شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 2 از 6
  • نخستنخست
  • 1234 ...
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 11 به 20 از 51

موضوع: زیبایی و شانس ازدواج

ثریا آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      154
      وزن فعلی
      43

زیبایی و شانس ازدواج

سلام
      دوستان من یه مشکل جدی دارم که خیلی روم تاثیر گذاشته.به تاپیک قبلیم که هیچکی سر نزد:45: بجز مدیر عزیز!
      حالا شاید اینجا سر بزنین و راهنمایین کنین.

تو تاپیکم گفتم مشکلم اینه که اندام زنانه (سینه) خیلی کوچیکی دارم.اینو اضافه کنید به قد کوتاه! یعنی اندام افتضاح:45: ولی چهرم خوبه!
      خواستگارام همشون مادر و خواهرشون اول می پسندن!یعنی من تا حالا هیچ خواستگاری نداشتم که خودش منو دیده باشه و بپسنده و... بااینکه روابط اجتماعی خوبی دارم.

تازگیا دلیلشو فهمیدم! اینکه اندام زنانه ام درشت نیست!! این عضو خانما خیلی باعث جذابیت میشه که منم فاقد اون جذابیتم. خیلی ناراحتم.خیلی غصه میخورم.خب چیکار کنم؟؟؟
      واقعا آقایون جذابیت اندام اینقدر براشون مهمه؟!! میترسم بعد ازدواجم شوهرم از روابط جنسیمون راضی نباشه!حالا اگه منو بپسنده تازه!

اگرم بخوام چاق بشم شکم میارم! ما خانوادتن شکم داریم.یعنی کلا پایین تنه مون بزرگه. ولی اونا لااقل سایز سینه هاشون از من بزرگتره! ولی من چی؟ از باسن و ران و بازو چاقم از سینه ....

چند وقته همه فکرم شده این موضوع.واقعا نمیدونم باید چیکار کنم.
      ممنون میشم اگه مجردا و متاهلا راهنماییم کنن

2. 16 کاربر، ارسال ثریا را لایک کرده اند:

**mahsa** (19 آذر 1392),*aida* (11 اردیبهشت 1392),banooo58 (07 خرداد 1392),fahimeh akbari (05 مهر 1392),hamraz (07 خرداد 1392),Kiki (07 خرداد 1392),marmary (12 اردیبهشت 1392),neli (07 خرداد 1392),parchami7 (22 بهمن 1392),parva (12 اردیبهشت 1392),rezaiyan (02 خرداد 1392),مملي شيطون (12 اردیبهشت 1392),مریم --- (13 شهریور 1392),yalda (12 اردیبهشت 1392), Zenith (11 اردیبهشت 1392),خانم باربی (08 آذر 1395)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

ثریا آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      154
      وزن فعلی
      43
      مرسی دوستای نازنین که با حرفاتون بهم کمک زیادی می کنید.

فی فی جون یه سوال ازت بپرسم؟ببخشید میدونم نباید بگم ولی دوست دارم درمورد آقایون بدونم. اینکه واقعا این عضو بدن در خانما خیلی براشون اهمیت داره؟ میدونم که مهمه ولی همه آقایون خیییییییلی مهمه؟
      آخه چند وقت پیش تو یه سایتی دیدم که آقاهه این موضوع خیلییییییییییییی براش مهم بود!

عطرین جون منم یه دوست دارم که همیشه از این موضوع ناراحته!نمیدونم چی بگم ولی واقعا اینجوری برای ازدواجت بهتره تا مثل من!!!!

دوستان اگه تمام سعیمو کردم و درست نشد! فکر کنم موقع ازدواجم باید به طرف بگم خوب اندامم رو نگاه کنه! که فردا مشکلی پیش نیاد! البته من مانتویی هستم ولی نه اینکه مانتو خیلی تنگ بپوشم. به نظرتون درسته؟!

5. 4 کاربر، ارسال ثریا را لایک کرده اند:

banooo58 (07 خرداد 1392),parchami7 (22 بهمن 1392),مملي شيطون (12 اردیبهشت 1392), Zenith (12 اردیبهشت 1392)

yalda آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.19
      قد
      164
      وزن شروع
      66.100
      وزن هدف
      62
      وزن فعلی
      63
      حالت من
      Ghamgin
      اول از همه خوشحالم که کاربرای فهمیده و دوستان خوبی تو سایت داریم که بخوبی ثریا جون رو راهنمایی کردن
      همونطور که دوستان هم اشاره کردند زیبایی روح و اخلاق 100% مهمتر از زیبایی ظاهره در ضمن اینکه تو از صورت زیبایی هم برخورداری و این مساله نباید اعتماد به نفستو از بین ببره
      سایز سینه بعد از ازدواج بیشتر میشه و ماساژ با روغن کنجد و همچنین ماساژ زیر دوش اب سرد بهت کمک میکنه
      همچنین ورزش بدنازی رو بهت پیشنهاد میدم با تمریناتی که مربی بهت میده سعی کن سایز پا ها و شکمتو کم کنی و در عوض سرشونه ها و سینه هات رو پهن
      حتما باشگاه برو و صبور باش چون بزرگ کردن اندام با ورزش خیلی زمان میبره و صبوری میخواد
      ثریا جون سایر تواناهاییت ها رو بالا ببر و بدون که خداوند همه ی انسانها رو جفت افریده و جفت تو هم یه گوشی از زمین خدا به انتظار دیدنت هست نگران نباش بالاخره پیدات میکنه تو هنوز سنی نداری عزیزم و سعی کن از لحظه لحظه ی عمرت و این دوران که هیچوقت برنمیگرده لذت ببری و استفاده کنی و با این افکار خودتو اذیت نکن
      فقط بخاطر مردم تغییر نکن.
      این جماعت هر روز تورا جور دیگری می خواهند.....

7. 5 کاربر، ارسال yalda را لایک کرده اند:

banooo58 (07 خرداد 1392),parchami7 (22 بهمن 1392),مملي شيطون (12 اردیبهشت 1392), Zenith (12 اردیبهشت 1392),ثریا (12 اردیبهشت 1392)

fifi آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      50
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.50
      قد
      165
      وزن شروع
      79
      وزن هدف
      63
      وزن فعلی
      68
      حالت من
      Movafagh
      نقل قول نوشته اصلی توسط ثریا نمایش پست ها
      مرسی دوستای نازنین که با حرفاتون بهم کمک زیادی می کنید.

فی فی جون یه سوال ازت بپرسم؟ببخشید میدونم نباید بگم ولی دوست دارم درمورد آقایون بدونم. اینکه واقعا این عضو بدن در خانما خیلی براشون اهمیت داره؟ میدونم که مهمه ولی همه آقایون خیییییییلی مهمه؟
      ؟!
      عزیزم بستگی داره چه آقایی برات مهم باشه.. بله خیلی مردها این چیزا براشون مهمه که همش چششون تو خیابون دنبال بانوان گرامی هست. که من به شخصه این مردهارو قبول ندارم و فکر می کنم هیچ زنی قبول نداشته باشه
      اونی هم که شما تو سایت خوندی احتمالا دنبال زن نبوده دنبال چیز دیگه ای بوده.
      یک زن تو خونه مدیر خیلی چیز ها می تونه باشه. یه مرد خوب باید قدر همسرش رو بدونه...
      خیلی زن ها الان دارن کار می کنن پا به پای شوهرشون (مثل خودم)
      خواسشون به دخل و خرج هست و خانم و با شعور هستن. چشم و دل سیرن و ....
      اینا هست که می مونه و یک مرد خوب ، این نشونه های خوب رو در همسرش می پسنده
      ولی اون مردی که دنبال ... باشه که دو روز دیگه حامله شی و بچه دار شی.. تو اون 1 سال که دیگه باید هر روز 10000 بار استرس داشته باشی که شوهرت کجاست !!!
      چون بالاخره همه انسان هستیم و در دوره هایی از زندگیمون ممکنه کمی از زیباییمون رو حالا صورت و یا هیکل از دست بدیم
      این که نمی شه معیار ازدواج!!!
      من از همه مردهایی که قط زن رو به دید فیزیکی نگاه می کنن متنفرم و تا پای کتک زدنشونم میرم :04:
      به افتخار همه ی خانم های گل و عزیز
      دیگه از این حرف ها نزن و بشین و به خودت نگاه کن و ببین چقدر نقاط قوت داری :*:*:*

9. 8 کاربر، ارسال fifi را لایک کرده اند:

azera (19 آذر 1392),banooo58 (07 خرداد 1392),parchami7 (22 بهمن 1392),مملي شيطون (12 اردیبهشت 1392),yalda (12 اردیبهشت 1392), Zenith (12 اردیبهشت 1392),ثریا (12 اردیبهشت 1392),خانم باربی (08 آذر 1395)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.36
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      چقدر بچه ها نظرات خوبی دادن. آره فی فی جان منم موافقم با این حرف که مردی که بخواد تو رو بخاطر یه ایراد ظاهری کنار بذاره همون بهتر که اینکارو همین اول داره میکنه! یعنی ارزش زن فقط در این چیزاست؟ دختر خوب بذار اگر قراره کسی عاشقت باشه یک نفر باشه نه هزاران نفر و اون یک نفر همونطوری که هستی تو رو بپذیره. بذار عشق واقعی رو تجربه کنی نه هوس!
      کسی که این موضوع براش اونقدر مهم میشه که چشمش رو روی علاقه ی خودش میبنده یعنی اصلا گزینه ی مناسبی برای عاشق بودن نیست.
      عزیزم فقط تو نیستی که این مشکل رو داری. خیلی افراد لاغر دیگه هم این مشکل رو دارن اما واقعا موضوع بزرگی نیست و بعد ازدواج راه های زیادی برای حلش هست.

عطرین جان اصلا اینطور نیست که اگر لاغر کردی سایز این اندام بخواد بد شکل یا نافرم شه. اینو از روی تجربه ی کی از اطرافیانم میگم. اونم از سایز 85 به 75 رسونده. ولی هیچ مشکلی هم پیدا نکرده.
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

11. 6 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

banooo58 (07 خرداد 1392),fifi (12 اردیبهشت 1392),parchami7 (22 بهمن 1392),مملي شيطون (12 اردیبهشت 1392),yalda (12 اردیبهشت 1392),ثریا (12 اردیبهشت 1392)

ثریا آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      154
      وزن فعلی
      43
      مرسی دوستای گلم.
      مرسی فی فی جون، مرسی somy عزیز ، zenithبزرگوار ، مرسی یلدای گل، مرسی شمیم عزیزم، مرسی عطرین دوست داشتنی ام. از دغدغه ام کمی کم شده!:67:

هرچند میدونم همتون میدونید که این موضوع مهمیه! ولی برای روحیه دادن به من خیلی روش تاکید نمی کنید! کاش منم چاق بودم و میخواستم لاغر کنم!(الان دیگه بیشتر از این نمیتونم لاغر کنم) اینجوری مشکلم با شما یکی بود وبیشتر همدیگه رو درک میکردیم (خدای نکرده منظورم این نیست که درک نمی کنیدا! یعنی بیشتر از نگرانیم آگاه بودید.

ولی الانم خیلی خوشحالم که اینقدر فکر باز دارید.

منم متنفرم از مردی که فقط چشمش دنبال زیبایی باشه، ولی این موضوع بر میگرده به روابط جنسی بعد ازدواج. که خودتون میدونید الان یکی از دلایل بالا رفتن آمار طلاق از طرف آقایون، همین ناراضی بودن از روابط جنسی هست!

که منم ترسم اینه که بعدا همسرم همیشه این تو دلش باشه!!

براهمین از فی فی جون که متاهلن پرسیدم! که عزیزم جوابم هم داد!

یعنی آقایون اندام براشون خیلی مهمه ولی چیزای دیگه هم درکنارش مهمه.

ولی من اون مهمه رو ندارم:57:

13. 6 کاربر، ارسال ثریا را لایک کرده اند:

banooo58 (07 خرداد 1392),fifi (12 اردیبهشت 1392),parchami7 (22 بهمن 1392),مملي شيطون (12 اردیبهشت 1392),yalda (12 اردیبهشت 1392), Zenith (13 اردیبهشت 1392)

fifi آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      50
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.50
      قد
      165
      وزن شروع
      79
      وزن هدف
      63
      وزن فعلی
      68
      حالت من
      Movafagh
      نقل قول نوشته اصلی توسط ثریا نمایش پست ها
      مرسی دوستای گلم.
      مرسی فی فی جون، مرسی somy عزیز ، zenithبزرگوار ، مرسی یلدای گل، مرسی شمیم عزیزم، مرسی عطرین دوست داشتنی ام. از دغدغه ام کمی کم شده!:67:

هرچند میدونم همتون میدونید که این موضوع مهمیه! ولی برای روحیه دادن به من خیلی روش تاکید نمی کنید! کاش منم چاق بودم و میخواستم لاغر کنم!(الان دیگه بیشتر از این نمیتونم لاغر کنم) اینجوری مشکلم با شما یکی بود وبیشتر همدیگه رو درک میکردیم (خدای نکرده منظورم این نیست که درک نمی کنیدا! یعنی بیشتر از نگرانیم آگاه بودید.

ولی الانم خیلی خوشحالم که اینقدر فکر باز دارید.

منم متنفرم از مردی که فقط چشمش دنبال زیبایی باشه، ولی این موضوع بر میگرده به روابط جنسی بعد ازدواج. که خودتون میدونید الان یکی از دلایل بالا رفتن آمار طلاق از طرف آقایون، همین ناراضی بودن از روابط جنسی هست!

که منم ترسم اینه که بعدا همسرم همیشه این تو دلش باشه!!

براهمین از فی فی جون که متاهلن پرسیدم! که عزیزم جوابم هم داد!

یعنی آقایون اندام براشون خیلی مهمه ولی چیزای دیگه هم درکنارش مهمه.

ولی من اون مهمه رو ندارم:57:

نه بابا ! جدی گفتم . ببین خیلی مهم نیست. باور کن من فکرم تو چیز های دیگه هست ...مردیی که بخواد منو واسه رابطه زناشویی طلاق بده میخوام که هیچ وقت روی کره زمین و در زندگی من نباشه :d:d:d
      گیییر دادیااا:54:
      باور کن مهم نیست. من زمان امتحانام باورت میشه شاید یه ماه اصلا با همسرم نخوابم !!!
      اینا که مهم نیست. همسر من براش آرامشی که بهش می دم. اینکه درکش می کنم و پا ب پاش کبیرون منزل کار می کنم و درس هم که دارم و کار خونه هم هست و... اینکه باهاش فکر می کنم و توقع بیجا و بیش از توان از هر دومون ندارم .و .... اینا براش مهمه ! نه فقط رابطه زناشویی! اگه این چیزا برای مردا فقط مهم باشه که دیگه زن نمی گیرن عزیز من ! خودشوو جای دیگه تخلیه می کننن و بوووووووووووق :d
      ریلکس باش و به این چیزا فکر نکن! برو به خودت برس!
      تتو های موقت و خوشگل بکن . باشگاه برو .و موهاتو خوشگل کن ... خیلی چیزایی هست که میتونی تو ظاهرت تغییر بدی و همونی که هستی رو زیبا کنی

15. 6 کاربر، ارسال fifi را لایک کرده اند:

asalbusy (27 اردیبهشت 1392),banooo58 (07 خرداد 1392),parchami7 (22 بهمن 1392),مملي شيطون (12 اردیبهشت 1392), Zenith (13 اردیبهشت 1392),ثریا (12 اردیبهشت 1392)

مملي شيطون آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      10
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.65
      قد
      163
      وزن شروع
      95
      وزن هدف
      هدف اصلی65 تا اخر ماه رمضان
      وزن فعلی
      71/50
      حالت من
      Ashegh
      ثريا جان دوستان خوب راهنماييت کردن /فقط بزار يه چيز بگم به خودت اميدوار بشي يک پسري بود دنبل دختر مي گشت اتفاقا دختر که سينه هاي کوچيکي داشته باشه حالا نيم دونم بهش رسيد يا نه ولي دنبال همچين دختري بود علتشم نمي تونم اينجا بگم / پس زياد هم از خودت نااميد نشو / نقاط مثبت ديکه ات رو در نظر بگير بعد زندگي مسايلي مياد جلو که ظاهر ادمها فراموش ميشه در ضمن دوستان راست ميگن مردي که من رو به خاطر اندامم ميخاد عمرا نخواد که فردا بخواد هر روز يه ايراد از اندام بگير و غيره گرچه متاسفانه زمان ما اينطوريه !

17. 4 کاربر، ارسال مملي شيطون را لایک کرده اند:

banooo58 (07 خرداد 1392),parchami7 (22 بهمن 1392), Zenith (13 اردیبهشت 1392),ثریا (12 اردیبهشت 1392)

shamim2 آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.07
      قد
      169
      وزن شروع
      71.400
      وزن هدف
      64
      وزن فعلی
      ٦٥
      حالت من
      Ashegh
      اگه بی عیب و نقصترین زن دنیا هم باشی با یه مرد چشم گرسنه ازدواج کنی هیچ فایده ای نداره بعد یه مدت دنبال کار خودشه ولی اگه واقعا یکی دنباله ازدواج و تشکیل خونواده باشه باور کن اینا براش در وحله دوم اهمیت داره یه همچی مردهایی هم هستن

19. 6 کاربر، ارسال shamim2 را لایک کرده اند:

banooo58 (07 خرداد 1392),fifi (12 اردیبهشت 1392),parchami7 (22 بهمن 1392),مملي شيطون (12 اردیبهشت 1392), Zenith (13 اردیبهشت 1392),ثریا (12 اردیبهشت 1392)

ثریا آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      154
      وزن فعلی
      43
      دوستان عزیز مرسی از حرفای قشنگتون. ولی یه کم اغراق میکنیدا!!!!!اگه ظاهر برای آقایون مهم نیست و....پس چرا خودتون همه دارید به بهترین اندام فکر میکنید:36: میدونم بخشی از اون بخاطر خودتونه ولی بخشیش هم بر میگرده به نگاه همسرتون به شما ...

شما همتون هیچ مشکلی بجز یه کم اضافه وزن ندارید.که اونم ایشالا به زودی همتون باربی میشین، ولی مشکل من چی؟!!!!! نه تنها زیبا نیستم بلکه باید فردا دغدغه ارضای جنسی همسرم هم داشته باشم!

هیکل من مثل یه دختر راهنماییه نه یه دختر 24ساله:45:

21. 4 کاربر، ارسال ثریا را لایک کرده اند:

banooo58 (07 خرداد 1392),fifi (13 اردیبهشت 1392),parchami7 (22 بهمن 1392), Zenith (13 اردیبهشت 1392)

عطرین آواتار ها
      کاربر تازه وارد

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      162
      وزن شروع
      74
      وزن هدف
      64
      وزن فعلی
      72/600
      - - - Updated - - -

عطرین جان من خودم و خیلی از دوستام که باشگاه میرفتیم از قدیم برای اینکه بزرگ نباشه و میگی در حدی هست که برات معضل شده
      1. وزنه های زیر 1 کیلو بزن
      2. هوازی زیاد کار کن
      3. زیر سوتینت کیسه بزار موقع ورزش ، آبش می کنه[/QUOTE]

- - - Updated - - -

fifi جون خیلی ممنونم از راهنماییت.راجع به کرمهای سفت کننده اطلاعاتی داری؟میتونم در حین رژیم از این کرمها استفاده کنم؟یا فقط جنبه تبلیغاتی دارن؟

23. 3 کاربر، ارسال عطرین را لایک کرده اند:

banooo58 (07 خرداد 1392),parchami7 (22 بهمن 1392), Zenith (13 اردیبهشت 1392)

• صفحه 2 از 6
  • نخستنخست
  • 1234 ...
  • آخرینآخرین