شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 2 از 3
  • نخستنخست
  • 123
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 11 به 20 از 22

موضوع: دلم گرفته

asal آواتار ها
      کاربر فعال

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.09
      قد
      158
      وزن شروع
      98
      وزن هدف
      52
      وزن فعلی
      53.500
      حالت من
      Ghamgin

Unhappy دلم گرفته

سلام دوستان ببخشید ولی واقعا احتیاج دارم حرفم را بگویم من کلا ادم خندهرویی هستم ولی خوب هرکی یه مشکلی داره من مادر دوتا دختر 6 و 4 ساله هستم.البته دختر بزرگ من دختر برادر شوهرمه که فوت شده ومن بزرگش می کنم اخه توی یه تصادف برادر شوهرم فوت شد ان زمان 5 ماهه بود مادرشم نخواست دادن مادرشوهرم بزرگش کنه اونم میزدش سر هرچی می گفت حوصلشو ندارم ان سر ÷سرمو خورد دخترم شبا گریه میگرد بردیم دکتر گفت دلش تنگه اوردم با همه دعوا کردم و من مادرش شدم الان امادگی میره وبه من مامان میگه منم عاشقشونم و با دخترمم نمی توانن از هم دور باشن. اما مشکل من اینه تازگیها مادرشوهرم چون همه فامیل دعواش کردن می خواد دوباره خودش بزرگش کنه. کارهای عجیبی می کنه به خدا س÷ردم مثلا دهنش افت کوچک زده بود قطره گرفته بودم می زدم همه را جمع کرد گفت زبانش داغ گذاشته:08:
      خیلی عصبانی شدم دادم بردن دکتر و شوهرم برگه افت گرفت و باهاش دعوا کرد دیگه کار به جایی رسیده که دخترم میگه مامان ناراحت نباش من به همه راستشو می گویم من دوست دارم.دیگه داشتم طلاق می گرفتم گریه کرد نذاشتن بروم دلم طاقت نیاورد.
      اما اعصابم خورده فامیلای نزدیک همه دعواش می کنن همه دورا می گن شاید راسته این بار اولش نیست خستم کردنویعنی افترازدن انقدر راحته ÷س تقاص ÷س نمی دن؟
      ببخشید اگه طولانی بود اخه دلم بدجوری گرفته اینجاهم محیط خیلی صمیمی داره:45:

2. 8 کاربر، ارسال asal را لایک کرده اند:

hamraz (29 دی 1391),mariami (28 دی 1391),tanya (28 شهریور 1392),مملي شيطون (21 مهر 1392),مامان مهسا (15 مهر 1392),مریم --- (13 شهریور 1392), Zenith (30 دی 1391),ثریا (26 شهریور 1392)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

hamraz آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.21
      حالت من
      Ashegh
      عسل جون منم از ته دل به خاطر این دل آسمونیت بهت تبریک می گم.واقعا باور اینکه تو این زمونه هنوزم اینجور آدمایی پیدا بشن برام سخت شده بود و چقدر خوشحالم یه همچین کسی رو بین دوستام دارم.
      منم با دوستان موافقم و به نظرم بهتره که به حرفاشون توجه نکنی و عکس العمل نشون ندی اینجوری اگه ببینن کارا و حرفاشون برات مهم نیس کم کم خودشون ازت دور میشن.
      هرگز تسلیم نشوید
      معجزه ها هر روز رخ می دهند
      شاید فردا ، روز شما باشد...

5. 6 کاربر، ارسال hamraz را لایک کرده اند:

asal (29 دی 1391),mariami (29 دی 1391),tanya (28 شهریور 1392),مامان مهسا (15 مهر 1392),مریم --- (13 شهریور 1392), Zenith (30 دی 1391)

asal آواتار ها
      کاربر فعال

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.09
      قد
      158
      وزن شروع
      98
      وزن هدف
      52
      وزن فعلی
      53.500
      حالت من
      Ghamgin
      راست می گی عزیزم از دیروز که باهاتون در میان گذاشتم راحتترم ارامشم تو خانه هم معلومه راست می گین زمان خودش حل می کنه من کاری را که درسته کردم و÷یش وجدانم ارامم ولی خوب چی کار میشه کرد اطرافیان نمی زارن خیلی خوشحالم که اینجا عضو شدم مرسی از راهنماییهاتون

7. 5 کاربر، ارسال asal را لایک کرده اند:

mariami (29 دی 1391),tanya (28 شهریور 1392),مامان مهسا (15 مهر 1392),مریم --- (13 شهریور 1392), Zenith (30 دی 1391)

*الهام* آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.08
      قد
      160
      وزن شروع
      82
      وزن هدف
      75 تا پاىان اذر
      وزن فعلی
      82
      حالت من
      Mehraboon
      سلام عسل جان خوش به حالت که خدا اینقدر دوست داره نمی دانم خدا کجای بهشت را واست کنار گذاشته ؟ به نظر من از مادر شوهرت تشکر کن بابت حرفاش اینجوری اجر کار تو را زیاد می کنه و نه تنها نباید ناراحت باشی بلکه باید خوشحال باشی که باعث ثواب بیشتر تو هم میشه هم کار خیر می کنی هم حرف درشت می شنوی دیگه خدا ثواب توی ثواب بهت می ده مخصوصا که شما جواب مادر شوهر را هم با درشتی نمی دی بابا بهت حسودیم شد خوششششششششششش به حالت برو حالشو ببر عزیزم بیخیال ابلهان باش تو با خدا معامله کردی پس از خدا هم جواب بخواه ولی راست می گی تحمل ابله خیلی سخته
      وجودم به وجودت حساسىت دارد تنم مى خارد براى با توبودن

9. 6 کاربر، ارسال *الهام* را لایک کرده اند:

asal (29 دی 1391),mariami (29 دی 1391),tanya (28 شهریور 1392),مامان مهسا (15 مهر 1392),مریم --- (13 شهریور 1392), Zenith (30 دی 1391)

asal آواتار ها
      کاربر فعال

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.09
      قد
      158
      وزن شروع
      98
      وزن هدف
      52
      وزن فعلی
      53.500
      حالت من
      Ghamgin
      ممنونم عزیزم هرکی یه جور امتحانی داره اینم امتحان منه که خیلی شادم می کنه اخه من عاشق بچم ولی واقعا حرفهات درسته ممنونم به حرفهاتون خیلی فکر کردم راست می گی:37:

11. 5 کاربر، ارسال asal را لایک کرده اند:

mariami (29 دی 1391),tanya (28 شهریور 1392),مامان مهسا (15 مهر 1392),مریم --- (13 شهریور 1392), Zenith (30 دی 1391)

nedayi آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.05
      قد
      166
      وزن شروع
      74
      وزن هدف
      55
      وزن فعلی
      62
      حالت من
      Ashegh
      عسل عزیزم!
      شما انسان خیلی بزرگی هستی
      خدا خودش بهت کمک می کنه
      کاری که شما کردی از هر کسی بر نمیاد
      مطمئن باش اونایی که آزارت میدن گرفتار عدالت خداوند میشن...
      فلسفه ی زیستن آگاهی ست...

13. 6 کاربر، ارسال nedayi را لایک کرده اند:

asal (30 دی 1391),mariami (30 دی 1391),tanya (28 شهریور 1392),مامان مهسا (15 مهر 1392),مریم --- (13 شهریور 1392), Zenith (30 دی 1391)

asal آواتار ها
      کاربر فعال

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.09
      قد
      158
      وزن شروع
      98
      وزن هدف
      52
      وزن فعلی
      53.500
      حالت من
      Ghamgin
      عزیزان مرسی از لطفتون.ولی من فکر می کنم اکثر امها می توانن خوبی انجام بدهن اگه فقط به دلشون مراجعه کنن.چرا ادمها به جای کمک خار جلوی ادم می زارن حق با شماست ندا جان انها هم روزی ÷شیمان می شوم مرسی عزیزم

15. 5 کاربر، ارسال asal را لایک کرده اند:

mariami (30 دی 1391),tanya (28 شهریور 1392),مامان مهسا (15 مهر 1392),مریم --- (13 شهریور 1392), Zenith (30 دی 1391)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.36
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      عسل جان منم الان که اولین پست تاپیکت رو خوندم جا خوردم. واقعا مگه میشه تو این دوره زمونه(6 سال پیش خیلی دور نیست) یه نفر چنین کار بزرگی بکنه؟ میگن هر آدمی تو زندگیش شانس هایی داره. الان من حس میکنم این یکی از شانس های توئه که خدا چنین فرصتی برای تو قرار داده. برای اینکه به عنوان یه انسان خاص نشون داده بشی.
      ندا جان دنیا پر از آدم هایی با سطح فکری و خصلت های متفاوته. از گرگ صفت تا آهو صفت. دور و بر تمام ما هم این ادم ها وجود دارن. اگر بخوای به برخورد و حرف هر کدوم از این افراد توجه کنی همیشه ی زندگیت در نوسانات روحیه و زمان کمی برای خودت بودن می مونه. خیلی زود هم تا چشم باز کنی میبینی در عین اینکه خوب و مهربونی اما دیگه صاف نیستی. قلبت سنگین شده. از کینه ها. از فکر کردن به کارهای نادرستشون. از حرف هاشون. و دل آدمی وقتی از صاف بودن گذشت، خیلی زود همین روحیه شاد رو هم از تو میگیره...
      به نظر من اینکه تو بخوای با این حرف ها بشکنی یعنی پایین آوردن خودت تا سطح این آدما. تو که کار به این بزرگی که یه مهر افتخار بزرگ رو پرونده ی زندگیته رو انجام دادی نباید خودت رو تا سطح هر آدمی بیاری پایین. همیشه باید تو دلت بگی من از نظر شناختی و معرفتی در حد این حرفا نیستم. و بعد در عین ساده گرفتن و احترام گذاشتن به اون آدما کار خودت رو انجام بدی.
      در مورد اینکه حتی به قیمت اجاره نشین شدن میخوای از اینجا برین هم کار خوبی کردین. الان این فکرا رو میکنی که شاید با این کار رو حرفاشون صحه بیشتری بذارن اما وقتی رفتی آروم آروم زندگیت میفته رو روال بهتری و دیگه برات مهم نیستن. تو در مقابل این بچه مسئولی عسل جان. تا اینجای ماجرا به ای خوبی همه چی رو پیش بردی. باید از اینجابه بعد هم با درایت و مدیریت همه چی رو پیش ببری.
      امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیری و بهترین راه ها رو خدا برات فراهم کنه
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

17. 5 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

asal (30 دی 1391),mariami (30 دی 1391),tanya (28 شهریور 1392),مامان مهسا (15 مهر 1392),مریم --- (13 شهریور 1392)

asal آواتار ها
      کاربر فعال

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.09
      قد
      158
      وزن شروع
      98
      وزن هدف
      52
      وزن فعلی
      53.500
      حالت من
      Ghamgin
      مرسی عزیزمو حرفهات حرفهای دلم بود بله ادم بعد یه مدت خیلی احساس سنگینی میکنه تو دلش از خندیدنم خسته میشه واقعا راست راسته اما نباید بزارم این اتفاق برای منم بیافته حق با تو اگه از این محیط دور بشوم برامون خیلی بهتر .من مسئولیت 2 تا دختر را دارم مرسییییییییی

19. 3 کاربر، ارسال asal را لایک کرده اند:

mariami (30 دی 1391),tanya (28 شهریور 1392),مامان مهسا (15 مهر 1392)

مریم --- آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      65
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.18
      قد
      165
      وزن شروع
      92
      وزن هدف
      68
      وزن فعلی
      ۱۰۰
      حالت من
      Movafagh
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      دوست مهربونم-یکی از اشناهای من بچه برادر شوهرش رو به خاطر طلاق پدر و مادر بزرگ کرد و امشب عروسیشه...باور کن و باور کنیم کائنات در هر لحظه صدای ما را میشنوند به دستان امن خداوند بسپار...
      خدای خوبم سپاس

21. 2 کاربر، ارسال مریم --- را لایک کرده اند:

tanya (28 شهریور 1392),مامان مهسا (15 مهر 1392)

مامان نگین آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      2
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.10
      قد
      164
      وزن شروع
      66
      وزن هدف
      هدف سوم اخرین هدف56
      وزن فعلی
      58
      حالت من
      Mehraboon
      نقل قول نوشته اصلی توسط asal نمایش پست ها
      سلام دوستان ببخشید ولی واقعا احتیاج دارم حرفم را بگویم من کلا ادم خندهرویی هستم ولی خوب هرکی یه مشکلی داره من مادر دوتا دختر 6 و 4 ساله هستم.البته دختر بزرگ من دختر برادر شوهرمه که فوت شده ومن بزرگش می کنم اخه توی یه تصادف برادر شوهرم فوت شد ان زمان 5 ماهه بود مادرشم نخواست دادن مادرشوهرم بزرگش کنه اونم میزدش سر هرچی می گفت حوصلشو ندارم ان سر ÷سرمو خورد دخترم شبا گریه میگرد بردیم دکتر گفت دلش تنگه اوردم با همه دعوا کردم و من مادرش شدم الان امادگی میره وبه من مامان میگه منم عاشقشونم و با دخترمم نمی توانن از هم دور باشن. اما مشکل من اینه تازگیها مادرشوهرم چون همه فامیل دعواش کردن می خواد دوباره خودش بزرگش کنه. کارهای عجیبی می کنه به خدا س÷ردم مثلا دهنش افت کوچک زده بود قطره گرفته بودم می زدم همه را جمع کرد گفت زبانش داغ گذاشته:08:
      خیلی عصبانی شدم دادم بردن دکتر و شوهرم برگه افت گرفت و باهاش دعوا کرد دیگه کار به جایی رسیده که دخترم میگه مامان ناراحت نباش من به همه راستشو می گویم من دوست دارم.دیگه داشتم طلاق می گرفتم گریه کرد نذاشتن بروم دلم طاقت نیاورد.
      اما اعصابم خورده فامیلای نزدیک همه دعواش می کنن همه دورا می گن شاید راسته این بار اولش نیست خستم کردنویعنی افترازدن انقدر راحته ÷س تقاص ÷س نمی دن؟
      ببخشید اگه طولانی بود اخه دلم بدجوری گرفته اینجاهم محیط خیلی صمیمی داره:45:
      عسل جون من تازه وارد قسمت روانشناسی شدم .چون خودم دل گرفته .اسم دفتر چه ات جلبم کرد .هنوز تا اخر نرفتم ببینم مشکلت حل شده یا نه .فقط میگم تو خدا رو داری همین وبس.

23. کاربر زیر پست مامان نگین را لایک کرده است:

مامان مهسا (15 مهر 1392)

• صفحه 2 از 3
  • نخستنخست
  • 123
  • آخرینآخرین