای شیک و پاشنه بلند بگیرم ولی وقتی میپوشم مثلا به یه مجلسی میرم میبینم یه سر گردن از خیلی از خانوما بلندترم و نمی تونم قاطیشون بشم
      و حتی تو دانشگاه از خیلی از دخترا که هیچ از خیلی از پسرا بلندقدتر بودم و یه دوست صمیمی ام داشتم که همیشه باهم بودیم قدش 150 بود(کلی ام اعتماد به نفس داشت) بلندی قد من بیشتر به چشم میخورد
      و همیشه پسرای دانشگامون میگفتن یکی 30 سانته یکی 2 متر :boredsmiley:اوایل ناراحت میشدم و با کلی گله و شکایت از خدا که چرا اینجوری و بدتر مشکل اضافه وزنم که هیکلمو دوچندان به چشم میاورد که هر کی از کنارم رد میشد یه ماشاله میگفت و رد میشد واقعا عذاب میکشیدم
      ولی خوب با خودم فک کردم قدمو خدا صلاح دیده اینجوری داده ولی خوب اضافه وزن که دست خودمو حداقل اینو میتونم به حد تعادل برسونم و این بود که این ور اونور تو نت دنبال یه رژیم و برنامه خوب گشتم چون قبلنا به یه کلینیک رژِیم مراجعه کردم کلی برنامه و فلان یه هفته بیشتر نتونستم ادامه بدم ولی خوب شکر خدا با این سایت آشنا شدم
      شکر خداهمراه دوستای خوب و مهربونم الان هفته دومه که رژیمو شروع کردم کنارشم ورزش که از پیاده روی خوشم نیومد ولی خوب شدیدا به شنا علاقه دارم هفته ای سه بار میرم شنا بقیه روزارم میرقصم پیلاتس کار میکنم و در کل هدفم از گفتن این حرفا این بود که به تو بگم تو فعلا کم سن و سالی بعده این ایشاله میری دانشگاه و ...
      پس افسردگی و حرف اطرافیانتو کنار بذار به خدا توکل کن و یه برنامه خوب رو شروع کن و حداقل اونایی رو که خودت میتونی تغییر بدی رو عوض کن کلی اعتماد به نفست بالا میره و شاد میشی
      منتظر خبرای خوبت هستم:cheerleader3::cheerleader3::cheerleader3::999::99 9:

hoda1377 آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      160
      وزن شروع
      80
      وزن هدف
      وزن فعلی
      حالت من
      Ghamgin
      نقل قول نوشته اصلی توسط tuti نمایش پست ها

عزیزم یادت باشه هر کس خودش برا خودش منحصر بفرد و زیباست. نیازی به مقایسه کردن نیست گلم اعتماد به نفست رو ببر حسابی بالا. من یه خواهر زاده دارم همسن توئه و قدش هم حدود 157 هست نزدیک به تو. وزنش هم خوبه همه چیز هم میخوره ینی اصن دربند این چیزا نیست. توام نگران نباش. این نگرانی بیشتر باعث میشه وزنت بالا بمونه. هدا جان لینکی که دادم رو مطالعه کن
      منم تقریبا 162 هستم!!
      مطالعه کردم متشکرم...

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط مهین نمایش پست ها

سلام هدی جون
      خوشحالم از اینکه تونستی اینجا با دوستای خوبمون درد دلاتو بکنی
      ولی عزیزم هیچ کدوم از مواردی که اشاره کردی قد کوتاه قیافه نه چندان زیبا دلیل نمیشه تو از زندگیت لذت نبری اگه بگم شاید باور نکنی
      ولی خب قد من 172 هستش بسکتبالیست بودم همیشه تو جمع دوستام تو دبیرستان مجبور بودم کفش راحتی و بدون پاشنه بپوشم و حتی حالا که میرم خرید
      دوست دارم کفشای شیک و پاشنه بلند بگیرم ولی وقتی میپوشم مثلا به یه مجلسی میرم میبینم یه سر گردن از خیلی از خانوما بلندترم و نمی تونم قاطیشون بشم
      و حتی تو دانشگاه از خیلی از دخترا که هیچ از خیلی از پسرا بلندقدتر بودم و یه دوست صمیمی ام داشتم که همیشه باهم بودیم قدش 150 بود(کلی ام اعتماد به نفس داشت) بلندی قد من بیشتر به چشم میخورد
      و همیشه پسرای دانشگامون میگفتن یکی 30 سانته یکی 2 متر :boredsmiley:اوایل ناراحت میشدم و با کلی گله و شکایت از خدا که چرا اینجوری و بدتر مشکل اضافه وزنم که هیکلمو دوچندان به چشم میاورد که هر کی از کنارم رد میشد یه ماشاله میگفت و رد میشد واقعا عذاب میکشیدم
      ولی خوب با خودم فک کردم قدمو خدا صلاح دیده اینجوری داده ولی خوب اضافه وزن که دست خودمو حداقل اینو میتونم به حد تعادل برسونم و این بود که این ور اونور تو نت دنبال یه رژیم و برنامه خوب گشتم چون قبلنا به یه کلینیک رژِیم مراجعه کردم کلی برنامه و فلان یه هفته بیشتر نتونستم ادامه بدم ولی خوب شکر خدا با این سایت آشنا شدم
      شکر خداهمراه دوستای خوب و مهربونم الان هفته دومه که رژیمو شروع کردم کنارشم ورزش که از پیاده روی خوشم نیومد ولی خوب شدیدا به شنا علاقه دارم هفته ای سه بار میرم شنا بقیه روزارم میرقصم پیلاتس کار میکنم و در کل هدفم از گفتن این حرفا این بود که به تو بگم تو فعلا کم سن و سالی بعده این ایشاله میری دانشگاه و ...
      پس افسردگی و حرف اطرافیانتو کنار بذار به خدا توکل کن و یه برنامه خوب رو شروع کن و حداقل اونایی رو که خودت میتونی تغییر بدی رو عوض کن کلی اعتماد به نفست بالا میره و شاد میشی
      منتظر خبرای خوبت هستم:cheerleader3::cheerleader3::cheerleader3::999::99 9:
      متشکرم!

12. کاربر زیر پست hoda1377 را لایک کرده است:

گل یخ (13 اسفند 1392)

گل یخ آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      19
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.14
      قد
      164
      وزن شروع
      66 اندام ساعت شنی
      وزن هدف
      Nicki Minaj's ass
      وزن فعلی
      66 اندام ساعت شنی
      حالت من
      Ashegh
      سلام هدی جون ...
      خوبی عزیزم؟
      متر ها باهم فرق دارن!
      مثلا متر خیاطی یا....
      این دفعه رفته بودم مهمونی
      که دخترخالم گفت قدش 161 ئه. یعنی توی مدرسه اش قدشو اندازه گرفته بودن...
      بعد که کنار من ایستاد ...از من کوتاه تر بود!
      بعد من بهش گفتم تو که از من کوتاهتری!
      اونوقت معلوم شد.... من قدم از 161 بیشتره:-)
      I'm fast car. U never catch me

14. 2 کاربر، ارسال گل یخ را لایک کرده اند:

hoda1377 (13 اسفند 1392),parchami7 (13 اسفند 1392)

گل یخ آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      19
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.14
      قد
      164
      وزن شروع
      66 اندام ساعت شنی
      وزن هدف
      Nicki Minaj's ass
      وزن فعلی
      66 اندام ساعت شنی
      حالت من
      Ashegh
      ---------------------
      --------------------------
      عزیزم ، من قدم تقریبا 164 ئه....
      ولی خیلی از قدم راضی ام. با اینکه این قد رو دارم وقتی پاشنه بلند میپوشم ، مامانم میگه خیلی بلند میشی....
      ولی واقعا از قدمو از پوشیدن پاشنه بلند لذت میبرم.
      شاید پیش خودت فکر کنی که خیلی لاغر بودن ، عالیه...
      اما زیبایی جنس زن به پر بودن بعضی از اندام هاشه که فکر کنم خودت بدونی منظورم کدوم قسمت هاس...

16. 2 کاربر، ارسال گل یخ را لایک کرده اند:

hoda1377 (13 اسفند 1392),parchami7 (13 اسفند 1392)

hoda1377 آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      160
      وزن شروع
      80
      وزن هدف
      وزن فعلی
      حالت من
      Ghamgin
      نقل قول نوشته اصلی توسط گل یخ نمایش پست ها
      ---------------------
      --------------------------
      عزیزم ، من قدم تقریبا 164 ئه....
      ولی خیلی از قدم راضی ام. با اینکه این قد رو دارم وقتی پاشنه بلند میپوشم ، مامانم میگه خیلی بلند میشی....
      ولی واقعا از قدمو از پوشیدن پاشنه بلند لذت میبرم.
      شاید پیش خودت فکر کنی که خیلی لاغر بودن ، عالیه...
      اما زیبایی جنس زن به پر بودن بعضی از اندام هاشه که فکر کنم خودت بدونی منظورم کدوم قسمت هاس...

منم فک نکنم 162 باشم!! احتمالا 160 باشم..
      نمیدونم... فقط میدونم بلند نیستم!!
      خب شما که خوبی! منم اگه 164 تا 167 بودم بسم بود!!!
      آره میدونم منظورت چیه!!!

18. کاربر زیر پست hoda1377 را لایک کرده است:

گل یخ (15 اسفند 1392)

یلدا آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.08
      قد
      160
      وزن شروع
      وزن اولیه 95
      وزن هدف
      سبز شدن
      حالت من
      Movafagh
      هدی جان خودتم میدونی که میزان غذات زیاده قبلا هم با هم در موردش صحبت کردیم ولی اینم میدونم که شما تو سن رشد هستی و باید از لحاظ غذایی چیزهای مفید و کافی بخوری
      نظر من اول از همه اینه که بری پیش یک مشاور یا روانشناس خوب چون شما الان تو سن هویت یابی و نوجوانی هستی و این وسواسهای فکری طبیعیه ولی باید مواظب بود بیش از حد خودش نباشه در هر صورت قبل گرفتن هر رژیم روح و ذهنت رو آماده کن و اول از همه به فکر بازگردوندن آرامش به خودت باش
      بعدش منم روش پل مکنا رو بهت پیشنهاد می کنم چون احساس می کنم برای شما خیلی روش خوبیه که توتی جون آدرسشو بهت داده.با این روش هم می تونی از غذا خوردن لذت ببری هم محدودیت نداشته باشی و هم بتونی در کنار دوستانت به مهمونی ها و جشن ها بری و هر چی خواستی بخوری و از همه مهم تر آرامش روحی که باید تو این سن داشته باشی بهت بر میگرده
      موفق باشی عزیزم
      بووووس
      چقدر رویایی است وقتی می توانی به رویاهایت دست یابی

از ارسال پستهای مشابه در دفترچه های مختلف بپرهیزید
      از قرار دادن عکس های مخالف با شیونات در آواتارها و پست ها اکیدا خودداری کنید
      ما شما را دوست داریم پس شما هم با احترام به قوانین ما به این علاقه پاسخی مثبت بدهید.

20. کاربر زیر پست یلدا را لایک کرده است:

hoda1377 (15 اسفند 1392)

• صفحه 2 از 3
  • نخستنخست
  • 123
  • آخرینآخرین