شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 1 از 6
  • 123 ...
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 51

موضوع: زیبایی و شانس ازدواج

ثریا آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      154
      وزن فعلی
      43

زیبایی و شانس ازدواج

سلام
      دوستان من یه مشکل جدی دارم که خیلی روم تاثیر گذاشته.به تاپیک قبلیم که هیچکی سر نزد:45: بجز مدیر عزیز!
      حالا شاید اینجا سر بزنین و راهنمایین کنین.

تو تاپیکم گفتم مشکلم اینه که اندام زنانه (سینه) خیلی کوچیکی دارم.اینو اضافه کنید به قد کوتاه! یعنی اندام افتضاح:45: ولی چهرم خوبه!
      خواستگارام همشون مادر و خواهرشون اول می پسندن!یعنی من تا حالا هیچ خواستگاری نداشتم که خودش منو دیده باشه و بپسنده و... بااینکه روابط اجتماعی خوبی دارم.

تازگیا دلیلشو فهمیدم! اینکه اندام زنانه ام درشت نیست!! این عضو خانما خیلی باعث جذابیت میشه که منم فاقد اون جذابیتم. خیلی ناراحتم.خیلی غصه میخورم.خب چیکار کنم؟؟؟
      واقعا آقایون جذابیت اندام اینقدر براشون مهمه؟!! میترسم بعد ازدواجم شوهرم از روابط جنسیمون راضی نباشه!حالا اگه منو بپسنده تازه!

اگرم بخوام چاق بشم شکم میارم! ما خانوادتن شکم داریم.یعنی کلا پایین تنه مون بزرگه. ولی اونا لااقل سایز سینه هاشون از من بزرگتره! ولی من چی؟ از باسن و ران و بازو چاقم از سینه ....

چند وقته همه فکرم شده این موضوع.واقعا نمیدونم باید چیکار کنم.
      ممنون میشم اگه مجردا و متاهلا راهنماییم کنن

2. 16 کاربر، ارسال ثریا را لایک کرده اند:

**mahsa** (19 آذر 1392),*aida* (11 اردیبهشت 1392),banooo58 (07 خرداد 1392),fahimeh akbari (05 مهر 1392),hamraz (07 خرداد 1392),Kiki (07 خرداد 1392),marmary (12 اردیبهشت 1392),neli (07 خرداد 1392),parchami7 (22 بهمن 1392),parva (12 اردیبهشت 1392),rezaiyan (02 خرداد 1392),مملي شيطون (12 اردیبهشت 1392),مریم --- (13 شهریور 1392),yalda (12 اردیبهشت 1392), Zenith (11 اردیبهشت 1392),خانم باربی (08 آذر 1395)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.36
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      ثریا جان زیباتن از عصر چهارشنبه تا شنبه خیلی خلوت تره. چون بچه ها همه درگیر تعطیلات آخر هفته ان. و دلیل اینکه میبینی تاپیک های دیگه شلوغه و تاپیک های دیگه ی تو امروز خلوت تره مال اینه.
      من فکر میکنم یه کم زیادی حساس شدی عزیزم. درسته که سایز سینه برا آقایون مهمه ولی مطمئن باش به چنین مشکلی بعد ازدواج بر نمیخوری. چون کسی که اول پسندیده، حواسش به همه چی بوده! مورد بعدی که گفتی خواستگارات اول خونواده اش میپسندن. عزیز من مهم اینه که اومدن خواستگاری. میدونی چرا؟ چون اگر پسرشون هم به یه نحوی یه جا یواشکی! تو رو ندیده بود که بلند نمیشدن بیان خواستگاری
      یه مساله ی دیگه. بعد از ازدواج و بارداری و زایمان این اندام خیلی تغییر سایز میدن و شاید اتفاقا اون موقع به بعد تو جزو خوش اندام ها باشی. چرا فقط این نیمه ی زندگیت رو در نظر میگیری عزیزم؟
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

5. 9 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

**mahsa** (19 آذر 1392),banooo58 (07 خرداد 1392),fahimeh akbari (05 مهر 1392),parchami7 (22 بهمن 1392),parva (12 اردیبهشت 1392),مملي شيطون (12 اردیبهشت 1392),مریم --- (13 شهریور 1392),yalda (12 اردیبهشت 1392),ثریا (11 اردیبهشت 1392)

shamim2 آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.07
      قد
      169
      وزن شروع
      71.400
      وزن هدف
      64
      وزن فعلی
      ٦٥
      حالت من
      Ashegh
      ثریا جون فکر کنم بیش از حد حساس شدی اگه فکر میکنی با درست شدن سینه هات همه چی درست میشه میتونی ببری پروتزش کنی ولی بنظرم شما یکم باید اعتماد بنفستو ببری بالا به نداشته هات نه به اون چیزهایی که داری بیشتر فکر کنی و هواسه دیگرانو به اونا جلب کنی الان دیگه مثل قدیما نیست کمتر کسی خواستگار میاد براش چون پسرها و دخترها خودشون همسراشونو انتخاب میکنن

7. 9 کاربر، ارسال shamim2 را لایک کرده اند:

**mahsa** (19 آذر 1392),banooo58 (07 خرداد 1392),parchami7 (22 بهمن 1392),parva (12 اردیبهشت 1392),مملي شيطون (12 اردیبهشت 1392),مریم --- (13 شهریور 1392),yalda (12 اردیبهشت 1392), Zenith (11 اردیبهشت 1392),ثریا (11 اردیبهشت 1392)

ثریا آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      154
      وزن فعلی
      43
      نقل قول نوشته اصلی توسط shamim2 نمایش پست ها
      ثریا جون فکر کنم بیش از حد حساس شدی اگه فکر میکنی با درست شدن سینه هات همه چی درست میشه میتونی ببری پروتزش کنی ولی بنظرم شما یکم باید اعتماد بنفستو ببری بالا به نداشته هات نه به اون چیزهایی که داری بیشتر فکر کنی و هواسه دیگرانو به اونا جلب کنی الان دیگه مثل قدیما نیست کمتر کسی خواستگار میاد براش چون پسرها و دخترها خودشون همسراشونو انتخاب میکنن
      مرسی دوست عزیز که اومدی.
      منم مشکلم همینه!
      اینکه هیچ جذابیتی برای آقایون ندارم! واقعا همینطوره. برعکس خانما که خیلی ازم خوششون میاد( تعریف نکنم قیافه ام بد نیست) ولی گمونم برای پسرا هیچ جذابیتی ندارم.دلیلشم همین که تا حالا کسی خودش منو نپسندیده.

امکان پروتزو ندارم. یعنی اصلا نمیتونم بهش فکر کنم!خانوادم اهل این حرفا نیستن

مدیر عزیز ومهربون، خیلی از خواستگارا پسراشون هنوز منو ندیدن که میان! که به دیدن و این حرفا هم بیشتر وقتا نمیکشه!!شایدم ببینن خودشون نخوان.

چه کنم که تمام فکر وذکرم از نوجوونی رو اندامم بوده...

9. 8 کاربر، ارسال ثریا را لایک کرده اند:

**mahsa** (19 آذر 1392),banooo58 (07 خرداد 1392),parchami7 (22 بهمن 1392),parva (12 اردیبهشت 1392),مملي شيطون (12 اردیبهشت 1392),مریم --- (13 شهریور 1392),yalda (12 اردیبهشت 1392), Zenith (11 اردیبهشت 1392)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.36
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      آخه عزیزم اینکه خود یه آقا مستقیم نمیاد جلو خیلی دلایل میتونه داشته باشه که تو بعضی هاش اصلا ایراد از تو نیست. چرا همش فکر میکنی ایرادی در تو هست؟ با توجه به حساسیتت روی این موضوع بلافاصله هم فکر میکنی مشکل همینه
      منم با شمیم موافقم. برو دنبال راه های دیگه برای موفقیت. در واقع نقاط مثبت خودت رو تقویت کن. اینهمه توجه تو روی این اندامت خواه ناخواه از طریق انرژی ها به همون آقایون انتقال پیدا می کنه. اینکه با روسری میپوشونی و غیره رو فکر نکن فکر خوبی میکنی. اتفاقا بیشتر تو دید میزنه و طرف بلافاصله تو ذهن میاد که حتما این موضوع مشکله که سعی میکنه اینجوری بپوشونه
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

11. 6 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

**mahsa** (19 آذر 1392),banooo58 (07 خرداد 1392),parchami7 (22 بهمن 1392),مملي شيطون (12 اردیبهشت 1392),مریم --- (13 شهریور 1392),yalda (12 اردیبهشت 1392)

ثریا آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      154
      وزن فعلی
      43
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zenith نمایش پست ها
      آخه عزیزم اینکه خود یه آقا مستقیم نمیاد جلو خیلی دلایل میتونه داشته باشه که تو بعضی هاش اصلا ایراد از تو نیست. چرا همش فکر میکنی ایرادی در تو هست؟ با توجه به حساسیتت روی این موضوع بلافاصله هم فکر میکنی مشکل همینه
      منم با شمیم موافقم. برو دنبال راه های دیگه برای موفقیت. در واقع نقاط مثبت خودت رو تقویت کن. اینهمه توجه تو روی این اندامت خواه ناخواه از طریق انرژی ها به همون آقایون انتقال پیدا می کنه. اینکه با روسری میپوشونی و غیره رو فکر نکن فکر خوبی میکنی. اتفاقا بیشتر تو دید میزنه و طرف بلافاصله تو ذهن میاد که حتما این موضوع مشکله که سعی میکنه اینجوری بپوشونه
      شاید همینطور باشه ولی چیکار کنم چند ساله که این شده برام یه معضل.

سوتین های ابری هم که میگن رشد رو کم میکنه!!نمیدونم استفاده کردنش درسته یا نه!

یعنی از اندام خودم متنفرم. شاید خیلی تو چشم خیلیا نیاد (البته کوتاهی خیلی تو چشه) ولی خودم صبح تا شب بهش فکر میکنم. وحسرت...

13. 6 کاربر، ارسال ثریا را لایک کرده اند:

banooo58 (07 خرداد 1392),parchami7 (22 بهمن 1392),مملي شيطون (12 اردیبهشت 1392),مریم --- (13 شهریور 1392),yalda (12 اردیبهشت 1392), Zenith (12 اردیبهشت 1392)

عطرین آواتار ها
      کاربر تازه وارد

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      162
      وزن شروع
      74
      وزن هدف
      64
      وزن فعلی
      72/600
      سلام ثریا جون.من مشکلم برعکس تو بزرگی سینه هامه.انقدر حرف و حدیث از اقایون میشنوم که مجبور شدم یه مقنعه بدوزم تا کمرم.خیلی خجالت میکشم.با این وضع اگر رژیم بگیرم سینه هام میفته تا روی زانوم.باز وضع تو از من بهتره

15. 8 کاربر، ارسال عطرین را لایک کرده اند:

**mahsa** (19 آذر 1392),banooo58 (07 خرداد 1392),parchami7 (22 بهمن 1392),مملي شيطون (12 اردیبهشت 1392),مریم --- (13 شهریور 1392),yalda (12 اردیبهشت 1392), Zenith (12 اردیبهشت 1392),ثریا (12 اردیبهشت 1392)

fifi آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      50
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.50
      قد
      165
      وزن شروع
      79
      وزن هدف
      63
      وزن فعلی
      68
      حالت من
      Movafagh
      نه عزیزم این چه حرفی هست!!!
      مردی که تورو برای فقط اندام زنانه ی تو بخواد ، همون بهتر که اصلا سر راهت نیاد !!!
      فردا چشمش به همه زن ها هست.... اصلا این فکر رو نکن
      مطمئن باش اون آدمی که خدا از ازل قسمتت کرده ، عاشق اخلاق و رفتار و همینی که هستی می شه و میاد سر راهت ، شاید الان موقش نیست :86:
      دیگه این حرفارو نزن هاااا ، تو این همه خوبی داری ، یعنی چی این همه خودتو دست پایین می گیری! مگه زنها فقط واسه اندامشون افریده شدن ! این همه زیبایی های دیگه داری عزیزم :*:*

اما برای خودت و اینکه بیشتر خودت از خودت راضی باشی.برو یه دوره چند ماهه باشگاه با دستگاه و یک مربی خوب ! مطمئن باش با وزنه های متعادلی که میزنی .. می تونی بالاتنه قشنگی هم داشته باشی.. مطمئن باش
      من خودم الان بعد ازدواجم 1 سال چاق شدم
      اما از بچکی همش باشگاه میرفتم.. اینی که میگم تجربست و واقعا میشه
      من الان خودم بولینگ می رم باشگاه (تهران-پل صدر)

17. 7 کاربر، ارسال fifi را لایک کرده اند:

banooo58 (07 خرداد 1392),parchami7 (22 بهمن 1392),مملي شيطون (12 اردیبهشت 1392),مریم --- (13 شهریور 1392),yalda (12 اردیبهشت 1392), Zenith (12 اردیبهشت 1392),ثریا (12 اردیبهشت 1392)

fifi آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      50
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.50
      قد
      165
      وزن شروع
      79
      وزن هدف
      63
      وزن فعلی
      68
      حالت من
      Movafagh
      نقل قول نوشته اصلی توسط ثریا نمایش پست ها
      شاید همینطور باشه ولی چیکار کنم چند ساله که این شده برام یه معضل.

سوتین های ابری هم که میگن رشد رو کم میکنه!!نمیدونم استفاده کردنش درسته یا نه!

یعنی از اندام خودم متنفرم. شاید خیلی تو چشم خیلیا نیاد (البته کوتاهی خیلی تو چشه) ولی خودم صبح تا شب بهش فکر میکنم. وحسرت...

راستی سوتین ابری نبوش
      خودش بیشتر لاغر می کنه.. چون باعث می شه عرق کنه و کوچیک شه. آبش می کنه

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط عطرین نمایش پست ها
      سلام ثریا جون.من مشکلم برعکس تو بزرگی سینه هامه.انقدر حرف و حدیث از اقایون میشنوم که مجبور شدم یه مقنعه بدوزم تا کمرم.خیلی خجالت میکشم.با این وضع اگر رژیم بگیرم سینه هام میفته تا روی زانوم.باز وضع تو از من بهتره
      عطرین جان من خودم و خیلی از دوستام که باشگاه میرفتیم از قدیم برای اینکه بزرگ نباشه و میگی در حدی هست که برات معضل شده
      1. وزنه های زیر 1 کیلو بزن
      2. هوازی زیاد کار کن
      3. زیر سوتینت کیسه بزار موقع ورزش ، آبش می کنه

19. 6 کاربر، ارسال fifi را لایک کرده اند:

banooo58 (07 خرداد 1392),parchami7 (22 بهمن 1392),مملي شيطون (12 اردیبهشت 1392),yalda (12 اردیبهشت 1392), Zenith (12 اردیبهشت 1392),ثریا (12 اردیبهشت 1392)

somy آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      185
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.96
      قد
      166
      وزن شروع
      73
      وزن هدف
      55وزن هدف سوم
      وزن فعلی
      57.7
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      2
      عزيزم چرا اينجوري فكر مي كني اشتباه مي كني تو كه ماشااله خوش تيپي خودت هم مي گي خوشكلم هستي هر كي آرزوشه كه تو رو انتخاب كنه من يه آبجي دارم قد 168 و وزن 49 كيلو و سينه هاشم فوق العاده كوچيك ولي چند ماه پيش عقد كرد واول تير ازدواج مي كنه اونقد لاغره كه من به عنوان خواهر نگرانش ميشم فدات شم ثريا جان به اينا نيست به قول في في جون اگه كسي تو رو به خاطر اين بخواد كه هر روز تو خيابون خاطر خواه ميشه يه كم تو معاشرتت تجديد نظر كن باور كن تيپ وهيكل ملاك نيست بايد طرف تو رو بخاطر خودت بخواد پرتز چيه ؟ تو مي خواي مادر بشي بچه شير بدي از حالا واسه خودت مشكل ايجاد نكن

21. 8 کاربر، ارسال somy را لایک کرده اند:

banooo58 (07 خرداد 1392),fifi (12 اردیبهشت 1392),parchami7 (22 بهمن 1392),مملي شيطون (12 اردیبهشت 1392),مریم --- (13 شهریور 1392),yalda (12 اردیبهشت 1392), Zenith (12 اردیبهشت 1392),ثریا (12 اردیبهشت 1392)

• صفحه 1 از 6
  • 123 ...
  • آخرینآخرین