شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: خسته شدم از تظاهر

sogoli567 آواتار ها
    کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
    10
    گروه وزنی
    گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.03
    قد
    160
    وزن شروع
    92.5
    وزن هدف
    60
    وزن فعلی
    81
    حالت من
    ShadOsarhal

Unhappy خسته شدم از تظاهر

دوستای خوبم لطفا به من کمک کنید
    شوهر من آدم امروزی هست اما خانوادش سنتی هستن و الان چند ساله که مذهبی شدن .
    من اوایل مشکلی نداشتم اما الان تحمل این موضوع واسم سخته چون توی خانواده آزادی بودم و هیچ محدودیتی نداشتم.
    باید روسری بپوشم و مثلا توی باغ خودمو بپیچم توی مانتو توی گرما تا کسی حرفی نزنه و به همین دلیل بیشتر جاها من و شوهرم باهاشون نمیریم
    همه فامیلشون بیرون یه جورن و جلوی همدیگه جانماز آب میکشن
    من عاشق حیواناتم اما چون توی یه ساختمون هستیم نمیشه بیارم
    خلاصه اینکه شوهرم میگه ما توی قفس طلایی زندگی میکنیم و بدلیل مسائلی فعلا نمیتونیم خونه بخریم چون شوهرم پولشو سرمایه گذاری کرده
    اوایل فکر میکردم موضوع ساده ای هست و بی اهمیت اما الان میبینم که گاهی باعث دلخوری و ناراحتیم میشه
    متاسفانه همین موضوعات کوچیک باعث شد که دیگه آدم سابق نباشم و دچار افسردگی بشم
    شوهرم هم هرچی میگم میگه حق با تو هست اما حرف که درد دل منو تسکین نمیده
    حالا راهنماییم کنید که چیکار کنم
    زندگی به من آموخت هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست....................

2. 6 کاربر، ارسال sogoli567 را لایک کرده اند:

*aida* (06 تیر 1392),azera (01 آبان 1392),shahrzad joon (06 تیر 1392),sheri (24 تیر 1392),مامی مرضیه (24 تیر 1392),شهره (24 تیر 1392)

3. # ADS
    تبلیغات در مدار

rezaiyan آواتار ها
    مدیر ارزشمند پیشین
    کاربر سایت

عنوان کاربر
    مدیر ارزشمند پیشین
    میانگین پست در روز
    0.03
    با سلام خدمت شما دوست گرامی.
    تفاوتهای فرهنگی و مذهبی از جمله مشکلاتی هست که در زندگی زناشویی بعضی از زوجین دیده میشود.
    برای رهایی از این مشکل میتونید محل زندگی خودتونو تغیر بدین که بنا به گفته خودتون این راه حل عملی نیست.میتوننین رفت و امدتونو محدود کنین،میتونی هر جور که راحتی و همسرتون با پوشش شما مشکلی نداره بپوشی به شرطی که همسرت پشتت باشه وقتی مادرش میگه این چه وضعشه نگه بهش میگم خیلی محترمانه بگه این جوری دوس داره و من با این نوع پوشش مشکلی ندارم.اگه همسرتون پشتتون در بیاد و هوای شمارو داشته باشه بعد از مدتی عادی میشه به شرطی که خونه ای که هستین مال پدر همسرتون نباشه چون در این صورت احتمال این که خانواده همسرتون خونه رو بهونه کنن و بکن تو خونه ما میشینه و این جور هم لباس میپوشه برو خونه خودت هر کاری خواستس انجام بده.
    همسرتون میتونه با خانوادش حرف بزنه.
    این گونه مشکلات در خانواده هایی که از لحاظ فرهنگی متفاوت هستند عادیه و به مرور زمان کم رنگ میشه.
    برای راهنمایی بهتر میتوننین به همراه همسرتون به مشاور مراجع کننین تا در صورت لزوم با خانواده همسرتون هم صحبت بشه در مشاوره حضوری راهنمایی های بهتری داده میشه.
    با تشکر
    مشکلات اندازه فیل هم که باشند پرندگان کوچک الهی کافیست
    * سوره فیل*

5. 5 کاربر، ارسال rezaiyan را لایک کرده اند:

*aida* (15 تیر 1392),sheri (17 تیر 1392),sogoli567 (15 تیر 1392),مامی مرضیه (24 تیر 1392),شهره (24 تیر 1392)

شهره آواتار ها
    کاربر فعال

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.23
    قد
    167
    وزن شروع
    98
    وزن هدف
    تا اخر اردیبهشت 87
    وزن فعلی
    91.500
    حالت من
    Ghafelgir
    فقط یک راه داری رفت و امد باید کم شه منم دقیقا مشکل تو رو دارم البته نه تو پوشش . من یه سگ کوچولو دارم 5 سالشه با خانواده همسرم هم یکجا هستم خیلی هم مخالف بودند من در و بستم دارم زندگیمو میکنم مهم شوهرته که میدونه تو حق میگی اون چند ساعتی که با اونایی تحمل کن بعدش محل نذار هر کاری که میخوان بکنند تو مهمی و شوهرت در مورد حیوان نمیگمااااااااااااااا در مورد تظاهر کردناشون از زندگیت ا

- - - Updated - - -

از زندگیت لذت ببر یه حیوانی رو بگیر که ایراد نگیرن تو میخواهی زنده باشی حتی توی اون قفس طلایی هم میشه نفس با عشق کشید خیلی زوده واسه افسردگی گرفتن دختر جان کاری که دلت میخواد رو انجام بده با تظاهرکردن مثل خودشون این ادما تا زمانی که به سازشون برقصی برات ساز میزنند باید بدونند که تو هم حق زندگی داری توی باغ جای مانتو یک تونیک بلند بپوش هر چی شنیدی به روی خودت نیار یواش یواش باید بفهمند که تو میخواهی هر جور دوست داری زندگی کنی نترس بیرونتون نمیکنند هر چی باشه پسرشونه سر تو بالا بگیر و با افتخار زندگی کن اروم اروم همه چیز رو به نفع خودت عوض کن اگه بخواهی میتونی چون شوهرت دوست داره

7. 3 کاربر، ارسال شهره را لایک کرده اند:

*aida* (24 تیر 1392),sheri (24 تیر 1392),sogoli567 (06 مهر 1393)

sheri آواتار ها
    کاربر فعال

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.12
    قد
    169
    وزن شروع
    96.2
    وزن هدف
    86
    وزن فعلی
    94.6
    حالت من
    Mashghool
    سلام سوگلی عزیزم من کاملا تو رو درک میکنم بخاطر اینکه دقیقا منم مثل خودت بودم من توی خانواده بدون محدودیت ولی همسرم در خانواده مذهبی بزرگ شد و مثل شوهر شما پسر امروزی و برخلاف خانوادش گاهی فکر میکنه من م با بچه ها موافقم بهترین راه اینه کمتر رفت و امد کنی ولی اینرو نذار همسرت بفهمه همیشه جوری رفتار کن که برنامه های خودتو داری و کمتر وقت داری به سراغشون بری من شرایط تو دقیق نمی دونم که خانه داری یا شاغل ولی وقتی با برنامه حتی جلوی همسرت رفتار کردی ملاحظات بیشتر میشه ........ بهر حال ما با چنین خانواده ی وصلت کردیم و مطمئن باش جدا شدنی نیستسم پس یه سری چیزا رو قبول کن و از همه مهمتر همسرت هست که چقدر کنارت باشه و چقدر اجازه نده کسی وارد چار چوب حریم شخصیتون بشه

9. 2 کاربر، ارسال sheri را لایک کرده اند:

*aida* (24 تیر 1392),sogoli567 (06 مهر 1393)

sogoli567 آواتار ها
    کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
    10
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.03
    قد
    160
    وزن شروع
    92.5
    وزن هدف
    60
    وزن فعلی
    81
    حالت من
    ShadOsarhal
    ممنون از لطفتون دوستان عزیزممن چندین ماه اران نبودم و مادرشوهرم تمام مدت زنگ میزدن که نکنه پسرمو ول کنی و دیگه نیای و .................اما از زمانی که برگشتم بیشتر قدرمو میدونن مخصوصا که یه جاری جدید هم اومده و مادرشوهرمو حسابی عاصی کردهخلاصه که حساسیتم نسبت بهشون کم شده چون دیدم اونی که زجر میکشه منم و اونا درن زندگیشونو میکنن
    زندگی به من آموخت هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست....................